Energy PushAir Dafi: Energiezuiveldrank, siroop voor volvette melk, 500 ml, zonder cafeïne, zonder suiker

Wegwerp

€ 17,72

€ 34,75 / 1kg

Gratis bezorging

Naar huis en naar afhaalstations

do 1 – vr 2 oktober
Onze bestedeals
Siroop & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van SODASTREAM Smaakmaker Energy, 440 ml
SODASTREAM Smaakmaker Energy, 440 mlWegwerp
€ 19,25/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 10,84
-21%
€ 8,47
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Herbapol voedingssupplement, siroop met kersensmaak, 420 ml
Herbapol voedingssupplement, siroop met kersensmaak, 420 mlWegwerp
€ 5,71/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 3,14
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van SodaStream Mirinda Sirop, 1924204490, 440 ml
SodaStream Mirinda Sirop, 1924204490, 440 mlWegwerp
€ 17,32/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 7,62
Verkoper: InstaSpares
Productafbeelding van Ya!&So Concentraat voor SodaStream, cola-smaak, 500 ml
Ya!&So Concentraat voor SodaStream, cola-smaak, 500 mlWegwerp
€ 14,44/1l
€ 7,60
-4%
€ 7,22
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Łowicz Sinaasappel Siroop, suikerarm, 500 ml, drankensiroop met sinaasappelsmaak
Łowicz Sinaasappel Siroop, suikerarm, 500 ml, drankensiroop met sinaasappelsmaakWegwerp
€ 13,98/1l
€ 6,99
Verkoper: esiteo
Productafbeelding van 3 siropen voor SodaStream, Pepsi, Mirinda, 7Up, 440ml
3 siropen voor SodaStream, Pepsi, Mirinda, 7Up, 440mlWegwerp
€ 38,61/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 16,99
Verkoper: esiteo
Productafbeelding van Herbapol voedingssupplement, siroop met frambozensmaak, 420 ml
Herbapol voedingssupplement, siroop met frambozensmaak, 420 mlWegwerp
€ 5,38/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 2,96
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Sirop Teisseire, watermeloensmaak, 700 ml
Sirop Teisseire, watermeloensmaak, 700 mlWegwerp
€ 19,25/1kg
€ 25,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van SodaStream 7Up Zero suiker siroop, 1924206490, 440 ml
SodaStream 7Up Zero suiker siroop, 1924206490, 440 mlWegwerp
€ 17,32/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 7,62
Verkoper: InstaSpares
Productafbeelding van Sinaasappelsiroop Herbapol, 680 ml
Sinaasappelsiroop Herbapol, 680 mlWegwerp
€ 20,60/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 5,15
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Sirop van duizendgulden, 290 ml, Olini
Sirop van duizendgulden, 290 ml, OliniWegwerp
€ 97,55/1l
€ 28,29
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van SodaStream Sinaasappelsiroop, 440 ml
SodaStream Sinaasappelsiroop, 440 mlWegwerp
€ 19,98/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 8,79
Verkoper: esiteo
Productafbeelding van SodaStream drankensiroop, smaak: 7UP, 440 ml, 3 stuks
SodaStream drankensiroop, smaak: 7UP, 440 ml, 3 stuksWegwerp
€ 12,87/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 16,99
Verkoper: esiteo
Productafbeelding van Sirop Teisseire, dinensmaak, 700 ml
Sirop Teisseire, dinensmaak, 700 mlWegwerp
€ 37,13/1l
€ 25,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Meer voeding, meer ZERUP (65 ml)
Meer voeding, meer ZERUP (65 ml)Wegwerp
€ 91,29/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 6,39
Gratis bezorging
Verkoper: Heartforcards
Productafbeelding van Teisseire pistache siroop, 700 ml
Teisseire pistache siroop, 700 mlWegwerp
€ 19,25/1kg
€ 25,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Zwarte bes siroop, 290 ml, Olini
Zwarte bes siroop, 290 ml, OliniWegwerp
€ 91,41/1l
€ 26,51
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Łowicz Voedingssupplement, siroop met citroensmaak, 400 ml
Łowicz Voedingssupplement, siroop met citroensmaak, 400 mlWegwerp
€ 8,87/1kg
€ 3,55
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Aroniasiroop Herbapol, 420 ml
Aroniasiroop Herbapol, 420 mlWegwerp
€ 21,64/1kg
€ 5,41
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Sinaasappelsiroop Herbapol, 420 ml
Sinaasappelsiroop Herbapol, 420 mlWegwerp
€ 3,62/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 2,97
Verkoper: Katomix

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Dafi PushAir Energy Sirop

Ervaar de kracht van een verfrissende smaak zonder onnodige toevoegingen! ENERGY Concentraat voor Dafi PushAir Energy Drink is de perfecte oplossing voor iedereen die van de intense smaak van klassieke energydranken wil genieten in een gezondere variant – zonder cafeïne, zonder suiker en zonder kunstmatige toevoegingen.

Van een fles van 500 ml kunt u tot 12 liter bruisend drankje met een stimulerende citrus-bloemenaroma maken. Simpelweg bruiswater toevoegen en klaar.

Voordelen:

Zonder cafeïne – op elk moment van de dag te drinken.

Natuurlijke ingrediënten – geen kunstmatige toevoegingen.

Zonder suiker – ideaal voor iedereen die op zijn voeding let.

Economische verpakking – 1 fles = tot 12 liter drank

Eenvoudige bereiding – simpelweg bruiswater toevoegen

Verfrissende smaak – perfect voor dagelijks gebruik

Specificaties:

Inhoud: 500 ml (voldoende voor 12 liter drank)

Smaak: Klassieke energydrank met een vleugje citrus en bloemen

Zonder toegevoegde suiker – bevat van nature suiker en zoetstoffen

Cafeïnevrij

Gebruik: Voor de Dafi PushAir waterbron en andere waterbronnen met koolzuurtoevoeging

Ingrediënten: Appelsap uit concentraat (89,2 %), zuurteregelaar (appelzuur), water, zoetstoffen (E955, E950), acaciahars, aroma's, kleurstoffen (karamel E150d, riboflavine), conserveermiddelen (E202, E211), antioxidant (natriumascorbaat)

Veiligheidsinformatie:

Product is na verdunning bedoeld voor consumptie.

Droog, koel en donker n (temperatuur boven 0 °C).

Na opening bij kamertemperatuur n.

Voor gebruik goed schudden.

Bevat suiker en zoetstoffen (sucralose, acesulfaam K)

Bevat conserveermiddelen: kaliumsorbaat, natriumbenzoaat.

Inhoud
0.5 l
Ingrediënten
Voor meer informatie, zie de beschrijving
Voedingswaarde
Voor meer informatie, zie de beschrijving
Gewicht
510 g
Levensmiddelenbedrijven
Dafi
Verkoopbenaming
PUSHAIR Concentraat ENERGY, 500 ml
Fabrikant
Dafi
Model
Energy PushAir Dafi Energetic
Verpakkingsinhoud
1
EAN
5906599502121

Inhoud
0.5 l
Ingrediënten
Voor meer informatie, zie de beschrijving
Voedingswaarde
Voor meer informatie, zie de beschrijving
Gewicht
510 g
Levensmiddelenbedrijven
Dafi
Verkoopbenaming
PUSHAIR Concentraat ENERGY, 500 ml
Fabrikant
Dafi
Model
Energy PushAir Dafi Energetic
Verpakkingsinhoud
1
EAN
5906599502121
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van 6 flessen SodaStream Isotonische drank, 440 ml
6 flessen SodaStream Isotonische drank, 440 mlWegwerp
€ 9,77/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 26,99
-4%
€ 25,79
Verkoper: esiteo
Productafbeelding van Monin Lavendelsiroop, ideaal voor koffie, limonade en ijsthee. Inhoud: 1000 ml
Monin Lavendelsiroop, ideaal voor koffie, limonade en ijsthee. Inhoud: 1000 mlWegwerp
€ 26,81/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 26,81
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van 2x Meer Zerup Zero siroop, citroen-limoen smaak, frisdrankconcentraat zonder suiker, met geconcentreerd limoensap | 2 x 65 ml + Heartforcards® verzendbescherming
2x Meer Zerup Zero siroop, citroen-limoen smaak, frisdrankconcentraat zonder suiker, met geconcentreerd limoensap | 2 x 65 ml + Heartforcards® verzendbeschermingWegwerp
€ 96,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 12,48
Gratis bezorging
Verkoper: Heartforcards
Productafbeelding van Teisseire Sirop - verschillende smaken - 600ml - Orange Spritz ZERO
Teisseire Sirop - verschillende smaken - 600ml - Orange Spritz ZEROWegwerp
€ 32,32/1kg
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 22,43
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van NEU Oshee Druppelset, 3x500ml. Bevat magnesium, vitamines, is suikerarm en zorgt voor hydratatie
NEU Oshee Druppelset, 3x500ml. Bevat magnesium, vitamines, is suikerarm en zorgt voor hydratatieWegwerp
€ 14,13/1l
€ 21,19
Verkoper: esiteo
Productafbeelding van Sinaasappelsiroop Herbapol, 420 ml
Sinaasappelsiroop Herbapol, 420 mlWegwerp
€ 3,62/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 2,97
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Meer voeding, meer ZERUP (65 ml)
Meer voeding, meer ZERUP (65 ml)Wegwerp
€ 91,29/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 6,39
Gratis bezorging
Verkoper: Heartforcards
Productafbeelding van Meer voeding, meer ZERUP (65 ml)
Meer voeding, meer ZERUP (65 ml)Wegwerp
€ 91,29/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 6,39
Gratis bezorging
Verkoper: Heartforcards
Productafbeelding van FruttaMax TONIC siroop 500 ml + Tonic Zero 440 ml, 2 stuks
FruttaMax TONIC siroop 500 ml + Tonic Zero 440 ml, 2 stuksWegwerp
€ 13,99/1l
€ 13,99
Verkoper: esiteo
Productafbeelding van Bacanha  Kokosnootsiroop 400 ml - Frans genot in elke fles
Bacanha Kokosnootsiroop 400 ml - Frans genot in elke flesWegwerp
€ 34,32/1l
€ 13,73
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Monin Lavendelsiroop, inhoud 0,7 liter
Monin Lavendelsiroop, inhoud 0,7 literWegwerp
€ 29,99/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 21,44
-2%
€ 20,99
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van Karamelsiroop
KaramelsiroopWegwerp
€ 36,19/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 26,39
-4%
€ 25,33
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van Tymbark Appel-vlierbessen siroop, 500 ml, drankensiroop, 2 stuks
Tymbark Appel-vlierbessen siroop, 500 ml, drankensiroop, 2 stuksWegwerp
€ 12,99/1l
€ 13,99
-7%
€ 12,99
Verkoper: esiteo
Productafbeelding van Riemerschmid Maracuja, 0,7 liter
Riemerschmid Maracuja, 0,7 literWegwerp
€ 40.557,14/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 28,39
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van SCHWARTAU 3006395 SCHWARTAU Coffee Shop Vanille Kaffeesirup, 200,0 ml
SCHWARTAU 3006395 SCHWARTAU Coffee Shop Vanille Kaffeesirup, 200,0 mlWegwerp
€ 57,55/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 11,51
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Dafi Siroop PUSHAIR, voor water, framboos en wilde roos, 500 ml
Dafi Siroop PUSHAIR, voor water, framboos en wilde roos, 500 mlWegwerp
€ 35,44/1kg
€ 17,72
15% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van Excellentie, gezondheidsdrank, zwarte bes en duizendblad, 320 ml
Excellentie, gezondheidsdrank, zwarte bes en duizendblad, 320 mlWegwerp
€ 16,97/1kg
€ 5,43
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van 6 flessen siroop voor SodaStream Xtreme Energy, 440 ml
6 flessen siroop voor SodaStream Xtreme Energy, 440 mlWegwerp
€ 10,98/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 24
€ 28,99
Verkoper: esiteo
Productafbeelding van 4 flessen SodaStream Isotonische drank, 440 ml
4 flessen SodaStream Isotonische drank, 440 mlWegwerp
€ 10,34/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 19,99
-9%
€ 18,19
Verkoper: esiteo
Productafbeelding van SodaStream Cola + Orange, suikerarme siroop, 440 ml, 6 stuks
SodaStream Cola + Orange, suikerarme siroop, 440 ml, 6 stuksWegwerp
€ 12,12/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 31,99
Verkoper: esiteo
Productafbeelding van SodaStream drankensiroop, roze grapefruit, zonder suiker, 440 ml, 6 stuks
SodaStream drankensiroop, roze grapefruit, zonder suiker, 440 ml, 6 stuksWegwerp
€ 10,98/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 28,99
Verkoper: esiteo
Productafbeelding van SodaStream drankensiroop, frisdrank, citroen-limoensmaak, 440 ml (verpakking met 6 stuks)
SodaStream drankensiroop, frisdrank, citroen-limoensmaak, 440 ml (verpakking met 6 stuks)Wegwerp
€ 9,84/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 26,99
-3%
€ 25,99
Verkoper: esiteo
Productafbeelding van Monin Koffiesiropen geschenkset - 5 x 5 cl
Monin Koffiesiropen geschenkset - 5 x 5 clWegwerp
€ 79,80/1l
€ 19,95
Gratis bezorging
Verkoper: MV-Retail-NL
Productafbeelding van 6 flessen SodaStream siroop, citroen-limoen smaak, zonder suiker, 440 ml
6 flessen SodaStream siroop, citroen-limoen smaak, zonder suiker, 440 mlWegwerp
€ 10,00/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 27,99
-5%
€ 26,39
Verkoper: esiteo
Productafbeelding van SodaStream drankensiroop, cola-smaak, 440 ml, 6 stuks
SodaStream drankensiroop, cola-smaak, 440 ml, 6 stuksWegwerp
€ 10,98/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 28,99
Verkoper: esiteo
Productafbeelding van 3x Sirop voor SodaStream, Isotonisch, 440ml
3x Sirop voor SodaStream, Isotonisch, 440mlWegwerp
€ 11,36/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 16,69
-10%
€ 14,99
Verkoper: esiteo
Productafbeelding van MONIN® 149077 MONIN®  Le Fruit de Erdbeer Fruchtpüree, 1,0 l
MONIN® 149077 MONIN® Le Fruit de Erdbeer Fruchtpüree, 1,0 lWegwerp
€ 20,49/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 22,06
-7%
€ 20,49
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van SodaStream drankensiroop, Lipton ijsthee, groene thee, 440 ml, 6 stuks
SodaStream drankensiroop, Lipton ijsthee, groene thee, 440 ml, 6 stuksWegwerp
€ 12,50/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 32,99
Verkoper: esiteo
Productafbeelding van SodaStream Rockstar Energy Original drankensiroop, zonder suiker, 440 ml (verpakking van 4)
SodaStream Rockstar Energy Original drankensiroop, zonder suiker, 440 ml (verpakking van 4)Wegwerp
€ 14,48/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 25,49
Verkoper: esiteo

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.