VEVOR gebogen gewichtsvestplaat, 15 pond, set van 2, premium stalen halterplaat, ergonomisch ontwerp – geschikt voor WOD, krachttraining, hardlopen, fitness, grijs

€ 81,10

€ 12,48 / 1kg

Gratis bezorging

Bij jou thuis

do 1 – ma 5 oktober

Gratis retour – 14 dagen

Onze bestedeals
Halterschijven & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Chroomhandvat halterplaten, 45-136 kg, stalen kern, fitness
Chroomhandvat halterplaten, 45-136 kg, stalen kern, fitness
€ 111,95
Gratis bezorging
Verkoper: KLKCommerce
Productafbeelding van Rubberen gewichtsschijven met stalen kern voor fitness
Rubberen gewichtsschijven met stalen kern voor fitness
€ 32,56/1kg
€ 156,95
Gratis bezorging
Verkoper: FLBcommerce
Productafbeelding van Professionele Olympische Gewichtsschijven van Gietijzer
Professionele Olympische Gewichtsschijven van Gietijzer
€ 134,95
Gratis bezorging
Verkoper: SilkyStar
Productafbeelding van Set gewichtsschijven voor gewichtheffen, 0,5-2,5 kg, 5 paar
Set gewichtsschijven voor gewichtheffen, 0,5-2,5 kg, 5 paar
€ 15,27/1kg
€ 228,99
Verkoper: Netsilla
Productafbeelding van Schijfbeveiligers, gewichtsschijven voor thuisgym en fitness, 2,5 kg
Schijfbeveiligers, gewichtsschijven voor thuisgym en fitness, 2,5 kg
€ 110,95
Verkoper: FLBcommerce
Productafbeelding van Olympische Gewichtsschijven met Rubberafwerking en Tri-Grips
Olympische Gewichtsschijven met Rubberafwerking en Tri-Grips
€ 116,95
Gratis bezorging
Verkoper: SilkyStar
Productafbeelding van Elzusha - Gewichtschijven Set van Gietijzer voor Krachttraining
Elzusha - Gewichtschijven Set van Gietijzer voor Krachttraining
€ 92,95
Gratis bezorging
Verkoper: SilkyStar
Productafbeelding van TOS02: Olympische gewichtsschijf, staal, gekalibreerd, 0,25 kg, HMS
TOS02: Olympische gewichtsschijf, staal, gekalibreerd, 0,25 kg, HMS
€ 52,96/1kg
€ 13,24
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van SoftBell Gewichtsschijf 4.5 kg voor Fitness en Krachttraining
SoftBell Gewichtsschijf 4.5 kg voor Fitness en Krachttraining
€ 110,95
Gratis bezorging
Verkoper: SilkyStar
Productafbeelding van Gewichtsschijf, staal, Olympic, 2,5 kg
Gewichtsschijf, staal, Olympic, 2,5 kg
€ 19,20/1kg
€ 47,99
Verkoper: Netsilla
Productafbeelding van Famanu set gewichtsschijven - Gietijzer, verschillende gewichten
Famanu set gewichtsschijven - Gietijzer, verschillende gewichten
€ 139,41
-€ 4,14
€ 135,27
Gratis bezorging
Verkoper: Famanu
Productafbeelding van Olympia gewichtsschijven, 2x25 kg, rubberen coating - HMS Fitness
Olympia gewichtsschijven, 2x25 kg, rubberen coating - HMS Fitness
€ 5,22/1kg
€ 261,15
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Olympische gewichtsschijven, 2 stuks van 0,5 kg - Gewichtheffen
Olympische gewichtsschijven, 2 stuks van 0,5 kg - Gewichtheffen
€ 29,99
Verkoper: Netsilla
Productafbeelding van Zwarte gewichtsschijf voor de Olympische haltertraining, 2,5 kg
Zwarte gewichtsschijf voor de Olympische haltertraining, 2,5 kg
€ 9,60/1kg
€ 23,99
Verkoper: Netsilla
Productafbeelding van Gewichtsschijven, gemaakt van duurzaam materiaal, met een ergonomisch ontwerp, 2 stuks van 5 kg
Gewichtsschijven, gemaakt van duurzaam materiaal, met een ergonomisch ontwerp, 2 stuks van 5 kg
€ 33,60/1kg
€ 167,99
Verkoper: BlissShopping
Productafbeelding van Olympische gewichten, 2,5 kg - Duurzaam staal
Olympische gewichten, 2,5 kg - Duurzaam staal
€ 10,40/1kg
€ 25,99
Verkoper: Netsilla
Productafbeelding van Gietijzeren Gewichtsschijven 5 kg (2 x 2.5 kg) voor Krachttraining
Gietijzeren Gewichtsschijven 5 kg (2 x 2.5 kg) voor Krachttraining
€ 52,95
Gratis bezorging
Verkoper: VosRetail
Productafbeelding van Elzusha - Olympische Gewichtschijven met Rubberafwerking
Elzusha - Olympische Gewichtschijven met Rubberafwerking
€ 79,95
Gratis bezorging
Verkoper: VosRetail
Productafbeelding van K-Grip Gewichtsschijven met Handvatten, 4 x 5 kg
K-Grip Gewichtsschijven met Handvatten, 4 x 5 kg
€ 4,90/1kg
€ 97,95
Gratis bezorging
Verkoper: SilkyStar
Productafbeelding van Apparaat voor het trainen van polsen en onderarmen, met gewichtsschijven van 1 inch en 2 inch
Apparaat voor het trainen van polsen en onderarmen, met gewichtsschijven van 1 inch en 2 inch
€ 78,95
Gratis bezorging
Verkoper: KLKCommerce

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Verhoog de intensiteit van uw training met 14,5 pond gewichtsschijven

Verbeter uw fitnessprogramma met onze set van twee gewichtsschijven van 6,5 kg. Let op: het gewichtsvest is apart verkrijgbaar, zodat u uw uitrusting naar wens kunt aanpassen.

Geschikt voor elk gewichtsvest

Ontworpen voor naadloos gebruik met een breed scala aan gewichtsschijven voor vesten, zodat u uw trainingsopstelling eenvoudig kunt uitbreiden.

Comfortabel en ergonomisch ontwerp

Geniet van een comfortabele en goede pasvorm met onze gewichtsschijven voor vesten, ontworpen met een ergonomische 3D-vorm. Deze contouren zorgen voor een veilige en comfortabele training.

Duurzaam

Deze gewichtsschijven zijn gemaakt van stevig staal met afgeronde hoeken en gladde randen en zijn ontworpen voor een lange levensduur. Ze worden geleverd in drie lagen luchtbelplastic voor extra bescherming. Let op: niet gebruiken als lichaamsbescherming.

Maak uw training uitdagender

Verhoog de intensiteit van uw aerobics, wandelen, pull-ups en push-ups met extra gewicht. Perfect om uw trainingsprogramma te intensiveren.

Eenvoudig en veilig

Plaats de gewichtsschijven eenvoudig in uw vest en bevestig ze met klittenband. Geniet van een comfortabele pasvorm en een evenwichtige gewichtsverdeling, waardoor uw training moeiteloos verloopt.

Specificaties

  • Artikelnummer: JSCB-14.5LB
  • Aantal schijven: 2
  • Kleur: Glanzend grijs
  • Materiaal: Premium staal
  • Afmetingen schijf: 12,2 x 10 x 0,5 inch / 309 x 248 x 12 mm ± 10 mm

Inhoud van de verpakking

  • 2 x Gewichtsschijven voor vesten
  • 1 x Handleiding
  • Let op: Vest en schijven worden apart verkocht
Kleur
Grijs
Fabrikant
Gewicht
6.5 kg
EAN
0197988090236
197988090236
MPN (Manufacturer Part Number)
4660

Kleur
Grijs
Fabrikant
Gewicht
6.5 kg
EAN
0197988090236
197988090236
MPN (Manufacturer Part Number)
4660
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Hutschenreuther Porzellanglocke Weihnachtsglocke 25 02250-722200-27920
Hutschenreuther Porzellanglocke Weihnachtsglocke 25 02250-722200-27920
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 135
€ 22,90
Verkoper: HausDerGeschenke
Productafbeelding van Stalen kast XXL, kantoorkast, archiefkast, metalen kast, schuifdeuren, staal, gepoedercoat, 185 cm x 115 cm x 40 cm, kleur: wit
Stalen kast XXL, kantoorkast, archiefkast, metalen kast, schuifdeuren, staal, gepoedercoat, 185 cm x 115 cm x 40 cm, kleur: wit
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 42
€ 421,90
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is F.
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Makita Adventskalender 2025 P-84800
Makita Adventskalender 2025 P-84800
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 57
€ 103,76
Verkoper: RA-Trading
Productafbeelding van HOMCOM trainingsvest, 30 kg, gewichtsvest, krachtraining, Oxford-stof, zwart
HOMCOM trainingsvest, 30 kg, gewichtsvest, krachtraining, Oxford-stof, zwart
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 102,90
Gratis bezorging
Verkoper: AOSOM-DE
Productafbeelding van HP 15-fd0611ng, Intel® N, 39,6 cm (15,6 inch), 1920 x 1080 pixels, 4 GB, 128 GB, Windows 11 Home in S-modus
HP 15-fd0611ng, Intel® N, 39,6 cm (15,6 inch), 1920 x 1080 pixels, 4 GB, 128 GB, Windows 11 Home in S-modus
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 405,04
Gratis bezorging
Verkoper: FTT_Distribution_GmbH
Productafbeelding van Dermacol, Make-Up Cover, waterdichte, vloeibare foundation, kleur 208, SPF 30, 30 g
Dermacol, Make-Up Cover, waterdichte, vloeibare foundation, kleur 208, SPF 30, 30 g
€ 765,67/1l
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 22,97
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Walser autostoelhoezen Modulo, set van 3 delen voor de achterbank, grafietkleur, artikelnummer 13561
Walser autostoelhoezen Modulo, set van 3 delen voor de achterbank, grafietkleur, artikelnummer 13561
Gebruikt
€ 42,50
Gratis bezorging
Verkoper: Brunner-Mix-Store
Productafbeelding van Gillette Labs systeemmesjes, 9 stuks
Gillette Labs systeemmesjes, 9 stuks
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 70,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Zwemvest voor zwemmen, boottochten en drijven, met fluit, oranje, voor kinderen van 2–4 jaar
Zwemvest voor zwemmen, boottochten en drijven, met fluit, oranje, voor kinderen van 2–4 jaar
€ 52,99
Gratis bezorging
Verkoper: Ladenza
Productafbeelding van Badkamerkast Vicco Viktor Antraciet/gouden eik 40.2 x 88.2 cm met wasmand, Model 55163
Badkamerkast Vicco Viktor Antraciet/gouden eik 40.2 x 88.2 cm met wasmand, Model 55163
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 87,90
Gratis bezorging
Verkoper: ok-living
Productafbeelding van HandiWorld HandiRack universeel dakdragersysteem voor auto's; snel te monteren dakdrager; zwart
HandiWorld HandiRack universeel dakdragersysteem voor auto's; snel te monteren dakdrager; zwart
€ 145,66
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Relaxdays huisdierenluik, 4-weg, afmetingen (h x b): 22 x 20 cm, met magneet, afsluitbaar, kattenluik, geschikt voor katten en kleine honden, wit
Relaxdays huisdierenluik, 4-weg, afmetingen (h x b): 22 x 20 cm, met magneet, afsluitbaar, kattenluik, geschikt voor katten en kleine honden, wit
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 26
€ 47,62
-66%
€ 15,99
Gratis bezorging
Verkoper: Relaxdays
Productafbeelding van HELLA werkscheinwerper, artikelnummer 1GA 357 109-012, afmetingen 100mm x 123mm, gewicht 790g
HELLA werkscheinwerper, artikelnummer 1GA 357 109-012, afmetingen 100mm x 123mm, gewicht 790g
€ 83,25
Gratis bezorging
Verkoper: ecanis-shop
Productafbeelding van De'Longhi Magnifica S volautomatische koffiemachine | Zwart
De'Longhi Magnifica S volautomatische koffiemachine | Zwart
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 444,18
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van NeoNail UV-gel nagellak voor nagels, kleur 2609 Lady Ferrari, 7,2 ml
NeoNail UV-gel nagellak voor nagels, kleur 2609 Lady Ferrari, 7,2 ml
€ 1.773,61/1l
€ 12,77
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van BaByliss PRO diffuser voor de Veneziano, Caruso en Tiziano föhns
BaByliss PRO diffuser voor de Veneziano, Caruso en Tiziano föhns
€ 70,88/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 12,05
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van VEVOR Enkelsteun, 2 stuks, plafondsteun 40-60cm, uitschuifbare stalen steun, montagesteun met een draagvermogen tot 100 kg, geschikt voor het installeren van kasten, het optillen van gipsplaten en als transportsteun
VEVOR Enkelsteun, 2 stuks, plafondsteun 40-60cm, uitschuifbare stalen steun, montagesteun met een draagvermogen tot 100 kg, geschikt voor het installeren van kasten, het optillen van gipsplaten en als transportsteun
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 53,40
-25%
€ 39,99
Gratis bezorging
Verkoper: SucceBuy-Official-Store-EU
Productafbeelding van HMS PREMIUM KTO Gewichtsvest, verstelbaar, 16 kg, militair model, 1000D staal
HMS PREMIUM KTO Gewichtsvest, verstelbaar, 16 kg, militair model, 1000D staal
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 121,00
-€ 49,95
€ 71,05
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Roborock Saros 10R Set: Robotstofzuiger met dweilfunctie, 22.000 Pa zuigkracht, automatische dweilophanging, 7,98 cm ultra-slank design, StarSight System 2.0
Roborock Saros 10R Set: Robotstofzuiger met dweilfunctie, 22.000 Pa zuigkracht, automatische dweilophanging, 7,98 cm ultra-slank design, StarSight System 2.0
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 152
€ 1.009,42
Gratis bezorging
Verkoper: Nextshop-DE
Productafbeelding van Kiss valse wimpers - startpakket
Kiss valse wimpers - startpakket
€ 23,12
Verkoper: Drogisterijplus-nl
Productafbeelding van AUTO-STYLE wieldeksels, LeMans, 17 inch, zwart/zilver
AUTO-STYLE wieldeksels, LeMans, 17 inch, zwart/zilver
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 150,90
-€ 12,89
€ 138,01
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van WALSER Aanhangnet, 18530, 4 mm, 180 cm x 100 cm
WALSER Aanhangnet, 18530, 4 mm, 180 cm x 100 cm
€ 47,69
-5%
€ 44,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van PICK. Liefde. Zo blauw. 110g
PICK. Liefde. Zo blauw. 110g
€ 47,55/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 5,23
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van OSRAM SMART+ MATTER, klassieke vormgeving, dimbare witte lichtkleur in A-vorm, LED-lamp, mat, 9 W, 806 lm, kleurtemperatuur van 2700 tot 6500 K, compatibel met Matter, compatibel met smart speakers, dimbaar
OSRAM SMART+ MATTER, klassieke vormgeving, dimbare witte lichtkleur in A-vorm, LED-lamp, mat, 9 W, 806 lm, kleurtemperatuur van 2700 tot 6500 K, compatibel met Matter, compatibel met smart speakers, dimbaar
€ 70,20
-81%
€ 12,95
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is F.
Verkoper: Ultramera
Productafbeelding van Police Potion Love Eau de Parfum voor dames, 30 ml, met topnoten van bergamot, grapefruit en marineakkoorden, hartnoten van oranjebloesem, roos en tuberoos, en basisnoten van amber, perzik en witte muskus, 1 stuk
Police Potion Love Eau de Parfum voor dames, 30 ml, met topnoten van bergamot, grapefruit en marineakkoorden, hartnoten van oranjebloesem, roos en tuberoos, en basisnoten van amber, perzik en witte muskus, 1 stuk
€ 719,33/1l
€ 21,58
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Hunter Retriever-hondentuig, freestyle model, 10/260
Hunter Retriever-hondentuig, freestyle model, 10/260
€ 82,42
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Weider Premium Whey Protein - verkrijgbaar vanaf 2,3 kg in verschillende smaken - vanille - karamel
Weider Premium Whey Protein - verkrijgbaar vanaf 2,3 kg in verschillende smaken - vanille - karamel
€ 65,65/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 197,01
-€ 46,01
€ 151,00
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van Curling Iron - BaByliss - C325E Curling Tong - 25 mm - For Quick and Bouncy Curls
Curling Iron - BaByliss - C325E Curling Tong - 25 mm - For Quick and Bouncy Curls
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 22
€ 37,78
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Osr fluorescentielamp Lumil. 58 W / 840
Osr fluorescentielamp Lumil. 58 W / 840
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 40
€ 8,98
De energieklasse van dit product is G.
Verkoper: gluehbirne_de
Productafbeelding van P7R Core (zwart)
P7R Core (zwart)
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 180,44
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Halterschijf | 1 x 20 kg | Kunststof | Zwart
Halterschijf | 1 x 20 kg | Kunststof | Zwart
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 34,95
Gratis bezorging
Verkoper: Muntex
€ 1,75/1kg
Productafbeelding van Halterschijf | 1 x 15 kg | Kunststof | Zwart | 29 MM
Halterschijf | 1 x 15 kg | Kunststof | Zwart | 29 MM
€ 24,95
Gratis bezorging
Verkoper: Muntex
€ 1,66/1kg
Productafbeelding van Halterschijf | 1 x 2,5 kg | Kunststof | Zwart | 31 MM
Halterschijf | 1 x 2,5 kg | Kunststof | Zwart | 31 MM
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 9,95
Gratis bezorging
Verkoper: Muntex
€ 3,98/1kg
Productafbeelding van Halterschijf | 1 x 1,25 kg | Kunststof | Zwart | 31 MM
Halterschijf | 1 x 1,25 kg | Kunststof | Zwart | 31 MM
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 8,95
Gratis bezorging
Verkoper: Muntex
€ 7,16/1kg
Productafbeelding van Halterschijf | 1 x 10 kg | Kunststof | Zwart | 31 MM
Halterschijf | 1 x 10 kg | Kunststof | Zwart | 31 MM
€ 19,95
Gratis bezorging
Verkoper: Muntex
€ 1,99/1kg
Productafbeelding van Gewichtsschijven set van 4, 2x 2,5 kg / 2x 5 kg, stang van 2,5 cm, diameter 25/30 mm (zwart)
Gewichtsschijven set van 4, 2x 2,5 kg / 2x 5 kg, stang van 2,5 cm, diameter 25/30 mm (zwart)
€ 52,48
-5%
€ 49,54
Gratis bezorging
Verkoper: AlihPets
Productafbeelding van Halterschijf | 1 x 1,25 kg | Kunststof | Zwart | 29 MM
Halterschijf | 1 x 1,25 kg | Kunststof | Zwart | 29 MM
€ 10,95
Gratis bezorging
Verkoper: Muntex
€ 8,76/1kg
Productafbeelding van Halterschijf | 1 x 2,5 kg | Kunststof | Zwart | 29 MM
Halterschijf | 1 x 2,5 kg | Kunststof | Zwart | 29 MM
€ 11,95
Gratis bezorging
Verkoper: Muntex
€ 4,78/1kg