Nivea Body Repair en Care Lotion, 400 ml

€ 13,91

€ 34,77 / 1l

plus € 2,95 verzendkosten

Bij jou thuis

za 3 – do 8 oktober
Onze bestedeals
Bodylotions & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Juvena Body Care, verzachtende en verstevigende bodylotion, 200 ml
Juvena Body Care, verzachtende en verstevigende bodylotion, 200 ml
€ 107,10/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 25,87
-17%
€ 21,42
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van NIVEA Body Repair & Care, 3 flessen van 400 ml. Verlicht spanning en jeuk
NIVEA Body Repair & Care, 3 flessen van 400 ml. Verlicht spanning en jeuk
€ 29,12/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 34,95
5% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: Kpictiah
Productafbeelding van Nivea Bodylotion Repair & Care (250 ml)
Nivea Bodylotion Repair & Care (250 ml)
€ 35,36/1l
€ 9,42
-6%
€ 8,84
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Nivea Verzorgende Body Milk 250ML
Nivea Verzorgende Body Milk 250ML
€ 126,00/1l
€ 6,30
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Nivea Body Lotion 250 ml Vital
Nivea Body Lotion 250 ml Vital
€ 78,20/1l
€ 4,00
-2%
€ 3,91
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Nivea Body Lotion 400ml Lavendel
Nivea Body Lotion 400ml Lavendel
€ 13,97/1l
€ 7,35
-23%
€ 5,59
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Nivea Men Revitalising Bodylotion 250 ml
Nivea Men Revitalising Bodylotion 250 ml
€ 258,00/1l
€ 12,90
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van NIVEA 80213, lotion, 400 ml
NIVEA 80213, lotion, 400 ml
€ 43,00/1l
€ 17,20
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Nivea Bruiningsbalsem voor het lichaam, 400 ml
Nivea Bruiningsbalsem voor het lichaam, 400 ml
€ 33,62/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 15,13
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Nivea Body milk zijdezacht 250ml
Nivea Body milk zijdezacht 250ml
€ 70,40/1l
€ 4,56
-22%
€ 3,52
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van NIVEA 84395, Lotion, 200 ml
NIVEA 84395, Lotion, 200 ml
€ 21,95/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 4,39
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van NIVEA BODY SOFT Lichaamslotion, 200 ml
NIVEA BODY SOFT Lichaamslotion, 200 ml
€ 72,10/1l
€ 14,42
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van NIVEA 88417, lotion, 200 ml
NIVEA 88417, lotion, 200 ml
€ 20,15/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 4,03
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Sanex Body lotion 250ml atopiderm
Sanex Body lotion 250ml atopiderm
€ 419,00/1l
€ 30,95
-32%
€ 20,95
Gratis bezorging
Verkoper: WAYS
Productafbeelding van Nivea Men bodylotion revitaliserend (400 ml)
Nivea Men bodylotion revitaliserend (400 ml)
€ 24,22/1l
€ 10,33
-6%
€ 9,69
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Regenererende bodylotion Repair & Care, 400 ml - met pompje
Regenererende bodylotion Repair & Care, 400 ml - met pompje
€ 62,90/1l
€ 25,16
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Vaseline Expert care bodylotion sensitive (400 ml)
Vaseline Expert care bodylotion sensitive (400 ml)
€ 28,20/1kg
€ 14,10
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van NIVEA Verzorgende Body Milk 400 ml
NIVEA Verzorgende Body Milk 400 ml
€ 36,82/1l
€ 14,73
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Hydraterende body spray Pineapple Skin Care (200 ml)
Hydraterende body spray Pineapple Skin Care (200 ml)
€ 25,45/1l
€ 5,09
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Sebamed Repair Lotion 10% Urea, herstellende bodylotion, 200 ml
Sebamed Repair Lotion 10% Urea, herstellende bodylotion, 200 ml
€ 62,05/1l
€ 12,41
Verkoper: NutraBestBG

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Merk: Nivea
Type: Lichaamslotion
Beschrijving: Nivea Body Repair en Care Lotion, 400 ml
Artikelnummer: 4006000083698

Ingrediënten:

Aqua, Glycerin, Alcohol Denat., Cetearyl Alcohol, Ethylhexyl Cocoate, Glyceryl Stearate SE, Butyrospermum Parkii Butter, Isopropyl Palmitate, Panthenol, Niacinamide, Tocopherol, Macadamia Integrifolia Seed Oil, Helianthus Annuus Seed Oil, Glyceryl Stearate, Hydroxypropyl Starch Phosphate, Sodium Cetearyl Sulfate, Xanthan Gum, Trisodium Ethylenediamine Disuccinate, Pantolactone, Citric Acid, Ethylhexylglycerin, Phenoxyethanol, Parfum



Nivea Repair & Care Lichaamslotion
Gewicht
400 g
Inhoud
400 ml
Ingrediënten
Informatie niet beschikbaar
Fabrikant
EAN
4006000083698
MPN (Manufacturer Part Number)
77620

Gewicht
400 g
Inhoud
400 ml
Ingrediënten
Informatie niet beschikbaar
Fabrikant
EAN
4006000083698
MPN (Manufacturer Part Number)
77620
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van EASYmaxx Muggengaas MAGIC, vliegenhor 150 x 130 cm met magneetsysteem voor eenvoudige montage zonder gereedschap
EASYmaxx Muggengaas MAGIC, vliegenhor 150 x 130 cm met magneetsysteem voor eenvoudige montage zonder gereedschap
€ 9,30/1m
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 677
€ 13,95
Verkoper: HaWaKo
Productafbeelding van Vaseline Bodylotion – Daily Brightening 600 ml
Vaseline Bodylotion – Daily Brightening 600 ml
€ 29,92/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 17,95
Gratis bezorging
Verkoper: WAYS
Productafbeelding van Regenererende bodylotion Repair & Care, 400 ml - met pompje
Regenererende bodylotion Repair & Care, 400 ml - met pompje
€ 62,90/1l
€ 25,16
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Dr. Althea 345, verzachtende crème, 50 ml
Dr. Althea 345, verzachtende crème, 50 ml
€ 458,00/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 200
€ 22,90
Verkoper: DUBAISTORE
Productafbeelding van Nivea Bodymilk - Express 400 ml
Nivea Bodymilk - Express 400 ml
€ 13,35/1l
2,5Gemiddelde beoordeling: 2,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 5,34
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Braun Silk-épil 3-031
Braun Silk-épil 3-031
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 30
€ 145,00
Gratis bezorging
Verkoper: NovaMBSmart
Productafbeelding van SENSEO Pads Classic Senseopads, 240 stuks, dranken, koffiepads, grootverpakking XXL
SENSEO Pads Classic Senseopads, 240 stuks, dranken, koffiepads, grootverpakking XXL
€ 42,57/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 305
€ 73,83
-3%
€ 70,88
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van PROFI COOK Dubbele heteluchtfriteuse PC-FR 1287 H, modelnummer 302927
PROFI COOK Dubbele heteluchtfriteuse PC-FR 1287 H, modelnummer 302927
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 205
€ 104,05
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Kölln 349978 Chocolade- en koekjesmuesli, 500 g
Kölln 349978 Chocolade- en koekjesmuesli, 500 g
€ 25,34/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 12,67
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van funny-frisch 5504343006 funny-frisch Chipsfrisch ungarisch Chips 150,0 g
funny-frisch 5504343006 funny-frisch Chipsfrisch ungarisch Chips 150,0 g
€ 158,13/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 34,13
-30%
€ 23,72
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van 2 stuks comfortabel neksteunkussen | Ergonomisch slaapkussen | Hoogwaardige kussenvulling - Kussen voor beddengoed, 74 x 47 cm
2 stuks comfortabel neksteunkussen | Ergonomisch slaapkussen | Hoogwaardige kussenvulling - Kussen voor beddengoed, 74 x 47 cm
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 58
€ 25,90
Gratis bezorging
Verkoper: ZTJKTRADEMICRO
Productafbeelding van HP 15-fd0611ng, Intel® N, 39,6 cm (15,6 inch), 1920 x 1080 pixels, 4 GB, 128 GB, Windows 11 Home in S-modus
HP 15-fd0611ng, Intel® N, 39,6 cm (15,6 inch), 1920 x 1080 pixels, 4 GB, 128 GB, Windows 11 Home in S-modus
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 405,04
Gratis bezorging
Verkoper: FTT_Distribution_GmbH
Productafbeelding van Casaria kerstkrans, dennengroen krans, kerstdecoratie, krans, variant: 5 meter, versierd met 80 LED's
Casaria kerstkrans, dennengroen krans, kerstdecoratie, krans, variant: 5 meter, versierd met 80 LED's
€ 97,61/1m
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 61
€ 42,95
Verkoper: PartyKadoshop
Productafbeelding van Sada pannen Just Perfecto JL-28, 15 cm, gietijzer, marmeren coating, geschikt voor inductie, inclusief accessoires, beige kleur
Sada pannen Just Perfecto JL-28, 15 cm, gietijzer, marmeren coating, geschikt voor inductie, inclusief accessoires, beige kleur
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 128
€ 138,68
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van NIVEA Hydraterend Power Serum, 625 ml
NIVEA Hydraterend Power Serum, 625 ml
€ 31,02/1l
€ 19,39
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Tefal B55604, Runderen, universele pan, zwart, titanium, aluminium, thermopunt
Tefal B55604, Runderen, universele pan, zwart, titanium, aluminium, thermopunt
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 15,94
Verkoper: Landema
Productafbeelding van prima terra Houtrek voor open haard, kleur: Edelrost
prima terra Houtrek voor open haard, kleur: Edelrost
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 219,30
Verkoper: Angels-Garden-Dekoshop
Productafbeelding van Stanley Quencher H2.0 FlowState drinkbeker, 1,2 liter, roze, roestvrij staal, geschikt voor 7 uur, 11 uur, inhoud 1200 ml, diameter 100 mm
Stanley Quencher H2.0 FlowState drinkbeker, 1,2 liter, roze, roestvrij staal, geschikt voor 7 uur, 11 uur, inhoud 1200 ml, diameter 100 mm
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 73,00
Gratis bezorging
Verkoper: Oenie
Productafbeelding van Heetluchtfriteuse Airfryer, 12 liter, dubbele kamer met kijkvenster, 2 aparte manden, Dual Cook, Sync-Finish, frituren zonder olie, 2600W, digitaal, bespaart tijd
Heetluchtfriteuse Airfryer, 12 liter, dubbele kamer met kijkvenster, 2 aparte manden, Dual Cook, Sync-Finish, frituren zonder olie, 2600W, digitaal, bespaart tijd
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 249
€ 105,58
-€ 3,59
€ 101,99
Gratis bezorging
Verkoper: BorlinGmbH
Productafbeelding van Barista 04570 filterkoffiemachine, geïsoleerde kan, 10 kopjes, timer, aroma-instelling, geïntegreerde maalder
Barista 04570 filterkoffiemachine, geïsoleerde kan, 10 kopjes, timer, aroma-instelling, geïntegreerde maalder
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 136
€ 205,45
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Garmin Drive 55 EU MT-S
Garmin Drive 55 EU MT-S
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 18
€ 417,87
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Canon 3771C006 Canon PIXMA TS 3350
Canon 3771C006 Canon PIXMA TS 3350
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 694
€ 331,00
Gratis bezorging
Verkoper: NovaMBSmart
Productafbeelding van Vaseline Bodylotion – Cacoa Radiant 600 ml
Vaseline Bodylotion – Cacoa Radiant 600 ml
€ 7,08/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 4,65
-8%
€ 4,25
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van NIVEA Lichaamsbalsem Cacao, 625 ml - voor hydratatie en verzorging
NIVEA Lichaamsbalsem Cacao, 625 ml - voor hydratatie en verzorging
€ 27,70/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 19,39
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Krakus Poolse ham met gelei - Authentieke delicatesse uit Polen, 455 g
Krakus Poolse ham met gelei - Authentieke delicatesse uit Polen, 455 g
€ 15,47/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 39
€ 7,04
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Carromco Elektronisch Dartbord Topaz-901, zwart, met 2-gats afstandhouder. Elektronisch dartbord voor 8 spelers, met 40 spellen en 761 varianten, geschikt voor softdarts
Carromco Elektronisch Dartbord Topaz-901, zwart, met 2-gats afstandhouder. Elektronisch dartbord voor 8 spelers, met 40 spellen en 761 varianten, geschikt voor softdarts
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 256,11
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Kunststof kerstversiering, set van 45 stuks - roze - Breekvaste kerstballen - Geschikt voor kerstboom, kerstboomversiering
Kunststof kerstversiering, set van 45 stuks - roze - Breekvaste kerstballen - Geschikt voor kerstboom, kerstboomversiering
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 39
€ 16,95
Verkoper: Special-trends
Productafbeelding van Tabaibaloe Aloe Vera gezichts- en bodycrème, 300 ml
Tabaibaloe Aloe Vera gezichts- en bodycrème, 300 ml
€ 13,03/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 110
€ 4,02
-2%
€ 3,91
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van PROFI COOK Heißluft-Fritteuse PC-FR 1286 H 6,5l 1700W  Edelstahl/schwarz
PROFI COOK Heißluft-Fritteuse PC-FR 1286 H 6,5l 1700W Edelstahl/schwarz
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 205
€ 92,99
-28%
€ 66,15
Verkoper: TEC-MORE
Productafbeelding van Nivea Body Lotion 250 ml Vital
Nivea Body Lotion 250 ml Vital
€ 78,20/1l
€ 4,00
-2%
€ 3,91
Verkoper: KoopjesDrogisterij

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 4 beoordelingen
Beoordeeld op 13 maart 2026 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Snelle verzending
Beoordeeld op 8 april 2022 op
Geverifieerde aankoop
Beoordeeld op 11 maart 2022 op
Geverifieerde aankoop
Beoordeeld op 3 februari 2022 op
Geverifieerde aankoop
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Mugler Angel Lichaamslotion, 200 ml (voor dames)
Mugler Angel Lichaamslotion, 200 ml (voor dames)
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 51,00
-10%
€ 45,72
Verkoper: PerfumTraders
€ 228,60/1l
Productafbeelding van Hydraterende gezichtslotion Genaissance La Mer (150 ml)
Hydraterende gezichtslotion Genaissance La Mer (150 ml)
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 239,59
Verkoper: PerfumTraders
€ 435,62/1kg
Productafbeelding van Hermès Un Jardin Sur le Nil Lichaamsmelk - navulbaar, 200 ml (unisex)
Hermès Un Jardin Sur le Nil Lichaamsmelk - navulbaar, 200 ml (unisex)
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 89,76
Verkoper: PerfumTraders
€ 448,80/1l
Productafbeelding van Bvlgari Eau Parfumée Thé Vert, bodylotion (300 ml)
Bvlgari Eau Parfumée Thé Vert, bodylotion (300 ml)
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 80,58
Verkoper: PerfumTraders
€ 268,60/1l
Productafbeelding van 724 - tlov mlko - Inhoud: 350 ml
724 - tlov mlko - Inhoud: 350 ml
€ 77,52
Verkoper: PerfumTraders
€ 221,49/1l
Productafbeelding van Kilian Good Girl Gone Bad Body Lotion (250 ml)
Kilian Good Girl Gone Bad Body Lotion (250 ml)
€ 90,78
-22%
€ 70,08
Verkoper: PerfumTraders
€ 280,32/1l
Productafbeelding van Jo Malone English Pear & Freesia Bodycrème, 175 ml
Jo Malone English Pear & Freesia Bodycrème, 175 ml
€ 79,56
-12%
€ 69,36
Verkoper: PerfumTraders
€ 396,34/1l
Productafbeelding van Hermès Un Jardin à Cythère Lichaamsmelk - navulbaar, 200 ml (unisex)
Hermès Un Jardin à Cythère Lichaamsmelk - navulbaar, 200 ml (unisex)
€ 69,36
Verkoper: PerfumTraders
€ 346,80/1l
Productafbeelding van Declare Luxe Anti-Rimpel Bodyboter 200ml
Declare Luxe Anti-Rimpel Bodyboter 200ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 67,32
Verkoper: PerfumTraders
€ 336,60/1l
Productafbeelding van Sisley Izia, Toner, voor dames, hydraterend, voedend, verfrissend, verzachtend, geschikt voor alle huidtypes, 150 ml, tube
Sisley Izia, Toner, voor dames, hydraterend, voedend, verfrissend, verzachtend, geschikt voor alle huidtypes, 150 ml, tube
€ 85,15
-23%
€ 64,87
Verkoper: PerfumTraders
€ 432,47/1l
Productafbeelding van Byredo Rose Of No Man's Land Lichaamscreme, 200 ml
Byredo Rose Of No Man's Land Lichaamscreme, 200 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 64,26
Verkoper: PerfumTraders
€ 321,30/1l
Productafbeelding van Jeanne Piaubert Radical Firmness, schuimende crème voor een ultra-liftend effect, voor de armen, 125 ml
Jeanne Piaubert Radical Firmness, schuimende crème voor een ultra-liftend effect, voor de armen, 125 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 63,24
Verkoper: PerfumTraders
€ 505,92/1l
Productafbeelding van Byredo Rose Of No Man's Land, bodylotion, 225 ml
Byredo Rose Of No Man's Land, bodylotion, 225 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 61,20
Verkoper: PerfumTraders
€ 272,00/1l
Productafbeelding van Givenchy Irresistible, Mléko, voor dames, hydraterend, verfrissend, verzachtend, geschikt voor alle huidtypes, 200 ml, fles
Givenchy Irresistible, Mléko, voor dames, hydraterend, verfrissend, verzachtend, geschikt voor alle huidtypes, 200 ml, fles
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 47,22
Verkoper: PerfumTraders
€ 236,10/1l
Productafbeelding van Aftershavelotion Collezione Barbiere van Acqua Di Parma (100 ml)
Aftershavelotion Collezione Barbiere van Acqua Di Parma (100 ml)
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 44,73
Verkoper: PerfumTraders
€ 447,30/1l
Productafbeelding van Guerlain Aqua Allegoria, gezichtsverfrisser, uniseks, verfrissend, verzachtend, universeel, 200 ml, bergamot, citroen
Guerlain Aqua Allegoria, gezichtsverfrisser, uniseks, verfrissend, verzachtend, universeel, 200 ml, bergamot, citroen
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 55,00
-12%
€ 47,94
Verkoper: PerfumTraders
€ 239,70/1l
Productafbeelding van Guerlain Délices De Bain, gezichtsreiniger, uniseks, hydraterend, revitaliserend, universeel, 200 ml, met noten van amandel, bergamot en sinaasappel
Guerlain Délices De Bain, gezichtsreiniger, uniseks, hydraterend, revitaliserend, universeel, 200 ml, met noten van amandel, bergamot en sinaasappel
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 61,25
-24%
€ 46,50
Verkoper: PerfumTraders
€ 232,50/1l
Productafbeelding van Versace Crystal Emerald Body Lotion (200 ml)
Versace Crystal Emerald Body Lotion (200 ml)
€ 49,98
Verkoper: PerfumTraders
€ 249,90/1l
Productafbeelding van Versace Yellow Diamond Geurende Bodylotion, 200 ml
Versace Yellow Diamond Geurende Bodylotion, 200 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 45,90
Verkoper: PerfumTraders
€ 229,50/1l
Productafbeelding van Burberry Goddess, Toner, voor dames, 200 ml, fles, lavendel, vanille, Aqua/Water/Eau, Dimethicone, Isononyl Isononanoate, Glycerin, Parfum/Fragrance, Propylene Glycol,...
Burberry Goddess, Toner, voor dames, 200 ml, fles, lavendel, vanille, Aqua/Water/Eau, Dimethicone, Isononyl Isononanoate, Glycerin, Parfum/Fragrance, Propylene Glycol,...
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 48,96
Verkoper: PerfumTraders
€ 244,80/1l