Rit Textielverfset Denim Blau - Om kleding te verven en op te frissen

€ 29,99

€ 22,70-24%

Stuntprijs
vergeleken met de rest van Nederland

Gratis bezorging

Bij jou thuis

do 15 – vr 16 oktober
Onze bestedeals
Textielverf & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van 7 Kunstenaars Textielverf, wasbestendig - Textielverf zwart, 125 ml | Stofverf | Wasbestendige textielverf | Textielverf | Verf voor textiel
7 Kunstenaars Textielverf, wasbestendig - Textielverf zwart, 125 ml | Stofverf | Wasbestendige textielverf | Textielverf | Verf voor textiel
€ 314,40/1l
€ 39,30
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Simplicol Textielverf, donkerblauw, voor Duitsland
Simplicol Textielverf, donkerblauw, voor Duitsland
€ 126,00/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 108
€ 18,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van TEXTIELSUIKER 1139 Centropen - blauw
TEXTIELSUIKER 1139 Centropen - blauw
€ 201,82/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 22,20
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van PENTART Textiel- en leerverf, 50 ml, Denim
PENTART Textiel- en leerverf, 50 ml, Denim
€ 126,40/1l
€ 6,32
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Posterverf, 20 ml, verkrijgbaar in 10 intense kleuren
Posterverf, 20 ml, verkrijgbaar in 10 intense kleuren
€ 326,00/1l
€ 6,52
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van 7 Kunstenaars Textielverf, wasbestendig - Witte textielverf, 125 ml | Stofverf | Wasbestendige textielverf | Textielverf | Verf voor textiel
7 Kunstenaars Textielverf, wasbestendig - Witte textielverf, 125 ml | Stofverf | Wasbestendige textielverf | Textielverf | Verf voor textiel
€ 314,40/1l
€ 39,30
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Creall Groene Textielverf
Creall Groene Textielverf
€ 39,30/1l
€ 36,99
-46%
€ 19,65
Gratis bezorging
Verkoper: PlanetHappy
Productafbeelding van Marabu 10244976 12 Marabu KiDS Stoffmalfarbe farbsortiert
Marabu 10244976 12 Marabu KiDS Stoffmalfarbe farbsortiert
€ 776,11/1l
€ 27,94
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Batikverf, korelkleur, 100 ml
Batikverf, korelkleur, 100 ml
€ 233,30/1kg
€ 23,33
Gratis bezorging
Verkoper: PlanetHappy
Productafbeelding van SIMPLICOL Verf, 400 gram. Zwart
SIMPLICOL Verf, 400 gram. Zwart
€ 14,65/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 6,30
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van PENTART Batikverhelderaar, medium, 250 ml
PENTART Batikverhelderaar, medium, 250 ml
€ 64,56/1l
€ 16,14
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van PENTART Textielnevelspray, 50 ml, Lichtblauw
PENTART Textielnevelspray, 50 ml, Lichtblauw
€ 107,20/1l
€ 5,36
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Pebeo Setacolor, verdunningsmiddel, 45 ml
Pebeo Setacolor, verdunningsmiddel, 45 ml
€ 121,11/1l
€ 5,45
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Talens Textielverf Set Neon, 4 x 50 ml - Textielverf voor kleding
Talens Textielverf Set Neon, 4 x 50 ml - Textielverf voor kleding
€ 139,50/1l
€ 13,95
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Donkerblauwe plakkaatverf, 500 ml - (School- en kantoorbenodigdheden, verf)
Donkerblauwe plakkaatverf, 500 ml - (School- en kantoorbenodigdheden, verf)
€ 16,32/1l
€ 8,16
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van Decola Textielverfset voor contouren – 4x18ml textielverf – Zeer pigmentrijk en wasmachinebestendig | 4 kleuren
Decola Textielverfset voor contouren – 4x18ml textielverf – Zeer pigmentrijk en wasmachinebestendig | 4 kleuren
€ 20,20
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Creall Zilververf
Creall Zilververf
€ 34,99
-46%
€ 18,77
Gratis bezorging
Verkoper: PlanetHappy
Productafbeelding van Simplicol, expert in kleurfixatie
Simplicol, expert in kleurfixatie
€ 31,50/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 77
€ 3,15
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Schoolverf, blauw, 500 ml (school- en kantoorbenodigdheden)
Schoolverf, blauw, 500 ml (school- en kantoorbenodigdheden)
€ 14,28/1l
€ 7,14
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van Pebeo Setasilk, 45 ml, kleur: indigoblauw (12)
Pebeo Setasilk, 45 ml, kleur: indigoblauw (12)
€ 130,22/1l
€ 5,86
Verkoper: Art-Paint-Shop

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Rit Textielverfset Denim Blau - Kleding verven en opfrissen Met de textielverfset Denim Blau van Rit geef je je favoriete jeans een frisse, levendige kleurboost! Of je nu oude jeans wilt opfrissen of een uniek tie-dye project wilt starten, deze set bevat alles wat je nodig hebt voor een geweldig resultaat. De exclusieve Bold Blue kleur is alleen verkrijgbaar in deze set en zorgt voor een diepe, verzadigde blauwtint. Geschikt voor katoen, linnen, zijde, wol, viscose, ramie en nylon. Let altijd op de instructies en test eerst op een stukje stof. Laat je creativiteit de vrije loop en maak van elk kledingstuk iets bijzonders! Aanvullende informatie: * Exclusieve Bold Blue kleur, alleen in deze set verkrijgbaar. * Geschikt voor verschillende stoffen, zoals katoen en wol. * Ideaal om denim op te frissen en voor tie-dye projecten. * Met fixatief voor langdurige kleurintensiteit
Bevat batterijen
Nee
Fabrikant
Rit
EAN
885967858709
0885967858709
MPN (Manufacturer Part Number)
RIT85877

Bevat batterijen
Nee
Fabrikant
Rit
EAN
885967858709
0885967858709
MPN (Manufacturer Part Number)
RIT85877
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Dylon Pod Navy Blue (350 gr)
Dylon Pod Navy Blue (350 gr)
€ 25,95
-68%
€ 8,09
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van HillMiles E-bike, elektrische vouwfiets met een 36V 13Ah accu voor een bereik tot 80-100 km, 20 inch wielen met een bandbreedte van 3.0 inch, 7-versnellingen Shimano, 250W motor en een snelheid van 25 km/u. MilePort 1
HillMiles E-bike, elektrische vouwfiets met een 36V 13Ah accu voor een bereik tot 80-100 km, 20 inch wielen met een bandbreedte van 3.0 inch, 7-versnellingen Shimano, 250W motor en een snelheid van 25 km/u. MilePort 1
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 385
€ 609,00
-€ 19,00
€ 590,00
Gratis bezorging
Verkoper: NordicHome
Productafbeelding van Dylon Pod Jeans Blue (350 gr)
Dylon Pod Jeans Blue (350 gr)
€ 7,91
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van 7 Kunstenaars Textielverf, wasbestendig - Textielverf zwart, 125 ml | Stofverf | Wasbestendige textielverf | Textielverf | Verf voor textiel
7 Kunstenaars Textielverf, wasbestendig - Textielverf zwart, 125 ml | Stofverf | Wasbestendige textielverf | Textielverf | Verf voor textiel
€ 314,40/1l
€ 39,30
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Uitbreidbare eettafel van massief hout, zwart, PERO, 90/140 cm, eikenhout "Craft Golden" – in loft-stijl, Scandinavisch design
Uitbreidbare eettafel van massief hout, zwart, PERO, 90/140 cm, eikenhout "Craft Golden" – in loft-stijl, Scandinavisch design
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 290
€ 379,00
Gratis bezorging
Verkoper: Dekori_Interiors
Productafbeelding van Cecotec Cecofry&Grill Duoheat 8000, Heteluchtfriteuse, 8 liter, 80 °C, 200 °C, Vrijstaand, Zwart
Cecotec Cecofry&Grill Duoheat 8000, Heteluchtfriteuse, 8 liter, 80 °C, 200 °C, Vrijstaand, Zwart
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 292,00
Gratis bezorging
Verkoper: NovaMBSmart
Productafbeelding van Remington D5706 Hairdressing Set. Curl Confidence 2200W Ionic Hair Dryer. 45mm Brush. Ceramic Grill. Lightweight. Quiet
Remington D5706 Hairdressing Set. Curl Confidence 2200W Ionic Hair Dryer. 45mm Brush. Ceramic Grill. Lightweight. Quiet
€ 70,14/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 69
€ 58,22
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Oral-B 427063 Oral-B Vitality Pro D 103  Black Hangable Box
Oral-B 427063 Oral-B Vitality Pro D 103 Black Hangable Box
€ 72,77/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 226
€ 24,45
Verkoper: Friseurtotal
Productafbeelding van HITWAY Elektrische fiets voor dames en heren, 26 inch, 3.0 inch banden, elektrische mountainbike met 48V 18Ah batterij (864Wh), geschikt voor MTB, maximale afstand 55-80 km, vanaf 170 cm, achterwielaandrijving, LCD-display
HITWAY Elektrische fiets voor dames en heren, 26 inch, 3.0 inch banden, elektrische mountainbike met 48V 18Ah batterij (864Wh), geschikt voor MTB, maximale afstand 55-80 km, vanaf 170 cm, achterwielaandrijving, LCD-display
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 1.299,99
Gratis bezorging
Verkoper: INSELIFEDE
Productafbeelding van Simplicol textielverf, koningsblauw, voor Duitsland
Simplicol textielverf, koningsblauw, voor Duitsland
€ 49,00/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 108
€ 7,35
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Licorne Bike Life M-V-ATB: Premium trekkingfiets in 28 inch - Fiets voor heren, jongens, dames en mannen - Shimano 21-versnellingen - Herenfiets voor de stad - Mannenfiets.
Licorne Bike Life M-V-ATB: Premium trekkingfiets in 28 inch - Fiets voor heren, jongens, dames en mannen - Shimano 21-versnellingen - Herenfiets voor de stad - Mannenfiets.
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 87
€ 334,99
Verkoper: LICORNE_BIKE
Productafbeelding van 28-inch elektrische fiets met middenmotor, 70 Nm koppel, 18 Ah accu. Geschikt voor heren en dames, type trekkingfiets, elektrische fiets, e-bike, damesfiets, pedelec, stadsfiets. Uitgerust met een momentsensor
28-inch elektrische fiets met middenmotor, 70 Nm koppel, 18 Ah accu. Geschikt voor heren en dames, type trekkingfiets, elektrische fiets, e-bike, damesfiets, pedelec, stadsfiets. Uitgerust met een momentsensor
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 1.359,00
Gratis bezorging
Verkoper: 360deutschlandstore
Productafbeelding van Zachte en comfortabele beddengoedset, pluche dekbedovertrek met kussensloop - SNUGGBED, roze
Zachte en comfortabele beddengoedset, pluche dekbedovertrek met kussensloop - SNUGGBED, roze
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 54
€ 31,39
Gratis bezorging
Verkoper: Mormark
Productafbeelding van doppler zakparaplu paraplu Zero,99 Uni Aqua Blue turquoise
doppler zakparaplu paraplu Zero,99 Uni Aqua Blue turquoise
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 71
€ 40,98
-37%
€ 25,42
Verkoper: modeherz
Productafbeelding van Eettafel "Runder" wit, PERO, 110/160 cm uitschuifbaar, geschikt voor de eetkamer, eikenhout "Craft Golden" – in loft-stijl, Scandinavisch design
Eettafel "Runder" wit, PERO, 110/160 cm uitschuifbaar, geschikt voor de eetkamer, eikenhout "Craft Golden" – in loft-stijl, Scandinavisch design
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 290
€ 419,00
Gratis bezorging
Verkoper: Dekori_Interiors
Productafbeelding van Eettafel "Runder" zwart, PERO, 110/160 cm uitschuifbaar, geschikt voor de eetkamer, eikenhout "Craft Golden" – in loft-stijl, Scandinavisch design
Eettafel "Runder" zwart, PERO, 110/160 cm uitschuifbaar, geschikt voor de eetkamer, eikenhout "Craft Golden" – in loft-stijl, Scandinavisch design
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 290
€ 419,00
-€ 20,00
€ 399,00
Gratis bezorging
Verkoper: Dekori_Interiors
Productafbeelding van Strex Draadloze Fietscomputer - 17 Functies - Extra Groot Scherm - Draadloze Fiets Computer Draadloos Waterdicht - NL Handleiding
Strex Draadloze Fietscomputer - 17 Functies - Extra Groot Scherm - Draadloze Fiets Computer Draadloos Waterdicht - NL Handleiding
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 24,99
Gratis bezorging
Verkoper: SBD-Trading-BV
Productafbeelding van Elektrische grastrimmer LYCOS E/500T (rood/grijs, 500 Watt)
Elektrische grastrimmer LYCOS E/500T (rood/grijs, 500 Watt)
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 362
€ 54,99
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van Ilex 'Crenata', 20-25 cm, 6 planten - Hulststruik, geschikt voor hagen - Een ideale vervanging voor buxus
Ilex 'Crenata', 20-25 cm, 6 planten - Hulststruik, geschikt voor hagen - Een ideale vervanging voor buxus
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 361
€ 8,00
Verkoper: Blumen-Senf
Productafbeelding van funny-frisch 5504343006 funny-frisch Chipsfrisch ungarisch Chips 150,0 g
funny-frisch 5504343006 funny-frisch Chipsfrisch ungarisch Chips 150,0 g
€ 158,13/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 34,13
-30%
€ 23,72
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van HillMile EBIKE - Mileport 1
HillMile EBIKE - Mileport 1
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 385
€ 609,00
-€ 19,00
€ 590,00
Gratis bezorging
Verkoper: NordicHome
Productafbeelding van EcoFlow WAVE 3 mobiele airconditioner en verwarming, 6100 BTU (koeling) en 6800 BTU (verwarming) – geschikt voor campers en bestelwagens
EcoFlow WAVE 3 mobiele airconditioner en verwarming, 6100 BTU (koeling) en 6800 BTU (verwarming) – geschikt voor campers en bestelwagens
€ 950,88
Verkoper: Shop-Mediarado
Productafbeelding van 18Ah, 28-inch elektrische fiets, e-fiets, e-stadsfiets, e-fietsen en e-hollandse fietsen. Unisex pedelec, 7 versnellingen, e-stadsfiets 25 km/u, geschikt voor dames en heren. Waterdicht, IP54, model 2026
18Ah, 28-inch elektrische fiets, e-fiets, e-stadsfiets, e-fietsen en e-hollandse fietsen. Unisex pedelec, 7 versnellingen, e-stadsfiets 25 km/u, geschikt voor dames en heren. Waterdicht, IP54, model 2026
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 114
€ 899,00
Gratis bezorging
Verkoper: 360deutschlandstore
Productafbeelding van 2026 80000PA/680W Krachtige stofzuiger met SmartAI technologie, draadloos, 8-in-1, slim touchscreen display, stofzuiger met luchtfilter, geschikt voor het opzuigen van dierenharen
2026 80000PA/680W Krachtige stofzuiger met SmartAI technologie, draadloos, 8-in-1, slim touchscreen display, stofzuiger met luchtfilter, geschikt voor het opzuigen van dierenharen
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2122
€ 109,99
Gratis bezorging
Verkoper: 360deutschlandstore
Productafbeelding van Ergonomische 7-zone XXL omkeerbare matras | 140 x 200 cm | 22 cm | H2 & H3 | Ergo Flex XXL
Ergonomische 7-zone XXL omkeerbare matras | 140 x 200 cm | 22 cm | H2 & H3 | Ergo Flex XXL
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 4601
€ 132,90
-€ 3,00
€ 129,90
Gratis bezorging
Verkoper: TBFurnitureGmbH
Productafbeelding van Originele Apple 20W USB-C oplader
Originele Apple 20W USB-C oplader
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 2192
€ 15,95
Gratis bezorging
Verkoper: MSL-OnlineShop
Productafbeelding van Merax Hydraulisch boxspringbed 140x200 cm met bedopslag, verstelbaar hoofdeinde en lattenbodem, bekleed tweepersoonsbed met opbergruimte, van linnen, grijs
Merax Hydraulisch boxspringbed 140x200 cm met bedopslag, verstelbaar hoofdeinde en lattenbodem, bekleed tweepersoonsbed met opbergruimte, van linnen, grijs
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 34
€ 335,99
-€ 25,00
€ 310,99
Gratis bezorging
Verkoper: MERAX

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van ARTDECO Nagellakherstellende serum, 10 ml. Hydraterend, versterkend. Bevat: AQUA (WATER), GLYCERIN, PROPYLENE GLYCOL, TRISODIUM PHOSPHATE, PHENOXYETHANOL, CARBOMER, LACTOSE,... (met kwastje en in fles).
ARTDECO Nagellakherstellende serum, 10 ml. Hydraterend, versterkend. Bevat: AQUA (WATER), GLYCERIN, PROPYLENE GLYCOL, TRISODIUM PHOSPHATE, PHENOXYETHANOL, CARBOMER, LACTOSE,... (met kwastje en in fles).
€ 13,45
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.345,00/1l