Mind Games Caïssa Extract de Parfum 100 ml (unisex)

€ 226,75

€ 2.267,50 / 1l

Gratis bezorging

Bij jou thuis

za 10 – wo 14 oktober

Gratis retour – 14 dagen

Wees er snel bij!
Eau de Parfum & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Penhaligon's AIUla Eau de Parfum, 100 ml, UNISEX
Penhaligon's AIUla Eau de Parfum, 100 ml, UNISEX
€ 1.646,10/1l
€ 164,61
Verkoper: PerfumTraders
Welkomstdeals
Productafbeelding van Moresque Tamima Eau de Parfum, 50 ml (unisex)
Moresque Tamima Eau de Parfum, 50 ml (unisex)
€ 2.702,80/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 149,94
-€ 14,80
€ 135,14
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Nishane Deziro Extrait de Parfum, 50 ml (unisex)
Nishane Deziro Extrait de Parfum, 50 ml (unisex)
€ 2.815,20/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 140,76
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Christina Aguilera Eau de Parfum, 15 ml (damesparfum)
Christina Aguilera Eau de Parfum, 15 ml (damesparfum)
€ 1.077,33/1l
€ 16,16
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Mind Games Castling, extract de parfum, 100 ml (unisex)
Mind Games Castling, extract de parfum, 100 ml (unisex)
€ 2.324,50/1l
€ 232,45
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Mind Games Counterplay Extrait de Parfum, uniseks, 100 ml
Mind Games Counterplay Extrait de Parfum, uniseks, 100 ml
€ 2.440,00/1l
€ 244,00
Verkoper: FragrancesBg
Productafbeelding van Mind Games En Prise, parfumextract, 100 ml (unisex)
Mind Games En Prise, parfumextract, 100 ml (unisex)
€ 2.335,90/1l
€ 233,59
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Mind Games - As-Suli's Diamond - Extrait de Parfum - 100 ml (unisex)
Mind Games - As-Suli's Diamond - Extrait de Parfum - 100 ml (unisex)
€ 2.359,60/1l
€ 235,96
Gratis bezorging
Verkoper: Glamperfeu
Productafbeelding van Mind Games Ruy Lopez Extract de Parfum, uniseks, 100 ml
Mind Games Ruy Lopez Extract de Parfum, uniseks, 100 ml
€ 244,00
Verkoper: FragrancesBg
Productafbeelding van Mind Games Blockade, Extrait de Parfum, uniseks, 100 ml
Mind Games Blockade, Extrait de Parfum, uniseks, 100 ml
€ 244,00
Verkoper: FragrancesBg
Productafbeelding van Ahmed Al Maghribi Hirfah Eau de Parfum, 75 ml (unisex)
Ahmed Al Maghribi Hirfah Eau de Parfum, 75 ml (unisex)
€ 482,80/1l
€ 36,21
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Jumrah 100ml, Ayat Perfumes, Eau de Parfum - Unisex
Jumrah 100ml, Ayat Perfumes, Eau de Parfum - Unisex
€ 240,00/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 24,00
Gratis bezorging
Verkoper: MyPerfumesHome
Productafbeelding van House of Perfumes Oud Kambodi Eau de Parfum, 100 ml, UNISEX
House of Perfumes Oud Kambodi Eau de Parfum, 100 ml, UNISEX
€ 235,90/1l
€ 23,59
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Memoize, Concordia, Parfumextract, Unisex, 100 ml
Memoize, Concordia, Parfumextract, Unisex, 100 ml
€ 1.204,40/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 120,44
Gratis bezorging
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van House of Perfumes Oud Ambari Eau de Parfum, 100 ml, UNISEX
House of Perfumes Oud Ambari Eau de Parfum, 100 ml, UNISEX
€ 233,10/1l
€ 23,31
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Histoires de Parfums Outrecuidant Eau de Parfum, 60 ml, UNISEX
Histoires de Parfums Outrecuidant Eau de Parfum, 60 ml, UNISEX
€ 1.623,67/1l
€ 97,42
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Eau de Parfum Israa – Ayat Perfumes – 200 ml
Eau de Parfum Israa – Ayat Perfumes – 200 ml
€ 245,00/1l
€ 49,00
Gratis bezorging
Verkoper: MyPerfumesHome
Productafbeelding van Boadicea the Victorious Azrak Eau de Parfum, 100 ml (unisex)
Boadicea the Victorious Azrak Eau de Parfum, 100 ml (unisex)
€ 2.664,80/1l
€ 266,48
Gratis bezorging
Verkoper: InfinityAroma
Productafbeelding van Al Wataniah Al Daiem Eau de Parfum, 75 ml (unisex)
Al Wataniah Al Daiem Eau de Parfum, 75 ml (unisex)
€ 435,20/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 32,64
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Parfumextract, UNISEX




Caissa, een unisex parfum van Mind Games uit 2022, onderscheidt zich door zijn sensualiteit, diepgang en een vernieuwende bloemig-houtachtige compositie met een gourmand-accent. Dit verfijnde parfum, gecreëerd door parfumeur David Apel, is vernoemd naar de godin van het schaken en symboliseert de kracht van vrouwelijke intuïtie, strategisch denken en elegantie. De opening wordt gekenmerkt door een ongebruikelijke combinatie van fougassette – een zoet Frans gebak met een bloemige ondertoon – zacht pittige roze peper, aromatische kardamom en donkere, intense zwarte drop. Dit begin is gedurfd, speels en verfijnd. Het hart van het parfum ontvouwt zich tot een sensuele bloemige basis, waarin de bedwelmende gardenie, de majestueuze Egyptische jasmijn en de exotische, romige ylang-ylang uit Madagaskar de hoofdrol spelen. Deze fase is rijk, vrouwelijk en tegelijkertijd unisex, met een elegante bloemige uitstraling die bijna fluweelachtig aanvoelt. In dit deel straalt het parfum een rustige kracht en innerlijke balans uit – een fase waarin Caissa zijn schoonheid toont zonder overdreven opsmuk. De basis is modern en warm, met een minerale amberachtige toon van ambrocenide, zachte muskus en donkere, zoete cacao, die het parfum een gourmand-afsluiting geeft, maar niet te zoet. Caissa is een parfum voor mannen en vrouwen die een onconventionele, verfijnde geur willen met een vleugje mysterie – een geur die een sterke indruk achterlaat en tegelijkertijd volkomen natuurlijk aanvoelt.
Model
Caïssa
Gewicht
0.635 kg
Inhoud
100 ml
Ingrediënten
Zie beschrijving
Fabrikant
Mind Games
Doelgroepen
Unisex
EAN
0850034671062
850034671062

Model
Caïssa
Gewicht
0.635 kg
Inhoud
100 ml
Ingrediënten
Zie beschrijving
Fabrikant
Mind Games
Doelgroepen
Unisex
EAN
0850034671062
850034671062
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Damesparfum Lattafa Eclaire 100 ml, oriëntaals zoet Arabisch.
Damesparfum Lattafa Eclaire 100 ml, oriëntaals zoet Arabisch.
€ 307,80/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 1004
€ 30,78
Gratis bezorging
Verkoper: Parfymora
Productafbeelding van Mind Games Scholar's Mate Extrait de Parfum 100 ml (unisex)
Mind Games Scholar's Mate Extrait de Parfum 100 ml (unisex)
€ 2.601,10/1l
€ 266,23
-€ 6,12
€ 260,11
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Amouage Honour pour Femme Eau de Parfum, 100 ml (damesparfum)
Amouage Honour pour Femme Eau de Parfum, 100 ml (damesparfum)
€ 3.290,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 329,00
Verkoper: FragrancesBg
Productafbeelding van Amouage Guidance 46 Eau de Parfum, 100 ml (unisex)
Amouage Guidance 46 Eau de Parfum, 100 ml (unisex)
€ 4.950,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 495,00
Verkoper: Fragranzia
Productafbeelding van Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum, 100 ml
Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum, 100 ml
€ 990,00/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 281
€ 99,00
10% Voucher
Verkoper: Rheinline
Productafbeelding van Initio Parfums Privés Musk Therapy, 50 ml
Initio Parfums Privés Musk Therapy, 50 ml
€ 5.411,40/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 270,57
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Xerjoff Naxos 100ml Eau de Parfum EDP, uniseks, nicheparfum, originele verpakking, nieuw
Xerjoff Naxos 100ml Eau de Parfum EDP, uniseks, nicheparfum, originele verpakking, nieuw
€ 1.690,00/1l
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 318
€ 169,00
Verkoper: FragrancesBg
Productafbeelding van Riiffs Zenith, pure parfum, uniseks, 100 ml
Riiffs Zenith, pure parfum, uniseks, 100 ml
€ 254,90/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 58
€ 25,49
Gratis bezorging
Verkoper: ClickShop
Productafbeelding van Creed Acqua Fiorentina Eau de Parfum Spray
Creed Acqua Fiorentina Eau de Parfum Spray
€ 3.073,60/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 230,52
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Lattafa Angham, Unisex, 100 ml, Nicht nachfüllbare Flasche, Flüssiges Parfüm, Ingwer, Mandarine, Rosa Pfeffer, Kakao, Jasmin, Lavendel, Praline
Lattafa Angham, Unisex, 100 ml, Nicht nachfüllbare Flasche, Flüssiges Parfüm, Ingwer, Mandarine, Rosa Pfeffer, Kakao, Jasmin, Lavendel, Praline
€ 198,00/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 375
€ 19,80
Gratis bezorging
Verkoper: MyPerfumesHome
Productafbeelding van Nishane - Hundred Silent Ways Extrait de Parfum, 100 ml
Nishane - Hundred Silent Ways Extrait de Parfum, 100 ml
€ 1.672,70/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 167,27
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Mind Games Sans Voir, parfumextract, 100 ml, UNISEX
Mind Games Sans Voir, parfumextract, 100 ml, UNISEX
€ 2.399,80/1l
€ 239,98
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Nishane - Zelfs de Extrait de Parfum, 50 ml
Nishane - Zelfs de Extrait de Parfum, 50 ml
€ 2.081,60/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 115,84
-€ 11,76
€ 104,08
Verkoper: ParfumGroup
Welkomstdeals
Productafbeelding van Creed Carmina Eau de Parfum Spray
Creed Carmina Eau de Parfum Spray
€ 2.726,53/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 219,30
-€ 14,81
€ 204,49
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Paris Corner | Rifaaqat |  85 ml
Paris Corner | Rifaaqat | 85 ml
€ 4.218,82/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 49
€ 35,86
Verkoper: Denpoli-Venda
Productafbeelding van Maison Asrar, Vanilla Voyage, Eau de Parfum, uniseks, 100 ml
Maison Asrar, Vanilla Voyage, Eau de Parfum, uniseks, 100 ml
€ 289,90/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 92
€ 28,99
Gratis bezorging
Verkoper: House_of_Niche
Productafbeelding van Black Orchid Eau de Parfum, sprayflacon, 100 ml
Black Orchid Eau de Parfum, sprayflacon, 100 ml
€ 1.019,50/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 154
€ 101,95
Gratis bezorging
Verkoper: Parfumoir
Welkomstdeals
Productafbeelding van Memo Paris Sintra EDP 75 ml UNISEX
Memo Paris Sintra EDP 75 ml UNISEX
€ 2.135,20/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 167,66
-€ 7,52
€ 160,14
Verkoper: PerfumTraders
Welkomstdeals
Productafbeelding van Amouage Interlude Man Eau de Parfum, 100 ml (voor heren)
Amouage Interlude Man Eau de Parfum, 100 ml (voor heren)
€ 2.956,70/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 18
€ 309,00
-€ 13,33
€ 295,67
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Amouage Lineage Eau de Parfum, 100 ml (unisex)
Amouage Lineage Eau de Parfum, 100 ml (unisex)
€ 3.326,30/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 332,63
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Glorious Woda Perfumada, spray, 100 ml
Glorious Woda Perfumada, spray, 100 ml
€ 179,05
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Yves Saint Laurent Libre L'Absolu Platine parfum, 50 ml, voor dames
Yves Saint Laurent Libre L'Absolu Platine parfum, 50 ml, voor dames
€ 2.033,80/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 191
€ 101,69
2% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Armaf Club de Nuit Maleka Eau de Parfum, 105 ml (damesparfum)
Armaf Club de Nuit Maleka Eau de Parfum, 105 ml (damesparfum)
€ 262,86/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 23
€ 27,60
Gratis bezorging
Verkoper: MyPerfumesHome
Productafbeelding van Zarkoperfume Spray, The Muse, Eau de Parfum
Zarkoperfume Spray, The Muse, Eau de Parfum
€ 811,50/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 126
€ 81,15
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Amouage Guidance Eau de Parfum, 100 ml (unisex)
Amouage Guidance Eau de Parfum, 100 ml (unisex)
€ 3.320,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 332,00
Gratis bezorging
Verkoper: iBeco
Productafbeelding van Parfums De Marly - Delina La Rosée Eau de Parfum, 75 ml
Parfums De Marly - Delina La Rosée Eau de Parfum, 75 ml
€ 2.646,67/1l
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 198,50
Gratis bezorging
Verkoper: ParfumerieMarjoAmsterdam
Productafbeelding van Lattafa Her Confession Eau de Parfum für Damen 100 ml
Lattafa Her Confession Eau de Parfum für Damen 100 ml
€ 3.638,00/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 625
€ 36,38
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE
Productafbeelding van Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Flüssiges Parfüm, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Flüssiges Parfüm, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
€ 289,50/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2419
€ 28,95
Gratis bezorging
Verkoper: MyPerfumesHome
Productafbeelding van M.Micallef DesirToxic L'Intense Parfum 100 ml, uniseks
M.Micallef DesirToxic L'Intense Parfum 100 ml, uniseks
€ 1.736,50/1l
€ 173,65
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Lattafa Badee Al Oud – Oud Amethist, uniseks, 100 ml, navulbare fles, parfumolie, bergamot, roze peper, jasmijn, roos
Lattafa Badee Al Oud – Oud Amethist, uniseks, 100 ml, navulbare fles, parfumolie, bergamot, roze peper, jasmijn, roos
€ 293,40/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 421
€ 29,34
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Tiziana Terenzi Orza Extrait de Parfum, 100 ml (unisex)
Tiziana Terenzi Orza Extrait de Parfum, 100 ml (unisex)
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 303,96
-€ 9,18
€ 294,78
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.947,80/1l
Productafbeelding van Rabanne Fame Refill, voor dames, 200 ml, navulfles, geur: mandarijn, mango, jasmijn, wierook, sandelhout, vanille
Rabanne Fame Refill, voor dames, 200 ml, navulfles, geur: mandarijn, mango, jasmijn, wierook, sandelhout, vanille
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 128,29
Verkoper: PerfumTraders
€ 641,45/1l
Welkomstdeals
Productafbeelding van Bond No. 9 NEW YORK SIGNATURE SCENT, 100 ml
Bond No. 9 NEW YORK SIGNATURE SCENT, 100 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 205,02
-€ 19,13
€ 185,89
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.858,90/1l
Productafbeelding van Gucci Flora Gorgeous Orchid Intense, voor dames, 100 ml, eau de parfum, spray, 36 maanden, INGREDIËNTEN: ALCOHOL DENAT., PARFUM/FRAGRANCE, AQUA/WATER/EAU, TETRAMETHYL ACETYLOCTAHYDRONAPHTHALENES,..., AI-gegenereerde afbeelding
Gucci Flora Gorgeous Orchid Intense, voor dames, 100 ml, eau de parfum, spray, 36 maanden, INGREDIËNTEN: ALCOHOL DENAT., PARFUM/FRAGRANCE, AQUA/WATER/EAU, TETRAMETHYL ACETYLOCTAHYDRONAPHTHALENES,...
€ 119,31
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.193,10/1l
Productafbeelding van Furla Magnifica, damesparfum, 100 ml, niet navulbaar, geur: perzik, lavendel, mandarijn, lelietje-van-dalen, gardenia, roos, amber, sandelhout, orchidee
Furla Magnifica, damesparfum, 100 ml, niet navulbaar, geur: perzik, lavendel, mandarijn, lelietje-van-dalen, gardenia, roos, amber, sandelhout, orchidee
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 51,99
-21%
€ 40,80
4% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 408,00/1l
Productafbeelding van Creed Millesime Silver Mountain Water Eau de Toilette, 100 ml: Inhoud: 100 ml
Creed Millesime Silver Mountain Water Eau de Toilette, 100 ml: Inhoud: 100 ml
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 19
€ 253,23
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.532,30/1l
Welkomstdeals
Productafbeelding van Rabanne Olympéa Absolu Intense parfum, 50 ml
Rabanne Olympéa Absolu Intense parfum, 50 ml
€ 62,55
-3%
€ 60,55
3% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.211,00/1l
Productafbeelding van Scent Intense Eau de Parfum, Hugo Boss, 100 ml
Scent Intense Eau de Parfum, Hugo Boss, 100 ml
€ 92,43
2% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 924,30/1l
Productafbeelding van Al Haramain - Amber Oud Gold Edition Eau de Parfum, 200 ml
Al Haramain - Amber Oud Gold Edition Eau de Parfum, 200 ml
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 86,74
-33%
€ 57,50
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE
€ 287,50/1l
Productafbeelding van Giorgio Armani Si Eau De Parfum (100 ml)
Giorgio Armani Si Eau De Parfum (100 ml)
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 221
€ 105,06
2% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.050,60/1l
Productafbeelding van Hermès Terre d'Hermès Parfum, 75 ml (voor heren)
Hermès Terre d'Hermès Parfum, 75 ml (voor heren)
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 51
€ 94,06
2% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.254,13/1l
Productafbeelding van Joop!, Homme, Eau de Parfum, voor mannen, 125 ml
Joop!, Homme, Eau de Parfum, voor mannen, 125 ml
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 81
€ 43,47
4% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 347,76/1l
Productafbeelding van Prada Paradigme Eau de Parfum Spray
Prada Paradigme Eau de Parfum Spray
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 75,65
2% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.513,00/1l
Productafbeelding van Prada Paradigme Eau de Parfum Spray
Prada Paradigme Eau de Parfum Spray
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 33
€ 100,53
2% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.005,30/1l
Productafbeelding van Prada - Prada Paradox Intense Eau de Parfum 90ml
Prada - Prada Paradox Intense Eau de Parfum 90ml
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 132
€ 129,76
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.441,78/1l
Productafbeelding van Riiffs Prive Blue Eau de Parfum 100 ml, uniseks
Riiffs Prive Blue Eau de Parfum 100 ml, uniseks
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 55
€ 23,52
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE
€ 235,20/1l
Productafbeelding van Xerjoff 40 Knots Eau de Parfum EDP, uniseks, nicheparfum, JTC, originele verpakking, nieuw, 100ml
Xerjoff 40 Knots Eau de Parfum EDP, uniseks, nicheparfum, JTC, originele verpakking, nieuw, 100ml
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 211,25
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.112,50/1l