GymBeam - Inositol (Vitamine B8), 120 capsules

€ 23,28

€ 293,94 / 1kg

Gratis bezorging

Bij jou thuis

wo 7 – ma 12 oktober
Onze bestedeals
Voedingssupplementen & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van MAGNESIUM, POTASSIUM + VITAMINE B6 - 30 capsules
MAGNESIUM, POTASSIUM + VITAMINE B6 - 30 capsules
€ 1.174,67/1l
€ 17,62
Gratis bezorging
Verkoper: PremiumHealth24
Productafbeelding van MAGNESIUM + ASHWAGANDHA + VITAMINE B6 - 30 capsules
MAGNESIUM + ASHWAGANDHA + VITAMINE B6 - 30 capsules
€ 1.174,67/1l
€ 17,62
Gratis bezorging
Verkoper: PremiumHealth24
Productafbeelding van Vitaworld Myo-Inositol 1000 mg | 120 capsules | Hoge dosering met 1000 mg per capsule | Veganistisch
Vitaworld Myo-Inositol 1000 mg | 120 capsules | Hoge dosering met 1000 mg per capsule | Veganistisch
€ 385,79/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 54,01
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Choline & Inositol 1200 mg per dosering - 120 capsules - ter ondersteuning
Choline & Inositol 1200 mg per dosering - 120 capsules - ter ondersteuning
€ 189,72/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 47,62
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van OstroVit Magnesiumcitraat 400 mg + B6 90 tabletten.Grootte:90 Tabletten
OstroVit Magnesiumcitraat 400 mg + B6 90 tabletten.Grootte:90 Tabletten
€ 40,10/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 16,00
-49%
€ 8,02
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Chlorofyl 500 ml ALTER MEDICA
Chlorofyl 500 ml ALTER MEDICA
€ 23,64/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 12,44
-4%
€ 11,82
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Berberine HCl, 500 mg extract met 98 % standaardisatie, 60 vegan capsules
Berberine HCl, 500 mg extract met 98 % standaardisatie, 60 vegan capsules
€ 493,11/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 17,90
Gratis bezorging
Verkoper: BioMedicalPharma
Productafbeelding van Aliness Inositol Myo-D-Chiro 650 mg + Vitamine B6 P-5-P, 100 capsules
Aliness Inositol Myo-D-Chiro 650 mg + Vitamine B6 P-5-P, 100 capsules
€ 248,36/1kg
€ 27,32
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van GymBeam Chelatiemagnesium - Hoge dosering capsules, 225 mg per dagelijkse dosis, ondersteunt de spierfunctie, de geestelijke gezondheid en het zenuwstelsel, vermindert vermoeidheid en is belangrijk voor de energieproductie
GymBeam Chelatiemagnesium - Hoge dosering capsules, 225 mg per dagelijkse dosis, ondersteunt de spierfunctie, de geestelijke gezondheid en het zenuwstelsel, vermindert vermoeidheid en is belangrijk voor de energieproductie
€ 264,33/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 23,79
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Medverita Lysine, vrije vorm, 500 mg, 100 stuks
Medverita Lysine, vrije vorm, 500 mg, 100 stuks
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 5,70
-4%
€ 5,42
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van CystiNorm - Een natuurlijk voedingssupplement voor de blaas en urinewegen
CystiNorm - Een natuurlijk voedingssupplement voor de blaas en urinewegen
€ 1.299,75/1l
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 54,99
-5%
€ 51,99
Verkoper: WR-Products
Productafbeelding van Inositol Duo 120 vegan capsules - Myo-inositol + D-chiro-inositol - 615 mg per capsule - Voor 4 maanden - Vitamine B8 supplement - van Apollo's Hegemony
Inositol Duo 120 vegan capsules - Myo-inositol + D-chiro-inositol - 615 mg per capsule - Voor 4 maanden - Vitamine B8 supplement - van Apollo's Hegemony
€ 146,37/1kg
€ 32,92
-10%
€ 29,42
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Essensey Berberine + kurkuma, 90 capsules
Essensey Berberine + kurkuma, 90 capsules
€ 244,22/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 21,98
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Vitabay VB1655, een enkele vitamine
Vitabay VB1655, een enkele vitamine
€ 97,17/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 34,01
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Ashwagandha capsules - 360 stuks (650mg) - 2.600mg, hoge dosering - Premium Indiase ashwagandha - Vegan - TRUE NATURE®
Ashwagandha capsules - 360 stuks (650mg) - 2.600mg, hoge dosering - Premium Indiase ashwagandha - Vegan - TRUE NATURE®
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 56,33
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van GymBeam - Pantotheenzuur (Vitamine B5), 60 capsules
GymBeam - Pantotheenzuur (Vitamine B5), 60 capsules
€ 354,00/1l
€ 21,24
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van GymBeam - D-Biotine (Vitamine B7), 90 capsules
GymBeam - D-Biotine (Vitamine B7), 90 capsules
€ 234,67/1l
€ 21,12
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van OstroVit Vitamine B6 P-5-P, 60 capsules
OstroVit Vitamine B6 P-5-P, 60 capsules
€ 7,55
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van GymBeam - Dibencozide (Vitamine B12), 90 capsules
GymBeam - Dibencozide (Vitamine B12), 90 capsules
€ 499,58/1kg
€ 23,98
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van GymBeam - Actief foliumzuur (vitamine B9), 60 capsules
GymBeam - Actief foliumzuur (vitamine B9), 60 capsules
€ 2.385,98/1kg
€ 25,53
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Inositol (Vitamine B8) - Capsules met tot 500 mg van de werkzame stof Inositol

Inositol (Vitamine B8) komt vaak voor in de celmembranen van het lichaam. Het is een bioactieve stof die qua structuur lijkt op het koolhydraat glucose. Daarom vindt u het ook in kleinere hoeveelheden in fruit, zaden, volkorenbrood of noten. Een praktische capsule van dit product bevat al tot 500 mg inositol. Dit maakt het een goede keuze om de inositolspiegel aan te vullen, zonder onnodige calorieën binnen te krijgen.

Inositol (Vitamine B8) & de voordelen

  • Bevat tot 500 mg inositol per portie
  • Een natuurlijk bestanddeel van de celmembranen in het lichaam
  • Verkrijgbaar in handige capsules

Ingrediënten

Inositol, vulstof (microkristalijne cellulose), antiklontermiddel (magnesiumstearaat, siliciumdioxide), gelatinecapsule.

Aanbevolen gebruik

Neem dagelijks 1 capsule.

Voedingswaarden

Voedingswaarde1 portie (1 capsule)
Inositol500 mg

Waarschuwing

Overschrijd de aanbevolen dagelijkse dosering niet. Dit product is geen vervanging voor een gevarieerde en evenwichtige voeding. Niet geschikt voor kinderen. Zwangeren en vrouwen die borstvoeding geven, dienen een arts te raadplegen voordat ze dit product gebruiken. Beschermd tegen zonlicht en bewaar op een droge plaats bij een temperatuur van 0 tot 25°C. Buiten het bereik van kleine kinderen houden.

Inhoud
120 ml
Ingrediënten
Zie verpakking
Gewicht
79.2 g
Levensmiddelenbedrijven
GymBeam, s.r.o. Rastislavova 93, Košice 04001, Slovakia
Verkoopbenaming
voedingssupplementen
Fabrikant
GymBeam
Aantal stuks
120
Aanbevolen dosering
Neem dagelijks één capsule.
EAN
8586022211515

Inhoud
120 ml
Ingrediënten
Zie verpakking
Gewicht
79.2 g
Levensmiddelenbedrijven
GymBeam, s.r.o. Rastislavova 93, Košice 04001, Slovakia
Verkoopbenaming
voedingssupplementen
Fabrikant
GymBeam
Aantal stuks
120
Aanbevolen dosering
Neem dagelijks één capsule.
EAN
8586022211515
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Berberine HCl, 500 mg extract met 98 % standaardisatie, 60 vegan capsules
Berberine HCl, 500 mg extract met 98 % standaardisatie, 60 vegan capsules
€ 493,11/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 17,90
Gratis bezorging
Verkoper: BioMedicalPharma
Productafbeelding van Chlorofyl 500 ml ALTER MEDICA
Chlorofyl 500 ml ALTER MEDICA
€ 23,64/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 12,44
-4%
€ 11,82
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Vitaworld Myo-Inositol 1000 mg | 120 capsules | Hoge dosering met 1000 mg per capsule | Veganistisch
Vitaworld Myo-Inositol 1000 mg | 120 capsules | Hoge dosering met 1000 mg per capsule | Veganistisch
€ 385,79/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 54,01
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van OstroVit Magnesiumcitraat 400 mg + B6 90 tabletten.Grootte:90 Tabletten
OstroVit Magnesiumcitraat 400 mg + B6 90 tabletten.Grootte:90 Tabletten
€ 40,10/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 16,00
-49%
€ 8,02
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Choline & Inositol 1200 mg per dosering - 120 capsules - ter ondersteuning
Choline & Inositol 1200 mg per dosering - 120 capsules - ter ondersteuning
€ 189,72/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 47,62
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Creatine (Kreatine) Monohydraat - 500 g | Poeder | Spieropbouw | Massatoename | Krachttoename | Hoge biologische beschikbaarheid
Creatine (Kreatine) Monohydraat - 500 g | Poeder | Spieropbouw | Massatoename | Krachttoename | Hoge biologische beschikbaarheid
€ 39,80/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 19,90
Verkoper: PEAK
Productafbeelding van Essensey Berberine + kurkuma, 90 capsules
Essensey Berberine + kurkuma, 90 capsules
€ 244,22/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 21,98
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Cvetita Kruiden | Tribulus + Ginkgo
Cvetita Kruiden | Tribulus + Ginkgo
€ 315,10/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 31,51
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van GymBeam Chelatiemagnesium - Hoge dosering capsules, 225 mg per dagelijkse dosis, ondersteunt de spierfunctie, de geestelijke gezondheid en het zenuwstelsel, vermindert vermoeidheid en is belangrijk voor de energieproductie
GymBeam Chelatiemagnesium - Hoge dosering capsules, 225 mg per dagelijkse dosis, ondersteunt de spierfunctie, de geestelijke gezondheid en het zenuwstelsel, vermindert vermoeidheid en is belangrijk voor de energieproductie
€ 264,33/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 23,79
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Barry Callebaut Weiße Schokolade Kuvertüre 400g
Barry Callebaut Weiße Schokolade Kuvertüre 400g
€ 40,60/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 41
€ 20,30
Gratis bezorging
Verkoper: Kamelur
Productafbeelding van GESS SuperNova Hoogfrequente Gezichts- & Haarstaf – Darsonval 4 Electroden
GESS SuperNova Hoogfrequente Gezichts- & Haarstaf – Darsonval 4 Electroden
€ 125,05/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 59
€ 100,04
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van PUMA sportrugzak rugzak met laptopvak Buzz Backpack 26L Black zwart
PUMA sportrugzak rugzak met laptopvak Buzz Backpack 26L Black zwart
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 134
€ 41,58
-27%
€ 29,95
Verkoper: modeherz
Productafbeelding van Reiskoffer trolley, beige, inclusief portemonnee en reistas. Stofkoffer, 48 x 28 x 25 cm. Rollkoffer, bagage, koffer, handbagage
Reiskoffer trolley, beige, inclusief portemonnee en reistas. Stofkoffer, 48 x 28 x 25 cm. Rollkoffer, bagage, koffer, handbagage
3,8Gemiddelde beoordeling: 3,8 van 5Aantal beoordelingen: 74
€ 14,90
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: HAC24-GmbH
Productafbeelding van Blender - PHILIPS - Daily HR2041/41 - 4 ProBlend 4 blades - Maximum capacity of 1.9L - 450 W - 1 speed - Pulse function - Black
Blender - PHILIPS - Daily HR2041/41 - 4 ProBlend 4 blades - Maximum capacity of 1.9L - 450 W - 1 speed - Pulse function - Black
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 63
€ 52,52
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van Monzana Knuffelbeer, groot (L 50 cm), wit, zachte knuffel van pluche
Monzana Knuffelbeer, groot (L 50 cm), wit, zachte knuffel van pluche
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 150
€ 22,95
Verkoper: PartyKadoshop
Productafbeelding van SULSENA Shampoo Pasta, anti-roos shampoo, bescherming voor het haar, 75 ml
SULSENA Shampoo Pasta, anti-roos shampoo, bescherming voor het haar, 75 ml
€ 98,93/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 7,42
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Olvy tapijtreiniger, natzuigapparaat, 17.000 PA – Krachtig natzuigapparaat en tapijtreiniger voor banken, auto's en tapijten, inclusief accessoires en reinigingsmiddel
Olvy tapijtreiniger, natzuigapparaat, 17.000 PA – Krachtig natzuigapparaat en tapijtreiniger voor banken, auto's en tapijten, inclusief accessoires en reinigingsmiddel
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 379
€ 69,99
Gratis bezorging
Verkoper: Olvy
Productafbeelding van 5-in-1 Anti-cellulite massageapparaat met vibratie en infrarood, Cellyred InnovaGoods
5-in-1 Anti-cellulite massageapparaat met vibratie en infrarood, Cellyred InnovaGoods
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 95
€ 28,99
Verkoper: BYAG
Productafbeelding van Keukenonderkast Vicco R-Line Wit Hoogglans 80 cm Zonder werkblad, Model 29252
Keukenonderkast Vicco R-Line Wit Hoogglans 80 cm Zonder werkblad, Model 29252
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 185
€ 159,90
Gratis bezorging
Verkoper: ok-living
Productafbeelding van Malatec 23642 Massagepistool 35 W, 1500 mAh, + 8 opzetstukken
Malatec 23642 Massagepistool 35 W, 1500 mAh, + 8 opzetstukken
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 105
€ 29,99
Verkoper: Netsilla
Productafbeelding van Siemens stofzuiger met stofzak, model Synchropower VS06A111
Siemens stofzuiger met stofzak, model Synchropower VS06A111
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 265
€ 104,95
Gratis bezorging
Verkoper: Coolsound
Productafbeelding van MERACH Opvouwbare step- en klimapparaat voor thuis – met 3 treden en in hoogte verstelbaar, LCD-display en antislip pedalen
MERACH Opvouwbare step- en klimapparaat voor thuis – met 3 treden en in hoogte verstelbaar, LCD-display en antislip pedalen
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 114,99
-€ 15,00
€ 99,99
Gratis bezorging
Verkoper: Merach
Productafbeelding van ATHLER Lion | Set gewichten 20 kg | Verstelbare gewichtset | 12 gewichtsschijven, 2 halterstangen | Halterset voor korte en lange halter | Stergreep | Stergrepen
ATHLER Lion | Set gewichten 20 kg | Verstelbare gewichtset | 12 gewichtsschijven, 2 halterstangen | Halterset voor korte en lange halter | Stergreep | Stergrepen
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 43
€ 47,89
Gratis bezorging
Verkoper: GrupaGSM
Productafbeelding van Collagen SkinCare Poeder 120 g – Collageenpeptiden met MSM & Vitamine C
Collagen SkinCare Poeder 120 g – Collageenpeptiden met MSM & Vitamine C
€ 149,08/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 17,89
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: Nutrisslim
Productafbeelding van Hoekkast Vicco R-Line Wit Hoogglans 75.6 cm zonder werkblad, Model 29256
Hoekkast Vicco R-Line Wit Hoogglans 75.6 cm zonder werkblad, Model 29256
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 182
€ 167,90
Gratis bezorging
Verkoper: ok-living
Productafbeelding van 2 stuks comfortabel neksteunkussen | Ergonomisch slaapkussen | Hoogwaardige kussenvulling - Kussen voor beddengoed, 74 x 47 cm
2 stuks comfortabel neksteunkussen | Ergonomisch slaapkussen | Hoogwaardige kussenvulling - Kussen voor beddengoed, 74 x 47 cm
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 58
€ 25,90
Gratis bezorging
Verkoper: ZTJKTRADEMICRO
Productafbeelding van Xiaomi Sothing schoendroger
Xiaomi Sothing schoendroger
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 47,05
Verkoper: BalticVaris_DE
Productafbeelding van Glückstoff® Orthopedisch kussen, hoofdkussen voor nekpijn, gemaakt van traagschuim | Neksteunkussen, ergonomisch hoofdkussen, geschikt voor zijslapers, wit
Glückstoff® Orthopedisch kussen, hoofdkussen voor nekpijn, gemaakt van traagschuim | Neksteunkussen, ergonomisch hoofdkussen, geschikt voor zijslapers, wit
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 154,09
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van ProfiCare® haardroger met 1600 watt | Compacte föhn | Ionisatiefunctie voor glad haar | 3 temperatuur-/vermogensstanden | PC-HT 3073, roze
ProfiCare® haardroger met 1600 watt | Compacte föhn | Ionisatiefunctie voor glad haar | 3 temperatuur-/vermogensstanden | PC-HT 3073, roze
€ 54,98/1kg
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 24,74
Gratis bezorging
Verkoper: ClatronicCZSK
Productafbeelding van travelite vrijetijdsrugzak rugzak met laptopvak Basic Melange Backpack 22L Anthracite grijs
travelite vrijetijdsrugzak rugzak met laptopvak Basic Melange Backpack 22L Anthracite grijs
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 182
€ 36,32
Verkoper: Bagalio

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 1 beoordeling
Beoordeeld op 3 september 2025 op
Geverifieerde aankoop
Onze aanbevelingen voor jou
Vita Elements Whey Protein Poeder Vanille, set van 3.
Vita Elements Whey Protein Poeder Vanille Set van 3 3000g Voedingssupplement
€ 118,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 39,66/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Vitamine D3 + K2 Depot Set van 3 180 Tabletten Vitamine K2 Botten Voedingssupplement
Vita Elements Vitamine D3 + K2 Depot Set van 3 180 Tabletten Vitamine K2 Botten Voedingssupplement
€ 91,99
-€ 11,00
€ 80,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 599,93/1kg
Vita Elements EAA Capsules, set van 3.
Vita Elements EAA Capsules Set van 3 900 capsules Veganistisch Voedingssupplement
€ 76,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 91,33/1kg
Vita Elements Berberine 500mg, set van 3.
Vita Elements Berberine 500mg Set van 3 360 capsules Veganistisch Voedingssupplement
€ 69,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 291,63/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Biotine Selenium Zink Complex Set van 3 365 Tabletten Huid Haar Nagels Voedingssupplement
Vita Elements Biotine Selenium Zink Complex Set van 3 365 Tabletten Huid Haar Nagels Voedingssupplement
€ 76,99
-11%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 390,75/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Multivitamine Complex Set van 3 180 Capsules 21 Voedingsstoffen Immuunsysteem Voedingssupplement
Vita Elements Multivitamine Complex Set van 3 180 Capsules 21 Voedingsstoffen Immuunsysteem Voedingssupplement
€ 76,99
-11%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 185,77/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Premium Magnesiumcitraat Set van 3 365 Capsules Biobeschikbaarheid Voedingssupplement
Vita Elements Premium Magnesiumcitraat Set van 3 365 Capsules Biobeschikbaarheid Voedingssupplement
€ 75,99
-10%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 62,09/1kg
Productafbeelding van Vita Elements OPC Druivenpitextract Set van 3 240 Capsules Antioxidanten Polyfenolen Voedingssupplement
Vita Elements OPC Druivenpitextract Set van 3 240 Capsules Antioxidanten Polyfenolen Voedingssupplement
€ 74,99
-9%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 159,60/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Magnesiumbisglycinaat Set van 3 180 Capsules Chelaat Zenuwstelsel Voedingssupplement
Vita Elements Magnesiumbisglycinaat Set van 3 180 Capsules Chelaat Zenuwstelsel Voedingssupplement
€ 76,99
-11%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 145,28/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Vitamine B Complex Set van 3 240 Tabletten 8 B-Vitamines Energiemetabolisme Voedingssupplement
Vita Elements Vitamine B Complex Set van 3 240 Tabletten 8 B-Vitamines Energiemetabolisme Voedingssupplement
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 75,99
-10%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 377,72/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Magnesium Complex Set van 3 180 Capsules Bisglycinaat Citraat Malaat Voedingssupplement
Vita Elements Magnesium Complex Set van 3 180 Capsules Bisglycinaat Citraat Malaat Voedingssupplement
€ 74,99
-9%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 137,35/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Curcuma Extract Set van 3 90 Capsules Curcuminoïden Piperine Ontsteking Voedingssupplement
Vita Elements Curcuma Extract Set van 3 90 Capsules Curcuminoïden Piperine Ontsteking Voedingssupplement
€ 76,99
-11%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 338,26/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Vitamine B12 met Foliumzuur Set van 3 180 Tabletten Energiemetabolisme Voedingssupplement
Vita Elements Vitamine B12 met Foliumzuur Set van 3 180 Tabletten Energiemetabolisme Voedingssupplement
€ 76,99
-11%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 503,63/1kg
Productafbeelding van Vita Elements NAD+ Complex Set van 3 80 Capsules Nicotinamide Riboside Resveratrol Voedingssupplement
Vita Elements NAD+ Complex Set van 3 80 Capsules Nicotinamide Riboside Resveratrol Voedingssupplement
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 76,99
-14%
€ 65,95
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 1.014,62/1kg
Vita Elements Paddenstoelencomplex, set van 3.
Vita Elements Paddenstoelencomplex Set van 3 540 capsules Veganistisch Voedingssupplement
€ 58,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 196,63/1kg
Vita Elements Vitamine C 1000mg, set van 3.
Vita Elements Vitamine C 1000mg Set van 3 540 tabletten Veganistisch Voedingssupplement
€ 58,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 84,39/1kg
Vita Elements L-Theanine 400mg, set van 3.
Vita Elements L-Theanine 400mg Set van 3 540 capsules Veganistisch Voedingssupplement
€ 58,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 218,48/1kg
Vita Elements Multivitamine Gummies, set van 3.
Vita Elements Multivitamine Gummies Set van 3 360 stuks Voedingssupplement
€ 52,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 73,60/1kg
Vita Elements IJzer Bisglycinaat, set van 3.
Vita Elements IJzer Bisglycinaat Set van 3 540 tabletten Veganistisch Voedingssupplement
€ 52,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 588,78/1kg
Vita Elements Cultuur-21 Complex, set van 3.
Vita Elements Cultuur-21 Complex Set van 3 540 capsules Veganistisch Voedingssupplement
€ 52,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 194,10/1kg