Colour Me Pearl - Geur voor dames - 50 ml eau de toilette, van Milton-Lloyd
€ 31,90
€ 638,00 / 1l
Gratis bezorging
Bij jou thuis
Onze bestedeals
Eau de Parfum & veel meer
Alle prijzen incl. btw.
Informatie over de productveiligheid:
Vergelijkbare producten

Meer informatie over deze advertentie
Burberry Goddess Intense, voor dames, 50 ml, navulflacon, eau de parfum, lavendel, vanille€ 1.563,80/1l
€ 78,19
Verkoper: PerfumTraders

Meer informatie over deze advertentie
Aigner It's Me Soft Musk, eau de parfum voor dames, 100 ml€ 609,80/1l
€ 60,98
Verkoper: PerfumTraders

Meer informatie over deze advertentie
Lalique Soleil Vibrant eau de parfum voor dames, 100 ml€ 552,80/1l
€ 55,28
Verkoper: PerfumTraders

Meer informatie over deze advertentie
Armaf Aura Fresh Eau de Parfum, 100 ml, voor dames€ 316,20/1l
€ 31,62
Verkoper: PerfumTraders

Milton Lloyd Colour Me Colours Eau de Parfum, 100 ml spray
€ 233,00/1l
€ 23,30
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Milton Lloyd Colour Me Colours Eau de Parfum, 50 ml spray
€ 518,00/1l
€ 25,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at

Zozo Von Milton Lloyd Eau de Parfum voor dames, 55 ml
€ 145,27/1l
€ 7,99
Verkoper: FragrancesBg

Milton Lloyd Colour Me Violet Eau de Parfum, 50 ml spray
€ 293,40/1l
€ 14,67
Verkoper: somnia24

Milton Lloyd Colour Me Violet Eau de Parfum, 100 ml spray
€ 177,10/1l
€ 17,71
Verkoper: NutraBestBG

Milton Lloyd Colour Me White Eau de Parfum, 90 ml, sprayflacon
€ 432,22/1l
€ 38,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at

Milton Lloyd Colour Me White Eau de Parfum, 50 ml (voor heren)
€ 328,20/1l
€ 21,90
-25%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 16,41
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Milton Lloyd L'Affire, toiletwater voor dames, 50 ml
€ 518,00/1l
€ 25,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at

Milton Lloyd Colour Me Pink Eau de Parfum, 100 ml (damesparfum)
€ 389,00/1l
€ 38,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at

M. Micallef Mon Parfum Pearl, eau de parfum voor dames, 100 ml
€ 1.433,00/1l
€ 143,30
Gratis bezorging
Verkoper: Parfumart

UTC Jojo Eau de Toilette voor dames - 55 ml, van Milton-Lloyd
€ 24,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at

Milton Lloyd Colour Me Oud Eau de Parfum, 90 ml, sprayflacon
€ 421,11/1l
€ 37,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at

Colour Me Sky Blue/Gold Femme/Pearl - Geur voor dames - 50ml eau de toilette
€ 898,00/1l
€ 44,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at

Boucheron, Fleurs, Eau de Parfum, voor dames, 100 ml
€ 787,50/1l
€ 78,75
Verkoper: VogueVista

Jean Charles Brosseau, Fleurs D'Ombre Heliotrope, eau de parfum, voor dames, 100 ml
€ 775,80/1l
€ 77,58
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

COLOUR ME Gold Femme, parfum voor dames. 100 ml eau de parfum. Luxe parfum
€ 359,00/1l
€ 35,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Meer over het product
Productbeschrijving & productgegevens
Productbeschrijving
ELEGANT, WARM EN UNIEK - Frisse topnoten van oranjebloesem, gecombineerd met bloemige jasmijn en warme patchouli, met rijke basisnoten van cederhout, amber en muskus, en een kenmerkende honingroosgeur.
Gebruiksaanwijzing
Spray 2-3 keer op de polsen, de hals en achter de oren. Deze geur is ontworpen om lang mee te gaan.
Waarschuwingen
Alleen voor uitwendig gebruik. Vermijd direct contact met de ogen. Bij contact met de ogen, onmiddellijk spoelen met water. Alleen voor cosmetisch gebruik. n onder 30 graden Celsius.
- LUXE PARFUM - Sinds 1975 heeft Milton-Lloyd een onberispelijke reputatie opgebouwd voor bekroonde, luxe parfums, zonder de hoge prijs. Dit elegante en unieke premium damesparfum is de perfecte geur voor de charmante vrouw.
- ELEGANT, WARM EN UNIEK - Frisse topnoten van oranjebloesem combineren met bloemige jasmijn en warme patchouli, met rijke basisnoten van cederhout, amber en muskus, en een kenmerkende honingroosgeur in dit parfum voor vrouwen.
- LANGHOUDBAAR DAMESPARFUM – "Colour Me" damesparfum bevat luxe oliën in hoge concentratie, wat uitstekende kwaliteit en een langdurige werking garandeert.
- DE "COLOUR ME" COLLECTIE – Een trendy collectie luxe damesgeuren van Milton-Lloyd.
- ECHT MILTON-LLOYD PRODUCT – Milton-Lloyd werkt samen met de toonaangevende parfumeurs ter wereld en gebruikt de fijnste oliën, die in hoge concentraties worden gemengd om verfijnde, langhoudende luxegeuren te creëren. Hun toewijding om parfumerie boven verpakking en reclame te stellen, biedt u ongelooflijke kwaliteit tegen betaalbare prijzen. Elk jaar worden miljoenen mensen verliefd op de geuren van Milton-Lloyd
- Gewicht
- 0.4 kg
- Inhoud
- 50 ml
- Ingrediënten
- volgens de beschrijving van het aanbod
- Fabrikant
- Milton Lloyd
- EAN
- 259291301950025929130195
- Gewicht
- 0.4 kg
- Inhoud
- 50 ml
- Ingrediënten
- volgens de beschrijving van het aanbod
- Fabrikant
- Milton Lloyd
- EAN
- 259291301950025929130195
Gaat ook goed samen met

Dior Sauvage Eau de Parfum, 100 ml, herenparfum
€ 549,80/1l
€ 54,98
Verkoper: Novada-Shop

Yves Saint Laurent YSL Libre Eau de Parfum, 90 ml
€ 916,67/1l
€ 82,50
Gratis bezorging
Verkoper: ParfumerieMarjoAmsterdam

Xerjoff Naxos 100ml Eau de Parfum EDP, uniseks, nicheparfum, originele verpakking, nieuw
€ 1.690,00/1l
€ 169,00
Verkoper: FragrancesBg

Eau de Parfum Sweet Paradise, 100 ml
€ 460,60/1l
€ 46,06
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Herendouchegel Versace Eros EDP (100 ml)
€ 599,40/1l
€ 59,94
Verkoper: Novada-Shop

Emporio Armani Stronger With You Intensely, eau de parfum voor heren, 100 ml, niet navulbaar, met tonen van roze peper, vanille en amber
€ 844,50/1l
€ 84,45
Verkoper: ParfumGroup

Creed Aventus Eau de Parfum voor heren, sprayflacon
€ 2.295,00/1l
€ 229,50
Gratis bezorging
Verkoper: ParfumerieMarjoAmsterdam

Prada Paradoxe Eau de Parfum, sprayflacon, 90 ml
€ 879,22/1l
€ 79,13
Gratis bezorging
Verkoper: Trading-Shop25

Tom Ford Lost Cherry Eau de Parfum 50 ml - Fruitige Geur
€ 2.759,80/1l
€ 137,99
Gratis bezorging
Verkoper: LOGNOW

Riiffs Momento Eau De Parfum (100 ml)
€ 239,50/1l
€ 23,95
Gratis bezorging
Verkoper: ClickShop

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum, 100 ml
€ 990,00/1l
€ 99,00
Verkoper: Rheinline

Sospiro Vibrato Eau de Parfum, 100 ml (unisex)
€ 2.299,90/1l
€ 229,99
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen

Valentino Valentina Donna Born in Roma Eau de Parfum, 100 ml (damesparfum)
€ 985,30/1l
€ 98,53
Gratis bezorging
Verkoper: Trading-Shop25

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Flüssiges Parfüm, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
€ 289,50/1l
€ 28,95
Gratis bezorging
Verkoper: MyPerfumesHome

Arabiyat Prestige Marwa Eau de Parfum, 100 ml. Arabische parfum
€ 364,40/1l
€ 36,44
Gratis bezorging
Verkoper: ClickShop

Gucci Flora Gorgeous Gardenia Eau de Parfum, 100 ml, damesparfum
€ 550,00/1l
€ 65,99
-16%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 55,00
Gratis bezorging
Verkoper: Estilo

Herenparfum Black Afgano Nasomatto EDP (30 ml) - 30 ml
€ 3.697,33/1l
€ 110,92
Verkoper: ParfumGroup

Carolina Herrera Good Girl Eau de Parfum, 80 ml
€ 1.069,50/1l
€ 85,56
Verkoper: ParfumGroup

Afnan Supremacy Collector's Edition Eau de Parfum voor mannen 100 ml
€ 597,00/1l
€ 59,70
Gratis bezorging
Verkoper: Beautiful-Balance-Drogerie

Swiss Arabian Shaghaf Oud Tonka 75ml
€ 6.060,00/1l
€ 45,45
Gratis bezorging
Verkoper: K6_Werkzeuge

Maison Francis Kurkdjian Baccarat Rouge 540, voor dames, 70 ml, spray. Inhoud: ALCOHOL; PARFUM (FRAGRANCE); TRIETHYL CITRATE; AQUA (WATER); ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE;...
€ 2.142,71/1l
€ 299,00
-€ 149,01Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 149,99
Gratis bezorging
Verkoper: Scentiva

Nusuk Ateeq Eau de Parfum, 100 ml
€ 251,90/1l
€ 25,19
Gratis bezorging
Verkoper: ClickShop

Gisada Ambassador Herenparfum, 100 ml (voor mannen)
€ 861,50/1l
€ 86,15
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Jean Paul Gaultier Le Male Elixir, voor heren, 125 ml, niet navulbaar, lavendel, tonkabonen, benzoë
€ 622,32/1l
€ 77,79
Verkoper: ParfumGroup

Collection Prestige Sultan 9 Eau de Parfum 50 ml, uniseks
€ 802,60/1l
€ 40,13
Gratis bezorging
Verkoper: Beautiful-Balance-Drogerie

Rasasi Hawas Ice Eau de Parfum voor heren, sprayflacon
€ 349,00/1l
€ 34,90
Verkoper: DUBAISTORE

Nishane - Zelfs niet de Extrait de Parfum, 100 ml
€ 1.655,10/1l
€ 165,51
Verkoper: PerfumTraders

Clinique Aromatics Elixir Parfum Spray, 100 ml
€ 473,60/1l
€ 47,36
Verkoper: ParfumGroup

Maison Crivelli Oud Maracuja Extrait de Parfum
€ 4.300,00/1l
€ 215,00
Gratis bezorging
Verkoper: iBeco
Nog geen klantbeoordelingen
Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.
Onze aanbevelingen voor jou
Meer informatie over deze advertentie

Tiziana Terenzi Orza Extrait de Parfum, 100 ml (unisex)



5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5(6)Aantal beoordelingen: 6
€ 303,96
-€ 9,18Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 294,78
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.947,80/1l

Rabanne Fame Refill, voor dames, 200 ml, navulfles, geur: mandarijn, mango, jasmijn, wierook, sandelhout, vanille



4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5(14)Aantal beoordelingen: 14
€ 128,29
Verkoper: PerfumTraders
€ 641,45/1l

Bond No. 9 NEW YORK SIGNATURE SCENT, 100 ml



5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5(1)Aantal beoordelingen: 1
€ 206,04
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.060,40/1l

Gucci Flora Gorgeous Orchid Intense, voor dames, 100 ml, eau de parfum, spray, 36 maanden, INGREDIËNTEN: ALCOHOL DENAT., PARFUM/FRAGRANCE, AQUA/WATER/EAU, TETRAMETHYL ACETYLOCTAHYDRONAPHTHALENES,...
€ 119,31
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.193,10/1l

Furla Magnifica, damesparfum, 100 ml, niet navulbaar, geur: perzik, lavendel, mandarijn, lelietje-van-dalen, gardenia, roos, amber, sandelhout, orchidee



5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5(1)Aantal beoordelingen: 1
€ 51,99
-21%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 40,80
Verkoper: PerfumTraders
€ 408,00/1l

Creed Millesime Silver Mountain Water Eau de Toilette, 100 ml: Inhoud: 100 ml



4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5(19)Aantal beoordelingen: 19
€ 253,23
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.532,30/1l

Rabanne Olympéa Absolu Intense parfum, 50 ml
€ 61,99
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.239,80/1l

Scent Intense Eau de Parfum, Hugo Boss, 100 ml
€ 92,43
Verkoper: PerfumTraders
€ 924,30/1l

Al Haramain - Amber Oud Gold Edition Eau de Parfum, 200 ml



4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5(16)Aantal beoordelingen: 16
€ 86,74
-30%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 60,13
Verkoper: SEILOIRE
€ 300,65/1l

Giorgio Armani Si Eau De Parfum (100 ml)



4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5(221)Aantal beoordelingen: 221
€ 105,09
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.050,90/1l

Givenchy Organza Eau de Parfum, 100 ml



4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5(91)Aantal beoordelingen: 91
€ 62,33
Verkoper: PerfumTraders
€ 623,30/1l

Hermès Terre d'Hermès Parfum, 75 ml (voor heren)



4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5(51)Aantal beoordelingen: 51
€ 97,81
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.304,13/1l

Joop!, Homme, Eau de Parfum, voor mannen, 125 ml



4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5(81)Aantal beoordelingen: 81
€ 43,47
Verkoper: PerfumTraders
€ 347,76/1l

Prada Paradigme Eau de Parfum Spray



4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5(5)Aantal beoordelingen: 5
€ 75,71
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.514,20/1l

TOM FORD Fucking Fabulous, Unisex, 100 ml, Inhoud: Alcohol denat., Parfum (geur), Water\Aqua\Eau, Tocoferol, Limoneen, Linalool, Coumarine...



4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5(24)Aantal beoordelingen: 24
€ 347,70
Verkoper: PerfumTraders
€ 3.477,00/1l

Prada Paradigme Eau de Parfum Spray



4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5(32)Aantal beoordelingen: 32
€ 100,55
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.005,50/1l

Al Haramain - Detour Noir Eau de Parfum, 100 ml



4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5(66)Aantal beoordelingen: 66
€ 26,72
Verkoper: Dasfarinas
€ 267,20/1l

Prada - Prada Paradox Intense Eau de Parfum 90ml



4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5(131)Aantal beoordelingen: 131
€ 129,83
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.442,56/1l

Riiffs Prive Blue Eau de Parfum 100 ml, uniseks



4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5(55)Aantal beoordelingen: 55
€ 23,52
Verkoper: SEILOIRE
€ 235,20/1l

Xerjoff 40 Knots Eau de Parfum EDP, uniseks, nicheparfum, JTC, originele verpakking, nieuw, 100ml



4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5(16)Aantal beoordelingen: 16
€ 211,45
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.114,50/1l