Sandelhout 10%, 5 ml | PRIMAVERA

€ 11,23

€ 2.246,00 / 1l

plus € 19,99 verzendkosten

Naar huis en naar afhaalstations

vr 2 – di 6 oktober
Onze bestedeals
Geurolie & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Etherische dennenolie, 7 ml, BAMER
Etherische dennenolie, 7 ml, BAMER
€ 297,14/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 2,08
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Patchouli, 10 ml
Patchouli, 10 ml
€ 1.630,00/1l
€ 16,30
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Bergamot, 10 ml
Bergamot, 10 ml
€ 803,00/1l
€ 8,03
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Kräutermax Sandelhout-Amyrisolie, 10 ml
Kräutermax Sandelhout-Amyrisolie, 10 ml
€ 1.202,00/1l
€ 12,02
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van 10 ml vrijgegeven
10 ml vrijgegeven
€ 2.927,00/1l
€ 29,27
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Geurmix - Adventsfeer, 5 ml
Geurmix - Adventsfeer, 5 ml
€ 2.186,00/1l
€ 10,93
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Sternentraum - Geurmelange 5ml | PRIMAVERA
Sternentraum - Geurmelange 5ml | PRIMAVERA
€ 1.496,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 7,48
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Citroengras, 10 ml
Citroengras, 10 ml
€ 497,00/1l
€ 4,97
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Mandarijnrot, 5 ml
Mandarijnrot, 5 ml
€ 1.472,00/1l
€ 7,36
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Rosenholz, 5 ml
Rosenholz, 5 ml
€ 3.180,00/1l
€ 15,90
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Kräutermax Cipressenolie, 10 ml
Kräutermax Cipressenolie, 10 ml
€ 1.031,00/1l
€ 10,31
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Venkel, 10 ml
Venkel, 10 ml
€ 681,00/1l
€ 6,81
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Sonnenlicht - Geurmix 5 ml | PRIMAVERA
Sonnenlicht - Geurmix 5 ml | PRIMAVERA
€ 1.496,00/1l
€ 7,48
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Seelenstreichler - Geurmix, Krachtconcentraat, 5 ml | PRIMAVERA
Seelenstreichler - Geurmix, Krachtconcentraat, 5 ml | PRIMAVERA
€ 3.180,00/1l
€ 15,90
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Zirbelpijnboom biologisch, 10 ml
Zirbelpijnboom biologisch, 10 ml
€ 1.682,00/1l
€ 17,27
-2%
€ 16,82
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Kräutermax Dennenextractolie, 10 ml
Kräutermax Dennenextractolie, 10 ml
€ 858,00/1l
€ 8,58
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Citrusgaardentuin - Geurcompositie 5ml | BALDINI BY TAOASIS
Citrusgaardentuin - Geurcompositie 5ml | BALDINI BY TAOASIS
€ 1.368,00/1l
€ 6,84
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van 10 ml Jedle
10 ml Jedle
€ 2.215,00/1l
€ 22,15
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Kräutermax Cajeputolie, 10 ml
Kräutermax Cajeputolie, 10 ml
€ 858,00/1l
€ 8,58
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Himalayapijnboomolie, biologisch, 5 ml
Himalayapijnboomolie, biologisch, 5 ml
€ 1.559,00/1l
€ 15,59
Verkoper: KoopjesDrogisterij

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Warm, houtachtig, balsamisch; hartnoot
Gewicht
5 g
Fabrikant
Inhoud
0.005 l
EAN
4086900111233
MPN (Manufacturer Part Number)
19192746

Gewicht
5 g
Fabrikant
Inhoud
0.005 l
EAN
4086900111233
MPN (Manufacturer Part Number)
19192746
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Nippon Kodo Wierook Frankincense Herb & Earth --pakket van 12 stuks - 8 G
Nippon Kodo Wierook Frankincense Herb & Earth --pakket van 12 stuks - 8 G
€ 7.998,75/1kg
€ 70,99
-9%
€ 63,99
Gratis bezorging
Verkoper: Glemo
Productafbeelding van Becher 1307000 Becher Duftöl Limette Citrus 500,0 ml, 1 St.
Becher 1307000 Becher Duftöl Limette Citrus 500,0 ml, 1 St.
€ 34,04/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 17,02
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Febreze 3Volution geurverspreider, 4 navulflacons, geur: Aprilfris
Febreze 3Volution geurverspreider, 4 navulflacons, geur: Aprilfris
€ 179,13/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 22
€ 17,13
-16%
€ 14,33
Verkoper: TEC-MORE
Productafbeelding van BRUBAKER Set van 6 etherische oliën voor aromatherapie, 6 x 10 ml, puur natuur: Lavendel, Roos, Rozemarijn, Kamille, Citroen, Cederhout. Geurolie voor diffuser, luchtbevochtiger, massage, aromatherapie en huidverzorging
BRUBAKER Set van 6 etherische oliën voor aromatherapie, 6 x 10 ml, puur natuur: Lavendel, Roos, Rozemarijn, Kamille, Citroen, Cederhout. Geurolie voor diffuser, luchtbevochtiger, massage, aromatherapie en huidverzorging
€ 216,50/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 23
€ 12,99
Verkoper: BRUBAKER
Productafbeelding van Millefiori Milano CEDR - vulling voor diffuser, 250 ml
Millefiori Milano CEDR - vulling voor diffuser, 250 ml
€ 76,00/1l
€ 19,00
Verkoper: LBD
Productafbeelding van Verfrissende citrusgeuren – Geschenkartikel
Verfrissende citrusgeuren – Geschenkartikel
€ 928,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 20,24
-31%
€ 13,92
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van ROSE REIN BIO Bulgarije, 2%, 10 ml etherische olie
ROSE REIN BIO Bulgarije, 2%, 10 ml etherische olie
€ 250,00/1kg
€ 10,75
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Geurzakje Cashmere Kiss
Geurzakje Cashmere Kiss
€ 56,17/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 6,46
Verkoper: Arthome
Productafbeelding van Bergamotolie, etherische olie, puur natuur – 30 ml
Bergamotolie, etherische olie, puur natuur – 30 ml
€ 483,00/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 23
€ 14,49
Gratis bezorging
Verkoper: PURE_CHEMICAL
Productafbeelding van DECCARO Aroma-olie "Honing", 10 ml (parfumo-olie)
DECCARO Aroma-olie "Honing", 10 ml (parfumo-olie)
€ 299,00/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 2,99
Verkoper: ecomserv
Bestseller
Productafbeelding van Ipuro Essentials Ginger Treasure Aroma Diffuser, 100 ml
Ipuro Essentials Ginger Treasure Aroma Diffuser, 100 ml
€ 104,30/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 10,43
Verkoper: LBD
Productafbeelding van Xpel TEA TREE Tea Tree Olie, 10 ml
Xpel TEA TREE Tea Tree Olie, 10 ml
€ 323,00/1l
€ 3,23
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van LEMA - 10 ampullen rozenolie parfum, essence, 2,1 ml
LEMA - 10 ampullen rozenolie parfum, essence, 2,1 ml
€ 2.357,14/1l
3,9Gemiddelde beoordeling: 3,9 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 4,95
Verkoper: RosesOils
Productafbeelding van Etherische olie van freesia, 7 ml, BAMER
Etherische olie van freesia, 7 ml, BAMER
€ 427,14/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 2,99
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van 1.10 Set van 12 geuroliën, elk met 10 ml - 2 sets met elk 6 verschillende geuren (2x6 sets)
1.10 Set van 12 geuroliën, elk met 10 ml - 2 sets met elk 6 verschillende geuren (2x6 sets)
€ 1.695,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 16,95
Verkoper: Special-trends
Productafbeelding van Etherische olie van de Siberische den, 100% natuurlijk, voor aromatherapie, 10 ml
Etherische olie van de Siberische den, 100% natuurlijk, voor aromatherapie, 10 ml
€ 307,50/1l
€ 3,69
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Yankee Candle CLEAN Baumwolle - Vulling voor stekkergeurverspreider - geurverspreider voor in het stopcontact.
Yankee Candle CLEAN Baumwolle - Vulling voor stekkergeurverspreider - geurverspreider voor in het stopcontact.
€ 741,89/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 27,45
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Natuurlijke etherische olie - Lavendel, 10 ml
Natuurlijke etherische olie - Lavendel, 10 ml
€ 349,00/1l
€ 3,49
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van 3x Auto-luchtverfrisser VIP-300, luchtzuiveraar voor woning, autoluchtverfrisser, geurverfrisser voor auto, geurzakje voor auto, luchtverfrisser voor woning, accessoires voor het interieur van de auto, geur voor auto, luxe parfumverspreider, auto-accessoires
3x Auto-luchtverfrisser VIP-300, luchtzuiveraar voor woning, autoluchtverfrisser, geurverfrisser voor auto, geurzakje voor auto, luchtverfrisser voor woning, accessoires voor het interieur van de auto, geur voor auto, luxe parfumverspreider, auto-accessoires
€ 1.554,44/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 21
€ 13,99
5% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: LittleFarm
Productafbeelding van Max Benjamin Luxe Auto Geur Navulling Acqua Viva Luxury
Max Benjamin Luxe Auto Geur Navulling Acqua Viva Luxury
€ 7,99
Verkoper: GUGITA
Productafbeelding van Ruhhy 21938 Etherische oliën 15 ml, set van 10 stuks
Ruhhy 21938 Etherische oliën 15 ml, set van 10 stuks
€ 31,49/1kg
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 24,12
Verkoper: Drogisterijplus-nl
Productafbeelding van Duftöl in Glasflasche Orchidee Inhalt ca. 10ml
Duftöl in Glasflasche Orchidee Inhalt ca. 10ml
€ 295,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 2,95
Verkoper: schaefer24-shop
Productafbeelding van com-four® 10 heerlijk geurende oliën in een set - Ruimparfum met fruitgeur - Geurolie voor aroma-diffusers, luchtverfrissers, watervernevelers en luchtbevochtigers
com-four® 10 heerlijk geurende oliën in een set - Ruimparfum met fruitgeur - Geurolie voor aroma-diffusers, luchtverfrissers, watervernevelers en luchtbevochtigers
€ 1.499,00/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 14,99
Verkoper: com-four
Productafbeelding van Primavera - Citroenolie*, biologisch, 10 ml
Primavera - Citroenolie*, biologisch, 10 ml
€ 1.148,00/1l
€ 11,79
-2%
€ 11,48
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van BERGLAND Anti-stress formule op basis van etherische oliën (sinaasappel + limoen + patchouli + lavendel)
BERGLAND Anti-stress formule op basis van etherische oliën (sinaasappel + limoen + patchouli + lavendel)
€ 497,00/1l
€ 4,97
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Leonardo Essenza: Geurverspreider voor verschillende kamers, met geurstenen voor de Leonardo Essenza collectie
Leonardo Essenza: Geurverspreider voor verschillende kamers, met geurstenen voor de Leonardo Essenza collectie
€ 232,00/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 2,32
Verkoper: Trend-Laden_5
Productafbeelding van Ingrid Auer Engel-Aura-Essentie, Energieafscherming, 100 ml spray, beschermt tegen energieverlies veroorzaakt door andere mensen
Ingrid Auer Engel-Aura-Essentie, Energieafscherming, 100 ml spray, beschermt tegen energieverlies veroorzaakt door andere mensen
€ 319,50/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 31,95
Verkoper: shipit2you
Productafbeelding van Nohel Garden Luchtverfrisser TRUE GLOW WINTERKRUIDEN met stokjes, 60ml
Nohel Garden Luchtverfrisser TRUE GLOW WINTERKRUIDEN met stokjes, 60ml
€ 85,33/1l
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 5,12
Verkoper: Eoshop
Productafbeelding van Primavera - Pepermuntolie* biologisch, 10 ml
Primavera - Pepermuntolie* biologisch, 10 ml
€ 1.312,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 13,12
Verkoper: KoopjesDrogisterij

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Byredo Black Saffron, uniseks, 100 ml, vloeiparfum, zwarte bes, peper, saffraan, framboos, orchidee, roos, tuberoos, wierook, patchouli, agarhout, leer
Byredo Black Saffron, uniseks, 100 ml, vloeiparfum, zwarte bes, peper, saffraan, framboos, orchidee, roos, tuberoos, wierook, patchouli, agarhout, leer
€ 325,38
Verkoper: PerfumTraders
€ 3.253,80/1l
Productafbeelding van Molton Brown Re-Charge, geurverfrisser met zwarte peperaroma - navulling 150 ml
Molton Brown Re-Charge, geurverfrisser met zwarte peperaroma - navulling 150 ml
€ 41,95
Verkoper: PerfumTraders
€ 279,67/1l
Productafbeelding van Kerstbomen met de geur van kauwgom x2
Kerstbomen met de geur van kauwgom x2
€ 3,49
Verkoper: Lemonbite
€ 1.745,00/1l
Productafbeelding van Essentiële eucalyptusolie 7 ml, merk BAMER
Essentiële eucalyptusolie 7 ml, merk BAMER
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 2,08
Verkoper: Lemonbite
€ 297,14/1l
Productafbeelding van Etherische olie van freesia, 7 ml, BAMER
Etherische olie van freesia, 7 ml, BAMER
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 2,99
Verkoper: Lemonbite
€ 427,14/1l
Productafbeelding van BAMER | Geurluchtolie in glazen flesje, 7 ml – Geur van acacia – Ruimparfum & aromatherapie – Ideaal voor geurstrips, als toevoeging bij massages
BAMER | Geurluchtolie in glazen flesje, 7 ml – Geur van acacia – Ruimparfum & aromatherapie – Ideaal voor geurstrips, als toevoeging bij massages
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 2,99
Verkoper: Lemonbite
€ 427,14/1l
Productafbeelding van Etherische olie-geurcompositie voor aromatherapie, Bamer Musk, 7 ml
Etherische olie-geurcompositie voor aromatherapie, Bamer Musk, 7 ml
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 2,99
Verkoper: Lemonbite
€ 427,14/1l
Productafbeelding van BAMER | Geurlamp in glazen fles, 7 ml – Geur van meidoornbloesem – Ruimparfum & aromatherapie – Ideaal voor geurstrips, als toevoeging bij massages
BAMER | Geurlamp in glazen fles, 7 ml – Geur van meidoornbloesem – Ruimparfum & aromatherapie – Ideaal voor geurstrips, als toevoeging bij massages
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 2,08
Verkoper: Lemonbite
€ 297,14/1l
Productafbeelding van Etherische olie van pioenroos, 7 ml, merk BAMER
Etherische olie van pioenroos, 7 ml, merk BAMER
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 2,99
Verkoper: Lemonbite
€ 427,14/1l
Productafbeelding van Etherische rozenolie, 7 ml, BAMER
Etherische rozenolie, 7 ml, BAMER
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 2,08
Verkoper: Lemonbite
€ 297,14/1l
Productafbeelding van Essentiële pepermuntolie 7 ml, merk BAMER
Essentiële pepermuntolie 7 ml, merk BAMER
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 2,99
Verkoper: Lemonbite
€ 427,14/1l
Productafbeelding van BAMER | Geurolie in glazen flesje, 7 ml – Koffiegeur – Ruimparfum & aromatherapie – Ideaal voor geurstrips, als toevoeging bij massages
BAMER | Geurolie in glazen flesje, 7 ml – Koffiegeur – Ruimparfum & aromatherapie – Ideaal voor geurstrips, als toevoeging bij massages
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 2,99
Verkoper: Lemonbite
€ 427,14/1l
Productafbeelding van BAMER | Geurolie in glazen flesje van 7 ml - Lavendelgeur - Geur voor de kamer en aromatherapie - Ideaal voor geurkaarsen, massageoliën
BAMER | Geurolie in glazen flesje van 7 ml - Lavendelgeur - Geur voor de kamer en aromatherapie - Ideaal voor geurkaarsen, massageoliën
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 2,99
Verkoper: Lemonbite
€ 427,14/1l
Productafbeelding van BAMER | Geurluchtolie in glazen flesje, 7 ml – Geur van opium – Ruimparfum & aromatherapie – Ideaal voor geurstrips, als toevoeging bij massages
BAMER | Geurluchtolie in glazen flesje, 7 ml – Geur van opium – Ruimparfum & aromatherapie – Ideaal voor geurstrips, als toevoeging bij massages
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 2,99
Verkoper: Lemonbite
€ 427,14/1l
Productafbeelding van Etherische sandalenolie, 7 ml, BAMER
Etherische sandalenolie, 7 ml, BAMER
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 2,99
Verkoper: Lemonbite
€ 427,14/1l
Productafbeelding van BAMER | Geurlamp in glazen fles, 7 ml – Vanillegeur – Ruimparfum & aromatherapie – Ideaal voor geurstrips, als toevoeging bij massages
BAMER | Geurlamp in glazen fles, 7 ml – Vanillegeur – Ruimparfum & aromatherapie – Ideaal voor geurstrips, als toevoeging bij massages
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 2,99
Verkoper: Lemonbite
€ 427,14/1l
Productafbeelding van Essentiële olie van kersenpitten, 7 ml, BAMER
Essentiële olie van kersenpitten, 7 ml, BAMER
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 2,99
Verkoper: Lemonbite
€ 427,14/1l
Productafbeelding van BAMER | Geurlampolie in glazen fles, 7 ml – Terpentijngeur – Ruukverfrisser & aromatherapie – Ideaal voor geurstrips, als toevoeging bij massages
BAMER | Geurlampolie in glazen fles, 7 ml – Terpentijngeur – Ruukverfrisser & aromatherapie – Ideaal voor geurstrips, als toevoeging bij massages
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 2,99
Verkoper: Lemonbite
€ 427,14/1l
Productafbeelding van BAMER | Geurluchtolie in glazen flesje, 7 ml – Roosengeur – Ruimparfum & aromatherapie – Ideaal voor geurstrips, als toevoeging bij massages
BAMER | Geurluchtolie in glazen flesje, 7 ml – Roosengeur – Ruimparfum & aromatherapie – Ideaal voor geurstrips, als toevoeging bij massages
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 2,99
Verkoper: Lemonbite
€ 427,14/1l
Productafbeelding van Etherische cederolie, 7 ml, BAMER
Etherische cederolie, 7 ml, BAMER
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 2,99
Verkoper: Lemonbite
€ 427,14/1l