L'Oréal Elvive Shampoo 200 ml Fiber Booster Anti Haaruitval

€ 8,89

€ 8,14-8%

€ 40,70 / 1l

plus € 5,95 verzendkosten

Bij jou thuis

vr 2 oktober
Onze bestedeals
Shampoos & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Alterna Caviar Anti-Aging Volumegevende Shampoo, 250 ml
Alterna Caviar Anti-Aging Volumegevende Shampoo, 250 ml
€ 114,24/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 28,56
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Sachajuan Anti-Pollution Shampoo, 250 ml
Sachajuan Anti-Pollution Shampoo, 250 ml
€ 105,72/1l
€ 26,43
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Goldwell Dualsenses Rich Repair Herstellende Shampoo, 250 ml
Goldwell Dualsenses Rich Repair Herstellende Shampoo, 250 ml
€ 59,60/1l
€ 14,90
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Sebamed Anti-Haaruitval Shampoo 200 ml
Sebamed Anti-Haaruitval Shampoo 200 ml
€ 51,10/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 10,44
-2%
€ 10,22
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Kerasilk Anti-frizz Shampoo, 750 ml
Kerasilk Anti-frizz Shampoo, 750 ml
€ 70,60/1l
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 52,95
Gratis bezorging
Verkoper: Friseurtotal
Productafbeelding van Londa Fiber Infusion Shampoo, 1000 ml
Londa Fiber Infusion Shampoo, 1000 ml
€ 18,49/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 18,49
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Londa Fiber Infusion Shampoo, 1000 ml
Londa Fiber Infusion Shampoo, 1000 ml
€ 25,31/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 25,31
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van L'Oréal Elvive Shampoo 250 ml Hyaluron Pure
L'Oréal Elvive Shampoo 250 ml Hyaluron Pure
€ 90,60/1l
€ 4,65
-2%
€ 4,53
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Londa Scalp Vital Booster Shampoo, 250 ml
Londa Scalp Vital Booster Shampoo, 250 ml
€ 39,84/1l
€ 9,96
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Nishman Anti Hairloss Hair Shampoo, 480 ml
Nishman Anti Hairloss Hair Shampoo, 480 ml
€ 17,23/1l
€ 8,27
Verkoper: barberkosmetik
Productafbeelding van L'Oréal Elvive Shampoo 250 ml Nutri Gloss
L'Oréal Elvive Shampoo 250 ml Nutri Gloss
€ 90,20/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 5,09
-11%
€ 4,51
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Anti-haaruitval shampoo Isdin Lambdapil (200 ml)
Anti-haaruitval shampoo Isdin Lambdapil (200 ml)
€ 119,90/1l
€ 23,98
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van DUCRAY Anaphase Anti-haaruitval, 200 ml
DUCRAY Anaphase Anti-haaruitval, 200 ml
€ 189,90/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 18,99
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Tołpa Dermo Hair Shampoo, anti-vervuiling shampoo tegen haaruitval, 250 ml
Tołpa Dermo Hair Shampoo, anti-vervuiling shampoo tegen haaruitval, 250 ml
€ 56,83/1kg
€ 17,05
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van L'Oreal Elvive Shampoo 250 ml Hydra Hyaluronic
L'Oreal Elvive Shampoo 250 ml Hydra Hyaluronic
€ 90,60/1l
€ 4,65
-2%
€ 4,53
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Nioxin - Anti-veroudering shampoo - 50 ml
Nioxin - Anti-veroudering shampoo - 50 ml
€ 199,00/1l
€ 9,95
Verkoper: Beautykaufen
Productafbeelding van L'Oréal Elvive Shampoo 250 ml Full Resist
L'Oréal Elvive Shampoo 250 ml Full Resist
€ 79,00/1l
€ 4,75
-16%
€ 3,95
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Nioxin Age Defense Shampoo, 475 ml
Nioxin Age Defense Shampoo, 475 ml
€ 84,11/1l
€ 39,95
Gratis bezorging
Verkoper: Beautykaufen
Productafbeelding van Alterna Caviar Anti-Aging Herstellende Shampoo voor beschadigd haar, 976 ml
Alterna Caviar Anti-Aging Herstellende Shampoo voor beschadigd haar, 976 ml
€ 79,86/1l
€ 77,94
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Indola Care Repair Shampoo, 1000 ml
Indola Care Repair Shampoo, 1000 ml
€ 21,90/1kg
€ 23,35
-6%
€ 21,90
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Merk: L'Oréal Elvive
Type: Shampoo
Omschrijving: L'Oréal Elvive Shampoo 200 ml Fiber Booster Anti Haaruitval
Art: 3600524196479

Samenstelling:

Aqua / water , sodium c14-16 olefin sulfonate , cocamidopropyl betaine , laureth-5 carboxylic acid , parfum / fragrance , sodium chloride , niacinamide , diaminopyrimidine oxide , sodium hydroxide , sodium benzoate , acetyl cedrene , peg-55 propylene glycol oleate , salicylic acid , polyquaternium-67 , limonene , benzoic acid , linalyl acetate , benzyl alcohol , zingiber officinale root extract / ginger root extract , linalool , pinene , propylene glycol , caprylyl/capryl glucoside , carvone , citric acid , citrus aurantium peel oil , tetramethyl acetyloctahydronaphthalenes , hexylene glycol , hexyl cinnamal



L'Oréal Paris Elvive Shampoo Growth Factor (200 ml)
Afmetingen
200 milliliter
Gewicht
200 g
Inhoud
200 ml
Ingrediënten
Information not provided
Fabrikant
EAN
3600524196479
MPN (Manufacturer Part Number)
DW6343

Afmetingen
200 milliliter
Gewicht
200 g
Inhoud
200 ml
Ingrediënten
Information not provided
Fabrikant
EAN
3600524196479
MPN (Manufacturer Part Number)
DW6343
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Herstellende shampoo voor beschadigd, lang haar, Elseve Dream Long (Shampoo), 250 ml
Herstellende shampoo voor beschadigd, lang haar, Elseve Dream Long (Shampoo), 250 ml
€ 88,40/1l
€ 22,10
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Amazon Echo Dot 5 met Eulen-design
Amazon Echo Dot 5 met Eulen-design
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 140
€ 61,75
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van L'Oréal Paris Elseve Hyaluron Plump: Hydraterende shampoo voor droog en futloos haar
L'Oréal Paris Elseve Hyaluron Plump: Hydraterende shampoo voor droog en futloos haar
€ 9,55/1l
€ 7,22
-47%
€ 3,82
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Sephora Adventskalender 2025 - 24 beautyproducten
Sephora Adventskalender 2025 - 24 beautyproducten
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 429,00
Verkoper: LarzTronics
Productafbeelding van CreaTable, artikelnummer 17362, Mediterrane serie, serviesset bestaande uit 16 delen, multifunctioneel servies van steengoed, geschikt voor vaatwasser en magnetron, kwalitatieve productie
CreaTable, artikelnummer 17362, Mediterrane serie, serviesset bestaande uit 16 delen, multifunctioneel servies van steengoed, geschikt voor vaatwasser en magnetron, kwalitatieve productie
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 239,99
Verkoper: artbook-service
Productafbeelding van TurboTronic blender – BG5 – 1200 W, glazen kan van 1,5 l, ice-crushfunctie, smoothiemaker en milkshakemixer, roestvrijstalen behuizing, BPA-vrij, zilver
TurboTronic blender – BG5 – 1200 W, glazen kan van 1,5 l, ice-crushfunctie, smoothiemaker en milkshakemixer, roestvrijstalen behuizing, BPA-vrij, zilver
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 296
€ 49,99
Gratis bezorging
Verkoper: RetroStore24
Productafbeelding van COMHOMA Slaapbank met slaapfunctie, met afneembare hoes, klapbank, bedbank, hoekbank, bank met gastbed, 3-zitsbank, met verstelbare rugleuning, grijs
COMHOMA Slaapbank met slaapfunctie, met afneembare hoes, klapbank, bedbank, hoekbank, bank met gastbed, 3-zitsbank, met verstelbare rugleuning, grijs
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 75
€ 189,99
-€ 40,00
€ 149,99
Gratis bezorging
Verkoper: GTPLAYER
Productafbeelding van XXL Olijfboom, 25–30 jaar oud, *Olea Europaea*, hoogstam, 160–200 cm. Vormgecultiveerde boom met een stamomvang van ongeveer 20 cm. Mediterrane olijfboom
XXL Olijfboom, 25–30 jaar oud, *Olea Europaea*, hoogstam, 160–200 cm. Vormgecultiveerde boom met een stamomvang van ongeveer 20 cm. Mediterrane olijfboom
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 169
€ 169,00
Verkoper: Blumen-Senf
Productafbeelding van Makita DHP 482 Z accu klopboormachine 18 V 62 Nm solo - zonder accu, zonder oplader
Makita DHP 482 Z accu klopboormachine 18 V 62 Nm solo - zonder accu, zonder oplader
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 225
€ 89,41
Gratis bezorging
Verkoper: DINOTECH

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Olaplex Salon Kit: No.1 Bond Multiplier (525 ml) + No.2 Bond Perfector (2 x 525 ml) + Dispenser
Olaplex Salon Kit: No.1 Bond Multiplier (525 ml) + No.2 Bond Perfector (2 x 525 ml) + Dispenser
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 614
€ 282,54
-€ 40,15
€ 242,39
Verkoper: PerfumTraders
€ 68,76/1l
Productafbeelding van PHILIP B Peppermint & Avocado Volumegevende en Verhelderende Shampoo, een shampoo die het volume verhoogt en de haren zuivert, geschikt voor alle haartypes, 947 ml
PHILIP B Peppermint & Avocado Volumegevende en Verhelderende Shampoo, een shampoo die het volume verhoogt en de haren zuivert, geschikt voor alle haartypes, 947 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 98,94
Verkoper: PerfumTraders
€ 104,48/1l
Productafbeelding van PHILIP B Weightless Volumizing Shampoo, shampoo voor volume, 947 ml
PHILIP B Weightless Volumizing Shampoo, shampoo voor volume, 947 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 90,78
Verkoper: PerfumTraders
€ 95,86/1l
Productafbeelding van Kevin Murphy Blonde.Angel.Wash Kleurversterkende Shampoo, 1000 ml
Kevin Murphy Blonde.Angel.Wash Kleurversterkende Shampoo, 1000 ml
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 66,47
Verkoper: PerfumTraders
€ 66,47/1l
Productafbeelding van Olaplex No.4P Blonde Verstärkende Kleurbehandelende Shampoo, 1000 ml
Olaplex No.4P Blonde Verstärkende Kleurbehandelende Shampoo, 1000 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 63,24
Verkoper: PerfumTraders
€ 63,24/1l
Productafbeelding van Kevin Murphy Maxi.Wash Detox Shampoo, geschikt voor gekleurd haar, 1000 ml
Kevin Murphy Maxi.Wash Detox Shampoo, geschikt voor gekleurd haar, 1000 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 60,75
Verkoper: PerfumTraders
€ 60,75/1l
Productafbeelding van Maria Nila True Soft Shampoo, 1000 ml
Maria Nila True Soft Shampoo, 1000 ml
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 54,06
Verkoper: PerfumTraders
€ 54,06/1l
Productafbeelding van Sebastian Volupt Max Volume Shampoo, 1000 ml
Sebastian Volupt Max Volume Shampoo, 1000 ml
€ 49,98
Verkoper: PerfumTraders
€ 49,98/1l
Productafbeelding van I.C.O.N Fully, 1000 ml, Shampoo, Professioneel, voor vrouwen, geschikt voor dun haar, hydraterend, versterkend
I.C.O.N Fully, 1000 ml, Shampoo, Professioneel, voor vrouwen, geschikt voor dun haar, hydraterend, versterkend
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 57,99
Verkoper: PerfumTraders
€ 57,99/1l
Productafbeelding van Sebastian Potion 9 Voedende Shampoo, 1000 ml
Sebastian Potion 9 Voedende Shampoo, 1000 ml
€ 48,96
Verkoper: PerfumTraders
€ 48,96/1l
Productafbeelding van Oribe Brilliance & Shine Supershine Hydraterende Shampoo, 250 ml
Oribe Brilliance & Shine Supershine Hydraterende Shampoo, 250 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 54,06
-3%
€ 52,02
Verkoper: PerfumTraders
€ 208,08/1l
Productafbeelding van Maria Nila Repair, 1000 ml, Shampoo, voor dames, geschikt voor beschadigd haar, droog haar, hydraterend, herstellend, versterkend, verpakt in een pompflacon
Maria Nila Repair, 1000 ml, Shampoo, voor dames, geschikt voor beschadigd haar, droog haar, hydraterend, herstellend, versterkend, verpakt in een pompflacon
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 51,00
-6%
€ 47,82
Verkoper: PerfumTraders
€ 47,82/1l
Productafbeelding van Oribe Priming Lotion, leave-in conditioner en ontwarrende spray, 250 ml
Oribe Priming Lotion, leave-in conditioner en ontwarrende spray, 250 ml
€ 57,10
-19%
€ 45,90
Verkoper: PerfumTraders
€ 183,60/1l
Productafbeelding van Olaplex No.4 Shampoo voor herstel van de haarstructuur, 1000 ml
Olaplex No.4 Shampoo voor herstel van de haarstructuur, 1000 ml
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 614
€ 70,83
-29%
€ 49,73
Gratis bezorging
Verkoper: Oenie
€ 49,73/1l
Productafbeelding van Sebastian Professional No.Breaker Bonding Shampoo, 1000 ml
Sebastian Professional No.Breaker Bonding Shampoo, 1000 ml
€ 38,87
Verkoper: PerfumTraders
€ 38,87/1l
Productafbeelding van Alterna Caviar Anti-Aging Klinische Volumegevende Shampoo, 250 ml
Alterna Caviar Anti-Aging Klinische Volumegevende Shampoo, 250 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 33,66
Verkoper: PerfumTraders
€ 134,64/1l
Productafbeelding van Wella Professionals Elements Herstellende Shampoo, 1000 ml
Wella Professionals Elements Herstellende Shampoo, 1000 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 32,64
Verkoper: PerfumTraders
€ 29,51/1kg
Productafbeelding van Sebastian Foundation Twisted Shampoo, 250 ml
Sebastian Foundation Twisted Shampoo, 250 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 32,64
Verkoper: PerfumTraders
€ 130,56/1l
Productafbeelding van Moroccanoil Droogshampoo voor donker haar, 205 ml, Droogshampoo, Dames, Geschikt voor alle haartypes, Reiniging, Verfrissend, Arganolie, Rijstzetmeel
Moroccanoil Droogshampoo voor donker haar, 205 ml, Droogshampoo, Dames, Geschikt voor alle haartypes, Reiniging, Verfrissend, Arganolie, Rijstzetmeel
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 32,64
Verkoper: PerfumTraders
€ 159,22/1l
Productafbeelding van Alterna Caviar Anti-Aging Volumegevende Shampoo, 250 ml
Alterna Caviar Anti-Aging Volumegevende Shampoo, 250 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 28,56
Verkoper: PerfumTraders
€ 114,24/1l