Rollei Compactline Mini digitale camera, wit

€ 142,66

€ 91,16€-51,50

Gratis bezorging

Bij jou thuis

di 6 – wo 7 oktober

Gratis retour – 14 dagen

Onze bestedeals
Compactcamera's & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van INF Digitale camera 4K, 48MP, CMOS, 16x zoom, zelfontspanner
INF Digitale camera 4K, 48MP, CMOS, 16x zoom, zelfontspanner
€ 226,29
30% Voucher
Gratis bezorging
Verkoper: INFshop
Productafbeelding van INF Digitale camera 4K 48MP 16x zoom 2,8 inch scherm
INF Digitale camera 4K 48MP 16x zoom 2,8 inch scherm
€ 117,89
Gratis bezorging
Verkoper: INFshop
Productafbeelding van INF Digitale camera 48MP 2,7K FHD 16x digitale zoom, webcam, autofocus Wit
INF Digitale camera 48MP 2,7K FHD 16x digitale zoom, webcam, autofocus Wit
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 110,09
35% Voucher
Gratis bezorging
Verkoper: INFshop
Productafbeelding van Wildcamera DL006, wildcamera 1080P Full HD IP66
Wildcamera DL006, wildcamera 1080P Full HD IP66
€ 47,99
Verkoper: RESTEQ
Productafbeelding van AgfaPhoto Compact DC5500, 24 MP, 5600 x 4200 pixels, CMOS-sensor, HD, roze
AgfaPhoto Compact DC5500, 24 MP, 5600 x 4200 pixels, CMOS-sensor, HD, roze
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 57
€ 104,29
-€ 35,79
€ 68,50
Verkoper: GaladorEU
Productafbeelding van ZELURXX 64GB CCD Retro Camera, leg altijd en overal momenten vast, met 16x zoom, 2,4 inch display, HD-kwaliteit, vintage filters, kindercamera
ZELURXX 64GB CCD Retro Camera, leg altijd en overal momenten vast, met 16x zoom, 2,4 inch display, HD-kwaliteit, vintage filters, kindercamera
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 114
Gebruikt
€ 25,99
Gratis bezorging
Verkoper: BBG-Onlineshop
Productafbeelding van Rollei Compactline Pocket, wit
Rollei Compactline Pocket, wit
€ 141,00
Gratis bezorging
Verkoper: NovaMBSmart
Productafbeelding van Rollei Compactline Mini digitale camera, zwart
Rollei Compactline Mini digitale camera, zwart
€ 58,14
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Rollei Compactline Pocket, roze
Rollei Compactline Pocket, roze
€ 134,00
Gratis bezorging
Verkoper: NovaMBSmart
Productafbeelding van Yashica DigiPix 100, wit
Yashica DigiPix 100, wit
€ 69,73
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van Rollei Compactline 10X
Rollei Compactline 10X
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 124,43
-€ 15,74
€ 108,69
Gratis bezorging
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van Kodak PixPro AZ405, wit
Kodak PixPro AZ405, wit
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 302,97
-€ 53,97
€ 249,00
Gratis bezorging
Verkoper: ReFoto
Productafbeelding van Kodak PixPro WPZ2, wit
Kodak PixPro WPZ2, wit
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 222,83
-€ 22,84
€ 199,99
Gratis bezorging
Verkoper: ReFoto
Productafbeelding van Rollei Compactline 64 met dubbel scherm
Rollei Compactline 64 met dubbel scherm
€ 81,78
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Kodak PixPro AZ255, wit
Kodak PixPro AZ255, wit
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 310,27
-€ 91,45
€ 218,82
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Rollei film Superpan 200/36
Rollei film Superpan 200/36
€ 25,29
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Kodak PixPro FZ45, wit
Kodak PixPro FZ45, wit
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 154,21
-€ 6,26
€ 147,95
Gratis bezorging
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van Yashica DigiMate 100, wit
Yashica DigiMate 100, wit
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 79,84
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van LIROPAU 360° Actiecamera, Mini actiecamera, 1080P, geheugenkaart, helmcamera
LIROPAU 360° Actiecamera, Mini actiecamera, 1080P, geheugenkaart, helmcamera
€ 69,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Agfa Pack Vlogger 4K digitale zoom
Agfa Pack Vlogger 4K digitale zoom
€ 239,30
Verkoper: GaladorEU

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

ROLLEI Compactline Mini Digitale Compactcamera

De ROLLEI Compactline Mini is een compacte digitale camera die ideaal is voor beginners. Met een geïnterpoleerde fotoresolutie tot 64 megapixels en 4K-videobeelden biedt deze camera veelzijdig gebruik.

Belangrijkste kenmerken:
Sensor: 8 MP CMOS-sensor (geïnterpoleerd tot 64 MP)
Video: 4K-resolutie
Zoom: 18x digitale zoom
Display: 2,8 inch IPS-display
Geheugen: microSD-kaarten tot 64 GB (niet inbegrepen)
Aansluitingen: USB-C, AUX
Flitser: Geïntegreerde flitser met aan/uit/automatische functie
Afmetingen: ca. 9,5 × 6 × 2,4 cm
Gewicht: ca. 110 g

De camera is verkrijgbaar in verschillende kleuren, waaronder wit, zwart en roze. Met zijn lichte en handzame ontwerp is hij de perfecte metgezel voor onderweg.

Model
Compactline Mini
Fabrikant
Cameraresolutie
64 Megapixel
Schermgrootte
2.8 Inch
Gewicht
0.11 kg
EAN
4048805108541

Model
Compactline Mini
Fabrikant
Cameraresolutie
64 Megapixel
Schermgrootte
2.8 Inch
Gewicht
0.11 kg
EAN
4048805108541
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van ZELURXX 64GB CCD Retro Camera, leg altijd en overal momenten vast, met 16x zoom, 2,4 inch display, HD-kwaliteit, vintage filters, kindercamera
ZELURXX 64GB CCD Retro Camera, leg altijd en overal momenten vast, met 16x zoom, 2,4 inch display, HD-kwaliteit, vintage filters, kindercamera
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 114
Gebruikt
€ 25,99
Gratis bezorging
Verkoper: BBG-Onlineshop
Productafbeelding van Canon PowerShot G7X Mark III: Compactcamera, 20,1 MP CMOS-sensor, 5472 x 3648 pixels, zwart
Canon PowerShot G7X Mark III: Compactcamera, 20,1 MP CMOS-sensor, 5472 x 3648 pixels, zwart
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 97
€ 1.624,00
-€ 225,00
€ 1.399,00
Gratis bezorging
Verkoper: BN-Trading-UG
Productafbeelding van AgfaPhoto Realishot DC5200, zwart
AgfaPhoto Realishot DC5200, zwart
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 57
€ 99,59
-€ 35,82
€ 63,77
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van ZELURXX 64GB CCD Retro Camera, leg altijd en overal momenten vast, met 16x zoom, 2,4 inch display, HD-kwaliteit, vintage filters, kindercamera
ZELURXX 64GB CCD Retro Camera, leg altijd en overal momenten vast, met 16x zoom, 2,4 inch display, HD-kwaliteit, vintage filters, kindercamera
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 114
Gebruikt
€ 25,99
Gratis bezorging
Verkoper: BBG-Onlineshop
Productafbeelding van AgfaPhoto Realishot DC5200, roze kleur
AgfaPhoto Realishot DC5200, roze kleur
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 57
€ 68,50
Verkoper: GaladorEU
Productafbeelding van AgfaPhoto DC5200 - Digitale camera - Compactcamera - 21.0 megapixels - 720p - Zilver
AgfaPhoto DC5200 - Digitale camera - Compactcamera - 21.0 megapixels - 720p - Zilver
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 57
€ 63,77
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van AgfaPhoto Compact DC5500, 24 MP, 5600 x 4200 pixels, CMOS-sensor, HD, roze
AgfaPhoto Compact DC5500, 24 MP, 5600 x 4200 pixels, CMOS-sensor, HD, roze
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 57
€ 104,29
-€ 35,79
€ 68,50
Verkoper: GaladorEU
Productafbeelding van Rollei Compactline 10X
Rollei Compactline 10X
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 124,43
-€ 15,74
€ 108,69
Gratis bezorging
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van ZELURXX 64GB CCD Retro Camera, leg altijd en overal momenten vast, met 16x zoom, 2,4 inch display, HD-kwaliteit, vintage filters, kindercamera
ZELURXX 64GB CCD Retro Camera, leg altijd en overal momenten vast, met 16x zoom, 2,4 inch display, HD-kwaliteit, vintage filters, kindercamera
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 114
€ 34,99
-5%
€ 32,99
Gratis bezorging
Verkoper: Zelurxx
Productafbeelding van ZELURXX 64GB Retro Digitale Camera met 48MP Dual-lens, 2.8" IPS-scherm, 16X zoom, automatische scherpstelling, ondersteuning voor OTG en SD-kaart, groen
ZELURXX 64GB Retro Digitale Camera met 48MP Dual-lens, 2.8" IPS-scherm, 16X zoom, automatische scherpstelling, ondersteuning voor OTG en SD-kaart, groen
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 37,99
-5%
€ 35,99
Gratis bezorging
Verkoper: Zelurxx
Productafbeelding van Kodak Astro Zoom AZ425 - 20,68 MP - 5184 x 3888 pixels - BSI CMOS-sensor - 42x optische zoom - Full HD - Zwart - Rood
Kodak Astro Zoom AZ425 - 20,68 MP - 5184 x 3888 pixels - BSI CMOS-sensor - 42x optische zoom - Full HD - Zwart - Rood
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 341,84
-€ 50,61
€ 291,23
Gratis bezorging
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van Canon PowerShot SX740 HS, 20,3 megapixels, 5184 x 3888 pixels, CMOS-sensor, 40x zoom, 4K Ultra HD, zilver
Canon PowerShot SX740 HS, 20,3 megapixels, 5184 x 3888 pixels, CMOS-sensor, 40x zoom, 4K Ultra HD, zilver
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 28
€ 679,00
Gratis bezorging
Verkoper: DL_Ventures
Productafbeelding van Kodak PIXPRO FZ55, 16 megapixels, 4608 x 3456 pixels, CMOS-sensor, 5x optische zoom, Full HD, zwart
Kodak PIXPRO FZ55, 16 megapixels, 4608 x 3456 pixels, CMOS-sensor, 5x optische zoom, Full HD, zwart
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 60
€ 188,37
Gratis bezorging
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van Kodak PixPro FZ45, rood
Kodak PixPro FZ45, rood
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 162,32
-€ 12,93
€ 149,39
Gratis bezorging
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van 4K 64MP Wi-Fi digitale camera met dubbele lens, 3-inch scherm, 16x zoom, nachtzichtfunctie en beeldstabilisatie, ideaal cadeau voor jongeren
4K 64MP Wi-Fi digitale camera met dubbele lens, 3-inch scherm, 16x zoom, nachtzichtfunctie en beeldstabilisatie, ideaal cadeau voor jongeren
€ 83,99
-8%
€ 76,99
Gratis bezorging
Verkoper: Ladenza
Productafbeelding van One Piece speldjes, set van 2: Sanji & Zeff
One Piece speldjes, set van 2: Sanji & Zeff
€ 12,66
Verkoper: NerdUP
Productafbeelding van Clarins Eau Dynamisante, 100 ml, Energiserend, Verfrissend, Voor dames, Geschikt voor alle huidtypes, Spray, Inhoudstoffen: ALCOHOL, AQUA/WATER/EAU, ALOE BARBADENSIS BLADSAFT, PARFUM/FRAGRANCE, GLYCERINE, BETAINE....
Clarins Eau Dynamisante, 100 ml, Energiserend, Verfrissend, Voor dames, Geschikt voor alle huidtypes, Spray, Inhoudstoffen: ALCOHOL, AQUA/WATER/EAU, ALOE BARBADENSIS BLADSAFT, PARFUM/FRAGRANCE, GLYCERINE, BETAINE....
€ 698,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 69,80
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van ZELURXX 5K UHD Digitale Camera, 64MP met 18x zoom, WiFi vlogging camera, automatische scherpte en gezichtsoptimalisatie, inclusief 64GB geheugenkaart
ZELURXX 5K UHD Digitale Camera, 64MP met 18x zoom, WiFi vlogging camera, automatische scherpte en gezichtsoptimalisatie, inclusief 64GB geheugenkaart
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 54,99
-3%
€ 52,99
Gratis bezorging
Verkoper: Zelurxx
Productafbeelding van Garen PAPATYA BATIK - 100 gram, 360 meter - Groen
Garen PAPATYA BATIK - 100 gram, 360 meter - Groen
€ 103,90/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 10,39
Verkoper: ADI_Global_Store
Productafbeelding van DUCRAY Keracnyl UV Gezichtsvloeistof SPF 50+ tegen onzuiverheden, 50 ml
DUCRAY Keracnyl UV Gezichtsvloeistof SPF 50+ tegen onzuiverheden, 50 ml
€ 473,60/1l
€ 28,25
-16%
€ 23,68
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Kela 23949, Beige, Keramiek, Rond, 11,5 cm, 115 mm, 115 mm
Kela 23949, Beige, Keramiek, Rond, 11,5 cm, 115 mm, 115 mm
€ 8,78
Verkoper: PERLACASA
Productafbeelding van Zenwire DVB-T2 H.265 HEVC Full HD ontvanger
Zenwire DVB-T2 H.265 HEVC Full HD ontvanger
3,9Gemiddelde beoordeling: 3,9 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 40,44
Verkoper: BalticVaris_DE
Productafbeelding van AgfaPhoto Realishot DC8200, roze kleur
AgfaPhoto Realishot DC8200, roze kleur
3,2Gemiddelde beoordeling: 3,2 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 133,19
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Biologische ricinusolie, 100 ml
Biologische ricinusolie, 100 ml
€ 154,80/1l
€ 15,48
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Alize Puffy (100 gram / 9 meter), kleur 310, beige
Alize Puffy (100 gram / 9 meter), kleur 310, beige
€ 110,10/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 11,01
Verkoper: ADI_Global_Store
Productafbeelding van ZELURXX 5K Digitale Camera, 80MP, 18x zoom, dubbel display, Wi-Fi, Ultra HD camera, perfect voor selfies, vlogs en alledaagse fotografie, 64GB, zwart
ZELURXX 5K Digitale Camera, 80MP, 18x zoom, dubbel display, Wi-Fi, Ultra HD camera, perfect voor selfies, vlogs en alledaagse fotografie, 64GB, zwart
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 9
Gebruikt
€ 25,99
Gratis bezorging
Verkoper: BBG-Onlineshop
Productafbeelding van Gouden Fontein 26cm
Gouden Fontein 26cm
€ 28,99
Gratis bezorging
Verkoper: Glemo
Productafbeelding van C-TECH filament PREMIUM LINE PETG, verkeersgroen RAL6024
C-TECH filament PREMIUM LINE PETG, verkeersgroen RAL6024
€ 23,80
Verkoper: TisknuLevneCZ
Productafbeelding van Diamantzaagblad, diameter 125x22,2 mm, KONNER, ultradun
Diamantzaagblad, diameter 125x22,2 mm, KONNER, ultradun
€ 7,11
Verkoper: Toolandia
Productafbeelding van Glade Brise Luchtverfrisser Spray, Aerosol, Geur voor huis en auto, 300 ml, Lavendel en Aloë
Glade Brise Luchtverfrisser Spray, Aerosol, Geur voor huis en auto, 300 ml, Lavendel en Aloë
€ 22,18/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 7,54
Verkoper: TisknuLevneCZ

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 1 beoordeling
Beoordeeld op 5 februari 2026 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Leier geen opslagmedium inbegrepen
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van INF 5K digitale camera met camera's aan de voor- en achterzijde, zoeker, autofocus, anti-shake zwart
INF 5K digitale camera met camera's aan de voor- en achterzijde, zoeker, autofocus, anti-shake zwart
€ 192,79
Gratis bezorging
Verkoper: INFshop
Productafbeelding van INF 5K digitale camera met camera's aan de voorzijde/achterzijde/zoeker/autofocus/anti-shake Bruin
INF 5K digitale camera met camera's aan de voorzijde/achterzijde/zoeker/autofocus/anti-shake Bruin
€ 192,89
Gratis bezorging
Verkoper: INFshop
Productafbeelding van Senzo Digitale Camera 5K met WiFi - 75MP - 18 x Zoom - 60FPS - Fotocamera - Fototoestel - Compact Camera - Vlog Camera - Video Camera - Incl. 64GB
Senzo Digitale Camera 5K met WiFi - 75MP - 18 x Zoom - 60FPS - Fotocamera - Fototoestel - Compact Camera - Vlog Camera - Video Camera - Incl. 64GB
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 79,95
Gratis bezorging
Verkoper: Current-Components
Productafbeelding van INF 5K digitale camera met dubbele camera's aan de voorzijde en achterzijde, autofocus, anti-shake
INF 5K digitale camera met dubbele camera's aan de voorzijde en achterzijde, autofocus, anti-shake
€ 250,99
Gratis bezorging35% Voucher
Verkoper: INFshop
Productafbeelding van INF Digitale camera 4K, 48MP, CMOS, 16x zoom, zelfontspanner
INF Digitale camera 4K, 48MP, CMOS, 16x zoom, zelfontspanner
€ 226,29
Gratis bezorging30% Voucher
Verkoper: INFshop
Productafbeelding van Siltcon® Digitale Camera - 4K Ultra HD & 64MP - Fotocamera - Mini Camera - Fototoestel - Vlog Camera voor Kinderen - Compact Camera - Foto & Video - Dual Lens - 16x Zoom - Incl. 64GB SD
Siltcon® Digitale Camera - 4K Ultra HD & 64MP - Fotocamera - Mini Camera - Fototoestel - Vlog Camera voor Kinderen - Compact Camera - Foto & Video - Dual Lens - 16x Zoom - Incl. 64GB SD
€ 79,95
Gratis bezorging
Verkoper: Siltcon
Productafbeelding van Siltcon® Digitale Camera - 4K Ultra HD & 64MP - Fotocamera - Mini Camera - Fototoestel - Vlog Camera voor Kinderen - Compact Camera - Foto & Video - Dual Lens - 16x Zoom - Incl. 64GB SD
Siltcon® Digitale Camera - 4K Ultra HD & 64MP - Fotocamera - Mini Camera - Fototoestel - Vlog Camera voor Kinderen - Compact Camera - Foto & Video - Dual Lens - 16x Zoom - Incl. 64GB SD
€ 89,95
-11%
€ 79,95
Gratis bezorging
Verkoper: Siltcon
Productafbeelding van Siltcon® Digitale Camera - Full HD - 64 MP - Fotocamera - Mini Camera - Fototoestel - Vlog Camera voor Kinderen - Compact Camera - Foto & Video - 16x Zoom - Incl. 64GB SD
Siltcon® Digitale Camera - Full HD - 64 MP - Fotocamera - Mini Camera - Fototoestel - Vlog Camera voor Kinderen - Compact Camera - Foto & Video - 16x Zoom - Incl. 64GB SD
€ 69,95
-17%
€ 57,95
Gratis bezorging
Verkoper: Siltcon
Productafbeelding van Siltcon® Digitale Camera - Full HD - 64 MP - Fotocamera - Mini Camera - Fototoestel - Vlog Camera voor Kinderen - Compact Camera - Foto & Video - 16x Zoom - Incl. 64GB SD
Siltcon® Digitale Camera - Full HD - 64 MP - Fotocamera - Mini Camera - Fototoestel - Vlog Camera voor Kinderen - Compact Camera - Foto & Video - 16x Zoom - Incl. 64GB SD
€ 69,95
-17%
€ 57,95
Gratis bezorging
Verkoper: Siltcon
Productafbeelding van INF Digitale camera 5K 48MP 16x zoom 3,5-inch scherm, autofocus, anti-shake zwart
INF Digitale camera 5K 48MP 16x zoom 3,5-inch scherm, autofocus, anti-shake zwart
€ 177,99
Gratis bezorging35% Voucher
Verkoper: INFshop
Productafbeelding van INF Digitale camera 4K 48MP 3.0 inch IPS-scherm met vaste focus zwart
INF Digitale camera 4K 48MP 3.0 inch IPS-scherm met vaste focus zwart
2,5Gemiddelde beoordeling: 2,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 127,09
Gratis bezorging35% Voucher
Verkoper: INFshop
Productafbeelding van INF Digitale camera met 48 MP, HD 1080p, 16x zoom, flip-screen, 32GB geheugenkaart
INF Digitale camera met 48 MP, HD 1080p, 16x zoom, flip-screen, 32GB geheugenkaart
3,5Gemiddelde beoordeling: 3,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 127,09
Gratis bezorging35% Voucher
Verkoper: INFshop
Productafbeelding van INF Digitale camera 4K/48MP/18X digitale zoom/autofocus/dubbele camera 32GB geheugenkaart Roze
INF Digitale camera 4K/48MP/18X digitale zoom/autofocus/dubbele camera 32GB geheugenkaart Roze
€ 118,29
Gratis bezorging
Verkoper: INFshop
Productafbeelding van INF Digitale camera 4K/48MP/18X digitale zoom/autofocus/dubbele camera 32GB geheugenkaart zwart
INF Digitale camera 4K/48MP/18X digitale zoom/autofocus/dubbele camera 32GB geheugenkaart zwart
€ 118,29
Gratis bezorging35% Voucher
Verkoper: INFshop
Productafbeelding van INF Digitale camera 4K/48MP/18X digitale zoom/stabilisatie/autofocus/dubbele camera Roze
INF Digitale camera 4K/48MP/18X digitale zoom/stabilisatie/autofocus/dubbele camera Roze
€ 121,19
-€ 2,90
€ 118,29
Gratis bezorging
Verkoper: INFshop
Productafbeelding van INF Onderwatercamera waterdicht 48MP/4K/16x zoom/dubbel scherm/autofocus Blauw
INF Onderwatercamera waterdicht 48MP/4K/16x zoom/dubbel scherm/autofocus Blauw
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 129,59
-€ 3,00
€ 126,59
Gratis bezorging35% Voucher
Verkoper: INFshop
Productafbeelding van INF Digitale camera 4K 48MP 16x zoom 2,8 inch scherm
INF Digitale camera 4K 48MP 16x zoom 2,8 inch scherm
€ 117,89
Gratis bezorging
Verkoper: INFshop
Productafbeelding van INF Digitale camera 48MP 2,7K FHD 16x digitale zoom, webcam, autofocus zwart
INF Digitale camera 48MP 2,7K FHD 16x digitale zoom, webcam, autofocus zwart
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 110,09
Gratis bezorging35% Voucher
Verkoper: INFshop
Productafbeelding van INF Digitale camera 48MP 2,7K FHD 16x digitale zoom, webcam, autofocus Lichtpaars
INF Digitale camera 48MP 2,7K FHD 16x digitale zoom, webcam, autofocus Lichtpaars
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 110,09
Gratis bezorging35% Voucher
Verkoper: INFshop
Productafbeelding van INF Digitale camera 48MP 2,7K FHD 16x digitale zoom, webcam, autofocus zwart
INF Digitale camera 48MP 2,7K FHD 16x digitale zoom, webcam, autofocus zwart
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 110,09
Gratis bezorging
Verkoper: INFshop