Keltische biologische zeezoutmolen – een milieuvriendelijke, herbruikbare en elegante molen voor de gastronomische keuken, gewonnen in Guérande, Bretagne - Celtic Salt Products

€ 4,71

€ 4,58-2%

€ 53,88 / 1kg

plus € 5,95 verzendkosten

Bij jou thuis

do 1 oktober
Onze bestedeals
Zout & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Maldon Zeezout, 250 gram
Maldon Zeezout, 250 gram
€ 27,60/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 6,90
Verkoper: artbook-service
Productafbeelding van Erntesegen Ur-Salz naturbelassen 1kg 1 Stück
Erntesegen Ur-Salz naturbelassen 1kg 1 Stück
€ 23,00/1kg
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 23,00
Gratis bezorging
Verkoper: Kamelur
SÓL HIMALAJSKA RÓŻOWA DROBNO MIELONA 600 g - CRYSTALLINE PLANET
Fijngemalen zout, 600g, biologisch, merk Planet
€ 2,82/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 1,78
-5%
€ 1,69
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van La Baleine, bloemsalz, van "Le Saunier de Camargue", 125 gram.
La Baleine, bloemsalz, van "Le Saunier de Camargue", 125 gram.
€ 0,06/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 7,95
Verkoper: artbook-service
Productafbeelding van Atlantische zeezout - Grof, 1 kg | DANIVAL
Atlantische zeezout - Grof, 1 kg | DANIVAL
€ 2,35/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 2,35
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Kłodawa, niet-gejodeerd zout, 1,1 kg - Zoutmijn Kłodawa
Kłodawa, niet-gejodeerd zout, 1,1 kg - Zoutmijn Kłodawa
€ 1,02/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 39
€ 1,12
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Maldon Gerookt Zeezout, 125g
Maldon Gerookt Zeezout, 125g
€ 47,20/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 5,90
Verkoper: artbook-service
Productafbeelding van Sel de Cuisine, grof zeezout, geschikt om gerechten mee te kruiden, 1000g
Sel de Cuisine, grof zeezout, geschikt om gerechten mee te kruiden, 1000g
€ 3,13/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 3,13
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Grijze zeezout uit Guerande, 120 gram
Grijze zeezout uit Guerande, 120 gram
€ 33,42/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 4,01
Verkoper: ItalianGourmetShop
Productafbeelding van Marino Grosso: Grof zeezout, 1 kg. Grof zeewezel
Marino Grosso: Grof zeezout, 1 kg. Grof zeewezel
€ 1,75/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 2,24
-21%
€ 1,75
Verkoper: Spielgeist
Productafbeelding van Blauwe zout uit Perzië, 150 gram
Blauwe zout uit Perzië, 150 gram
€ 50,81/1l
€ 8,13
Verkoper: ItalianGourmetShop
Productafbeelding van Piranske Soline Zoutset (3 x 75 g): Zoutbloem en traditioneel zeezout
Piranske Soline Zoutset (3 x 75 g): Zoutbloem en traditioneel zeezout
€ 106,67/1kg
€ 24,00
5% Voucher
Verkoper: Fine-experience
Productafbeelding van Eder Gewürze - Biologisch Siciliaans sinaasappelzout - 1kg
Eder Gewürze - Biologisch Siciliaans sinaasappelzout - 1kg
€ 26,62/1kg
€ 26,62
Gratis bezorging
Verkoper: edergewuerze
Productafbeelding van Eder Gewürze - Biologisch Piëmontese Truffelzout - 1kg
Eder Gewürze - Biologisch Piëmontese Truffelzout - 1kg
€ 53,77/1kg
€ 53,77
Gratis bezorging
Verkoper: edergewuerze
Productafbeelding van Piranske Soline Traditioneel, fijn, jodiumrijk, ongeraffineerd zeezout, 175 g
Piranske Soline Traditioneel, fijn, jodiumrijk, ongeraffineerd zeezout, 175 g
€ 39,43/1l
€ 6,90
Verkoper: Fine-experience
Productafbeelding van Turci zoutmengsel met rozemarijn, knoflook en salie, 200 gram
Turci zoutmengsel met rozemarijn, knoflook en salie, 200 gram
€ 22,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 4,40
Verkoper: SanmartiniStore
Productafbeelding van Zeezout uit Guérande.
Zeezout uit Guérande.
€ 63,60/1kg
€ 7,95
Verkoper: artbook-service
Productafbeelding van Ostmann 3912275005 Ostmann Kräutersalz Gewürzmischung, 70,0 g
Ostmann 3912275005 Ostmann Kräutersalz Gewürzmischung, 70,0 g
€ 174,14/1kg
€ 12,19
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Zeezoutvlokken om mee te kruiden | Zout en kruiden
Zeezoutvlokken om mee te kruiden | Zout en kruiden
€ 39,20/1l
€ 4,90
Verkoper: artbook-service
Productafbeelding van Herbaria Fenchelzaad, zoet, 40 gram zaad
Herbaria Fenchelzaad, zoet, 40 gram zaad
€ 114,75/1kg
€ 4,59
Verkoper: AbisZ-Markt

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Keltische zegezoutmolen – een luxueuze smaakervaring

Ontdek de verfijning van de Keltische zegezoutmolen, waarbij elke draai een explosie van smaak en voedingsstoffen vrijgeeft. Deze molen is niet alleen een gebruiksvriendelijke aanvulling op uw keuken, maar ook een symbool van Franse luxe. De zoutkristallen worden zorgvuldig geoogst uit de zoutpannen van Guérande in Bretagne, een regio die bekend staat om haar eeuwenoude tradities en ongerepte schoonheid.



Kenmerken
  • Milieuvriendelijk en elegant: Gemaakt van duurzame materialen en herbruikbaar, draagt bij aan een betere planeet.
  • Precisie en versheid: Het maalmechanisme is ontworpen voor optimale prestaties en zoutkorrelgrootte, zodat u bij elk gebruik versgemalen zout krijgt.
  • Gemak en luxe: Eenvoudig te gebruiken, gemakkelijk bij te vullen en een genot.
  • Gourmetleven: Perfect om salades, steaks of pasta's mee op smaak te brengen, de ultieme gourmetoplossing.

Voeg de Keltische zegezoutmolen toe aan uw winkelwagen en ga op reis vol sensorische en culinaire magie. Laat u verleiden door de combinatie van elegantie en functionaliteit en ervaar de luxe van versheid bij elke maaltijd.



Dieetvoorkeuren
  • Biologisch
  • Glutenvrij
  • Veganistisch
  • Vegetarisch
  • Suikervrij
  • Geen kunstmatige kleurstoffen
  • Geen kunstmatige aroma's
  • Geen kunstmatige zoetstoffen
  • Geen conserveermiddelen
  • Niet-GMO
  • Notenvrij
  • Enkelvoudige oorsprong
  • Sojavrij
  • Lactosevrij
  • Arm aan natrium
Ingrediënten
100% Keltisch zeezout
Gewicht
85 g
Levensmiddelenbedrijven
Breizh Import
Verkoopbenaming
Keltisch zeezout
Fabrikant
Breizh Import
Verpakkingsinhoud
Zeezout
MPN (Manufacturer Part Number)
22115273
EAN
8719189388008

Ingrediënten
100% Keltisch zeezout
Gewicht
85 g
Levensmiddelenbedrijven
Breizh Import
Verkoopbenaming
Keltisch zeezout
Fabrikant
Breizh Import
Verpakkingsinhoud
Zeezout
MPN (Manufacturer Part Number)
22115273
EAN
8719189388008
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Maldon Zeezout, 250 gram
Maldon Zeezout, 250 gram
€ 27,60/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 6,90
Verkoper: artbook-service
Productafbeelding van Erntesegen Ur-Salz naturbelassen 1kg 1 Stück
Erntesegen Ur-Salz naturbelassen 1kg 1 Stück
€ 23,00/1kg
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 23,00
Gratis bezorging
Verkoper: Kamelur
Productafbeelding van Blender: Elektrische keukenmachine voor het hakken van voedingsmiddelen, elektrische keukenmixer van 250W met een roestvrijstalen kom van 1,5 liter - MULTIMINCER
Blender: Elektrische keukenmachine voor het hakken van voedingsmiddelen, elektrische keukenmixer van 250W met een roestvrijstalen kom van 1,5 liter - MULTIMINCER
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 453
€ 19,99
Gratis bezorging
Verkoper: Mormark
Productafbeelding van Samsung Galaxy S26+ - 5G smartphone - Dual-SIM - 12 GB RAM / 256 GB intern geheugen - OLED-display - 6,7 inch - 3120 x 1440 pixels (120 Hz)
Samsung Galaxy S26+ - 5G smartphone - Dual-SIM - 12 GB RAM / 256 GB intern geheugen - OLED-display - 6,7 inch - 3120 x 1440 pixels (120 Hz)
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 38
€ 1.130,38
De energieklasse van dit product is A.
Verkoper: TEC-MORE
Productafbeelding van Naturewater NW-LT-H2A waterfilter met 9 filters, geschikt voor kraanwater, capaciteit 120 liter per uur, compact waterfilter van PP-materiaal met 9 filters, kraanwaterfilter
Naturewater NW-LT-H2A waterfilter met 9 filters, geschikt voor kraanwater, capaciteit 120 liter per uur, compact waterfilter van PP-materiaal met 9 filters, kraanwaterfilter
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 18,83
Verkoper: WilTec
Productafbeelding van Atlantische zeezout - Grof, 1 kg | DANIVAL
Atlantische zeezout - Grof, 1 kg | DANIVAL
€ 2,35/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 2,35
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Epsomzout 3 kg, bittersalz, magnesiumsulfaat, badzout, voetbad, peeling, tuin
Epsomzout 3 kg, bittersalz, magnesiumsulfaat, badzout, voetbad, peeling, tuin
€ 5,19/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 109
€ 15,58
Gratis bezorging
Verkoper: Posh
Productafbeelding van 2-delige set dekbedovertrekken | Lichtgewicht dekbed, ideaal voor de zomer | 135 x 200 cm | DREAMSTAR
2-delige set dekbedovertrekken | Lichtgewicht dekbed, ideaal voor de zomer | 135 x 200 cm | DREAMSTAR
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 91
€ 20,90
Gratis bezorging
Verkoper: TBFurnitureGmbH
Productafbeelding van Clatronic DB 3717 Stoomstrijkstation, 1100 W, 0,2 liter, keramische strijkzool, blauw, wit
Clatronic DB 3717 Stoomstrijkstation, 1100 W, 0,2 liter, keramische strijkzool, blauw, wit
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 56
€ 30,34
Gratis bezorging
Verkoper: ClatronicCZSK
Productafbeelding van Remington Proluxe rollen H9100
Remington Proluxe rollen H9100
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 81,99
-41%
€ 47,99
Gratis bezorging
Verkoper: Outletboulevard
Productafbeelding van Montblanc Explorer, voor heren, 60 ml, niet navulbaar, bergamot, salie, roze peper, leer, vetiver, Akigalawood, Ambroxan, cacao, patchouli
Montblanc Explorer, voor heren, 60 ml, niet navulbaar, bergamot, salie, roze peper, leer, vetiver, Akigalawood, Ambroxan, cacao, patchouli
€ 640,33/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 86
€ 38,42
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Kunststof vat, 150 liter - SU-B-150L
Kunststof vat, 150 liter - SU-B-150L
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 37
€ 172,99
-€ 121,75
€ 51,24
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Glow25® Collageenpoeder [450g] – Ons originele product – Collageenhydrolysaat met vitamine C – Peptide van type 1 en 3 – Goede oplosbaarheid – Neutrale smaak
Glow25® Collageenpoeder [450g] – Ons originele product – Collageenhydrolysaat met vitamine C – Peptide van type 1 en 3 – Goede oplosbaarheid – Neutrale smaak
€ 78,51/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 22
€ 35,33
Verkoper: WR-Products
Productafbeelding van Tribesigns matras, 140x200 cm, hoogte 25 cm, H3, 7 zones, pocketveringmatras met  certificering, matras met veerkern en gel-geheugenschuim
Tribesigns matras, 140x200 cm, hoogte 25 cm, H3, 7 zones, pocketveringmatras met certificering, matras met veerkern en gel-geheugenschuim
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 443
€ 199,99
-€ 40,00
€ 159,99
Gratis bezorging
Verkoper: Tribesigns
Productafbeelding van Lionelo Thermup Go flessenwarmer voor baby's, draagbare multifunctionele sterilisator voor babyflessen, babyvoedingswarmer en warmhoudfunctie, grijs
Lionelo Thermup Go flessenwarmer voor baby's, draagbare multifunctionele sterilisator voor babyflessen, babyvoedingswarmer en warmhoudfunctie, grijs
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 33
€ 35,94
-13%
€ 30,99
Gratis bezorging
Verkoper: Van-Asten-Babysuperstore
Productafbeelding van Bureau 140 x 70 cm, Elektrisch verstelbaar bureau met geheugenfunctie en anti-botsingstechnologie. Snelle oplaadmogelijkheid via USB/Type C
Bureau 140 x 70 cm, Elektrisch verstelbaar bureau met geheugenfunctie en anti-botsingstechnologie. Snelle oplaadmogelijkheid via USB/Type C
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 257
€ 149,99
Gratis bezorging
Verkoper: hatservice
Productafbeelding van -ethanol, geurloos, 96,6%, 5 liter, voor open haard, universeel, rookvrij en zonder roet, GiDeli
-ethanol, geurloos, 96,6%, 5 liter, voor open haard, universeel, rookvrij en zonder roet, GiDeli
€ 4,51/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 24
€ 22,56
Gratis bezorging
Verkoper: Posh
Productafbeelding van Koekenpan van gietijzer, diameter 20 cm, met handvat en uitgietopening, geschikt voor gebruik op open vuur en als grillpan
Koekenpan van gietijzer, diameter 20 cm, met handvat en uitgietopening, geschikt voor gebruik op open vuur en als grillpan
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 80
€ 9,33
Verkoper: WilTec
Productafbeelding van 100% natuurlijke arganolie, 250 ml
100% natuurlijke arganolie, 250 ml
€ 72,48/1l
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 18,12
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Shea-boter gezichts- en bodycrème, 250 ml
Shea-boter gezichts- en bodycrème, 250 ml
€ 15,31/1kg
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 5,16
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Trillingsplaat, mini-trillingsplatform met LED-display, 10 intensiteitsniveaus, 100W, geschikt tot 136 kg, met afstandsbediening
Trillingsplaat, mini-trillingsplatform met LED-display, 10 intensiteitsniveaus, 100W, geschikt tot 136 kg, met afstandsbediening
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 91
€ 84,99
Gratis bezorging
Verkoper: Merach
Productafbeelding van Philips Viva Collection HR1832/00 Juicer - 500 W - QuickClean - Dishwasher - Black
Philips Viva Collection HR1832/00 Juicer - 500 W - QuickClean - Dishwasher - Black
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 116
€ 89,27
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Multifunctionele stoomreiniger 2000W, vloerreiniger, tapijtreiniger, handapparaat, stoomreiniger met accessoires, wit
Multifunctionele stoomreiniger 2000W, vloerreiniger, tapijtreiniger, handapparaat, stoomreiniger met accessoires, wit
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 72
€ 59,00
5% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: MALIS
Productafbeelding van Clatronic 263785 Clatronic DR 3653, stoomreiniger, geel-zwart, met 9 accessoires
Clatronic 263785 Clatronic DR 3653, stoomreiniger, geel-zwart, met 9 accessoires
€ 147,40/1l
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 117
€ 52,00
-29%
€ 36,85
Gratis bezorging
Verkoper: ClatronicCZSK
Productafbeelding van Lima Chichoreé, instant koffie met cichorei, 100g
Lima Chichoreé, instant koffie met cichorei, 100g
€ 44,20/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 20
€ 4,61
-4%
€ 4,42
Verkoper: KoopjesDrogisterij
SÓL HIMALAJSKA RÓŻOWA DROBNO MIELONA 600 g - CRYSTALLINE PLANET
Fijngemalen zout, 600g, biologisch, merk Planet
€ 2,82/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 1,78
-5%
€ 1,69
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Tian Hu Shan groene thee, Matcha, 80 gram
Tian Hu Shan groene thee, Matcha, 80 gram
€ 62,13/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 19
€ 5,23
-4%
€ 4,97
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van 5-in-1 Anti-cellulite massageapparaat met vibratie en infrarood, Cellyred InnovaGoods
5-in-1 Anti-cellulite massageapparaat met vibratie en infrarood, Cellyred InnovaGoods
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 95
€ 28,99
Verkoper: BYAG
Productafbeelding van Lionelo Emma kinderwagen, compact opvouwbaar, met ligfunctie, donkergrijs
Lionelo Emma kinderwagen, compact opvouwbaar, met ligfunctie, donkergrijs
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 298
€ 161,71
-€ 31,79
€ 129,92
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.