TROVET Duck & Potato Diet (DPD) Duck. Potato. Poultry Adult 300 g

€ 33,12

€ 10,82 / 1kg

plus € 13,00 verzendkosten

Bij jou thuis

wo 30 september – ma 5 oktober
Onze bestedeals
Droogvoer voor honden & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van TROVET Duck & Potato Diet (DPD) Duck. Potato. Poultry Adult 300 g
TROVET Duck & Potato Diet (DPD) Duck. Potato. Poultry Adult 300 g
€ 12,10/1kg
€ 37,95
-4%
€ 36,29
Gratis bezorging
Verkoper: KLKCommerce
Productafbeelding van TROVET Hypoallergenic Intestinal DPD with duck - dry dog food - 10 kg
TROVET Hypoallergenic Intestinal DPD with duck - dry dog food - 10 kg
€ 8,50/1kg
€ 84,95
Gratis bezorging
Verkoper: Erksononline1
Productafbeelding van Trovet IPD Hypoallergenic (Rich in Insect) 3kg
Trovet IPD Hypoallergenic (Rich in Insect) 3kg
€ 12,11/1kg
€ 36,32
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van Trovet Urinary Struvite ASD 3kg: Droogvoer voor volwassen honden met blaasstenen
Trovet Urinary Struvite ASD 3kg: Droogvoer voor volwassen honden met blaasstenen
€ 26,35
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van Advance Veterinary Diet Hondenvoer Renal, voor nierproblemen
Advance Veterinary Diet Hondenvoer Renal, voor nierproblemen
€ 8,31/1kg
€ 101,43
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Advance Veterinary Diet Hondenvoer Renal, voor nierproblemen
Advance Veterinary Diet Hondenvoer Renal, voor nierproblemen
€ 12,63/1kg
€ 51,18
-24%
€ 38,50
Verkoper: PartyKadoshop
Productafbeelding van CALIBRA Veterinary Diets Gastrointestinal, zalm - droogvoer voor honden - 2 kg
CALIBRA Veterinary Diets Gastrointestinal, zalm - droogvoer voor honden - 2 kg
€ 11,55/1kg
€ 23,68
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van TROVET Hypoallergenic HPD Horse - dry dog food - 3kg
TROVET Hypoallergenic HPD Horse - dry dog food - 3kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 34,04
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van bosch Tiernahrung 4015598009225 dogs dry food 2.5 kg Adult Duck. Potato
bosch Tiernahrung 4015598009225 dogs dry food 2.5 kg Adult Duck. Potato
€ 12,52/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 31,29
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Natures Variety Original Adult Mini Kip
Natures Variety Original Adult Mini Kip
€ 27,30
-6%
€ 25,50
Verkoper: PartyKadoshop
Productafbeelding van WIEJSKA ZAGRODA Monoproteïne Eend M/L - droogvoer voor honden - 12 kg
WIEJSKA ZAGRODA Monoproteïne Eend M/L - droogvoer voor honden - 12 kg
€ 8,43/1kg
€ 101,64
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van Cavom Volwaardig Lam en Rijst, 20 kg
Cavom Volwaardig Lam en Rijst, 20 kg
€ 4,43/1kg
€ 89,50
Verkoper: PartyKadoshop
Productafbeelding van TROVET Hypoallergenic LRD Lamb - dry dog food - 3kg
TROVET Hypoallergenic LRD Lamb - dry dog food - 3kg
€ 32,47
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van WIEJSKA ZAGRODA Lam met spinazie – Droogvoer voor puppy's – 20 kg
WIEJSKA ZAGRODA Lam met spinazie – Droogvoer voor puppy's – 20 kg
€ 1,47/1kg
€ 146,79
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van WIEJSKA ZAGRODA Kalkoen met appelcrunchies M - Droogvoer voor puppy's - 20 kg
WIEJSKA ZAGRODA Kalkoen met appelcrunchies M - Droogvoer voor puppy's - 20 kg
€ 6,77/1kg
€ 136,15
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van Wiejska Zagroda voeder voor kalkoen met lam, 2 kg
Wiejska Zagroda voeder voor kalkoen met lam, 2 kg
€ 12,74/1kg
€ 25,47
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van VET EXPERT Veterinary Diet Dermatosis Hond Lam & Krill - Droogvoer voor honden - 2 kg
VET EXPERT Veterinary Diet Dermatosis Hond Lam & Krill - Droogvoer voor honden - 2 kg
€ 16,47/1kg
€ 32,94
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van BALTICA Nutraceutic Puppy, monoproteïne lam met rijst - droogvoer voor puppy's - 12 kg
BALTICA Nutraceutic Puppy, monoproteïne lam met rijst - droogvoer voor puppy's - 12 kg
€ 15,08/1kg
€ 181,00
Gratis bezorging
Verkoper: NovaMBSmart
Productafbeelding van DIVINUS Adult - Droogvoer voor honden - 20 kg
DIVINUS Adult - Droogvoer voor honden - 20 kg
€ 2,10/1kg
€ 41,97
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van Josera Meat Bites Mini Kalkoen, 70g
Josera Meat Bites Mini Kalkoen, 70g
€ 203,71/1kg
€ 14,26
Verkoper: somnia24

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Droogvoer voor honden Trovet DPD Intestinal eend 3 kg

Droogvoer voor honden Trovet DPD Intestinal eend 3 kg

TROVET Intestinal DPD – Volwaardig dieetvoer voor honden met maag-darmproblemen. Intestinal is een volwaardige, hypoallergene voedingsoplossing die is samengesteld om de gezondheid van de darmen van honden te ondersteunen. Het gebruik van aardappelen als hoofdbestanddeel van de koolhydraten zorgt voor een hoge verteerbaarheid, terwijl een evenwichtige combinatie van fermenterende en niet-fermenterende vezels een gezonde spijsvertering bevordert.

Deze formule minimaliseert de diversiteit van de ingrediënten om de belasting van het spijsverteringsstelsel te verminderen en het risico op allergische reacties te verlagen. Eend is de enige bron van dierlijke eiwitten, gekozen vanwege het lage potentieel om overgevoeligheidsreacties te veroorzaken, waardoor dit dieet ideaal is voor honden met voedselallergieën of -intoleranties.

Indicaties

  • Maag-darmproblemen
  • Diarree, colitis, enteritis
  • Voedselallergieën
  • Voedselintoleranties
  • Puppies (met uitzondering van gevallen van contra-indicaties)

Contra-indicaties

  • Overgevoeligheid voor eiwit van eend
  • Puppies van zeer grote rassen jonger dan 12 maanden

Belangrijkste kenmerken van het product

  • Hypoallergene formule: gebaseerd op één dierlijke eiwitbron (eend) en één koolhydraatbron (aardappel).
  • Voorkomt ongewenste reacties: Lost zowel immunologische (voedselallergieën) als niet-immunologische problemen (voedselintolerantie) op, en verlicht symptomen zoals huidproblemen en spijsverteringsproblemen.
  • Vermindert jeuk en irritatie: Overgang naar dit hypoallergene dieet vermindert geleidelijk de jeuk, waardoor krabben, wrijven en secundaire huidproblemen worden geminimaliseerd.

Gebruiksadvies

Raadpleeg uw dierenarts voordat u Intestinal aan het dieet van uw hond toevoegt.

  • Aanbevolen gebruik bij spijsverteringsproblemen: aanvankelijk 3 tot 12 weken.
  • Aanbevolen gebruik bij voedseloversensibiliteit: aanvankelijk 3 tot 8 weken.
  • Indien de symptomen verdwijnen, kan Intestinal een complete en duurzame voedingsoplossing vormen.

Ingrediënten

Hoofdingrediënten: Aardappel, eendenvleesmeel, dierlijk vet, bietenpulp.

Additieven: Lijnzaad, gevogeltelever (gehydrolyseerd), zonnebloemolie, hypericum perforatum, fructo-oligosachariden (FOS), lecithine, gehydrolyseerd gistextract (MOS), vitaminen, mineralen, cholinchloride, bentoniet.

Gemiddelde voedingswaarde (per kg)

Eiwit: 22,0%, Vetgehalte: 16,0%, Ruwe vezels: 2,5%, Vocht: 8,0%, Koolhydraten: 45,0%, Vitamine A: 15.000 IE/kg, Vitamine D3: 1.000 IE/kg, Vitamine E: 150 mg/kg, Calcium (Ca): 1,30%, Fosfor (P): 1,00%, Zink (Zn): 110 mg/kg.

Energie waarde

15,5 MJ/kg — 3708 kcal/kg.

Voedingsrichtlijnen

Volwassen honden (gram/dag)Lichaamsgewicht (kg)5102030405060Min (gram)90155245340430505575Max. (gram)115185300420520615705Puppies

  • 25% – 75% van het lichaamsgewicht van een volwassen hond: 1,6x de aanbevolen voedingsdosering voor volwassenen.
  • 75% – 100% van het lichaamsgewicht van een volwassen hond: 1,3x de aanbevolen voedingsdosering voor volwassenen.


TROVET Eend & Aardappel Dieet (DPD) Eend, Aardappel, Pluimvee Volwassen 300 g
Gewicht
3060 g
Vochtgehalte
NA
Type diervoeder
Aantal stuks
1
EAN
8413037376543
MPN (Manufacturer Part Number)
VETTVTKSP0038
Fabrikant
TROVET
Registratienummer
NA

Gewicht
3060 g
Vochtgehalte
NA
Type diervoeder
Aantal stuks
1
EAN
8413037376543
MPN (Manufacturer Part Number)
VETTVTKSP0038
Fabrikant
TROVET
Registratienummer
NA
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van WOLFSBLUT VetLine Hypoallergeen Hondenvoer voor paarden - droogvoer - 12 kg
WOLFSBLUT VetLine Hypoallergeen Hondenvoer voor paarden - droogvoer - 12 kg
€ 10,96/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 131,55
Gratis bezorging
Verkoper: Erksononline1
Productafbeelding van Belcando Adult GF Paard, 12,5 kg
Belcando Adult GF Paard, 12,5 kg
€ 8,57/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 51
€ 107,10
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van TROVET Hypoallergenic Intestinal DPD with duck - dry dog food - 10 kg
TROVET Hypoallergenic Intestinal DPD with duck - dry dog food - 10 kg
€ 8,50/1kg
€ 84,95
Gratis bezorging
Verkoper: Erksononline1
Productafbeelding van Versele-Laga Duo Krok, Senior, 20 kg
Versele-Laga Duo Krok, Senior, 20 kg
€ 2,42/1kg
€ 48,40
Gratis bezorging
Verkoper: Erksononline1
Bestseller
Productafbeelding van DIVINUS Performance voor Duitse Herders - Droogvoer voor honden - 20 kg
DIVINUS Performance voor Duitse Herders - Droogvoer voor honden - 20 kg
€ 3,03/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 60,65
Gratis bezorging
Verkoper: Erksononline1
Productafbeelding van Royal Canin Hypoallergenic 14 kg, volwaardig voer voor volwassen honden met voedingssensitiviteit. Ingrediënten: lever, rijst, groenten
Royal Canin Hypoallergenic 14 kg, volwaardig voer voor volwassen honden met voedingssensitiviteit. Ingrediënten: lever, rijst, groenten
€ 9,19/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 128,67
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van Brit 8595602558926, Senior, Aardappel, Losos, 12 kg
Brit 8595602558926, Senior, Aardappel, Losos, 12 kg
€ 6,77/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 81,30
Gratis bezorging
Verkoper: Erksononline1
Productafbeelding van Henne Pet Food Kronch, graanvrij droogvoer, volwaardig voer voor honden, 13,5 kg
Henne Pet Food Kronch, graanvrij droogvoer, volwaardig voer voor honden, 13,5 kg
€ 8,07/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 108,95
Verkoper: PartyKadoshop
Productafbeelding van NATURE'S PROTECTION Superior Care White Dogs, graanvrij hondenvoer voor volwassen kleine witte honden – droogvoer – 1,5 kg
NATURE'S PROTECTION Superior Care White Dogs, graanvrij hondenvoer voor volwassen kleine witte honden – droogvoer – 1,5 kg
€ 18,87/1l
€ 28,30
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van FARMINA N&D GF Pompoen, Lam en Blauwe Bessen - Droogvoer voor puppy's - 7 kg
FARMINA N&D GF Pompoen, Lam en Blauwe Bessen - Droogvoer voor puppy's - 7 kg
€ 10,26/1kg
€ 71,80
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van Josera JosiDog Economy, 15 kg, volwaardig hondenvoer voor volwassen honden, met varkensvlees en groenten
Josera JosiDog Economy, 15 kg, volwaardig hondenvoer voor volwassen honden, met varkensvlees en groenten
€ 3,06/1kg
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 45,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Alpha Spirit The Only One - 7 dagen, voor volwassen honden, alle rassen, 12 kg, glutenvrij
Alpha Spirit The Only One - 7 dagen, voor volwassen honden, alle rassen, 12 kg, glutenvrij
€ 6,78/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 81,40
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van MERA Pure Sensitive, kalkoen en rijst, 4 kg, droogvoer voor honden
MERA Pure Sensitive, kalkoen en rijst, 4 kg, droogvoer voor honden
€ 12,07/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 48,27
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van BOZITA Original Adult Classic Kip - droogvoer voor honden - 12 kg
BOZITA Original Adult Classic Kip - droogvoer voor honden - 12 kg
€ 4,69/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 56,30
Gratis bezorging
Verkoper: Erksononline1
Productafbeelding van ACANA Pacifica - hoogwaardig droogvoer met veel eiwitten voor honden - 11,4 kg
ACANA Pacifica - hoogwaardig droogvoer met veel eiwitten voor honden - 11,4 kg
€ 11,33/1kg
€ 132,60
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van NATURE'S PROTECTION Superior Care White Dogs Grain Free Junior Small Białoryba – Droogvoer voor puppy's – 1,5 kg
NATURE'S PROTECTION Superior Care White Dogs Grain Free Junior Small Białoryba – Droogvoer voor puppy's – 1,5 kg
€ 9,20/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 27,60
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van Bosch SENIOR 12, 5 kg
Bosch SENIOR 12, 5 kg
€ 4,55/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 56,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van PAKA ZWIERZAKA Konijn met bosvruchten - droogvoer voor honden - 3 kg
PAKA ZWIERZAKA Konijn met bosvruchten - droogvoer voor honden - 3 kg
€ 11,11/1kg
€ 34,44
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van EUKANUBA Daily Care Mono-Protein Volwassen Hondenvoer voor alle rassen, met eend - droogvoer - 12 kg
EUKANUBA Daily Care Mono-Protein Volwassen Hondenvoer voor alle rassen, met eend - droogvoer - 12 kg
€ 11,83/1l
€ 142,00
Gratis bezorging
Verkoper: NovaMBSmart
Productafbeelding van Gilpa rundergehakt, 15 kg
Gilpa rundergehakt, 15 kg
€ 3,92/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 58,87
Gratis bezorging
Verkoper: Nali
Productafbeelding van 1 x Perrito Chicken Chunkies, 100 gram
1 x Perrito Chicken Chunkies, 100 gram
€ 22,70/1kg
€ 2,39
-5%
€ 2,27
Verkoper: Eoshop
Productafbeelding van Monge Dog Fresh paté en stukjes met eend, 100g
Monge Dog Fresh paté en stukjes met eend, 100g
€ 19,99
-5%
€ 18,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van ORIJEN Puppy Large - droogvoer voor pups van grote rassen - 11,4 kg
ORIJEN Puppy Large - droogvoer voor pups van grote rassen - 11,4 kg
€ 12,41/1kg
€ 141,50
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van Friskies Balance 10+5kg, droogvoer voor honden met kip, rundvlees en groenten
Friskies Balance 10+5kg, droogvoer voor honden met kip, rundvlees en groenten
€ 2,42/1kg
€ 36,35
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van ARQUIVET Verse eend met vis - halfnat hondenvoer - 2,5 kg
ARQUIVET Verse eend met vis - halfnat hondenvoer - 2,5 kg
€ 6,96/1kg
€ 34,80
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van Belcando Adult GF Rund, Volwassen dier, Zeer groot (> 45 kg), Groot (26 tot 44 kg), Middelgroot (11 - 25 kg), Klein (5-10 kilogram), Rundvlees, 12,5 kg
Belcando Adult GF Rund, Volwassen dier, Zeer groot (> 45 kg), Groot (26 tot 44 kg), Middelgroot (11 - 25 kg), Klein (5-10 kilogram), Rundvlees, 12,5 kg
€ 7,93/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 30
€ 99,13
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van Belcando 557325, voor volwassen honden, alle rassen, reus (≥45 kg), groot (26-44 kg), middelgroot (11-25 kg), met vis en gevogelte, 12,5 kg
Belcando 557325, voor volwassen honden, alle rassen, reus (≥45 kg), groot (26-44 kg), middelgroot (11-25 kg), met vis en gevogelte, 12,5 kg
€ 6,02/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 75,22
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van Royal Canin Anallergenic 8 kg Adult
Royal Canin Anallergenic 8 kg Adult
€ 13,72/1kg
€ 109,75
Gratis bezorging
Verkoper: Nali
Productafbeelding van Belcando Adult Iberico & Rijst, 12,5 kg
Belcando Adult Iberico & Rijst, 12,5 kg
€ 6,18/1kg
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 77,21
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.