Keune 1922 Styling Sterke Fixatie Wax 100ml - Stylingwax

€ 25,45

€ 254,50 / 1l

plus € 4,95 verzendkosten

Bij jou thuis

wo 30 september – do 1 oktober
Bij bestelling binnen
3h 49m 44s
Onze bestedeals
Haarwax & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Aveda Control Paste, verstevigende stylingpasta, 75 ml
Aveda Control Paste, verstevigende stylingpasta, 75 ml
€ 367,33/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 27,55
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Maria Nila, Fixerende Wax, Parabeenvrij, Haarstylingwax, Definiërend, Sterke Fixatie, 100 ml
Maria Nila, Fixerende Wax, Parabeenvrij, Haarstylingwax, Definiërend, Sterke Fixatie, 100 ml
€ 265,60/1l
€ 29,58
-10%
€ 26,56
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Stylingwax in spuitbus (texturerende stylingwax), 200 ml
Stylingwax in spuitbus (texturerende stylingwax), 200 ml
€ 132,50/1l
€ 42,31
-37%
€ 26,50
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van KMS Hairplay Droge Wax, 150 ml
KMS Hairplay Droge Wax, 150 ml
€ 170,00/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 26,52
-3%
€ 25,50
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van got2b Wax Klever Spiking Wax (75 ml)
got2b Wax Klever Spiking Wax (75 ml)
€ 256,00/1l
€ 19,20
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Goldwell - Stylesign Textuurdefinerende Wax, 75 ml
Goldwell - Stylesign Textuurdefinerende Wax, 75 ml
€ 230,53/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 17,29
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Nishman - 08 Styling Wax Matte - Hair Pomade 150ml
Nishman - 08 Styling Wax Matte - Hair Pomade 150ml
€ 46,13/1l
€ 6,92
Verkoper: GlossyShopDE
Productafbeelding van Depot No. 315 Fixerende pomade, haarstylingproduct voor sterke fixatie, 75 ml
Depot No. 315 Fixerende pomade, haarstylingproduct voor sterke fixatie, 75 ml
€ 266,00/1l
€ 19,95
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Haarwax met extra sterke fixatie (Extreme Hold Matte Pomade), 95 g
Haarwax met extra sterke fixatie (Extreme Hold Matte Pomade), 95 g
€ 245,57/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 34,38
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Taft Styling Wax Ultra 75ml
Taft Styling Wax Ultra 75ml
€ 252,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 18,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Dear Barber Pomade, sterke fixatie, 100 ml
Dear Barber Pomade, sterke fixatie, 100 ml
€ 179,50/1l
€ 17,95
Verkoper: Beautykaufen
Productafbeelding van Got2B - Spiking Wax - Sterk vasthoudende wax - 75 ml - Voordeelverpakking - 6 stuks
Got2B - Spiking Wax - Sterk vasthoudende wax - 75 ml - Voordeelverpakking - 6 stuks
€ 98,82/1l
€ 62,95
-29%
€ 44,47
Gratis bezorging
Verkoper: WAYS
Productafbeelding van Taft Wax 75ml Ultra Hold 2
Taft Wax 75ml Ultra Hold 2
€ 407,73/1l
€ 33,41
-8%
€ 30,58
Gratis bezorging
Verkoper: WAYS
Productafbeelding van Maria Nila, Extreme Wax, Parabeenvrij, Haarstylingwax, Fixerend, Sterke hold, 100 ml
Maria Nila, Extreme Wax, Parabeenvrij, Haarstylingwax, Fixerend, Sterke hold, 100 ml
€ 260,00/1l
€ 27,79
-6%
€ 26,00
Verkoper: Beautykaufen
Productafbeelding van Got2B - Wax - Muddlehead - 100 ml - Voordeelverpakking - 24 stuks
Got2B - Wax - Muddlehead - 100 ml - Voordeelverpakking - 24 stuks
€ 80,00/1l
€ 197,95
-€ 5,96
€ 191,99
Gratis bezorging
Verkoper: WAYS
Productafbeelding van Framesi For-Me 431 Water Me Wax, 80 ml
Framesi For-Me 431 Water Me Wax, 80 ml
€ 136,88/1l
€ 10,95
Verkoper: Friseurtotal
Productafbeelding van Morfose Ossion Mattes Stylingwax met Sterke Fixatie, 100 ml – Voor een natuurlijke matte finish en langdurige styling
Morfose Ossion Mattes Stylingwax met Sterke Fixatie, 100 ml – Voor een natuurlijke matte finish en langdurige styling
€ 18,05/1kg
€ 3,61
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Reuzel Pink Grease, sterke hold pomade, 113g
Reuzel Pink Grease, sterke hold pomade, 113g
€ 128,43/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 19,58
-8%
€ 17,98
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van 6x Taft Wax, 75 ml, Sterke Fixatie, Model 5
6x Taft Wax, 75 ml, Sterke Fixatie, Model 5
€ 298,67/1l
€ 37,02
-39%
€ 22,40
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Reuzel - Extreme Hold Matte Pomade - Haarstylingproduct, 113,0g
Reuzel - Extreme Hold Matte Pomade - Haarstylingproduct, 113,0g
€ 22,98/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 29
€ 22,98
Verkoper: Katomix

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Keune 1922 Styling Sterke Fixatie Wax 100ml - Stylingwax

Stylingwax met sterke fixatie en een glanzende finish. Geschikt voor alle haartypes, ideaal voor kort haar.


Gebruik

Wrijf een kleine hoeveelheid tussen uw handpalmen.
Verdeel het in nat of droog haar en style vervolgens.


Voordelen

Versterkende eigenschappen
Vermindert het risico op haarbreuk


Ingrediënten (INCI)

Aqua (Water), Ceteareth-30, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Glycerin, Octylacrylamide/Acrylates/Butylaminoethyl Methacrylate Copolymer, Paraffinum Liquidum (Mineral Oil), Synthetic Beeswax, Parfum (Fragrance), Dipropylene Glycol, Phenoxyethanol, Aminomethyl Propanol, Creatine, Ethylhexylglycerin, Triethyl Citrate, Octenidine HCl, CI 47000 (Yellow 11), CI 26100 (Red 17), Cumarin, Geraniol, Hydroxycitronellal, Limonene, Linalool.


Technische eigenschappen

Creatine technologie
Gemiddelde fixatie
Hoogglans
Flexibele styling voor eenvoudig restylen

Model
1922 Styling Strong Hold Wax
Gewicht
130 g
Inhoud
100 ml
Ingrediënten
Aqua (Water), Ceteareth-30, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Glycerin, Octylacrylamide/Acrylates/Butylaminoethyl Methacrylate Copolymer, Paraffinum Liquidum (Minerale Olie), Synthetische bijenwas, Parfum (Geur), Dipropyleenglycol, Fenoxyethanol, Aminomethyl Propanol, Creatine, Ethylhexylglycerin, Triethylcitraat, Octenidine HCl, CI 47000 (Geel 11), CI 26100 (Rood 17), Cumarine, Geraniol, Hydroxycitronellal, Limoneen, Linalool
Fabrikant
EAN
8719281126225

Model
1922 Styling Strong Hold Wax
Gewicht
130 g
Inhoud
100 ml
Ingrediënten
Aqua (Water), Ceteareth-30, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Glycerin, Octylacrylamide/Acrylates/Butylaminoethyl Methacrylate Copolymer, Paraffinum Liquidum (Minerale Olie), Synthetische bijenwas, Parfum (Geur), Dipropyleenglycol, Fenoxyethanol, Aminomethyl Propanol, Creatine, Ethylhexylglycerin, Triethylcitraat, Octenidine HCl, CI 47000 (Geel 11), CI 26100 (Rood 17), Cumarine, Geraniol, Hydroxycitronellal, Limoneen, Linalool
Fabrikant
EAN
8719281126225
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Haarwax met extra sterke fixatie (Extreme Hold Matte Pomade), 95 g
Haarwax met extra sterke fixatie (Extreme Hold Matte Pomade), 95 g
€ 245,57/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 34,38
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Kevin Murphy - Night Rider, maximale controle, textuurpasta, 100g
Kevin Murphy - Night Rider, maximale controle, textuurpasta, 100g
€ 342,30/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 34,23
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van 3x RedOne Aqua Wax haarwax, 150ml, rood
3x RedOne Aqua Wax haarwax, 150ml, rood
€ 31,69/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 31
€ 14,26
Verkoper: HyKos
Productafbeelding van Nishman - M1 Matte Defining Argan Paste - Hair Pomade 100ml
Nishman - M1 Matte Defining Argan Paste - Hair Pomade 100ml
€ 73,80/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 7,38
Verkoper: barberkosmetik
Productafbeelding van REF Fiber Cream N°323, 85 ml
REF Fiber Cream N°323, 85 ml
€ 272,94/1l
€ 23,20
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van 6x Got2b Beach Matt Paste 100 ml gel
6x Got2b Beach Matt Paste 100 ml gel
€ 441,90/1l
€ 44,19
Gratis bezorging
Verkoper: WAYS
Productafbeelding van Dapper Dan Strong Hold Matt Clay, 100 ml
Dapper Dan Strong Hold Matt Clay, 100 ml
€ 147,60/1l
€ 14,76
Verkoper: barberkosmetik
Productafbeelding van Layrite Supershine haarstylingcrème, 120 gram
Layrite Supershine haarstylingcrème, 120 gram
€ 198,75/1kg
€ 23,85
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van L'Oreal Studio Line - Haargel Out of Bed Fiber 150ml
L'Oreal Studio Line - Haargel Out of Bed Fiber 150ml
€ 98,20/1l
€ 4,91
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Matte klei voor het haar, The Sculptor (Matte Clay), 75 ml
Matte klei voor het haar, The Sculptor (Matte Clay), 75 ml
€ 312,80/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 23,46
Verkoper: PerfumTraders
Bestseller
Productafbeelding van Wella Professionals, Eimi Texture Bold Move, Haarstylingpasta, voor definitie en textuur, medium hold, voor het haar, 150 ml
Wella Professionals, Eimi Texture Bold Move, Haarstylingpasta, voor definitie en textuur, medium hold, voor het haar, 150 ml
€ 111,13/1l
€ 16,67
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Bestseller
Productafbeelding van Londa MEN Styling Paste - 75 ml
Londa MEN Styling Paste - 75 ml
€ 65,20/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 6,84
-28%
€ 4,89
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Syoss Styling Invisible Paste, 100 ml
Syoss Styling Invisible Paste, 100 ml
€ 45,90/1l
€ 4,71
-2%
€ 4,59
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Slick Gorilla Haarstylingpoeder, 20 gram
Slick Gorilla Haarstylingpoeder, 20 gram
€ 664,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 13,28
Verkoper: barberkosmetik
Productafbeelding van TOTEX Cosmetische haarkleuringwax, sterke matte finish, 150 ml
TOTEX Cosmetische haarkleuringwax, sterke matte finish, 150 ml
€ 132,67/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 19,90
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van RedOne Creative Clay Wax: matte haarcrème voor heren – sterke hold en matte finish – 100 ml
RedOne Creative Clay Wax: matte haarcrème voor heren – sterke hold en matte finish – 100 ml
€ 348,10/1l
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 34,81
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van TIGI Krem voor gladde haren AFTER PARTY - 100ml
TIGI Krem voor gladde haren AFTER PARTY - 100ml
€ 228,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 22,80
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van MORFOSE PRO Haarwax X5 Beige - 150ml
MORFOSE PRO Haarwax X5 Beige - 150ml
€ 24,07/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 3,61
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van FoneX Glanscrème
FoneX Glanscrème
€ 43,27/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 6,49
Verkoper: GlossyShopDE
Productafbeelding van Revlon Style Masters Creator Fiber Wax, 85 ml
Revlon Style Masters Creator Fiber Wax, 85 ml
€ 113,67/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 13,64
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van American Crew - Defining Paste, 85,0 gram
American Crew - Defining Paste, 85,0 gram
€ 207,50/1l
€ 12,45
Verkoper: Friseurtotal
Productafbeelding van Bumble and bumble Sumoclay, 45 ml
Bumble and bumble Sumoclay, 45 ml
€ 1.264,44/1l
€ 56,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Redken Textuurpasta voor alle haartypes, 75 ml
Redken Textuurpasta voor alle haartypes, 75 ml
€ 408,93/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 30,67
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van IdHAIR Fiber Wax, haarwax, 100 ml, uniseks, geschikt voor alle haartypes, met doseerder, voor styling
IdHAIR Fiber Wax, haarwax, 100 ml, uniseks, geschikt voor alle haartypes, met doseerder, voor styling
€ 474,00/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 47,40
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Uppercut Deluxe Easy Hold, Haarkrém, 90 g, Geschikt voor alle haartypes, Textuurgevend, Met doseerder, 1 stuk
Uppercut Deluxe Easy Hold, Haarkrém, 90 g, Geschikt voor alle haartypes, Textuurgevend, Met doseerder, 1 stuk
€ 124,65/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 23
€ 24,93
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van Taft Styling Wax Ultra 75ml
Taft Styling Wax Ultra 75ml
€ 252,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 18,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Agiva Styling Haargel Wax - Zwart, 155 ml
Agiva Styling Haargel Wax - Zwart, 155 ml
€ 254,65/1l
€ 39,47
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Maria Nila, Extreme Wax, Parabeenvrij, Haarstylingwax, Fixerend, Sterke hold, 100 ml
Maria Nila, Extreme Wax, Parabeenvrij, Haarstylingwax, Fixerend, Sterke hold, 100 ml
€ 260,00/1l
€ 27,79
-6%
€ 26,00
Verkoper: Beautykaufen
Productafbeelding van LABEL.M Weightless Soufflé, 120 ml
LABEL.M Weightless Soufflé, 120 ml
€ 396,25/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 47,55
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van American Crew Stylingcrème, 85g
American Crew Stylingcrème, 85g
€ 33,66
Verkoper: PerfumTraders
€ 396,00/1l
Productafbeelding van American Crew Styling Pomade, 85g
American Crew Styling Pomade, 85g
€ 33,66
Verkoper: PerfumTraders
€ 396,00/1l
Productafbeelding van American Crew Stylingpasta, 85g
American Crew Stylingpasta, 85g
€ 33,66
Verkoper: PerfumTraders
€ 285,25/1kg
Productafbeelding van Moroccanoil Texture Clay, Haarcrème, 75 ml, Unisex, Geschikt voor alle haartypes, Met pompje, Voor styling
Moroccanoil Texture Clay, Haarcrème, 75 ml, Unisex, Geschikt voor alle haartypes, Met pompje, Voor styling
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 32,64
-3%
€ 31,62
Verkoper: PerfumTraders
€ 421,60/1l
Productafbeelding van Christophe Robin 5056379590067, Haarcrème, Unisex, voor krullend haar, geschikt voor alle kleuren, 150 ml, anti-pluis, conditionerend
Christophe Robin 5056379590067, Haarcrème, Unisex, voor krullend haar, geschikt voor alle kleuren, 150 ml, anti-pluis, conditionerend
€ 28,56
Verkoper: PerfumTraders
€ 190,40/1l
Productafbeelding van I.C.O.N Putty, Haarpasta, geschikt voor vrouwen, fijn haar, normaal haar, 60 g, voor styling, pot
I.C.O.N Putty, Haarpasta, geschikt voor vrouwen, fijn haar, normaal haar, 60 g, voor styling, pot
€ 27,54
Verkoper: PerfumTraders
€ 306,00/1kg
Productafbeelding van Aveda Control Paste, verstevigende stylingpasta, 75 ml
Aveda Control Paste, verstevigende stylingpasta, 75 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 27,55
Verkoper: PerfumTraders
€ 367,33/1l
Productafbeelding van Maria Nila, Fixerende Wax, Parabeenvrij, Haarstylingwax, Definiërend, Sterke Fixatie, 100 ml
Maria Nila, Fixerende Wax, Parabeenvrij, Haarstylingwax, Definiërend, Sterke Fixatie, 100 ml
€ 29,58
-10%
€ 26,56
Verkoper: PerfumTraders
€ 265,60/1l
Productafbeelding van Stylingwax in spuitbus (texturerende stylingwax), 200 ml
Stylingwax in spuitbus (texturerende stylingwax), 200 ml
€ 42,31
-37%
€ 26,50
Verkoper: PerfumTraders
€ 132,50/1l
Productafbeelding van KMS Hairplay Droge Wax, 150 ml
KMS Hairplay Droge Wax, 150 ml
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 26,52
-3%
€ 25,50
Verkoper: PerfumTraders
€ 170,00/1l
Productafbeelding van KMS Conscious Beach Style Crème, 100 ml
KMS Conscious Beach Style Crème, 100 ml
€ 25,25
Verkoper: PerfumTraders
€ 252,50/1l
Productafbeelding van Wella Professionals SEB MAN The Dandy 75ml Haargel, lichte fixatie
Wella Professionals SEB MAN The Dandy 75ml Haargel, lichte fixatie
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 23,46
Verkoper: PerfumTraders
€ 312,80/1l
Productafbeelding van Matte klei voor het haar, The Sculptor (Matte Clay), 75 ml
Matte klei voor het haar, The Sculptor (Matte Clay), 75 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 23,46
Verkoper: PerfumTraders
€ 312,80/1l
Productafbeelding van d:fi D:Sculpt 150g - Haarstylingcrème
d:fi D:Sculpt 150g - Haarstylingcrème
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 21,42
Verkoper: PerfumTraders
€ 216,36/1l
Productafbeelding van L'Oréal Paris Tecni Art Depolish, 100 ml, 1 stuk
L'Oréal Paris Tecni Art Depolish, 100 ml, 1 stuk
€ 19,83
Verkoper: PerfumTraders
€ 198,30/1l
Productafbeelding van American Crew Cream Pomade, 85 gram
American Crew Cream Pomade, 85 gram
€ 18,36
Verkoper: PerfumTraders
€ 156,92/1kg
Productafbeelding van American Crew Matte Clay, 85 gram
American Crew Matte Clay, 85 gram
€ 18,36
Verkoper: PerfumTraders
€ 73,44/1kg
Productafbeelding van American Crew Styling Crème, 85g
American Crew Styling Crème, 85g
€ 33,66
-45%
€ 18,36
Verkoper: PerfumTraders
€ 216,00/1l
Productafbeelding van American Crew Whip, 85 gram
American Crew Whip, 85 gram
€ 18,36
Verkoper: PerfumTraders
€ 73,44/1kg
Productafbeelding van American Crew Style Fiber, 85 gram
American Crew Style Fiber, 85 gram
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 18,36
Verkoper: PerfumTraders
€ 216,00/1l