Olifantengebakken, gekraakte pretzels, mix van zaden, 180g

€ 16,14

€ 89,67 / 1kg

plus € 12,90 verzendkosten

Bij jou thuis

vr 2 – di 6 oktober
Onze bestedeals
Zoute koekjes & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van ELEPHANT Pretzels, honing, mosterd en ui, 70g
ELEPHANT Pretzels, honing, mosterd en ui, 70g
€ 170,57/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 11,94
Verkoper: Needforsweet
Productafbeelding van Olifantengebakken, gekruide pretzels met honingmosterd en ui, 160g
Olifantengebakken, gekruide pretzels met honingmosterd en ui, 160g
€ 100,88/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 16,14
Verkoper: Needforsweet
Productafbeelding van Beskidzkie Precelki (zoute pretzels), 140g
Beskidzkie Precelki (zoute pretzels), 140g
€ 114,21/1kg
€ 15,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Beskidzkie Mix: Zoute knäckebroden en pretzels, 275 gram
Beskidzkie Mix: Zoute knäckebroden en pretzels, 275 gram
€ 8,70/1kg
€ 3,22
-18%
€ 2,61
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Olifantenvormige pretzelstukjes, honingmosterd smaak, 125g
Olifantenvormige pretzelstukjes, honingmosterd smaak, 125g
€ 129,12/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 16,14
Verkoper: Needforsweet
Productafbeelding van Condimento met chili, 180 gram - Colimena
Condimento met chili, 180 gram - Colimena
€ 70,83/1kg
€ 14,02
-9%
€ 12,75
Verkoper: italia-genuss
Productafbeelding van Lorenz 676241 Lorenz Saltletts Vollkorn 175g
Lorenz 676241 Lorenz Saltletts Vollkorn 175g
€ 138,74/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 24,28
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Brezini, 150 gram - Breon
Brezini, 150 gram - Breon
€ 54,00/1kg
€ 8,91
-9%
€ 8,10
Verkoper: italia-genuss
Productafbeelding van Beskidzkie zoutcrackers met uiensmaak, 120 gram
Beskidzkie zoutcrackers met uiensmaak, 120 gram
€ 11.166,67/1kg
€ 1,34
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Hellma 70101516 Mini-broodjes - ongeveer 70 portieverpakkingen
Hellma 70101516 Mini-broodjes - ongeveer 70 portieverpakkingen
€ 20,97/1kg
€ 22,02
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Przysnacki Prażynki met de smaak van spek, 120 gram
Przysnacki Prażynki met de smaak van spek, 120 gram
€ 23,17/1kg
€ 2,78
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Eurowafle Rijstwafels met Zeezout, 100 gram
Eurowafle Rijstwafels met Zeezout, 100 gram
€ 30.200,00/1kg
€ 3,02
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Paluszki met Makiem, Fanex, 100 gram
Paluszki met Makiem, Fanex, 100 gram
€ 4,44/1kg
€ 1,17
-5%
€ 1,11
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Lubella Paluszki met sesam, 70 gram
Lubella Paluszki met sesam, 70 gram
€ 10,57/1kg
€ 0,78
-5%
€ 0,74
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Crunchips Nachos met chili-smaak, 100 gram
Crunchips Nachos met chili-smaak, 100 gram
€ 22,20/1kg
€ 2,22
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Beskidzkie Paluszki met zout, 240 gram
Beskidzkie Paluszki met zout, 240 gram
€ 66,63/1kg
€ 15,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Karreespek, ongeveer 300 gram - Hackerhof Lanz Bernhard
Karreespek, ongeveer 300 gram - Hackerhof Lanz Bernhard
€ 44,83/1kg
€ 14,52
-7%
€ 13,45
Verkoper: italia-genuss
Productafbeelding van Przysnacki, knapperige notenkoekjes, 150 gram
Przysnacki, knapperige notenkoekjes, 150 gram
€ 18,20/1kg
€ 2,98
-8%
€ 2,73
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Salami Bocconcino Villani, ongeveer 200 gram.
Salami Bocconcino Villani, ongeveer 200 gram.
€ 60,50/1kg
€ 13,31
-9%
€ 12,10
Verkoper: italia-genuss
Productafbeelding van TOPSELLER: Nierbonen, 200 gram
TOPSELLER: Nierbonen, 200 gram
€ 22,76/1kg
€ 5,99
-5%
€ 5,69
Verkoper: Katomix

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Elephant Squeezed Pretzels Mixed Seeds – Knapperige snack met gezonde zaden

De Elephant Squeezed Pretzels Mixed Seeds bieden een heerlijke en gezonde snackoptie voor iedereen die graag van gevarieerde, knapperige lekkernijen geniet. De pretzels zijn perfect op smaak gebracht en gecombineerd met een verscheidenheid aan voedzame zaden, die zorgen voor extra smaak en een voedzame boost.

Elke hap van deze pretzels is een harmonieuze mix van de klassieke, zoute pretzelstukjes en een selectie van hoogwaardige zaden, zoals zonnebloempitten, pompoenpitten en andere gezonde ingrediënten, die je snackervaring een extra crunch geven. Ideaal voor onderweg, tijdens het tv-kijken of als een snelle, gezonde tussendoortje.

Met Elephant Squeezed Pretzels Mixed Seeds kun je genieten van een smakelijke moment vol genot en voedzame ingrediënten – de perfecte mix van traditionele smaak en gezonde voedingsstoffen!

De verpakking van 125 gram zorgt ervoor dat je altijd voldoende van deze heerlijke, pittige pretzelstukjes bij de hand hebt, om te genieten van de wereld van smaak – zonder grill!

Ingrediënten:
TARWEBLOEM, plantaardige olie (raapzaad), 6% zaden (witte SESAMZADEN, maanzaad, karwij, lijnzaad, zwarte SESAMZADEN), suiker, Bakkersgist, zeezout, emulgator (SOJA-lecithinen), rijsmiddel (E500), antioxidant (rozemarijnextract).

Voedingswaarden per 100g:

Energie: 429,00 Kilocalorieën (kcal) Energie: 1803,00 Kilojoule (kJ) Vet: 13,00 Vet, waarvan verzadigde vetzuren: 1,20 Koolhydraten: 66,00 Koolhydraten, waarvan suikers: 6,7 Eiwitten: 10 Zout: 2,40

 

Fabrikant:
ALKA Trading Co. SRL
76-86 Straulesti Rd.
013337 Boekarest



Olifantengebakken, gekraakte pretzels, mix van zaden, 180g
Ingrediënten
TARWEBLOEM, plantaardige olie (raapzaad), 6% zaden (witte SESAMZADEN, maanzaad, karwij, lijnzaad, zwarte SESAMZADEN), suiker, broodextract, zeezout, emulgator (SOJA-lecithine), rijsmiddel (E500), antioxidant (rozemarijnextract).
Voedingswaarde
Energie (kJ): 1.803,00, Energie (kcal): 429,00, Vet: 13,00, Verzadigde vetzuren: 1,20, Koolhydraten: 66,00, Waarvan suikers: 6,70, Eiwitten: 10,00, Zout: 2,40, Vezels: 4,90
Gewicht
180 g
Levensmiddelenbedrijven
ALKA Trading Co., 76-86 Straulesti Rd., 013337, Bucharest, Rumänien.
Verkoopbenaming
Olifantengebakken, gekraakte pretzels, mix van zaden, 180g
Fabrikant
Nordthy
MPN (Manufacturer Part Number)
20114
EAN
5949040201143

Ingrediënten
TARWEBLOEM, plantaardige olie (raapzaad), 6% zaden (witte SESAMZADEN, maanzaad, karwij, lijnzaad, zwarte SESAMZADEN), suiker, broodextract, zeezout, emulgator (SOJA-lecithine), rijsmiddel (E500), antioxidant (rozemarijnextract).
Voedingswaarde
Energie (kJ): 1.803,00, Energie (kcal): 429,00, Vet: 13,00, Verzadigde vetzuren: 1,20, Koolhydraten: 66,00, Waarvan suikers: 6,70, Eiwitten: 10,00, Zout: 2,40, Vezels: 4,90
Gewicht
180 g
Levensmiddelenbedrijven
ALKA Trading Co., 76-86 Straulesti Rd., 013337, Bucharest, Rumänien.
Verkoopbenaming
Olifantengebakken, gekraakte pretzels, mix van zaden, 180g
Fabrikant
Nordthy
MPN (Manufacturer Part Number)
20114
EAN
5949040201143
Gaat ook goed samen met

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.