Karl Lagerfeld Fleur D'Iris Eau de Parfum, 100 ml (damesparfum)

€ 34,58

€ 345,80 / 1l

Gratis bezorging

Bij jou thuis

do 8 – ma 12 oktober
Onze bestedeals
Eau de Parfum & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Karl Lagerfeld Fleur de Pivoine Eau de Parfum, 100 ml (damesparfum)
Karl Lagerfeld Fleur de Pivoine Eau de Parfum, 100 ml (damesparfum)
€ 234,30/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 23,43
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Gucci - Bloom Intense Eau de Parfum 50 ml
Gucci - Bloom Intense Eau de Parfum 50 ml
€ 1.363,20/1l
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 68,16
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Givenchy Very Irrésistible Eau de Parfum, 80 ml (damesparfum)
Givenchy Very Irrésistible Eau de Parfum, 80 ml (damesparfum)
€ 894,50/1l
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 71,56
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Trussardi DONNA Eau de Parfum, sprayflacon, 100 ml
Trussardi DONNA Eau de Parfum, sprayflacon, 100 ml
€ 492,20/1l
€ 49,22
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Karl Lagerfeld Fleur D'Iris Eau de Parfum 50 ml (voor dames)
Karl Lagerfeld Fleur D'Iris Eau de Parfum 50 ml (voor dames)
€ 435,80/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 21,79
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Lagerfeld Fleur de Pecher parfum voor vrouwen 100 ml
Lagerfeld Fleur de Pecher parfum voor vrouwen 100 ml
€ 203,40/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 20,34
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Karl Lagerfeld Fleur De Thé Eau De Parfum (100 ml)
Karl Lagerfeld Fleur De Thé Eau De Parfum (100 ml)
€ 291,80/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 29,18
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Damesparfum Fleur D'Orchidée Lagerfeld, Eau de Parfum, 100 ml
Damesparfum Fleur D'Orchidée Lagerfeld, Eau de Parfum, 100 ml
€ 441,70/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 44,17
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Damesparfum Fleur de Mûrier Lagerfeld Eau de Parfum (100 ml) (100 ml)
Damesparfum Fleur de Mûrier Lagerfeld Eau de Parfum (100 ml) (100 ml)
€ 294,20/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 29,42
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Karl Lagerfeld Fleur de Thé Eau de Parfum, 50 ml (damesparfum)
Karl Lagerfeld Fleur de Thé Eau de Parfum, 50 ml (damesparfum)
€ 508,00/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 25,40
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Karl Lagerfeld Ikonik Pour Femme Eau de Parfum, 100 ml (damesparfum)
Karl Lagerfeld Ikonik Pour Femme Eau de Parfum, 100 ml (damesparfum)
€ 392,50/1l
€ 39,25
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Karl Lagerfeld Ikonik Absolu Pour Femme Parfum, 100 ml (damesparfum)
Karl Lagerfeld Ikonik Absolu Pour Femme Parfum, 100 ml (damesparfum)
€ 499,60/1l
€ 49,96
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Karl Lagerfeld Pour Femme Eau De Parfum (25 ml)
Karl Lagerfeld Pour Femme Eau De Parfum (25 ml)
€ 757,60/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 18,94
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Damesparfum Karl Lagerfeld Woman Lagerfeld Eau de Parfum, 45 ml
Damesparfum Karl Lagerfeld Woman Lagerfeld Eau de Parfum, 45 ml
€ 472,00/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 32
€ 21,24
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Lagerfeld Rouge parfum voor vrouwen 85 ml
Lagerfeld Rouge parfum voor vrouwen 85 ml
€ 404,59/1l
€ 34,39
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Karl Lagerfeld Ikonik Pour Homme Eau de Parfum, 100 ml (voor heren)
Karl Lagerfeld Ikonik Pour Homme Eau de Parfum, 100 ml (voor heren)
€ 465,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 46,50
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Karl Lagerfeld Pour Femme Eau De Parfum Dames (85 ml)
Karl Lagerfeld Pour Femme Eau De Parfum Dames (85 ml)
€ 239,41/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 32
€ 20,35
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Karl Lagerfeld Ikonik Absolu Pour Homme, eau de parfum, 100 ml, voor heren
Karl Lagerfeld Ikonik Absolu Pour Homme, eau de parfum, 100 ml, voor heren
€ 525,20/1l
€ 52,52
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Karl Lagerfeld Karl Tokyo Shibuya Eau de Parfum, 100 ml (damesparfum)
Karl Lagerfeld Karl Tokyo Shibuya Eau de Parfum, 100 ml (damesparfum)
€ 367,20/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 36,72
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Yodeyma Iris Eau de Parfum voor Dames 100 ml
Yodeyma Iris Eau de Parfum voor Dames 100 ml
€ 301,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 20
€ 40,50
-25%
€ 30,10
Verkoper: Avanti_Shop

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Fleur D'Iris van Karl Lagerfeld is een elegante parfum voor vrouwen, uitgebracht in 2025, dat een ode brengt aan zachtheid, vrouwelijkheid en natuurlijke charme. Deze verfijnde geur is opgebouwd rond delicate bloemige tonen, aangevuld met romige en poederachtige nuances. De opening wordt gekenmerkt door de unieke ingrediënt Diviniris, een exclusieve vorm van iris met een intense, poederachtige geur, vergezeld door zoete, citrusachtige bloemen van sinaasappel en een sappige mandarijnolie. Het hart van de compositie wordt gedomineerd door de iris zelf, waarvan de nobele en subtiel verkoelende geur de basis vormt van de gehele geur. Dit wordt aangevuld met een etherische orchidee en frisse munttonen, die de compositie een lichte en luchtige kwaliteit geven. Het resultaat is een delicate, maar onmiskenbare geur, die als een zijdeachtige sluier om de drager drapeert en haar natuurlijke charme benadrukt. De basis van de geur bestaat uit een sensueel mengsel van heliotroop, een romig, fluweelzachte muskus en een warm, zoete vanille. Deze ingrediënten zorgen voor een langdurige geur en geven het parfum een intiem karakter. Fleur D'Iris van Karl Lagerfeld is de ideale keuze voor vrouwen die klassieke, bloemige geuren in een moderne interpretatie waarderen – elegant, zacht en toch opvallend in haar individualiteit.
Model
Fleur D'Iris
Gewicht
0.346 kg
Inhoud
100 ml
Ingrediënten
Alcohol denat., Parfum (geur), Aqua (water), Limoneen, Linalool, Citral, Citronellol, Geraniol, Coumarine, Benzylsalicylaat, Eugenol, Alpha-isomethylionon
Doelgroepen
Dames
EAN
3386460161565

Model
Fleur D'Iris
Gewicht
0.346 kg
Inhoud
100 ml
Ingrediënten
Alcohol denat., Parfum (geur), Aqua (water), Limoneen, Linalool, Citral, Citronellol, Geraniol, Coumarine, Benzylsalicylaat, Eugenol, Alpha-isomethylionon
Doelgroepen
Dames
EAN
3386460161565
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Lagerfeld Fleur de Pecher parfum voor vrouwen 100 ml
Lagerfeld Fleur de Pecher parfum voor vrouwen 100 ml
€ 203,40/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 20,34
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Karl Lagerfeld Fleur D'Iris Eau de Parfum 50 ml (voor dames)
Karl Lagerfeld Fleur D'Iris Eau de Parfum 50 ml (voor dames)
€ 435,80/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 21,79
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Damesparfum Celebrate N.O.W. van Escada, Eau de Parfum, 50 ml
Damesparfum Celebrate N.O.W. van Escada, Eau de Parfum, 50 ml
€ 711,20/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 35,56
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Lagerfeld - Les Parfums Matieres, Bloem van de Pioenroos, Eau de Parfum, 50 ml
Lagerfeld - Les Parfums Matieres, Bloem van de Pioenroos, Eau de Parfum, 50 ml
€ 313,60/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 15,68
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Estée Lauder Youth Dew Eau de Parfum, 67 ml
Estée Lauder Youth Dew Eau de Parfum, 67 ml
€ 421,94/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 100
€ 28,27
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Karl Lagerfeld Classic Grey Eau de Toilette, 100 ml (voor heren)
Karl Lagerfeld Classic Grey Eau de Toilette, 100 ml (voor heren)
€ 150,90/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 56
€ 15,09
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Elizabeth Taylor Diamonds and Sapphires Eau de Toilette Spray, 100 ml
Elizabeth Taylor Diamonds and Sapphires Eau de Toilette Spray, 100 ml
€ 210,70/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 18
€ 21,07
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Lanvin Éclat d'Arpège voor dames, eau de parfum, 100 ml
Lanvin Éclat d'Arpège voor dames, eau de parfum, 100 ml
€ 303,50/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 230
€ 30,35
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Dames parfum 100 ml, oriëntaalse bloemengeur met vanillenoten.
Dames parfum 100 ml, oriëntaalse bloemengeur met vanillenoten.
€ 265,60/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 1495
€ 26,56
Gratis bezorging
Verkoper: K6_Werkzeuge
Productafbeelding van Aigostar 8433325205089, Heteluchtfriteuse, 7 liter, 80 °C, 200 °C, 60 minuten, Zelfstandig apparaat
Aigostar 8433325205089, Heteluchtfriteuse, 7 liter, 80 °C, 200 °C, 60 minuten, Zelfstandig apparaat
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 1957
€ 99,74
Gratis bezorging
Verkoper: GrupaGSM
Productafbeelding van Damesparfum Fleur De Pêche Lagerfeld, Eau de Parfum, 50 ml
Damesparfum Fleur De Pêche Lagerfeld, Eau de Parfum, 50 ml
€ 439,60/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 21,98
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Karl Lagerfeld Fleur De Thé Eau De Parfum (100 ml)
Karl Lagerfeld Fleur De Thé Eau De Parfum (100 ml)
€ 291,80/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 29,18
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Damesparfum Fleur D'Orchidée Lagerfeld, Eau de Parfum, 100 ml
Damesparfum Fleur D'Orchidée Lagerfeld, Eau de Parfum, 100 ml
€ 441,70/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 44,17
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Lattafa Ana Abiyedh EDP 60 ml Damenparfüm
Lattafa Ana Abiyedh EDP 60 ml Damenparfüm
€ 3.263,33/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 938
€ 19,58
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Herendoucheparfum Bois De Vétiver Lagerfeld, eau de toilette, 100 ml
Herendoucheparfum Bois De Vétiver Lagerfeld, eau de toilette, 100 ml
€ 273,00/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 23
€ 27,30
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Karl Lagerfeld Pour Femme Eau De Parfum Dames (85 ml)
Karl Lagerfeld Pour Femme Eau De Parfum Dames (85 ml)
€ 239,41/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 32
€ 20,35
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Dolce&Gabbana L'Imperatrice, voor dames, 100 ml, INGREDIËNTEN: ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, HYDROXYCITRONELLAL,..., 1 stuk
Dolce&Gabbana L'Imperatrice, voor dames, 100 ml, INGREDIËNTEN: ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, HYDROXYCITRONELLAL,..., 1 stuk
€ 369,70/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 138
€ 36,97
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Damesparfum Lattafa Eclaire 100 ml, oriëntaals zoet Arabisch.
Damesparfum Lattafa Eclaire 100 ml, oriëntaals zoet Arabisch.
€ 307,80/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 1003
€ 30,78
Gratis bezorging
Verkoper: Parfymora
Productafbeelding van Damesparfum Fleur de Mûrier Lagerfeld Eau de Parfum (100 ml) (100 ml)
Damesparfum Fleur de Mûrier Lagerfeld Eau de Parfum (100 ml) (100 ml)
€ 294,20/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 29,42
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Xerjoff Naxos 100ml Eau de Parfum EDP, uniseks, nicheparfum, originele verpakking, nieuw
Xerjoff Naxos 100ml Eau de Parfum EDP, uniseks, nicheparfum, originele verpakking, nieuw
€ 1.770,00/1l
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 318
€ 177,00
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Flüssiges Parfüm, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Flüssiges Parfüm, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
€ 313,50/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2414
€ 31,35
Gratis bezorging
Verkoper: ClickShop
Productafbeelding van Anfar London Tres Violet Extrait de Parfum, 100 ml
Anfar London Tres Violet Extrait de Parfum, 100 ml
€ 500,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 50,00
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Lattafa Rouge, uniseks, 60 ml, vloeibare parfum, met topnoten van nashi peer, kumquat en bergamot, hartnoten van karamel en geranium, en basisnoten van ambergris, muskus en eikenmos
Lattafa Rouge, uniseks, 60 ml, vloeibare parfum, met topnoten van nashi peer, kumquat en bergamot, hartnoten van karamel en geranium, en basisnoten van ambergris, muskus en eikenmos
€ 346,50/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 327
€ 20,79
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE
Productafbeelding van Givenchy Irresistible, parfum voor dames, 50 ml, fles. Inhoud: ALCOHOL - PARFUM (FRAGRANCE) - AQUA (WATER) - LINALOOL - ALPHA-ISOMETHYL IONONE -...
Givenchy Irresistible, parfum voor dames, 50 ml, fles. Inhoud: ALCOHOL - PARFUM (FRAGRANCE) - AQUA (WATER) - LINALOOL - ALPHA-ISOMETHYL IONONE -...
€ 850,00/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 42,50
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Boucheron pour Femme Eau de Parfum, 100 ml
Boucheron pour Femme Eau de Parfum, 100 ml
€ 385,30/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 70
€ 38,53
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Cacharel, Anais Anais Premier Délice, eau de toilette, voor dames, 100 ml
Cacharel, Anais Anais Premier Délice, eau de toilette, voor dames, 100 ml
€ 588,80/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 23
€ 58,88
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van ProfiCare® 2-in-1 handstofzuiger voor nat- en droogzuigen | Accu 14,8 V | geschikt voor het opzuigen van vloeistoffen, stof en meer | Autostoofzuiger PC-AKS 3034
ProfiCare® 2-in-1 handstofzuiger voor nat- en droogzuigen | Accu 14,8 V | geschikt voor het opzuigen van vloeistoffen, stof en meer | Autostoofzuiger PC-AKS 3034
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 118
€ 51,65
Gratis bezorging
Verkoper: ClatronicCZSK
Productafbeelding van Versace Versense Eau de Toilette, 100 ml
Versace Versense Eau de Toilette, 100 ml
€ 630,90/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 239
€ 63,09
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Lattafa Perfumes - Sugar Plum Eau de Parfum, 100 ml
Lattafa Perfumes - Sugar Plum Eau de Parfum, 100 ml
€ 214,60/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 18
€ 21,46
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE
Productafbeelding van Damesparfum Karl Lagerfeld Woman Lagerfeld Eau de Parfum, 45 ml
Damesparfum Karl Lagerfeld Woman Lagerfeld Eau de Parfum, 45 ml
€ 472,00/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 32
€ 21,24
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 1 beoordeling
Beoordeeld op 19 september 2026 op
Geverifieerde aankoop
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Tiziana Terenzi Orza Extrait de Parfum, 100 ml (unisex)
Tiziana Terenzi Orza Extrait de Parfum, 100 ml (unisex)
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 303,96
-€ 9,18
€ 294,78
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.947,80/1l
Bestseller
Productafbeelding van Bond No. 9 NEW YORK SIGNATURE SCENT, 100 ml
Bond No. 9 NEW YORK SIGNATURE SCENT, 100 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 206,04
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.060,40/1l
Productafbeelding van Rabanne Fame Refill, voor dames, 200 ml, navulfles, geur: mandarijn, mango, jasmijn, wierook, sandelhout, vanille
Rabanne Fame Refill, voor dames, 200 ml, navulfles, geur: mandarijn, mango, jasmijn, wierook, sandelhout, vanille
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 128,29
Verkoper: PerfumTraders
€ 641,45/1l
Productafbeelding van Acqua di Parma Buongiorno, Unisex, 100 ml, Vloeibare parfum, Komkommer, Citroen, Munt, Petitgrain, Rozemarijn, Lavendel, Mandarijn, Amber, Cederhout, Wit mos
Acqua di Parma Buongiorno, Unisex, 100 ml, Vloeibare parfum, Komkommer, Citroen, Munt, Petitgrain, Rozemarijn, Lavendel, Mandarijn, Amber, Cederhout, Wit mos
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 164,00
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.640,00/1l
Productafbeelding van Rabanne Olympéa Absolu Intense parfum, 50 ml
Rabanne Olympéa Absolu Intense parfum, 50 ml
€ 61,99
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.239,80/1l
Productafbeelding van Gucci Flora Gorgeous Orchid Intense, voor dames, 100 ml, eau de parfum, spray, 36 maanden, INGREDIËNTEN: ALCOHOL DENAT., PARFUM/FRAGRANCE, AQUA/WATER/EAU, TETRAMETHYL ACETYLOCTAHYDRONAPHTHALENES,..., AI-gegenereerde afbeelding
Gucci Flora Gorgeous Orchid Intense, voor dames, 100 ml, eau de parfum, spray, 36 maanden, INGREDIËNTEN: ALCOHOL DENAT., PARFUM/FRAGRANCE, AQUA/WATER/EAU, TETRAMETHYL ACETYLOCTAHYDRONAPHTHALENES,...
€ 119,31
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.193,10/1l
Productafbeelding van Furla Magnifica, damesparfum, 100 ml, niet navulbaar, geur: perzik, lavendel, mandarijn, lelietje-van-dalen, gardenia, roos, amber, sandelhout, orchidee
Furla Magnifica, damesparfum, 100 ml, niet navulbaar, geur: perzik, lavendel, mandarijn, lelietje-van-dalen, gardenia, roos, amber, sandelhout, orchidee
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 51,99
-21%
€ 40,80
Verkoper: PerfumTraders
€ 408,00/1l
Productafbeelding van JOOP! Homme Eau de Parfum, 125 ml (voor heren)
JOOP! Homme Eau de Parfum, 125 ml (voor heren)
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 81
€ 43,47
Verkoper: PerfumTraders
€ 347,76/1l
Productafbeelding van Scent Intense Eau de Parfum, Hugo Boss, 100 ml
Scent Intense Eau de Parfum, Hugo Boss, 100 ml
€ 92,43
Verkoper: PerfumTraders
€ 924,30/1l
Productafbeelding van Givenchy Organza Eau de Parfum, 100 ml
Givenchy Organza Eau de Parfum, 100 ml
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 91
€ 62,33
Verkoper: PerfumTraders
€ 623,30/1l
Productafbeelding van Giorgio Armani Si Eau De Parfum (100 ml)
Giorgio Armani Si Eau De Parfum (100 ml)
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 221
€ 105,09
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.050,90/1l
Productafbeelding van Emporio Armani Stronger With You Absolutely, eau de parfum voor heren, 50 ml, spray. Inhoud: ALCOHOL ● PARFUM / FRAGRANCE ● AQUA / WATER ● BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE ● COUMARIN ●...
Emporio Armani Stronger With You Absolutely, eau de parfum voor heren, 50 ml, spray. Inhoud: ALCOHOL ● PARFUM / FRAGRANCE ● AQUA / WATER ● BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE ● COUMARIN ●...
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 20
€ 72,10
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.442,00/1l
Productafbeelding van Prada Paradigme Eau de Parfum Spray
Prada Paradigme Eau de Parfum Spray
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 75,71
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.514,20/1l
Productafbeelding van Hermès Terre d'Hermès Parfum, 75 ml (voor heren)
Hermès Terre d'Hermès Parfum, 75 ml (voor heren)
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 51
€ 94,80
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.264,00/1l
Productafbeelding van Prada Paradigme Eau de Parfum Spray
Prada Paradigme Eau de Parfum Spray
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 32
€ 100,55
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.005,50/1l
Productafbeelding van Dior Sauvage, herenparfum, 200 ml, met bergamot, lavendel en vanille, sprayflacon
Dior Sauvage, herenparfum, 200 ml, met bergamot, lavendel en vanille, sprayflacon
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 494
€ 193,60
Verkoper: PerfumTraders
€ 968,00/1l
Productafbeelding van Creed Delphinus Eau de Parfum, 100 ml
Creed Delphinus Eau de Parfum, 100 ml
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 22
€ 259,99
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.599,90/1l
Productafbeelding van Creed Aventus For Her Eau de Parfum, 75 ml
Creed Aventus For Her Eau de Parfum, 75 ml
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 30
€ 224,40
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.992,00/1l
Productafbeelding van Xerjoff 40 Knots Eau de Parfum EDP, uniseks, nicheparfum, JTC, originele verpakking, nieuw, 100ml
Xerjoff 40 Knots Eau de Parfum EDP, uniseks, nicheparfum, JTC, originele verpakking, nieuw, 100ml
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 212,02
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.120,20/1l