JM SANTE VET PROTECTOR GASTRO - BUTYLATE 60 ml

€ 17,17

€ 286,17 / 1l

plus € 9,50 verzendkosten

Bij jou thuis

za 3 – do 8 oktober
Wees er snel bij!
Voedingssupplementen voor honden & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van JM SANTE Vet Protector Gastro - Biotyk - multibiotic for dogs and cats – 60 g
JM SANTE Vet Protector Gastro - Biotyk - multibiotic for dogs and cats – 60 g
€ 319,33/1kg
€ 19,16
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van LaPura zalmolie, 250 ml. Olie
LaPura zalmolie, 250 ml. Olie
€ 9,03
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Biofood Pure Zalmolie, 500 ml
Biofood Pure Zalmolie, 500 ml
€ 23,95
Verkoper: PartyKadoshop
Productafbeelding van Canosan concentraat, 650 g
Canosan concentraat, 650 g
€ 89,06/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 57,89
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Aptus® Apto-flex Vet Siroop, 200 ml
Aptus® Apto-flex Vet Siroop, 200 ml
€ 251,85/1l
€ 50,37
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Francodex Vogelproduct - Leverbescherming, 15 ml
Francodex Vogelproduct - Leverbescherming, 15 ml
€ 220,70/1l
€ 22,07
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van ALAVIS Nutri, 200 ml
ALAVIS Nutri, 200 ml
€ 34,14
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van cdVet HustaVet Bronchiale Vital, 100 ml
cdVet HustaVet Bronchiale Vital, 100 ml
€ 136,50/1kg
€ 13,65
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Francodex zalmolie, 200 ml
Francodex zalmolie, 200 ml
€ 3,90/1kg
€ 39,02
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van VetExpert Diarvet paste 20g
VetExpert Diarvet paste 20g
€ 14,80
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van ReConvales Papillepasta, vet, 75 g
ReConvales Papillepasta, vet, 75 g
€ 149,20/1kg
€ 11,19
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van NATIOS Elektrolytcomplex, 600 g, citroensmaak
NATIOS Elektrolytcomplex, 600 g, citroensmaak
€ 71,38
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Canina Kokosolie, 200 ml
Canina Kokosolie, 200 ml
€ 31,90/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 6,38
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van ColoSan 250 ml
ColoSan 250 ml
€ 304,00/1kg
€ 76,00
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van cdVet Magbescherming, 200 gram
cdVet Magbescherming, 200 gram
€ 86,60/1kg
€ 17,32
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Dierendrogist: Zalmolie met doseerder
Dierendrogist: Zalmolie met doseerder
€ 72,67/1kg
€ 17,95
Verkoper: PartyKadoshop
Productafbeelding van feliTATZ Bronchiale Olie, 50 ml, 50 ml (voor luchtwegproblemen)
feliTATZ Bronchiale Olie, 50 ml, 50 ml (voor luchtwegproblemen)
€ 197,00/1kg
€ 9,85
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van VetExpert VeTussin 100 ml
VetExpert VeTussin 100 ml
€ 16,53
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van Urostat 100 ml
Urostat 100 ml
€ 323,90/1l
€ 32,39
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van 200 ml PetArtrin forte
200 ml PetArtrin forte
€ 236,30/1l
€ 47,26
Verkoper: AbisZ-Markt

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Vet Protector Gastro-Butyraat

60 ml

Een pasta-achtige preparaat dat de soepele werking van het spijsverteringsstelsel en de regeneratie van het darmslijmvlies bij honden en katten ondersteunt. Doel:

Dit preparaat ondersteunt de regeneratie van de darmen en verbetert de peristaltiek tijdens en na een antibioticatherapie. Het heeft antidiarrhoïsche eigenschappen. Het preparaat wordt aanbevolen voor gebruik bij malabsorptie en tijdens het herstel na chirurgische ingrepen.

Natriumbutyraat is een bron van boterzuur, dat de belangrijkste energiebron vormt voor het darmslijmvlies en de functie van de darmplooien ondersteunt. Het heeft antidiarrhoïsche eigenschappen en ondersteunt de heropbouw van de darmflora.

Het preparaat is verkrijgbaar in pasta vorm. Het wordt aanbevolen om voor gebruik uw handen grondig te wassen.

Gebruik het preparaat volgens de instructies van uw dierenarts of volgens het onderstaande schema.

Kleine honden/katten: 1x daags 2 ml

Middelgrote honden: 2x daags 2 ml

Grote honden: 3x daags 2 ml

Reuzehonden: 2x daags 4 ml

Gebruiksaanwijzing:

Zet de ring op de beginpositie – op 0 ml.

  • Op de zuiger bevindt zich een schaalverdeling in stappen van 2 ml – om het dier de juiste hoeveelheid van het product toe te dienen, draait u de ring tot het overeenkomstige punt op de schaalverdeling (zoals aanbevolen).
  • Verwijder de dop van de spuit.
  • Druk op de zuiger van de spuit.
  • Het product kan direct in de mond van het dier worden toegediend of gemengd met het voer.
  • Nadat u de juiste dosis hebt toegediend, beveilig de spuit door de dop er weer op te zetten.
  • Ingrediënten:

Water, sojaolie, natriumbutyraat 20%, bietenmelasse, glycerine.

Toevoegingsstoffen:

Technologische toevoegingsstoffen: Xanthaangom, kaliumsorbaat.

Analytische samenstelling per 1 kg:

Ruw eiwit 2,28 %, ruw vet 26,15 %, ruwe vezels 3,1 %, totale as 6,83 %, totale suikers uitgedrukt als sucrose 0,8 %, boterzuur 0,79 %, natrium 2,24 %, kalium 0,94 %, vocht 31,28 %.

Inhoud
0.06 l
Vochtgehalte
gegevensbron
Type diervoeder
Droogvoer
EAN
5902596718916
MPN (Manufacturer Part Number)
VETJMSSPU0023
Fabrikant
JM Sante
Registratienummer
nie dotyczy

Inhoud
0.06 l
Vochtgehalte
gegevensbron
Type diervoeder
Droogvoer
EAN
5902596718916
MPN (Manufacturer Part Number)
VETJMSSPU0023
Fabrikant
JM Sante
Registratienummer
nie dotyczy
Gaat ook goed samen met
Welkomstdeals
Productafbeelding van 200*70*110 cm fietshoes (universeel), 210T, waterdicht, beschermhoes voor fiets, mountainbike, racefiets
200*70*110 cm fietshoes (universeel), 210T, waterdicht, beschermhoes voor fiets, mountainbike, racefiets
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 141
€ 17,58
-2%
€ 17,22
Gratis bezorging
Verkoper: StarCommerce
Productafbeelding van ACXIN Doe-het-zelf kledingkast, wandplanksysteem, garderobe van kunststof, garderobekast, modulaire plankensysteem, boekenplank, draagbare opvouwbare kast met deuren (20-delige kast met 2 kledingroede)
ACXIN Doe-het-zelf kledingkast, wandplanksysteem, garderobe van kunststof, garderobekast, modulaire plankensysteem, boekenplank, draagbare opvouwbare kast met deuren (20-delige kast met 2 kledingroede)
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 59,99
5% Voucher
Gratis bezorging
Verkoper: BojiaHome
Productafbeelding van Apple iPhone 16 Pro Max, 17,5 cm (6,9 inch), 2868 x 1320 pixels, 256 GB, 48 MP, iOS 18, Zwart
Apple iPhone 16 Pro Max, 17,5 cm (6,9 inch), 2868 x 1320 pixels, 256 GB, 48 MP, iOS 18, Zwart
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 863
Gebruikt
€ 1.465,80
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is B.
Verkoper: SIMPLETEK
Productafbeelding van JM SANTE Vet Protector Gastro - Biotyk - multibiotic for dogs and cats – 60 g
JM SANTE Vet Protector Gastro - Biotyk - multibiotic for dogs and cats – 60 g
€ 319,33/1kg
€ 19,16
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van Zachte en comfortabele beddengoedset, pluche dekbedovertrek met kussensloop - SNUGGBED, roze
Zachte en comfortabele beddengoedset, pluche dekbedovertrek met kussensloop - SNUGGBED, roze
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 54
€ 31,39
Gratis bezorging
Verkoper: Mormark
Productafbeelding van Hondenkar 3-in-1: Fietskar, hondenbuggy en joggingkar voor honden, groot laadvolume van 240 liter, hondenwagen met dubbele vering, opvouwbaar - groen
Hondenkar 3-in-1: Fietskar, hondenbuggy en joggingkar voor honden, groot laadvolume van 240 liter, hondenwagen met dubbele vering, opvouwbaar - groen
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 70
€ 159,00
Gratis bezorging
Verkoper: EveMotionGmbH
Welkomstdeals
Productafbeelding van WISFOR Orthopedisch hondenbed, hondenbank, hondenbankje, hondenmatras, geschikt voor grote honden, slaapplek, waterdicht, wasbaar, afneembare hoes. Afmetingen: L: 100x75x19cm
WISFOR Orthopedisch hondenbed, hondenbank, hondenbankje, hondenmatras, geschikt voor grote honden, slaapplek, waterdicht, wasbaar, afneembare hoes. Afmetingen: L: 100x75x19cm
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 341
€ 70,74
-€ 2,12
€ 68,62
8% Voucher
Gratis bezorging
Verkoper: WISFOR
Productafbeelding van Bicycle Gear Hondenfietskar - Fietskar Hond - Fietsaanhanger voor Honden tot max. 40 KG - Hondenkar Opvouwbaar - Hondenkar met Reflectoren en Verstelbare Regenhoes - Blauw
Bicycle Gear Hondenfietskar - Fietskar Hond - Fietsaanhanger voor Honden tot max. 40 KG - Hondenkar Opvouwbaar - Hondenkar met Reflectoren en Verstelbare Regenhoes - Blauw
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 129
€ 109,99
Gratis bezorging
Verkoper: MaxiMondo
Productafbeelding van SONNI Woonkamerkasten, dressoirs met LED-verlichting, wit, glanzend, sideboard met 3 deuren, 116x35x93 cm
SONNI Woonkamerkasten, dressoirs met LED-verlichting, wit, glanzend, sideboard met 3 deuren, 116x35x93 cm
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 95
€ 146,99
Gratis bezorging
Verkoper: sonni24
Productafbeelding van Sideboard Vicco Novelli Antraciet 40 x 80 cm met deuren, Model 32094
Sideboard Vicco Novelli Antraciet 40 x 80 cm met deuren, Model 32094
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 29
€ 164,90
Gratis bezorging
Verkoper: ok-living
Productafbeelding van Dressoir Vicco Leon Wit 35 x 84 cm, Model 29455
Dressoir Vicco Leon Wit 35 x 84 cm, Model 29455
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 210,90
Gratis bezorging
Verkoper: ok-living
Productafbeelding van VEVOR kattenbak, 15,2 cm diep, XL, extra grote roestvrijstalen kattenbak met schep, brede zeefbodem en hoge randen, gesloten, geurloos
VEVOR kattenbak, 15,2 cm diep, XL, extra grote roestvrijstalen kattenbak met schep, brede zeefbodem en hoge randen, gesloten, geurloos
€ 22,35/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 76,00
Gratis bezorging
Verkoper: ExtraShop
Productafbeelding van Set van 2 fietsoverkappingen, waterdichte beschermhoezen | Afdekzeil voor fietsenstallingen, grijs | Beschermhoes voor scooters en brommers
Set van 2 fietsoverkappingen, waterdichte beschermhoezen | Afdekzeil voor fietsenstallingen, grijs | Beschermhoes voor scooters en brommers
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 21
€ 18,99
Verkoper: HAC24-GmbH
Productafbeelding van Tristar VE-5966, Binnenventilator met bladen, Zwart, Zilver, Tafelmodel, 49,5 dB, 1800 omwentelingen per minuut, 25 cm
Tristar VE-5966, Binnenventilator met bladen, Zwart, Zilver, Tafelmodel, 49,5 dB, 1800 omwentelingen per minuut, 25 cm
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 134,00
Gratis bezorging
Verkoper: NovaMBSmart
Productafbeelding van Bedsprei, Paisley-motief
Bedsprei, Paisley-motief
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 24,99
Verkoper: Bestlivings
Productafbeelding van Compass 02112 - Bagagehouder voor achterdeur, model TRIPLE - geschikt voor 3 fietsen
Compass 02112 - Bagagehouder voor achterdeur, model TRIPLE - geschikt voor 3 fietsen
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 93,68
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van TEFAL Secure 5 Neo® snelkookpan, 6,0 liter, met kookmandje en driepoot - roestvrij staal
TEFAL Secure 5 Neo® snelkookpan, 6,0 liter, met kookmandje en driepoot - roestvrij staal
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 805
€ 77,06
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van COSTWAY Bodenstuhl, 360° draaibare vloerstoel met 5-voudig verstelbare rugleuning, vloersofa, belastbaar tot 150 kg, comfortstoel, grijs
COSTWAY Bodenstuhl, 360° draaibare vloerstoel met 5-voudig verstelbare rugleuning, vloersofa, belastbaar tot 150 kg, comfortstoel, grijs
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 33
€ 109,99
Gratis bezorging
Verkoper: FDSGmbH
Productafbeelding van Damesparfum Lattafa Eclaire 100 ml, oriëntaals zoet Arabisch.
Damesparfum Lattafa Eclaire 100 ml, oriëntaals zoet Arabisch.
€ 307,80/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 1004
€ 30,78
Gratis bezorging
Verkoper: Parfymora
Welkomstdeals
Productafbeelding van WISFOR Orthopedisch hondenbed, 10 cm dik. Hondenmatras, hondenbank, kattenbed. Antislip, wasbaar, waterdicht. - 2XL: 120x75x10 cm
WISFOR Orthopedisch hondenbed, 10 cm dik. Hondenmatras, hondenbank, kattenbed. Antislip, wasbaar, waterdicht. - 2XL: 120x75x10 cm
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 99
€ 69,82
-€ 2,09
€ 67,73
8% Voucher
Gratis bezorging
Verkoper: WISFOR
Productafbeelding van Multifunctionele stoomreiniger 2000W, vloerreiniger, tapijtreiniger, handapparaat, stoomreiniger met accessoires, wit
Multifunctionele stoomreiniger 2000W, vloerreiniger, tapijtreiniger, handapparaat, stoomreiniger met accessoires, wit
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 72
€ 59,00
5% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: MALIS
Productafbeelding van WISFOR Hondenbank, orthopedisch hondenbed, hondenbank voor grote honden, waterdicht, wasbaar, afneembare hoes.  XL: 120x90x20cm
WISFOR Hondenbank, orthopedisch hondenbed, hondenbank voor grote honden, waterdicht, wasbaar, afneembare hoes. XL: 120x90x20cm
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 341
€ 87,89
8% Voucher
Gratis bezorging
Verkoper: WISFOR
Productafbeelding van AS Opklapbare honden trap met 4 treden, geschikt voor in de auto, voor honden tot 30 kg. Opvouwbare hondenrampen van AS
AS Opklapbare honden trap met 4 treden, geschikt voor in de auto, voor honden tot 30 kg. Opvouwbare hondenrampen van AS
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 91,99
-24%
€ 69,29
Gratis bezorging
Verkoper: Aximax
Productafbeelding van Samsung SM-A165F/DSB
Samsung SM-A165F/DSB
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 651
€ 182,85
Gratis bezorging
Verkoper: Vehe_Shop_NL
Productafbeelding van ODOL-PLUSZ Rond hondenbed en kattenbed, 60 cm, grijs, shaggy bouclé, slaapzakmodel, warm nestbed, antislipbodem, machinewasbaar
ODOL-PLUSZ Rond hondenbed en kattenbed, 60 cm, grijs, shaggy bouclé, slaapzakmodel, warm nestbed, antislipbodem, machinewasbaar
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 38,90
Gratis bezorging
Verkoper: odol-plusz
Productafbeelding van Clatronic keukenmachine 1100W | Deegmachine 5 liter | Inclusief deeghaak, garde en mes | Robuuste speciale aandrijving | Deegmachine KM 3711, roze
Clatronic keukenmachine 1100W | Deegmachine 5 liter | Inclusief deeghaak, garde en mes | Robuuste speciale aandrijving | Deegmachine KM 3711, roze
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 125
€ 212,00
Gratis bezorging
Verkoper: NovaMBSmart
Productafbeelding van Ruhhy 16746 Keukenrobot 4,5 l, 1700 W, zwart
Ruhhy 16746 Keukenrobot 4,5 l, 1700 W, zwart
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 100
€ 202,41
Verkoper: ADI_Global_Store
Productafbeelding van Avalo Vershoudbakjes Glas - Meal Prep Bakjes - Diepvriesbakjes - Met Deksel - 10 Delig 1060ml / 370ml
Avalo Vershoudbakjes Glas - Meal Prep Bakjes - Diepvriesbakjes - Met Deksel - 10 Delig 1060ml / 370ml
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 21
€ 39,99
Gratis bezorging
Verkoper: SBD-Trading-BV
Productafbeelding van Philips luchtreiniger serie 600i met HEPA-filter, verwijdert tot 99,5% van de deeltjes, geschikt voor ruimtes tot 44 m², wit (AC0650/10)
Philips luchtreiniger serie 600i met HEPA-filter, verwijdert tot 99,5% van de deeltjes, geschikt voor ruimtes tot 44 m², wit (AC0650/10)
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 36
€ 111,05
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Wiltec Fietsaanhanger voor honden, 220x700x78 cm, rood-zwart, met veiligheidskoppelingsmechanisme, aanhanger voor fietsen met vliegennet en regenbescherming
Wiltec Fietsaanhanger voor honden, 220x700x78 cm, rood-zwart, met veiligheidskoppelingsmechanisme, aanhanger voor fietsen met vliegennet en regenbescherming
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 94
€ 112,99
Gratis bezorging
Verkoper: WilTec

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 2 beoordelingen
Beoordeeld op 11 februari 2026 op
Geverifieerde aankoop
Beoordeeld op 1 december 2025 op
Geverifieerde aankoop