Nog maar 2 voor deze prijs
Aantal stuks:
4- 1
- 4
Lattafa Yara Moi Deodorantspray, 200 ml (voor dames)
€ 11,35
€ 56,75 / 1l
Stuntprijs
vergeleken met de rest van Nederland
Gratis bezorging
Bij jou thuis
Onze bestedeals
Deodorants & veel meer
Alle prijzen incl. btw.
Informatie over de productveiligheid:
Vergelijkbare producten

Meer informatie over deze advertentie
Hermès Twilly d'Hermès, voor dames, deodorant, spraydeodorant, spray, 150 ml, geschikt voor alle huidtypes€ 278,80/1l
€ 41,82
Verkoper: PerfumTraders

Meer informatie over deze advertentie
Xerjoff Torino21 Deodorantspray, 100 ml (unisex)€ 377,40/1l
€ 37,74
Verkoper: PerfumTraders

Meer informatie over deze advertentie
Hermès H24 Deodorantspray, 150 ml (voor heren)€ 224,40/1l
€ 35,70
-5%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 33,66
Verkoper: PerfumTraders

Meer informatie over deze advertentie
Alcoholvrije YSL L'Homme deodorant stick€ 435,20/1l
€ 32,64
Verkoper: PerfumTraders

Lattafa Eclaire Unisex Body Spray, 200 ml
€ 49,95/1l
€ 9,99
Gratis bezorging
Verkoper: MARS-VENUS

Lattafa Yara Tous Deodorantspray, 200 ml (voor dames)
€ 63,10/1l
€ 12,62
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Lattafa Shahd Deo VAPO 200 ml (voor dames)
€ 65,55/1l
€ 13,11
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Lattafa Khamrah Qahwa Deodorantspray, 200 ml (unisex)
€ 58,00/1l
€ 11,60
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Lattafa Hayaati Deodorantspray, 200 ml (voor heren)
€ 56,80/1l
€ 11,36
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Paco Rabanne 1 Million deospray voor heren 150 ml
€ 230,13/1kg
€ 35,84
-3%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 34,52
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Rochas Byzance Desod, 100 ml
€ 411,00/1l
€ 41,10
Verkoper: somnia24

Lattafa Asad Zanzibar Deodorantspray, 200 ml
€ 63,25/1l
€ 12,65
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Louis Cardin, Ferocious, Deodorantspray, voor dames, 200 ml
€ 27,45/1l
€ 5,49
Verkoper: NutraBestBG

Lattafa Mayar Deodorantspray, 200 ml (voor dames)
€ 30,25/1l
€ 6,05
Verkoper: NutraBestBG

Lattafa Ameerat Al Arab Deodorantspray, 200 ml
€ 49,95/1l
€ 9,99
Gratis bezorging
Verkoper: MARS-VENUS

SILVESTRE Deo Vapo, 200 ml
€ 93,60/1l
€ 18,72
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Givenchy Pour Homme Deodorantspray, 150 ml
€ 450,00/1l
€ 67,50
Verkoper: mein-Lieblingsduft

Al Wataniah Zahra, uniseks lichaamsspray, 250 ml
€ 47,52/1l
€ 11,88
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

MALIZIA DONNA Deo Cherie, 100 ml
€ 24,60/1l
€ 2,46
Verkoper: Avanti_Shop

Miss Dior Deodorant Spray, 100 ml
€ 676,00/1kg
€ 67,60
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Meer over het product
Productbeschrijving & productgegevens
Lattafa Yara Moi Deodorant als deodorant spray voor dames. Dit product behoort tot de Yara-lijn en heeft de naam Moi. De inhoud is 200 ml. De sprayvorm maakt een eenvoudige en gelijkmatige toepassing onder de oksels mogelijk. Geschikt voor dagelijks gebruik als deodorant. Veiligheidsinformatie: De verpakking is onder druk en kan bij verhitting barsten. Bewaar het product uit de buurt van hitte, hete oppervlakken, vonken en open vuur.
- Model
- Yara Moi
- Gewicht
- 193 g
- Inhoud
- 200 ml
- Ingrediënten
- Zie beschrijving
- Fabrikant
- Aantal stuks
- 4
- EAN
- 6290360591872
- Model
- Yara Moi
- Gewicht
- 193 g
- Inhoud
- 200 ml
- Ingrediënten
- Zie beschrijving
- Fabrikant
- Aantal stuks
- 4
- EAN
- 6290360591872
Waarschuwing
Gaat ook goed samen met

Lattafa My Yara Collection 4×25 ml – Geschenkset mit Yara Candy, Tous, Moi & Yara Eau de Parfum für Damen
€ 390,00/1l
€ 39,00
Verkoper: DUBAISTORE

Lattafa Pride Gift Set Collection No.5 - 5 x 20ml
€ 268,60/1l
€ 34,88
-22%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 26,86
Gratis bezorging
Verkoper: K6_Werkzeuge

Lattafa Eclaire Pistache, Unisex, 100 ml, Nicht nachfüllbare Flasche, Flüssiges Parfüm, Milch, Moschus, Vanille, 1 Stück(e)
€ 232,10/1l
€ 23,21
Verkoper: ParfumGroup

Lattafa Her Confession Eau de Parfum für Damen 100 ml
€ 3.638,00/1l
€ 36,38
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE

Lattafa Ameerat Al Arab Asdaaf Eau de Parfum, 100 ml
€ 219,00/1l
€ 21,90
Verkoper: DUBAISTORE

Lattafa Peace & Love, voor dames, 100 ml
€ 329,40/1l
€ 32,94
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Lattafa Yara Moi Women Eau De Parfum Spray (100 ml)
€ 190,00/1l
€ 19,00
Gratis bezorging
Verkoper: MyPerfumesHome

Lattafa Victoria, Frauen, 100 ml, Nicht nachfüllbare Flasche, Flüssiges Parfüm, Neroli, Vanille
€ 205,20/1l
€ 20,52
Verkoper: ParfumGroup

Lattafa Musamam White Intense, voor dames, 100 ml
€ 311,70/1l
€ 31,17
Verkoper: ParfumGroup

Nusuk Fawah Eau de Parfum, 80 ml, uniseks
€ 278,00/1l
€ 22,24
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE

Lattafa Atlas Eau de Parfum, 55 ml, uniseks
€ 581,82/1l
€ 32,00
Verkoper: DUBAISTORE

Dames parfum 100 ml, oriëntaalse bloemengeur met vanillenoten.
€ 265,60/1l
€ 26,56
Gratis bezorging
Verkoper: K6_Werkzeuge

Damesparfum Lattafa Eclaire 100 ml, oriëntaals zoet Arabisch.
€ 307,80/1l
€ 30,78
Gratis bezorging
Verkoper: Parfymora

Eau de Parfum Sweet Paradise, 100 ml
€ 426,90/1l
€ 42,69
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Lattafa Fakhar Eau De Parfum (100 ml)
€ 2.588,00/1l
€ 25,88
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Flüssiges Parfüm, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
€ 313,50/1l
€ 31,35
Gratis bezorging
Verkoper: ClickShop

Lattafa Angham, Unisex, 100 ml, Nicht nachfüllbare Flasche, Flüssiges Parfüm, Ingwer, Mandarine, Rosa Pfeffer, Kakao, Jasmin, Lavendel, Praline
€ 198,00/1l
€ 19,80
Gratis bezorging
Verkoper: MyPerfumesHome

Riiffs Momento Extrait de Parfum, 100 ml, uniseks
€ 239,50/1l
€ 23,95
Gratis bezorging
Verkoper: ClickShop

Lattafa Hayaati Florence Deodorantspray, 200 ml (voor dames)
€ 68,40/1l
€ 13,68
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Lattafa Pride Nebras Elixir Eau de Parfum 100ml
€ 278,40/1l
€ 27,84
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Lattafa Sein Geständnis Edp 100Ml Woda Perfumowana
€ 300,00/1l
€ 30,00
Verkoper: DUBAISTORE

Lattafa | Bade'e Al Oud | 100 ml
€ 306,70/1l
€ 30,67
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE

Lattafa Perfumes - Yara Tous EDP 100ml
€ 184,50/1l
€ 18,45
Gratis bezorging
Verkoper: MyPerfumesHome

Fragrance World Creme of Clouds Eau de Parfum 100 ml, uniseks parfum
€ 184,00/1l
€ 29,95
-38%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 18,40
Verkoper: ParfumGroup

Lattafa Perfumes - Badee Al Oud Honor & Glory EDP 100ml
€ 283,70/1l
€ 28,37
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE

Lattafa Perfumes - Sugar Plum Eau de Parfum, 100 ml
€ 214,60/1l
€ 21,46
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE

Lattafa Asad Zanzibar, voor heren, 100 ml, Niet navulbaar, Vloeibare parfum, Zwarte peper, Lavendel, Iris, Zeezout
€ 267,00/1l
€ 26,70
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE

Lattafa AmGood Yara van Lattafa Perfumes, parfum- en bodyspray, 200 ml, voor dames
€ 76,10/1l
€ 7,61
Verkoper: etparadisecom

Riiffs Zenith, pure parfum, uniseks, 100 ml
€ 254,90/1l
€ 25,49
Gratis bezorging
Verkoper: ClickShop

Lattafa Asad Bourbon, Männer, 100 ml, Nicht nachfüllbare Flasche, Flüssiges Parfüm, Lavendel, Mirabelle, Rosa Pfeffer, Kakao, Davana, Muskatnuss
€ 203,60/1l
€ 20,36
Verkoper: ParfumGroup
Nog geen klantbeoordelingen
Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.
Onze aanbevelingen voor jou
Meer informatie over deze advertentie

Dior Miss, 100 ml, voor dames, geschikt voor alle huidtypes, hydraterend, voedend, verzachtend, olie, 1 stuk
€ 66,30
Verkoper: PerfumTraders
€ 663,00/1l

Armani Acqua di Gio Homme Deodorant Spray 150 ml



5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5(1)Aantal beoordelingen: 1
€ 46,92
Verkoper: PerfumTraders
€ 312,80/1l

Hermès Twilly d'Hermès, voor dames, deodorant, spraydeodorant, spray, 150 ml, geschikt voor alle huidtypes



5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5(1)Aantal beoordelingen: 1
€ 41,82
Verkoper: PerfumTraders
€ 278,80/1l

Xerjoff Torino21 Deodorantspray, 100 ml (unisex)



5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5(3)Aantal beoordelingen: 3
€ 37,74
Verkoper: PerfumTraders
€ 377,40/1l

Hermès H24 Deodorantspray, 150 ml (voor heren)



5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5(2)Aantal beoordelingen: 2
€ 35,70
-5%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 33,66
Verkoper: PerfumTraders
€ 224,40/1l

Hermes Voyage d'Hermes Deodorantspray, 150 ml



4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5(2)Aantal beoordelingen: 2
€ 40,00
-16%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 33,40
Verkoper: PerfumTraders
€ 222,67/1kg

Chloe, geparfumeerde deodorant spray, 100 ml
€ 32,72
Verkoper: PerfumTraders
€ 327,20/1l

Signature Deodorant Brut - Geurvrije deodorant stick voor heren, 76 g



5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5(3)Aantal beoordelingen: 3
€ 5,49
Verkoper: Lemonbite
€ 72,24/1l

Brut | Deodorant - 76 g - Zonder alcohol - Langdurige bescherming - Verzorging voor mannen - Verfrissende geur



5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5(3)Aantal beoordelingen: 3
€ 6,29
Verkoper: Lemonbite
€ 82,76/1l

Jean Paul Gaultier Scandal Pour Homme, parfumdeo voor mannen, spraydeo, spray, 150 ml, geschikt voor alle huidtypes



4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5(5)Aantal beoordelingen: 5
€ 29,45
Verkoper: PerfumTraders
€ 196,33/1l

Yves Saint Laurent La Nuit de L'Homme Deodorant Stick, 75 ml (voor mannen)



5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5(1)Aantal beoordelingen: 1
€ 32,64
-8%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 29,96
Verkoper: PerfumTraders
€ 399,47/1l

Paco Rabanne Phantom DST, 75 ml, voor heren



5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5(2)Aantal beoordelingen: 2
€ 30,60
Verkoper: PerfumTraders
€ 408,00/1l

Versace Man Eau Fraiche Deodorant Stick, 75 ml



4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5(5)Aantal beoordelingen: 5
€ 29,90
-14%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 25,50
Verkoper: PerfumTraders
€ 340,00/1kg

Dsquared2 Green Wood, mannen, geparfumeerd deodorant, deodorantstift, stick, 75 ml, citrus, peper



4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5(2)Aantal beoordelingen: 2
€ 27,54
Verkoper: PerfumTraders
€ 367,20/1l

Acca Kappa Deodorant stick White Moss, 75 ml
€ 27,54
Verkoper: PerfumTraders
€ 367,20/1l

LAGERFELD CLASSIC, heren deodorant spray, 150 ml



5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5(5)Aantal beoordelingen: 5
€ 23,46
Verkoper: PerfumTraders
€ 156,40/1l

Jean Paul Gaultier Le Male, voor mannen, deodorant, deodorantstift, stick, 75 gram, lavendel, munt



4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5(10)Aantal beoordelingen: 10
€ 27,31
Verkoper: PerfumTraders
€ 364,13/1l

Baldessarini Signature Deodorant Stick, 75 ml (voor mannen)
€ 26,52
Verkoper: PerfumTraders
€ 353,60/1l