FA Nutrition | ICE Arginine AKG, smaak: Icy Orange & Mango

€ 34,00

€ 113,33 / 1l

plus € 5,95 verzendkosten

Bij jou thuis

vr 9 – wo 14 oktober
Onze bestedeals
Aminozuren & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van FA Nutrition | ICE EAA, smaak: IJsachtige mango en passievrucht
FA Nutrition | ICE EAA, smaak: IJsachtige mango en passievrucht
€ 103,00/1l
€ 21,63
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van FA Nutrition | Ice Glutamine | Evercool: Bevroren framboos-ananas smaak
FA Nutrition | Ice Glutamine | Evercool: Bevroren framboos-ananas smaak
€ 90,97/1l
€ 27,29
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van OstroVit | BCAA Instant Poeder, Mango Smaak
OstroVit | BCAA Instant Poeder, Mango Smaak
€ 60,20/1l
€ 24,08
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van 6PAK Nutrition | EAA-poeder, grapefruit smaak
6PAK Nutrition | EAA-poeder, grapefruit smaak
€ 54,07/1l
€ 21,63
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Kevin Levrone | Anabolic ICE BCAA | met L-Glutamine & Citrulline Malate, smaak: Icy Dragon Fruit
Kevin Levrone | Anabolic ICE BCAA | met L-Glutamine & Citrulline Malate, smaak: Icy Dragon Fruit
€ 89,31/1l
€ 33,49
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van MyProtein | Essential BCAA 2:1:1, smaak: Berry Blast
MyProtein | Essential BCAA 2:1:1, smaak: Berry Blast
€ 68,90/1l
€ 34,45
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van 6PAK Nutrition | Citrullinepoeder, smaak: Grapefruit
6PAK Nutrition | Citrullinepoeder, smaak: Grapefruit
€ 92,70/1l
€ 18,54
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van GymBeam - ProAMINO, 390 g, Mango-maracuja smaak
GymBeam - ProAMINO, 390 g, Mango-maracuja smaak
€ 112,23/1kg
€ 43,77
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van AllNutrition | Citrulline Malate Poeder, Mango Smaak
AllNutrition | Citrulline Malate Poeder, Mango Smaak
€ 117,60/1l
€ 23,52
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Hero.Lab | Citrulline Malate Poeder, Smaak: Sinaasappel
Hero.Lab | Citrulline Malate Poeder, Smaak: Sinaasappel
€ 100,40/1l
€ 20,08
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van GymBeam - EAA, 250 g, Mango-maracuja smaak
GymBeam - EAA, 250 g, Mango-maracuja smaak
€ 122,44/1kg
€ 30,61
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van SCITEC Nutrition | Amino 5600
SCITEC Nutrition | Amino 5600
€ 176,04/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 44,01
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Scitec Nutrition Arginine Vloeibaar, 1000 ml, Smaak: Sinaasappel-Passievrucht
Scitec Nutrition Arginine Vloeibaar, 1000 ml, Smaak: Sinaasappel-Passievrucht
€ 45,57/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 45,57
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Olimp Sport Nutrition | Anabolic Amino 5500
Olimp Sport Nutrition | Anabolic Amino 5500
€ 133,57/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 53,43
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van GymBeam - Arginine + Ornithine, 420 g, Citroen-Limoen smaak
GymBeam - Arginine + Ornithine, 420 g, Citroen-Limoen smaak
€ 120,69/1kg
€ 50,69
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van BCAA - Poeder met Vitamine C - 200 g
BCAA - Poeder met Vitamine C - 200 g
€ 54,95/1kg
€ 10,99
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: Nutrisslim
Productafbeelding van Hero.Lab | Glutaminepoeder | Kyowa, ongezoet
Hero.Lab | Glutaminepoeder | Kyowa, ongezoet
€ 127,10/1l
€ 38,13
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van AMIX | BCAA Elite Capsules
AMIX | BCAA Elite Capsules
€ 100,54/1l
€ 35,19
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van GymBeam | BCAA 4:1:1 Instant Poeder, Mango en Passievrucht
GymBeam | BCAA 4:1:1 Instant Poeder, Mango en Passievrucht
€ 94,16/1l
€ 47,08
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

FA ICE Arginine AKG Ontdek de kracht van L-Arginine met Arginine AKG, een speciaal ontwikkelde formule voor degenen die resultaten willen bereiken. Met een uitzonderlijke hoeveelheid van 3000 mg L-Arginine Alpha-Ketoglutaraat (A-AKG) per portie, bevat het 2010 mg zuivere L-Arginine en biedt het essentiële ondersteuning voor de prestaties en verbetert het effectief de spierpomp.

Belangrijkste ingrediënten van het product: Arginine – wordt beschouwd als een semi-essentiële aminozuur, wat betekent dat het lichaam het zelf kan produceren; aanvullende supplementen kunnen echter nuttig zijn, vooral voor fysiek actieve mensen. Het is een voorloper van stikstofmonoxide (NO), een molecuul dat verantwoordelijk is voor het verwijden van de bloedvaten, wat de bloedcirculatie en de zuurstoftoevoer naar de spieren verbetert. De toegenomen bloedstroom draagt bij aan het verbeteren van de fysieke prestaties, vermindert het gevoel van vermoeidheid en bevordert een sneller herstel.

Alpha-Ketoglutaraat (AKG) – speelt een belangrijke rol in de Krebs-cyclus, een reeks chemische reacties die door alle aerobe organismen wordt gebruikt om energie te verkrijgen door oxidatie van acetaat. AKG ondersteunt de productie van adenosinetrifosfaat (ATP), de energievaluta van de cel. Door de ATP-productie te bevorderen, kan AKG de energieniveaus verhogen, waardoor intensievere en langere trainingen mogelijk zijn.

Voordelen van het product: -> Verbeterde spierpomp: Een van de meest opvallende voordelen van FA ICE Arginine AKG is de toename van de spierpomp tijdens de training. De verhoogde productie van stikstofmonoxide door Arginine zorgt voor een betere bloedtoevoer naar de spieren, wat het gewenste pompende effect creëert. Dit ziet er niet alleen aantrekkelijk uit, maar betekent ook een verbeterde toevoer van voedingsstoffen en de verwijdering van afvalstoffen uit de spieren.

-> Verbeterde uithoudingsvermogen en conditie: Door de bloedcirculatie en de zuurstoftoevoer te verbeteren, kan FA ICE Arginine AKG het uithoudingsvermogen en de algehele sportprestaties aanzienlijk verbeteren. Atleten melden vaak dat ze met een intensiever tempo en gedurende langere periodes kunnen trainen wanneer ze dit supplement gebruiken, wat potentieel kan leiden tot grotere vooruitgang in zowel kracht als spieropbouw in de loop van de tijd.

-> Versneld herstel: Het herstelproces is een essentieel onderdeel van elk trainingsprogramma. De verbeterde bloedcirculatie als gevolg van de productie van stikstofmonoxide helpt om spierpijn te verminderen en het herstelproces te versnellen. Dit betekent dat het mogelijk is om sneller terug te keren naar de trainingen en tegelijkertijd een regelmatig trainingsschema te handhaven.

-> Ondersteuning van spiergroei: FA ICE Arginine AKG helpt niet alleen om de trainingen en het herstelproces te verbeteren, maar speelt ook een belangrijke rol bij de synthese van spierproteïnen. Door de productie van essentiële proteïnen voor spiergroei te bevorderen, kan FA ICE Arginine AKG u helpen om uw doelen voor spieropbouw effectiever te bereiken.

Aanbevolen dosering: Neem 1 portie, 4,5 gram, 30 minuten voor de training. Indien nodig kan de dosis worden verhoogd om het gewenste pompende effect te bereiken.

Fabrikant
FA Nutrition
Gewicht
300 g
Inhoud
300 ml
Ingrediënten
Zie verpakking
Voedingswaarde
Zie verpakking
Aanbevolen dosering
Zie verpakking
Levensmiddelenbedrijven
Fitness Authority® Sp. z o.o. Konna 40, 80-174, Otomin
Verkoopbenaming
ICE Arginine AKG
EAN
5902448291758

Fabrikant
FA Nutrition
Gewicht
300 g
Inhoud
300 ml
Ingrediënten
Zie verpakking
Voedingswaarde
Zie verpakking
Aanbevolen dosering
Zie verpakking
Levensmiddelenbedrijven
Fitness Authority® Sp. z o.o. Konna 40, 80-174, Otomin
Verkoopbenaming
ICE Arginine AKG
EAN
5902448291758
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Scitec Nutrition BCAA 6400, 375 tabletten
Scitec Nutrition BCAA 6400, 375 tabletten
€ 56,43/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 40,74
-48%
€ 21,16
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van BCAA - TS-Technology - 500 g : Blueberry | Aminozuren | 2:1:1 (Leucine : Isoleucine : Valine) | Snelle opname
BCAA - TS-Technology - 500 g : Blueberry | Aminozuren | 2:1:1 (Leucine : Isoleucine : Valine) | Snelle opname
€ 39,80/1kg
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 19,90
Verkoper: PEAK
Productafbeelding van Zweeds Nutra Marine Collageen 10.000 mg – Vloeibare viscollageen met hyaluronzuur en vitamine C, 500 ml – Aardbei/bessen smaak
Zweeds Nutra Marine Collageen 10.000 mg – Vloeibare viscollageen met hyaluronzuur en vitamine C, 500 ml – Aardbei/bessen smaak
€ 42,54/1kg
€ 22,39
-5%
€ 21,27
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van 100% L-Glutamine (500 gram)
100% L-Glutamine (500 gram)
€ 59.553,72/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 36,03
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Activlab BCAA Xtra Drink 5000mg (24x330ml) - Sinaasjesmaak
Activlab BCAA Xtra Drink 5000mg (24x330ml) - Sinaasjesmaak
€ 1,91/1l
€ 0,63
Verkoper: RealPharm
Productafbeelding van Lefax Intens, vloeibare capsules, 20 capsules
Lefax Intens, vloeibare capsules, 20 capsules
€ 7,37
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van BCAA - TS-Technology - 500 g : Cherry | Aminozuren | 2:1:1 (Leucine : Isoleucine : Valine) | Snelle opname
BCAA - TS-Technology - 500 g : Cherry | Aminozuren | 2:1:1 (Leucine : Isoleucine : Valine) | Snelle opname
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 19,90
Verkoper: PEAK
Productafbeelding van SCITEC Nutrition | Amino 5600
SCITEC Nutrition | Amino 5600
€ 176,04/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 44,01
Verkoper: EFIGlobalStoreDE

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.