5,0



Gebaseerd op 2 beoordelingen
Nog maar 5 voor deze prijs
Vergelijkbare producten

Meer informatie over deze advertentie
ROJA ENIGMA AOUD PARFUM, 100 ml€ 4.865,40/1l
€ 486,54
Verkoper: PerfumTraders

Meer informatie over deze advertentie
Roja Reckless Pour Femme Parfum, 50 Ml€ 4.957,20/1l
€ 247,86
Verkoper: PerfumTraders

Meer informatie over deze advertentie
Tiziana Terenzi Dionisio Extrait de Parfum, 100 ml (unisex)€ 1.961,10/1l
€ 203,99
-€ 7,88Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 196,11
Verkoper: PerfumTraders

Meer informatie over deze advertentie
Eau de Parfum Sweet Paradise, 100 ml€ 460,60/1l
€ 46,06
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

French Avenue Vulcan: Eau de Parfum, 100 ml, uniseks
€ 330,00/1l
€ 33,00
Gratis bezorging
Verkoper: MyPerfumesHome

French Avenue Sultan The Conqueror, uniseks parfum, 80 ml
€ 321,80/1l
€ 32,18
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

French Avenue Aquarius, uniseks parfum, 90 ml
€ 464,78/1l
€ 41,83
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Afnan Supremacy Collector's Edition Eau de Parfum voor mannen 100 ml
€ 597,00/1l
€ 59,70
Gratis bezorging
Verkoper: Beautiful-Balance-Drogerie

Arabiyat Prestige Marwa Eau de Parfum, 100 ml. Arabische parfum
€ 364,40/1l
€ 36,44
Gratis bezorging
Verkoper: ClickShop

Khadlaj Island, uniseks parfum, 100 ml, eau de parfum
€ 282,50/1l
€ 28,25
Gratis bezorging
Verkoper: ClickShop

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Flüssiges Parfüm, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
€ 289,50/1l
€ 28,95
Gratis bezorging
Verkoper: MyPerfumesHome

French Avenue Atlantis, Eau de Parfum, 100 ml (unisex)
€ 389,40/1l
€ 38,94
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Rasasi Hawas Ice Eau de Parfum voor heren, sprayflacon
€ 349,00/1l
€ 34,90
Verkoper: DUBAISTORE

Afnan Perfumes Turathi Blue, mannenparfum, 90 ml, met topnoten van bergamot en mandarijn, hartnoten van amber en hout, en basisnoten van muskus, patchouli. Spray
€ 652,78/1l
€ 58,75
Verkoper: Beautic

Jean Lowe Vibe eau de parfum, 100 ml - Maison Alhambra
€ 320,00/1l
€ 32,00
Verkoper: DUBAISTORE

Nusuk Ateeq Eau de Parfum, 100 ml
€ 251,90/1l
€ 25,19
Gratis bezorging
Verkoper: ClickShop

French Avenue | Aether | 100 ml
€ 4.044,00/1l
€ 40,44
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Afnan | 9 PM | 100 ml
€ 3.423,00/1l
€ 34,23
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

French Avenue | Azzure Aoud | 100 ml
€ 3.488,00/1l
€ 34,88
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE

Lattafa Maahir Legacy Edp Spray 100 ml
€ 2.924,00/1l
€ 29,24
Gratis bezorging
Verkoper: K6_Werkzeuge
Meer over het product
Productbeschrijving & productgegevens
De geparfumeerde eau de toilette van het merk French Avenue is gemaakt voor zowel mannen als vrouwen. Deze verpakking bevat 100 ml van de door u gekozen geur.
- Model
- Enigma Trois
- Gewicht
- 0.585 kg
- Inhoud
- 100 ml
- Ingrediënten
- Alcohol denat., Parfum (geur), Limoneen, Linalool, Citral, Citronellol, Geraniol, Coumarine, Eugenol, Farnesol, Benzylbenzoaat, Benzylsalicylaat, Isoeugenol, Alpha-isomethyl ionon, Amylcinnamal, Anijsalcohol, Hexylcinnamal, Cinnamal, Cinnamylalcohol, Extract van Evernia Prunastri, Extract van Evernia Furfuracea, Benzylcinnamaat, Methyl-2-octynaat, Benzylalcohol.
- Fabrikant
- Doelgroepen
- Unisex
- EAN
- 6291108329306
- MPN (Manufacturer Part Number)
- 2061497
- Model
- Enigma Trois
- Gewicht
- 0.585 kg
- Inhoud
- 100 ml
- Ingrediënten
- Alcohol denat., Parfum (geur), Limoneen, Linalool, Citral, Citronellol, Geraniol, Coumarine, Eugenol, Farnesol, Benzylbenzoaat, Benzylsalicylaat, Isoeugenol, Alpha-isomethyl ionon, Amylcinnamal, Anijsalcohol, Hexylcinnamal, Cinnamal, Cinnamylalcohol, Extract van Evernia Prunastri, Extract van Evernia Furfuracea, Benzylcinnamaat, Methyl-2-octynaat, Benzylalcohol.
- Fabrikant
- Doelgroepen
- Unisex
- EAN
- 6291108329306
- MPN (Manufacturer Part Number)
- 2061497
Gaat ook goed samen met

French Avenue Vulcan: Eau de Parfum, 100 ml, uniseks
€ 330,00/1l
€ 33,00
Gratis bezorging
Verkoper: MyPerfumesHome

Nusuk Ateeq Eau de Parfum, 100 ml
€ 251,90/1l
€ 25,19
Gratis bezorging
Verkoper: ClickShop

Marshmallow Blush 100ml, uniseks parfumwater
€ 303,90/1l
€ 30,39
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE

French Avenue | Aether | 100 ml
€ 4.044,00/1l
€ 40,44
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

ARMAF ODYSSEY MANDARIN SKY EDP 100ML Eau de Parfum
€ 2.394,00/1l
€ 23,94
Gratis bezorging
Verkoper: MyPerfumesHome

Rasasi Hawas Tropical Eau de Parfum, 100 ml (voor heren)
€ 349,00/1l
€ 39,76
-12%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 34,90
Verkoper: DUBAISTORE

Lattafa Afeef, Frauen, 100 ml
€ 379,70/1l
€ 37,97
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE

Lattafa Pride Art Of Universe Eau de Parfum 100ml
€ 350,00/1l
€ 35,00
Verkoper: DUBAISTORE

Riiffs Freeze Eau de Parfum, 100 ml, uniseks
€ 277,40/1l
€ 27,74
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Lattafa Opulent Dubai, damesparfum, 100 ml, niet navulbaar, vloeibare parfum, met de geurnoten: gember, grapefruit, citroen, mango, cederhout, jasmijn, viooltje
€ 155,40/1l
€ 19,96
-22%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 15,54
Verkoper: ParfumGroup

French Avenue Royal Blend Sequoia Eau de Parfum, 100 ml
€ 359,00/1l
€ 35,90
Gratis bezorging
Verkoper: Parfymora

Arabiyat Prestige Marwa Eau de Parfum, 100 ml. Arabische parfum
€ 364,40/1l
€ 36,44
Gratis bezorging
Verkoper: ClickShop

Afnan Supremacy Collector's Edition Eau de Parfum voor mannen 100 ml
€ 597,00/1l
€ 59,70
Gratis bezorging
Verkoper: Beautiful-Balance-Drogerie

Swiss Arabian Shaghaf Oud Tonka 75ml
€ 6.060,00/1l
€ 45,45
Gratis bezorging
Verkoper: K6_Werkzeuge

ARMAF CLUB DE NUIT INTENSE MAN EDT 105ML Eau de Toilette
€ 2.485,71/1l
€ 26,10
Gratis bezorging
Verkoper: MyPerfumesHome

celimax THE VITA-A Retinol Shot verstevigende serum, 30 ml - serum met retinol
€ 503,33/1l
€ 15,10
Verkoper: NutraBestBG

French Avenue Amber Empire, extract de parfum, 100 ml, uniseks
€ 300,00/1l
€ 30,00
Verkoper: LuxusAroma

French Avenue Enigma, eau de parfum, 100 ml (voor heren)
€ 360,00/1l
€ 36,00
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Lattafa Perfumes - Badee Al Oud Honor & Glory EDP 100ml
€ 2.830,00/1l
€ 28,30
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE

Lattafa Angham, Unisex, 100 ml, Nicht nachfüllbare Flasche, Flüssiges Parfüm, Ingwer, Mandarine, Rosa Pfeffer, Kakao, Jasmin, Lavendel, Praline
€ 198,00/1l
€ 19,80
Gratis bezorging
Verkoper: MyPerfumesHome

Lattafa Asad Elixir Eau de Parfum 100 ml
€ 280,00/1l
€ 28,00
Verkoper: DUBAISTORE

Lattafa Opulent Oud, uniseks, 100 ml, vloeiparfum, met tonen van citrus, bloemen en saffraan, amber, oud en karamel, hars, muskus, hout, patchouli en vanille
€ 164,50/1l
€ 16,45
Gratis bezorging
Verkoper: MyPerfumesHome

Lattafa Khamrah Waha - Eau de Parfum, 100 ml
€ 480,40/1l
€ 48,04
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Lattafa Her Confession Eau de Parfum für Damen 100 ml
€ 3.638,00/1l
€ 36,38
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE

Lattafa Pisa Eau de Parfum, 100 ml, uniseks
€ 433,50/1l
€ 43,35
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE

Rasasi Hawas Ice Eau de Parfum voor heren, sprayflacon
€ 349,00/1l
€ 34,90
Verkoper: DUBAISTORE

Lattafa Asad Zanzibar, voor heren, 100 ml, Niet navulbaar, Vloeibare parfum, Zwarte peper, Lavendel, Iris, Zeezout
€ 267,00/1l
€ 26,70
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE

GULF ORCHID Vanille Latte, 100 ml, uniseks parfum
€ 277,50/1l
€ 27,75
Verkoper: PolisElectro

Lattafa - Pride Eternal Vanille Eau de Parfum
€ 392,40/1l
€ 39,24
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE

Lattafa Ana Abiyedh Passion, eau de parfum voor dames, 60 ml
€ 312,33/1l
€ 19,28
-2%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 18,74
Verkoper: ParfumGroup
Verdeling van de beoordelingenBeoordelingslijstProductfoto's van klanten









Klantbeoordelingen
100% van de beoordelingen hebben het product 5 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 5 sterren weergeven.
5
100%0% van de beoordelingen hebben het product 4 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 4 sterren weergeven.
4
0%0% van de beoordelingen hebben het product 3 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 3 sterren weergeven.
3
0%0% van de beoordelingen hebben het product 2 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 2 sterren weergeven.
2
0%0% van de beoordelingen hebben het product 1 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 1 sterren weergeven.
1
0%Sortering:
Sortering:Beoordeeld op 23 juli 2026 op
Gekocht op
Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de en vervolgens automatisch vertaald. Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de en vervolgens automatisch vertaald.
Geverifieerde aankoop
Deze beoordeling als "nuttig" markeren.
Deze beoordeling melden.Melden
Versterkt
Een geweldige wintergeur voor als je 's avonds uitgaat, die echt knalt
Beoordeeld op 6 november 2025 op
Gekocht op
Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de. Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de.
Geverifieerde aankoop
Onze aanbevelingen voor jou
Meer informatie over deze advertentie

Tiziana Terenzi Orza Extrait de Parfum, 100 ml (unisex)



5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5(6)Aantal beoordelingen: 6
€ 303,96
-€ 9,18Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 294,78
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.947,80/1l

Rabanne Fame Refill, voor dames, 200 ml, navulfles, geur: mandarijn, mango, jasmijn, wierook, sandelhout, vanille



4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5(14)Aantal beoordelingen: 14
€ 128,29
Verkoper: PerfumTraders
€ 641,45/1l

Bond No. 9 NEW YORK SIGNATURE SCENT, 100 ml



5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5(1)Aantal beoordelingen: 1
€ 205,02
-€ 19,13Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 185,89
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.858,90/1l

Gucci Flora Gorgeous Orchid Intense, voor dames, 100 ml, eau de parfum, spray, 36 maanden, INGREDIËNTEN: ALCOHOL DENAT., PARFUM/FRAGRANCE, AQUA/WATER/EAU, TETRAMETHYL ACETYLOCTAHYDRONAPHTHALENES,...
€ 119,31
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.193,10/1l

Furla Magnifica, damesparfum, 100 ml, niet navulbaar, geur: perzik, lavendel, mandarijn, lelietje-van-dalen, gardenia, roos, amber, sandelhout, orchidee



5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5(1)Aantal beoordelingen: 1
€ 51,99
-21%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 40,80
Verkoper: PerfumTraders
€ 408,00/1l

Creed Millesime Silver Mountain Water Eau de Toilette, 100 ml: Inhoud: 100 ml



4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5(19)Aantal beoordelingen: 19
€ 253,23
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.532,30/1l

Rabanne Olympéa Absolu Intense parfum, 50 ml
€ 62,55
-3%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 60,55
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.211,00/1l

Scent Intense Eau de Parfum, Hugo Boss, 100 ml
€ 92,43
Verkoper: PerfumTraders
€ 924,30/1l

Al Haramain - Amber Oud Gold Edition Eau de Parfum, 200 ml



4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5(16)Aantal beoordelingen: 16
€ 86,74
-33%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 57,50
Verkoper: SEILOIRE
€ 287,50/1l

Giorgio Armani Si Eau De Parfum (100 ml)



4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5(221)Aantal beoordelingen: 221
€ 105,06
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.050,60/1l

Hermès Terre d'Hermès Parfum, 75 ml (voor heren)



4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5(51)Aantal beoordelingen: 51
€ 97,81
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.304,13/1l

Joop!, Homme, Eau de Parfum, voor mannen, 125 ml



4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5(81)Aantal beoordelingen: 81
€ 43,47
Verkoper: PerfumTraders
€ 347,76/1l

Prada Paradigme Eau de Parfum Spray



4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5(5)Aantal beoordelingen: 5
€ 75,65
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.513,00/1l

Prada Paradigme Eau de Parfum Spray



4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5(33)Aantal beoordelingen: 33
€ 100,53
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.005,30/1l

Prada - Prada Paradox Intense Eau de Parfum 90ml



4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5(132)Aantal beoordelingen: 132
€ 129,76
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.441,78/1l

Riiffs Prive Blue Eau de Parfum 100 ml, uniseks



4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5(55)Aantal beoordelingen: 55
€ 23,52
Verkoper: SEILOIRE
€ 235,20/1l

Xerjoff 40 Knots Eau de Parfum EDP, uniseks, nicheparfum, JTC, originele verpakking, nieuw, 100ml



4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5(16)Aantal beoordelingen: 16
€ 211,25
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.112,50/1l