Krówka Żywiecka, populair, 3 kg

€ 38,98

€ 12,99 / 1kg

Plus € 14,99 verzendkosten

Wees er snel bij!
Bonbons & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Wawel Mieszanka Krakowska, 1 kg
Wawel Mieszanka Krakowska, 1 kg
€ 15,19/1kg
€ 16,55
-2%
€ 16,10
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Winiary, vlierbessenjam, 1,3 kg
Winiary, vlierbessenjam, 1,3 kg
€ 19,82/1kg
€ 28,17
-5%
€ 26,76
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Gellwe vlierbessenjam, 72 gram
Gellwe vlierbessenjam, 72 gram
€ 13,89/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 1,00
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Wawel Munt, 1 kg
Wawel Munt, 1 kg
€ 11,89/1kg
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 12,37
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Wawel Cukierki Kukułka, 1 kg
Wawel Cukierki Kukułka, 1 kg
€ 12,26/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 12,26
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Spichlerz Rusiecki, varkenswang, 300 gram
Spichlerz Rusiecki, varkenswang, 300 gram
€ 15,23/1kg
€ 4,57
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Aardbeiengelei Winiary, 1,3 kg
Aardbeiengelei Winiary, 1,3 kg
€ 21,39/1kg
€ 28,88
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Schuttelaar Roomboterwafeltjes - 1 kilo
Schuttelaar Roomboterwafeltjes - 1 kilo
€ 15,10/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 15,10
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van Emix Vruchtgelei met kaktussmaak, 75 gram
Emix Vruchtgelei met kaktussmaak, 75 gram
€ 8,88/1kg
€ 0,71
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Katja Biggetjes - 3 kilo (6 x 500 gram)
Katja Biggetjes - 3 kilo (6 x 500 gram)
€ 10,83/1kg
€ 32,50
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van Pszczółka Czekoladowe Inspiracje: Brownie, 1 kg
Pszczółka Czekoladowe Inspiracje: Brownie, 1 kg
€ 15,06/1kg
€ 15,06
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Wawel Michałki, kokosnootpjes in chocolade, 1000 gram
Wawel Michałki, kokosnootpjes in chocolade, 1000 gram
€ 18,70/1kg
€ 18,70
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Schuttelaar Framboosjes - 1 kilo
Schuttelaar Framboosjes - 1 kilo
€ 14,85/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 14,85
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van Hellma Hagelslag
Hellma Hagelslag
€ 79,94/1kg
€ 55,96
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van Winiary, sinaasappeljelly, 71 gram
Winiary, sinaasappeljelly, 71 gram
€ 15,43/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 1,24
-12%
€ 1,08
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Mieszanka Krakowska met ananas Waw, 1 kg
Mieszanka Krakowska met ananas Waw, 1 kg
€ 15,55/1kg
€ 16,15
-2%
€ 15,71
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Tygryski, natuurlijke maïskorreltjes, 90 gram
Tygryski, natuurlijke maïskorreltjes, 90 gram
€ 8,56/1kg
€ 0,81
-4%
€ 0,77
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Kakaobonen met rozijnen, 70 gram
Kakaobonen met rozijnen, 70 gram
€ 56,29/1kg
€ 4,15
-5%
€ 3,94
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Fortuin Vruchtenhartjes - 3 x 1 kilo
Fortuin Vruchtenhartjes - 3 x 1 kilo
€ 9,37/1kg
€ 28,10
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van Schuttelaar Roomboterwafeltjes - 6 x 1 kilo
Schuttelaar Roomboterwafeltjes - 6 x 1 kilo
€ 8,63/1kg
€ 51,80
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Krówka Żywiecka Popularna, 3 kg

Krówka Żywiecka Popularna – Een traditionele smaak die generaties verovert

Herinnert u zich het moment dat u voor het eerst Krówka proefde? Die onvergetelijke smaak van melk, een romige zoetheid die uw smaakpapillen omhult en u terugbrengt naar uw kindertijd, waar elk moment vol vreugde was. Krówka Żywiecka Popularna, 3 kg, is een klassieker die al jarenlang enorm populair is. De fluweelzachte textuur, de evenwichtige zoetheid en de subtiele melkgeur zorgen ervoor dat elk stukje een echte traktatie is voor de zintuigen. Het is een product dat generaties verbindt, en momenten van samenzijn vult met een heerlijke smaak die ongeëvenaard is.

Krówka Żywiecka Popularna – Een snack die u de hele dag energie geeft

Krówka Żywiecka Popularna is een lekkernij die u overal en altijd kunt eten – tijdens een pauze op het werk, 's avonds bij uw favoriete boek, of onderweg naar school. Elk stukje is een explosie van smaak die u energie geeft en uw humeur verbetert. De verpakking van 3 kg zorgt ervoor dat u nooit zonder deze bijzondere snack komt te zitten, wanneer u maar zin heeft in een moment van genot. Kies voor Krówka Żywiecka, want u verdient iets bijzonders – een eenvoudige smaak die een vleugje zoete harmonie toevoegt aan uw dag.

Krówka Żywiecka Popularna: Perfectie in elk stukje

Wanneer je voor het eerst een Krówka Żywiecka Popularna proeft, weet je direct dat dit meer is dan een gewone snack. Het is een stukje Poolse traditie – een product dat de passie van ambachtslieden, de beste ingrediënten en een zorgvuldig bewaard recept combineert. De delicate, romige textuur die in je mond smelt, maakt elk moment nog aangenamer. Als je op zoek bent naar iets dat niet alleen je zoete trek stillt, maar ook emoties opwekt, dan is de Krówka Żywiecka iets voor jou.

Ontdek recepten van Mniam24

Wanneer je bij Mniam24 bestelt, ontvang je een e-book met 100 heerlijke recepten! Dit is een uitstekende gelegenheid om nieuwe smaken te ontdekken en bijzondere gerechten in je eigen keuken te bereiden. Geniet van culinaire inspiratie en profiteer van unieke recepten die het koken elke dag gemakkelijker maken!

Melkdessert met Krówka Żywiecka

Ingrediënten: Krówka Żywiecka Popularna, 250 ml slagroom, 2 eetlepels poedersuiker, 100 g pure chocolade, 1 theelepel cacao

Bereidingswijze: Verkruimel de Krówka Żywiecka in kleine stukjes. Verwarm de slagroom in een pannetje tot het licht begint te koken, voeg vervolgens de verkruimelde Krówka toe en roer tot het volledig is opgelost. Smelt de pure chocolade in een aparte pan en voeg deze vervolgens toe aan het Krówka-mengsel, voor een subtiele cacao-smaak. Meng alles goed en verdeel over glaasjes. Zet het dessert ongeveer 2 uur in de koelkast. Serveer met fruit of bestrooi met geraspte chocolade – een eenvoudige, maar heerlijke manier om een dessert te maken dat iedereen zal verrassen!

Samenvatting van de belangrijkste kenmerken en voordelen van het product:
  • Zachte textuur die smelt in de mond.
  • Gemaakt van de hoogste kwaliteit ingrediënten: natuurlijke melk, suiker en boter.
  • Traditioneel recept dat elke smaakpapillen zal bevredigen.
  • Verpakking van 3 kg – ideaal voor feesten, familie bijeenkomsten of op kantoor.
  • Hoge kwaliteit en smaak die nooit uit de mode raakt.
De set bevat:
  • 1x Krówka Żywiecka Popularna 3kg

Krówka Żywiecka is een merk dat al jaren gespecialiseerd is in de productie van traditionele zoetwaren. Onze karamelbonen zijn een combinatie van kwaliteit, smaak en Poolse traditie. Dankzij de zorgvuldige selectie van ingrediënten en de aandacht voor elk detail van het productieproces, hebben onze producten de waardering van vele generaties gewonnen. Met Krówka Żywiecka wordt elke dag een beetje zoeter.

Veelgestelde vragen
    • Bevat Krówka Żywiecka Popularna kunstmatige toevoegingen?

Nee, Krówka Żywiecka Popularna wordt gemaakt van natuurlijke ingrediënten, zonder kunstmatige kleurstoffen of conserveermiddelen. Elk stukje garandeert een echte, melige smaak.

    • Is Krówka Żywiecka Popularna geschikt voor kinderen?

Ja, Krówka Żywiecka Popularna is een ideale snack voor kinderen, die hen op een veilige manier plezier biedt. Vanwege het suikergehalte raden we echter aan om het met mate te consumeren.

    • Hoe lang blijft Krówka Żywiecka Popularna vers?

Krówka Żywiecka Popularna blijft lang vers als het wordt bewaard op een droge en koele plaats. Dankzij de natuurlijke ingrediënten hoeft u zich geen zorgen te maken over de kwaliteit.

    • Is Krówka Żywiecka Popularna een vegetarisch product?

Ja, Krówka Żywiecka Popularna is een vegetarisch product. Het bevat alleen melkbestanddelen en suiker, waardoor het geschikt is voor mensen met een vegetarisch dieet.

suiker, zetmeelstroop, melkvet en melkpoeder

Ingrediënten
Krówka Żywiecka, populair, 3 kg
Voedingswaarde
Krówka Żywiecka, populair, 3 kg
Gewicht
3000 g
Levensmiddelenbedrijven
Krówka Żywiecka Popularna 3Kg
Verkoopbenaming
Krówka Żywiecka, populair, 3 kg
Fabrikant
krówka żywiecka
EAN
5904341285155

Ingrediënten
Krówka Żywiecka, populair, 3 kg
Voedingswaarde
Krówka Żywiecka, populair, 3 kg
Gewicht
3000 g
Levensmiddelenbedrijven
Krówka Żywiecka Popularna 3Kg
Verkoopbenaming
Krówka Żywiecka, populair, 3 kg
Fabrikant
krówka żywiecka
EAN
5904341285155
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van De Bron - suikervrije Fruittoffee - 1 kilo
De Bron - suikervrije Fruittoffee - 1 kilo
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 24,52
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van Mentos Clean Breath pastilles, intense muntsmaak, 12 stuks x 21 gram, grootverpakking, familieverpakking, pepermunt snoepjes
Mentos Clean Breath pastilles, intense muntsmaak, 12 stuks x 21 gram, grootverpakking, familieverpakking, pepermunt snoepjes
€ 0,09/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 23,49
Verkoper: Ajuy
Productafbeelding van Koffiebonbonjes met cappuccino-smaak, Indonesië, 120 gram - Kopiko
Koffiebonbonjes met cappuccino-smaak, Indonesië, 120 gram - Kopiko
€ 39,64/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 5,55
Verkoper: SpiritsFlavour
Productafbeelding van Tic Tac Lilliput, verpakking van 60 stuks, 228 gram
Tic Tac Lilliput, verpakking van 60 stuks, 228 gram
€ 420,79/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 86
€ 95,94
Verkoper: Needforsweet
Productafbeelding van Open Food 0019000085047, Palmolie, 177 g, Bevat: C, E570, 429 kcal, 85,71 g
Open Food 0019000085047, Palmolie, 177 g, Bevat: C, E570, 429 kcal, 85,71 g
€ 40,28/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 7,13
Verkoper: Unicat-Candy
Productafbeelding van Roshen Crazy Bee Fruitige Jelly met Vulling, 1 kg
Roshen Crazy Bee Fruitige Jelly met Vulling, 1 kg
€ 8,59/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 8,59
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Cavendish en Harvey Fruit Candies: een glazen pot met heerlijke fruitbonbons, 966 gram
Cavendish en Harvey Fruit Candies: een glazen pot met heerlijke fruitbonbons, 966 gram
€ 17,97/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 17,36
Verkoper: SpiritsFlavour
Bestseller
Productafbeelding van STORCK 757438 Storck Nimm 2,  1,0 Kg
STORCK 757438 Storck Nimm 2, 1,0 Kg
€ 15,56/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 15,56
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Katjes Bonbon Gletschereis 28685 200g
Katjes Bonbon Gletschereis 28685 200g
€ 111,95/1kg
€ 22,39
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Consorzio Vacche Rosse - Parmigiano Reggiano Vacche Rosse - 24 maanden - 1 kg
Consorzio Vacche Rosse - Parmigiano Reggiano Vacche Rosse - 24 maanden - 1 kg
€ 46,90/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 46,90
Gratis bezorging
Verkoper: YESEATIS
Productafbeelding van Kaiser Japanse muntjes, snoepjes, 90 gram
Kaiser Japanse muntjes, snoepjes, 90 gram
€ 21,67/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 1,95
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Werther’s® Original 330663 Werther’s® Original Sahnebonbons zuckerfrei Bonbons 42,0 g
Werther’s® Original 330663 Werther’s® Original Sahnebonbons zuckerfrei Bonbons 42,0 g
€ 526,90/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 22,13
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Jelly Belly Adventskalender, 192 gram
Jelly Belly Adventskalender, 192 gram
€ 114,01/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 21,89
Verkoper: Unicat-Candy
Productafbeelding van Barkleys Mints cinnamon sugarfree (15 gr)
Barkleys Mints cinnamon sugarfree (15 gr)
€ 92,00/1kg
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 1,38
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Bestseller
Productafbeelding van Tic Tac Aardbei, 72+3 mini-verpakkingen, 75 × 3,4 g – Aardbeienkauwgom in handige portieverpakkingen
Tic Tac Aardbei, 72+3 mini-verpakkingen, 75 × 3,4 g – Aardbeienkauwgom in handige portieverpakkingen
€ 45,22/1kg
€ 11,53
Gratis bezorging
Verkoper: Heartforcards
Productafbeelding van 5x POLO The Mint With The Hole Original – Pepermuntjes, 5 x 25 g + Hartendiens en verzendbescherming
5x POLO The Mint With The Hole Original – Pepermuntjes, 5 x 25 g + Hartendiens en verzendbescherming
€ 46,08/1kg
€ 5,76
Gratis bezorging
Verkoper: Heartforcards
Productafbeelding van Milka Choco Grain koekjes met havervlokken, overgoten met melkchocolade, 126 gram
Milka Choco Grain koekjes met havervlokken, overgoten met melkchocolade, 126 gram
€ 130,77/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 18,99
-10%
€ 17,00
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van STORCK 748633 Storck Durchbeißer 1,0 Kg
STORCK 748633 Storck Durchbeißer 1,0 Kg
€ 14,19/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 14,19
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van VIVIL® 4740 VIVIL® Creme Life Erdbeere Bonbons 90,0 g
VIVIL® 4740 VIVIL® Creme Life Erdbeere Bonbons 90,0 g
€ 259,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 26
€ 23,31
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Rapunzel 1432910, Snackmix, Máta peprná (munt), 50 g, 1692 kJ, 398 kcal, 99,5 g
Rapunzel 1432910, Snackmix, Máta peprná (munt), 50 g, 1692 kJ, 398 kcal, 99,5 g
€ 51,60/1kg
€ 2,82
-8%
€ 2,58
Verkoper: BioCare
Productafbeelding van COOL 202299 COOL MINI'BONBONS Bonbons 3,0 kg
COOL 202299 COOL MINI'BONBONS Bonbons 3,0 kg
€ 14,02/1kg
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 42,06
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Fisherman's Friend Eucalyptus, Original, pastilles, 24 blikjes
Fisherman's Friend Eucalyptus, Original, pastilles, 24 blikjes
€ 55,02/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 33,01
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van Ricola Original Suikervrij (75 gr)
Ricola Original Suikervrij (75 gr)
€ 35,20/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 2,71
-2%
€ 2,64
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Céréal Hagelslag Puur (200 gr)
Céréal Hagelslag Puur (200 gr)
€ 14,35/1kg
€ 2,94
-2%
€ 2,87
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Candy Tree Aardbeiveters  (75 gr)
Candy Tree Aardbeiveters (75 gr)
€ 25,87/1kg
€ 2,41
-19%
€ 1,94
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van WICK TripleAction Menthol & Cassis hoestpastilles, zonder suiker, 72 stuks
WICK TripleAction Menthol & Cassis hoestpastilles, zonder suiker, 72 stuks
€ 29,17/1kg
€ 2,10
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Frigeo bruistabletten Ahoj Brause 200 stuks
Frigeo bruistabletten Ahoj Brause 200 stuks
€ 15,16/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 24,26
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Appel-frambozen rolletje, zonder toegevoegde suikers, glutenvrij, 60g - BOB SNAIL
Appel-frambozen rolletje, zonder toegevoegde suikers, glutenvrij, 60g - BOB SNAIL
€ 37,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 2,34
-5%
€ 2,22
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Dr. Gerard Malti Kekjes met melkchocolade, 200 gram
Dr. Gerard Malti Kekjes met melkchocolade, 200 gram
€ 12,15/1kg
€ 2,43
Verkoper: Katomix

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Welkomstdeals
Productafbeelding van Cardelion Gekaramelliseerde kastanjes, 360 g, 20 stuks - Veganistisch, glutenvrij, halal
Cardelion Gekaramelliseerde kastanjes, 360 g, 20 stuks - Veganistisch, glutenvrij, halal
€ 55,71
-3%
€ 54,03
Verkoper: Exporgin
€ 150,08/1kg
Welkomstdeals
Productafbeelding van Cardelion Gekaramelliseerde kastanjes, 180 g, 10 stuks - Veganistisch, glutenvrij, halal
Cardelion Gekaramelliseerde kastanjes, 180 g, 10 stuks - Veganistisch, glutenvrij, halal
€ 37,71
-3%
€ 36,57
Verkoper: Exporgin
€ 203,17/1kg
Welkomstdeals
Productafbeelding van Cardelion Gekaramelliseerde kastanjes, 90 g, 5 stuks - Veganistisch, glutenvrij, halal
Cardelion Gekaramelliseerde kastanjes, 90 g, 5 stuks - Veganistisch, glutenvrij, halal
€ 29,61
-3%
€ 28,72
Verkoper: Exporgin
€ 319,11/1kg