3,7



Gebaseerd op 3 beoordelingen
Nog maar 5 voor deze prijs
Khadlaj Musk Pour Amber Eau de Parfum, 100 ml (damesparfum)
€ 96,52
€ 965,20 / 1l
plus € 8,00 verzendkosten
Bij jou thuis
Bij bestelling binnen
4h 45m 36s
De timer geeft aan hoeveel tijd je nog hebt om te bestellen, zodat je het artikel binnen de aangegeven bezorgtijd ontvangt.
Gratis retour – 14 dagen
Onze bestedeals
Eau de Parfum & veel meer
Alle prijzen incl. btw.
Informatie over de productveiligheid:
Vergelijkbare producten

Meer informatie over deze advertentie
Parfums De Marly Safanad Eau de Parfum Spray€ 3.318,40/1l
€ 248,88
Verkoper: PerfumTraders

Meer informatie over deze advertentie
Penhaligon's Empressa Eau de Parfum, 100 ml (damesparfum)€ 2.458,20/1l
€ 245,82
Verkoper: PerfumTraders

Meer informatie over deze advertentie
Penhaligon's Halfeti Eau de Parfum Spray€ 2.346,00/1l
€ 234,60
Verkoper: PerfumTraders

Meer informatie over deze advertentie
Nishane - Zelfs niet de Extrait de Parfum, 100 ml€ 1.655,10/1l
€ 165,51
Verkoper: PerfumTraders

Khadlaj Nuha Cherry Blush Eau de Parfum, 85 ml
€ 216,94/1l
€ 18,44
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Paris Corner - Bayn Al Asrar Eau de Parfum, 80 ml
€ 394,00/1l
€ 31,52
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Lattafa Bade'e Al Oud Honor & Glory Eau de Parfum, 100 ml, uniseks
€ 291,40/1l
€ 29,14
Gratis bezorging
Verkoper: MyPerfumesHome

Nusuk Mahab Extrait de Parfum, 100 ml, uniseks
€ 293,70/1l
€ 29,37
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Amber Pure - geconcentreerde parfumolie, 20 ml
€ 555,50/1l
€ 11,11
Verkoper: NutraBestBG

Lattafa Victoria, Frauen, 100 ml, Nicht nachfüllbare Flasche, Flüssiges Parfüm, Neroli, Vanille
€ 205,20/1l
€ 20,52
Verkoper: ParfumGroup

Eau de Parfum Sweet Paradise, 100 ml
€ 426,90/1l
€ 42,69
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Paris Corner Khair Felicity Eau de Parfum, 100 ml (damesparfum)
€ 253,30/1l
€ 25,33
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Paris Corner Khair, Eau de Parfum, sprayflacon
€ 218,40/1l
€ 21,84
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Fragrance World Creme of Clouds Eau de Parfum 100 ml, uniseks parfum
€ 184,00/1l
€ 29,95
-38%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 18,40
Verkoper: ParfumGroup

Lattafa Perfumes - Badee Al Oud Honor & Glory EDP 100ml
€ 2.837,00/1l
€ 28,37
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE

Damesparfum Lattafa Eclaire 100 ml, oriëntaals zoet Arabisch.
€ 307,80/1l
€ 30,78
Gratis bezorging
Verkoper: Parfymora

Ajmal Amber Musc Eau de Parfum Spray
€ 470,60/1l
€ 47,06
Verkoper: NutraBestBG

Rasasi - Soryani Pour Homme Eau de Parfum, 100 ml
€ 218,30/1l
€ 21,83
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Prada Amber Eau de Parfum, sprayflacon, 80 ml
€ 2.062,50/1l
€ 165,00
Gratis bezorging
Verkoper: PerfumBox

Parfums de Marly Delina, eau de parfum, 30 ml (damesparfum)
€ 5.149,67/1l
€ 154,49
Verkoper: ParfumGroup
Meer over het product
Productbeschrijving & productgegevens
Het geparfumeerde water van het merk is uitsluitend ontwikkeld voor vrouwen. Deze verpakking bevat 100 ml van de door u gekozen geur.
- Afmetingen
- 100 milliliter
- Model
- Musk Pour Amber
- Gewicht
- 1.491 kg
- Inhoud
- 100 ml
- Ingrediënten
- Zie beschrijving
- Fabrikant
- Khadlaj
- Doelgroepen
- Dames
- EAN
- 6291107977850
- MPN (Manufacturer Part Number)
- 2053887
- Afmetingen
- 100 milliliter
- Model
- Musk Pour Amber
- Gewicht
- 1.491 kg
- Inhoud
- 100 ml
- Ingrediënten
- Zie beschrijving
- Fabrikant
- Khadlaj
- Doelgroepen
- Dames
- EAN
- 6291107977850
- MPN (Manufacturer Part Number)
- 2053887
Gaat ook goed samen met

Riiffs Fleurie Emerald Eau de Parfum, 100 ml, uniseks
€ 202,80/1l
€ 23,88
-15%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 20,28
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE

French Avenue Royal Blend Sequoia Eau de Parfum, 100 ml
€ 359,00/1l
€ 35,90
Gratis bezorging
Verkoper: Parfymora

Nusuk Mahab Extrait de Parfum, 100 ml, uniseks
€ 293,70/1l
€ 29,37
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Eau de Parfum Sweet Paradise, 100 ml
€ 426,90/1l
€ 42,69
Gratis bezorging
BestsellerVerkoper: Dasfarinas

Lattafa Angham, Unisex, 100 ml, Nicht nachfüllbare Flasche, Flüssiges Parfüm, Ingwer, Mandarine, Rosa Pfeffer, Kakao, Jasmin, Lavendel, Praline
€ 198,00/1l
€ 19,80
Gratis bezorging
Verkoper: MyPerfumesHome

Lattafa Perfumes - Nebras Eau de Parfum, 100 ml
€ 236,80/1l
€ 23,68
Verkoper: ParfumGroup

Lattafa Ameerat Al Arab Asdaaf Eau de Parfum, 100 ml
€ 219,00/1l
€ 21,90
Verkoper: DUBAISTORE

Lattafa Bade'e Al Oud Honor & Glory Eau de Parfum, 100 ml, uniseks
€ 291,40/1l
€ 29,14
Gratis bezorging
Verkoper: MyPerfumesHome

Lattafa Ana Abiyedh EDP 60 ml Damenparfüm
€ 326,33/1l
€ 19,58
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Lattafa Teriaq, Unisex, 100 ml, Nicht nachfüllbare Flasche, Flüssiges Parfüm, Honig, Rhabarber, Rose, White rose, Labdanum, Leder, Moschus, Vanille...
€ 206,60/1l
€ 21,31
-3%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 20,66
Verkoper: ParfumGroup

Maison Alhambra Kismet Angel, 100 ml, Eau de Parfum, uniseks
€ 249,30/1l
€ 24,93
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Lattafa Teriaq Intense Eau de Parfum, 100 ml, uniseks
€ 370,10/1l
€ 37,01
Verkoper: ParfumGroup

Paris Corner - Bayn Al Asrar Eau de Parfum, 80 ml
€ 394,00/1l
€ 31,52
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Swiss Arabian Shaghaf Oud Tonka 75ml
€ 6.060,00/1l
€ 45,45
Gratis bezorging
Verkoper: K6_Werkzeuge

French Avenue Amber Empire, extract de parfum, 100 ml, uniseks
€ 404,50/1l
€ 40,45
Gratis bezorging
Verkoper: MARS-VENUS

Lattafa Atheeri, Frauen, 100 ml, Nicht nachfüllbare Flasche, Flüssiges Parfüm, Jasmin, Orchidee, 1 Stück(e)
€ 390,00/1l
€ 39,00
Verkoper: DUBAISTORE

Maison Asrar, Vanilla Voyage, Eau de Parfum, uniseks, 100 ml
€ 350,90/1l
€ 35,09
Gratis bezorging
Verkoper: Parfymora

Lattafa Peace & Love, voor dames, 100 ml
€ 329,40/1l
€ 32,94
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Lattafa Artisan Ethnique, voor dames, 100 ml
€ 248,00/1l
€ 24,80
Gratis bezorging
Verkoper: Caasi_nl

Kismet Eau de Parfum voor dames, 100 ml, Maison Alhambra EdP
€ 306,60/1l
€ 30,66
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Riiffs Zenith, pure parfum, uniseks, 100 ml
€ 254,90/1l
€ 25,49
Gratis bezorging
Verkoper: ClickShop

Lattafa Victoria, Frauen, 100 ml, Nicht nachfüllbare Flasche, Flüssiges Parfüm, Neroli, Vanille
€ 205,20/1l
€ 20,52
Verkoper: ParfumGroup

Lattafa Qimmah, damesparfum, 100 ml, niet navulbaar, vloeibare parfum, met noten van amandel, koffie, cacao, sandelhout en vanille
€ 190,00/1l
€ 19,00
Gratis bezorging
Verkoper: MyPerfumesHome

Paris Corner Khair Felicity Eau de Parfum, 100 ml (damesparfum)
€ 253,30/1l
€ 25,33
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Marshmallow Blush 100ml, uniseks parfumwater
€ 303,90/1l
€ 30,39
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE

Lattafa Ana Abiyedh Coral, Frauen, 60 ml
€ 316,67/1l
€ 19,00
Gratis bezorging
Verkoper: MyPerfumesHome

LATTAFA Rave Now Eau de Parfum voor dames, 100 ml
€ 174,20/1l
€ 17,42
Verkoper: ParfumGroup

French Avenue Vulcan: Eau de Parfum, 100 ml, uniseks
€ 437,60/1l
€ 43,76
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

French Avenue Safari Breeze Eau de Parfum, 100 ml, uniseks
€ 360,00/1l
€ 36,00
Verkoper: LuxusAroma

Lattafa Angham Second Song Eau de Parfum, 100 ml (damesparfum)
€ 293,40/1l
€ 29,34
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Verdeling van de beoordelingenBeoordelingslijstProductfoto's van klanten














Klantbeoordelingen
33% van de beoordelingen hebben het product 5 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 5 sterren weergeven.
5
33%33% van de beoordelingen hebben het product 4 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 4 sterren weergeven.
4
33%0% van de beoordelingen hebben het product 3 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 3 sterren weergeven.
3
0%33% van de beoordelingen hebben het product 2 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 2 sterren weergeven.
2
33%0% van de beoordelingen hebben het product 1 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 1 sterren weergeven.
1
0%Sortering:
Sortering:Beoordeeld op 8 februari 2026 op
Gekocht op
Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de en vervolgens automatisch vertaald. Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de en vervolgens automatisch vertaald.
Geverifieerde aankoop
Deze beoordeling als "nuttig" markeren.
Deze beoordeling melden.Melden
Zeer aangename geur!
Goede sillage, met een zeer lange houdbaarheid op mijn huid! Een leuk alternatief voor het origineel, ook al is het niet 100% hetzelfde.
Beoordeeld op 28 september 2026 op
Gekocht op
Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de. Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de.
Geverifieerde aankoop
Beoordeeld op 27 juni 2026 op
Gekocht op
Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.at. Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.at.
Geverifieerde aankoop
Onze aanbevelingen voor jou
Meer informatie over deze advertentie

Tiziana Terenzi Orza Extrait de Parfum, 100 ml (unisex)



5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5(6)Aantal beoordelingen: 6
€ 303,96
-€ 9,18Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 294,78
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.947,80/1l

Bond No. 9 NEW YORK SIGNATURE SCENT, 100 ml



5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5(1)Aantal beoordelingen: 1
€ 206,04
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.060,40/1l

Rabanne Fame Refill, voor dames, 200 ml, navulfles, geur: mandarijn, mango, jasmijn, wierook, sandelhout, vanille



4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5(14)Aantal beoordelingen: 14
€ 128,29
Verkoper: PerfumTraders
€ 641,45/1l

Acqua di Parma Buongiorno, Unisex, 100 ml, Vloeibare parfum, Komkommer, Citroen, Munt, Petitgrain, Rozemarijn, Lavendel, Mandarijn, Amber, Cederhout, Wit mos



5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5(6)Aantal beoordelingen: 6
€ 164,00
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.640,00/1l

Rabanne Olympéa Absolu Intense parfum, 50 ml
€ 61,99
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.239,80/1l

Gucci Flora Gorgeous Orchid Intense, voor dames, 100 ml, eau de parfum, spray, 36 maanden, INGREDIËNTEN: ALCOHOL DENAT., PARFUM/FRAGRANCE, AQUA/WATER/EAU, TETRAMETHYL ACETYLOCTAHYDRONAPHTHALENES,...
€ 119,31
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.193,10/1l

Furla Magnifica, damesparfum, 100 ml, niet navulbaar, geur: perzik, lavendel, mandarijn, lelietje-van-dalen, gardenia, roos, amber, sandelhout, orchidee



5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5(1)Aantal beoordelingen: 1
€ 51,99
-21%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 40,80
Verkoper: PerfumTraders
€ 408,00/1l

JOOP! Homme Eau de Parfum, 125 ml (voor heren)



4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5(81)Aantal beoordelingen: 81
€ 43,47
Verkoper: PerfumTraders
€ 347,76/1l

Scent Intense Eau de Parfum, Hugo Boss, 100 ml
€ 92,43
Verkoper: PerfumTraders
€ 924,30/1l

Givenchy Organza Eau de Parfum, 100 ml



4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5(91)Aantal beoordelingen: 91
€ 62,33
Verkoper: PerfumTraders
€ 623,30/1l

Giorgio Armani Si Eau De Parfum (100 ml)



4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5(221)Aantal beoordelingen: 221
€ 105,09
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.050,90/1l

Emporio Armani Stronger With You Absolutely, eau de parfum voor heren, 50 ml, spray. Inhoud: ALCOHOL ● PARFUM / FRAGRANCE ● AQUA / WATER ● BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE ● COUMARIN ●...



4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5(20)Aantal beoordelingen: 20
€ 72,10
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.442,00/1l

Prada Paradigme Eau de Parfum Spray



4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5(5)Aantal beoordelingen: 5
€ 75,71
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.514,20/1l

Hermès Terre d'Hermès Parfum, 75 ml (voor heren)



4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5(51)Aantal beoordelingen: 51
€ 97,92
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.305,60/1l

Prada Paradigme Eau de Parfum Spray



4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5(32)Aantal beoordelingen: 32
€ 100,57
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.005,70/1l

Dior Sauvage, herenparfum, 200 ml, met bergamot, lavendel en vanille, sprayflacon



4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5(493)Aantal beoordelingen: 493
€ 193,60
Verkoper: PerfumTraders
€ 968,00/1l

Creed Delphinus Eau de Parfum, 100 ml



4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5(22)Aantal beoordelingen: 22
€ 259,99
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.599,90/1l

Xerjoff Torino21 Eau de Parfum, 100 ml (unisex)



4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5(26)Aantal beoordelingen: 26
€ 231,54
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.315,40/1l

Creed Aventus For Her Eau de Parfum, 75 ml



4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5(30)Aantal beoordelingen: 30
€ 224,40
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.992,00/1l

Xerjoff 40 Knots Eau de Parfum EDP, uniseks, nicheparfum, JTC, originele verpakking, nieuw, 100ml



4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5(16)Aantal beoordelingen: 16
€ 212,02
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.120,20/1l