Sigvaris Fix Roll-On: Lijm, 1 stuk

€ 12,69

€ 211,50 / 1kg

plus € 19,99 verzendkosten

Naar huis en naar afhaalstations

do 1 – ma 5 oktober
Onze bestedeals
Overige hygiëneartikelen & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Stomahesive huidbeschermingsringen, 48 mm, 10 stuks
Stomahesive huidbeschermingsringen, 48 mm, 10 stuks
€ 32,36
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Borstvoedingszakjes, 20 stuks
Borstvoedingszakjes, 20 stuks
€ 6,21
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Vingerafdruk-scheidingsfolie Filomatic, 2 stuks
Vingerafdruk-scheidingsfolie Filomatic, 2 stuks
€ 15,40
Gratis bezorging
Verkoper: BayMeNoW
Productafbeelding van Prim Respiraplus Neusdilatator 1 stuk
Prim Respiraplus Neusdilatator 1 stuk
€ 27,73
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Contam Vaginaltampon mini, 10 stuks
Contam Vaginaltampon mini, 10 stuks
€ 69,74
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Oorpropjes, 8 stuks, Febredol
Oorpropjes, 8 stuks, Febredol
€ 17,82
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Papernet zakdoekjes, 40261, 10 x 10 stuks.
Papernet zakdoekjes, 40261, 10 x 10 stuks.
€ 10,25
Gratis bezorging
Verkoper: Loechel_Industriebedarf
Productafbeelding van Manisoft, 6 liter | stuk (1 stuk)
Manisoft, 6 liter | stuk (1 stuk)
€ 52,96
Verkoper: Jasado
Productafbeelding van Meditrade® 3006 Meditrade® Urinflasche 1,0 l
Meditrade® 3006 Meditrade® Urinflasche 1,0 l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 42,21
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van ICO-spuit, 5 ml, 0,8 x 40
ICO-spuit, 5 ml, 0,8 x 40
€ 13,86
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Biatain superabsorberende, niet-klevende verbanden, 7,5 x 7,5 cm, 10 stuks
Biatain superabsorberende, niet-klevende verbanden, 7,5 x 7,5 cm, 10 stuks
€ 88,93
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Testcombinatie 5-in-1 voor  /Influenza A/Influenza B + Adenovirus/RSV antigeen, 1 stuk
Testcombinatie 5-in-1 voor /Influenza A/Influenza B + Adenovirus/RSV antigeen, 1 stuk
€ 1.158,50/1kg
€ 23,17
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Tiande 659162
Tiande 659162
€ 1.000,00/1l
€ 32,00
Gratis bezorging
Verkoper: takemore
Productafbeelding van Rilastil Ooghygiëne - Topische, externe oogreinigingsdoekjes, 16 stuks
Rilastil Ooghygiëne - Topische, externe oogreinigingsdoekjes, 16 stuks
€ 170,00/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 18,70
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Fripa Groárollen-Toilettenpapier, 2-lagig, weiá, 380 m
Fripa Groárollen-Toilettenpapier, 2-lagig, weiá, 380 m
€ 2.633,12/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 138,92
-€ 54,66
€ 84,26
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Coloplast Filtrodor ontluchtingsfilter 509, 50 stuks
Coloplast Filtrodor ontluchtingsfilter 509, 50 stuks
€ 31,52
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Katoen, 50 gram, wit (24 stuks)
Katoen, 50 gram, wit (24 stuks)
€ 23,79
Gratis bezorging
Verkoper: BayMeNoW
Productafbeelding van STOMAHESIVE HAUTS, 10x10 cm, 5 stuks
STOMAHESIVE HAUTS, 10x10 cm, 5 stuks
€ 36,37
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Standaard kannerpomp, 20 ml | stuk (1 stuk)
Standaard kannerpomp, 20 ml | stuk (1 stuk)
€ 11,85
Verkoper: Fire-Rescue-Shop24
Productafbeelding van Senti2 Oorhygiëne-spray, 30 ml
Senti2 Oorhygiëne-spray, 30 ml
€ 528,00/1l
€ 15,84
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Sigvaris Fix Roll-On-lijm, 1 stuk - Categorie: Compressiekousen
Model
Fix Roll-On-Klebstoff
Gewicht
0.06 kg
Fabrikant
SIGVARIS GmbH
Aantal stuks
1
EAN
4011368073953
MPN (Manufacturer Part Number)
18423586

Model
Fix Roll-On-Klebstoff
Gewicht
0.06 kg
Fabrikant
SIGVARIS GmbH
Aantal stuks
1
EAN
4011368073953
MPN (Manufacturer Part Number)
18423586
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Tommee Tippee 5010415237705, 0,15 liter, Draagbaar, Werkt op batterijen, Wit
Tommee Tippee 5010415237705, 0,15 liter, Draagbaar, Werkt op batterijen, Wit
€ 251,53/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 155,95
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Pampers Premium Protection, luiers voor pasgeborenen, maat 1, geschikt voor 2-5 kg, 180 luiers
Pampers Premium Protection, luiers voor pasgeborenen, maat 1, geschikt voor 2-5 kg, 180 luiers
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 74,66
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van OTOSTICK – Oorcorrectiepleisters – Pleisters voor hangende oren – Geschikt voor baby's en kinderen tot 4 jaar – 8 stuks
OTOSTICK – Oorcorrectiepleisters – Pleisters voor hangende oren – Geschikt voor baby's en kinderen tot 4 jaar – 8 stuks
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 31,67
Gratis bezorging
Verkoper: Dragondo_Europe
Productafbeelding van INF Neuspads voor brillen 24 paar Transparant
INF Neuspads voor brillen 24 paar Transparant
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 12,39
Gratis bezorging
Verkoper: INFshop
Productafbeelding van Pampers Baby Dry luierbroekjes, maat 6 (Extra Large), 138 stuks, artikelnummer 40710791.
Pampers Baby Dry luierbroekjes, maat 6 (Extra Large), 138 stuks, artikelnummer 40710791.
€ 5,33/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 164,50
-€ 54,84
€ 109,66
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Elkos vochtige doekjes met aloë, 150 stuks.
Elkos vochtige doekjes met aloë, 150 stuks.
€ 9,85/1kg
€ 3,94
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van 30x Intelligente oordoppen voor het verwijderen van oorsmeer, spiraalvormige oorreinigers
30x Intelligente oordoppen voor het verwijderen van oorsmeer, spiraalvormige oorreinigers
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 77
€ 5,99
Verkoper: A_und_G
Productafbeelding van JB White 8 cerumenfilter voor hoortoestellen, vervangingsfilters, filters geschikt voor Widex Nanocare oordoppen | Oticon MiniFit | Phonak Cerustop oordoppen | Signia 3.0 | Resound hoortoestelfilters (1,3 mm)
JB White 8 cerumenfilter voor hoortoestellen, vervangingsfilters, filters geschikt voor Widex Nanocare oordoppen | Oticon MiniFit | Phonak Cerustop oordoppen | Signia 3.0 | Resound hoortoestelfilters (1,3 mm)
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 47
€ 31,53
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Oorreiniger met 1080P HD-camera, USB-C oplaadbare otoscoop met 6 siliconen oorlepels, oorcamera met licht - EARSCAN
Oorreiniger met 1080P HD-camera, USB-C oplaadbare otoscoop met 6 siliconen oorlepels, oorcamera met licht - EARSCAN
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 13,99
Gratis bezorging
Verkoper: Mormark
Productafbeelding van Odorex tegen zweet, 100 ml
Odorex tegen zweet, 100 ml
€ 42,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 4,20
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Bebird Oorwaxverwijderaar, otoscoop, 1920P HD flexibele oorreinigingscamera, oorcamera met pincet, oorkamera voor oren/neus/keel, zwart
Bebird Oorwaxverwijderaar, otoscoop, 1920P HD flexibele oorreinigingscamera, oorcamera met pincet, oorkamera voor oren/neus/keel, zwart
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 38
€ 46,99
Gratis bezorging
Verkoper: 360deutschlandstore
Productafbeelding van Meditrade® 3006 Meditrade® Urinflasche 1,0 l
Meditrade® 3006 Meditrade® Urinflasche 1,0 l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 42,21
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Neusverwijders tegen snurken, neusverwijders voor een betere ademhaling tijdens het slapen en sporten, magnetische strips, set van 10 paar - NasalClip
Neusverwijders tegen snurken, neusverwijders voor een betere ademhaling tijdens het slapen en sporten, magnetische strips, set van 10 paar - NasalClip
€ 285,51/1kg
€ 13,99
Gratis bezorging
Verkoper: Netscroll
Productafbeelding van VERCO vervangingsonderdelen set voor Eufy X10 Pro Omni, 18-delig: accessoires, borstels, filters, zakken, doekjes
VERCO vervangingsonderdelen set voor Eufy X10 Pro Omni, 18-delig: accessoires, borstels, filters, zakken, doekjes
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 24,99
Verkoper: CoolGadget
Productafbeelding van Verpakking van 8 sdilatators tegen snurken, professioneel, geschikt voor mannen en vrouwen, voor thuisgebruik, gemaakt van siliconen, een oplossing tegen snurken
Verpakking van 8 sdilatators tegen snurken, professioneel, geschikt voor mannen en vrouwen, voor thuisgebruik, gemaakt van siliconen, een oplossing tegen snurken
€ 799,50/1kg
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 15,99
Gratis bezorging
Verkoper: Ladenza
Productafbeelding van 8x Premium sklem met magneet | Innovatieve sklem voor vrij ademen en betere nachtrust | Anti-snurk sklem | sklem voor een betere sademhaling
8x Premium sklem met magneet | Innovatieve sklem voor vrij ademen en betere nachtrust | Anti-snurk sklem | sklem voor een betere sademhaling
€ 24,97
Gratis bezorging
Verkoper: PS24
Productafbeelding van Geur voor elektrische luchtverfrisser TORK, citrus, type A1
Geur voor elektrische luchtverfrisser TORK, citrus, type A1
€ 281,72/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 24,51
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Satino dameshygiënepomp FemCare 333442, wit
Satino dameshygiënepomp FemCare 333442, wit
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 58,46
-11%
€ 51,84
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Pampers® 8006540711781 Baby-dry™ luiers, maandbox, maat 5 (12-17 kg), voor baby's en peuters (4-18 maanden), 160 stuks.
Pampers® 8006540711781 Baby-dry™ luiers, maandbox, maat 5 (12-17 kg), voor baby's en peuters (4-18 maanden), 160 stuks.
€ 5,95/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 101,16
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van INF Snurkband - Kinband tegen snurken Blauw
INF Snurkband - Kinband tegen snurken Blauw
€ 303,10/1kg
2,8Gemiddelde beoordeling: 2,8 van 5Aantal beoordelingen: 20
€ 8,79
Gratis bezorging
Verkoper: INFshop
Productafbeelding van Oorreiniger, verwijderaar van oorsmeer. Oorreiniger met 16 herbruikbare en afwasbare opzetstukken. Veilig en zacht, met een 360 graden spiraal van siliconen. Veilig en zacht
Oorreiniger, verwijderaar van oorsmeer. Oorreiniger met 16 herbruikbare en afwasbare opzetstukken. Veilig en zacht, met een 360 graden spiraal van siliconen. Veilig en zacht
€ 624,37/1kg
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 22
€ 9,99
Verkoper: A_und_G
Productafbeelding van INF Magnetische neusclip tegen snurken 6-pack Transparant
INF Magnetische neusclip tegen snurken 6-pack Transparant
€ 240,77/1kg
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 29
€ 9,39
Gratis bezorging
Verkoper: INFshop
Productafbeelding van INF Oorsmeerverwijderaar met 16 siliconenkoppen en schroeffunctie
INF Oorsmeerverwijderaar met 16 siliconenkoppen en schroeffunctie
€ 379,60/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 9,49
Gratis bezorging
Verkoper: INFshop
Productafbeelding van INF Oorreinigingsset Oorsmeerverwijderaar RVS 6-delig
INF Oorreinigingsset Oorsmeerverwijderaar RVS 6-delig
€ 299,70/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 9,89
Gratis bezorging
Verkoper: INFshop
Productafbeelding van 3 stuks zwemneusclip, duikbeschermer, plastic neusclip, blauw, zwart, geel
3 stuks zwemneusclip, duikbeschermer, plastic neusclip, blauw, zwart, geel
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 5,99
Verkoper: A_und_G
Productafbeelding van Pampers Luier Baby Dry 40785133, maat 6, Extra Large, 148 stuks.
Pampers Luier Baby Dry 40785133, maat 6, Extra Large, 148 stuks.
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 159,57
-€ 53,19
€ 106,38
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van INF Snurkband - Kinband tegen snurken zwart
INF Snurkband - Kinband tegen snurken zwart
€ 324,64/1kg
2,8Gemiddelde beoordeling: 2,8 van 5Aantal beoordelingen: 20
€ 9,09
Gratis bezorging
Verkoper: INFshop
Productafbeelding van Bebird Oorwaxverwijderaar, otoscoop met 1920P HD flexibele camera voor het reinigen van de oren, oorkamera met pincet, camera voor gebruik in oren, neus en keel
Bebird Oorwaxverwijderaar, otoscoop met 1920P HD flexibele camera voor het reinigen van de oren, oorkamera met pincet, camera voor gebruik in oren, neus en keel
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 38
€ 46,99
Gratis bezorging
Verkoper: 360deutschlandstore

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Blend-a-dent - Protheseplak Plus - 4 stuks - Extra sterke fixatie - Smaakneutraal
Blend-a-dent - Protheseplak Plus - 4 stuks - Extra sterke fixatie - Smaakneutraal
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 21,59
Verkoper: Lemonbite
€ 134,94/1l
Productafbeelding van Cleanic Pure Effect make-updoekjes, vierkant, 50 stuks
Cleanic Pure Effect make-updoekjes, vierkant, 50 stuks
€ 3,79
Verkoper: Lemonbite
€ 189,50/1kg
Productafbeelding van INF Anti-snurk siliconen band met elastische ondersteuning
INF Anti-snurk siliconen band met elastische ondersteuning
€ 15,99
Gratis bezorging
Verkoper: INFshop
€ 499,69/1kg
Productafbeelding van INF Professionele mondhygiëneset - 4 stuks
INF Professionele mondhygiëneset - 4 stuks
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 19
€ 11,99
Gratis bezorging
Verkoper: INFshop
€ 139,42/1kg
Productafbeelding van INF Magnetische neusclip tegen snurken 6-pack Transparant
INF Magnetische neusclip tegen snurken 6-pack Transparant
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 29
€ 10,29
Gratis bezorging
Verkoper: INFshop
€ 263,85/1kg
Productafbeelding van INF Magnetische anti-snurk neusclip Siliconen 2-pack
INF Magnetische anti-snurk neusclip Siliconen 2-pack
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 29
€ 10,79
-2%
€ 10,49
Gratis bezorging
Verkoper: INFshop
€ 749,29/1kg
Productafbeelding van Apparaat voor bekkenbodemtraining, met laagfrequente stimulatie, ter preventie van urine-incontinentie, voor intieme verzorging van vrouwen en mannen
Apparaat voor bekkenbodemtraining, met laagfrequente stimulatie, ter preventie van urine-incontinentie, voor intieme verzorging van vrouwen en mannen
€ 47,99
Gratis bezorging
Verkoper: Ladenza
€ 129,70/1kg
Productafbeelding van INF Oorsmeerverwijderaar met 16 siliconenkoppen en schroeffunctie
INF Oorsmeerverwijderaar met 16 siliconenkoppen en schroeffunctie
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 9,49
Gratis bezorging
Verkoper: INFshop
€ 379,60/1kg
Productafbeelding van INF Oorreinigingsset Oorsmeerverwijderaar RVS 6-delig
INF Oorreinigingsset Oorsmeerverwijderaar RVS 6-delig
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 9,89
Gratis bezorging
Verkoper: INFshop
€ 299,70/1kg
Productafbeelding van INF Snurkband - Kinband tegen snurken Blauw
INF Snurkband - Kinband tegen snurken Blauw
2,8Gemiddelde beoordeling: 2,8 van 5Aantal beoordelingen: 20
€ 8,79
Gratis bezorging
Verkoper: INFshop
€ 303,10/1kg
Productafbeelding van INF Snurkband - Kinband tegen snurken zwart
INF Snurkband - Kinband tegen snurken zwart
2,8Gemiddelde beoordeling: 2,8 van 5Aantal beoordelingen: 20
€ 9,09
Gratis bezorging
Verkoper: INFshop
€ 324,64/1kg
Productafbeelding van INF Magnetische neusclip tegen snurken 6-pack Transparant
INF Magnetische neusclip tegen snurken 6-pack Transparant
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 29
€ 9,39
Gratis bezorging
Verkoper: INFshop
€ 240,77/1kg
Productafbeelding van INF Magnetische anti-snurk neusclip Siliconen 1-pack
INF Magnetische anti-snurk neusclip Siliconen 1-pack
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 29
€ 8,89
Gratis bezorging
Verkoper: INFshop
€ 1.481,67/1kg
Productafbeelding van INF Neuspads voor brillen 24 paar Transparant
INF Neuspads voor brillen 24 paar Transparant
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 12,39
Gratis bezorging
Verkoper: INFshop
Productafbeelding van Natuurlijke oorkerzen, 10 stuks met 5 beschermplaten, voor ontspanning en reiniging, beige
Natuurlijke oorkerzen, 10 stuks met 5 beschermplaten, voor ontspanning en reiniging, beige
€ 38,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 433,22/1kg
Productafbeelding van Elektrische oorreinigingsstofzuiger met LED-licht, zachte opzetstukken, USB-oplaadbaar, voor het verwijderen van oorsmeer, geschikt voor kinderen en volwassenen, wit
Elektrische oorreinigingsstofzuiger met LED-licht, zachte opzetstukken, USB-oplaadbaar, voor het verwijderen van oorsmeer, geschikt voor kinderen en volwassenen, wit
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 28,99
Gratis bezorging3% vanaf 2 stuks
Verkoper: Ladenza
€ 207,07/1kg
Productafbeelding van Bril om misselijkheid te verminderen, draagbaar, lichtgewicht, tegen bewegingsziekte, reisziekte, zeeziekte, geschikt voor kinderen en volwassenen
Bril om misselijkheid te verminderen, draagbaar, lichtgewicht, tegen bewegingsziekte, reisziekte, zeeziekte, geschikt voor kinderen en volwassenen
€ 28,00
Gratis bezorging
Verkoper: Ladenza
€ 311,11/1kg