VEVOR halter voor gewichtsschijven, rek voor gewichtsschijven (2 inch), opbergrek voor gewichten, draagvermogen 454 kg

€ 118,70

Gratis bezorging

Bij jou thuis

do 1 – ma 5 oktober

Gratis retour – 14 dagen

Onze bestedeals
Halterbanken & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Gewichtshouder, 5-voudig opbergrek, maximale belasting 100 kg, zwart
Gewichtshouder, 5-voudig opbergrek, maximale belasting 100 kg, zwart
€ 77,99
Verkoper: BlissShopping
Productafbeelding van Gewichtshouder voor halterstangen en gewichten, stalen opbergrek
Gewichtshouder voor halterstangen en gewichten, stalen opbergrek
€ 212,99
Verkoper: Netsilla
Productafbeelding van Gewichtshouder, 5-voudig ontwerp, maximale belasting 100 kg, zwart
Gewichtshouder, 5-voudig ontwerp, maximale belasting 100 kg, zwart
€ 89,99
Verkoper: BlissShopping
Productafbeelding van Halter voor gewichten, A-frame ontwerp, capaciteit voor 5 rekken, zwart
Halter voor gewichten, A-frame ontwerp, capaciteit voor 5 rekken, zwart
€ 102,99
Verkoper: BlissShopping
Productafbeelding van Professionele halterrek met een draagvermogen van 300 kg
Professionele halterrek met een draagvermogen van 300 kg
€ 116,95
Verkoper: FLBcommerce
Productafbeelding van Halt voor gewichtsschijven, verstelbare hoogte, maximale belasting 200 kg, zwart
Halt voor gewichtsschijven, verstelbare hoogte, maximale belasting 200 kg, zwart
€ 201,09
Verkoper: BlissShopping
Productafbeelding van Gewichthefbank, 3-laags ontwerp, draagvermogen 136 kg, zwart
Gewichthefbank, 3-laags ontwerp, draagvermogen 136 kg, zwart
€ 185,99
Verkoper: BlissShopping
Productafbeelding van Famanu gewichtbank voor thuisfitness - Draagvermogen tot 660 kg
Famanu gewichtbank voor thuisfitness - Draagvermogen tot 660 kg
€ 144,53
Gratis bezorging
Verkoper: Famanu
Productafbeelding van Haltbank voor gewichten, verstelbare hoogte, draagvermogen 300 kg, zwart
Haltbank voor gewichten, verstelbare hoogte, draagvermogen 300 kg, zwart
€ 114,99
Verkoper: BlissShopping
Productafbeelding van WINNOW Hantelstandaard, opbergrek met 3 niveaus voor gewichten en kettlebells
WINNOW Hantelstandaard, opbergrek met 3 niveaus voor gewichten en kettlebells
€ 223,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Gewichthefbank, 3-laags ontwerp, draagvermogen 200 kg, zwart
Gewichthefbank, 3-laags ontwerp, draagvermogen 200 kg, zwart
€ 280,99
Verkoper: BlissShopping
Productafbeelding van Gewichtbank, verstelbare hoogte, maximale draagvermogen 220 kg, zwart
Gewichtbank, verstelbare hoogte, maximale draagvermogen 220 kg, zwart
€ 200,99
Verkoper: BlissShopping
Productafbeelding van Halterbank met gewichten - Fitnessbank met gewichten - Bankdrukbank - Halterbank - Verstelbare fitnessbank
Halterbank met gewichten - Fitnessbank met gewichten - Bankdrukbank - Halterbank - Verstelbare fitnessbank
€ 418,63
Gratis bezorging
Verkoper: Famanu
Productafbeelding van Gewichtshouder, 3-laags ontwerp, robuuste stalen constructie, zwart
Gewichtshouder, 3-laags ontwerp, robuuste stalen constructie, zwart
€ 149,99
Verkoper: BlissShopping
Productafbeelding van Famanu halterbank met gewichten - verstelbare fitnessbank
Famanu halterbank met gewichten - verstelbare fitnessbank
€ 360,86
Gratis bezorging
Verkoper: Famanu
Productafbeelding van Famanu halterbank met gewichten - verstelbare fitnessbank
Famanu halterbank met gewichten - verstelbare fitnessbank
€ 476,56
Gratis bezorging
Verkoper: Famanu
Productafbeelding van Gewichthefbank, 4-laags ontwerp, verstelbare planken, zwart
Gewichthefbank, 4-laags ontwerp, verstelbare planken, zwart
€ 285,41
Verkoper: BlissShopping
Productafbeelding van Gewichtbank, verstelbare rugleuning, draagvermogen 350 kg, zwart
Gewichtbank, verstelbare rugleuning, draagvermogen 350 kg, zwart
€ 195,99
Verkoper: BlissShopping
Productafbeelding van Opklapbare halterbank, robuust, draagvermogen 150 kg, fitness
Opklapbare halterbank, robuust, draagvermogen 150 kg, fitness
€ 285,95
Gratis bezorging
Verkoper: KLKCommerce
Productafbeelding van Verstelbare gewichtsschijven, veelzijdig trainingssysteem, robuuste constructie, gewichtsschijfstandaard (1 stuk)
Verstelbare gewichtsschijven, veelzijdig trainingssysteem, robuuste constructie, gewichtsschijfstandaard (1 stuk)
€ 221,28
Verkoper: BlissShopping

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Hoge draagkracht

Deze standaard halterplaat houder is ontworpen voor een draagvermogen tot 1000 lbs (454 kg) en biedt constante stabiliteit en veiligheid, ongeacht de hoeveelheid zware apparatuur die erin wordt opgeslagen.

Hoogwaardige afwerking

Dit opbergrek voor de thuisgym is volledig gelast en heeft naadloze verbindingen, wat de algehele sterkte en stabiliteit van de constructie aanzienlijk verbetert. Materialen van hoge kwaliteit garanderen een lange levensduur.

Ruimtebesparend ontwerp

Dankzij de compacte constructie maximaliseert deze multifunctionele halterplaat standaard het ruimtegebruik. Of het nu in een overvolle garage of een geplande thuisgym is, het maakt efficiënt gebruik van elke centimeter en zorgt voor een opgeruimde en georganiseerde trainingsomgeving.

Gemakkelijke mobiliteit

Deze standaard halterplaat standaard is uitgerust met zwenkwielen en kan gemakkelijk worden verplaatst om de indeling aan te passen of voor een grondige reiniging, waardoor moeiteloze verplaatsing mogelijk is.

Breed toepassingsgebied

Past zich flexibel aan verschillende omgevingen aan, verandert elke ruimte in uw persoonlijke trainingsgebied en biedt een comfortabele en efficiënte fitnesservaring.

Gemakkelijk schoon te maken

De elegante en professionele poedercoating voorkomt effectief roest en corrosie, waardoor de levensduur van de gewichtshouder wordt verlengd. Het gladde oppervlak is gemakkelijk schoon te maken en zorgt voor een schoon en aantrekkelijk uiterlijk.

Specificaties

  • Artikelnummer: YFRK-B34
  • Kleur: Zwart (poedercoating, glanzende afwerking)
  • Draagvermogen: 454 kg / 1000 lbs
  • Laswerk: Volledig gelast
  • Productgewicht: 12,05 kg / 26,6 lbs
  • Productafmetingen: 600 x 600 x 1350 mm / 23,6 x 23,6 x 53,15 inch

Inhoud van de verpakking

  • 1 x Halterplaat standaard
  • 1 x Handleiding
  • 1 x Set installatiemateriaal
Kleur
Zwart
Fabrikant
Materiaal
Staal
Hoogte
135 cm
Breedte
60 cm
Gewicht
12.05 kg
Maximale belastbaarheid
454 kg
EAN
0197988481652
197988481652
MPN (Manufacturer Part Number)
4652

Kleur
Zwart
Fabrikant
Materiaal
Staal
Hoogte
135 cm
Breedte
60 cm
Gewicht
12.05 kg
Maximale belastbaarheid
454 kg
EAN
0197988481652
197988481652
MPN (Manufacturer Part Number)
4652
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van VEVOR commerciële slushmachine, 12 liter x 2, dubbele tank voor bevroren dranken, 96 bekers, roestvrijstalen slushmachine met bedieningspaneel, geschikt voor softijs
VEVOR commerciële slushmachine, 12 liter x 2, dubbele tank voor bevroren dranken, 96 bekers, roestvrijstalen slushmachine met bedieningspaneel, geschikt voor softijs
2,0Gemiddelde beoordeling: 2,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 2.169,36
Gratis bezorging
Verkoper: BlissShopping
Productafbeelding van VEVOR 4-in-1 stofzuiger-dweil, 1200W, stof- en waterzuiger, tapijtreiniger, natzuiger, inhoud 20L, meubelreiniger, HEPA-filter en spons, industriële stofzuiger
VEVOR 4-in-1 stofzuiger-dweil, 1200W, stof- en waterzuiger, tapijtreiniger, natzuiger, inhoud 20L, meubelreiniger, HEPA-filter en spons, industriële stofzuiger
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 181,30
Gratis bezorging
Verkoper: ExtraShop
Productafbeelding van CCLIFE Hantelrek, rek voor gewichten, hantelstandaard, rek voor dumbbells
CCLIFE Hantelrek, rek voor gewichten, hantelstandaard, rek voor dumbbells
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 116,13
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Tunturi Dumbbell rek - Halterrek - Gewichtenrek en Halterschijven standaard - 30mm
Tunturi Dumbbell rek - Halterrek - Gewichtenrek en Halterschijven standaard - 30mm
€ 321,40
-€ 78,41
€ 242,99
Gratis bezorging
Verkoper: Tunturi
Productafbeelding van HOMCOM Fitnessapparaat, krachtstation, multifunctionele fitnessapparatuur, inclusief 45 kg gewichten, metaal, wit
HOMCOM Fitnessapparaat, krachtstation, multifunctionele fitnessapparatuur, inclusief 45 kg gewichten, metaal, wit
3,4Gemiddelde beoordeling: 3,4 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 524,90
Gratis bezorging
Verkoper: AOSOM-DE
Productafbeelding van Best Sporting Gewichten, Hantel PRO I, set gewichten voor halters, van 1,25 kg tot 10 kg, 30/31 mm, geschikt voor korte en lange halters. Set gewichten voor effectief krachttraining. Gewichten set voor thuisgebruik
Best Sporting Gewichten, Hantel PRO I, set gewichten voor halters, van 1,25 kg tot 10 kg, 30/31 mm, geschikt voor korte en lange halters. Set gewichten voor effectief krachttraining. Gewichten set voor thuisgebruik
€ 3,72/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 39,92
-5%
€ 37,92
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Tunturi WT40 Squat Rack - Squat Rek
Tunturi WT40 Squat Rack - Squat Rek
€ 442,79
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van KM-Fit opklapbare halterbank | Multifunctioneel, verstelbaar, belastbaar tot 400 kg
KM-Fit opklapbare halterbank | Multifunctioneel, verstelbaar, belastbaar tot 400 kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 218
€ 69,90
Gratis bezorging
Verkoper: AREBOS
Productafbeelding van Halterschijf | 1 x 15 kg | Kunststof | Zwart | 29 MM
Halterschijf | 1 x 15 kg | Kunststof | Zwart | 29 MM
€ 1,66/1kg
€ 24,95
Gratis bezorging
Verkoper: Muntex
Productafbeelding van Chroomkleurige halterstang, 35 cm lang, diameter 24 mm
Chroomkleurige halterstang, 35 cm lang, diameter 24 mm
€ 7,86/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 11,79
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Amazon Echo B09B8X9RGM Amazon Echo Dot 5 charcoal
Amazon Echo B09B8X9RGM Amazon Echo Dot 5 charcoal
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 698
€ 72,64
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van HOMCOM Fitnessapparaat, krachtstation, multifunctionele fitnessapparatuur, inclusief gewichten, zwart, metaal
HOMCOM Fitnessapparaat, krachtstation, multifunctionele fitnessapparatuur, inclusief gewichten, zwart, metaal
3,4Gemiddelde beoordeling: 3,4 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 443,90
Gratis bezorging
Verkoper: AOSOM-DE
Productafbeelding van LUXTRI Verstelbare halter met draaimechanisme. Gewicht instelbaar van 2,5 tot 24 kg. Verstelbare halterset voor thuisgebruik. Set van korte halters
LUXTRI Verstelbare halter met draaimechanisme. Gewicht instelbaar van 2,5 tot 24 kg. Verstelbare halterset voor thuisgebruik. Set van korte halters
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 146,99
Gratis bezorging
Verkoper: WilTec
Productafbeelding van Chroom, 1 kg - 25 mm
Chroom, 1 kg - 25 mm
€ 3,60/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 3,60
Verkoper: KUBISPORT
Productafbeelding van Kinzo Accuboormachine - Accu Boormachine met LED - Schroefboormachine voor Hout Metaal Kunststof - Accu Schroevendraaier met Variabele Snelheid - 14.4V en 1300mAh Li-Ion
Kinzo Accuboormachine - Accu Boormachine met LED - Schroefboormachine voor Hout Metaal Kunststof - Accu Schroevendraaier met Variabele Snelheid - 14.4V en 1300mAh Li-Ion
€ 31,09
Gratis bezorging
Verkoper: MaxiMondo
Productafbeelding van Thuisfitness: Krachtstations, multifunctionele krachtstations, fitnessstations, multistations, multistationssets, verstelbare dip-station, pull-up bar geschikt tot 150 kg, voor thuisgebruik, X20I00K026
Thuisfitness: Krachtstations, multifunctionele krachtstations, fitnessstations, multistations, multistationssets, verstelbare dip-station, pull-up bar geschikt tot 150 kg, voor thuisgebruik, X20I00K026
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 29
€ 125,98
-€ 15,99
€ 109,99
Gratis bezorging
Verkoper: Urbanico-Stav
Productafbeelding van 2-delige set verduisterende gordijnen, lichtdoorlatend, model "Palermo", met lussen
2-delige set verduisterende gordijnen, lichtdoorlatend, model "Palermo", met lussen
€ 92,43/1m
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 40
€ 36,90
-12%
€ 32,35
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Wiltec inklapbare halterbank tot 230 kg met haltersteun, multifunctionele bank, schuine bank en vlakke bank. Fitnessbank, verstelbare trainingsbank voor oefeningen met halters en dumbbells, geschikt voor thuisgebruik
Wiltec inklapbare halterbank tot 230 kg met haltersteun, multifunctionele bank, schuine bank en vlakke bank. Fitnessbank, verstelbare trainingsbank voor oefeningen met halters en dumbbells, geschikt voor thuisgebruik
€ 7,60/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 29
€ 119,99
Gratis bezorging
Verkoper: WilTec
Productafbeelding van Merax Tafelmodel koelkast 128 liter met vriesvak en glazen deur, flessenkoelkasten met LED-verlichting en verstelbare planken, drankkoelkast 110 cm met koel- en vriesfunctie, vrijstaand
Merax Tafelmodel koelkast 128 liter met vriesvak en glazen deur, flessenkoelkasten met LED-verlichting en verstelbare planken, drankkoelkast 110 cm met koel- en vriesfunctie, vrijstaand
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 42
€ 302,99
-€ 7,00
€ 295,99
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is E.
Verkoper: MERAX
Productafbeelding van PARKSIDE Accuboormachine/Accuschroefmachine, boormachine »PABS 20-Li G8«
PARKSIDE Accuboormachine/Accuschroefmachine, boormachine »PABS 20-Li G8«
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 46
€ 59,90
Gratis bezorging
Verkoper: Preptique
Productafbeelding van JONR ED12: Accu-stofzuiger voor nat en droog gebruik – 3,5 kg, ultralicht, met reiniging langs randen (1 mm), waterreservoir van 750 ml, automatische zelfreiniging
JONR ED12: Accu-stofzuiger voor nat en droog gebruik – 3,5 kg, ultralicht, met reiniging langs randen (1 mm), waterreservoir van 750 ml, automatische zelfreiniging
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 335
€ 159,99
Gratis bezorging
Verkoper: WohnWunder
Productafbeelding van Xiaomi Redmi Pad SE 11 inch, 4/128GB, in de kleur Gris Grafito
Xiaomi Redmi Pad SE 11 inch, 4/128GB, in de kleur Gris Grafito
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 447
€ 426,00
Gratis bezorging
Verkoper: mbosmart
Productafbeelding van Tunturi Selector Dumbbell - Standaard - Halterhouder - incl. gratis fitness app
Tunturi Selector Dumbbell - Standaard - Halterhouder - incl. gratis fitness app
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 187,66
-€ 95,67
€ 91,99
Gratis bezorging
Verkoper: Tunturi
Productafbeelding van Amazon Echo B09B94956P Amazon Echo Dot 5 weiß
Amazon Echo B09B94956P Amazon Echo Dot 5 weiß
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 428
€ 59,99
-5%
€ 56,91
Verkoper: TEC-MORE
Productafbeelding van Gewichten voor gietijzeren schuifpoorten, 2 x 5 kg, MASTER
Gewichten voor gietijzeren schuifpoorten, 2 x 5 kg, MASTER
€ 3,13/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 32,94
-5%
€ 31,29
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Kärcher hogedrukreiniger K 5 Classic, geschikt voor auto en huis, 145 bar, 500 liter per uur
Kärcher hogedrukreiniger K 5 Classic, geschikt voor auto en huis, 145 bar, 500 liter per uur
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 20
€ 431,38
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van DREAME - RLF22GA - Robotstofzuiger
DREAME - RLF22GA - Robotstofzuiger
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 25
€ 178,50
Verkoper: GaladorEU
Productafbeelding van Opviq, Kumtel KTF-258, torenventilator, wit, 100% ABS, 24,4 x 24,4 x 74,5 cm
Opviq, Kumtel KTF-258, torenventilator, wit, 100% ABS, 24,4 x 24,4 x 74,5 cm
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 60,43
Verkoper: HANAH
Productafbeelding van Olympische halterset van gietijzer: 8 x 1,25 kg, 4 x 2,5 kg, 2 x 5 kg, totaal 30 kg, 51 mm schijfmaat, merk Rebel
Olympische halterset van gietijzer: 8 x 1,25 kg, 4 x 2,5 kg, 2 x 5 kg, totaal 30 kg, 51 mm schijfmaat, merk Rebel
€ 3,77/1kg
€ 113,06
Verkoper: Drogisterijplus-nl
Productafbeelding van Tunturi UB60 Halterbank Verstelbaar - Fitnessbank belastbaar tot 200kg - Trainingsbank - Buikspierbank & Legextension - Incl. gratis fitness app
Tunturi UB60 Halterbank Verstelbaar - Fitnessbank belastbaar tot 200kg - Trainingsbank - Buikspierbank & Legextension - Incl. gratis fitness app
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 179,00
Gratis bezorging
Verkoper: Tunturi

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van HOMCOM Hantelbank, verstelbare trainingsbank, fitnessbank voor gewichtheffen
HOMCOM Hantelbank, verstelbare trainingsbank, fitnessbank voor gewichtheffen
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 234,90
Gratis bezorging
Verkoper: AOSOM-DE
Productafbeelding van HOMCOM Hantelbank met opbergruimte, verstelbare multifunctionele trainingsbank, schuine bank
HOMCOM Hantelbank met opbergruimte, verstelbare multifunctionele trainingsbank, schuine bank
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 164,90
Gratis bezorging
Verkoper: AOSOM-DE
Productafbeelding van FIT4MED | Trainingsbank - Zwart - 130 x 30 cm - Opklapbaar - Verstelbaar - Voor krachttraining
FIT4MED | Trainingsbank - Zwart - 130 x 30 cm - Opklapbaar - Verstelbaar - Voor krachttraining
€ 112,45
Gratis bezorging
Verkoper: PopShop
Productafbeelding van Wiltec inklapbare halterbank tot 230 kg met haltersteun, multifunctionele bank, schuine bank en vlakke bank. Fitnessbank, verstelbare trainingsbank voor oefeningen met halters en dumbbells, geschikt voor thuisgebruik
Wiltec inklapbare halterbank tot 230 kg met haltersteun, multifunctionele bank, schuine bank en vlakke bank. Fitnessbank, verstelbare trainingsbank voor oefeningen met halters en dumbbells, geschikt voor thuisgebruik
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 29
€ 119,99
Gratis bezorging
Verkoper: WilTec
€ 7,60/1kg
Productafbeelding van SPORTNOW Hantelrek, hantelhouder voor 10 dumbbells, dumbbellhouder, staal
SPORTNOW Hantelrek, hantelhouder voor 10 dumbbells, dumbbellhouder, staal
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 57,90
Gratis bezorging
Verkoper: AOSOM-DE