Kärcher SC 3 Deluxe Textile Edition, Stoomreiniger met borstelopzetstuk, 1 liter, Zwart, Wit, Met knoopborstel, 4 meter, 1900 W

€ 266,67

€ 266,67 / 1l

plus € 9,35 verzendkosten

Bij jou thuis

za 10 – do 15 oktober

Gratis retour – 14 dagen

Onze bestedeals
Stoomreinigers & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van COSTWAY stoomreiniger, 2000W, mobiele reinigingsmachine met een tank van 1,8 liter en 13 accessoires, stoomsteel voor tapijten, ramen, glas en gordijnen, geel
COSTWAY stoomreiniger, 2000W, mobiele reinigingsmachine met een tank van 1,8 liter en 13 accessoires, stoomsteel voor tapijten, ramen, glas en gordijnen, geel
€ 62,77/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 170
€ 112,99
Gratis bezorging
Verkoper: FDSGmbH
Productafbeelding van Multifunctionele stoomreiniger 2000W, vloerreiniger, tapijtreiniger, handapparaat, stoomreiniger met accessoires, wit
Multifunctionele stoomreiniger 2000W, vloerreiniger, tapijtreiniger, handapparaat, stoomreiniger met accessoires, wit
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 72
€ 59,00
5% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: MALIS
Productafbeelding van Stoomreiniger SC 3 Deluxe EasyFix (wit/zwart, 1.900 watt, met EasyFix vloerreinigingsset)
Stoomreiniger SC 3 Deluxe EasyFix (wit/zwart, 1.900 watt, met EasyFix vloerreinigingsset)
€ 202,07/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 34
€ 202,07
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van Kärcher SC 3 Deluxe Home Jubileumeditie
Kärcher SC 3 Deluxe Home Jubileumeditie
€ 399,00/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 38
€ 399,00
Gratis bezorging
Verkoper: NovaMBSmart
Productafbeelding van KARCHER Stoomreiniger SC 3 EasyFix Plus - 1.513-661.0
KARCHER Stoomreiniger SC 3 EasyFix Plus - 1.513-661.0
€ 241,30/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 241,30
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van KARCHER SC 4 Easy Fix - Steam Cleaner - 2000 W - 3.5 bars. unlimited autonomy. Eliminates up to 99.9% of viruses and
KARCHER SC 4 Easy Fix - Steam Cleaner - 2000 W - 3.5 bars. unlimited autonomy. Eliminates up to 99.9% of viruses and
€ 306,55/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 20
€ 245,24
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van KARCHER SC 3 Easy Fix - Steam cleaner - 1900 W - 3.5 bars - unlimited autonomy - Eliminates up to 99.99% of viruses and bacteria
KARCHER SC 3 Easy Fix - Steam cleaner - 1900 W - 3.5 bars - unlimited autonomy - Eliminates up to 99.99% of viruses and bacteria
€ 179,00/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 179,00
Gratis bezorging
Verkoper: Coolsound
Productafbeelding van Kärcher stoomreiniger SC 1 Multi & Up Textile Edition, 1300W, 200ml
Kärcher stoomreiniger SC 1 Multi & Up Textile Edition, 1300W, 200ml
€ 897,05/1l
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 179,41
Verkoper: Black-Dragon-Distribution
Productafbeelding van KARCHER SC 2 Easy Fix - Steam cleaner - 1500 W - 3.2 bars - Eliminates up to 99.99% of viruses and bacteria
KARCHER SC 2 Easy Fix - Steam cleaner - 1500 W - 3.2 bars - Eliminates up to 99.99% of viruses and bacteria
€ 139,79/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 139,79
Verkoper: TEC-MORE
Productafbeelding van KÄRCHER 15126610 KÄRCHER SC 5 EasyFix IRON Dampfreiniger
KÄRCHER 15126610 KÄRCHER SC 5 EasyFix IRON Dampfreiniger
€ 320,32/1l
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 480,48
Verkoper: Shop-Mediarado
Productafbeelding van Kärcher Karcher Stoomreiniger SC 2 DELUXE
Kärcher Karcher Stoomreiniger SC 2 DELUXE
€ 153,12/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 18
€ 153,12
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van Olvy Waschsauger PRO: Stoomreiniger voor meubels, tapijtreiniger inclusief accessoires, natzuiger voor banken, matrassen, auto's en tapijten
Olvy Waschsauger PRO: Stoomreiniger voor meubels, tapijtreiniger inclusief accessoires, natzuiger voor banken, matrassen, auto's en tapijten
€ 179,98/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 378
€ 89,99
Gratis bezorging
Verkoper: Olvy
Productafbeelding van Kärcher 1.516-404.0, Draagbare stoomreiniger, 0,2 liter, Wit, Met knoppen, 5 meter, 1300 W
Kärcher 1.516-404.0, Draagbare stoomreiniger, 0,2 liter, Wit, Met knoppen, 5 meter, 1300 W
€ 519,50/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 103,90
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Kärcher stoomreiniger SC 4 EasyFix Plus - 1.512-640.0
Kärcher stoomreiniger SC 4 EasyFix Plus - 1.512-640.0
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 293,29
Gratis bezorging
Verkoper: Nali
Productafbeelding van Kärcher SC 1 stoomreiniger, 1200 W, zwart/wit
Kärcher SC 1 stoomreiniger, 1200 W, zwart/wit
€ 415,45/1l
3,3Gemiddelde beoordeling: 3,3 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 83,09
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van KÄRCHER 15164010 KÄRCHER SC 1 EasyFix Dampfreiniger
KÄRCHER 15164010 KÄRCHER SC 1 EasyFix Dampfreiniger
€ 649,95/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 28
€ 129,99
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Kärcher 4.512-175.0 waterreservoir voor de SC 3 Upright EasyFix stoomdweil
Kärcher 4.512-175.0 waterreservoir voor de SC 3 Upright EasyFix stoomdweil
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 22,65
Verkoper: InstaSpares
Productafbeelding van Black & Decker BHSM15FX08-QS, Draagbare stoomreiniger, 0,5 liter, Wit, 6 meter, 1500 W, 30 seconden
Black & Decker BHSM15FX08-QS, Draagbare stoomreiniger, 0,5 liter, Wit, 6 meter, 1500 W, 30 seconden
€ 300,60/1l
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 161,89
-€ 11,59
€ 150,30
Gratis bezorging
Verkoper: Erksononline1
Productafbeelding van SEVERIN SC 7145, stoomreiniger 2-in-1, wit
SEVERIN SC 7145, stoomreiniger 2-in-1, wit
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 132,93
Gratis bezorging
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van Kärcher SC 3 EasyFix Go! Stoomreiniger
Kärcher SC 3 EasyFix Go! Stoomreiniger
€ 198,76/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 198,76
Verkoper: velmontask

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Kärcher SC 3 Deluxe Textile Edition stoomreiniger

Krachtig, snel en efficiënt

De Kärcher SC 3 Deluxe Textile Edition is een veelzijdig huishoudhulpmiddel voor iedereen die waarde hecht aan een hygiënische reiniging en een snelle inzetbaarheid. Als Kärcher SC 3 Deluxe Textile Edition stoomreiniger combineert dit apparaat krachtige stoomtechnologie met gerichte textielverzorging. Met een vermogen van 1900 watt en een maximale stoomdruk van 3,5 bar verwijdert de stoomreiniger hardnekkig vuil, vet en verontreinigingen zonder chemische reinigingsmiddelen.

Snelle inzetbaarheid en slim ontwerp

Dankzij de slechts 30 seconden opwarmtijd is het apparaat in een handomdraai klaar voor gebruik. De 1 liter watertank maakt langere reinigingsintervallen mogelijk, en dankzij de permanent bij te vullen tank is er geen langdurig afkoelen en bijvullen meer nodig. De geïntegreerde ontkalkingspatroon beschermt de verwarmingssystemen en verlengt de levensduur – ideaal bij hard water. De 2,2 meter lange stoomslang zorgt voor een grote bewegingsvrijheid, terwijl de accessoiresopslag direct aan het apparaat orde creëert en snelle toegang garandeert.

Veelzijdigheid en accessoires

De Textile Edition is speciaal afgestemd op delicate stoffen en bekleding: met de meegeleverde accessoires krijgt u gespecialiseerde hulpmiddelen waarmee u gordijnen, meubels, tapijten en autostoelen zacht maar grondig kunt reinigen. De levering omvat praktische nozzles en borstels die zowel geschikt zijn voor gladde oppervlakken als voor textiele oppervlakken.

Technische gegevens en voordelen

  • Merk: Kärcher
  • Model: SC 3 Deluxe Textile Edition
  • Vermogen: 1900 watt
  • Stoomdruk: max. 3,5 bar
  • Watertank: 1 liter, permanent bij te vullen
  • Opwarmtijd: ca. 30 seconden
  • Stoomslang: 2,2 m
  • Bijzonderheden: geïntegreerde ontkalkingspatroon, accessoiresopslag aan het apparaat, uitgebreide accessoires

De combinatie van een snelle opwarmtijd, een hoge stoomdruk en speciaal textielaccessoire maakt de Karcher SC 3 Deluxe Textile Edition stoomreiniger tot een ideaal apparaat voor huishoudens waar hygiëne, reinheid en materiaalbescherming belangrijk zijn. Trefwoorden zoals Karcher SC 3 Deluxe Textile Edition stoomreiniger en Kärcher SC 3 Deluxe Textile Edition staan voor een hoge reinigingsprestatie en gebruiksgemak.

Tip: Voor optimale resultaten, stofzuig grof vuil weg voordat u begint met stoomreiniging en test de reiniging met een korte, gerichte stoomstoot; dit bespaart tijd en beschermt delicate textielen.

Veiligheidsinstructies

Veiligheid: Schakel het apparaat uit en laat het afkoelen voordat u het vult. Meng geen water met reinigingsmiddelen. Vermijd direct contact van stoom met de huid en bewaar het apparaat buiten het bereik van kinderen. Gebruik het niet op onbehandelde houten vloeren zonder bescherming.


  • De Karcher SC 3 Deluxe Textile Edition stoomreiniger is na slechts 30 seconden opwarmtijd klaar voor gebruik. Ideaal voor het snel reinigen van textielen en harde oppervlakken.
  • 1900 watt en een maximale stoomdruk van 3,5 bar zorgen voor krachtige reiniging. De 1 liter watertank kan continu worden bijgevuld voor langere gebruikstijden.
  • Een geïntegreerde ontkalkingscartridge en een 2,2 meter lange stoomslang verhogen het comfort en de levensduur. Accessoires, verlengstuk, kabel en slang kunnen handig aan het apparaat worden opgeborgen; de vloerzuigmond heeft een parkeerstand.
  • Een uitgebreide accessoireset inclusief speciale textielopzetstukken voor bekleding, gordijnen en delicate stoffen. De Textile Edition biedt een zachte, hygiënische reiniging zonder chemicaliën.
  • Snelle, chemievrije reiniging voor huishoudens, huisdierbezitters en mensen met allergieën; ideaal voor het verwijderen van vlekken en het opfrissen van textielen. Compact, krachtig en gebruiksvriendelijk voor dagelijks gebruik.
Inhoud
1 l
Kleur
Zwart
Wit
Fabrikant
Maximale werkdruk
0.004 kbar
Vermogen
1900 W
Gewicht
3.3 kg
EAN
4066529129338
MPN (Manufacturer Part Number)
1.513-435.0

Inhoud
1 l
Kleur
Zwart
Wit
Fabrikant
Maximale werkdruk
0.004 kbar
Vermogen
1900 W
Gewicht
3.3 kg
EAN
4066529129338
MPN (Manufacturer Part Number)
1.513-435.0
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van COSTWAY stoomreiniger, 2000W, mobiele reinigingsmachine met een tank van 1,8 liter en 13 accessoires, stoomsteel voor tapijten, ramen, glas en gordijnen, geel
COSTWAY stoomreiniger, 2000W, mobiele reinigingsmachine met een tank van 1,8 liter en 13 accessoires, stoomsteel voor tapijten, ramen, glas en gordijnen, geel
€ 62,77/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 170
€ 112,99
Gratis bezorging
Verkoper: FDSGmbH
Productafbeelding van Stoomreiniger SC 3 Deluxe EasyFix (wit/zwart, 1.900 watt, met EasyFix vloerreinigingsset)
Stoomreiniger SC 3 Deluxe EasyFix (wit/zwart, 1.900 watt, met EasyFix vloerreinigingsset)
€ 202,07/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 34
€ 202,07
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van Stoomreiniger SC 4 Deluxe EasyFix (wit/zwart, 2.250 watt, met EasyFix vloerreinigingsset)
Stoomreiniger SC 4 Deluxe EasyFix (wit/zwart, 2.250 watt, met EasyFix vloerreinigingsset)
€ 247,40/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 34
€ 321,62
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van Kärcher SC 3 Deluxe Home Jubileumeditie
Kärcher SC 3 Deluxe Home Jubileumeditie
€ 399,00/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 38
€ 399,00
Gratis bezorging
Verkoper: NovaMBSmart
Productafbeelding van KARCHER Stoomreiniger SC 3 EasyFix Plus - 1.513-661.0
KARCHER Stoomreiniger SC 3 EasyFix Plus - 1.513-661.0
€ 241,30/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 241,30
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van KARCHER SC 4 Easy Fix - Steam Cleaner - 2000 W - 3.5 bars. unlimited autonomy. Eliminates up to 99.9% of viruses and
KARCHER SC 4 Easy Fix - Steam Cleaner - 2000 W - 3.5 bars. unlimited autonomy. Eliminates up to 99.9% of viruses and
€ 306,55/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 20
€ 245,24
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van KARCHER SC 3 Easy Fix - Steam cleaner - 1900 W - 3.5 bars - unlimited autonomy - Eliminates up to 99.99% of viruses and bacteria
KARCHER SC 3 Easy Fix - Steam cleaner - 1900 W - 3.5 bars - unlimited autonomy - Eliminates up to 99.99% of viruses and bacteria
€ 179,00/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 179,00
Gratis bezorging
Verkoper: Coolsound
Productafbeelding van Olvy Waschsauger PRO: Stoomreiniger voor meubels, tapijtreiniger inclusief accessoires, natzuiger voor banken, matrassen, auto's en tapijten
Olvy Waschsauger PRO: Stoomreiniger voor meubels, tapijtreiniger inclusief accessoires, natzuiger voor banken, matrassen, auto's en tapijten
€ 179,98/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 378
€ 89,99
Gratis bezorging
Verkoper: Olvy
Productafbeelding van Kärcher Karcher Stoomreiniger SC 2 DELUXE
Kärcher Karcher Stoomreiniger SC 2 DELUXE
€ 153,12/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 18
€ 153,12
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van KARCHER SC 2 Easy Fix - Steam cleaner - 1500 W - 3.2 bars - Eliminates up to 99.99% of viruses and bacteria
KARCHER SC 2 Easy Fix - Steam cleaner - 1500 W - 3.2 bars - Eliminates up to 99.99% of viruses and bacteria
€ 139,79/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 139,79
Verkoper: TEC-MORE
Productafbeelding van KÄRCHER 15126610 KÄRCHER SC 5 EasyFix IRON Dampfreiniger
KÄRCHER 15126610 KÄRCHER SC 5 EasyFix IRON Dampfreiniger
€ 320,32/1l
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 480,48
Verkoper: Shop-Mediarado
Productafbeelding van KARCHER SC 5 Easy Fix IRON PLUG - Steam cleaner - 2250 W - 4.2 bars - Eliminates up to 99.9% of viruses and bacteria
KARCHER SC 5 Easy Fix IRON PLUG - Steam cleaner - 2250 W - 4.2 bars - Eliminates up to 99.9% of viruses and bacteria
€ 259,33/1l
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 389,00
Gratis bezorging
Verkoper: Coolsound
Productafbeelding van Multifunctionele stoomreiniger 2000W, vloerreiniger, tapijtreiniger, handapparaat, stoomreiniger met accessoires, wit
Multifunctionele stoomreiniger 2000W, vloerreiniger, tapijtreiniger, handapparaat, stoomreiniger met accessoires, wit
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 72
€ 59,00
5% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: MALIS
Productafbeelding van Kärcher stoomreiniger SC 1 Multi & Up Textile Edition, 1300W, 200ml
Kärcher stoomreiniger SC 1 Multi & Up Textile Edition, 1300W, 200ml
€ 897,05/1l
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 179,41
Verkoper: Black-Dragon-Distribution
Productafbeelding van Kärcher SC 5 DELUXE SIGNATURE LINE, Stoomreiniger met roterende borstel, 1,3 liter, Zwart, Wit, Zwenkbaar, 50 cm, 100 cm
Kärcher SC 5 DELUXE SIGNATURE LINE, Stoomreiniger met roterende borstel, 1,3 liter, Zwart, Wit, Zwenkbaar, 50 cm, 100 cm
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 476,16
Verkoper: BalticVaris_DE
Siemens iQ500, Freistehender Gefrierschrank, 191 x 70 cm, Weiß GS58NAWCV Frontansicht geöffnet
Siemens vriezer, noFrost technologie, 366 liter, 191x70 cm, Ice-Twister, energie-efficiëntie, wit, 1 stuk.
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 29
€ 1.487,14
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is C.
Verkoper: TEC-MORE
Productafbeelding van Olvy tapijtreiniger, natzuigapparaat, 17.000 PA – Krachtig natzuigapparaat en tapijtreiniger voor banken, auto's en tapijten, inclusief accessoires en reinigingsmiddel
Olvy tapijtreiniger, natzuigapparaat, 17.000 PA – Krachtig natzuigapparaat en tapijtreiniger voor banken, auto's en tapijten, inclusief accessoires en reinigingsmiddel
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 378
€ 69,99
Gratis bezorging
Verkoper: Olvy
Productafbeelding van Gorenje F39EPW4 vriezer, 61 liter inhoud, 84 cm hoog, wit
Gorenje F39EPW4 vriezer, 61 liter inhoud, 84 cm hoog, wit
3,5Gemiddelde beoordeling: 3,5 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 223,39
-€ 11,17
€ 212,22
De energieklasse van dit product is E.
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van COSTWAY stoomreiniger, 2000W, geschikt voor 108 m², 5 bar stoomdruk, temperatuur tot 160℃, 1,8 liter tank, opwarmtijd van 8 minuten, met 13 accessoires en netsnoer
COSTWAY stoomreiniger, 2000W, geschikt voor 108 m², 5 bar stoomdruk, temperatuur tot 160℃, 1,8 liter tank, opwarmtijd van 8 minuten, met 13 accessoires en netsnoer
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 170
€ 112,99
Gratis bezorging
Verkoper: FDSGmbH
Productafbeelding van KARCHER Puzzi 8/1: Trommelstofzuiger voor nat- en drooggebruik, 1200 W, zonder zak
KARCHER Puzzi 8/1: Trommelstofzuiger voor nat- en drooggebruik, 1200 W, zonder zak
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 24
€ 490,31
Verkoper: Etrona
Productafbeelding van Bomann Side-by-Side koel-vriescombinatie met totale No Frost technologie en een bruikbaar volume van 442 liter, koelkast met MultiAirflow-technologie - SBS 7344, zwart-roestvrij staal
Bomann Side-by-Side koel-vriescombinatie met totale No Frost technologie en een bruikbaar volume van 442 liter, koelkast met MultiAirflow-technologie - SBS 7344, zwart-roestvrij staal
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 38
€ 1.359,80
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is E.
Verkoper: TEC-MORE
Productafbeelding van Amica KGCL 384 155-1 W, 157 liter, ST (subtropisch), 39 dB, 2,2 kg/24 uur, , Wit
Amica KGCL 384 155-1 W, 157 liter, ST (subtropisch), 39 dB, 2,2 kg/24 uur, , Wit
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 40
€ 385,02
-€ 19,25
€ 365,77
De energieklasse van dit product is E.
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Kärcher stoomreiniger SC 4 EasyFix Plus - 1.512-640.0
Kärcher stoomreiniger SC 4 EasyFix Plus - 1.512-640.0
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 293,29
Gratis bezorging
Verkoper: Nali
Productafbeelding van KÄRCHER 15164010 KÄRCHER SC 1 EasyFix Dampfreiniger
KÄRCHER 15164010 KÄRCHER SC 1 EasyFix Dampfreiniger
€ 649,95/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 28
€ 129,99
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van PKM 11614 PKM Wärmepumpentrockner WPT10-14 10kg  wh   (Speditionsversand)
PKM 11614 PKM Wärmepumpentrockner WPT10-14 10kg wh (Speditionsversand)
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 790,26
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is E.
Verkoper: TEC-MORE
Productafbeelding van Gorenje BIGSPACE, Velká, Elektrische oven, 77 liter, 3500 W, 77 liter, 2300 W
Gorenje BIGSPACE, Velká, Elektrische oven, 77 liter, 3500 W, 77 liter, 2300 W
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 131
€ 426,36
De energieklasse van dit product is A.
Klassering van A+++ tot D
Verkoper: HAI-END
Productafbeelding van Stoomreiniger Adler AD 7038
Stoomreiniger Adler AD 7038
€ 88,58/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 41
€ 39,86
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van Gorenje GV520E10 vaatwasser, volledig integreerbaar, 45 cm
Gorenje GV520E10 vaatwasser, volledig integreerbaar, 45 cm
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 148
€ 498,04
De energieklasse van dit product is E.
Verkoper: _Haushaltsparadies_
Productafbeelding van Clatronic 263785 Clatronic DR 3653, stoomreiniger, geel-zwart, met 9 accessoires
Clatronic 263785 Clatronic DR 3653, stoomreiniger, geel-zwart, met 9 accessoires
€ 147,40/1l
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 117
€ 52,00
-29%
€ 36,85
Gratis bezorging
Verkoper: ClatronicCZSK

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 1 beoordeling
Beoordeeld op 27 november 2025 op
Geverifieerde aankoop
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van 2500W, 2 liter, multifunctionele stoomreiniger | Kraft&Dele
2500W, 2 liter, multifunctionele stoomreiniger | Kraft&Dele
€ 99,99
Verkoper: Luxtom
€ 50,00/1l
Productafbeelding van Stoomreiniger voor handgebruik, 1100W / 350 ml, model KD426
Stoomreiniger voor handgebruik, 1100W / 350 ml, model KD426
€ 36,99
Verkoper: Luxtom
€ 105,69/1l
Productafbeelding van KRAFT&DELE | Stoomreiniger, 2100W, met een tank van 1,2 liter, geschikt voor het reinigen van ovens, tapijten, banken, kussens, speelgoed en gladde vloeren
KRAFT&DELE | Stoomreiniger, 2100W, met een tank van 1,2 liter, geschikt voor het reinigen van ovens, tapijten, banken, kussens, speelgoed en gladde vloeren
€ 74,98
Verkoper: Luxtom
€ 62,48/1l
Productafbeelding van KRAFT&DELE | Stoomreiniger, 1200W, 450ml, voor het verwijderen van vuil, geschikt voor auto, keuken, badkamer en bekleding
KRAFT&DELE | Stoomreiniger, 1200W, 450ml, voor het verwijderen van vuil, geschikt voor auto, keuken, badkamer en bekleding
€ 37,99
Verkoper: Luxtom
€ 84,42/1l
Productafbeelding van KRAFT&DELE | Stoomreiniger, reiniger voor meubels met bekleding, 2500W
KRAFT&DELE | Stoomreiniger, reiniger voor meubels met bekleding, 2500W
€ 49,99
Verkoper: Luxtom
Productafbeelding van 6-in-1 Stoomreiniger 1580 W, Stoommop met 110 °C Hete Stoom, 15 Sec. Opwarmtijd, Handstoomreiniger met Roterende Reinigingspads
6-in-1 Stoomreiniger 1580 W, Stoommop met 110 °C Hete Stoom, 15 Sec. Opwarmtijd, Handstoomreiniger met Roterende Reinigingspads
€ 83,99
Gratis bezorging5% vanaf 2 stuks
Verkoper: Lubluelu-DE
€ 167,98/1l
Productafbeelding van COSTWAY Stoomreiniger, 2000W, 5 bar stoomdruk, 1,8L, tot 160°C, stoomreiniger voor vloeren met 28 accessoires, wielen en 5m netsnoer, kleur: geel
COSTWAY Stoomreiniger, 2000W, 5 bar stoomdruk, 1,8L, tot 160°C, stoomreiniger voor vloeren met 28 accessoires, wielen en 5m netsnoer, kleur: geel
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 144,99
Gratis bezorging
Verkoper: FDSGmbH
€ 80,55/1l
Productafbeelding van COSTWAY Stoomreiniger 2000W, 5 bar stoomdruk, 1,8L, tot 160°C, stoomreiniger voor vloeren met 28 accessoires, wielen en 5m netsnoer, wit
COSTWAY Stoomreiniger 2000W, 5 bar stoomdruk, 1,8L, tot 160°C, stoomreiniger voor vloeren met 28 accessoires, wielen en 5m netsnoer, wit
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 134,99
Gratis bezorging
Verkoper: FDSGmbH
€ 74,99/1l
Productafbeelding van COSTWAY Stoomreiniger, 2000W, geschikt voor 108 m², 5 bar stoomdruk, temperatuur tot 160℃, 1,8 liter tank, opwarmtijd van 8 minuten, stoomapparaat met 13 accessoires en netsnoer
COSTWAY Stoomreiniger, 2000W, geschikt voor 108 m², 5 bar stoomdruk, temperatuur tot 160℃, 1,8 liter tank, opwarmtijd van 8 minuten, stoomapparaat met 13 accessoires en netsnoer
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 170
€ 118,99
Gratis bezorging
Verkoper: FDSGmbH
Productafbeelding van Draagbare Stoomreiniger 1400W, 4 Bar Handstoomreiniger met 9 Accessoires, 0,4L Watertank voor Keuken, Badkamer & Auto
Draagbare Stoomreiniger 1400W, 4 Bar Handstoomreiniger met 9 Accessoires, 0,4L Watertank voor Keuken, Badkamer & Auto
€ 37,99
Gratis bezorging5% vanaf 2 stuks
Verkoper: Lubluelu-DE
€ 94,97/1l
Productafbeelding van Stoomreiniger 1400W 4 Bar, 9-in-1 Handstoomreiniger 110°C, 0,4L Watertank, 3 Min Opwarmtijd voor Keuken, Badkamer & Vloer
Stoomreiniger 1400W 4 Bar, 9-in-1 Handstoomreiniger 110°C, 0,4L Watertank, 3 Min Opwarmtijd voor Keuken, Badkamer & Vloer
€ 37,99
Gratis bezorging5% vanaf 2 stuks
Verkoper: Lubluelu-DE
€ 94,97/1l
Productafbeelding van COSTWAY stoomreiniger, 2000W, mobiele reinigingsmachine met een tank van 1,8 liter en 13 accessoires, stoomsteel voor tapijten, ramen, glas en gordijnen, geel
COSTWAY stoomreiniger, 2000W, mobiele reinigingsmachine met een tank van 1,8 liter en 13 accessoires, stoomsteel voor tapijten, ramen, glas en gordijnen, geel
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 170
€ 112,99
Gratis bezorging
Verkoper: FDSGmbH
€ 62,77/1l
Productafbeelding van COSTWAY stoomreiniger, 2000W, geschikt voor 108 m², 5 bar stoomdruk, temperatuur tot 160℃, 1,8 liter tank, opwarmtijd van 8 minuten, met 13 accessoires en netsnoer
COSTWAY stoomreiniger, 2000W, geschikt voor 108 m², 5 bar stoomdruk, temperatuur tot 160℃, 1,8 liter tank, opwarmtijd van 8 minuten, met 13 accessoires en netsnoer
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 170
€ 112,99
Gratis bezorging
Verkoper: FDSGmbH
Productafbeelding van INF Accessoires / moppads voor Kärcher SC1/SC2/SC3/SC4/SC5 stoomreiniger Veelkleurig
INF Accessoires / moppads voor Kärcher SC1/SC2/SC3/SC4/SC5 stoomreiniger Veelkleurig
€ 20,79
-3%
€ 20,09
Gratis bezorging
Verkoper: INFshop
Productafbeelding van Multifunctionele stoomreiniger 2000W, vloerreiniger, tapijtreiniger, handapparaat, stoomreiniger met accessoires, wit
Multifunctionele stoomreiniger 2000W, vloerreiniger, tapijtreiniger, handapparaat, stoomreiniger met accessoires, wit
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 72
€ 59,00
Gratis bezorging5% vanaf 2 stuks
Verkoper: MALIS
Productafbeelding van INF 4 moppads voor Kärcher stoomreiniger SC2 SC3 SC4 SC5
INF 4 moppads voor Kärcher stoomreiniger SC2 SC3 SC4 SC5
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 17,09
-3%
€ 16,49
Gratis bezorging15% Voucher
Verkoper: INFshop
Productafbeelding van MalTec stoomreiniger en hogedrukreiniger, 1350W, handapparaat voor ramen, meubels, voegen, 3 bar
MalTec stoomreiniger en hogedrukreiniger, 1350W, handapparaat voor ramen, meubels, voegen, 3 bar
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 47,40
Gratis bezorging5% vanaf 2 stuks
Verkoper: MALIS
€ 86,18/1l
Productafbeelding van COSTWAY stoomreiniger, 2 bar stoomdruk, 1 minuut opwarmtijd, 1400W vermogen, 400 ml tank. Handheld stoomreiniger met 14 accessoires, kleur: geel
COSTWAY stoomreiniger, 2 bar stoomdruk, 1 minuut opwarmtijd, 1400W vermogen, 400 ml tank. Handheld stoomreiniger met 14 accessoires, kleur: geel
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 57,99
Gratis bezorging
Verkoper: FDSGmbH
Productafbeelding van COSTWAY stoomreiniger, 2 bar stoomdruk, 1 minuut opwarmtijd, 1400W vermogen, 400ml tank. Handheld stoomreiniger met 14 accessoires, kleur groen
COSTWAY stoomreiniger, 2 bar stoomdruk, 1 minuut opwarmtijd, 1400W vermogen, 400ml tank. Handheld stoomreiniger met 14 accessoires, kleur groen
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 59,99
Gratis bezorging
Verkoper: FDSGmbH
Productafbeelding van COSTWAY stoomreiniger, 2 bar stoomdruk, 1 minuut opwarmtijd, 1400W vermogen, 400ml tank. Handheld stoomreiniger met 14 accessoires, blauw
COSTWAY stoomreiniger, 2 bar stoomdruk, 1 minuut opwarmtijd, 1400W vermogen, 400ml tank. Handheld stoomreiniger met 14 accessoires, blauw
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 59,99
Gratis bezorging
Verkoper: FDSGmbH