Geëmailleerde afvoergoot ACO VARIO 2.0, 60x40 cm

€ 84,99

Gratis bezorging

Naar huis en naar afhaalstations

vr 9 – wo 14 oktober

Gratis retour – 14 dagen

Onze bestedeals
Deurmatten & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van KADAX buitenmat, rubberen, 60x40 cm
KADAX buitenmat, rubberen, 60x40 cm
€ 17,99
Verkoper: KADAX
Productafbeelding van Kokosmat 60x40 cm - Zickzackpatroon
Kokosmat 60x40 cm - Zickzackpatroon
€ 4,48
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van KADAX Entreemat, 75x45 cm
KADAX Entreemat, 75x45 cm
€ 26,95
Verkoper: KADAX
Productafbeelding van Halfronde deurmat
Halfronde deurmat
€ 0,40/1m²
€ 12,00
Verkoper: Warentuin
Productafbeelding van Borstelmat, afmetingen: 390 x 590 mm
Borstelmat, afmetingen: 390 x 590 mm
€ 97,65/1m²
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 22,47
Verkoper: Di-Life
Productafbeelding van Fußmatte schottischer Hochländer
Fußmatte schottischer Hochländer
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 32,95
Verkoper: HausDerGeschenke
Productafbeelding van Schoonloopmat voor binnen, 90 x 90 cm, vierkant, bruin
Schoonloopmat voor binnen, 90 x 90 cm, vierkant, bruin
€ 144,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van ACO 60x40x2cm, rooster met mazen van 30x30 mm, inlatooster, standaardrooster, afschraper, roestvast staal, verzinkt
ACO 60x40x2cm, rooster met mazen van 30x30 mm, inlatooster, standaardrooster, afschraper, roestvast staal, verzinkt
€ 62,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Kattenspons, antislip welkomstmat voor binnen en buiten, 45 x 70 cm, rechthoekig
Kattenspons, antislip welkomstmat voor binnen en buiten, 45 x 70 cm, rechthoekig
€ 63,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Voordeurmat, rubber/kokos, 40 x 60 cm
Voordeurmat, rubber/kokos, 40 x 60 cm
€ 87,58/1m²
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 21,02
Gratis bezorging
Verkoper: Loechel_Industriebedarf
Productafbeelding van Welkomstmat, 45x75 cm
Welkomstmat, 45x75 cm
€ 10,99
Verkoper: KitchenandHome
Productafbeelding van Buitenmat, antislip, 60 x 90 cm, zwart
Buitenmat, antislip, 60 x 90 cm, zwart
€ 74,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Rockzone, deurmat
Rockzone, deurmat
€ 18,30
Verkoper: Social-Discount
Productafbeelding van Deurmat - Vuilafschermende mat 60x40 cm - Bruin
Deurmat - Vuilafschermende mat 60x40 cm - Bruin
€ 3,99
Verkoper: Bestlivings
Productafbeelding van Binnenmat, 120 x 180 cm, antislip, blauw-zwart
Binnenmat, 120 x 180 cm, antislip, blauw-zwart
€ 209,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Simpele zwarte deurmat M
Simpele zwarte deurmat M
€ 0,30/1m²
€ 9,00
Verkoper: Warentuin
Productafbeelding van Zerbino Millepunte, 40x70 cm - zwart
Zerbino Millepunte, 40x70 cm - zwart
€ 21,69
-72%
€ 6,00
Verkoper: vdstore
Productafbeelding van Buitenmat 43 x 76 cm, antislip, bruin
Buitenmat 43 x 76 cm, antislip, bruin
€ 71,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

ACO VARIO 2.0 ZINKEN AFVOERROOSTER 60X40 CM


De ACO VARIO 2.0 afvoerrooster is een betrouwbaar onderdeel van een afvoersysteem dat effectief het probleem van het opvangen en afvoeren van water van verschillende oppervlakken oplost. Gemaakt van hoogwaardig verzinkt staal, onderscheidt het zich door een uitzonderlijke duurzaamheid en corrosiebestendigheid, waardoor het een ideale oplossing is voor zowel privé- als commerciële toepassingen. Dit product is onderdeel van de beproefde ACO VARIO 2.0 serie, die al jarenlang wordt gewaardeerd door professionals in de bouwsector en landschapsarchitecten.


De stevige constructie van het rooster zorgt voor stabiliteit en veiligheid bij langdurig gebruik. Het verzinkte oppervlak beschermt het product tegen de schadelijke invloeden van weersomstandigheden, vocht en strooizout. Hierdoor behoudt het rooster zijn mechanische en esthetische eigenschappen, zelfs onder de meest veeleisende gebruiksomstandigheden. Het product is ontworpen met het oog op maximale functionaliteit en eenvoudige montage, waardoor een snelle en efficiënte installatie van het afvoersysteem mogelijk is.


  • Afmetingen 60x40 cm — optimale grootte voor het efficiënt opvangen van water van terrassen en balkons
  • Verzinkt staal — duurzame constructie, bestand tegen corrosie en weersinvloeden
  • ACO VARIO 2.0 systeem — een beproefde serie hoogwaardige afvoerproducten
  • Veelzijdig gebruik — ideaal voor terrassen, balkons, tuinen en rond gebouwen
  • Eenvoudige montage — eenvoudig installatieproces zonder specialistisch gereedschap
  • Minimaal onderhoud — bestand tegen vuil en gemakkelijk schoon te maken
  • Esthetisch uiterlijk — discrete elegantie die past bij elke ruimtelijke indeling


De ACO VARIO 2.0 afvoerrooster is uitermate geschikt voor verschillende locaties: op houten en composiet terrassen, balkons, in tuinen, op opritten en rondom openbare gebouwen. Het universele ontwerp en de functionaliteit maken het een elegante en tegelijkertijd praktische oplossing voor het efficiënt beheren van regenwater. ACO is een gerenommeerd merk met jarenlange ervaring op het gebied van afvoersystemen, dat de hoogste kwaliteit en gebruiksvriendelijkheid garandeert.


Het product is licht van gewicht, wat het transport en de installatie vergemakkelijkt, en tegelijkertijd voldoende stevig om bestand te zijn tegen de belasting die voortvloeit uit dagelijks gebruik. Het rooster is gemakkelijk schoon te maken door eenvoudig opgevangen bladeren, zand of andere verontreinigingen te verwijderen. Het modulaire ACO VARIO 2.0 systeem maakt het mogelijk om de installatie in de toekomst uit te breiden en te combineren met andere elementen uit de serie, wat volledige flexibiliteit biedt bij het ontwerpen van een afvoersysteem dat is afgestemd op individuele behoeften.

CARUNO-2026-08-01-22:56:17
Breedte
40 cm
Lengte
60 cm
Gewicht
4 kg
Materiaal
Staal
Materiaalsamenstelling
100% verzinkt staal
Model
Vario 2.0
Fabrikant
ACO Haustechnik
Vorm
Rechthoekig
EAN
4064626022378

Breedte
40 cm
Lengte
60 cm
Gewicht
4 kg
Materiaal
Staal
Materiaalsamenstelling
100% verzinkt staal
Model
Vario 2.0
Fabrikant
ACO Haustechnik
Vorm
Rechthoekig
EAN
4064626022378
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van ACO 60x40x2cm, rooster met mazen van 30x30 mm, inlatooster, standaardrooster, afschraper, roestvast staal, verzinkt
ACO 60x40x2cm, rooster met mazen van 30x30 mm, inlatooster, standaardrooster, afschraper, roestvast staal, verzinkt
€ 62,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Hager FI-schakelaar, 4-polig, 10kA, CDF640D, 40A, 30mA, type F
Hager FI-schakelaar, 4-polig, 10kA, CDF640D, 40A, 30mA, type F
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 223,62
Verkoper: BalticVaris_DE
Productafbeelding van ACO Kellerafvoer Junior DN 100 met terugstroombeveiliging, artikelnummer 621067. Vloerafvoer voor kelder
ACO Kellerafvoer Junior DN 100 met terugstroombeveiliging, artikelnummer 621067. Vloerafvoer voor kelder
€ 384,12/1m
€ 97,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van SOMFY Draadloze windsensor Eolis 1816084 WireFree io 1816084
SOMFY Draadloze windsensor Eolis 1816084 WireFree io 1816084
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 206,19
-€ 89,24
€ 116,95
Gratis bezorging
Verkoper: Tromm
Productafbeelding van Hager patchpaneel, universeel, 12-voudig, type FZ12MK, keystone zonder module, voor montage op rails/in kast.
Hager patchpaneel, universeel, 12-voudig, type FZ12MK, keystone zonder module, voor montage op rails/in kast.
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 54,66
-37%
€ 34,02
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van DEHN Aansluitklaar, type DSH TNS 255, combinatie-bliksemafleider voor TN-S-systemen
DEHN Aansluitklaar, type DSH TNS 255, combinatie-bliksemafleider voor TN-S-systemen
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 309,23
Verkoper: BalticVaris_DE
Productafbeelding van KOTARBAU® Abtreter Voetmat Buiten 50x35 cm van Verzinkt Metaal, Ingangsmat, Voetmat Binnen, Voetmatten Buiten, Deurmat, Haustürmat, Voetmat, Deurmat, Voetmat, Huisdeur, Vuilaftrekker, Voetenveger
KOTARBAU® Abtreter Voetmat Buiten 50x35 cm van Verzinkt Metaal, Ingangsmat, Voetmat Binnen, Voetmatten Buiten, Deurmat, Haustürmat, Voetmat, Deurmat, Voetmat, Huisdeur, Vuilaftrekker, Voetenveger
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 44,29
Gratis bezorging
Verkoper: KOTARBAU
Productafbeelding van Astra ALU voetmat ELEGANT MAT, antraciet
Astra ALU voetmat ELEGANT MAT, antraciet
€ 297,33/1m²
€ 71,36
Gratis bezorging
Verkoper: WohnDirect
Productafbeelding van Volledig verzinkt putdeksel met frame, 810 x 810 mm. Putdeksel voor riolering
Volledig verzinkt putdeksel met frame, 810 x 810 mm. Putdeksel voor riolering
€ 265,55/1m²
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 58
€ 169,95
Verkoper: SRM-Design
Productafbeelding van Bradas WAD1/2100, 100 meter, Guma, 1,27 cm
Bradas WAD1/2100, 100 meter, Guma, 1,27 cm
€ 0,54/1m
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 41
€ 53,99
Verkoper: Arbeitsbedarf24de
Productafbeelding van Fundament Fecaliënopvoerinstallatie SOLOLIFT2 WC-3 0,62 kW, 230-240 V/50 Hz 453x176x347mm 97775315
Fundament Fecaliënopvoerinstallatie SOLOLIFT2 WC-3 0,62 kW, 230-240 V/50 Hz 453x176x347mm 97775315
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 630,21
Gratis bezorging
Verkoper: Loechel_Industriebedarf
Productafbeelding van VOLTCRAFT MT-52 Handmultimeter, digitaal, met milieumeting, CAT III, 600 V, display (aantallen): 4000
VOLTCRAFT MT-52 Handmultimeter, digitaal, met milieumeting, CAT III, 600 V, display (aantallen): 4000
€ 176,71
Gratis bezorging
Verkoper: Shopyourproduct
Productafbeelding van weber.tec 946, injectiecrme op siliconenbasis, 600 ml
weber.tec 946, injectiecrme op siliconenbasis, 600 ml
€ 73,25/1kg
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 43,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van ARDEX A 828 Comfort, ultralichte egalisatiemortel, 15 kg
ARDEX A 828 Comfort, ultralichte egalisatiemortel, 15 kg
€ 2,66/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 47,54
-15%
€ 39,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van Somfy 2400780 - SGS 200 RTS motoriseringsset voor poorten met schuifbeweging, inclusief afstandsbediening
Somfy 2400780 - SGS 200 RTS motoriseringsset voor poorten met schuifbeweging, inclusief afstandsbediening
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 568,72
-€ 59,66
€ 509,06
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van JP Kellerentwässerungspumpe U 5 KS 230 V m. Schalt und 4 m Leitung
JP Kellerentwässerungspumpe U 5 KS 230 V m. Schalt und 4 m Leitung
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 476,26
-€ 97,26
€ 379,00
Verkoper: HausDerGeschenke
Productafbeelding van Remmers Sanierputz SP, zuurwitte reinigingspasta, 20 kg
Remmers Sanierputz SP, zuurwitte reinigingspasta, 20 kg
€ 2,05/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 40,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van DEHN Overspanningsbeveiliging 952400, model 952400, DehnGuard DG M, TNS, 275
DEHN Overspanningsbeveiliging 952400, model 952400, DehnGuard DG M, TNS, 275
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 124,89
Verkoper: BalticVaris_DE
Productafbeelding van Somfy Situo 1 RTS Pure II, draadloze afstandsbediening met 1 kanaal, geschikt voor rolluiken en jaloezieën
Somfy Situo 1 RTS Pure II, draadloze afstandsbediening met 1 kanaal, geschikt voor rolluiken en jaloezieën
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 46,95
Gratis bezorging
Verkoper: Tromm
Productafbeelding van Grundfos huiswaterpomp SCALA2 3-45, 200-240V, 50/60Hz, met SCHUKO-aansluiting, 1 stuk.
Grundfos huiswaterpomp SCALA2 3-45, 200-240V, 50/60Hz, met SCHUKO-aansluiting, 1 stuk.
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 741,48
Gratis bezorging
Verkoper: Loechel_Industriebedarf
Productafbeelding van Grundfos dompelpomp AP12.40.06 A1, 230V, met drijvend schakelapparaat, 1 stuk.
Grundfos dompelpomp AP12.40.06 A1, 230V, met drijvend schakelapparaat, 1 stuk.
3,4Gemiddelde beoordeling: 3,4 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 695,75
Gratis bezorging
Verkoper: Elecify
Productafbeelding van Huishoudelijke waterpomp SCALA1 5-55 1x230V 50Hz SCHUKO
Huishoudelijke waterpomp SCALA1 5-55 1x230V 50Hz SCHUKO
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 645,70
-€ 73,58
€ 572,12
Gratis bezorging
Verkoper: Loechel_Industriebedarf
Productafbeelding van Stalen wangentrap met roestvrijstalen treden, 13 treden - Verzinkte en antracietkleurige, poedercoating gelakte wanden - (B x H x D) 140 x 247 x 253 cm
Stalen wangentrap met roestvrijstalen treden, 13 treden - Verzinkte en antracietkleurige, poedercoating gelakte wanden - (B x H x D) 140 x 247 x 253 cm
€ 1.824,90
Gratis bezorging
Verkoper: Kaminbau-Mierzwa
Productafbeelding van DEHN AC overspanningsbeveiliging, type II, 3-polig + N/PE, 1 stuk.
DEHN AC overspanningsbeveiliging, type II, 3-polig + N/PE, 1 stuk.
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 154,48
Verkoper: BalticVaris_DE
Productafbeelding van Jung Schmutzwasserpumpe U3 KS, 4 M LTG. 230 V, Schaltung
Jung Schmutzwasserpumpe U3 KS, 4 M LTG. 230 V, Schaltung
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 36
€ 254,91
-€ 12,75
€ 242,16
Verkoper: haustechnikpartner24
Productafbeelding van VOLTCRAFT VC-523 Digitale stroomtang, CAT III, 600 V. Aantal weergaven: 4000
VOLTCRAFT VC-523 Digitale stroomtang, CAT III, 600 V. Aantal weergaven: 4000
€ 106,99
Gratis bezorging
Verkoper: Buy-Store-Official
Productafbeelding van Centrale Verwarming Circulatiepomp Omis 25-60/180 - Om-Omis25-60
Centrale Verwarming Circulatiepomp Omis 25-60/180 - Om-Omis25-60
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 53,30
-4%
€ 50,64
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van PCI Barraseal Dichtslib 25 kg
PCI Barraseal Dichtslib 25 kg
€ 1,68/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 41,90
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van DEHN DEUTSCHLAND DEHN Us-bliksemafleider 952110 Dehnguard M DG M TT 2P 275
DEHN DEUTSCHLAND DEHN Us-bliksemafleider 952110 Dehnguard M DG M TT 2P 275
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 174,00
Gratis bezorging
Verkoper: NovaMBSmart

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Relaxdays rubberen deurmat, afmetingen: 60x40 cm, antislip, vuilafschermende mat, geschikt voor buiten, zwarte deurmat
Relaxdays rubberen deurmat, afmetingen: 60x40 cm, antislip, vuilafschermende mat, geschikt voor buiten, zwarte deurmat
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 16,99
Gratis bezorging
Verkoper: Relaxdays
€ 70,79/1m²
Productafbeelding van Relaxdays voetmat van gietijzer met borstels, BxL: 72x46 cm, schoenenmat in art deco-stijl, metaal, antislip, brons
Relaxdays voetmat van gietijzer met borstels, BxL: 72x46 cm, schoenenmat in art deco-stijl, metaal, antislip, brons
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 74,99
Gratis bezorging
Verkoper: Relaxdays
Productafbeelding van Relaxdays 10020114, Decoratieve deurmat, Geschikt voor binnen- en buitengebruik, Half rond, Zwart, Natuurlijk materiaal, Patroon, Gietijzer
Relaxdays 10020114, Decoratieve deurmat, Geschikt voor binnen- en buitengebruik, Half rond, Zwart, Natuurlijk materiaal, Patroon, Gietijzer
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 69,99
Gratis bezorging
Verkoper: Relaxdays
Productafbeelding van Relaxdays voetmat van gietijzer met borstels, afmetingen ongeveer 4 x 73 x 42 cm, metalen schoenmat in art-nouveau stijl, bronskleurig
Relaxdays voetmat van gietijzer met borstels, afmetingen ongeveer 4 x 73 x 42 cm, metalen schoenmat in art-nouveau stijl, bronskleurig
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 64,99
Gratis bezorging
Verkoper: Relaxdays
Productafbeelding van Salonmat, kappersstoelmat, schoonheidsmat 3ft x 5ft
Salonmat, kappersstoelmat, schoonheidsmat 3ft x 5ft
€ 94,01
Gratis bezorging
Verkoper: Easybuy
Productafbeelding van Relaxdays 4052025958084, Decoratieve deurmat, voor binnen gebruik, rechthoekig, zwart, grijs, effen, polyester
Relaxdays 4052025958084, Decoratieve deurmat, voor binnen gebruik, rechthoekig, zwart, grijs, effen, polyester
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 42,99
Gratis bezorging
Verkoper: Relaxdays
Productafbeelding van Relaxdays 4052025958091, Decoratieve deurmat, voor binnen gebruik, rechthoekig, zwart, grijs, effen, polyester
Relaxdays 4052025958091, Decoratieve deurmat, voor binnen gebruik, rechthoekig, zwart, grijs, effen, polyester
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 44,99
Gratis bezorging
Verkoper: Relaxdays
€ 20,83/1m²
Productafbeelding van Relaxdays deurmat, 60x40 cm, aluminium, weerbestendig, antislip, geschikt voor binnen- en buitengebruik, vuilafschermer, zilver
Relaxdays deurmat, 60x40 cm, aluminium, weerbestendig, antislip, geschikt voor binnen- en buitengebruik, vuilafschermer, zilver
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 39,99
Gratis bezorging
Verkoper: Relaxdays
Productafbeelding van Relaxdays 10016711, Decoratieve deurmat, Geschikt voor binnen- en buitengebruik, Half rond, Zwart, Bruin, Effen, Gemaakt van kokosvezel
Relaxdays 10016711, Decoratieve deurmat, Geschikt voor binnen- en buitengebruik, Half rond, Zwart, Bruin, Effen, Gemaakt van kokosvezel
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 84,24
-52%
€ 39,99
Gratis bezorging
Verkoper: Relaxdays
€ 66,65/1m²
Productafbeelding van Relaxdays 10020205, Decoratieve deurmat, voor binnen, rechthoekig, zwart, bruin, afbeelding: kokosnoot
Relaxdays 10020205, Decoratieve deurmat, voor binnen, rechthoekig, zwart, bruin, afbeelding: kokosnoot
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 39,99
Gratis bezorging
Verkoper: Relaxdays
Productafbeelding van Relaxdays deurmat, 60x40 cm, aluminium, weerbestendig, antislip, geschikt voor binnen- en buitengebruik, vuilafschermer, zwart
Relaxdays deurmat, 60x40 cm, aluminium, weerbestendig, antislip, geschikt voor binnen- en buitengebruik, vuilafschermer, zwart
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 34,99
Gratis bezorging
Verkoper: Relaxdays
Productafbeelding van Relaxdays 10020198, Decoratieve deurmat, Geschikt voor binnen- en buitengebruik, Rechthoekig, Zwart, Bruin, Patroon, Gemaakt van kokosvezel, AI-gegenereerde afbeelding
Relaxdays 10020198, Decoratieve deurmat, Geschikt voor binnen- en buitengebruik, Rechthoekig, Zwart, Bruin, Patroon, Gemaakt van kokosvezel
€ 34,99
Gratis bezorging
Verkoper: Relaxdays
Productafbeelding van Relaxdays 10021902, Bovenmat, Geschikt voor binnen/buiten, Rechthoekig, Grijs, Effen, Polyester
Relaxdays 10021902, Bovenmat, Geschikt voor binnen/buiten, Rechthoekig, Grijs, Effen, Polyester
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 29,99
Gratis bezorging
Verkoper: Relaxdays
€ 27,77/1m²
Productafbeelding van Relaxdays 4052025958107, Decoratieve deurmat, voor binnenshuis, rechthoekig, zwart, grijs, effen, polyester
Relaxdays 4052025958107, Decoratieve deurmat, voor binnenshuis, rechthoekig, zwart, grijs, effen, polyester
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 34,99
-5%
€ 32,99
Gratis bezorging
Verkoper: Relaxdays
Productafbeelding van Relaxdays deurmat van kokosvezel, met bloemenmotief, 40 x 60 cm, antislip, weerbestendig, voetmat, voor binnen en buiten, kleurrijk
Relaxdays deurmat van kokosvezel, met bloemenmotief, 40 x 60 cm, antislip, weerbestendig, voetmat, voor binnen en buiten, kleurrijk
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 20,99
Gratis bezorging
Verkoper: Relaxdays
€ 87,46/1m²
Productafbeelding van Relaxdays deurmat van kokosvezel, antislip, BxL: 75x45 cm, bloemenmotief, geschikt voor binnen en buiten, natuurproduct
Relaxdays deurmat van kokosvezel, antislip, BxL: 75x45 cm, bloemenmotief, geschikt voor binnen en buiten, natuurproduct
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 21,99
Gratis bezorging
Verkoper: Relaxdays
€ 65,16/1m²
Productafbeelding van Relaxdays deurmat, kokos en rubber, met frame, 75 x 45 cm, voor binnen en buiten, antislip, vuilafschermende mat, naturel/zwart
Relaxdays deurmat, kokos en rubber, met frame, 75 x 45 cm, voor binnen en buiten, antislip, vuilafschermende mat, naturel/zwart
€ 24,99
Gratis bezorging
Verkoper: Relaxdays
Productafbeelding van Relaxdays deurmat van kokosvezel, met een bloemenmotief, geschikt voor binnen en buiten, antislip kokosmat, 60x40 cm, blauw/naturel
Relaxdays deurmat van kokosvezel, met een bloemenmotief, geschikt voor binnen en buiten, antislip kokosmat, 60x40 cm, blauw/naturel
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 20,99
Gratis bezorging
Verkoper: Relaxdays
Productafbeelding van Relaxdays Kokos deurmat "Moin", 40x60 cm, vuilafschermende mat, weerbestendig en antislip, voetmat voor binnen en buiten, blauw/wit
Relaxdays Kokos deurmat "Moin", 40x60 cm, vuilafschermende mat, weerbestendig en antislip, voetmat voor binnen en buiten, blauw/wit
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 21,99
Gratis bezorging
Verkoper: Relaxdays
Productafbeelding van Relaxdays deurmat van kokosvezel, 60x40 cm, antislip, waterdicht, geschikt voor binnen en buiten, met bloemenprint, blauw/naturel
Relaxdays deurmat van kokosvezel, 60x40 cm, antislip, waterdicht, geschikt voor binnen en buiten, met bloemenprint, blauw/naturel
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 20,99
Gratis bezorging
Verkoper: Relaxdays