Amelanchier lamarckii - Felsenbirne, hoogte 60-80 cm, pot

€ 50,91

Gratis bezorging

Gratis retour – 30 dagen

Onze bestedeals
Struiken & Bomen & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Amelanchier 'Rainbow Pillar' - Vogelkers, hoogte 50-60 cm, pot
Amelanchier 'Rainbow Pillar' - Vogelkers, hoogte 50-60 cm, pot
€ 54,35
Gratis bezorging
Verkoper: grdpflanzen
Productafbeelding van Amelanchier Lamarckii - Koperen vlierbes, potmaat 40-60 cm
Amelanchier Lamarckii - Koperen vlierbes, potmaat 40-60 cm
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 33,17
Gratis bezorging
Verkoper: grdpflanzen
Productafbeelding van Planten van Frank | Groene spiraalvormige haag | Euonymus japonicus 'Green Spire' | Haagplanten | Tuinplanten
Planten van Frank | Groene spiraalvormige haag | Euonymus japonicus 'Green Spire' | Haagplanten | Tuinplanten
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 33
€ 32,95
Gratis bezorging
Verkoper: Viva-Lavandula
Productafbeelding van Amelanchier spicata - Areafelsenbirne, hoogte 40-50 cm, pot
Amelanchier spicata - Areafelsenbirne, hoogte 40-50 cm, pot
€ 36,29
Gratis bezorging
Verkoper: grdpflanzen
Productafbeelding van Genista hispanica - Flügelginster, 25-30 cm, pot
Genista hispanica - Flügelginster, 25-30 cm, pot
€ 34,36
Gratis bezorging
Verkoper: grdpflanzen
Productafbeelding van Spiraea vanhouttei - Brautspiere, hoogte 40-60 cm - In pot
Spiraea vanhouttei - Brautspiere, hoogte 40-60 cm - In pot
€ 32,68
Gratis bezorging
Verkoper: grdpflanzen
Productafbeelding van Spiraea arguta - Brautspiere, hoogte 40-60 cm - In pot
Spiraea arguta - Brautspiere, hoogte 40-60 cm - In pot
€ 32,68
Gratis bezorging
Verkoper: grdpflanzen
Productafbeelding van Edgeworthia chrys. 'Grandiflora' - Edgeworthia chrysantha 'Grandiflora', hoogte 60-80 cm, in pot
Edgeworthia chrys. 'Grandiflora' - Edgeworthia chrysantha 'Grandiflora', hoogte 60-80 cm, in pot
€ 114,54
Gratis bezorging
Verkoper: grdpflanzen
Productafbeelding van Spiraea billardii - Bruidsspirea, hoogte 60-80 cm - In pot
Spiraea billardii - Bruidsspirea, hoogte 60-80 cm - In pot
€ 49,65
Gratis bezorging
Verkoper: grdpflanzen
Productafbeelding van Philadelphus coronarius - Tuinjaagbrek, hoogte 50-60 cm - Geschikt voor potten
Philadelphus coronarius - Tuinjaagbrek, hoogte 50-60 cm - Geschikt voor potten
€ 32,98
Gratis bezorging
Verkoper: grdpflanzen
Productafbeelding van Deutzia gracilis - Maiblumenstruik, 25-30 cm, in pot
Deutzia gracilis - Maiblumenstruik, 25-30 cm, in pot
€ 26,70
Gratis bezorging
Verkoper: grdpflanzen
Productafbeelding van Euonymus alatus - Vleugelnoot, hoogte 40-50 cm, in pot
Euonymus alatus - Vleugelnoot, hoogte 40-50 cm, in pot
€ 48,81
Gratis bezorging
Verkoper: grdpflanzen
Productafbeelding van Poncirus trifoliata - Citroenzeder, hoogte 60-80 cm - In pot
Poncirus trifoliata - Citroenzeder, hoogte 60-80 cm - In pot
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 72,27
Gratis bezorging
Verkoper: grdpflanzen
Productafbeelding van Ceanothus hybr. 'Burkwoodii' - Zakbloem, 40-50 cm, pot
Ceanothus hybr. 'Burkwoodii' - Zakbloem, 40-50 cm, pot
€ 34,90
Gratis bezorging
Verkoper: grdpflanzen
Productafbeelding van Symphoricarpos chenaultii - Schneebeertje, hoogte 50-60 cm - In pot
Symphoricarpos chenaultii - Schneebeertje, hoogte 50-60 cm - In pot
€ 32,98
Gratis bezorging
Verkoper: grdpflanzen
Productafbeelding van Cytisus scoparius - Ginster, hoogte 40-60 cm, in pot
Cytisus scoparius - Ginster, hoogte 40-60 cm, in pot
€ 34,36
Gratis bezorging
Verkoper: grdpflanzen
Productafbeelding van Actinidia pilosula - Strahlengriffel, hoogte 60-80 cm | In pot
Actinidia pilosula - Strahlengriffel, hoogte 60-80 cm | In pot
€ 32,21
Gratis bezorging
Verkoper: grdpflanzen
Productafbeelding van Hydrangea quercifolia - Eikenbladhortensia, hoogte 40-50 cm, in pot
Hydrangea quercifolia - Eikenbladhortensia, hoogte 40-50 cm, in pot
€ 38,52
Gratis bezorging
Verkoper: grdpflanzen
Productafbeelding van Philadelphus coron. 'Aureus' - Tuinjaas, 30-40 cm - In pot
Philadelphus coron. 'Aureus' - Tuinjaas, 30-40 cm - In pot
€ 32,98
Gratis bezorging
Verkoper: grdpflanzen
Productafbeelding van Viburnum burkwoodii - Sneeuwbal, hoogte 60-80 cm - In pot
Viburnum burkwoodii - Sneeuwbal, hoogte 60-80 cm - In pot
€ 82,81
Gratis bezorging
Verkoper: grdpflanzen

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Amelanchier lamarckii is een kleine loofboom uit de rozenfamilie (Rosaceae) met zijdezachte bladeren die aanvankelijk bruin zijn en later donkergroen. In het voorjaar bloeit hij met kleine, witte bloemen in trossen (april, mei), waarna eetbare bessen ontstaan.
EAN
5404043609711
Fabrikant
GRDplanten

EAN
5404043609711
Fabrikant
GRDplanten
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Amelanchier 'Rainbow Pillar' - Vogelkers, hoogte 50-60 cm, pot
Amelanchier 'Rainbow Pillar' - Vogelkers, hoogte 50-60 cm, pot
€ 54,35
Gratis bezorging
Verkoper: grdpflanzen
Productafbeelding van Amelanchier Lamarckii - Koperen vlierbes, potmaat 40-60 cm
Amelanchier Lamarckii - Koperen vlierbes, potmaat 40-60 cm
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 33,17
Gratis bezorging
Verkoper: grdpflanzen
Productafbeelding van Cercis canadensis, Amerikaanse Judasboom, hoogte 100 cm, pot van 2 liter
Cercis canadensis, Amerikaanse Judasboom, hoogte 100 cm, pot van 2 liter
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 34,99
Gratis bezorging
Verkoper: Schramas
Productafbeelding van Amelanchier lamarckii - Felsenbirne, hoogte 50-60 cm, pot
Amelanchier lamarckii - Felsenbirne, hoogte 50-60 cm, pot
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 32,98
Gratis bezorging
Verkoper: grdpflanzen
Productafbeelding van Planten van Frank | Groene spiraalvormige haag | Euonymus japonicus 'Green Spire' | Haagplanten | Tuinplanten
Planten van Frank | Groene spiraalvormige haag | Euonymus japonicus 'Green Spire' | Haagplanten | Tuinplanten
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 33
€ 32,95
Gratis bezorging
Verkoper: Viva-Lavandula
Productafbeelding van Rhus typhina 'Tiger Eyes', goudbladige fluweelboom, hoogte 50 cm, pot van 5 liter
Rhus typhina 'Tiger Eyes', goudbladige fluweelboom, hoogte 50 cm, pot van 5 liter
3,9Gemiddelde beoordeling: 3,9 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 49,99
Gratis bezorging
Verkoper: Schramas
Productafbeelding van Bloempruim (Prunus cerasifera 'Pissardii'), circa 200 cm | Sierpruim met rood blad | Sierboom | Bloempruimboom | Winterhard | Bloeiende boom
Bloempruim (Prunus cerasifera 'Pissardii'), circa 200 cm | Sierpruim met rood blad | Sierboom | Bloempruimboom | Winterhard | Bloeiende boom
€ 39,90
Verkoper: Blumen-Senf
Productafbeelding van Amelanchier lamarckii, vlierbesboom, meerstammig, in een pot van 3 liter
Amelanchier lamarckii, vlierbesboom, meerstammig, in een pot van 3 liter
€ 28,99
Gratis bezorging
Verkoper: Schramas
Productafbeelding van Amelanchier arborea 'Robin Hill' - Vogelkers 'Robin Hill', 60-80 cm, pot
Amelanchier arborea 'Robin Hill' - Vogelkers 'Robin Hill', 60-80 cm, pot
€ 51,04
Gratis bezorging
Verkoper: grdpflanzen
Productafbeelding van Lagerstroemia indica, roze, 40–60 cm. Kreppmyrte, roze, in een pot van 2,5 liter. "Lila van het zuiden" geschikt voor tuin, potten, balkon en terras, AI-gegenereerde afbeelding
Lagerstroemia indica, roze, 40–60 cm. Kreppmyrte, roze, in een pot van 2,5 liter. "Lila van het zuiden" geschikt voor tuin, potten, balkon en terras
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 19,90
Verkoper: Blumen-Senf
Productafbeelding van Blauglockenboom, 180 cm, *Paulownia tomentosa*, ook bekend als keizerboom, winterhard, snelgroeiend, sierboom, geschikt voor de tuin, robuust
Blauglockenboom, 180 cm, *Paulownia tomentosa*, ook bekend als keizerboom, winterhard, snelgroeiend, sierboom, geschikt voor de tuin, robuust
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 60,00
Verkoper: Blumen-Senf
Productafbeelding van XXL Olijfboom, 25–30 jaar oud, *Olea Europaea*, hoogstam, 160–200 cm. Vormgecultiveerde boom met een stamomvang van ongeveer 20 cm. Mediterrane olijfboom
XXL Olijfboom, 25–30 jaar oud, *Olea Europaea*, hoogstam, 160–200 cm. Vormgecultiveerde boom met een stamomvang van ongeveer 20 cm. Mediterrane olijfboom
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 169
€ 169,00
Verkoper: Blumen-Senf
Productafbeelding van Verhoogd tuinbed OK-Living  Zilver 180 x 60 cm, Model 29022
Verhoogd tuinbed OK-Living Zilver 180 x 60 cm, Model 29022
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 25
€ 93,90
Gratis bezorging
Verkoper: ok-living
Productafbeelding van Amerikaans pampasgras, 1 stuk, potmaat P9, hoogte 20-50 cm, *Cortaderia selloana* 'Rosea'
Amerikaans pampasgras, 1 stuk, potmaat P9, hoogte 20-50 cm, *Cortaderia selloana* 'Rosea'
3,6Gemiddelde beoordeling: 3,6 van 5Aantal beoordelingen: 107
€ 2,50
Verkoper: Blumen-Senf
Productafbeelding van Prunus serrulata 'Kanzan' 100–120 cm – Japanse bloemkersen, sierkers, roze bloeiende boom, winterharde sierboom voor tuin en voortuin
Prunus serrulata 'Kanzan' 100–120 cm – Japanse bloemkersen, sierkers, roze bloeiende boom, winterharde sierboom voor tuin en voortuin
3,8Gemiddelde beoordeling: 3,8 van 5Aantal beoordelingen: 21
€ 17,80
Verkoper: Blumen-Senf
Productafbeelding van Winterharde Passiebloem, Passiflora 'Purple Haze', ongeveer 30 cm - een exotische schoonheid - een meerjarige klimplant
Winterharde Passiebloem, Passiflora 'Purple Haze', ongeveer 30 cm - een exotische schoonheid - een meerjarige klimplant
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 205
€ 4,50
Verkoper: Blumen-Senf
Productafbeelding van Hydrangea Paniculata 'Pink Lady', 30-50 cm.  Bloemtakhortensia, bladverliezend struik
Hydrangea Paniculata 'Pink Lady', 30-50 cm. Bloemtakhortensia, bladverliezend struik
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 68
€ 5,00
Verkoper: Blumen-Senf
Productafbeelding van Ultrament Power Dicht 5L - Flexibele, universele afdichter voor buitengebruik, geschikt voor bitumen, dakbedekking, beton en meer - UV-bestendig, snel drogend, oplosmiddelvrij
Ultrament Power Dicht 5L - Flexibele, universele afdichter voor buitengebruik, geschikt voor bitumen, dakbedekking, beton en meer - UV-bestendig, snel drogend, oplosmiddelvrij
€ 7,58/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 37,89
Verkoper: Marketsupply
Productafbeelding van VEVOR Kunstolijfboom, 60x60x155 cm, Kunstplant, PE, Kunstplanten, Kunstplanten in pot, Kunstbloem, Geurloos, Waterdicht. Ideaal voor het decoreren van slaapkamer, kantoor, woonkamer
VEVOR Kunstolijfboom, 60x60x155 cm, Kunstplant, PE, Kunstplanten, Kunstplanten in pot, Kunstbloem, Geurloos, Waterdicht. Ideaal voor het decoreren van slaapkamer, kantoor, woonkamer
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 42,99
Gratis bezorging
Verkoper: SucceBuy-Official-Store-EU
Productafbeelding van Planten van Frank | Echte hulstkruid bol XL | Ilex Crenata 'Jenny' | Set van 2 stuks | Alternatief voor buxus | Ilex | Tuinplanten | Buxus
Planten van Frank | Echte hulstkruid bol XL | Ilex Crenata 'Jenny' | Set van 2 stuks | Alternatief voor buxus | Ilex | Tuinplanten | Buxus
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 83
€ 44,95
Gratis bezorging
Verkoper: Viva-Lavandula
Productafbeelding van Planten van Frank | 6 bambusplanten | Fargesia rufa | Tuinplanten | Grassen | Winterhard | Tuinplanten
Planten van Frank | 6 bambusplanten | Fargesia rufa | Tuinplanten | Grassen | Winterhard | Tuinplanten
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 44,95
Gratis bezorging
Verkoper: Viva-Lavandula
Productafbeelding van Parrotia persica 'Persian Spire'® - Kolomvormige ijzerhoutboom, 40-60 cm - In pot
Parrotia persica 'Persian Spire'® - Kolomvormige ijzerhoutboom, 40-60 cm - In pot
€ 53,10
Gratis bezorging
Verkoper: grdpflanzen
Productafbeelding van COSTWAY 180 cm LED kunstkerstboom met 1000 PVC takken, 350 LED-lampjes, 11 lichtmodi, 5 kleurveranderingsopties en een metalen voet. Kerstboom, groene boom
COSTWAY 180 cm LED kunstkerstboom met 1000 PVC takken, 350 LED-lampjes, 11 lichtmodi, 5 kleurveranderingsopties en een metalen voet. Kerstboom, groene boom
€ 13,00/1kg
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 167
€ 77,99
Gratis bezorging
Verkoper: FDSGmbH
Productafbeelding van DOLOMITE Calcium-Magnesium meststof, poeder, 10 kg, BIOVITA
DOLOMITE Calcium-Magnesium meststof, poeder, 10 kg, BIOVITA
€ 2,30/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 61
€ 22,99
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van 3 exemplaren Hydrangea Paniculata 'Pink Lady', 30-50 cm. Rispenhortensia, een bladverliezend struikgewas
3 exemplaren Hydrangea Paniculata 'Pink Lady', 30-50 cm. Rispenhortensia, een bladverliezend struikgewas
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 68
€ 12,80
Verkoper: Blumen-Senf
Productafbeelding van Winterjasmijn 60–70 cm (Jasminum nudiflorum) – winterharde tuinplant, gele bloemen, klimplant geschikt voor balkon en terras
Winterjasmijn 60–70 cm (Jasminum nudiflorum) – winterharde tuinplant, gele bloemen, klimplant geschikt voor balkon en terras
3,9Gemiddelde beoordeling: 3,9 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 7,50
Verkoper: Blumen-Senf
Productafbeelding van SONGMICS Dumbbell Set, 2-in-1, korte dumbbells, 2x10 kg, voor thuisgebruik, 1 paar
SONGMICS Dumbbell Set, 2-in-1, korte dumbbells, 2x10 kg, voor thuisgebruik, 1 paar
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 698
€ 59,98
-2%
€ 58,20
Gratis bezorging
Verkoper: Famanu
Productafbeelding van Citrus aurantium, Bitterorange, pot van 2 liter
Citrus aurantium, Bitterorange, pot van 2 liter
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 23,99
Gratis bezorging
Verkoper: Schramas
Productafbeelding van Gorenje F4142PW vriezer, 165 liter, deur kan van links naar rechts worden geopend, wit
Gorenje F4142PW vriezer, 165 liter, deur kan van links naar rechts worden geopend, wit
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 91
€ 462,40
-€ 57,25
€ 405,15
De energieklasse van dit product is E.
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Kurzak, gedroogde organische meststof, 4 liter
Kurzak, gedroogde organische meststof, 4 liter
€ 3,35/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 20
€ 15,97
-16%
€ 13,40
15% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 1 beoordeling

Foto's van klanten

Beoordeeld op 27 juni 2025 op
Geverifieerde aankoop
Melden
De plant
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van VEVOR Kunstolijfboom, 2,4 meter, met zwarte pot. Kunstboom met een natuurlijke houten stam en realistische groene bladeren en vruchten. Kunstplant voor binnen, geschikt voor huis, kantoor en woonkamer
VEVOR Kunstolijfboom, 2,4 meter, met zwarte pot. Kunstboom met een natuurlijke houten stam en realistische groene bladeren en vruchten. Kunstplant voor binnen, geschikt voor huis, kantoor en woonkamer
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 103,99
Gratis bezorging
Verkoper: SucceBuy-Official-Store-EU
Productafbeelding van VEVOR Kunstolijfboom, 2,1 meter, met zwarte pot. Kunstboom met een natuurlijke houten stam en realistische groene bladeren en vruchten. Kunstplant voor binnen, geschikt voor huis, kantoor en woonkamer
VEVOR Kunstolijfboom, 2,1 meter, met zwarte pot. Kunstboom met een natuurlijke houten stam en realistische groene bladeren en vruchten. Kunstplant voor binnen, geschikt voor huis, kantoor en woonkamer
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 77,99
Gratis bezorging
Verkoper: SucceBuy-Official-Store-EU
Productafbeelding van VEVOR Kunstolijfboom, 81x81x179 cm, kunstplant, PE, kunstplanten, nep planten, plastic planten in pot, kunstbloem, geurloos, waterdicht. Ideaal voor het decoreren van slaapkamer, kantoor, woonkamer
VEVOR Kunstolijfboom, 81x81x179 cm, kunstplant, PE, kunstplanten, nep planten, plastic planten in pot, kunstbloem, geurloos, waterdicht. Ideaal voor het decoreren van slaapkamer, kantoor, woonkamer
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 62,99
Gratis bezorging
Verkoper: SucceBuy-Official-Store-EU
Productafbeelding van VEVOR Kunstolijfboom, 60x60x155 cm, Kunstplant, PE, Kunstplanten, Kunstplanten in pot, Kunstbloem, Geurloos, Waterdicht. Ideaal voor het decoreren van slaapkamer, kantoor, woonkamer
VEVOR Kunstolijfboom, 60x60x155 cm, Kunstplant, PE, Kunstplanten, Kunstplanten in pot, Kunstbloem, Geurloos, Waterdicht. Ideaal voor het decoreren van slaapkamer, kantoor, woonkamer
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 42,99
Gratis bezorging
Verkoper: SucceBuy-Official-Store-EU
Productafbeelding van VEVOR Kunstplant, Ficusboom, 1524 mm, met zwarte pot, kunstplant met natuurlijke houten stam en realistische groene bladeren, kamerplant voor binnen, geschikt voor thuis, kantoor en woonkamer
VEVOR Kunstplant, Ficusboom, 1524 mm, met zwarte pot, kunstplant met natuurlijke houten stam en realistische groene bladeren, kamerplant voor binnen, geschikt voor thuis, kantoor en woonkamer
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 62,60
-29%
€ 43,99
Gratis bezorging
Verkoper: SucceBuy-Official-Store-EU
Productafbeelding van Kunstboom decoratie, bruiloft, eettafel, wensboom, 58 cm, wit
Kunstboom decoratie, bruiloft, eettafel, wensboom, 58 cm, wit
€ 90,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion