Clarins Bright Plus Geavanceerd Serum, expert in het verminderen van pigmentvlekken en het verbeteren van de huidtextuur, 50 ml

€ 75,39

€ 1.507,80 / 1l

Gratis bezorging

Bij jou thuis

do 8 – ma 12 oktober

Gratis retour – 14 dagen

Onze bestedeals
Haarserums & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Kerasilk Anti-Schubbehoofdserum, 100 ml
Kerasilk Anti-Schubbehoofdserum, 100 ml
€ 431,50/1l
3,5Gemiddelde beoordeling: 3,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 43,15
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Madara Kojic Alternatief Pigment Serum, 30 ml
Madara Kojic Alternatief Pigment Serum, 30 ml
€ 1.292,00/1l
€ 38,76
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Evolve Rainforest Rescue Blemish Serum, 30 ml
Evolve Rainforest Rescue Blemish Serum, 30 ml
€ 1.054,00/1l
€ 32,64
-3%
€ 31,62
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Nioxin Serum Scalp Relief: Kalmerende serum voor de hoofdhuid
Nioxin Serum Scalp Relief: Kalmerende serum voor de hoofdhuid
€ 295,70/1l
€ 29,57
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van L'Oréal Paris Bright Reveal Serum, vermindert pigmentvlekken, 30 ml
L'Oréal Paris Bright Reveal Serum, vermindert pigmentvlekken, 30 ml
€ 726,67/1l
€ 21,80
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van AL CUPUAU BIO Sérum voor herstel en verzorging, 100 ml
AL CUPUAU BIO Sérum voor herstel en verzorging, 100 ml
€ 309,10/1l
€ 30,91
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van L'Oréal Revitalift Filler, verzachtend serum met 1,5% hyaluronzuur, 30 ml
L'Oréal Revitalift Filler, verzachtend serum met 1,5% hyaluronzuur, 30 ml
€ 870,33/1l
€ 26,11
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Perricone MD Triple Retinol Renewal Serum, 59 ml
Perricone MD Triple Retinol Renewal Serum, 59 ml
€ 1.967,97/1l
€ 116,11
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van PILELXIL AMPOLLAS anti-haaruitval, 20 ampullen van 5 ml
PILELXIL AMPOLLAS anti-haaruitval, 20 ampullen van 5 ml
€ 512,90/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 57,80
-11%
€ 51,29
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Anti-aging serum, Med Skin, Postquam, 30 ml
Anti-aging serum, Med Skin, Postquam, 30 ml
€ 663,33/1l
€ 19,90
Gratis bezorging
Verkoper: Postquam
Productafbeelding van SENSINOL Kalmerend en beschermend serum, 30 ml
SENSINOL Kalmerend en beschermend serum, 30 ml
€ 481,27/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 34,17
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Nivea Cellular Expert Filler Serum, herstellend en opvullend, 30 ml
Nivea Cellular Expert Filler Serum, herstellend en opvullend, 30 ml
€ 25,03
-12%
€ 21,92
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE
Productafbeelding van ELEMENTS Kalmerende Serum, 100 ml
ELEMENTS Kalmerende Serum, 100 ml
€ 616,90/1l
€ 61,69
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Biretix Double Correction Serum, 30 ml
Biretix Double Correction Serum, 30 ml
€ 1.205,00/1l
€ 36,15
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van iWhite serum voor kleurcorrectie, 30 ml
iWhite serum voor kleurcorrectie, 30 ml
€ 920,33/1l
€ 27,61
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Medicube - PDRN Collageen Glow Gele Serum, 30 ml
Medicube - PDRN Collageen Glow Gele Serum, 30 ml
€ 696,67/1l
€ 20,90
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Pantene Serum voor haargroei, 60 ml
Pantene Serum voor haargroei, 60 ml
€ 457,67/1l
€ 27,46
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Physiodose Fysiologisch serum, 30 eenheden
Physiodose Fysiologisch serum, 30 eenheden
€ 114,53/1l
€ 17,18
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van L'Oréal Expert Serie Serioxyl Geavanceerd haarverdikkingsserum, 90 ml
L'Oréal Expert Serie Serioxyl Geavanceerd haarverdikkingsserum, 90 ml
€ 126,08/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 18
€ 37,95
Gratis bezorging
Verkoper: Beautykaufen

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Clarins Bright Plus Geavanceerd Serum, expert in het verminderen van pigmentvlekken en het verbeteren van de huidtextuur, 50 ml
Inhoud
50 ml
Ingrediënten
Ingrediënten*: AQUA/WATER/EAU. GLYCERIN. DIMETHICONE. NIACINAMIDE. PENTYLENE GLYCOL. ASCORBYL GLUCOSIDE. BUTYLENE GLYCOL. BORON NITRIDE. CELLULOSE. NATRIUMHYDROXIDE. NATRIUM POLYACRYLAAT. ACRYLATES/C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER. NATRIUMCITRAAT. CHLORFENESINE. ETHYLHEXYLGLYCERINE. XANTHAANGOM. BIOTINE. PARFUM/FRAGRANCE. SAMBUCUS NIGRA BLOEMEXTRACT. CITROENZUUR. MALPIGHIA EMARGINATA (ACEROLA) VRUCHT EXTRACT. ALCHEMILLA VULGARIS EXTRACT. MALPIGHIA EMARGINATA (ACEROLA) ZAAD EXTRACT. XYLITOL. PANCRATIUM MARITIMUM EXTRACT. NATRIUMBENZOATE. CAMELLIA SINENSIS BLAD EXTRACT. KALIUMSORBAAT. [V4325A] Let op: de samenstelling van onze producten kan veranderen. In geval van twijfel zijn de vermeldingen op de verpakking van het betreffende product leidend
Fabrikant
EAN
3666057229862

Inhoud
50 ml
Ingrediënten
Ingrediënten*: AQUA/WATER/EAU. GLYCERIN. DIMETHICONE. NIACINAMIDE. PENTYLENE GLYCOL. ASCORBYL GLUCOSIDE. BUTYLENE GLYCOL. BORON NITRIDE. CELLULOSE. NATRIUMHYDROXIDE. NATRIUM POLYACRYLAAT. ACRYLATES/C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER. NATRIUMCITRAAT. CHLORFENESINE. ETHYLHEXYLGLYCERINE. XANTHAANGOM. BIOTINE. PARFUM/FRAGRANCE. SAMBUCUS NIGRA BLOEMEXTRACT. CITROENZUUR. MALPIGHIA EMARGINATA (ACEROLA) VRUCHT EXTRACT. ALCHEMILLA VULGARIS EXTRACT. MALPIGHIA EMARGINATA (ACEROLA) ZAAD EXTRACT. XYLITOL. PANCRATIUM MARITIMUM EXTRACT. NATRIUMBENZOATE. CAMELLIA SINENSIS BLAD EXTRACT. KALIUMSORBAAT. [V4325A] Let op: de samenstelling van onze producten kan veranderen. In geval van twijfel zijn de vermeldingen op de verpakking van het betreffende product leidend
Fabrikant
EAN
3666057229862
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Clarins Bright Plus, voor dames, geschikt voor alle huidtypes, 30 ml
Clarins Bright Plus, voor dames, geschikt voor alle huidtypes, 30 ml
€ 2.386,33/1l
€ 71,59
Gratis bezorging
Verkoper: InfinityAroma
Productafbeelding van Clarins Double Serum, voor dames, geschikt voor alle huidtypes, 75 ml
Clarins Double Serum, voor dames, geschikt voor alle huidtypes, 75 ml
€ 1.266,40/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 236
€ 110,00
-€ 15,02
€ 94,98
Gratis bezorging
Verkoper: Trading-Shop25
Productafbeelding van Clarins Super Restorative Dagcrème, dagcrème, voor vrouwen, geschikt voor alle huidtypes, voor gezicht, hals en nek, anti-puistjes, anti-rimpel, huidverhelderend, revitaliserend, liftend, hydraterend, voedend, ..., 50 ml
Clarins Super Restorative Dagcrème, dagcrème, voor vrouwen, geschikt voor alle huidtypes, voor gezicht, hals en nek, anti-puistjes, anti-rimpel, huidverhelderend, revitaliserend, liftend, hydraterend, voedend, ..., 50 ml
€ 2.052,80/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 102,64
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Clarins Double Serum, voor vrouwen, geschikt voor elk huidtype, 50 ml
Clarins Double Serum, voor vrouwen, geschikt voor elk huidtype, 50 ml
€ 2.123,80/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 236
€ 106,19
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van BLEND-A-MED 3D White Cool Water Whitening tandpasta, 75 ml
BLEND-A-MED 3D White Cool Water Whitening tandpasta, 75 ml
€ 25,87/1l
2,0Gemiddelde beoordeling: 2,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 1,94
Verkoper: Avanti_Shop

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 1 beoordeling
Beoordeeld op 7 september 2026 op
Geverifieerde aankoop
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van L'Oréal Professionnel Serie Expert Aminexil Advanced Roll-on, 42 x 6 ml
L'Oréal Professionnel Serie Expert Aminexil Advanced Roll-on, 42 x 6 ml
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 86,29
Verkoper: PerfumTraders
€ 342,42/1l
Productafbeelding van Olaplex Professional Reisset voor Professionele Stylisten
Olaplex Professional Reisset voor Professionele Stylisten
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 87,72
Verkoper: PerfumTraders
€ 292,40/1l
Productafbeelding van M2 BEAUTÉ Haarstimulerend Serum, Haarserum, 120 ml, Geschikt voor zowel mannen als vrouwen, Alle haartypes, Repareert, Revitaliseert, Spray
M2 BEAUTÉ Haarstimulerend Serum, Haarserum, 120 ml, Geschikt voor zowel mannen als vrouwen, Alle haartypes, Repareert, Revitaliseert, Spray
€ 74,33
-4%
€ 70,94
Verkoper: PerfumTraders
€ 591,17/1l
Productafbeelding van Bobbi Brown Intensiv Serum Foundation SPF40 - Warm Beige
Bobbi Brown Intensiv Serum Foundation SPF40 - Warm Beige
€ 65,17
Verkoper: PerfumTraders
€ 387,92/1kg
Productafbeelding van K18 Peptide Prep Pro Chelating Hair Complex, 300 ml
K18 Peptide Prep Pro Chelating Hair Complex, 300 ml
€ 62,59
Verkoper: PerfumTraders
€ 208,63/1l
Productafbeelding van Goldwell Dualsenses Color Lock Serum, 12 flacons van 18 ml
Goldwell Dualsenses Color Lock Serum, 12 flacons van 18 ml
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 45,90
-2%
€ 44,58
Verkoper: PerfumTraders
€ 206,39/1l
Productafbeelding van Goldwell Dualsenses Just Smooth Intensieve Verzorgingsserum voor Pluiscontrole, 12 x 18 ml, AI-gegenereerde afbeelding
Goldwell Dualsenses Just Smooth Intensieve Verzorgingsserum voor Pluiscontrole, 12 x 18 ml
€ 45,90
Verkoper: PerfumTraders
€ 212,50/1l
Productafbeelding van Oribe Après Beach Wave & Shine Spray 310ml - Spray voor golvend haar met glans
Oribe Après Beach Wave & Shine Spray 310ml - Spray voor golvend haar met glans
€ 45,90
-2%
€ 44,88
Verkoper: PerfumTraders
€ 144,77/1l
Productafbeelding van Lijnzaadserum voor blond haar, Bright Blonde (Essentiële voorbereidingsserum), 100 ml
Lijnzaadserum voor blond haar, Bright Blonde (Essentiële voorbereidingsserum), 100 ml
€ 44,88
Verkoper: PerfumTraders
€ 448,80/1l
Productafbeelding van Seren Bobbi Brown Extra Plump Lip Serum
Seren Bobbi Brown Extra Plump Lip Serum
€ 43,86
Verkoper: PerfumTraders
€ 7.310,00/1l
Productafbeelding van Kerasilk Anti-Schubbehoofdserum, 100 ml
Kerasilk Anti-Schubbehoofdserum, 100 ml
3,5Gemiddelde beoordeling: 3,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 43,15
Verkoper: PerfumTraders
€ 431,50/1l
Productafbeelding van Madara Kojic Alternatief Pigment Serum, 30 ml
Madara Kojic Alternatief Pigment Serum, 30 ml
€ 38,76
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.292,00/1l
Productafbeelding van Evolve Hyaluronzuur Serum, 30 ml
Evolve Hyaluronzuur Serum, 30 ml
€ 38,76
-2%
€ 37,74
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.258,00/1l
Productafbeelding van Wella Professionals Nioxin 3, 3-stappen systeem, inhoud: 150 ml + 150 ml + 50 ml
Wella Professionals Nioxin 3, 3-stappen systeem, inhoud: 150 ml + 150 ml + 50 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 37,74
Verkoper: PerfumTraders
€ 81,16/1kg
Productafbeelding van Wella SP Balance Scalp Energy Serum, 100 ml
Wella SP Balance Scalp Energy Serum, 100 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 35,70
Verkoper: PerfumTraders
€ 357,00/1l
Productafbeelding van Magic Elixir haarolie, haarherstellende concentratie voor vrouwen, 125 ml - Kiehl's
Magic Elixir haarolie, haarherstellende concentratie voor vrouwen, 125 ml - Kiehl's
€ 36,75
-11%
€ 32,34
Verkoper: PerfumTraders
€ 258,72/1l
Productafbeelding van Evolve Rainforest Rescue Blemish Serum, 30 ml
Evolve Rainforest Rescue Blemish Serum, 30 ml
€ 32,64
-3%
€ 31,62
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.054,00/1l
Productafbeelding van Sebastian Penetraitt Herstellende Serum voor 's Nachts, 100 ml
Sebastian Penetraitt Herstellende Serum voor 's Nachts, 100 ml
€ 32,23
Verkoper: PerfumTraders
€ 322,30/1l
Productafbeelding van Wella Elements Calming, haarserum, 100 ml, voor vrouwen, geschikt voor droog haar en gevoelig haar, hydraterend, voedend, verzachtend, spray
Wella Elements Calming, haarserum, 100 ml, voor vrouwen, geschikt voor droog haar en gevoelig haar, hydraterend, voedend, verzachtend, spray
€ 30,60
Verkoper: PerfumTraders
€ 306,00/1l
Productafbeelding van Nioxin Serum Scalp Relief: Kalmerende serum voor de hoofdhuid
Nioxin Serum Scalp Relief: Kalmerende serum voor de hoofdhuid
€ 29,57
Verkoper: PerfumTraders
€ 295,70/1l