GymBeam - Smaakpoeder, 250 g, Vanille-ijs smaak

€ 28,05

€ 112,20 / 1kg

Gratis bezorging

Bij jou thuis

di 6 – vr 9 oktober
Onze bestedeals
Zoetstoffen & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van GymBeam - Erythritol, 1000 g, smaakneutraal
GymBeam - Erythritol, 1000 g, smaakneutraal
€ 25,90/1kg
€ 25,90
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van GymBeam - Stevia, 300 tabletten
GymBeam - Stevia, 300 tabletten
€ 86,70/1l
€ 26,01
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van GymBeam - Xylitol, 1000 gram, smaakneutraal
GymBeam - Xylitol, 1000 gram, smaakneutraal
€ 28,38/1kg
€ 28,38
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van AllNutrition | Erythritol poeder
AllNutrition | Erythritol poeder
€ 18,80/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 9,40
Verkoper: NutraBestBG
Słodzik 1200 tabletek Sweetie Gold
Domos Sweetgold zoetstof, 1200T, 72 gram
€ 42,00/1kg
€ 3,13
-6%
€ 2,94
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Stevia-zoetstof, 200 stuks.
Stevia-zoetstof, 200 stuks.
€ 118,00/1kg
€ 4,97
-5%
€ 4,72
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Steviola - zoetstof - 350g
Steviola - zoetstof - 350g
€ 24,58/1kg
€ 9,98
Verkoper: BioCare
Productafbeelding van GymBeam - Biologische esdoornsiroop, 250 ml
GymBeam - Biologische esdoornsiroop, 250 ml
€ 98,92/1l
€ 24,73
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
CUKIERKI Z KSYLITOLU KSYLICUKSY O SMAKU MIĘTOWYM BEZGLUTENOWE 13 g - PIĘĆ PRZEMIAN
Xylitol-Sukkers Met Munt Smaak Xylicuxs B
€ 876,15/1kg
€ 11,39
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van XYLIT XYLITOL Zoetstof - 500g - Intenson
XYLIT XYLITOL Zoetstof - 500g - Intenson
€ 28,68/1kg
€ 14,34
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Lakritz Aroma flüssig 50ml
Lakritz Aroma flüssig 50ml
€ 319,80/1l
€ 20,58
-22%
€ 15,99
Verkoper: Crownseller
Productafbeelding van ERYTHRITOL 1 kg - BATOM
ERYTHRITOL 1 kg - BATOM
€ 8,85/1kg
€ 9,32
-5%
€ 8,85
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Naturavena Xylitol, 0,25 kg
Naturavena Xylitol, 0,25 kg
€ 24,40/1kg
€ 6,42
-4%
€ 6,10
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Papaya Aroma flüssig 50ml
Papaya Aroma flüssig 50ml
€ 319,80/1l
€ 20,58
-22%
€ 15,99
Verkoper: Crownseller
Productafbeelding van Kaktusfeige Aroma Pulver 1kg
Kaktusfeige Aroma Pulver 1kg
€ 115,99/1l
€ 123,58
-€ 7,59
€ 115,99
Verkoper: Crownseller
Productafbeelding van Trepatdiet Stevia, 100 tabletten
Trepatdiet Stevia, 100 tabletten
€ 18,88
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Stevia poeder 300 g - 100% natuurlijke zoetstof, calorievrije vervanger voor suiker
Stevia poeder 300 g - 100% natuurlijke zoetstof, calorievrije vervanger voor suiker
€ 63,00/1kg
2,0Gemiddelde beoordeling: 2,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 18,90
Verkoper: herbsforyou
Productafbeelding van Sante Finse Xylitol, berkenbessenzoetstof, 250 g
Sante Finse Xylitol, berkenbessenzoetstof, 250 g
€ 30,44/1kg
€ 8,01
-4%
€ 7,61
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Lychee Aroma flüssig 50ml
Lychee Aroma flüssig 50ml
€ 319,80/1l
€ 20,58
-22%
€ 15,99
Verkoper: Crownseller
CUKIER TRZCINOWY W KOSTKACH FAIR TRADE BIO 500 g - OXFAM
Biologische, eerlijk verhandelde suikerklontjes, 500 gram - OXFAM
€ 7,78/1kg
€ 3,89
Verkoper: KoopjesDrogisterij

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Smaakpoeder - Geef je gerechten en dranken een heerlijke smaak met weinig calorieën

Smaakpoeder is een smaakpoeder en een praktische oplossing om je ontbijt, zoals havermout, muesli en yoghurt, of ook andere gerechten, dranken en ongekruide voedingssupplementen te verrijken. Je hoeft alleen maar een van de originele smaken te kiezen en te mengen met je gerechten en dranken. Het poeder bevat veel vezels, omdat het bestaat uit een aanzienlijke hoeveelheid chicoriewortel-inuline. Een portie bevat ongeveer tien calorieën en smaakt heerlijk met de meest uiteenlopende voedingsmiddelen. Als je van gezond eten houdt, maar tegelijkertijd ook een volle smaak wilt, dan is smaakpoeder precies wat je zoekt.

Voordelen van smaakpoeder

  • Heerlijke smaken in poedervorm
  • Hoog vezelgehalte afkomstig van chicoriewortel
  • Bevat ongeveer tien calorieën per portie
  • Geschikt voor het verrijken van de smaak van je gerechten, dranken en voedingssupplementen
  • Heeft een heerlijke smaak

Ingrediënten

Banaan met chocoladechips-smaak:Inuline, stukjes pure chocolade 12%, [Suiker, cacaomassa, cacaoboter, emulgator (sojalecithine, polyglycerolpolyricinoleaat), aroma], aroma, zout, emulgator (natriumcarboxymethylcellulose), zoetstoffen (sucralose, acesulfaam K), vanillekristal, kleurstof (beta-caroteen), antiklontermiddel (siliciumdioxide), zoetstoffen (erythritol, steviolglycosiden).

Chocolade met chocoladechips-smaak: Gedroogde magere melk, inuline, aroma, stukjes pure chocolade 8%, [suiker, cacaomassa, cacaoboter, emulgator (sojalecithine), antiklontermiddel, polyglycerolpolyricinoleaat), aroma], emulgator (natriumcarboxymethylcellulose), zout, antiklontermiddel (siliciumdioxide), zoetstof (sucralose), vanillekristallen, antiklontermiddel (calciumsalzen van orthofosforzuur), zoetstof (erythritol, steviolglycosiden).

Cookies 'n cream met chocoladechips-smaak:Inuline (uit cichorei), stukjes pure chocolade 10%, [suiker, cacaomassa, cacaoboter, emulgator (sojalecithine), polyglycerolpolyricinoleaat), aroma], aroma, kleurstof (karamel), emulgator (natriumcarboxymethylcellulose), zout, zoetstof (sucralose), vanillekristal, zoetstof (acesulfaam-K), antiklontermiddel (siliciumdioxide), zoetstof (erythrit, steviolglycoside).

Chocolade-hazelnoot-smaak:Inuline (uit cichorei), magere cacaopoeder, aroma, emulgator (natriumcarboxymethylcellulose), zout, zoetstof (sucralose), vanillekristal, zoetstof (acesulfaam-K), antiklontermiddel (calciumsalzen van orthofosforzuur, siliciumdioxide), zoetstof (erythrit, steviolglycoside).

Pindakaas-karamel-smaak:Inuline, aroma, emulgator (natriumcarboxymethylcellulose), zout, zoetstof (sucralose), kleurstof (karamel), vanillekristal, antiklontermiddel (siliciumdioxide), zoetstof (erythrit, steviolglycoside).

Aardbei-room smaak:Inuline (uit cichorei), aroma, emulgator (natriumcarboxymethylcellulose), zout, zoetstof (sucralose), antiklontermiddel (calciumsalzen van orthofosforzuur, siliciumdioxide), kleurstof (bietrood), zoetstof (erythrit, steviolglycoside).

Vanille-ijs smaak:Inuline (uit cichorei), aroma, emulgator (natriumcarboxymethylcellulose), zout, zoetstof (sucralose), antiklontermiddel (calciumsalzen van orthofosforzuur), kleurstof (beta-caroteen), zoetstof (erythrit, steviolglycoside).

Witte chocolade-kokos smaak:Inuline, emulgator (natriumcarboxymethylcellulose), aroma, zout, zoetstof (sucralose), vanillekristallen, antiklontermiddel (siliciumdioxide), zoetstoffen (erythrit, steviolglycoside).

Dosering

Meng één afgestreken theelepel poeder in uw eten of drinken.

Voedingswaarde tabel

Voedingswaarden (Banaan met chocolade chips)100 gPortie (5 g)
Energie822 kJ / 201 kcal41 kJ / 10 kcal
Vetten2,8 g0,14 g
waarvan verzadigde vetzuren1,7 g0,09 g
Koolhydraten15 g0,75 g
waarvan suikers14 g0,7 g
Vezels58 g2,9 g
Eiwitten0 g0 g
Zout1,0 g0,05 g
Inuline (uit cichorei)68 g3,4 g
Voedingswaarden (Chocolade met chocoladechips)100 gPortie (5 g)
Energie996 kJ / 238 kcal50 kJ / 12 kcal
Vetten7,8 g0,4 g
waarvan verzadigde vetzuren4,9 g0,25 g
Koolhydraten21 g1,05 g
waarvan suikers7 g0,35 g
Vezels14 g0,7 g
Eiwitten14 g0,7 g
Zout3,0 g0,15 g
Inuline (uit cichorei)16 g0,8 g
Voedingswaarden (Koekjes & room met chocoladechips)100 gPortie (5 g)
Energie822 kJ / 201 kcal41 kJ / 10 kcal
Vetten2,8 g0,14 g
waarvan verzadigde vetzuren1,7 g0,09 g
Koolhydraten15 g0,75 g
waarvan suikers14 g0,7 g
Vezels58 g2,9 g
Eiwitten0 g0 g
Zout1,0 g0,05 g
Inuline (uit cichorei)68 g3,4 g
Voedingswaarden (Chocolade - Hazelnoot)100 gPortie (5 g)
Energie811 kJ / 197 kcal41 kJ / 9,8 kcal
Vetten3,3 g0,17 g
waarvan verzadigde vetzuren2,1 g0,11 g
Koolhydraten14 g0,7 g
waarvan suikers6,3 g0,32 g
Vezels41 g2,1 g
Eiwitten7,2 g0,4 g
Zout3,0 g0,15 g
Inuline (uit cichorei)48 g2,4g
Voedingswaarden (Pinda-botercaramel)100 gPortie (5 g)
Energie714 kJ / 176 kcal36 kJ / 8,8 kcal
Vetten0 g0 g
waarvan verzadigde vetzuren0 g0 g
Koolhydraten10 g0,5 g
waarvan suikers9,6 g0,48 g
Vezels68 g3,4 g
Eiwitten0 g0 g
Zout1,0 g0,05 g
Inuline (uit cichorei)80 g4 g
Voedingswaarden (aardbeienroom)100 gPortie (5 g)
Energie707 kJ / 174 kcal35 kJ / 8,7 kcal
Vetten0 g0 g
waarvan verzadigde vetzuren0 g0 g
Koolhydraten9,6 g0,48 g
waarvan suikers9,6 g0,48 g
Vezels68 g3,4 g
Eiwitten0 g0 g
Zout1,0 g0,05 g
Inuline (uit cichorei)80 g4 g
Voedingswaarden (vanille-ijs)100 gPortie (5 g)
Energie707 kJ / 174 kcal35 kJ / 8,7 kcal
Vetten0 g0 g
waarvan verzadigde vetzuren0 g0 g
Koolhydraten9,6 g0,48 g
waarvan suikers9,6 g0,48 g
Vezels68 g3,4 g
Eiwitten0 g0 g
Zout1,0 g0,05 g
Inuline (uit cichorei)80 g4 g
Voedingswaarden (witte chocolade kokos)100 gPortie (5 g)
Energie707 kJ / 174 kcal35 kJ / 8,7 kcal
Vetten0 g0 g
waarvan verzadigde vetzuren0 g0 g
Koolhydraten9,6 g0,48 g
waarvan suikers9,6 g0,48 g
Vezels68 g3,4 g
Eiwitten0 g0 g
Zout1,0 g0,05 g
Inuline (uit cichorei)80 g4 g

Waarschuwing

Overmatig gebruik kan laxerende effecten hebben. Buiten bereik van kinderen houden. Droog, niet in direct zonlicht en bij temperaturen tussen 0-25 °C n.

Inhoud
250 ml
Ingrediënten
Inuline (uit cichorei), aroma, emulgator (natriumcarboxymethylcellulose), zout, zoetstof (sucralose), antiklontermiddel (calciumsalzen van orthofosforzuur), kleurstof (beta-caroteen), zoetstof (erythrit, steviolglycosiden)
Voedingswaarde
Inuline (uit cichorei), aroma, emulgator (natriumcarboxymethylcellulose), zout, zoetstof (sucralose), antiklontermiddel (calciumsalzen van orthofosforzuur), kleurstof (beta-caroteen), zoetstof (erythrit, steviolglycosiden)
Gewicht
250 g
Levensmiddelenbedrijven
GymBeam Germany GmbH | Heinrich-Horten-Straße 22, 47906 Kempen, Germany
Verkoopbenaming
GymBeam - Smaakpoeder
Fabrikant
GymBeam
MPN (Manufacturer Part Number)
43864-1-250g-vanillaicecream
EAN
8586022211362

Inhoud
250 ml
Ingrediënten
Inuline (uit cichorei), aroma, emulgator (natriumcarboxymethylcellulose), zout, zoetstof (sucralose), antiklontermiddel (calciumsalzen van orthofosforzuur), kleurstof (beta-caroteen), zoetstof (erythrit, steviolglycosiden)
Voedingswaarde
Inuline (uit cichorei), aroma, emulgator (natriumcarboxymethylcellulose), zout, zoetstof (sucralose), antiklontermiddel (calciumsalzen van orthofosforzuur), kleurstof (beta-caroteen), zoetstof (erythrit, steviolglycosiden)
Gewicht
250 g
Levensmiddelenbedrijven
GymBeam Germany GmbH | Heinrich-Horten-Straße 22, 47906 Kempen, Germany
Verkoopbenaming
GymBeam - Smaakpoeder
Fabrikant
GymBeam
MPN (Manufacturer Part Number)
43864-1-250g-vanillaicecream
EAN
8586022211362
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van ARLA 70102028 H-Melk, portieverpakking 1,5% vet - 100 stuks van 20 ml
ARLA 70102028 H-Melk, portieverpakking 1,5% vet - 100 stuks van 20 ml
€ 16,99/1l
€ 33,97
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Natreen Classic zoetstof tabletten, navulverpakking (1500 tabletten)
Natreen Classic zoetstof tabletten, navulverpakking (1500 tabletten)
€ 65,62/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 6,30
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Canderel - Zoetstofverpakking Canderel, 500 x 0,5 gram | Doos met 500 stuks
Canderel - Zoetstofverpakking Canderel, 500 x 0,5 gram | Doos met 500 stuks
€ 113,40/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 28,35
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van Stevia poeder 300 g - 100% natuurlijke zoetstof, calorievrije vervanger voor suiker
Stevia poeder 300 g - 100% natuurlijke zoetstof, calorievrije vervanger voor suiker
€ 63,00/1kg
2,0Gemiddelde beoordeling: 2,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 18,90
Verkoper: herbsforyou
Productafbeelding van Hibiscus, gedroogd, 1 kg. Hibiscusbloemen, natuurlijke frambozen thee, verse kwaliteit
Hibiscus, gedroogd, 1 kg. Hibiscusbloemen, natuurlijke frambozen thee, verse kwaliteit
€ 139,80/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 6,99
Verkoper: PHRoyal
Productafbeelding van Steviola® Tabletten, 300 stuks | Arm aan calorieën | Handig voor onderweg | Veganistisch | Goed voor de tanden | Suikervervanger
Steviola® Tabletten, 300 stuks | Arm aan calorieën | Handig voor onderweg | Veganistisch | Goed voor de tanden | Suikervervanger
€ 116,00/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 4,64
Verkoper: BioCare
Productafbeelding van Canderel zoetstof, navulverpakking voor het zoeten van uw thee of koffie, 500 tabletten
Canderel zoetstof, navulverpakking voor het zoeten van uw thee of koffie, 500 tabletten
€ 166,82/1kg
€ 7,09
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Natreen® 5074043003 Suikervrije tabletten, klassieke smaak - 500 stuks, verpakking
Natreen® 5074043003 Suikervrije tabletten, klassieke smaak - 500 stuks, verpakking
€ 296,25/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 9,48
Verkoper: somnia24

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.