MARLENKA® Duo-verpakking - Honingballetjes 235 g en Honingballetjes met cacao 235 g

€ 13,29

€ 28,28 / 1kg

plus € 7,90 verzendkosten

Bij jou thuis

do 8 – ma 12 oktober
Onze bestedeals
Overige bakproducten & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van MARLENKA® Honingkoekjes - Kleine gebakjes met honing - 10 stuks, 1 x 235g
MARLENKA® Honingkoekjes - Kleine gebakjes met honing - 10 stuks, 1 x 235g
€ 31,70/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 44
€ 7,29
Verkoper: eMarlenka
Productafbeelding van MARLENKA® 3+1 Honingballetjes - Voordelige verpakking (4 x 235 g)
MARLENKA® 3+1 Honingballetjes - Voordelige verpakking (4 x 235 g)
€ 23,28/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 21,88
Verkoper: eMarlenka
Productafbeelding van MARLENKA® Duo-verpakking - Honingtorte met walnoten, 800 g en Honingtorte met cacao, 800 g
MARLENKA® Duo-verpakking - Honingtorte met walnoten, 800 g en Honingtorte met cacao, 800 g
€ 15,86/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 25,38
Verkoper: eMarlenka
Productafbeelding van MARLENKA® Cacao-mix, groot assortiment
MARLENKA® Cacao-mix, groot assortiment
€ 14,15/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 34,96
Verkoper: eMarlenka
Productafbeelding van MARLENKA Honingkoekjes MIX, 6 x 235 gram
MARLENKA Honingkoekjes MIX, 6 x 235 gram
€ 2,33/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 32,91
Verkoper: eMarlenka
Productafbeelding van MARLENKA® Triopack: Chocolade-honingtaart, 3 x 800 gram
MARLENKA® Triopack: Chocolade-honingtaart, 3 x 800 gram
€ 14,39/1kg
3,5Gemiddelde beoordeling: 3,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 34,54
Verkoper: eMarlenka
Productafbeelding van MARLENKA® 3+1 Weense honingtaart, 4 x 800 gram
MARLENKA® 3+1 Weense honingtaart, 4 x 800 gram
€ 13,73/1kg
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 43,95
Verkoper: eMarlenka
Productafbeelding van MARLENKA® Actie: 6+2. Honingtaart met walnoten, 8 x 800 gram
MARLENKA® Actie: 6+2. Honingtaart met walnoten, 8 x 800 gram
€ 13,63/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 87,25
Gratis bezorging
Verkoper: eMarlenka
Productafbeelding van MARLENKA® Actie: 6+2 Honingballetjes - mix, 8 x 235g
MARLENKA® Actie: 6+2 Honingballetjes - mix, 8 x 235g
€ 23,27/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 43,75
Verkoper: eMarlenka
Productafbeelding van Medesnoepjes MARLENKA®, 20 stuks à 50 gram
Medesnoepjes MARLENKA®, 20 stuks à 50 gram
€ 22,50/1kg
€ 22,50
Verkoper: eMarlenka
Productafbeelding van MARLENKA® Actie: 6+2 honingkoekjes met cacao, 8 x 100 gram
MARLENKA® Actie: 6+2 honingkoekjes met cacao, 8 x 100 gram
€ 19,87/1kg
€ 15,90
Verkoper: eMarlenka
Productafbeelding van MARLENKA® 3+1 Honingtaartje met cacao, 4 x 100 gram
MARLENKA® 3+1 Honingtaartje met cacao, 4 x 100 gram
€ 19,87/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 7,95
Verkoper: eMarlenka
Productafbeelding van MARLENKA® Honingtaartrol met cacao en frambozen, 300 g
MARLENKA® Honingtaartrol met cacao en frambozen, 300 g
€ 27,63/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 8,29
Verkoper: eMarlenka
Productafbeelding van 3+1 MARLENKA® Wiener Honigkugeln, 4 verpakkingen van 235 gram
3+1 MARLENKA® Wiener Honigkugeln, 4 verpakkingen van 235 gram
€ 23,28/1kg
€ 21,88
Verkoper: eMarlenka
Productafbeelding van Honingtaartje MARLENKA® met cacao, 100 gram
Honingtaartje MARLENKA® met cacao, 100 gram
€ 27,10/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 2,71
Verkoper: eMarlenka
Productafbeelding van Glutenvrije maïs-wafels, 120 g - FIORENTINI
Glutenvrije maïs-wafels, 120 g - FIORENTINI
€ 1.260,00/1kg
€ 1,26
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van MARLENKA® Weense honingtaart, 800 gram
MARLENKA® Weense honingtaart, 800 gram
€ 18,17/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 70
€ 14,54
Verkoper: eMarlenka
Productafbeelding van 3+1 MARLENKA Framboos-honing koekjes, 4 x 235 gram
3+1 MARLENKA Framboos-honing koekjes, 4 x 235 gram
€ 23,28/1kg
€ 21,88
Verkoper: eMarlenka
Productafbeelding van MARLENKA Chocoladepralines - Geschenkverpakking, 90 gram
MARLENKA Chocoladepralines - Geschenkverpakking, 90 gram
€ 75,89/1kg
€ 6,83
Verkoper: eMarlenka
Productafbeelding van Gellwe Kisiel, kersenaroma, 38 gram
Gellwe Kisiel, kersenaroma, 38 gram
€ 12,25/1kg
€ 0,52
-5%
€ 0,49
Verkoper: Katomix

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Medebollen MARLENKA® 235 g

Zachte bolletjes van honingkoek met walnoten, gevuld met een melkcrème en bedekt met een honingkruimel. Een banketproduct met een lichte vette vulling (15 %).

Ingrediënten: suiker, melk 16%, tarwemeel, margarine [palmolie*, drinkwater, volledig geharde kokosolie, koolzaadolie, emulgatoren (mono- en diglyceriden van vetzuren, lecithine), zout, aroma, zuurteregelaar (citroenzuur)], eimengsel, glucosestroop, honing 4%, koolzaadolie, walnoten 1,4%, drinkwater, rijsmiddel (natriumwaterstofcarbonaat), gekarameliseerde suikerstroop, boter, plantaardig vet (palmpitolie*, palmolie*, sheaboter), natuurlijk karamelaroma, cacaopoeder met verminderd vetgehalte, gedroogde eidooier, kaneel, gedroogde magere melk, aroma, gedroogde wei, zout, gedistilleerde azijn, citroensapconcentraat, emulgator (sojalecithine), citroenolie, vanille-extract.

Bevat geen conserveermiddelen en kleurstoffen.

Verpakt in beschermende atmosfeer. Volgens een traditioneel Armeens familie recept.

*Van duurzame bronnen.

Allergenen zijn vetgedrukt.

Voedingswaarde

á
éé
í
ů

éč®

ééčéěěééčýééářýýáí

žíéščáíýáěžý ýřýáýá ůááčážóý řýížýáříá čýáýáýýý čýžšýšéřěééšéřáů šááýýáéšťááóý áýý

ůžšýřůčíá

ééřééé

žéáří

ččě

ýžé

á
éé
í
ů

áí

áí°

Ingrediënten
Ingrediënten: Honingballetjes met noten: suiker, volmelk 16%, tarwemeel, margarine [palmolie*, water, volledig gehydrogeneerde kokosolie, koolzaadolie, emulgatoren (mono- en diglyceriden van vetzuren, lecithine), zout, aroma, zuurteregelaar (citroenzuur)], hele eieren, glucosestroop, honing 4%, koolzaadolie, walnoten 1,4%, water, rijsmiddel (natriumbicarbonaat), karamelsiroop, boter, plantaardige vetten (palmkernolie*, palmolie*, sheaboter), natuurlijke karamelaroma, magere cacaopoeder, gedroogde eierdooier, kaneel, gedroogde magere melk, aroma, gedroogde weipoeder, zout, azijn, geconcentreerd citroensap, emulgator (sojalecithine), citroenolie, vanille-extract.
Voedingswaarde
Energie: 1659 kJ / 396 kcal, Vetten: 19 g, waarvan verzadigde vetzuren: 19 g, Koolhydraten: 48 g, waarvan suikers: 38 g, Eiwitten: 6,2 g, Zout: 0,31 g
Gewicht
470 g
Levensmiddelenbedrijven
Marlenka
Verkoopbenaming
Marlenka
Fabrikant
Marlenka
EAN
8594071653309

Ingrediënten
Ingrediënten: Honingballetjes met noten: suiker, volmelk 16%, tarwemeel, margarine [palmolie*, water, volledig gehydrogeneerde kokosolie, koolzaadolie, emulgatoren (mono- en diglyceriden van vetzuren, lecithine), zout, aroma, zuurteregelaar (citroenzuur)], hele eieren, glucosestroop, honing 4%, koolzaadolie, walnoten 1,4%, water, rijsmiddel (natriumbicarbonaat), karamelsiroop, boter, plantaardige vetten (palmkernolie*, palmolie*, sheaboter), natuurlijke karamelaroma, magere cacaopoeder, gedroogde eierdooier, kaneel, gedroogde magere melk, aroma, gedroogde weipoeder, zout, azijn, geconcentreerd citroensap, emulgator (sojalecithine), citroenolie, vanille-extract.
Voedingswaarde
Energie: 1659 kJ / 396 kcal, Vetten: 19 g, waarvan verzadigde vetzuren: 19 g, Koolhydraten: 48 g, waarvan suikers: 38 g, Eiwitten: 6,2 g, Zout: 0,31 g
Gewicht
470 g
Levensmiddelenbedrijven
Marlenka
Verkoopbenaming
Marlenka
Fabrikant
Marlenka
EAN
8594071653309
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van MARLENKA® Honingkoekjes - Kleine gebakjes met honing - 10 stuks, 1 x 235g
MARLENKA® Honingkoekjes - Kleine gebakjes met honing - 10 stuks, 1 x 235g
€ 31,70/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 44
€ 7,29
Verkoper: eMarlenka
Productafbeelding van MARLENKA® 3+1 Honingballetjes - Voordelige verpakking (4 x 235 g)
MARLENKA® 3+1 Honingballetjes - Voordelige verpakking (4 x 235 g)
€ 23,28/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 21,88
Verkoper: eMarlenka
Productafbeelding van MARLENKA® Honingkoekjes met cacao - Zoete koekjes met honing - 10 stuks, 1 x 235g
MARLENKA® Honingkoekjes met cacao - Zoete koekjes met honing - 10 stuks, 1 x 235g
€ 31,70/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 44
€ 7,29
Verkoper: eMarlenka
Productafbeelding van MARLENKA® Dubbelpak Chocolade-honing balletjes, 2 x 235 gram
MARLENKA® Dubbelpak Chocolade-honing balletjes, 2 x 235 gram
€ 28,28/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 13,29
Verkoper: eMarlenka
Productafbeelding van MARLENKA® 3+1 Honingballetjes MIX - Voordelige verpakking (4 x 235 g)
MARLENKA® 3+1 Honingballetjes MIX - Voordelige verpakking (4 x 235 g)
€ 23,28/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 21,88
Verkoper: eMarlenka
Productafbeelding van MARLENKA® Glutenvrije honingbolletjes - Zoete bakkerijbolletjes met honing - 10 stuks, 1 x 235g
MARLENKA® Glutenvrije honingbolletjes - Zoete bakkerijbolletjes met honing - 10 stuks, 1 x 235g
€ 31,70/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 44
€ 7,29
Verkoper: eMarlenka
Productafbeelding van MARLENKA® Dubbelpak Honingbolletjes, 2 x 235 gram
MARLENKA® Dubbelpak Honingbolletjes, 2 x 235 gram
€ 28,28/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 13,29
Verkoper: eMarlenka
Productafbeelding van MARLENKA® Honingtorte met walnoten – Honingtaart, taart, cake (1 x 800 g)
MARLENKA® Honingtorte met walnoten – Honingtaart, taart, cake (1 x 800 g)
€ 18,31/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 70
€ 14,65
Verkoper: eMarlenka
Productafbeelding van MARLENKA® Duo-verpakking - Honingtorte met walnoten, 800 g en Honingtorte met cacao, 800 g
MARLENKA® Duo-verpakking - Honingtorte met walnoten, 800 g en Honingtorte met cacao, 800 g
€ 15,86/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 25,38
Verkoper: eMarlenka
Productafbeelding van MARLENKA® Honingtaartrol met bosbessen, 300 g
MARLENKA® Honingtaartrol met bosbessen, 300 g
€ 27,63/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 8,29
Verkoper: eMarlenka
Productafbeelding van MARLENKA® Citroen-honing balletjes, 235 g
MARLENKA® Citroen-honing balletjes, 235 g
€ 31,70/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 44
€ 7,29
Verkoper: eMarlenka
Productafbeelding van MARLENKA® Actie: 6+2 Honingballetjes, 8 x 235 gram
MARLENKA® Actie: 6+2 Honingballetjes, 8 x 235 gram
€ 23,27/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 43,75
Verkoper: eMarlenka
Productafbeelding van MARLENKA® Honingballetjes met kaneel, 235 g
MARLENKA® Honingballetjes met kaneel, 235 g
€ 31,70/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 44
€ 7,29
Verkoper: eMarlenka
Productafbeelding van MARLENKA® 3+1 Honingtaart met walnoten, 4 x 800 gram
MARLENKA® 3+1 Honingtaart met walnoten, 4 x 800 gram
€ 13,63/1kg
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 43,63
Verkoper: eMarlenka
Productafbeelding van MARLENKA® Actie: 6+2 Honingballetjes - mix, 8 x 235g
MARLENKA® Actie: 6+2 Honingballetjes - mix, 8 x 235g
€ 23,27/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 43,75
Verkoper: eMarlenka
Productafbeelding van MARLENKA® Cacao-mix, groot assortiment
MARLENKA® Cacao-mix, groot assortiment
€ 14,15/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 34,96
Verkoper: eMarlenka
Productafbeelding van MARLENKA® Dubbelverpakking: Honingtorte met walnoten, 2 x 800 gram
MARLENKA® Dubbelverpakking: Honingtorte met walnoten, 2 x 800 gram
€ 15,86/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 25,38
Verkoper: eMarlenka
Productafbeelding van MARLENKA® 3+1 Honingballetjes met cacao - Voordelige verpakking (4 x 235 g)
MARLENKA® 3+1 Honingballetjes met cacao - Voordelige verpakking (4 x 235 g)
€ 23,28/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 21,88
Verkoper: eMarlenka
Productafbeelding van Aanbieding: 3+1. Glutenvrije honingtaartjes MARLENKA® met walnoten, 4 x 100 gram
Aanbieding: 3+1. Glutenvrije honingtaartjes MARLENKA® met walnoten, 4 x 100 gram
€ 19,87/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 7,95
Verkoper: eMarlenka
Productafbeelding van Aanbieding: 6+2 honingkoekjes MARLENKA® met kaneel, 8 x 235 gram
Aanbieding: 6+2 honingkoekjes MARLENKA® met kaneel, 8 x 235 gram
€ 23,27/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 43,75
Verkoper: eMarlenka
Productafbeelding van MARLENKA® Kleine chocolademix | Honingkoek met cacao (800 g), chocolade-honingbolletjes (235 g), chocolade-honing snack (50 g) en chocolade-honing taartjes (100 g)
MARLENKA® Kleine chocolademix | Honingkoek met cacao (800 g), chocolade-honingbolletjes (235 g), chocolade-honing snack (50 g) en chocolade-honing taartjes (100 g)
€ 20,01/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 23,71
Verkoper: eMarlenka
Productafbeelding van MARLENKA® Actie: 6+2. Honingtaart met walnoten, 8 x 800 gram
MARLENKA® Actie: 6+2. Honingtaart met walnoten, 8 x 800 gram
€ 13,63/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 87,25
Gratis bezorging
Verkoper: eMarlenka
Productafbeelding van MARLENKA® Dubbelpak Chocolade-honingtaart, 2 x 800 gram
MARLENKA® Dubbelpak Chocolade-honingtaart, 2 x 800 gram
€ 15,86/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 25,38
Verkoper: eMarlenka
Productafbeelding van MARLENKA® Actie: 6+2 honingtaarten - mix van 8 x 800g
MARLENKA® Actie: 6+2 honingtaarten - mix van 8 x 800g
€ 13,63/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 87,25
Gratis bezorging
Verkoper: eMarlenka
Productafbeelding van MARLENKA® Grote honingmix | Honingkoek met walnoten (800 g), 2 x honingbolletjes (2x 235 g), honingcake rol met bosbessen (300 g) en kleine honingtaartjes met walnoten (100 g)
MARLENKA® Grote honingmix | Honingkoek met walnoten (800 g), 2 x honingbolletjes (2x 235 g), honingcake rol met bosbessen (300 g) en kleine honingtaartjes met walnoten (100 g)
€ 14,15/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 34,96
Verkoper: eMarlenka
Productafbeelding van MARLENKA® 3+1 Weense honingtaart, 4 x 800 gram
MARLENKA® 3+1 Weense honingtaart, 4 x 800 gram
€ 13,73/1kg
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 43,95
Verkoper: eMarlenka
Productafbeelding van MARLENKA® Honingtorte met cacao – Honingtaart, taart, cake (1 x 800 g)
MARLENKA® Honingtorte met cacao – Honingtaart, taart, cake (1 x 800 g)
€ 18,17/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 70
€ 14,54
Verkoper: eMarlenka
Productafbeelding van MARLENKA® Triopack: Honingtaart met walnoten, 3 x 800 gram
MARLENKA® Triopack: Honingtaart met walnoten, 3 x 800 gram
€ 14,39/1kg
3,5Gemiddelde beoordeling: 3,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 34,54
Verkoper: eMarlenka
Productafbeelding van MARLENKA Honingkoekjes MIX, 6 x 235 gram
MARLENKA Honingkoekjes MIX, 6 x 235 gram
€ 2,33/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 32,91
Verkoper: eMarlenka
Productafbeelding van MARLENKA® Triopack: Chocolade-honingtaart, 3 x 800 gram
MARLENKA® Triopack: Chocolade-honingtaart, 3 x 800 gram
€ 14,39/1kg
3,5Gemiddelde beoordeling: 3,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 34,54
Verkoper: eMarlenka

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 1 beoordeling
Beoordeeld op 29 september 2025 op
Geverifieerde aankoop