Tarwemeel type 500, 5 kg - Tota

€ 5,32

€ 5,05-5%

€ 1,01 / 1kg

plus € 14,99 verzendkosten

Bij jou thuis

wo 7 – vr 9 oktober
Onze bestedeals
Meelsoorten & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Tarwebloem, type 500, Tota, 1 kg – geschikt voor brood, gebak, taarten, pannenkoeken en andere bakrecepten
Tarwebloem, type 500, Tota, 1 kg – geschikt voor brood, gebak, taarten, pannenkoeken en andere bakrecepten
€ 1,09/1kg
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 1,15
-5%
€ 1,09
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Tota Tarwemeel Type 750 voor Brood 1 kg – Broodmeel voor Brood, Broodjes, Taarten en Gebak
Tota Tarwemeel Type 750 voor Brood 1 kg – Broodmeel voor Brood, Broodjes, Taarten en Gebak
€ 1,17/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 1,18
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Ta! Volkoren roggemeel, type 2000, 1 kg
Ta! Volkoren roggemeel, type 2000, 1 kg
€ 1,13/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 1,19
-5%
€ 1,13
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Roggemeel type 720 5 kg - Tota
Roggemeel type 720 5 kg - Tota
€ 1,06/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 11,00
-51%
€ 5,32
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Caputo Manitoba ORO Pizzameel 1 kg – Italiaans Tipo 00 Meel voor Pizza, Extra Sterk, 14,5% Eiwit, W 370/390
Caputo Manitoba ORO Pizzameel 1 kg – Italiaans Tipo 00 Meel voor Pizza, Extra Sterk, 14,5% Eiwit, W 370/390
€ 2,75/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 9,78
-70%
€ 2,89
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Caputo Pizzeria, blauwe pizzameel, 1 kg
Caputo Pizzeria, blauwe pizzameel, 1 kg
€ 12,88/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 54
€ 12,88
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Tota Volkoren Tarwemeel 1 kg – Volkorenmeel voor Brood, Broodjes, Gebak en Zelfgemaakte Pasta
Tota Volkoren Tarwemeel 1 kg – Volkorenmeel voor Brood, Broodjes, Gebak en Zelfgemaakte Pasta
€ 1,15/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 1,18
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Tota Tarwebloem Type 450 voor Taarten, Biscuit en Gebak – Fijn Bakmeel voor Luchtige Bakproducten, 1 kg
Tota Tarwebloem Type 450 voor Taarten, Biscuit en Gebak – Fijn Bakmeel voor Luchtige Bakproducten, 1 kg
€ 1,11/1kg
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 1,19
-5%
€ 1,13
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Lubella Bloemkruimeling, type 500, 1 kg
Lubella Bloemkruimeling, type 500, 1 kg
€ 18.440,00/1kg
€ 18,44
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Basia tarwemeel, type 500, 1 kg
Basia tarwemeel, type 500, 1 kg
€ 0,16/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 1,73
-5%
€ 1,64
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Lubella, luchtige cakebloem, type 450, 1 kg
Lubella, luchtige cakebloem, type 450, 1 kg
€ 1,51/1kg
1,7Gemiddelde beoordeling: 1,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 1,59
-5%
€ 1,51
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Biologisch tarwemeel, type 1050, 1 kg
Biologisch tarwemeel, type 1050, 1 kg
€ 22,50/1kg
€ 22,50
Gratis bezorging
Verkoper: Kamelur
Productafbeelding van Młyny Stoisław, tarwebloem, Koszalin type 500, 0,5 kg
Młyny Stoisław, tarwebloem, Koszalin type 500, 0,5 kg
€ 1,71/1kg
€ 0,87
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Melvit Havermout, 1 kg
Melvit Havermout, 1 kg
€ 3,13/1kg
€ 3,82
-18%
€ 3,13
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Zamojska tarwebloem, type 450, 1 kg
Zamojska tarwebloem, type 450, 1 kg
€ 12.350,00/1kg
€ 12,35
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Knorr® 6765176004 Knorr® MAIZENA® Speisestärke, 2,5 kg
Knorr® 6765176004 Knorr® MAIZENA® Speisestärke, 2,5 kg
€ 9,81/1kg
€ 19,61
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Farina Saccorosso pizzameel 5 kg - Caputo
Farina Saccorosso pizzameel 5 kg - Caputo
€ 2,74/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 26
€ 14,67
-4%
€ 13,94
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van BASIA Tortowa, extra tarwemeel, type 405, 10 zakken van 1 kg
BASIA Tortowa, extra tarwemeel, type 405, 10 zakken van 1 kg
€ 0,16/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 1,67
-4%
€ 1,59
Verkoper: Katomix
MĄKA MIGDAŁOWA 250 g - NATURAVENA
AMANDELMEEL 250 g - NATURAVENA
€ 27,84/1kg
€ 7,33
-5%
€ 6,96
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Volkoren roggemeel, type 2000, biologisch, 1 kg -  PLANET
Volkoren roggemeel, type 2000, biologisch, 1 kg - PLANET
€ 2,06/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 2,17
-5%
€ 2,06
Verkoper: Katomix

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

To ta! Bloem, tarwebloem luxe, type 500, 5 kg

To ta! Bloem, tarwebloem luxe, type 500 – Uwolle taarten verdienen het beste

Stel je voor dat je een taart maakt die perfect smelt in je mond, licht, luchtig en vol smaak is. Bloem To ta! Tarwebloem luxe, type 500, geeft je de zekerheid dat elk gebak dat je maakt, bijzonder zal zijn. Met deze bloem in je handen word je een meester in je eigen keuken. Dankzij de speciale formule is deze bloem ideaal voor gebak dat een perfecte structuur vereist – taarten, koekjes of cakes. Geef jezelf de luxe die je tot nu toe in je gebak hebt gemist. Open de verpakking, ruik de geur van versgemalen bloem en creëer echte meesterwerken!

Luxe gebak binnen handbereik met bloem To ta!

Wanneer je je keuken binnenstapt met bloem To ta!, ben je klaar om een echt culinair meesterwerk te creëren. Tarwebloem luxe, type 500, is synoniem voor kwaliteit en precisie – dankzij deze bloem zullen je gebakken producten altijd perfect zijn. Een smaak die je niet zult vergeten. De bloem absorbeert vloeistoffen perfect, waardoor lichte, vochtige taarten ontstaan die niet alleen verrassen met hun smaak, maar ook met hun textuur. Voeg deze toe aan je winkelwagen en laat je betoveren door de luxe waar je recht op hebt!

Met "To ta!" maak je taarten waar iedereen van zal houden

Je staat aan het begin van een nieuw hoofdstuk in het bakken. "To ta!" tarwebloem Luxe Type 500 is de keuze voor degenen die het beste verwachten van hun gebak. Elke taart die je ermee maakt, wordt een kunstwerk – luchtig, licht en heerlijk van smaak. Dit is een bloem die de aandacht trekt en het hart van iedereen verovert die je gebak proeft. Voel het verschil vanaf de eerste keer dat je het gebruikt en ontdek hoe luxueus je taarten kunnen zijn.

Ontdek recepten van Mniam24

Wanneer je bij Mniam24 bestelt, ontvang je een e-book met 100 heerlijke recepten! Dit is een geweldige kans om nieuwe smaken te ontdekken en bijzondere gerechten in je keuken te bereiden. Geniet van culinaire inspiratie en gebruik de unieke recepten die het koken elke dag gemakkelijker maken!

Luxe vanillecake

Ingrediënten: 1 kg "To ta!" tarwebloem Luxe Type 500, 6 eieren, 200 g suiker, 100 ml water, 1 theelepel vanille-extract, 1 theelepel bakpoeder

Bereidingswijze: 1. Verwarm de oven voor op 180°C. 2. Scheid de eieren en klop de eiwitten stijf. 3. Voeg de suiker toe aan de eiwitten en klop vervolgens de eidooiers erdoor, tot een glad mengsel. 4. Zeef de "To ta!" bloem en het bakpoeder en meng dit voorzichtig met het eimengsel. 5. Voeg het water en het vanille-extract toe en meng opnieuw voorzichtig. 6. Giet het beslag in een bakvorm bekleed met bakpapier. 7. Bak gedurende ongeveer 30-40 minuten, tot de cake veerkrachtig is en licht goudbruin. 8. Laat afkoelen, snijd in stukken en serveer met je favoriete crème of fruit.

Samenvatting van de belangrijkste kenmerken en voordelen van het product:
  • Luxe kwaliteit – bloem met een uitzonderlijke structuur, ideaal voor het bakken.
  • Perfect voor beslag, taarten en koekjes – garandeert lichte en luchtige bakresultaten.
  • Luxe tarwebloem, met aandacht voor detail – elke batch bloem garandeert een heerlijke smaak.
  • Verpakking van 5 kg – voldoende voor veel bakprojecten thuis of in een bakkerij.
  • Bloem met een uitstekende absorptie – zorgt voor vochtige, lichte taarten die in de mond smelten.
De set bevat:
  • 1x To ta! Luxe tarwebloem type 500, 5 kg

To ta! is een merk dat zich onderscheidt door de passie voor het creëren van producten van de hoogste kwaliteit. De luxe tarwemeel van To ta! is een bewijs van onze filosofie, waarin we kwaliteit en de tevredenheid van onze klanten voorop stellen. Door voor onze producten te kiezen, kiest u voor traditie in combinatie met moderniteit, de perfecte aanvulling op uw culinaire avonturen.

Veelgestelde vragen
    • Voor welke soorten gebak is de To ta! meel het meest geschikt?

De To ta! Luxe tarwemeel type 500 is ideaal voor het bakken van biscuit, taarten, koekjes, cakes en andere lichte zoetigheden die een delicate structuur vereisen.

    • Kan de To ta! meel gebruikt worden voor het bakken van gerechten met gist?

De To ta! Luxe tarwemeel type 500 is voornamelijk bedoeld voor gebak dat een lichte consistentie vereist, zoals biscuitgebak, maar kan ook gebruikt worden in gerechten met gist, waardoor ze een luchtige textuur krijgen.

    • Is de To ta! meel geschikt voor glutenvrije bakproducten?

De To ta! meel bevat gluten en is daarom niet geschikt voor glutenvrije bakproducten. Als u op zoek bent naar glutenvrije meel, raden we aan om andere gespecialiseerde producten te kiezen.

    • Hoe moet ik de To ta! meel n nadat het pak is geopend?

Nadat het pak is geopend, moet u de To ta! meel n in een luchtdichte container op een koele, droge plaats om de versheid en de hoogste kwaliteit te behouden.

Ingrediënten
Samenstelling: Tarwe-eiwit, bevat gluten Nettogewicht: 5 kg Voedingswaarden per 100 g: Energie 1435 kJ / 343 kcal Vet 1,2 g, waarvan verzadigde vetzuren 0,3 g Koolhydraten 74 g, waarvan suikers 0,2 g Voedingsvezels 2,3 g Eiwit 10,1 g Zout 0,01 g Land van herkomst: Polen Bewaaradvies: bewaren op een droge en koele plaats, uit de buurt van zonlicht Houdbaarheidsdatum:
Voedingswaarde
Samenstelling: Tarwe-eiwit, bevat gluten Nettogewicht: 5 kg Voedingswaarden per 100 g: Energie 1435 kJ / 343 kcal Vet 1,2 g, waarvan verzadigde vetzuren 0,3 g Koolhydraten 74 g, waarvan suikers 0,2 g Voedingsvezels 2,3 g Eiwit 10,1 g Zout 0,01 g Land van herkomst: Polen Bewaaradvies: bewaren op een droge en koele plaats, uit de buurt van zonlicht Houdbaarheidsdatum:
Gewicht
5000 g
Levensmiddelenbedrijven
Tota
Verkoopbenaming
Tarwemeel type 500, 5 kg - Tota
Fabrikant
TOTA!
EAN
5908312005650

Ingrediënten
Samenstelling: Tarwe-eiwit, bevat gluten Nettogewicht: 5 kg Voedingswaarden per 100 g: Energie 1435 kJ / 343 kcal Vet 1,2 g, waarvan verzadigde vetzuren 0,3 g Koolhydraten 74 g, waarvan suikers 0,2 g Voedingsvezels 2,3 g Eiwit 10,1 g Zout 0,01 g Land van herkomst: Polen Bewaaradvies: bewaren op een droge en koele plaats, uit de buurt van zonlicht Houdbaarheidsdatum:
Voedingswaarde
Samenstelling: Tarwe-eiwit, bevat gluten Nettogewicht: 5 kg Voedingswaarden per 100 g: Energie 1435 kJ / 343 kcal Vet 1,2 g, waarvan verzadigde vetzuren 0,3 g Koolhydraten 74 g, waarvan suikers 0,2 g Voedingsvezels 2,3 g Eiwit 10,1 g Zout 0,01 g Land van herkomst: Polen Bewaaradvies: bewaren op een droge en koele plaats, uit de buurt van zonlicht Houdbaarheidsdatum:
Gewicht
5000 g
Levensmiddelenbedrijven
Tota
Verkoopbenaming
Tarwemeel type 500, 5 kg - Tota
Fabrikant
TOTA!
EAN
5908312005650
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Tarwebloem, type 500, Tota, 1 kg – geschikt voor brood, gebak, taarten, pannenkoeken en andere bakrecepten
Tarwebloem, type 500, Tota, 1 kg – geschikt voor brood, gebak, taarten, pannenkoeken en andere bakrecepten
€ 1,09/1kg
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 1,15
-5%
€ 1,09
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Tota Tarwemeel Type 750 voor Brood 1 kg – Broodmeel voor Brood, Broodjes, Taarten en Gebak
Tota Tarwemeel Type 750 voor Brood 1 kg – Broodmeel voor Brood, Broodjes, Taarten en Gebak
€ 1,17/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 1,18
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Roggemeel type 720 5 kg - Tota
Roggemeel type 720 5 kg - Tota
€ 1,06/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 11,00
-51%
€ 5,32
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Tota Volkoren Roggemeel 1 kg – Volkoren Roggebloem voor Brood, Gebak en Gezond Bakken
Tota Volkoren Roggemeel 1 kg – Volkoren Roggebloem voor Brood, Gebak en Gezond Bakken
€ 1,13/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 1,15
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Ta! Volkoren roggemeel, type 720, 1 kg
Ta! Volkoren roggemeel, type 720, 1 kg
€ 1,13/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 1,13
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Tarwemeel voor taarten, type 450, 5 kg - Tota
Tarwemeel voor taarten, type 450, 5 kg - Tota
€ 1,06/1kg
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 5,32
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Ta! Volkoren roggemeel, type 2000, 1 kg
Ta! Volkoren roggemeel, type 2000, 1 kg
€ 1,13/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 1,19
-5%
€ 1,13
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Universele tarwebloem type 650 Tota – bakmeel voor brood, taart, gebak en pasta – 1 kg
Universele tarwebloem type 650 Tota – bakmeel voor brood, taart, gebak en pasta – 1 kg
€ 1,04/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 1,11
-5%
€ 1,05
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Caputo Manitoba ORO Pizzameel 1 kg – Italiaans Tipo 00 Meel voor Pizza, Extra Sterk, 14,5% Eiwit, W 370/390
Caputo Manitoba ORO Pizzameel 1 kg – Italiaans Tipo 00 Meel voor Pizza, Extra Sterk, 14,5% Eiwit, W 370/390
€ 2,75/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 9,78
-70%
€ 2,89
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Caputo Pizzeria, blauwe pizzameel, 1 kg
Caputo Pizzeria, blauwe pizzameel, 1 kg
€ 12,88/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 54
€ 12,88
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Tota Tarwebloem Type 450 voor Taarten, Biscuit en Gebak – Fijn Bakmeel voor Luchtige Bakproducten, 1 kg
Tota Tarwebloem Type 450 voor Taarten, Biscuit en Gebak – Fijn Bakmeel voor Luchtige Bakproducten, 1 kg
€ 1,11/1kg
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 1,19
-5%
€ 1,13
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Ruhhy 16746 Keukenrobot 4,5 l, 1700 W, zwart
Ruhhy 16746 Keukenrobot 4,5 l, 1700 W, zwart
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 100
€ 202,41
Verkoper: ADI_Global_Store
Productafbeelding van Tefal Multikooker Turbo Cuisine, 5 liter
Tefal Multikooker Turbo Cuisine, 5 liter
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 71
€ 143,92
Verkoper: TEC-MORE
Productafbeelding van Tota Volkoren Tarwemeel 1 kg – Volkorenmeel voor Brood, Broodjes, Gebak en Zelfgemaakte Pasta
Tota Volkoren Tarwemeel 1 kg – Volkorenmeel voor Brood, Broodjes, Gebak en Zelfgemaakte Pasta
€ 1,15/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 1,18
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Caputo Cuoco Pizzameel 1 kg – Italiaanse Tipo 00 Pizzabloem voor Napolitaanse Pizza, 13% Eiwit, Geschikt voor Lange Rijstijd
Caputo Cuoco Pizzameel 1 kg – Italiaanse Tipo 00 Pizzabloem voor Napolitaanse Pizza, 13% Eiwit, Geschikt voor Lange Rijstijd
€ 15,49/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 26
€ 16,26
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Tota Tarwebloem Tipo 00 voor Pizza, 1 kg – Italiaanse pizzabloem voor een knapperig en luchtig pizzadeeg
Tota Tarwebloem Tipo 00 voor Pizza, 1 kg – Italiaanse pizzabloem voor een knapperig en luchtig pizzadeeg
€ 1,19/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 1,25
-4%
€ 1,19
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Caputo Nuvola Pizzameel Type 0 1 kg – Italiaans Tarwemeel voor Luchtige Pizza en Napolitaans Pizzadeeg
Caputo Nuvola Pizzameel Type 0 1 kg – Italiaans Tarwemeel voor Luchtige Pizza en Napolitaans Pizzadeeg
€ 9,87/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 54
€ 10,36
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Volkoren roggemeel, type 2000, biologisch, 1 kg -  PLANET
Volkoren roggemeel, type 2000, biologisch, 1 kg - PLANET
€ 2,06/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 2,17
-5%
€ 2,06
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Nido Instantvollemelkpoeder, 400g
Nido Instantvollemelkpoeder, 400g
€ 31,62/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 25
€ 13,82
-8%
€ 12,65
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Zenker broodvorm ovaal, ZWART METALLIC. Broodbakvorm met keramisch versterkte anti-aanbaklaag. Taartvorm gemaakt van hoogwaardig staal. Bakvorm voor brood (kleur: zwart)
Zenker broodvorm ovaal, ZWART METALLIC. Broodbakvorm met keramisch versterkte anti-aanbaklaag. Taartvorm gemaakt van hoogwaardig staal. Bakvorm voor brood (kleur: zwart)
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 33
€ 25,46
-10%
€ 22,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Esperanza EKG011 Multifunctionele kookplaat, 5 liter, 860 W, zwart, roestvrij staal
Esperanza EKG011 Multifunctionele kookplaat, 5 liter, 860 W, zwart, roestvrij staal
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 168
€ 42,34
Gratis bezorging
Verkoper: Atyourhome
Productafbeelding van Blender: Elektrische keukenmachine voor het hakken van voedingsmiddelen, elektrische keukenmixer van 250W met een roestvrijstalen kom van 1,5 liter - MULTIMINCER
Blender: Elektrische keukenmachine voor het hakken van voedingsmiddelen, elektrische keukenmixer van 250W met een roestvrijstalen kom van 1,5 liter - MULTIMINCER
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 453
€ 19,99
Gratis bezorging
Verkoper: Mormark
Productafbeelding van COSTWAY stoomreiniger, 2000W, mobiele reinigingsmachine met een tank van 1,8 liter en 13 accessoires, stoomsteel voor tapijten, ramen, glas en gordijnen, geel
COSTWAY stoomreiniger, 2000W, mobiele reinigingsmachine met een tank van 1,8 liter en 13 accessoires, stoomsteel voor tapijten, ramen, glas en gordijnen, geel
€ 62,77/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 170
€ 112,99
Gratis bezorging
Verkoper: FDSGmbH
Productafbeelding van Licht speltmeel 1 kg – Tota | Natuurlijk meel voor brood, taart, gebak en pannenkoeken
Licht speltmeel 1 kg – Tota | Natuurlijk meel voor brood, taart, gebak en pannenkoeken
€ 3,39/1kg
€ 3,72
-5%
€ 3,53
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Gliese 10-delig set voor het bakken van brood, inclusief een rond gistmand van 23 cm en een complete set bakaccessoires. Ideaal voor beginners die willen beginnen met het bakken van brood
Gliese 10-delig set voor het bakken van brood, inclusief een rond gistmand van 23 cm en een complete set bakaccessoires. Ideaal voor beginners die willen beginnen met het bakken van brood
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 32,99
Gratis bezorging
Verkoper: Gliese
Productafbeelding van Yves Saint Laurent YSL Libre Eau de Parfum, 90 ml
Yves Saint Laurent YSL Libre Eau de Parfum, 90 ml
€ 1.011,11/1l
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 820
€ 91,00
Verkoper: FragrancesBg
Productafbeelding van Kucharek Poolse kruidenmix, 1000 gram
Kucharek Poolse kruidenmix, 1000 gram
€ 20,49/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 20,49
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van Flieks gestoffeerd bed 140x200 cm met USB en Type C, bed met opbergruimte en boxspring, bed voor tieners, tweepersoonsbed met lattenbodem, multifunctioneel bed, linnen, grijs
Flieks gestoffeerd bed 140x200 cm met USB en Type C, bed met opbergruimte en boxspring, bed voor tieners, tweepersoonsbed met lattenbodem, multifunctioneel bed, linnen, grijs
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 70
€ 297,70
Gratis bezorging
Verkoper: Fliekshop
Productafbeelding van Gorenje R619EES5 koelkast, vrijstaand model, 398 liter, deur kan van links naar rechts worden geopend, energie-efficiëntieklasse: E, metallic grijs
Gorenje R619EES5 koelkast, vrijstaand model, 398 liter, deur kan van links naar rechts worden geopend, energie-efficiëntieklasse: E, metallic grijs
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 133
€ 822,69
-€ 169,50
€ 653,19
De energieklasse van dit product is E.
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Hoogwaardige kunstkerstboom, Spaanse dennensoort, 220 cm
Hoogwaardige kunstkerstboom, Spaanse dennensoort, 220 cm
€ 13,53/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 236
€ 140,66
Gratis bezorging
Verkoper: Euroelectronics

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 1 beoordeling
Beoordeeld op 23 mei 2026 op
Geverifieerde aankoop