NEW CO VERTRIEBSGMBH: Slijm in de olievat. 0

€ 5,49

plus € 9,95 verzendkosten

Bij jou thuis

vr 2 – ma 5 oktober
Onze bestedeals
Speelslijm & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Olievatten met slijm, 6 verschillende kleuren, in een displayverpakking
Olievatten met slijm, 6 verschillende kleuren, in een displayverpakking
€ 5,49
-36%
€ 3,49
Verkoper: SpielzeugBetuwe
Productafbeelding van Activeringsvloeistof voor slijm, 250 ml
Activeringsvloeistof voor slijm, 250 ml
€ 48,86/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 13,68
15% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van Maak je eigen slijmset in een magische fles
Maak je eigen slijmset in een magische fles
€ 17,05
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van Wetenschappelijk kinderboek dat slijm maakt
Wetenschappelijk kinderboek dat slijm maakt
€ 12,80
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van Slijmerige shake
Slijmerige shake
€ 210,71/1kg
€ 29,50
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Eenheidshoorn-poep slijm
Eenheidshoorn-poep slijm
€ 12,37
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van Biologisch afbreekbare slijm van Johntoy
Biologisch afbreekbare slijm van Johntoy
€ 5,49
-54%
€ 2,49
Verkoper: SpielzeugBetuwe
Productafbeelding van Kit voor het maken van slijm
Kit voor het maken van slijm
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 44,48
-22%
€ 34,50
Gratis bezorging
Verkoper: Erksononline1
Productafbeelding van Johntoy Eenhoorn-slijmset
Johntoy Eenhoorn-slijmset
€ 21,51
-37%
€ 13,42
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van Mierenpoep-ontstresser, knuffelbaar slijm, 7 cm
Mierenpoep-ontstresser, knuffelbaar slijm, 7 cm
€ 10,42
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Buki Sensoriële slijm
Buki Sensoriële slijm
€ 32,32
Verkoper: Mamito
Productafbeelding van UP International B.V. Kneedmassa, slijm en accessoires - Doe-het-zelf - Overige
UP International B.V. Kneedmassa, slijm en accessoires - Doe-het-zelf - Overige
€ 19,50
Gratis bezorging
Verkoper: PlanetHappy
Productafbeelding van Plangebak met slijm, 152 x 30 cm
Plangebak met slijm, 152 x 30 cm
€ 16,49/1kg
€ 24,90
Gratis bezorging
Verkoper: KOKA
Productafbeelding van SLIZ - set voor het maken van slijm
SLIZ - set voor het maken van slijm
€ 53,37
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Slime
Slime
€ 22,99
Verkoper: Zianshop
Productafbeelding van Slime
Slime
€ 31,99
Gratis bezorging
Verkoper: Zianshop
Productafbeelding van Toi-speelgoed maakt slijm – heerlijk slijm!
Toi-speelgoed maakt slijm – heerlijk slijm!
€ 12,55
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van Johntoy slijm met insect – 6 cm
Johntoy slijm met insect – 6 cm
€ 5,49
Verkoper: SpielzeugBetuwe
Productafbeelding van Galileo: Het "Slijm Laboratorium" experimenteerpakket. Maak zelf slijm
Galileo: Het "Slijm Laboratorium" experimenteerpakket. Maak zelf slijm
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 45,52
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van L.O.L. Verrassing! Slijm-ei. TMLovin, 140 ml
L.O.L. Verrassing! Slijm-ei. TMLovin, 140 ml
€ 7,22/1kg
€ 7,22
Verkoper: EFIGlobalStoreDE

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

NEW CO VERTRIEBSGMBH: Slijm in de olievat. 0
Fabrikant
Toi-Toys
MPN (Manufacturer Part Number)
2335943
EAN
8714627012422

Fabrikant
Toi-Toys
MPN (Manufacturer Part Number)
2335943
EAN
8714627012422
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Kleurloze PVA-lijm, 5 liter, TUBAN
Kleurloze PVA-lijm, 5 liter, TUBAN
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 39,02
-40%
€ 23,26
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van Classic Rainbow High Modepop - Skyler
Classic Rainbow High Modepop - Skyler
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 35
€ 49,40
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van ZURU 15907, Voedsel, 6 jaar/jaren, Meerkleurig
ZURU 15907, Voedsel, 6 jaar/jaren, Meerkleurig
€ 27,47/1kg
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 63,99
-14%
€ 54,94
Gratis bezorging
Verkoper: PlanetHappy
Productafbeelding van ELMER'S 2109483 ELMER'S Metallic Slime Set
ELMER'S 2109483 ELMER'S Metallic Slime Set
€ 71,60/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 30,79
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Moose Toys, St. Columb Major Business Park. Moose Toys GUI GUI S2 MEGA SLIME HAUL. Overige
Moose Toys, St. Columb Major Business Park. Moose Toys GUI GUI S2 MEGA SLIME HAUL. Overige
€ 50,99
Verkoper: SpielzeugBetuwe
Productafbeelding van 4 Stück Kotzender Smiley mit Squeeze Schleim - ca. 4,5 cm
4 Stück Kotzender Smiley mit Squeeze Schleim - ca. 4,5 cm
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 12,99
Verkoper: Volksfestartikel-Berlin
Productafbeelding van Canal Toys SSC184 Canaltoys Slime Mix'in Kit 10er-Pack
Canal Toys SSC184 Canaltoys Slime Mix'in Kit 10er-Pack
€ 10,73
Verkoper: TEC-MORE
Productafbeelding van Galileo: Het "Slijm Laboratorium" experimenteerpakket. Maak zelf slijm
Galileo: Het "Slijm Laboratorium" experimenteerpakket. Maak zelf slijm
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 45,52
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Activeringsvloeistof voor slijm, 250 ml
Activeringsvloeistof voor slijm, 250 ml
€ 48,86/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 13,68
15% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van Carletto Woozle Goozle, Sliz, Verschillende, 8 jaar, Meerdere kleuren
Carletto Woozle Goozle, Sliz, Verschillende, 8 jaar, Meerdere kleuren
€ 111,64/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 43,54
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Professor Slime Mega XXL emmer met slijm, 750 gram
Professor Slime Mega XXL emmer met slijm, 750 gram
€ 11,99/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 9,99
-10%
€ 8,99
Verkoper: SpielzeugBetuwe
Productafbeelding van Glibbi Slime Maker, 2-delig.
Glibbi Slime Maker, 2-delig.
€ 113,18/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 2,49
Verkoper: SpielzeugBetuwe
Productafbeelding van 72 eenheden ruimteslijm in display 9443
72 eenheden ruimteslijm in display 9443
€ 14,90/1l
€ 1,49
Verkoper: SpielzeugBetuwe
Productafbeelding van Tuban SLIME ACTIVATOR, Transparant, Jongen/meisje, Kinderen, Polen, Niet in de ogen of op het gezicht spuiten, Niet geschikt voor kinderen jonger dan 36 maanden, Alleen gebruiken voor..., 1 stuk
Tuban SLIME ACTIVATOR, Transparant, Jongen/meisje, Kinderen, Polen, Niet in de ogen of op het gezicht spuiten, Niet geschikt voor kinderen jonger dan 36 maanden, Alleen gebruiken voor..., 1 stuk
€ 169,80/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 30,54
-44%
€ 16,98
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van Rainbow High: Bella, met glitters en slijm
Rainbow High: Bella, met glitters en slijm
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 39,79
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van TUBAN activator voor slijm, 1 liter, TU3050, 30506
TUBAN activator voor slijm, 1 liter, TU3050, 30506
€ 18,78/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 21,99
Verkoper: Drogisterijplus-nl
Productafbeelding van ELMER'S 2079477, ELMER'S Magische Lijm, 259 ml
ELMER'S 2079477, ELMER'S Magische Lijm, 259 ml
€ 55,25/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 14,31
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Creative and manual activities - ZURU - Slime Mart Shopping Basket - Ages 6+
Creative and manual activities - ZURU - Slime Mart Shopping Basket - Ages 6+
€ 59,95/1kg
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 48,35
Gratis bezorging
Verkoper: Erksononline1
Productafbeelding van Tuban TU3051, 500 ml, Vloeistof, Verpakking met lijm
Tuban TU3051, 500 ml, Vloeistof, Verpakking met lijm
€ 15,34/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 7,67
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van ELMER'S 2109487 Kleurveranderende slijmset met 4 onderdelen
ELMER'S 2109487 Kleurveranderende slijmset met 4 onderdelen
€ 69,21/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 29,76
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Astra, activator voor slijm, geschikt voor mensen met glutenintolerantie, 500 ml
Astra, activator voor slijm, geschikt voor mensen met glutenintolerantie, 500 ml
€ 12,69/1kg
3,5Gemiddelde beoordeling: 3,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 12,40
-43%
€ 6,98
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van ELMER'S 2109506 ELMER'S Opake Slime Set
ELMER'S 2109506 ELMER'S Opake Slime Set
€ 62,33/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 30,58
-12%
€ 26,80
Verkoper: somnia24

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Kerst-slime adventskalender 2026 voor kinderen, doe-het-zelf slime set met 24 dagen aftellen
Kerst-slime adventskalender 2026 voor kinderen, doe-het-zelf slime set met 24 dagen aftellen
€ 84,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion