Fakir PR 7020, Draagbare stoomreiniger, 0,35 liter, Zwart, 5 meter, 350 ml, 1,6 meter

€ 303,00

€ 266,70€-36,30

Gratis bezorging

Gratis retour – 14 dagen

Onze bestedeals
Stoomreinigers & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van 2500W, 2 liter, multifunctionele stoomreiniger | Kraft&Dele
2500W, 2 liter, multifunctionele stoomreiniger | Kraft&Dele
€ 50,00/1l
€ 99,99
Verkoper: Luxtom
Productafbeelding van Stoomreiniger voor handgebruik, 1100W / 350 ml, model KD426
Stoomreiniger voor handgebruik, 1100W / 350 ml, model KD426
€ 105,69/1l
€ 36,99
Verkoper: Luxtom
Productafbeelding van COSTWAY stoomreiniger, 2000W, mobiele reinigingsmachine met een tank van 1,8 liter en 13 accessoires, stoomsteel voor tapijten, ramen, glas en gordijnen, geel
COSTWAY stoomreiniger, 2000W, mobiele reinigingsmachine met een tank van 1,8 liter en 13 accessoires, stoomsteel voor tapijten, ramen, glas en gordijnen, geel
€ 62,77/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 170
€ 112,99
Gratis bezorging
Verkoper: FDSGmbH
Productafbeelding van Multifunctionele stoomreiniger 2000W, vloerreiniger, tapijtreiniger, handapparaat, stoomreiniger met accessoires, wit
Multifunctionele stoomreiniger 2000W, vloerreiniger, tapijtreiniger, handapparaat, stoomreiniger met accessoires, wit
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 72
€ 59,00
5% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: MALIS
Productafbeelding van Olvy Waschsauger PRO: Stoomreiniger voor meubels, tapijtreiniger inclusief accessoires, natzuiger voor banken, matrassen, auto's en tapijten
Olvy Waschsauger PRO: Stoomreiniger voor meubels, tapijtreiniger inclusief accessoires, natzuiger voor banken, matrassen, auto's en tapijten
€ 179,98/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 378
€ 89,99
Gratis bezorging
Verkoper: Olvy
Productafbeelding van Clatronic 263785 Clatronic DR 3653, stoomreiniger, geel-zwart, met 9 accessoires
Clatronic 263785 Clatronic DR 3653, stoomreiniger, geel-zwart, met 9 accessoires
€ 147,40/1l
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 117
€ 52,00
-29%
€ 36,85
Gratis bezorging
Verkoper: ClatronicCZSK
Productafbeelding van KÄRCHER 14394900 KÄRCHER SV 7 Dampfreiniger
KÄRCHER 14394900 KÄRCHER SV 7 Dampfreiniger
€ 1.317,24/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 658,62
Verkoper: TEC-MORE
Productafbeelding van Strex 12 in 1 Stoomreiniger & Handstomer - Tapijtreiniger / Stoom Reinigingsmachine / Vlekkenreiniger - Voor Harde/Zachte Ondergronden
Strex 12 in 1 Stoomreiniger & Handstomer - Tapijtreiniger / Stoom Reinigingsmachine / Vlekkenreiniger - Voor Harde/Zachte Ondergronden
€ 178,54/1l
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 86
€ 49,99
Gratis bezorging
Verkoper: SBD-Trading-BV
Productafbeelding van Steam Mop Vileda Steam XXL 3.0
Steam Mop Vileda Steam XXL 3.0
€ 232,47/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 228
€ 92,99
Gratis bezorging
Verkoper: Coolsound
Productafbeelding van Leifheit stoomreiniger CleanTenso Power
Leifheit stoomreiniger CleanTenso Power
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 186
€ 299,73
Gratis bezorging
Verkoper: NovaMBSmart
Productafbeelding van Eta Steam&Clean 7214 90000, Draagbare stoomreiniger, 1,3 liter, Zwart, 5 meter, 1,6 liter, 2000 W
Eta Steam&Clean 7214 90000, Draagbare stoomreiniger, 1,3 liter, Zwart, 5 meter, 1,6 liter, 2000 W
€ 153,68/1l
€ 221,57
-€ 21,78
€ 199,79
Verkoper: BalticVaris_DE
Productafbeelding van Laurastar Izzi stoomreiniger, 2000W, 1,1 liter
Laurastar Izzi stoomreiniger, 2000W, 1,1 liter
€ 555,64
-€ 19,16
€ 536,48
Verkoper: Shop-Mediarado
Productafbeelding van Concept cp1010, Draagbare stoomreiniger, 0,4 liter, 5 meter, 1200 W, 220 - 240 V, 3 bar
Concept cp1010, Draagbare stoomreiniger, 0,4 liter, 5 meter, 1200 W, 220 - 240 V, 3 bar
€ 367,50/1l
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 147,00
Gratis bezorging
Verkoper: NovaMBSmart
Productafbeelding van Solac Steam jet 2.1, Draagbare stoomreiniger, 0,35 liter, Zwart, Wit, Knopbediening, Draaibaar, 3,5 meter, 1050 W
Solac Steam jet 2.1, Draagbare stoomreiniger, 0,35 liter, Zwart, Wit, Knopbediening, Draaibaar, 3,5 meter, 1050 W
€ 116,54/1l
€ 40,79
Gratis bezorging
Verkoper: Apollo_store
Productafbeelding van Ariete 00P248400AR0, Draagbare stoomreiniger, 1,7 liter, Zwart, 1,1 liter, 1800 W, AC
Ariete 00P248400AR0, Draagbare stoomreiniger, 1,7 liter, Zwart, 1,1 liter, 1800 W, AC
€ 89,35/1l
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 151,89
Gratis bezorging
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van Orbegozo LV3580, Draagbare stoomreiniger, 350 liter, Geel, Met knoppen, 3 meter, 1050 W
Orbegozo LV3580, Draagbare stoomreiniger, 350 liter, Geel, Met knoppen, 3 meter, 1050 W
€ 146,17/1l
€ 51,16
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van ETA AQUABELO Stoomreiniger, model ETA126490000, 1000 W, werkdruk 3 bar, stoom klaar in 2-3 minuten, waterreservoirinhoud 220 ml, kabellengte 5 meter
ETA AQUABELO Stoomreiniger, model ETA126490000, 1000 W, werkdruk 3 bar, stoom klaar in 2-3 minuten, waterreservoirinhoud 220 ml, kabellengte 5 meter
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 54,90
Verkoper: DataElCom
Productafbeelding van Heinner Stoommop 1400 W, 420 ml, 15 sec Opwarmtijd, >130 °C, Tapijtaccessoire, Wit/Blauw
Heinner Stoommop 1400 W, 420 ml, 15 sec Opwarmtijd, >130 °C, Tapijtaccessoire, Wit/Blauw
€ 178,55/1l
€ 74,99
Gratis bezorging
Verkoper: Merkatura
Productafbeelding van Esperanza EHS001 Stoomreiniger, 0,35 liter, zwart/geel, 900 W
Esperanza EHS001 Stoomreiniger, 0,35 liter, zwart/geel, 900 W
€ 127,76/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 31,94
Gratis bezorging
Verkoper: Atyourhome
Productafbeelding van Black & Decker BHSM15FX08-QS, Draagbare stoomreiniger, 0,5 liter, Wit, 6 meter, 1500 W, 30 seconden
Black & Decker BHSM15FX08-QS, Draagbare stoomreiniger, 0,5 liter, Wit, 6 meter, 1500 W, 30 seconden
€ 300,60/1l
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 161,89
-€ 11,59
€ 150,30
Gratis bezorging
Verkoper: Erksononline1

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Fakir Spot Cleaner PR 7020 Stoom- en vlekverwijderaar, zwart

De Fakir Spot Cleaner PR 7020 is een krachtige stoom- en vlekverwijderaar voor een grondige reiniging van tapijten, bekleding en andere textiele oppervlakken. Met zijn sterke stoomuitstoot verwijdert hij betrouwbaar hardnekkige vlekken en zorgt hij voor een hygiënisch schone omgeving. Het geïntegreerde HEPA-filter garandeert schone afzuiging en is bijzonder geschikt voor mensen met allergieën. De compacte zwarte behuizing maakt het apparaat eenvoudig te hanteren en comfortabel in gebruik. Verschillende opzetstukken vergemakkelijken de reiniging van hoeken, randen en moeilijk bereikbare plekken. De PR 7020 combineert prestaties, veelzijdigheid en gebruiksgemak en biedt een betrouwbare oplossing voor intensieve vlekverwijdering en tapijtonderhoud. Dit apparaat is ideaal voor gebruikers die effectieve, flexibele en comfortabele reiniging waarderen.

Model
Spot Cleaner
Kleur
Zwart
Fabrikant
Vermogen
2000 W
Maximale temperatuur
96.2 °C
Gewicht
1 kg
EAN
8682511905429
MPN (Manufacturer Part Number)
4957003

Model
Spot Cleaner
Kleur
Zwart
Fabrikant
Vermogen
2000 W
Maximale temperatuur
96.2 °C
Gewicht
1 kg
EAN
8682511905429
MPN (Manufacturer Part Number)
4957003
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Olvy Waschsauger PRO: Stoomreiniger voor meubels, tapijtreiniger inclusief accessoires, natzuiger voor banken, matrassen, auto's en tapijten
Olvy Waschsauger PRO: Stoomreiniger voor meubels, tapijtreiniger inclusief accessoires, natzuiger voor banken, matrassen, auto's en tapijten
€ 179,98/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 378
€ 89,99
Gratis bezorging
Verkoper: Olvy
Productafbeelding van COSTWAY stoomreiniger, 2000W, mobiele reinigingsmachine met een tank van 1,8 liter en 13 accessoires, stoomsteel voor tapijten, ramen, glas en gordijnen, geel
COSTWAY stoomreiniger, 2000W, mobiele reinigingsmachine met een tank van 1,8 liter en 13 accessoires, stoomsteel voor tapijten, ramen, glas en gordijnen, geel
€ 62,77/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 170
€ 112,99
Gratis bezorging
Verkoper: FDSGmbH
Productafbeelding van Olvy tapijtreiniger, natzuigapparaat, 17.000 PA – Krachtig natzuigapparaat en tapijtreiniger voor banken, auto's en tapijten, inclusief accessoires en reinigingsmiddel
Olvy tapijtreiniger, natzuigapparaat, 17.000 PA – Krachtig natzuigapparaat en tapijtreiniger voor banken, auto's en tapijten, inclusief accessoires en reinigingsmiddel
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 378
€ 69,99
Gratis bezorging
Verkoper: Olvy
Productafbeelding van JONR ED12: Accu-stofzuiger voor nat en droog gebruik – 3,5 kg, ultralicht, met reiniging langs randen (1 mm), waterreservoir van 750 ml, automatische zelfreiniging
JONR ED12: Accu-stofzuiger voor nat en droog gebruik – 3,5 kg, ultralicht, met reiniging langs randen (1 mm), waterreservoir van 750 ml, automatische zelfreiniging
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 335
€ 159,99
Gratis bezorging
Verkoper: WohnWunder
Productafbeelding van Multifunctionele stoomreiniger 2000W, vloerreiniger, tapijtreiniger, handapparaat, stoomreiniger met accessoires, wit
Multifunctionele stoomreiniger 2000W, vloerreiniger, tapijtreiniger, handapparaat, stoomreiniger met accessoires, wit
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 72
€ 59,00
5% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: MALIS
Productafbeelding van Tonies Weihnachtsmann & Co. KG
Tonies Weihnachtsmann & Co. KG
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 125
€ 98,98
-€ 19,40
€ 79,58
Gratis bezorging
Verkoper: DL_Ventures
Productafbeelding van Clatronic 263785 Clatronic DR 3653, stoomreiniger, geel-zwart, met 9 accessoires
Clatronic 263785 Clatronic DR 3653, stoomreiniger, geel-zwart, met 9 accessoires
€ 147,40/1l
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 117
€ 52,00
-29%
€ 36,85
Gratis bezorging
Verkoper: ClatronicCZSK
Productafbeelding van Gorenje R619EES5 koelkast, vrijstaand model, 398 liter, deur kan van links naar rechts worden geopend, energie-efficiëntieklasse: E, metallic grijs
Gorenje R619EES5 koelkast, vrijstaand model, 398 liter, deur kan van links naar rechts worden geopend, energie-efficiëntieklasse: E, metallic grijs
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 133
€ 822,69
-€ 169,50
€ 653,19
De energieklasse van dit product is E.
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Xiaomi Mi Smart Standing Fan 2 Lite, staande ventilator, bedienbaar via app
Xiaomi Mi Smart Standing Fan 2 Lite, staande ventilator, bedienbaar via app
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 121
€ 267,72
Gratis bezorging
Verkoper: NovaMBSmart
Productafbeelding van 35 liter waszuiger Giausa | Stoomzuiger | Stoomreinigingsapparaat | Reiniger
35 liter waszuiger Giausa | Stoomzuiger | Stoomreinigingsapparaat | Reiniger
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 185,38
-€ 5,39
€ 179,99
Verkoper: Crownseller
Productafbeelding van Bomann Side-by-Side koel-vriescombinatie met totale No Frost technologie en een bruikbaar volume van 442 liter, koelkast met MultiAirflow-technologie - SBS 7344, zwart-roestvrij staal
Bomann Side-by-Side koel-vriescombinatie met totale No Frost technologie en een bruikbaar volume van 442 liter, koelkast met MultiAirflow-technologie - SBS 7344, zwart-roestvrij staal
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 38
€ 1.359,80
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is E.
Verkoper: TEC-MORE
Productafbeelding van Tineco iFLOOR 5 Breeze Complete: complete nat- en droogzuiger, met automatische reiniging, lichtgewicht, draadloos, stofzuiger met dweilfunctie, geschikt voor het reinigen van hoeken (<0,5 cm), blauw
Tineco iFLOOR 5 Breeze Complete: complete nat- en droogzuiger, met automatische reiniging, lichtgewicht, draadloos, stofzuiger met dweilfunctie, geschikt voor het reinigen van hoeken (<0,5 cm), blauw
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 204
€ 234,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Strex 12 in 1 Stoomreiniger & Handstomer - Tapijtreiniger / Stoom Reinigingsmachine / Vlekkenreiniger - Voor Harde/Zachte Ondergronden
Strex 12 in 1 Stoomreiniger & Handstomer - Tapijtreiniger / Stoom Reinigingsmachine / Vlekkenreiniger - Voor Harde/Zachte Ondergronden
€ 178,54/1l
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 86
€ 49,99
Gratis bezorging
Verkoper: SBD-Trading-BV
Productafbeelding van Philips AquaTrio 3-in-1 draadloze nat- en droogzuiger, 25,9 V, tot 25 minuten (XW7110/01)
Philips AquaTrio 3-in-1 draadloze nat- en droogzuiger, 25,9 V, tot 25 minuten (XW7110/01)
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 522,99
Gratis bezorging
Verkoper: CasaDelRasoioSAS
Productafbeelding van DeLonghi ECAM22.110.SB DeLonghi ECAM22.110.SB Magnifica S
DeLonghi ECAM22.110.SB DeLonghi ECAM22.110.SB Magnifica S
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 477
€ 389,00
Gratis bezorging
Verkoper: Coolsound
Productafbeelding van Gorenje GV520E10 vaatwasser, volledig integreerbaar, 45 cm
Gorenje GV520E10 vaatwasser, volledig integreerbaar, 45 cm
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 148
€ 498,04
De energieklasse van dit product is E.
Verkoper: _Haushaltsparadies_
Productafbeelding van Gorenje Herdset Black Set 4, Einbauherd + Glaskeramik-Kochfeld
Gorenje Herdset Black Set 4, Einbauherd + Glaskeramik-Kochfeld
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 60
€ 743,53
De energieklasse van dit product is A+.
Klassering van A+++ tot D
Verkoper: _Haushaltsparadies_
Productafbeelding van Merax Tafelmodel koelkast 128 liter met vriesvak en glazen deur, flessenkoelkasten met LED-verlichting en verstelbare planken, drankkoelkast 110 cm met koel- en vriesfunctie, vrijstaand
Merax Tafelmodel koelkast 128 liter met vriesvak en glazen deur, flessenkoelkasten met LED-verlichting en verstelbare planken, drankkoelkast 110 cm met koel- en vriesfunctie, vrijstaand
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 42
€ 302,99
-€ 7,00
€ 295,99
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is E.
Verkoper: MERAX
Productafbeelding van MalTec nekmassageapparaat: voor nek, rug en het hele lichaam. Massageapparaat, Shiatsu, massageband, met verwarming en vibratie, voor pijnverlichting en spierontspanning. Nekmassageapparaat
MalTec nekmassageapparaat: voor nek, rug en het hele lichaam. Massageapparaat, Shiatsu, massageband, met verwarming en vibratie, voor pijnverlichting en spierontspanning. Nekmassageapparaat
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 403
€ 33,20
Gratis bezorging
Verkoper: MALIS
Productafbeelding van Gorenje GI6401BSCE inductiekookplaat, bediening met touchsensoren, zwart
Gorenje GI6401BSCE inductiekookplaat, bediening met touchsensoren, zwart
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 75
€ 254,70
Verkoper: GaladorEU
Productafbeelding van Arebos AR-HE-GK4N, zwart, 590 mm, 520 mm, 50 mm, 11 kg
Arebos AR-HE-GK4N, zwart, 590 mm, 520 mm, 50 mm, 11 kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 267
€ 149,90
Gratis bezorging
Verkoper: AREBOS
Productafbeelding van Mäser serviesset, steengoed, Lumaca
Mäser serviesset, steengoed, Lumaca
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 78
€ 260,23
-€ 114,57
€ 145,66
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Gorenje TH 64E4BG, inbouw afzuigkap, vlakke afzuigkap, geschikt voor afvoer en recirculatie, zwart
Gorenje TH 64E4BG, inbouw afzuigkap, vlakke afzuigkap, geschikt voor afvoer en recirculatie, zwart
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 139
€ 140,76
De energieklasse van dit product is C.
Klassering van A+++ tot D
Verkoper: HAI-END
Productafbeelding van Bissell 3700N Spotclean Hydrosteam Pro
Bissell 3700N Spotclean Hydrosteam Pro
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 20
€ 374,30
Verkoper: Di-Life
Productafbeelding van Leifheit stoomreiniger CleanTenso Power
Leifheit stoomreiniger CleanTenso Power
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 186
€ 299,73
Gratis bezorging
Verkoper: NovaMBSmart
Productafbeelding van ProfiCook PC-DKP 1211 infrarood dubbele kookplaat, geschikt voor alle soorten pannen
ProfiCook PC-DKP 1211 infrarood dubbele kookplaat, geschikt voor alle soorten pannen
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 427
€ 103,73
Gratis bezorging
Verkoper: ClatronicCZSK
Productafbeelding van KÄRCHER 14394900 KÄRCHER SV 7 Dampfreiniger
KÄRCHER 14394900 KÄRCHER SV 7 Dampfreiniger
€ 1.317,24/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 658,62
Verkoper: TEC-MORE
Productafbeelding van Bomann® Afzuigkap 60cm | Afzuigkap voor recirculatie en afvoer | stil | inclusief montagemateriaal | 3 standen | Afzuigkap voor recirculatie | DU 7607 G
Bomann® Afzuigkap 60cm | Afzuigkap voor recirculatie en afvoer | stil | inclusief montagemateriaal | 3 standen | Afzuigkap voor recirculatie | DU 7607 G
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 31
€ 146,93
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is B.
Klassering van A+++ tot D
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Gorenje FN4172CW vriezer, inhoud: 194 liter, deur kan van links naar rechts worden geopend, wit
Gorenje FN4172CW vriezer, inhoud: 194 liter, deur kan van links naar rechts worden geopend, wit
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 91
€ 703,79
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is E.
Verkoper: Shopyourproduct
Productafbeelding van Amica KGCL 384 155-1 W, 157 liter, ST (subtropisch), 39 dB, 2,2 kg/24 uur, , Wit
Amica KGCL 384 155-1 W, 157 liter, ST (subtropisch), 39 dB, 2,2 kg/24 uur, , Wit
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 40
€ 385,02
-€ 19,25
€ 365,77
De energieklasse van dit product is E.
Verkoper: Katomix

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van 2500W, 2 liter, multifunctionele stoomreiniger | Kraft&Dele
2500W, 2 liter, multifunctionele stoomreiniger | Kraft&Dele
€ 99,99
Verkoper: Luxtom
€ 50,00/1l
Productafbeelding van Stoomreiniger voor handgebruik, 1100W / 350 ml, model KD426
Stoomreiniger voor handgebruik, 1100W / 350 ml, model KD426
€ 36,99
Verkoper: Luxtom
€ 105,69/1l
Productafbeelding van KRAFT&DELE | Stoomreiniger, 2100W, met een tank van 1,2 liter, geschikt voor het reinigen van ovens, tapijten, banken, kussens, speelgoed en gladde vloeren
KRAFT&DELE | Stoomreiniger, 2100W, met een tank van 1,2 liter, geschikt voor het reinigen van ovens, tapijten, banken, kussens, speelgoed en gladde vloeren
€ 74,98
Verkoper: Luxtom
€ 62,48/1l
Productafbeelding van KRAFT&DELE | Stoomreiniger, 1200W, 450ml, voor het verwijderen van vuil, geschikt voor auto, keuken, badkamer en bekleding
KRAFT&DELE | Stoomreiniger, 1200W, 450ml, voor het verwijderen van vuil, geschikt voor auto, keuken, badkamer en bekleding
€ 37,99
Verkoper: Luxtom
€ 84,42/1l
Productafbeelding van KRAFT&DELE | Stoomreiniger, reiniger voor meubels met bekleding, 2500W
KRAFT&DELE | Stoomreiniger, reiniger voor meubels met bekleding, 2500W
€ 49,99
Verkoper: Luxtom
Productafbeelding van 6-in-1 Stoomreiniger 1580 W, Stoommop met 110 °C Hete Stoom, 15 Sec. Opwarmtijd, Handstoomreiniger met Roterende Reinigingspads
6-in-1 Stoomreiniger 1580 W, Stoommop met 110 °C Hete Stoom, 15 Sec. Opwarmtijd, Handstoomreiniger met Roterende Reinigingspads
€ 83,99
Gratis bezorging5% vanaf 2 stuks
Verkoper: Lubluelu-DE
€ 167,98/1l
Productafbeelding van COSTWAY Stoomreiniger, 2000W, 5 bar stoomdruk, 1,8L, tot 160°C, stoomreiniger voor vloeren met 28 accessoires, wielen en 5m netsnoer, kleur: geel
COSTWAY Stoomreiniger, 2000W, 5 bar stoomdruk, 1,8L, tot 160°C, stoomreiniger voor vloeren met 28 accessoires, wielen en 5m netsnoer, kleur: geel
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 144,99
Gratis bezorging
Verkoper: FDSGmbH
€ 80,55/1l
Productafbeelding van COSTWAY Stoomreiniger 2000W, 5 bar stoomdruk, 1,8L, tot 160°C, stoomreiniger voor vloeren met 28 accessoires, wielen en 5m netsnoer, wit
COSTWAY Stoomreiniger 2000W, 5 bar stoomdruk, 1,8L, tot 160°C, stoomreiniger voor vloeren met 28 accessoires, wielen en 5m netsnoer, wit
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 134,99
Gratis bezorging
Verkoper: FDSGmbH
€ 74,99/1l
Productafbeelding van COSTWAY Stoomreiniger, 2000W, geschikt voor 108 m², 5 bar stoomdruk, temperatuur tot 160℃, 1,8 liter tank, opwarmtijd van 8 minuten, stoomapparaat met 13 accessoires en netsnoer
COSTWAY Stoomreiniger, 2000W, geschikt voor 108 m², 5 bar stoomdruk, temperatuur tot 160℃, 1,8 liter tank, opwarmtijd van 8 minuten, stoomapparaat met 13 accessoires en netsnoer
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 170
€ 118,99
Gratis bezorging
Verkoper: FDSGmbH
Productafbeelding van Draagbare Stoomreiniger 1400W, 4 Bar Handstoomreiniger met 9 Accessoires, 0,4L Watertank voor Keuken, Badkamer & Auto
Draagbare Stoomreiniger 1400W, 4 Bar Handstoomreiniger met 9 Accessoires, 0,4L Watertank voor Keuken, Badkamer & Auto
€ 37,99
Gratis bezorging5% vanaf 2 stuks
Verkoper: Lubluelu-DE
€ 94,97/1l
Productafbeelding van Stoomreiniger 1400W 4 Bar, 9-in-1 Handstoomreiniger 110°C, 0,4L Watertank, 3 Min Opwarmtijd voor Keuken, Badkamer & Vloer
Stoomreiniger 1400W 4 Bar, 9-in-1 Handstoomreiniger 110°C, 0,4L Watertank, 3 Min Opwarmtijd voor Keuken, Badkamer & Vloer
€ 37,99
Gratis bezorging5% vanaf 2 stuks
Verkoper: Lubluelu-DE
€ 94,97/1l
Productafbeelding van COSTWAY stoomreiniger, 2000W, mobiele reinigingsmachine met een tank van 1,8 liter en 13 accessoires, stoomsteel voor tapijten, ramen, glas en gordijnen, geel
COSTWAY stoomreiniger, 2000W, mobiele reinigingsmachine met een tank van 1,8 liter en 13 accessoires, stoomsteel voor tapijten, ramen, glas en gordijnen, geel
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 170
€ 112,99
Gratis bezorging
Verkoper: FDSGmbH
€ 62,77/1l
Productafbeelding van COSTWAY stoomreiniger, 2000W, geschikt voor 108 m², 5 bar stoomdruk, temperatuur tot 160℃, 1,8 liter tank, opwarmtijd van 8 minuten, met 13 accessoires en netsnoer
COSTWAY stoomreiniger, 2000W, geschikt voor 108 m², 5 bar stoomdruk, temperatuur tot 160℃, 1,8 liter tank, opwarmtijd van 8 minuten, met 13 accessoires en netsnoer
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 170
€ 112,99
Gratis bezorging
Verkoper: FDSGmbH
Productafbeelding van INF Accessoires / moppads voor Kärcher SC1/SC2/SC3/SC4/SC5 stoomreiniger Veelkleurig
INF Accessoires / moppads voor Kärcher SC1/SC2/SC3/SC4/SC5 stoomreiniger Veelkleurig
€ 20,79
-3%
€ 20,09
Gratis bezorging
Verkoper: INFshop
Productafbeelding van Multifunctionele stoomreiniger 2000W, vloerreiniger, tapijtreiniger, handapparaat, stoomreiniger met accessoires, wit
Multifunctionele stoomreiniger 2000W, vloerreiniger, tapijtreiniger, handapparaat, stoomreiniger met accessoires, wit
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 72
€ 59,00
Gratis bezorging5% vanaf 2 stuks
Verkoper: MALIS
Productafbeelding van INF 4 moppads voor Kärcher stoomreiniger SC2 SC3 SC4 SC5
INF 4 moppads voor Kärcher stoomreiniger SC2 SC3 SC4 SC5
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 17,09
-3%
€ 16,49
Gratis bezorging15% Voucher
Verkoper: INFshop
Productafbeelding van MalTec stoomreiniger en hogedrukreiniger, 1350W, handapparaat voor ramen, meubels, voegen, 3 bar
MalTec stoomreiniger en hogedrukreiniger, 1350W, handapparaat voor ramen, meubels, voegen, 3 bar
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 47,40
Gratis bezorging5% vanaf 2 stuks
Verkoper: MALIS
€ 86,18/1l
Productafbeelding van COSTWAY stoomreiniger, 2 bar stoomdruk, 1 minuut opwarmtijd, 1400W vermogen, 400 ml tank. Handheld stoomreiniger met 14 accessoires, kleur: geel
COSTWAY stoomreiniger, 2 bar stoomdruk, 1 minuut opwarmtijd, 1400W vermogen, 400 ml tank. Handheld stoomreiniger met 14 accessoires, kleur: geel
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 57,99
Gratis bezorging
Verkoper: FDSGmbH
Productafbeelding van COSTWAY stoomreiniger, 2 bar stoomdruk, 1 minuut opwarmtijd, 1400W vermogen, 400ml tank. Handheld stoomreiniger met 14 accessoires, kleur groen
COSTWAY stoomreiniger, 2 bar stoomdruk, 1 minuut opwarmtijd, 1400W vermogen, 400ml tank. Handheld stoomreiniger met 14 accessoires, kleur groen
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 59,99
Gratis bezorging
Verkoper: FDSGmbH
Productafbeelding van COSTWAY stoomreiniger, 2 bar stoomdruk, 1 minuut opwarmtijd, 1400W vermogen, 400ml tank. Handheld stoomreiniger met 14 accessoires, blauw
COSTWAY stoomreiniger, 2 bar stoomdruk, 1 minuut opwarmtijd, 1400W vermogen, 400ml tank. Handheld stoomreiniger met 14 accessoires, blauw
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 59,99
Gratis bezorging
Verkoper: FDSGmbH