LIPTON Zwarte thee met citroen, afkomstig uit Spanje - 20 theezakjes

€ 4,15

€ 4,15 / 1kg

plus € 14,99 verzendkosten

Bij jou thuis

di 6 – do 8 oktober
Onze bestedeals
Theezakjes & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Lipton Zwarte Thee Earl Grey met Bergamot Citrus, verpakking van 20 theezakjes
Lipton Zwarte Thee Earl Grey met Bergamot Citrus, verpakking van 20 theezakjes
€ 85,00/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 4,25
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Lipton Yellow Label Zwarte Thee, 50 gram (25 theezakjes)
Lipton Yellow Label Zwarte Thee, 50 gram (25 theezakjes)
€ 58,20/1kg
€ 3,06
-4%
€ 2,91
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Dilmah Citroen Ceylon Zwarte Thee, 20 theezakjes
Dilmah Citroen Ceylon Zwarte Thee, 20 theezakjes
€ 39,89/1kg
€ 3,68
-2%
€ 3,59
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Lipton Zwarte Thee met Aardbeien, afkomstig uit Frankrijk, 20 stuks à 30 gram
Lipton Zwarte Thee met Aardbeien, afkomstig uit Frankrijk, 20 stuks à 30 gram
€ 69,17/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 4,15
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Twinings Darjeeling Thee, 25 theezakjes, 50 g – Aromatische zwarte thee
Twinings Darjeeling Thee, 25 theezakjes, 50 g – Aromatische zwarte thee
€ 151,40/1kg
€ 7,57
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Zwarte thee Loyd Ceylon, 75 theezakjes
Zwarte thee Loyd Ceylon, 75 theezakjes
€ 21,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Lipton vanille-kruiden thee, 20 theezakjes
Lipton vanille-kruiden thee, 20 theezakjes
€ 83,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 4,15
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Tetley zwarte thee, snellee-theezakjes, 440 stuks
Tetley zwarte thee, snellee-theezakjes, 440 stuks
€ 23,81/1kg
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 25,57
-5%
€ 24,29
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Dilmah Zwarte Thee met Ananas, 20 theezakjes
Dilmah Zwarte Thee met Ananas, 20 theezakjes
€ 13,56/1kg
€ 3,57
-5%
€ 3,39
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Ahmad Thee - Zwarte thee met perzikaroma, 40g, 20 theezakjes
Ahmad Thee - Zwarte thee met perzikaroma, 40g, 20 theezakjes
€ 499,75/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 19,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Loyd zwarte thee met citroensmaak, 20 theezakjes
Loyd zwarte thee met citroensmaak, 20 theezakjes
€ 16,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Twinings Thee, Citroen-Gember, 20 theezakjes, 30g – Aromatische kruidenthee
Twinings Thee, Citroen-Gember, 20 theezakjes, 30g – Aromatische kruidenthee
€ 218,33/1kg
€ 6,55
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Tetley Intense Zwarte Thee, 100 theezakjes x 2 gram
Tetley Intense Zwarte Thee, 100 theezakjes x 2 gram
€ 706,57/1kg
€ 197,84
Gratis bezorging
Verkoper: FTT_Distribution_GmbH
Productafbeelding van Minutka Zwarte Thee, 20 theezakjes met frambozensmaak, 28g
Minutka Zwarte Thee, 20 theezakjes met frambozensmaak, 28g
€ 40,00/1kg
€ 1,68
-4%
€ 1,60
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Vitax Inspiracja Kruideninfusie Brandnetel en Citroen, 20 theezakjes
Vitax Inspiracja Kruideninfusie Brandnetel en Citroen, 20 theezakjes
€ 44,20/1kg
€ 2,33
-5%
€ 2,21
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Bifix Fruitige thee, 6 smaken, 60 theezakjes
Bifix Fruitige thee, 6 smaken, 60 theezakjes
€ 31,54/1kg
€ 8,20
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Ahmad Thee - Zwarte thee 40 gram - 20 theezakjes
Ahmad Thee - Zwarte thee 40 gram - 20 theezakjes
€ 251,75/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 20,99
-4%
€ 20,14
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Zwarte thee Loyd Ceylon, 50 theezakjes
Zwarte thee Loyd Ceylon, 50 theezakjes
€ 19,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Earl Grey citroen zwarte thee, Lipton, 25 theezakjes
Earl Grey citroen zwarte thee, Lipton, 25 theezakjes
€ 58,29/1kg
€ 4,08
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Lipton Kamille- en citroenmelange, 20 theezakjes
Lipton Kamille- en citroenmelange, 20 theezakjes
€ 87,25/1kg
€ 3,67
-4%
€ 3,49
Verkoper: Katomix

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Verwen jezelf met een moment van ontspanning met Lipton Zwarte Thee met Citroensmaak. Verrijkt met de natuurlijke aroma's van citroenschil, afkomstig van vruchten die in het zonnige Spanje zijn gekweekt. Elke theezak bevat een mengsel van grote theebladeren en echte fruitstukjes, die samen een diepe, unieke smaak en een intens aroma creëren.

De perfecte keuze voor liefhebbers van klassieke zwarte thee met een citrusachtige toets. Het biedt een unieke zintuiglijke ervaring in elke kop.

Productvoordelen:

  • Zwarte thee met natuurlijke citroenschil

  • Mengsel van grote bladeren en fruitstukjes

  • 20 handige theezakjes per verpakking

  • Intensieve smaak en aroma, perfect voor je dagelijkse kop thee

Lipton Zwarte Thee met Citroen – De heerlijke smaak van Spanje in je kopje.

Ingrediënten
Beschrijving
Gewicht
1000 g
Levensmiddelenbedrijven
MEGASAM24.PL PSA
Verkoopbenaming
Thee
Fabrikant
Lipton
Aantal stuks
20
MPN (Manufacturer Part Number)
{{ Vorgang.Allgemein.Stammdaten.HAN }}
EAN
5063270110911

Ingrediënten
Beschrijving
Gewicht
1000 g
Levensmiddelenbedrijven
MEGASAM24.PL PSA
Verkoopbenaming
Thee
Fabrikant
Lipton
Aantal stuks
20
MPN (Manufacturer Part Number)
{{ Vorgang.Allgemein.Stammdaten.HAN }}
EAN
5063270110911
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Lipton Zwarte Thee Earl Grey met Bergamot Citrus, verpakking van 20 theezakjes
Lipton Zwarte Thee Earl Grey met Bergamot Citrus, verpakking van 20 theezakjes
€ 85,00/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 4,25
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Lipton Yellow Label Zwarte Thee, 50 gram (25 theezakjes)
Lipton Yellow Label Zwarte Thee, 50 gram (25 theezakjes)
€ 58,20/1kg
€ 3,06
-4%
€ 2,91
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van LED strandkorf XXL, inclusief afdekhoes, luxe ligbed voor de tuin, geschikt voor de Oostzee + 4 kussens, inklapbare tafels, vakken voor tijdschriften - antraciet
LED strandkorf XXL, inclusief afdekhoes, luxe ligbed voor de tuin, geschikt voor de Oostzee + 4 kussens, inklapbare tafels, vakken voor tijdschriften - antraciet
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 343
€ 319,00
Gratis bezorging
Verkoper: EveMotionGmbH
Productafbeelding van heimtexland® 2 thermische verduisteringsgordijnen, zonwering, koude-isolatie, verduisteringsgordijnen, met plooiband, type 139, donker petrol, afmetingen 245 x 135 cm
heimtexland® 2 thermische verduisteringsgordijnen, zonwering, koude-isolatie, verduisteringsgordijnen, met plooiband, type 139, donker petrol, afmetingen 245 x 135 cm
€ 26,64/1m
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 119
€ 65,27
Gratis bezorging
Verkoper: Famanu
Productafbeelding van Selfsat H30D2 platte antenne met dubbele LNB voor 2 gebruikers
Selfsat H30D2 platte antenne met dubbele LNB voor 2 gebruikers
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 124
€ 199,01
-€ 29,94
€ 169,07
Gratis bezorging
Verkoper: FTT_Distribution_GmbH
Productafbeelding van Teekanne 6243 Thee, English Breakfast - 20 theezakjes
Teekanne 6243 Thee, English Breakfast - 20 theezakjes
€ 338,57/1kg
€ 11,85
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Lipton Yellow Label, zwarte thee, verpakking van 100 theezakjes
Lipton Yellow Label, zwarte thee, verpakking van 100 theezakjes
€ 127,60/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 25,52
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Selfsat H30D4: Platte satellietantenne met Quad LNB voor 4 ontvangers
Selfsat H30D4: Platte satellietantenne met Quad LNB voor 4 ontvangers
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 124
€ 275,98
Gratis bezorging
Verkoper: FTT_Distribution_GmbH
Productafbeelding van Bomann® Afzuigkap 60cm | Afzuigkap voor recirculatie en afvoer | stil | inclusief montagemateriaal | 3 standen | Afzuigkap voor recirculatie | DU 7607 G
Bomann® Afzuigkap 60cm | Afzuigkap voor recirculatie en afvoer | stil | inclusief montagemateriaal | 3 standen | Afzuigkap voor recirculatie | DU 7607 G
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 31
€ 147,50
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is B.
Klassering van A+++ tot D
Verkoper: Arboremedia

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.