Fortiflora Plus voor katten - Pro Plan diëten voor dieren, op aanbeveling van dierenartsen

€ 69,80

€ 69.800,00 / 1l

Gratis bezorging

Naar huis en naar afhaalstations

di 6 – do 8 oktober

Gratis retour – 14 dagen

Onze bestedeals
Speciaal & Dieetvoer voor katten & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van PRO PLAN Kattenvoer Sterilised Kat, Rundvlees, 10 kg + 2 kg
PRO PLAN Kattenvoer Sterilised Kat, Rundvlees, 10 kg + 2 kg
€ 8,18/1kg
€ 98,20
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van PURINA Pro Plan Veterinary Diets OM, dieetvoeding voor gewichtsbeheersing bij katten, geschikt voor katten tot 5 kg
PURINA Pro Plan Veterinary Diets OM, dieetvoeding voor gewichtsbeheersing bij katten, geschikt voor katten tot 5 kg
€ 77,60
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van PRO PLAN VET CANINE - Mousse voor gewichtsbeheer bij honden (12 x 400 gram)
PRO PLAN VET CANINE - Mousse voor gewichtsbeheer bij honden (12 x 400 gram)
€ 78,00
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van VIRBAC Nutribound Convalescence - Voedingssupplement voor katten - 3x150ml
VIRBAC Nutribound Convalescence - Voedingssupplement voor katten - 3x150ml
€ 42.010,00/1l
€ 48,98
-14%
€ 42,01
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van Yarrah Kattenvoer Pate Met Kip En Kalkoen  (100 gr)
Yarrah Kattenvoer Pate Met Kip En Kalkoen (100 gr)
€ 11,00/1kg
€ 1,42
-22%
€ 1,10
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Beaphar Kattenvoer voor nierproblemen, met eend, 100g
Beaphar Kattenvoer voor nierproblemen, met eend, 100g
€ 1,97/1kg
€ 3,16
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van PURINA PRO PLAN LiveClear Gekookte kalkoen voor volwassen, gesteriliseerde katten
PURINA PRO PLAN LiveClear Gekookte kalkoen voor volwassen, gesteriliseerde katten
€ 93,60
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van Eukanuba Veterinair Dieet Darmen 12 kg, voor volwassen dieren
Eukanuba Veterinair Dieet Darmen 12 kg, voor volwassen dieren
€ 4,33/1kg
€ 51,91
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van Pro Plan Veterinairdieet Feline EN voor de maag-darm, 1,5 kg
Pro Plan Veterinairdieet Feline EN voor de maag-darm, 1,5 kg
€ 7,44/1kg
€ 37,20
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van Venandi Animal - Dieet voor nierfalen bij kippen | 1,5 kg
Venandi Animal - Dieet voor nierfalen bij kippen | 1,5 kg
€ 54,57
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Kapsička Kattovit Herstelvoeding Kip 85g
Kapsička Kattovit Herstelvoeding Kip 85g
€ 16,74/1kg
€ 1,49
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Almo Nature HFC Our Best - Volwassen kattenvoer voor gesteriliseerde katten - Droogvoer
Almo Nature HFC Our Best - Volwassen kattenvoer voor gesteriliseerde katten - Droogvoer
€ 37,30
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Beaphar Nierdieet + Kipfilet, 100 gram - 16 stuks
Beaphar Nierdieet + Kipfilet, 100 gram - 16 stuks
€ 1,97/1kg
€ 3,40
-7%
€ 3,16
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van VIRBAC HPM FELINE Urologie, urinewegproblemen, droogvoer, 1,5 kg
VIRBAC HPM FELINE Urologie, urinewegproblemen, droogvoer, 1,5 kg
€ 34,27/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 51,40
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van Speciaal dieet voor volwassen katten met voedingssensibiliteiten, huidproblemen en/of allergieën - plus 2 kg
Speciaal dieet voor volwassen katten met voedingssensibiliteiten, huidproblemen en/of allergieën - plus 2 kg
€ 29,40/1kg
€ 58,80
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van Konzerve Beatrix Adult met kip, 415g
Konzerve Beatrix Adult met kip, 415g
€ 3,96/1kg
€ 1,86
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Speciaal dieet voor katten met nierproblemen, voor volwassen katten, 2 kg
Speciaal dieet voor katten met nierproblemen, voor volwassen katten, 2 kg
€ 50,60
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van Chicopee Holistische Natuurlijn | Volwassen katten, gesteriliseerd | Droogvoer voor katten | Met gevogelte
Chicopee Holistische Natuurlijn | Volwassen katten, gesteriliseerd | Droogvoer voor katten | Met gevogelte
€ 30,17
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Purina Pro Plan Veterinary Diets – FortiFlora® PLUS voor katten – Probiotica & prebiotica. FortiFlora® PLUS is een smakelijk voedingssupplement, ontwikkeld door Purina Pro Plan Veterinary Diets, om de spijsverteringsgezondheid te ondersteunen en het immuunsysteem van kittens vanaf het spenen te versterken. Het combineert een wetenschappelijk erkende probiotische stam ( Enterococcus faecium SF68) met een natuurlijk prebiotikum (psyllium) en draagt zo bij aan een evenwichtige darmflora.

Belangrijkste voordelen:

  • Verbeterde consistentie van de ontlasting.
  • Bevordert regelmatige stoelgang.
  • Ondersteunt de natuurlijke afweer en het algehele welzijn.
  • Stimuleert de eetlust bij kieskeurige of herstellende katten.
  • Geschikt voor alle katten, vanaf het spenen.
  • Eenvoudige toepassing: strooi het poeder eenvoudig over het voer.

Verpakking:

Doos met 30 zakjes à 1,5 g

Gewicht
1 g
Inhoud
0.001 l
Type diervoeder
Natvoer
Aantal stuks
1
EAN
8445290495129
Fabrikant
Registratienummer
nicht anwendbar

Gewicht
1 g
Inhoud
0.001 l
Type diervoeder
Natvoer
Aantal stuks
1
EAN
8445290495129
Fabrikant
Registratienummer
nicht anwendbar
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Royal Canin Sterilised - Maat: 10 kg
Royal Canin Sterilised - Maat: 10 kg
€ 8,50/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 84,99
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van Royal Canin Sterilised 37, voor volwassen dieren, 4 kg
Royal Canin Sterilised 37, voor volwassen dieren, 4 kg
€ 40.790,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 40,79
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van FeliGum L-Lysine VET, 120 gram, KDA
FeliGum L-Lysine VET, 120 gram, KDA
€ 135,25/1kg
€ 52,38
-69%
€ 16,23
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Royal Canin Kitten, droogvoer voor kittens, 10 kg, met antioxidanten
Royal Canin Kitten, droogvoer voor kittens, 10 kg, met antioxidanten
€ 9,83/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 98,33
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van Royal Canin Kitten, Kittenvoer, Kip, 4 kg
Royal Canin Kitten, Kittenvoer, Kip, 4 kg
€ 11,37/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 45,49
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van Royal Canin Kitten - Gewicht: 2 kg
Royal Canin Kitten - Gewicht: 2 kg
€ 14,32/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 28,64
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van ROYAL CANIN Gastrointestinal - natvoer voor katten - 12 x 85g
ROYAL CANIN Gastrointestinal - natvoer voor katten - 12 x 85g
€ 25,78/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 26,30
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van ROYAL CANIN Exigent Savour Sensation droogvoer voor katten, 10 kg
ROYAL CANIN Exigent Savour Sensation droogvoer voor katten, 10 kg
€ 19,30/1l
€ 193,00
Gratis bezorging
Verkoper: NovaMBSmart
Productafbeelding van Royal Canin Kattenvoer - Brokken voor moederkatten en kittens
Royal Canin Kattenvoer - Brokken voor moederkatten en kittens
€ 32,89/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 138,00
-€ 4,14
€ 133,86
Gratis bezorging
Verkoper: NovaMBSmart
Productafbeelding van Royal Canin British Shorthair, 2 kg
Royal Canin British Shorthair, 2 kg
€ 14,18/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 28,35
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van ROYAL CANIN Urinary S/O - dry cat food - 3.5 kg
ROYAL CANIN Urinary S/O - dry cat food - 3.5 kg
€ 14,91/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 52,17
Verkoper: velmontask

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.