Gillette Proglide scheerapparaat voor heren, natte scheerapparaat, metaal, grijs/zwart

€ 73,57

Gratis bezorging

Bij jou thuis

do 8 oktober

Gratis retour – 14 dagen

Onze bestedeals
Nat scheren & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Gillette Fusion 5 scheermesjes, 12 reservemesjes voor heren, geschikt voor natte scheerapparaten met 5 mesjes
Gillette Fusion 5 scheermesjes, 12 reservemesjes voor heren, geschikt voor natte scheerapparaten met 5 mesjes
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 75,60
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Gillette Labs scheerapparaat voor heren, natte scheerapparaat, metaal, zwart
Gillette Labs scheerapparaat voor heren, natte scheerapparaat, metaal, zwart
€ 30,21
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Gillette Labs scheerapparaat voor heren, natte scheerapparaat, metaal, zwart
Gillette Labs scheerapparaat voor heren, natte scheerapparaat, metaal, zwart
€ 55,44
Verkoper: Di-Life
Productafbeelding van Gillette Labs scheerapparaat voor heren, natte scheerapparaat, metaal, zwart
Gillette Labs scheerapparaat voor heren, natte scheerapparaat, metaal, zwart
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 47,03
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Gillette Mach 3 Standaard scheermes voor heren, metaal, blauw/grijs
Gillette Mach 3 Standaard scheermes voor heren, metaal, blauw/grijs
€ 31,03
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Gillette PROGLIDE scheerapparaat voor heren
Gillette PROGLIDE scheerapparaat voor heren
€ 28,84
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Gillette Labs scheerapparaat voor heren, natte scheerapparaat, metaal, zwart
Gillette Labs scheerapparaat voor heren, natte scheerapparaat, metaal, zwart
€ 26,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Gillette Mach 3 Standaard scheermes voor heren, metaal, blauw/grijs
Gillette Mach 3 Standaard scheermes voor heren, metaal, blauw/grijs
€ 50,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Gillette Fusion5 - scheerapparaat + 3 navulmesjes
Gillette Fusion5 - scheerapparaat + 3 navulmesjes
€ 23,00
-7%
€ 21,36
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Gillette Labs scheerapparaat voor heren, natte scheerapparaat, metaal, zwart/goud
Gillette Labs scheerapparaat voor heren, natte scheerapparaat, metaal, zwart/goud
€ 65,36
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Gillette ProGlide scheerapparaat voor mannen
Gillette ProGlide scheerapparaat voor mannen
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 71,20
Verkoper: Drogisterijplus-nl
Productafbeelding van Gillette - Fusion5 - Reservemes 4.0ks
Gillette - Fusion5 - Reservemes 4.0ks
€ 33,40
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van Gillette scheerapparaat Skinguard Sensitive
Gillette scheerapparaat Skinguard Sensitive
€ 12,60
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Gillette Scheermes Fusion5 ProGlide
Gillette Scheermes Fusion5 ProGlide
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 28,40
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van Blue3 scheerapparaat Comfort voor mannen 1 - Gillette
Blue3 scheerapparaat Comfort voor mannen 1 - Gillette
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 10,40
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Hydro 5 scheerapparaat voor huidbescherming + 9 scheerköpjes
Hydro 5 scheerapparaat voor huidbescherming + 9 scheerköpjes
€ 24,18
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Gillette Fusion5 ProGlide Flexball scheermes
Gillette Fusion5 ProGlide Flexball scheermes
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 10,11
-9%
€ 9,15
Verkoper: Glamperfeu
Productafbeelding van Gillette ProGlide Scheermes + 1 Scheermesje
Gillette ProGlide Scheermes + 1 Scheermesje
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 12,71
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Gillette Blue3 wegwerpmesjes, 1 stuk
Gillette Blue3 wegwerpmesjes, 1 stuk
€ 4,02
-4%
€ 3,82
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Gillette - Fusion - Scheerapparaat + 2 reservemesjes
Gillette - Fusion - Scheerapparaat + 2 reservemesjes
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 11,27
Verkoper: Avanti_Shop

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Ervaar een grondige en langdurige scheerbeurt met de Gillette Fusion5 scheerapparaat voor mannen. Dit scheerapparaat is voorzien van 5 scherpe mesjes die zorgen voor een gladde en comfortabele scheerervaring. De Fusion5 wordt geleverd met een glijstrip voor een zachtere beweging, wat het comfort van uw scheerbeurt verhoogt. Elke vervangende mesjes zorgt voor tot wel 20 scheerbeurten* (*gebaseerd op 3 scheerbeurten per week). Het scheerapparaat bevat ook een precisietrimmer voor moeilijk bereikbare plekken. Met een Microfin Guard die de huid voorbereidt op het scheren, zorgt dit scheerapparaat voor een efficiënte scheerervaring. Voor optimale resultaten, combineer het scheerapparaat met de Gillette Fusion Pro Sensitive Cooling gel. - GLIJDSTRIP: voor een zachtere beweging. - 1 VERVANGEND MESJE = 20 SCHEERBEURTEN; bij 3 scheerbeurten per week. - PRECISIETRIMMER: ontworpen voor moeilijk bereikbare plekken. - 5 SCHERPE MESJES: voor een grondige en langdurige scheerbeurt. - PAS OP ALLE: Gillette Proglide, Proshield en Fusion5 scheerapparaten
Kleur
Zwart
Fabrikant
Doelgroepen
Heren
Nat scheren mogelijk
Ja
EAN
8700216692786

Kleur
Zwart
Fabrikant
Doelgroepen
Heren
Nat scheren mogelijk
Ja
EAN
8700216692786
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Gillette ProGlide scheermesjes, verpakking van 8 stuks
Gillette ProGlide scheermesjes, verpakking van 8 stuks
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 201
€ 28,00
-3%
€ 26,99
Verkoper: Ston-shop
Productafbeelding van Gillette Fusion5, 12 reservemesjes, extra groot pak
Gillette Fusion5, 12 reservemesjes, extra groot pak
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 41,08
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Gillette Fusion5 Proglide Power 8 mesjes
Gillette Fusion5 Proglide Power 8 mesjes
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 99
€ 42,95
Gratis bezorging
Verkoper: ACR-Reijnders
Productafbeelding van Bodybite - Verstelbaar scheermes met 24 mesjes – Veiligheidsscheermes – Klassiek roestvrijstalen scheermes – Geschikt voor de gevoelige huid – Glad scheren zonder huidirritatie – MENZORS
Bodybite - Verstelbaar scheermes met 24 mesjes – Veiligheidsscheermes – Klassiek roestvrijstalen scheermes – Geschikt voor de gevoelige huid – Glad scheren zonder huidirritatie – MENZORS
2,3Gemiddelde beoordeling: 2,3 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 36,95
-43%
€ 20,99
Gratis bezorging
Verkoper: Mormark
Productafbeelding van Gillette Fusion 5 scheermesjes, 12 reservemesjes voor heren, geschikt voor natte scheerapparaten met 5 mesjes
Gillette Fusion 5 scheermesjes, 12 reservemesjes voor heren, geschikt voor natte scheerapparaten met 5 mesjes
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 75,60
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Gillette Labs systeemmesjes, 5 stuks + handstuk. Online bestelling, verzending
Gillette Labs systeemmesjes, 5 stuks + handstuk. Online bestelling, verzending
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 69,38
-9%
€ 62,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Gillette Fusion manual mesjes (8 stuks)
Gillette Fusion manual mesjes (8 stuks)
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 137
€ 24,99
Verkoper: Ston-shop
Productafbeelding van FUSION 5: oplader, 4 reserveonderdelen
FUSION 5: oplader, 4 reserveonderdelen
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 120
€ 27,88
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van 2 stuks kussens van microvezel | 40 x 80 cm | DREAMSTAR | Geschikt voor mensen met allergieën
2 stuks kussens van microvezel | 40 x 80 cm | DREAMSTAR | Geschikt voor mensen met allergieën
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 300
€ 15,90
Gratis bezorging
Verkoper: TBFurnitureGmbH
Productafbeelding van Brandson keramische kachel, 2000W, met afstandsbediening, energiezuinig
Brandson keramische kachel, 2000W, met afstandsbediening, energiezuinig
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 169
€ 66,95
Gratis bezorging
Verkoper: Ganz-Einfach
Productafbeelding van Mesko Home MS 8053 wasmachine, bovenlader, 3 kg, blauw/wit
Mesko Home MS 8053 wasmachine, bovenlader, 3 kg, blauw/wit
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 84
€ 82,39
Gratis bezorging
Verkoper: Nali
Productafbeelding van Emporia emporiaSMART.6lite, 13,8 cm (5,45 inch), 6 GB, 128 GB, 13 MP, Android 13, Zwart, Zilver
Emporia emporiaSMART.6lite, 13,8 cm (5,45 inch), 6 GB, 128 GB, 13 MP, Android 13, Zwart, Zilver
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 531,00
Gratis bezorging
Verkoper: NovaMBSmart
Productafbeelding van Gillette Fusion5 - scheerapparaat + 3 navulmesjes
Gillette Fusion5 - scheerapparaat + 3 navulmesjes
€ 23,00
-7%
€ 21,36
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van LED-sterren, maanvormige lichtgordijn, lichtketting, 8 lichtmodi, geschikt voor binnen, feestjes, ramen, tuin, bruiloften, kerst, decoratie, kleurrijk
LED-sterren, maanvormige lichtgordijn, lichtketting, 8 lichtmodi, geschikt voor binnen, feestjes, ramen, tuin, bruiloften, kerst, decoratie, kleurrijk
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 177
€ 27,89
Gratis bezorging
Verkoper: lapamax
Productafbeelding van Celimax Vita-A Retinal Shot, verstevigende booster, 15 ml
Celimax Vita-A Retinal Shot, verstevigende booster, 15 ml
€ 900,00/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 180
€ 14,15
-4%
€ 13,50
Gratis bezorging
Verkoper: Trading-Shop25
Productafbeelding van GEEKOM AI Mini PC A9 Max met AMD Ryzen AI 9 HX 470 (upgradebaar naar 370), 32GB DDR5 + 2TB SSD, 2.5G Dual-LAN mini-computer met Windows 11 Pro en 2x USB4
GEEKOM AI Mini PC A9 Max met AMD Ryzen AI 9 HX 470 (upgradebaar naar 370), 32GB DDR5 + 2TB SSD, 2.5G Dual-LAN mini-computer met Windows 11 Pro en 2x USB4
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 1.429,00
Gratis bezorging
Verkoper: 360deutschlandstore
Productafbeelding van d'ALBA White Truffle Mist Serum 100 ml – Hydraterende serumspray met witte truffel
d'ALBA White Truffle Mist Serum 100 ml – Hydraterende serumspray met witte truffel
€ 240,60/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 43
€ 24,99
-3%
€ 24,06
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van W-9-1400-B (zwart)
W-9-1400-B (zwart)
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 61
€ 1.008,06
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is B.
Verkoper: TEC-MORE
Productafbeelding van Metaltex hefboomopener, lengte: 150 mm, zwart/grijs
Metaltex hefboomopener, lengte: 150 mm, zwart/grijs
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 27,30
Verkoper: Green_Country
Productafbeelding van UISEBRT Toiletdeksel met zachte sluiting, WC-zitting, toiletbril met softclose-mechanisme. Toiletdeksel van Duroplast - geschikt voor aquaria met zoetwatervissen
UISEBRT Toiletdeksel met zachte sluiting, WC-zitting, toiletbril met softclose-mechanisme. Toiletdeksel van Duroplast - geschikt voor aquaria met zoetwatervissen
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 168
€ 30,99
5% Voucher
Gratis bezorging
Verkoper: BojiaHome
Productafbeelding van Epson - C11CJ71401 - Inkjetprinter - EcoTank ET-1810
Epson - C11CJ71401 - Inkjetprinter - EcoTank ET-1810
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 34
€ 213,20
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Dyson AM07 Towerventilator, wit/zilver
Dyson AM07 Towerventilator, wit/zilver
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 52
€ 504,42
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Litter box with edges - ROTHO MYPET - BONNIE - 57.2 x 39.3 x 20.9 cm - Green
Litter box with edges - ROTHO MYPET - BONNIE - 57.2 x 39.3 x 20.9 cm - Green
€ 37,05/1kg
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 31,60
Gratis bezorging
Verkoper: Erksononline1
Productafbeelding van Gillette Scheermes Fusion5 ProGlide
Gillette Scheermes Fusion5 ProGlide
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 28,40
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van Varta Longlife Power Alkaline Mangaan Batterij LR6/AA Mignon, 1,5 V (24 stuks)
Varta Longlife Power Alkaline Mangaan Batterij LR6/AA Mignon, 1,5 V (24 stuks)
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 54
€ 11,95
Verkoper: Akkuman
Productafbeelding van Blink Outdoor 4 - Netwerkbewakingscamera - Geschikt voor binnen- en buitengebruik - Weerbestendig - Kleurweergave (dag en nacht) - 1080p - Audio - Draadloos - Wi-Fi - Met Sync Module Core
Blink Outdoor 4 - Netwerkbewakingscamera - Geschikt voor binnen- en buitengebruik - Weerbestendig - Kleurweergave (dag en nacht) - 1080p - Audio - Draadloos - Wi-Fi - Met Sync Module Core
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 73
€ 87,71
Verkoper: GaladorEU
Productafbeelding van Tic Tac Lilliput, verpakking van 60 stuks, 228 gram
Tic Tac Lilliput, verpakking van 60 stuks, 228 gram
€ 420,79/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 86
€ 95,94
Verkoper: Needforsweet
Productafbeelding van Gillette Mach 3, 12 stuks
Gillette Mach 3, 12 stuks
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 49,31
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Dekbedovertrek zomerdekbed 200 x 135 cm - Dekbed, wollen deken, quilt, beddengoed en dekens met vulling van microvezel, wit
Dekbedovertrek zomerdekbed 200 x 135 cm - Dekbed, wollen deken, quilt, beddengoed en dekens met vulling van microvezel, wit
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 191
€ 63,83
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Gillette Fusion5 ProGlide Flexball scheermes
Gillette Fusion5 ProGlide Flexball scheermes
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 10,11
-9%
€ 9,15
Verkoper: Glamperfeu

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 2 beoordelingen
Beoordeeld op 29 juli 2026 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Alles goed
Beoordeeld op 15 augustus 2026 op
Geverifieerde aankoop