Intensieve handcrème LAVENDEL, NEROLI, YLANG-YLANG

€ 9,28

€ 309,33 / 1l

Plus € 4,90 verzendkosten

Onze bestedeals
Handcrèmes & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Vetyver handcrème, 100 ml
Vetyver handcrème, 100 ml
€ 425,20/1l
€ 42,52
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Handcrème Rhuibarben en Roos (300 ml)
Handcrème Rhuibarben en Roos (300 ml)
€ 90,07/1l
€ 27,02
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van L'Occitane Handcrème met Shea Butter
L'Occitane Handcrème met Shea Butter
€ 158,87/1l
€ 26,12
-8%
€ 23,83
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Handcrème Rhuibarben en Roos (40 ml)
Handcrème Rhuibarben en Roos (40 ml)
€ 439,00/1l
€ 17,56
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van WEIHRAUCH KAFFERLIMETTE Intensieve handcrème
WEIHRAUCH KAFFERLIMETTE Intensieve handcrème
€ 309,33/1l
€ 9,28
Verkoper: Spa-Ceylon
Productafbeelding van Jurlique Jasmijn Handcrème
Jurlique Jasmijn Handcrème
€ 239,92/1l
€ 57,56
-47%
€ 29,99
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Jurlique Lavendel Handcrème
Jurlique Lavendel Handcrème
€ 277,60/1l
€ 34,70
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Jurlique, Rozengeur, Hydraterende handcrème, 40 ml
Jurlique, Rozengeur, Hydraterende handcrème, 40 ml
€ 469,25/1l
€ 18,77
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Intensieve handcrème CEYLON TEA YLANG
Intensieve handcrème CEYLON TEA YLANG
€ 309,33/1l
€ 9,28
Verkoper: Spa-Ceylon
Productafbeelding van Nacomi Handcrème met arganolie, 85 ml
Nacomi Handcrème met arganolie, 85 ml
€ 135,67/1kg
€ 12,21
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Lavera, handcrème met calendula en sheaboter, 75 ml
Lavera, handcrème met calendula en sheaboter, 75 ml
€ 50,13/1l
€ 3,76
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van NEUTROGENA Handcrème, geparfumeerd, +50%, 75 ml
NEUTROGENA Handcrème, geparfumeerd, +50%, 75 ml
€ 38,78/1kg
€ 3,49
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Depot handcrème No. 604, hydraterende handlotion Cajeput & Mirte, 200 ml
Depot handcrème No. 604, hydraterende handlotion Cajeput & Mirte, 200 ml
€ 101,30/1l
€ 20,26
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Apivita Hydraterende handcrème met jasmijn en propolis, 50 ml
Apivita Hydraterende handcrème met jasmijn en propolis, 50 ml
€ 231,00/1l
€ 11,55
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van KORRES Olijvenbloesem Handcrème, met verzorgende olijfolie en de geur van olijvenbloesem, 75 ml
KORRES Olijvenbloesem Handcrème, met verzorgende olijfolie en de geur van olijvenbloesem, 75 ml
€ 160,27/1l
€ 12,02
Verkoper: Pharmacygreek
Productafbeelding van BARNÄNGEN Lycka Vochtinbrengende Handcrème, 75 ml
BARNÄNGEN Lycka Vochtinbrengende Handcrème, 75 ml
€ 63,60/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 4,77
Verkoper: lithuaniashop
Productafbeelding van Lirene Regenererende handcrème met perzikgeur, 50 ml
Lirene Regenererende handcrème met perzikgeur, 50 ml
€ 212,40/1l
€ 10,62
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van L'Occitane Neroli & Orchidee Handcrème
L'Occitane Neroli & Orchidee Handcrème
€ 206,40/1l
€ 30,96
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Neutrogena Handcreme Geparfumeerd (50 ml)
Neutrogena Handcreme Geparfumeerd (50 ml)
€ 88,60/1l
€ 4,43
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Handcrème met kersenbloesemgeur, 30 ml
Handcrème met kersenbloesemgeur, 30 ml
€ 808,67/1l
€ 24,26
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Een natuurlijke, regenererende verzorging, verrijkt met een revitaliserende mix van exotische bloemoliën. Zoete amandel, tarwekiem, soja en pure kokosnoot hydrateren, verzorgen en voeden droge en ruwe handen. Pure mangoboter en kokosboter hydrateren, beschermen en behouden het jeugdige uiterlijk van de huid. Rijstzemelen en soja verzachten en verzorgen de huid en zorgen voor een complete handverzorging. Kalmerende patchouli, aardende neroli, exotische ylang-ylang en fijne, oosterse lavendel kalmeren de zintuigen en bevorderen algemene rust en ontspanning.

Vrij van parabenen,

Vrij van paraffine,

Vrij van alcohol,

100% vegetarisch,

Niet getest op dieren,

Duurzaam geteeld,

Ondersteunt eerlijke handel in de lokale gemeenschap.

Model
Intensive Handcreme LAVENDEL NEROLI YLANG
Gewicht
30 g
Inhoud
30 ml
Ingrediënten
100% natuurlijke, ayurvedische ingrediënten: Lavendel Ylang-ylang Neroli Orange Patchouli Zoete amandel Sojaboon Olijf Bijenwas Mango Kokum Witte tarwekiem Kokosnoot Rijstzemel
Fabrikant
JANET LANKA (PVT) LTD, No15, Sinsapa Road, 00600 Colombo, Srí Lanka
EAN
4791097056082

Model
Intensive Handcreme LAVENDEL NEROLI YLANG
Gewicht
30 g
Inhoud
30 ml
Ingrediënten
100% natuurlijke, ayurvedische ingrediënten: Lavendel Ylang-ylang Neroli Orange Patchouli Zoete amandel Sojaboon Olijf Bijenwas Mango Kokum Witte tarwekiem Kokosnoot Rijstzemel
Fabrikant
JANET LANKA (PVT) LTD, No15, Sinsapa Road, 00600 Colombo, Srí Lanka
EAN
4791097056082
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Steam Mop Vileda Steam XXL 3.0
Steam Mop Vileda Steam XXL 3.0
€ 232,47/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 228
€ 92,99
Gratis bezorging
Verkoper: Coolsound
Productafbeelding van Intensieve handcrème CEYLON TEA YLANG
Intensieve handcrème CEYLON TEA YLANG
€ 309,33/1l
€ 9,28
Verkoper: Spa-Ceylon
Productafbeelding van Garnier Mineral Roll-on Deodorant, Onzichtbare Bescherming, 48 uur, Bloemige Geur - Zwart, Wit, Kleuren, 50 ml
Garnier Mineral Roll-on Deodorant, Onzichtbare Bescherming, 48 uur, Bloemige Geur - Zwart, Wit, Kleuren, 50 ml
€ 231,40/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 11,57
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van SkinStar Outdoor & Functionele kleding, wasbare impregneermiddel, 1 liter, Textile Proof
SkinStar Outdoor & Functionele kleding, wasbare impregneermiddel, 1 liter, Textile Proof
€ 29,90/1l
€ 29,90
Gratis bezorging
Verkoper: WassersportEuropaGmbH
Productafbeelding van Viamen voedingssupplement ter ondersteuning van de erectie bij mannen, 10 capsules
Viamen voedingssupplement ter ondersteuning van de erectie bij mannen, 10 capsules
€ 43.550,00/1l
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 43,55
Gratis bezorging
Verkoper: supersuplement
Productafbeelding van Bielenda Kuracja Młodości, Voedende bodybalsem met extract van slakkenextract, 400 ml
Bielenda Kuracja Młodości, Voedende bodybalsem met extract van slakkenextract, 400 ml
€ 31,88/1kg
€ 13,71
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Intensieve handcrème met ylang-ylang en lavendel
Intensieve handcrème met ylang-ylang en lavendel
€ 309,33/1l
€ 9,28
Verkoper: Spa-Ceylon
Productafbeelding van Vitamine Dagcrème met Niacinamide voor Hydratatie en Stimulatie, 200 ml
Vitamine Dagcrème met Niacinamide voor Hydratatie en Stimulatie, 200 ml
€ 0,02/1kg
€ 13,13
-67%
€ 4,21
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Vileda Wischmop-set Turbo Easy Wring & Clean, inclusief powerpers en voetpedaal, kleur grijs
Vileda Wischmop-set Turbo Easy Wring & Clean, inclusief powerpers en voetpedaal, kleur grijs
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 820
€ 38,63
Verkoper: Toolandia
Productafbeelding van Jopassy Houtreparatieset, 17-delig - 11 verschillende kleuren. Inclusief wassmelter, schaaf en schuurspaan. Geschikt voor alle soorten houtoppervlakken. Reparatieset voor parket en laminaat
Jopassy Houtreparatieset, 17-delig - 11 verschillende kleuren. Inclusief wassmelter, schaaf en schuurspaan. Geschikt voor alle soorten houtoppervlakken. Reparatieset voor parket en laminaat
€ 21,99
Gratis bezorging
Verkoper: SA-WLONG
Productafbeelding van Universal Broom Refill Vileda Classica 2in1
Universal Broom Refill Vileda Classica 2in1
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 23,58
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van Spin Mop Refill Vileda Turbo 2in1 2 pc(s)
Spin Mop Refill Vileda Turbo 2in1 2 pc(s)
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 76
€ 30,33
-29%
€ 21,26
Gratis bezorging
Verkoper: Euroelectronics
Productafbeelding van Medicube Age-R Booster Pro Pink, artikelnummer 8800256114481
Medicube Age-R Booster Pro Pink, artikelnummer 8800256114481
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 23
€ 171,98
-€ 6,99
€ 164,99
Gratis bezorging
Verkoper: Cybertec24
Productafbeelding van Nivea Soft hydraterende crème, 300 ml
Nivea Soft hydraterende crème, 300 ml
€ 22,80/1l
€ 6,84
Verkoper: Glamperfeu
Productafbeelding van CELIA Lippenstift, Oxidatie 3, Groen, 4g
CELIA Lippenstift, Oxidatie 3, Groen, 4g
€ 637,00/1kg
2,0Gemiddelde beoordeling: 2,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 6,37
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Keukenspons, panpons, schoonmaakspons, 2 stuks, Eco Natural York
Keukenspons, panpons, schoonmaakspons, 2 stuks, Eco Natural York
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 1,01
Verkoper: Toolandia
Productafbeelding van Broom Refill Vileda DuActiva
Broom Refill Vileda DuActiva
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 13,99
Gratis bezorging
Verkoper: Euroelectronics
Productafbeelding van Neutrogena Hydra boost cleansing gel (200 ml)
Neutrogena Hydra boost cleansing gel (200 ml)
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 6,13
-2%
€ 5,97
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Set van 24 glazen potten met draaibandsluiting, 500 ml | Inmaakpotten met draaibandsluiting | Voorraadpotten, inmaakglazen
Set van 24 glazen potten met draaibandsluiting, 500 ml | Inmaakpotten met draaibandsluiting | Voorraadpotten, inmaakglazen
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 89,99
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: HAC24-GmbH
Productafbeelding van Foam Clay, zelfuithardende klei, rood, 560 gram
Foam Clay, zelfuithardende klei, rood, 560 gram
€ 83,91/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 48,99
-4%
€ 46,99
Gratis bezorging
Verkoper: Glemo
Productafbeelding van FILORGA Oxygen-Glow CC Cream SPF 30, 40 ml
FILORGA Oxygen-Glow CC Cream SPF 30, 40 ml
€ 910,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 40,78
-10%
€ 36,40
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van MERCATOR werkhandschoenen, model MER13329
MERCATOR werkhandschoenen, model MER13329
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 111
€ 27,06
Verkoper: Drogisterijplus-nl
Productafbeelding van Huls voor het braden van vlees en groenten, Jan Niezbędny, 3 meter
Huls voor het braden van vlees en groenten, Jan Niezbędny, 3 meter
€ 3,83/1m
€ 14,80
-22%
€ 11,49
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van Felce Azzurra Antibacteriële Vulling Mint en Limoen, Handzeep, Vloeibare zeep, Navulverpakking, Antibacterieel, Amber, Jasmijn, Lelietje-van-dalen, Limoen, Munt, Muskus, Orchidee, Tea tree olie
Felce Azzurra Antibacteriële Vulling Mint en Limoen, Handzeep, Vloeibare zeep, Navulverpakking, Antibacterieel, Amber, Jasmijn, Lelietje-van-dalen, Limoen, Munt, Muskus, Orchidee, Tea tree olie
€ 7,18/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 3,59
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Spontex multifunctionele doek, microvezelcollectie, artikelnummer 19780028, sorteervak, 10 stuks.
Spontex multifunctionele doek, microvezelcollectie, artikelnummer 19780028, sorteervak, 10 stuks.
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 19,26
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Sagrotan 3249239 - Desinfecterend reinigingsmiddel - 500 ml
Sagrotan 3249239 - Desinfecterend reinigingsmiddel - 500 ml
€ 89.923,08/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 46,76
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van XXL koelzakken 9x10 - Paclan
XXL koelzakken 9x10 - Paclan
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 1,80
-60%
€ 0,72
Verkoper: KrainaGSM
Productafbeelding van O.B. ProComfort Ultimate Mini: comfortabele tampons, 1 verpakking - 32 stuks
O.B. ProComfort Ultimate Mini: comfortabele tampons, 1 verpakking - 32 stuks
€ 325.000,01/1kg
€ 6,66
-2%
€ 6,50
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Missha AIry Fit Sheet Mask Komkommer, 19g
Missha AIry Fit Sheet Mask Komkommer, 19g
€ 0,07/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 1,37
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van O.B. ProComfort, normale tampons voor comfort, 1 pakje - 8 stuks
O.B. ProComfort, normale tampons voor comfort, 1 pakje - 8 stuks
€ 74,00/1kg
€ 4,25
-65%
€ 1,48
Verkoper: Avanti_Shop

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Sisley Sisleÿa L'Intégral Anti-Âge Handverzorging, Anti-verouderingscrème, Geschikt voor zowel mannen als vrouwen, Geschikt voor alle huidtypes, Tegen mee-eters, Hydraterend, Beschermend, Verzachtend, 75 ml, Verpakking met pomp
Sisley Sisleÿa L'Intégral Anti-Âge Handverzorging, Anti-verouderingscrème, Geschikt voor zowel mannen als vrouwen, Geschikt voor alle huidtypes, Tegen mee-eters, Hydraterend, Beschermend, Verzachtend, 75 ml, Verpakking met pomp
€ 106,24
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.416,53/1l
Productafbeelding van Dior Prestige La Crème Mains de Rose, handcrème, voor dames, geschikt voor alle huidtypes, anti-aging, voedend, revitaliserend, 50 ml, 50 g
Dior Prestige La Crème Mains de Rose, handcrème, voor dames, geschikt voor alle huidtypes, anti-aging, voedend, revitaliserend, 50 ml, 50 g
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 74,46
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.489,20/1l
Productafbeelding van Sisley Restorative Crème, voor vrouwen, geschikt voor normale huid, voedend, 75 ml, tube
Sisley Restorative Crème, voor vrouwen, geschikt voor normale huid, voedend, 75 ml, tube
€ 64,26
Verkoper: PerfumTraders
€ 856,80/1l
Productafbeelding van Hydraterende handcrème Re-Nutriv Intensive van Estee Lauder (100 ml)
Hydraterende handcrème Re-Nutriv Intensive van Estee Lauder (100 ml)
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 62,22
Verkoper: PerfumTraders
€ 622,20/1l
Productafbeelding van Molton Brown Accessoire Handzeep - The Elemental Arc
Molton Brown Accessoire Handzeep - The Elemental Arc
€ 46,92
Verkoper: PerfumTraders
€ 53,50/1kg
Productafbeelding van Byredo Gypsy Water Handcrème, 30 ml (unisex)
Byredo Gypsy Water Handcrème, 30 ml (unisex)
€ 44,88
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.496,00/1l
Productafbeelding van Vetyver handcrème, 100 ml
Vetyver handcrème, 100 ml
€ 42,52
Verkoper: PerfumTraders
€ 425,20/1l
Productafbeelding van Guerlain Abeille Royale, Crème, Unisex, Geschikt voor droge huid, Voedend, Herstellend, Verzachtend, 40 ml, Tube
Guerlain Abeille Royale, Crème, Unisex, Geschikt voor droge huid, Voedend, Herstellend, Verzachtend, 40 ml, Tube
€ 42,09
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.052,25/1l
Productafbeelding van Molton Brown Handcrème met limoen en patchouli, 300 ml
Molton Brown Handcrème met limoen en patchouli, 300 ml
€ 34,68
Verkoper: PerfumTraders
€ 115,60/1l
Productafbeelding van Korres Care Apothecary Wild Rose, Nachtcrème, voor dames, geschikt voor alle huidtypes, gezicht en hals, hydraterend, revitaliserend, vochtinbrengend, voor alle leeftijden
Korres Care Apothecary Wild Rose, Nachtcrème, voor dames, geschikt voor alle huidtypes, gezicht en hals, hydraterend, revitaliserend, vochtinbrengend, voor alle leeftijden
€ 32,37
Verkoper: PerfumTraders
€ 809,25/1l
Productafbeelding van Molton Brown Verfijnde Witte Moringabessen Handcrème, 300 ml
Molton Brown Verfijnde Witte Moringabessen Handcrème, 300 ml
€ 32,64
Verkoper: PerfumTraders
€ 108,80/1l
Productafbeelding van Bodylotion M.Brown Flora Luminare, handcrème
Bodylotion M.Brown Flora Luminare, handcrème
€ 30,73
Verkoper: PerfumTraders
€ 102,43/1l
Productafbeelding van Molton Brown Fiery Pink Pepper Handcrème, 300 ml
Molton Brown Fiery Pink Pepper Handcrème, 300 ml
€ 32,64
-9%
€ 29,58
Verkoper: PerfumTraders
€ 98,60/1l
Productafbeelding van Molton Brown Handcrème met sinaasappel en bergamot, 300 ml
Molton Brown Handcrème met sinaasappel en bergamot, 300 ml
€ 30,60
-6%
€ 28,56
Verkoper: PerfumTraders
€ 95,20/1l
Productafbeelding van Vaseline | Intensive Care 100ml - Handcrème, met haver, hydraterend, voor sterke nagels, zachte handen
Vaseline | Intensive Care 100ml - Handcrème, met haver, hydraterend, voor sterke nagels, zachte handen
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 4,99
Verkoper: Lemonbite
€ 49,90/1l
Productafbeelding van Molton Brown Fiery Pink Pepper, vloeibare handzeep, 300 ml
Molton Brown Fiery Pink Pepper, vloeibare handzeep, 300 ml
€ 27,54
-3%
€ 26,52
Verkoper: PerfumTraders
€ 88,40/1l
Productafbeelding van Molton Brown Heavenly Gingerlily Handcrème
Molton Brown Heavenly Gingerlily Handcrème
€ 28,56
-5%
€ 27,02
Verkoper: PerfumTraders
€ 90,07/1l
Productafbeelding van Handcrème Rhuibarben en Roos (300 ml)
Handcrème Rhuibarben en Roos (300 ml)
€ 27,02
Verkoper: PerfumTraders
€ 90,07/1l
Productafbeelding van Handcrème Kiehl's Ultimate Strength Hand Salve
Handcrème Kiehl's Ultimate Strength Hand Salve
€ 26,52
Verkoper: PerfumTraders
€ 353,60/1l