Luchtontvochtiger Argo Agro 492000100-DROGE PURY WIFI 31

€ 454,87

€ 334,00€-120,87

€ 22,27 / 1kg

Gratis bezorging

Bij jou thuis

wo 30 september – vr 2 oktober

Gratis retour – 14 dagen

Onze bestedeals
Navulling vochtvanger & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Olimpia Splendid Aquaria S1 12, vermogen: 216 W, 273 W, spanning: 220-240 V, frequentie: 50 Hz, afmetingen: 293 mm x 218 mm
Olimpia Splendid Aquaria S1 12, vermogen: 216 W, 273 W, spanning: 220-240 V, frequentie: 50 Hz, afmetingen: 293 mm x 218 mm
€ 33,92/1kg
€ 346,00
Gratis bezorging
Verkoper: NovaMBSmart
Productafbeelding van Berdsen BD-534 Luchtontvochtiger 365 W, 2000 ml, wifi, wit
Berdsen BD-534 Luchtontvochtiger 365 W, 2000 ml, wifi, wit
€ 75,15/1l
€ 150,30
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van EEESE 2506: Luchtzuiveraar en luchtontvochtiger, met een tankcapaciteit van 6,5 liter, EPA-filter en smartphonebediening
EEESE 2506: Luchtzuiveraar en luchtontvochtiger, met een tankcapaciteit van 6,5 liter, EPA-filter en smartphonebediening
€ 32,10/1kg
€ 468,72
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van Luchtontvochtiger, navulverpakking, 3x400g korrels, vulverpakking, vervanging voor ruimteontvochtiger
Luchtontvochtiger, navulverpakking, 3x400g korrels, vulverpakking, vervanging voor ruimteontvochtiger
€ 10,59/1kg
€ 13,98
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van Silicagel-droogmiddelpakjes met vochtindicator, 4 x 50 gram
Silicagel-droogmiddelpakjes met vochtindicator, 4 x 50 gram
€ 254,95/1kg
€ 50,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Luchtontvochtiger, navulverpakking - 2 kg - Ontvochtingsgranulaat
Luchtontvochtiger, navulverpakking - 2 kg - Ontvochtingsgranulaat
€ 5,98/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 77
€ 11,95
Verkoper: Special-trends
Productafbeelding van Bison Vochtvreter Original, apparaat, 900 gram
Bison Vochtvreter Original, apparaat, 900 gram
€ 249,50/1l
€ 34,95
-28%
€ 24,95
Gratis bezorging
Verkoper: WAYS
Productafbeelding van Wessper HumiFill Lavendel navulzakjes, 250g – 19 stuks, voor luchtontvochtiger
Wessper HumiFill Lavendel navulzakjes, 250g – 19 stuks, voor luchtontvochtiger
€ 72,47/1l
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 29,99
-3%
€ 28,99
Gratis bezorging
Verkoper: CSVK
Productafbeelding van Wessper luchtontvochtiger + 500 g HUMIFILL granulaat – Ruimteontvochtiger tegen vocht, schimmel en geuren
Wessper luchtontvochtiger + 500 g HUMIFILL granulaat – Ruimteontvochtiger tegen vocht, schimmel en geuren
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 14,99
Gratis bezorging
Verkoper: CSVK
Productafbeelding van Sillar luchtontvochtiger, navulverpakking, 5 stuks. Granulaat in vliesbeutel, 250g. Navulzak, ruimteontvochtiger, navulsets
Sillar luchtontvochtiger, navulverpakking, 5 stuks. Granulaat in vliesbeutel, 250g. Navulzak, ruimteontvochtiger, navulsets
€ 12,23/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 16,29
-6%
€ 15,29
Gratis bezorging
Verkoper: CSVK
Productafbeelding van Berdsen BD-529 Luchtbevochtiger, 750 ml per dag, 64 W, wit
Berdsen BD-529 Luchtbevochtiger, 750 ml per dag, 64 W, wit
€ 56,24/1kg
€ 116,03
-€ 35,04
€ 80,99
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van Bison Vochtvreter Ambiance Lavendel – Navulverpakking – 2 x 100 gram
Bison Vochtvreter Ambiance Lavendel – Navulverpakking – 2 x 100 gram
€ 209,50/1l
€ 30,95
-32%
€ 20,95
Gratis bezorging
Verkoper: WAYS
Productafbeelding van Wessper Humifill Vochtabsorber + 10 navulverpakkingen citroengras-droogmiddel, 250 gram
Wessper Humifill Vochtabsorber + 10 navulverpakkingen citroengras-droogmiddel, 250 gram
€ 43,80/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 22,90
-4%
€ 21,90
Gratis bezorging
Verkoper: CSVK
Productafbeelding van Luchtbevochtiger / Luchtontvochtiger, navulverpakking, 2 x 1200g.Verpakking met korrels voor luchtontvochtiging, geschikt voor kelder, auto en voertuigen
Luchtbevochtiger / Luchtontvochtiger, navulverpakking, 2 x 1200g.Verpakking met korrels voor luchtontvochtiging, geschikt voor kelder, auto en voertuigen
€ 5,83/1kg
€ 13,99
Verkoper: HAC24-GmbH
Productafbeelding van Luchtontvochtiger Electrolux EXD20DN4W
Luchtontvochtiger Electrolux EXD20DN4W
€ 23,77/1kg
€ 332,81
Verkoper: Teshop
Productafbeelding van WENKO Vochtbestrijder voor ruimtes, luchtontvochtiger, 2 kg, geschikt voor kelder, badkamer, droogmiddel in korrelvorm
WENKO Vochtbestrijder voor ruimtes, luchtontvochtiger, 2 kg, geschikt voor kelder, badkamer, droogmiddel in korrelvorm
€ 10,75/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 26,33
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Luchtontvochtiger met gieter, 14x14x19,5 cm, 680g korrels. Ruimteontvochtiger, ruimteverdroger, ontvochtiger
Luchtontvochtiger met gieter, 14x14x19,5 cm, 680g korrels. Ruimteontvochtiger, ruimteverdroger, ontvochtiger
€ 14,69/1kg
€ 9,99
Verkoper: HAC24-GmbH
Productafbeelding van Wessper Vochtverwijderaar – Luchtontvochtiger met HumiFill navulpatroon van 250 gram (zwart)
Wessper Vochtverwijderaar – Luchtontvochtiger met HumiFill navulpatroon van 250 gram (zwart)
€ 35,48/1kg
€ 15,90
-6%
€ 14,90
Gratis bezorging
Verkoper: CSVK
Productafbeelding van Ceresit Vochtabsorber Aero360, navultabletten, 4x450g, lavendel-wildebloemen geur
Ceresit Vochtabsorber Aero360, navultabletten, 4x450g, lavendel-wildebloemen geur
€ 30,99
Verkoper: esiteo
Productafbeelding van HEPA-filter
HEPA-filter
€ 106,84/1kg
€ 26,71
Verkoper: Drogisterijplus-nl

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Argoclima DRYPURYEVOWF31. Stroomverbruik (normaal gebruik): 475 W, AC-ingangsspanning: 220 - 240 V, AC-ingangsfrequentie: 50 Hz. Breedte: 340 mm, diepte: 249,5 mm, hoogte: 518 mm
Fabrikant
Argo
Gewicht
15 kg
EAN
8013557513888
MPN (Manufacturer Part Number)
516244

Fabrikant
Argo
Gewicht
15 kg
EAN
8013557513888
MPN (Manufacturer Part Number)
516244
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Zimilo Bladloze Ventilator, Tafelventilator, USB, oplaadbaar, 4000mAh batterij, stil, 5 standen, sterke wind, oscillerend, geschikt voor slaapkamer, kantoor, studentenkamer, wit
Zimilo Bladloze Ventilator, Tafelventilator, USB, oplaadbaar, 4000mAh batterij, stil, 5 standen, sterke wind, oscillerend, geschikt voor slaapkamer, kantoor, studentenkamer, wit
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 69,99
Gratis bezorging
Verkoper: BBG-Onlineshop
Productafbeelding van EXQUISIT luchtontvochtiger voor ruimtes tot 40 m², model 302725
EXQUISIT luchtontvochtiger voor ruimtes tot 40 m², model 302725
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 138
€ 349,95
-€ 94,89
€ 255,06
Gratis bezorging
Verkoper: FTT_Distribution_GmbH
Productafbeelding van Olimpia Splendid Aquaria S1 24 P, 390 Watt, 515 Watt, 220-240 Volt, 50 Hz, 367 mm, 274 mm
Olimpia Splendid Aquaria S1 24 P, 390 Watt, 515 Watt, 220-240 Volt, 50 Hz, 367 mm, 274 mm
€ 314,99
Gratis bezorging
Verkoper: CasaDelRasoioSAS
Productafbeelding van EcoFlow WAVE 3 mobiele airconditioner en verwarming, 6100 BTU (koeling) en 6800 BTU (verwarming) – geschikt voor campers en bestelwagens
EcoFlow WAVE 3 mobiele airconditioner en verwarming, 6100 BTU (koeling) en 6800 BTU (verwarming) – geschikt voor campers en bestelwagens
€ 950,88
Verkoper: Shop-Mediarado
Productafbeelding van Camry Adler AD 7863: 2-in-1 LED-verwarmer en luchtzuiveraar (compressor)
Camry Adler AD 7863: 2-in-1 LED-verwarmer en luchtzuiveraar (compressor)
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 223,89
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Mobiele luchtkoeler met waterreservoir | Verdampingskoeler | Ventilator
Mobiele luchtkoeler met waterreservoir | Verdampingskoeler | Ventilator
3,3Gemiddelde beoordeling: 3,3 van 5Aantal beoordelingen: 56
€ 94,99
Verkoper: Crownseller
Productafbeelding van Philips 3000-serie, model DE3306/11, 258 Watt, 220-240 Volt, 50 Hz, 1,8 meter, 268 mm, 349 mm
Philips 3000-serie, model DE3306/11, 258 Watt, 220-240 Volt, 50 Hz, 1,8 meter, 268 mm, 349 mm
€ 440,87
Gratis bezorging
Verkoper: Nali
Productafbeelding van Mobiler Luftkühler mit Wasser Soft | Luftbefeuchter | Verdunstungskühler
Mobiler Luftkühler mit Wasser Soft | Luftbefeuchter | Verdunstungskühler
3,5Gemiddelde beoordeling: 3,5 van 5Aantal beoordelingen: 39
€ 129,95
Verkoper: Crownseller
Productafbeelding van Zimilo 5-in-1 luchtkoeler en verwarming, spuitkoelventilator met touchscreen, luchtzuiveraar, luchtbevochtiger, geschikt voor slaapkamers, woonkamers en werkruimtes
Zimilo 5-in-1 luchtkoeler en verwarming, spuitkoelventilator met touchscreen, luchtzuiveraar, luchtbevochtiger, geschikt voor slaapkamers, woonkamers en werkruimtes
3,3Gemiddelde beoordeling: 3,3 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 89,99
-€ 5,00
€ 84,99
Gratis bezorging
Verkoper: BBG-Onlineshop
Productafbeelding van Gologi Elektrische Verwarming - Convectorverwarming met thermostaat - Bedienbaar via app en touchscreen - Geschikt voor ruimtes tot 25m² - 2000W - Zwart
Gologi Elektrische Verwarming - Convectorverwarming met thermostaat - Bedienbaar via app en touchscreen - Geschikt voor ruimtes tot 25m² - 2000W - Zwart
€ 89,95
Gratis bezorging
Verkoper: Gosmart
Productafbeelding van Verdunstungskühler Windo | Luftkühler mit Wasser | Luftbefeuchter
Verdunstungskühler Windo | Luftkühler mit Wasser | Luftbefeuchter
3,5Gemiddelde beoordeling: 3,5 van 5Aantal beoordelingen: 39
€ 184,99
Verkoper: Crownseller
Productafbeelding van Wiltec afvoerslang voor airconditioners met een diameter van 116 mm, slang met variabele lengte van 0,7 tot 1,7 meter, geschikt voor airconditioners, droogovens en afzuigkappen
Wiltec afvoerslang voor airconditioners met een diameter van 116 mm, slang met variabele lengte van 0,7 tot 1,7 meter, geschikt voor airconditioners, droogovens en afzuigkappen
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 40,99
-7%
€ 37,99
Gratis bezorging
Verkoper: WilTec
Productafbeelding van Comfee MDDF-20DEN7 luchtontvochtiger, wit, 3 liter waterreservoir, timer, display
Comfee MDDF-20DEN7 luchtontvochtiger, wit, 3 liter waterreservoir, timer, display
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 58
€ 192,44
Verkoper: TEC-MORE
Productafbeelding van Afstandsbediening DeLonghi 5515110331 voor PACAN... Airconditioner, klimaatregeling
Afstandsbediening DeLonghi 5515110331 voor PACAN... Airconditioner, klimaatregeling
€ 45,56
Verkoper: PG-Service
Productafbeelding van ZELURXX Bladloze ventilator, torenventilator, stille staande ventilator met 3 ventilatorsnelheden, 12 uur timer, afstandsbediening, luchtzuivering, wit
ZELURXX Bladloze ventilator, torenventilator, stille staande ventilator met 3 ventilatorsnelheden, 12 uur timer, afstandsbediening, luchtzuivering, wit
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 29
Gebruikt
€ 39,99
Gratis bezorging
Verkoper: BBG-Onlineshop
Productafbeelding van Vervangingsfilter voor torenventilator VT-09, merk Balter
Vervangingsfilter voor torenventilator VT-09, merk Balter
€ 24,90
Verkoper: redshop
Productafbeelding van Be Cool LUCHTKÖLER 90W 25 LITER WIFI (BC25ACP2501W, wit/groen)
Be Cool LUCHTKÖLER 90W 25 LITER WIFI (BC25ACP2501W, wit/groen)
2,0Gemiddelde beoordeling: 2,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 222,68
Verkoper: Di-Life
Productafbeelding van ZELURXX 4-in-1 luchtkoeler met verwarmingsfunctie, luchtbevochtiger en luchtzuiveraar, 45 W luchtkoeling, 2000 W PTC-verwarming, 12 uur timer, oscillerende functie
ZELURXX 4-in-1 luchtkoeler met verwarmingsfunctie, luchtbevochtiger en luchtzuiveraar, 45 W luchtkoeling, 2000 W PTC-verwarming, 12 uur timer, oscillerende functie
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 84,99
Gratis bezorging
Verkoper: Zelurxx
Productafbeelding van Luchtkoelers met water (Chilly) | Verdampingskoelers | Luchtbevochtigers
Luchtkoelers met water (Chilly) | Verdampingskoelers | Luchtbevochtigers
3,3Gemiddelde beoordeling: 3,3 van 5Aantal beoordelingen: 56
€ 72,08
-€ 2,09
€ 69,99
Verkoper: Crownseller
Productafbeelding van Verdunstungskühler Wasser gekühlt Blowy | Ventilator | Wasserkühler
Verdunstungskühler Wasser gekühlt Blowy | Ventilator | Wasserkühler
3,3Gemiddelde beoordeling: 3,3 van 5Aantal beoordelingen: 56
€ 184,99
Verkoper: Crownseller
Productafbeelding van De'Longhi Tasciugo AriaDry Multi DEXD214RF, 300 W, 220 - 240 V, 50 Hz, afmetingen: 334 mm, 220 mm, 508 mm
De'Longhi Tasciugo AriaDry Multi DEXD214RF, 300 W, 220 - 240 V, 50 Hz, afmetingen: 334 mm, 220 mm, 508 mm
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 305,05
Gratis bezorging
Verkoper: Erksononline1
Productafbeelding van COSTWAY Mobiele luchtontvochtiger met 3 standen, 12 liter per dag, met 2 snelheden, voor ruimtes tot 38 dB, inclusief 2 liter waterreservoir en 24-uurs timer. Luchtontvochtiger
COSTWAY Mobiele luchtontvochtiger met 3 standen, 12 liter per dag, met 2 snelheden, voor ruimtes tot 38 dB, inclusief 2 liter waterreservoir en 24-uurs timer. Luchtontvochtiger
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 104,99
Gratis bezorging
Verkoper: FDSGmbH
Productafbeelding van Draagbare koelbox van 55 liter, geschikt voor auto en thuisgebruik, 220V
Draagbare koelbox van 55 liter, geschikt voor auto en thuisgebruik, 220V
€ 197,99
Gratis bezorging
Verkoper: ucohome
Productafbeelding van Philips ventilator, serie 5000, 2000 W, zwart (CX5120/11)
Philips ventilator, serie 5000, 2000 W, zwart (CX5120/11)
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 124,34
Verkoper: BalticVaris_DE
Productafbeelding van Blaupunkt AHS803, zilverkleurig, LED, 105 W, AC, 220 - 240 V, 50 - 60 Hz
Blaupunkt AHS803, zilverkleurig, LED, 105 W, AC, 220 - 240 V, 50 - 60 Hz
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 169,40
Verkoper: GaladorEU
Productafbeelding van Draagbare airconditioner, kleine industriële airconditioner, airconditioner voor buiten, tent, camping, caravan, kantoor, kamer, 1876 BTU, EU-stekker, 220 V
Draagbare airconditioner, kleine industriële airconditioner, airconditioner voor buiten, tent, camping, caravan, kantoor, kamer, 1876 BTU, EU-stekker, 220 V
€ 848,00
Gratis bezorging
Verkoper: Ladenza
Productafbeelding van Clatronic 263118 Clatronic EK 3321, roestvrijstalen eierkoker voor 7 eieren
Clatronic 263118 Clatronic EK 3321, roestvrijstalen eierkoker voor 7 eieren
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 81
€ 26,00
Gratis bezorging
Verkoper: ClatronicCZSK
Productafbeelding van Lifetime Air Mini Aircooler Tafelventilator met Koelelement - Verstelbare Mini Ventilator met 3 Standen - USB Ventilator met LED Licht - 240 ML Koelelement - voor Tafel Bureau Slaapkamer
Lifetime Air Mini Aircooler Tafelventilator met Koelelement - Verstelbare Mini Ventilator met 3 Standen - USB Ventilator met LED Licht - 240 ML Koelelement - voor Tafel Bureau Slaapkamer
3,3Gemiddelde beoordeling: 3,3 van 5Aantal beoordelingen: 281
€ 27,99
Gratis bezorging
Verkoper: MaxiMondo
Productafbeelding van Olimpia Splendid Unico Next, wandairconditioner, 7200 BTU/uur, wit
Olimpia Splendid Unico Next, wandairconditioner, 7200 BTU/uur, wit
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 1.899,00
Gratis bezorging
Verkoper: NEI

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 1 beoordeling
Beoordeeld op 17 oktober 2025 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Uitstekend product, ik raad het aan