Knaagdiersnack bloemenparadijs 150g Gebr. de Boon

€ 28,27

€ 8,46-70%

€ 9,40 / 1kg

plus € 4,99 verzendkosten

Bij jou thuis

vr 2 – ma 5 oktober
Onze bestedeals
Snacks voor kleine huisdieren & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van JR Farm Knabbelwortelen, 60 gram - 6 stuks
JR Farm Knabbelwortelen, 60 gram - 6 stuks
€ 64,47/1kg
€ 23,21
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van JR Farm Groentendoos, 300 gram - 4 stuks
JR Farm Groentendoos, 300 gram - 4 stuks
€ 23,42/1kg
€ 28,11
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van JR Farm Möhrchen, 500 gram - 15 stuks
JR Farm Möhrchen, 500 gram - 15 stuks
€ 2,67/1kg
€ 19,99
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van JR Farm kruidenvoer, 250 gram - 3 stuks
JR Farm kruidenvoer, 250 gram - 3 stuks
€ 33,31/1kg
€ 24,98
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van JR Farm PlasticFree Knapperijs, 45 gram - 7 stuks
JR Farm PlasticFree Knapperijs, 45 gram - 7 stuks
€ 53,37/1kg
€ 16,81
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Knaagdiersnack groente tuin 150g Gebr. de Boon
Knaagdiersnack groente tuin 150g Gebr. de Boon
€ 7,33/1kg
€ 31,90
-79%
€ 6,60
Verkoper: Warentuin
Productafbeelding van JR Farm Kleesamen-Taler, 500 g - 15 stuks
JR Farm Kleesamen-Taler, 500 g - 15 stuks
€ 2,57/1kg
€ 19,26
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van JR Farm Peterseliewortels, 50g
JR Farm Peterseliewortels, 50g
€ 30,79
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van JR Farm Aardbeienhartjes, 150 g - 4 stuks
JR Farm Aardbeienhartjes, 150 g - 4 stuks
€ 29,05/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 18,90
-7%
€ 17,43
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van JR Farm Knabbelhoutrol, paardenbloem, 100 g - 5 stuks
JR Farm Knabbelhoutrol, paardenbloem, 100 g - 5 stuks
€ 42,18/1kg
€ 21,09
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van JR FARM Farmys Appel, 160 gram
JR FARM Farmys Appel, 160 gram
€ 99,13/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 15,86
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van JR Farm Feesttaart zonder granen, 330 g - 4 stuks
JR Farm Feesttaart zonder granen, 330 g - 4 stuks
€ 18,28/1kg
€ 24,13
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van JR Farm Fruitdroom voor knaagdieren, 200g
JR Farm Fruitdroom voor knaagdieren, 200g
€ 166,70/1kg
€ 33,34
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van JR Farm Kirsch-Herz, 85 gram - 6 stuks
JR Farm Kirsch-Herz, 85 gram - 6 stuks
€ 35,65/1kg
€ 18,18
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van JR-Farm Brandnetelwortels, 30 gram
JR-Farm Brandnetelwortels, 30 gram
€ 630,00/1kg
€ 18,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van JR FARM Farmys Banaan-Bosbessen, 160 gram
JR FARM Farmys Banaan-Bosbessen, 160 gram
€ 18,22
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van JR FARM Fruitboom, 270 gram
JR FARM Fruitboom, 270 gram
€ 23,65
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van JR-Farm Nager Groentencirkels, 200g
JR-Farm Nager Groentencirkels, 200g
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 30,50
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van JR Farm Hooi- en groenteschaal, 100 gram - 4 stuks
JR Farm Hooi- en groenteschaal, 100 gram - 4 stuks
€ 45,10/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 18,04
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van JR Farm Bloemenkom zonder graan, 175 g - 4 stuks
JR Farm Bloemenkom zonder graan, 175 g - 4 stuks
€ 24,90/1kg
€ 17,43
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Knaagdiersnack bloemenparadijs 150g

De Knaagdiersnack Bloemenparadijs van Gebr. de Boon is een natuurlijke en kleurrijke traktatie voor kleine knaagdieren zoals hamsters, cavia's, konijnen en gerbils. Deze mix van zorgvuldig gedroogde bloemen, kruiden en plantaardige ingredienten vormt een smaakvolle aanvulling op het dagelijkse dieet en stimuleert het natuurlijke knaaggedrag. De combinatie van bijvoorbeeld goudsbloem, rozenblaadjes en kamille zorgt niet alleen voor een aantrekkelijke geur en kleur, maar ook voor een revend en gezond effect op het dier. De snack is vrij van kunstmatige toevoegingen en bevat alleen natuurlijke grondstoffen van hoge kwaliteit. Met een inhoud van 150 gram is de zak voldoende voor meerdere porties, en dankzij de hersluitbare verpakking blijft de inhoud lang vers. Ideaal om los aan te bieden of als topping over het hooi of basisvoer. Gebr. de Boon garandeert met deze snack een pure en verantwoorde lekkernij die zowel welzijn als afwisseling biedt voor elk knaagdier.

Gewicht
900 g
Inhoud
2.5 l
Vochtgehalte
zie de productbeschrijving
Type diervoeder
Aanvullende voedermiddelen
Toevoegingsmiddelen
zie de productbeschrijving
Aantal stuks
1
EAN
4024344260612
MPN (Manufacturer Part Number)
SCAN4024344260612
Fabrikant
gebr_de_boon
Registratienummer
DE-BY-1-00162

Gewicht
900 g
Inhoud
2.5 l
Vochtgehalte
zie de productbeschrijving
Type diervoeder
Aanvullende voedermiddelen
Toevoegingsmiddelen
zie de productbeschrijving
Aantal stuks
1
EAN
4024344260612
MPN (Manufacturer Part Number)
SCAN4024344260612
Fabrikant
gebr_de_boon
Registratienummer
DE-BY-1-00162
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van 10 kg Lyra Pet® gedroogde meelwormen
10 kg Lyra Pet® gedroogde meelwormen
€ 7,50/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 487
€ 74,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van Bunny Nature Health HerbalAid, 120 gram
Bunny Nature Health HerbalAid, 120 gram
€ 154,17/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 18,50
Verkoper: PartyKadoshop
Productafbeelding van JR Farm, granenvrije rode bietenringen, 100g
JR Farm, granenvrije rode bietenringen, 100g
€ 38,06/1kg
€ 30,45
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van 5 x 10 liter Lyra Pet® gedroogde meelwormen in een zak
5 x 10 liter Lyra Pet® gedroogde meelwormen in een zak
€ 1,66/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 487
€ 82,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van 5 kg Lyra Pet® meelwormen voor knaagdieren
5 kg Lyra Pet® meelwormen voor knaagdieren
€ 8,60/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 487
€ 42,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van 4 x 10 liter Lyra Pet® gedroogde meelwormen in een zak
4 x 10 liter Lyra Pet® gedroogde meelwormen in een zak
€ 1,67/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 487
€ 66,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van 2 x 10 liter Lyra Pet® gedroogde meelwormen in een zak
2 x 10 liter Lyra Pet® gedroogde meelwormen in een zak
€ 2,05/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 487
€ 40,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van 2 x 10 liter Lyra Pet® meelwormen in design emmers
2 x 10 liter Lyra Pet® meelwormen in design emmers
€ 2,30/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 487
€ 45,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van 10 liter Lyra Pet® meelwormen in een designemmer
10 liter Lyra Pet® meelwormen in een designemmer
€ 3,10/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 487
€ 30,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van 10 liter Lyra Pet® gedroogde meelwormen in een zak
10 liter Lyra Pet® gedroogde meelwormen in een zak
€ 2,90/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 487
€ 28,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van 3 x 10 liter Lyra Pet® gedroogde meelwormen in een zak
3 x 10 liter Lyra Pet® gedroogde meelwormen in een zak
€ 1,83/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 487
€ 54,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van 3 x 5 kg Lyra Pet® gedroogde meelwormen
3 x 5 kg Lyra Pet® gedroogde meelwormen
€ 8,13/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 487
€ 121,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van 10 kg Lyra Pet® meelwormen voor knaagdieren
10 kg Lyra Pet® meelwormen voor knaagdieren
€ 7,50/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 487
€ 74,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.