HILTON ŁaKocie, gedroogde kip – voor katten – 30g

€ 11,06

€ 276,50 / 1kg

plus € 9,50 verzendkosten

Bij jou thuis

do 1 – di 6 oktober
Onze bestedeals
Hondensnacks & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Animille Konijnenoren met vacht, 100g gedroogde kauwsnacks voor honden, monoproteïne
Animille Konijnenoren met vacht, 100g gedroogde kauwsnacks voor honden, monoproteïne
€ 42,90/1kg
€ 4,29
Verkoper: Animille_com
Productafbeelding van ČUMÁK Lekkernij, gedroogde kalkoenhartjes, 100g
ČUMÁK Lekkernij, gedroogde kalkoenhartjes, 100g
€ 276,30/1kg
€ 27,63
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Gedroogde runderpens, 70 gram
Gedroogde runderpens, 70 gram
€ 20,21
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Hondenvoer - Mersjo eendenworstjes, 500g
Hondenvoer - Mersjo eendenworstjes, 500g
€ 105,22/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 24
€ 52,61
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Pedigree Ranchos rundvlees voor honden, 70 gram
Pedigree Ranchos rundvlees voor honden, 70 gram
€ 108,14/1kg
€ 7,97
-5%
€ 7,57
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Gedroogd rundvlees, 100 gram
Gedroogd rundvlees, 100 gram
€ 204,40/1kg
€ 20,44
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van HILTON Kipwrap, witte rauwleerstick - Hondenkoekjes - 500 g
HILTON Kipwrap, witte rauwleerstick - Hondenkoekjes - 500 g
€ 35,06/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 18,58
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van Gedroogd rundvlees, 750 gram
Gedroogd rundvlees, 750 gram
€ 34,17
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van VITAKRAFT Rundvlees snackstokje - lekkernij voor honden - 12g
VITAKRAFT Rundvlees snackstokje - lekkernij voor honden - 12g
€ 46,50/1kg
€ 0,93
Verkoper: Eoshop
Productafbeelding van PETMEX Gedroogde spraten - lekkernijen voor honden - 500g
PETMEX Gedroogde spraten - lekkernijen voor honden - 500g
€ 44,78/1kg
€ 22,84
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van Duvo+ Farmz gedroogde rundspiersehnen, 1 kg
Duvo+ Farmz gedroogde rundspiersehnen, 1 kg
€ 138,70/1kg
€ 138,70
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van PETMEX Ziegenhuid Monobiscuitjes – Beloningen voor honden – 500g
PETMEX Ziegenhuid Monobiscuitjes – Beloningen voor honden – 500g
€ 37,47/1kg
€ 25,56
-19%
€ 20,61
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van Gedroogde runderpens, 100 gram
Gedroogde runderpens, 100 gram
€ 21,95
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van MACED Lamsspiesje - Hondenkoekjes - 500g
MACED Lamsspiesje - Hondenkoekjes - 500g
€ 37,60/1kg
€ 18,80
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van Pochoutka Ontario: Lamsvleesstokje, 15g
Pochoutka Ontario: Lamsvleesstokje, 15g
€ 14,90/1l
€ 1,49
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Natures Variety, gedroogd vleesvoer, kalkoen, 6 x 120 gram
Natures Variety, gedroogd vleesvoer, kalkoen, 6 x 120 gram
€ 77,91
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van MACED Eendenspiesen - Hondenkoekjes - 500g
MACED Eendenspiesen - Hondenkoekjes - 500g
€ 39,26/1kg
€ 19,63
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van Magnum Gedroogde zonvis, kip, 250g
Magnum Gedroogde zonvis, kip, 250g
€ 24,00
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van UNISZKI Rundvleesvlies - Een heerlijke traktatie voor honden - 500g
UNISZKI Rundvleesvlies - Een heerlijke traktatie voor honden - 500g
€ 35,31/1kg
€ 19,42
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van MACED Zalmchips - Hondenkoekjes - 500g
MACED Zalmchips - Hondenkoekjes - 500g
€ 38,16/1kg
€ 19,08
Verkoper: velmontask

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Wij bieden natuurlijke traktaties voor katten van het merk HILTON, die niet alleen uw huisdier zullen bekoren, maar ook bijdragen aan zijn gezondheid en welzijn. Deze traktie, in de vorm van gedroogd kippenvlees, weegt 30 gram en is ideaal voor katten van elke ras en leeftijd. Het bevat 83,9% eiwit, wat gunstig is voor de gezonde groei en energie van uw huisdier. De producten van HILTON zijn glutenvrij, sojavrij en suikervrij, waardoor ze een uitstekende keuze zijn voor katten met een gevoelige spijsvertering.

  • Verpakking: Zakje
  • Gewicht product: 30 g
  • Hoofdsmaak: Kip
  • Zonder kunstmatige kleurstoffen: Ja
  • Specifieke behoeften van het dier: Geen bijzondere behoeften
  • Vorm van toediening: Vast
  • Glutenvrij: Ja
  • Leeftijd van het dier: Alle leeftijden
  • Ruwe vezels: 4,8%
  • Ruwe as: 0,4%
  • Vetgehalte: 7,4%
  • Vochtgehalte: 4,8%
  • Aanvullende kenmerken: Algemene gezondheid, Graanvrij, Glutenvrij

Door te kiezen voor HILTON Gedroogde traktatie met kip, biedt u uw kat niet alleen een heerlijke traktatie, maar ook een waardevolle aanvulling op zijn dieet.

Gewicht
40 g
Type diervoeder
Aanvullende voedermiddelen
Toevoegingsmiddelen
Nee
EAN
5902205062737
Fabrikant
Hilton
Registratienummer
N/A

Gewicht
40 g
Type diervoeder
Aanvullende voedermiddelen
Toevoegingsmiddelen
Nee
EAN
5902205062737
Fabrikant
Hilton
Registratienummer
N/A
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van 5 kg Lyra Pet® konijnenoren met bont
5 kg Lyra Pet® konijnenoren met bont
€ 13,40/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 131
€ 66,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van Hondensnoepjes - Mersjo gedroogde eendenborst, voedingssupplement, traktatie, natuurlijke, zachte snacks, ideaal voor kleine en grote dieren, 500g
Hondensnoepjes - Mersjo gedroogde eendenborst, voedingssupplement, traktatie, natuurlijke, zachte snacks, ideaal voor kleine en grote dieren, 500g
€ 101,10/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 30
€ 50,55
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Animille Konijnenoren met vacht, 1 kg gedroogde kauwsnacks voor honden, monoproteïne
Animille Konijnenoren met vacht, 1 kg gedroogde kauwsnacks voor honden, monoproteïne
€ 18,99/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 18,99
Verkoper: Animille_com
Bestseller
Productafbeelding van VIBRAC Veggiedent Fresh L - lekkernijen voor honden - 500g
VIBRAC Veggiedent Fresh L - lekkernijen voor honden - 500g
€ 35,75/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 19,66
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van Petstyle Living Kauwstok met kip en rundvlees - Honden snack - 100 stuks
Petstyle Living Kauwstok met kip en rundvlees - Honden snack - 100 stuks
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 71,29
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Dokas Mini Entenborst, snacks, voor honden, volwassen, eend, 70 gram
Dokas Mini Entenborst, snacks, voor honden, volwassen, eend, 70 gram
€ 272,86/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 19,10
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van GimCat Malt-Soft Pasta Extra, 200 gram
GimCat Malt-Soft Pasta Extra, 200 gram
€ 106,65/1kg
€ 36,09
-32%
€ 24,53
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van AniForte Gelenksnack voor honden, 300g - Met Groenlipmossel voor gewrichten en botten, hoog vleesgehalte, functionele snack, glutenvrij
AniForte Gelenksnack voor honden, 300g - Met Groenlipmossel voor gewrichten en botten, hoog vleesgehalte, functionele snack, glutenvrij
€ 221,27/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 66,38
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Trixie Chocolade Dropjes, 200 gram
Trixie Chocolade Dropjes, 200 gram
€ 82,80/1kg
€ 16,56
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Pochoutka Prospera Plus, rundvleesstukjes, 230g
Pochoutka Prospera Plus, rundvleesstukjes, 230g
€ 21,13/1l
€ 5,08
-4%
€ 4,86
Verkoper: Eoshop
Productafbeelding van YowUp! Hondenkoekjes, yoghurt smaak, voor honden. Natuurlijke prebiotica. 115 gram
YowUp! Hondenkoekjes, yoghurt smaak, voor honden. Natuurlijke prebiotica. 115 gram
€ 160,87/1kg
€ 18,50
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Pochoutka Rasco Premium: Kipfilet in kaasjas, 500g
Pochoutka Rasco Premium: Kipfilet in kaasjas, 500g
€ 15,02/1l
€ 7,88
-4%
€ 7,51
Verkoper: Eoshop
Productafbeelding van Henne Pet Food - Laks Krunch, het origineel, 600g
Henne Pet Food - Laks Krunch, het origineel, 600g
€ 37,50/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 22,50
Verkoper: PartyKadoshop
Productafbeelding van Duvo+ Garden Bites Fruity Friends, formaat: L / Afmetingen: 12,5 cm
Duvo+ Garden Bites Fruity Friends, formaat: L / Afmetingen: 12,5 cm
€ 93,93/1kg
€ 26,30
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van Beef-Stick wild hond 12 gram Gebr. de Boon Vitakraft
Beef-Stick wild hond 12 gram Gebr. de Boon Vitakraft
€ 800,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 9,60
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van 1 x Perrito Soft Lamsvlees, gestreepte variant, 100g
1 x Perrito Soft Lamsvlees, gestreepte variant, 100g
€ 22,70/1l
€ 2,27
Verkoper: Eoshop
Productafbeelding van Pedigree DentaStix 1, geschikt voor volwassen honden (44 kg), met rundvlees en kip
Pedigree DentaStix 1, geschikt voor volwassen honden (44 kg), met rundvlees en kip
€ 17,97/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 25,87
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van 8-in-1 Tripple Smaak Kipstokjes voor Honden, 113 gram
8-in-1 Tripple Smaak Kipstokjes voor Honden, 113 gram
€ 40,27/1kg
€ 4,55
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Vital Snackies: gezonde traktaties voor de tandgezondheid van uw hond
Vital Snackies: gezonde traktaties voor de tandgezondheid van uw hond
€ 7,49
Verkoper: Ghoda
Productafbeelding van Nobby STARSNACK, gegrilde kip in folie, 144 g
Nobby STARSNACK, gegrilde kip in folie, 144 g
€ 219,93/1kg
€ 31,67
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Akinu Collageen sticks, traktatie voor honden met chondroïtine, 75 gram
Akinu Collageen sticks, traktatie voor honden met chondroïtine, 75 gram
€ 202,50/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 20,25
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van 5 kg Lyra Pet® zachte kippenborst
5 kg Lyra Pet® zachte kippenborst
€ 14,40/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 105
€ 71,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van 10 kg Lyra Pet® konijnenoren met bont
10 kg Lyra Pet® konijnenoren met bont
€ 12,20/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 131
€ 121,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van 10 kg Lyra Pet® eendenborststukken
10 kg Lyra Pet® eendenborststukken
€ 12,70/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 92
€ 126,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van 10 kg Lyra Pet® zachte kippenborst
10 kg Lyra Pet® zachte kippenborst
€ 13,80/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 105
€ 137,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van 5 kg Lyra Pet® konijnenpootjes met vacht
5 kg Lyra Pet® konijnenpootjes met vacht
€ 12,20/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 24
€ 60,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van 10 kg Lyra Pet® eendenborst
10 kg Lyra Pet® eendenborst
€ 13,80/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 92
€ 137,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van 5 kg Lyra Pet® runderlong in een ton van 30 liter
5 kg Lyra Pet® runderlong in een ton van 30 liter
€ 10,60/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 102
€ 52,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van 5 kg Lyra Pet® Kleine visjes
5 kg Lyra Pet® Kleine visjes
€ 12,20/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 60,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Animille Vanille-hondenkookjes, mini botjes, 2000g. Trainingssnacks voor honden
Animille Vanille-hondenkookjes, mini botjes, 2000g. Trainingssnacks voor honden
€ 12,49
Verkoper: Animille_com
€ 6,25/1kg
Productafbeelding van Animille konijnenoren met vacht, 500g gedroogde kauwsnacks voor honden, monoproteïne
Animille konijnenoren met vacht, 500g gedroogde kauwsnacks voor honden, monoproteïne
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 9,99
Verkoper: Animille_com
€ 19,98/1kg
Productafbeelding van Animille Vanille-hondenkookjes, mini botjes, 1000g. Trainingssnacks voor honden
Animille Vanille-hondenkookjes, mini botjes, 1000g. Trainingssnacks voor honden
€ 6,99
Verkoper: Animille_com
€ 6,99/1kg