5,0



Gebaseerd op 2 beoordelingen
Vergelijkbare producten

Dettol 140085306
€ 66,92/1l
€ 16,73
Verkoper: somnia24

Sagrotan No Touch Aloe Vera & Vitamine E navulverpakking, 250 ml
€ 0,01/1kg
€ 5,85
-50%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 2,90
Verkoper: AbisZ-Markt

Sagrotan vloeibare zeep, mild voor de huid, met aloë vera, verpakking met dispenser, 250 ml
€ 42,32/1l
€ 10,58
Verkoper: somnia24

SAGROTAN® 3055488 Vloeibare zeep, 250 ml
€ 81,08/1l
€ 20,27
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo

SAGROTAN® 3025776 Vloeibare zeep zonder aanraking, kamille, 250 ml
€ 43,00/1kg
€ 11,61
Verkoper: somnia24

Handzeep, witte bloemengeur
€ 16,48/1l
€ 8,24
Verkoper: Emerosa

Home, natuurzeep met kamille, 125 gram
€ 118,72/1kg
€ 14,84
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

LUKSJA verzorgende vloeibare zeep OLIVENJOGHURT, navulverpakking, 900 ml
€ 4,09/1l
€ 3,87
-4%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 3,68
Verkoper: Katomix

KAPPUS Natuurzeep Rozengeur, 125 g
€ 8,40/1l
€ 1,05
Verkoper: Store-Germany

Unicura vloeibare handzeep, mild, 250 ml - 1 stuk
€ 83,80/1l
€ 30,95
-32%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 20,95
Gratis bezorging
Verkoper: WAYS

Sonett Handzeep Citrus 300 ml
€ 18,47/1l
€ 5,54
Verkoper: KoopjesDrogisterij

Sonett Handzeep Rozemarijn Navulverpakking 1000 ml
€ 10,48/1l
€ 10,48
Verkoper: KoopjesDrogisterij

Speick Zeep dispenser navul (600 ml)
€ 17,53/1l
€ 10,52
Verkoper: KoopjesDrogisterij

Unicura - Zeepdispenser voor handzeep - Hygiëne - 250 ml - Voordelijn - 2 stuks
€ 49,90/1l
€ 34,95
-28%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 24,95
Gratis bezorging
Verkoper: WAYS

12x CWS 137002204 BestCream vloeibare zeep, citrusgeur, 500 ml
€ 0,01/1kg
€ 74,35
Verkoper: Loechel_Industriebedarf

Sanytol verzorgende zeep, 250 ml
€ 32,40/1kg
€ 8,46
-4%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 8,10
Verkoper: TisknuLevneCZ

SAGROTAN® 3025765 SAGROTAN® Vloeibare zeep, contactloos, 250 ml
€ 46,44/1l
€ 36,93
-68%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 11,61
Verkoper: somnia24

Handzeep met dispenser, Agrado (500 ml)
€ 18,70/1l
€ 9,35
Verkoper: somnia24

Sanytol vloeibare antibacteriële handzeep, reinigend, 250 ml
€ 78,56/1l
€ 20,25
-3%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 19,64
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen

Olijvenzeep met kamille, 100 g, KNOSSOS
€ 14,40/1kg
€ 2,04
-29%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 1,44
Verkoper: Katorshop
Meer over het product
Productbeschrijving & productgegevens
Sagrotan is al meer dan 100 jaar uw expert op het gebied van hygiënische reiniging en beschermt uw gezin elke dag. Ons doel is om bij te dragen aan een gezond leven, zodat u zich veilig kunt voelen in uw huis en zich zonder zorgen kunt wijden aan de belangrijke dingen in het leven. De vloeibare zeep van SAGROTAN is ZACHT VOOR DE HUID en EFFECTIEF TEGEN BACTERIËN. De huidverzorgingsformule met hydraterende ingrediënten biedt een perfecte combinatie van verzorging en dagelijkse bescherming. Het laat een zacht gevoel achter en reinigt hygiënisch. Sagrotan zeepjes hydrateren, ruiken heerlijk en reinigen hygiënisch. Ingrediënten: Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Glycerin, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Chloride, Lactic Acid, Citric Acid, Sodium Benzoate, Sodium Hydroxide, Coco-Glucoside, Hydrogenated Castor Oil, Parfum, Tetrasodium EDTA, Propylene Glycol, Chamomilla Recutita Flower Extract, Benzoic Acid, Sodium Ferrocyanide.
Sagrotan Zeepdispenser No-Touch Startpakket 3280107, Kamille
Sagrotan Zeepdispenser No-Touch Startpakket 3280107, Kamille
- Lengte
- 9.4 cm
- Materiaal
- Kunststof
- Model
- No-Touch Starter 3280107 Kamille
- Fabrikant
- EAN
- 4251758434326
- MPN (Manufacturer Part Number)
- 3280107
- Lengte
- 9.4 cm
- Materiaal
- Kunststof
- Model
- No-Touch Starter 3280107 Kamille
- Fabrikant
- EAN
- 4251758434326
- MPN (Manufacturer Part Number)
- 3280107
Gaat ook goed samen met

SAGROTAN® 3057805 Sagrotan No Touch Starter, wit
€ 18,15
Verkoper: somnia24

Dettol 140085306
€ 66,92/1l
€ 16,73
Verkoper: somnia24

Xiaomi Mi Automatische Zeepdispenser
€ 12,91
Verkoper: iSpace

KESPER Broodtrommel met snijplank, 325 x 15 x 21 cm, artikelnummer 1804563
€ 48,86
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen

Barista 04570 filterkoffiemachine, geïsoleerde kan, 10 kopjes, timer, aroma-instelling, geïntegreerde maalder
€ 205,45
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at

ROTHO Brisen - wasmand - 50 l
€ 25,06
-3%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 24,25
Gratis bezorging
Verkoper: Aximax

Air Wick FreshMatic luchtverfrisser met navulling 250 ml - Smooth Satin & Moon Lily
€ 30,04/1l
€ 26,61
-71%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 7,51
Verkoper: Katomix

Rotho Country, 55 liter, Rechthoekig, Kunststof, Antraciet, 322 mm, 420 mm
€ 23,39
Gratis bezorging
Verkoper: Aximax

6 latte macchiato glazen van 300 ml met handvat, en 6 roestvrijstalen lepels. Koffieglazen, theeglazen
€ 31,99
Gratis bezorging
Verkoper: Sendez_GmbH

Hisense H23MOBS5HG4, Werkblad, Magnetron met grillfunctie, 23 liter, 800 watt, Ingebouwd display, Touchbediening
€ 135,19
Verkoper: Di-Life

Kunststof wasmand met gevlochten look, 65 liter - wit - Vrijstaande wasmand met deksel en draaghandgrepen
€ 21,95
Verkoper: Special-trends

Wasmand, wasbakken, waskist. Grasgroen, rechthoekig, 30 liter. Met bekleding en deksel. Afmetingen: 32x24 cm, hoogte 48 cm
€ 25,90
Verkoper: d_vier

Wiltec afvoerslang voor airconditioners met een diameter van 116 mm, slang met variabele lengte van 0,7 tot 1,7 meter, geschikt voor airconditioners, droogovens en afzuigkappen
€ 40,99
-7%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 37,99
Gratis bezorging
Verkoper: WilTec

Exquisit magnetron MW 900-030, wit | 700 W | Inhoud: 20 liter | Draaitafel: 25,5 cm diameter
€ 161,19
-€ 59,00Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 102,19
Gratis bezorging
Verkoper: GYZS

Rotho wasverzamelaar "Country", 55 liter, porselein
€ 23,39
Gratis bezorging
Verkoper: Aximax
Verdeling van de beoordelingenBeoordelingslijstProductfoto's van klanten









Klantbeoordelingen
100% van de beoordelingen hebben het product 5 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 5 sterren weergeven.
5
100%0% van de beoordelingen hebben het product 4 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 4 sterren weergeven.
4
0%0% van de beoordelingen hebben het product 3 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 3 sterren weergeven.
3
0%0% van de beoordelingen hebben het product 2 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 2 sterren weergeven.
2
0%0% van de beoordelingen hebben het product 1 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 1 sterren weergeven.
1
0%Sortering:
Sortering:Beoordeeld op 11 oktober 2020 op
Gekocht op
Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de en vervolgens automatisch vertaald. Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de en vervolgens automatisch vertaald.
Geverifieerde aankoop
Deze beoordeling als "nuttig" markeren.
Deze beoordeling melden.Melden
Alles in orde.
Snelle en ongecompliceerde levering van een bekend product.
Beoordeeld op 22 mei 2022 op
Gekocht op
Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de. Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de.
Geverifieerde aankoop
Onze aanbevelingen voor jou
Meer informatie over deze advertentie

Vloeibare zeep Clinique (400 ml)



5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5(18)Aantal beoordelingen: 18
€ 42,06
Verkoper: PerfumTraders
€ 105,15/1l

Hermes Terre d'Hermes Zeep, 100g



3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5(2)Aantal beoordelingen: 2
€ 39,78
Verkoper: PerfumTraders
€ 397,80/1kg

Handzeep Orange & Bergamot (vloeibare handzeep) 200 ml
€ 36,72
Verkoper: PerfumTraders
€ 183,60/1l

Vloeibare handzeep Heavenly Gingerlily (200 ml)
€ 34,62
Verkoper: PerfumTraders
€ 173,10/1l

Molton Brown Flora Luminare Handzeep, 300 ml
€ 30,60
Verkoper: PerfumTraders
€ 102,00/1l

Navulling voor vloeibare handzeep Fiery Pink Pepper (Fine Liquid Hand Wash Refill), 400 ml



5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5(1)Aantal beoordelingen: 1
€ 33,66
Verkoper: PerfumTraders
€ 84,15/1l

Vloeibare handzeep Fiery Pink Pepper, 200 ml
€ 33,45
Verkoper: PerfumTraders
€ 167,25/1l

Molton Brown Coastal Cypress & Sea Fennel Handzeep, 300 ml
€ 31,62
Verkoper: PerfumTraders
€ 105,40/1l

Tuhé zeep, Fiery Pink Pepper (geparfumeerde zeep), 150 gram
€ 29,58
Verkoper: PerfumTraders
€ 197,20/1kg

Molton Brown Gel: Molton Brown Heavenly Gingerlily vloeibare handzeep, 300 ml
€ 27,54
Verkoper: PerfumTraders
€ 91,80/1l

Molton Brown Orange & Bergamot, vloeibare handzeep, 300 ml
€ 27,54
-3%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 26,52
Verkoper: PerfumTraders
€ 88,40/1l

Yardley London, Engelse lavendel, zeep in blokvorm, 120g
€ 2,29
Verkoper: Lemonbite
€ 17.615,38/1kg

Dinorassic MARTINELIA Gelei-hand- en douchegel voor kinderen, 100 ml
€ 2,99
Verkoper: Lemonbite
€ 29,90/1l

Irish Spring Original zeepstaven, set van 3, elk 106,3 gram



5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5(1)Aantal beoordelingen: 1
€ 4,99
Verkoper: Lemonbite
€ 49,90/1l

Moisture Blast Zeepset, 105 stuks, Irish Spring



5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5(1)Aantal beoordelingen: 1
€ 4,99
Verkoper: Lemonbite
€ 15,87/1l

Irish Spring Icy Blast zeepblokjes, afkomstig uit de VS, 105,8 gram per stuk, verpakt per 3



5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5(1)Aantal beoordelingen: 1
€ 4,99
Verkoper: Lemonbite
€ 15,87/1l

Irish Spring | Zeep - Aloe Mist - Deodorerende zeep met aloë vera - Frisse geur - 3 stuks à 104,8 g - Voor het wassen van het lichaam



5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5(1)Aantal beoordelingen: 1
€ 4,99
Verkoper: Lemonbite
€ 15,72/1l

Vloeibare gezichtszeep mild met pompje 200 ml



5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5(18)Aantal beoordelingen: 18
€ 21,79
Verkoper: PerfumTraders
€ 108,95/1l