Vochtgevende foundation met collageen, SPF 15, tint #13, 100 ml

€ 8,65

€ 6,98-19%

€ 69,80 / 1l

plus € 5,95 verzendkosten

Bij jou thuis

vr 9 – wo 14 oktober
Onze bestedeals
Lipliners & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Sweed Lipliner, lipliner
Sweed Lipliner, lipliner
€ 21.925,23/1kg
€ 23,46
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Lipomlijner - 00 transparant, 1,14g
Lipomlijner - 00 transparant, 1,14g
€ 15.210,53/1kg
€ 17,34
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Lipomlijner - 01 tulpenhout, 1,05 gram
Lipomlijner - 01 tulpenhout, 1,05 gram
€ 16.466,67/1kg
€ 17,29
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Paese The Kiss lipliner, kleur 01 Nude Beige, 0,3 g
Paese The Kiss lipliner, kleur 01 Nude Beige, 0,3 g
€ 1.224,00/1kg
€ 12,24
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Farmstay Hyaluron Gezichtsserum, 100 ml
Farmstay Hyaluron Gezichtsserum, 100 ml
€ 107,40/1l
€ 18,16
-40%
€ 10,74
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van ENOUGH - Collagen Moisture Foundation SPF15 - Collageen hydraterende foundation, tint #21 - 100 ml
ENOUGH - Collagen Moisture Foundation SPF15 - Collageen hydraterende foundation, tint #21 - 100 ml
€ 87,20/1l
€ 8,72
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van ENOUGH - Collageen Whitening Moisture Foundation #13 - Verhelderende collageen-foundation - 100 ml
ENOUGH - Collageen Whitening Moisture Foundation #13 - Verhelderende collageen-foundation - 100 ml
€ 81,60/1l
€ 8,16
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Bionoble ricinusolie, 500 ml
Bionoble ricinusolie, 500 ml
€ 84,14/1kg
€ 58,90
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Artdeco Lippenbalsem
Artdeco Lippenbalsem
€ 3.790,00/1kg
€ 15,16
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van LEBELAGE - Verpakking met haarmaskers met vitamines, 28 ml, 1 stuk
LEBELAGE - Verpakking met haarmaskers met vitamines, 28 ml, 1 stuk
€ 432,50/1l
€ 12,11
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van FARMSTAY Real Essence Masker, perziktissuemasker, 23 ml
FARMSTAY Real Essence Masker, perziktissuemasker, 23 ml
€ 30,87/1l
€ 0,71
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Christian Dior, Dior, Lipliner, 060, 1,2 g
Christian Dior, Dior, Lipliner, 060, 1,2 g
€ 25.641,67/1kg
€ 30,77
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Nagellak van Mia Cosmetics Paris (11 ml)
Nagellak van Mia Cosmetics Paris (11 ml)
€ 1.033,64/1l
€ 11,37
Verkoper: Scentist
Productafbeelding van Guerlain Guerlapin Brown g G0439
Guerlain Guerlapin Brown g G0439
€ 34,96/1kg
€ 34,96
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Kundal Kundal - Honing & Macadamia Douchegel (Babypoedergeur) - 500 ml
Kundal Kundal - Honing & Macadamia Douchegel (Babypoedergeur) - 500 ml
€ 37,82/1l
€ 18,91
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van #22 Beige, lipliner van Bobbi Brown
#22 Beige, lipliner van Bobbi Brown
€ 35,43/1l
€ 35,47
Verkoper: Beautic
Productafbeelding van Maybelline Lifter Liner Lipcontourenpotlood 005 On It, 1,2 g
Maybelline Lifter Liner Lipcontourenpotlood 005 On It, 1,2 g
€ 423,00/1kg
€ 8,46
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Wibo Lip Define lippenstiftcorrectie, met vitamine E - 1,2g
Wibo Lip Define lippenstiftcorrectie, met vitamine E - 1,2g
€ 7.241,67/1kg
€ 8,69
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Kundal KUNDAL-Honing
Kundal KUNDAL-Honing
€ 17,20
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Revlon Photoready Instant Blur Lippenomlijner #03 Benommen, 1 stuk
Revlon Photoready Instant Blur Lippenomlijner #03 Benommen, 1 stuk
€ 416,80/1kg
€ 20,84
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Collageen is een waardevolle werkzame stof voor uw huid, ontwikkeld met een nieuw formuleringconcept voor dagelijks gebruik en geschikt voor alle huidtypen.

 

Aanbevolen gebruik

Na het aanbrengen van de make-up primer, neem een geschikte hoeveelheid en breng het zachtjes aan op het gezicht.

Waarschuwingen

    • Raadpleeg een arts bij het gebruik van cosmetica of na het gebruik, indien ongewone symptomen of bijwerkingen optreden, zoals rode vlekken, zwelling of jeuk op de plaats van toepassing, als gevolg van directe blootstelling aan de zon.
  1. Voorzorgsmaatregelen voor opslag en gebruik:
      • Buiten het bereik van kinderen houden.
      • Bescherm tegen directe blootstelling aan de zon.
Inhoud
100 ml
Ingrediënten
Water, Cyclohexasiloxaan, Cyclotetrasiloxaan, Titaniumdioxide, Capryl/Caprine Triglyceride, Glycerine, Butyleenglycol, Cetyl PEG/PPG-10/1 Dimethicone, Sorbitan Sesquioleaat, Dimethicone/Vinyl Dimethicone Crosspolymeer, Dimethicone, Ozokeriet, Natriumchloride, Stearalkonium Hectoriet, Zeoliet, Magnesiumaluminiumsilaat, Geel ijzeroxide, Fenoxyethanol, Rood ijzeroxide, Zwart ijzeroxide, Parfum, Triethoxycaprylylsilaan, Wateroplosbaar collageen (0,1%), Betaine, Beta-glucaan, Centella Asiatica-extract, Natriumhyaluronaat
Fabrikant
iHerb
EAN
8809280062362

Inhoud
100 ml
Ingrediënten
Water, Cyclohexasiloxaan, Cyclotetrasiloxaan, Titaniumdioxide, Capryl/Caprine Triglyceride, Glycerine, Butyleenglycol, Cetyl PEG/PPG-10/1 Dimethicone, Sorbitan Sesquioleaat, Dimethicone/Vinyl Dimethicone Crosspolymeer, Dimethicone, Ozokeriet, Natriumchloride, Stearalkonium Hectoriet, Zeoliet, Magnesiumaluminiumsilaat, Geel ijzeroxide, Fenoxyethanol, Rood ijzeroxide, Zwart ijzeroxide, Parfum, Triethoxycaprylylsilaan, Wateroplosbaar collageen (0,1%), Betaine, Beta-glucaan, Centella Asiatica-extract, Natriumhyaluronaat
Fabrikant
iHerb
EAN
8809280062362
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Jane Iredale Lip- en wangkleur "Just Kissed" in de tint "Forever Red" (3 g)
Jane Iredale Lip- en wangkleur "Just Kissed" in de tint "Forever Red" (3 g)
€ 10.200,00/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 30,60
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Eveline Cosmetics Slim Extreme 4D – een cosmetisch product voor huidverzorging
Eveline Cosmetics Slim Extreme 4D – een cosmetisch product voor huidverzorging
€ 52,24/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 13,06
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Sisley Phyto-Lèvres Perfect, 1,2 g, Bruin, Roodbruin, Hydraterend, Gladmakend, Verzachtend, Voor vrouwen, Inhoudstoffen: ETHYLHEXYL PALMITATE, SYNTHETIC WAX, ZEOLITE, STEARYL DIMETHICONE, BIS-DIGLYCERYL..., AI-gegenereerde afbeelding
Sisley Phyto-Lèvres Perfect, 1,2 g, Bruin, Roodbruin, Hydraterend, Gladmakend, Verzachtend, Voor vrouwen, Inhoudstoffen: ETHYLHEXYL PALMITATE, SYNTHETIC WAX, ZEOLITE, STEARYL DIMETHICONE, BIS-DIGLYCERYL...
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 48,96
Verkoper: PerfumTraders
€ 489,60/1kg
Productafbeelding van Sisley Phyto-Lévres Perfect, 1,2 g, Nude, Nude, Hydraterend, Voedend, Verzachtend, Voor vrouwen, Jojoba-olie
Sisley Phyto-Lévres Perfect, 1,2 g, Nude, Nude, Hydraterend, Voedend, Verzachtend, Voor vrouwen, Jojoba-olie
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 57,00
-21%
€ 44,76
Verkoper: PerfumTraders
€ 447,60/1kg
Productafbeelding van Sisley Phyto-Lévres Perfect, 1,2 g, Roze, Rose Passion, Hydraterend, Voedend, Verzachtend, Voor vrouwen, Jojoba-olie
Sisley Phyto-Lévres Perfect, 1,2 g, Roze, Rose Passion, Hydraterend, Voedend, Verzachtend, Voor vrouwen, Jojoba-olie
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 47,72
-5%
€ 44,88
Verkoper: PerfumTraders
€ 37.400,00/1l
Productafbeelding van Givenchy Lip Liner, 1,1 g, Akt, Brun Createur, voor dames, ingrediënten: Kandelillawas, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, BIS-DIGLYCERYL POLYACYLADIPATE-2, GEHYDROGENEERDE OLIEVEOIL...
Givenchy Lip Liner, 1,1 g, Akt, Brun Createur, voor dames, ingrediënten: Kandelillawas, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, BIS-DIGLYCERYL POLYACYLADIPATE-2, GEHYDROGENEERDE OLIEVEOIL...
€ 28,56
Verkoper: PerfumTraders
€ 8.400,00/1kg
Productafbeelding van Bobbi Brown BB Lip Pencil Red, 1 gram, Rood, Verzachtend, Inhoudstoffen: Caprylic/Capric Triglyceride, Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2, Gehydrogeneerde olijfolie, Myristyl...
Bobbi Brown BB Lip Pencil Red, 1 gram, Rood, Verzachtend, Inhoudstoffen: Caprylic/Capric Triglyceride, Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2, Gehydrogeneerde olijfolie, Myristyl...
€ 35,70
Verkoper: PerfumTraders
€ 29.750,00/1l
Productafbeelding van Bobbi Brown 716170141596, 1 gram, Nude, Pale Mauve, Verzachtend, Caprylic/Capric Triglyceride, Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2, Gehydrogeneerde olijfolie, Myristyl...
Bobbi Brown 716170141596, 1 gram, Nude, Pale Mauve, Verzachtend, Caprylic/Capric Triglyceride, Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2, Gehydrogeneerde olijfolie, Myristyl...
€ 38,76
-10%
€ 34,68
Verkoper: PerfumTraders
€ 31.527,27/1kg
Productafbeelding van Givenchy Lip Liner, 1,1 g, Kleur: Akt, Parme Silhouette, Geschikt voor: vrouwen, Inhoudstoffen: Kandelillawas, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, BIS-DIGLYCERYL POLYACYLADIPATE-2, GEHYDROGENEERDE OLIE...
Givenchy Lip Liner, 1,1 g, Kleur: Akt, Parme Silhouette, Geschikt voor: vrouwen, Inhoudstoffen: Kandelillawas, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, BIS-DIGLYCERYL POLYACYLADIPATE-2, GEHYDROGENEERDE OLIE...
€ 26,52
Verkoper: PerfumTraders
€ 7,80/1l
Productafbeelding van Bobbi Brown 716170141381, 1 gram, Bruin, Rum Raisin, Verzachtend, Caprylic/Capric Triglyceride, Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2, Gehydrogeneerde olijfolie, Myristyl...
Bobbi Brown 716170141381, 1 gram, Bruin, Rum Raisin, Verzachtend, Caprylic/Capric Triglyceride, Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2, Gehydrogeneerde olijfolie, Myristyl...
€ 35,70
-5%
€ 33,66
Verkoper: PerfumTraders
€ 33,63/1l
Productafbeelding van TOM FORD Lip Sculptor, 0,2 g, Oranje, Crush, Verzachtend, Voor vrouwen, Inhoudstoffen: CETYL ETHYLHEXANOATE, SYNTHETIC FLUORPHLOGOPITE, TRIETHYLHEXANOIN, SYNTHETIC WAX, EUPHORBIA...
TOM FORD Lip Sculptor, 0,2 g, Oranje, Crush, Verzachtend, Voor vrouwen, Inhoudstoffen: CETYL ETHYLHEXANOATE, SYNTHETIC FLUORPHLOGOPITE, TRIETHYLHEXANOIN, SYNTHETIC WAX, EUPHORBIA...
€ 33,66
Verkoper: PerfumTraders
€ 168.300,00/1l
Productafbeelding van Bobbi Brown 716170141404, 1 gram, Bruin, Cocoa, Verzachtend, Caprylic/Capric Triglyceride, Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2, Gehydrogeneerde olijfolie, Myristyl...
Bobbi Brown 716170141404, 1 gram, Bruin, Cocoa, Verzachtend, Caprylic/Capric Triglyceride, Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2, Gehydrogeneerde olijfolie, Myristyl...
€ 33,66
Verkoper: PerfumTraders
€ 28.050,00/1kg
Productafbeelding van Dior Contour, 1,2 g, Rood, Favoriet, Voor dames, 15098/A. Inhoud: 1 stuk. Ingrediënten: ISODODECANE, SYNTHETIC FLUORPHLOGOPITE, POLYBUTENE, SYNTHETISCHE WAS,
Dior Contour, 1,2 g, Rood, Favoriet, Voor dames, 15098/A. Inhoud: 1 stuk. Ingrediënten: ISODODECANE, SYNTHETIC FLUORPHLOGOPITE, POLYBUTENE, SYNTHETISCHE WAS,
€ 32,34
Verkoper: PerfumTraders
€ 26.950,00/1kg
Productafbeelding van Dior Contour, 1,2 g, Rood, Klassiek, voor dames, 15098/A. Inhoud: 1 stuk. Ingrediënten: ISODODECANE, SYNTHETIC FLUORPHLOGOPITE, POLYBUTENE, SYNTHETISCHE WAS,
Dior Contour, 1,2 g, Rood, Klassiek, voor dames, 15098/A. Inhoud: 1 stuk. Ingrediënten: ISODODECANE, SYNTHETIC FLUORPHLOGOPITE, POLYBUTENE, SYNTHETISCHE WAS,
€ 32,34
Verkoper: PerfumTraders
€ 26.950,00/1kg
Productafbeelding van Lippenomlijner (Contour Lipliner Pencil), 1,2 g, kleur 259 Nude Ribbon
Lippenomlijner (Contour Lipliner Pencil), 1,2 g, kleur 259 Nude Ribbon
€ 32,64
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.632,00/1kg
Productafbeelding van Givenchy Lip Liner, 1,1 g, Kleur: Akt, Moka Renversant, Geschikt voor: vrouwen, Inhoudstoffen: Kandelillawas, CYCLOPENTASILOXANE, ISODODECANE, SYNTHETISCHE WAS, POLYBUTENE, CERA ALBA (bijenwas), ...
Givenchy Lip Liner, 1,1 g, Kleur: Akt, Moka Renversant, Geschikt voor: vrouwen, Inhoudstoffen: Kandelillawas, CYCLOPENTASILOXANE, ISODODECANE, SYNTHETISCHE WAS, POLYBUTENE, CERA ALBA (bijenwas), ...
€ 25,50
Verkoper: PerfumTraders
€ 7.500,00/1kg
Productafbeelding van Estée Lauder Double Wear 24H Stay-in-Place, 1,2 g, Kleur: Rot (Rood), Fragile Ego, Hydraterend, Egaliserend, Bevat: Jojoba-olie, Isododecaan, Synthetische was, Polybutene, Trimethylsiloxysilicaat, Sucrose Tetrastearate Triacetaat,...
Estée Lauder Double Wear 24H Stay-in-Place, 1,2 g, Kleur: Rot (Rood), Fragile Ego, Hydraterend, Egaliserend, Bevat: Jojoba-olie, Isododecaan, Synthetische was, Polybutene, Trimethylsiloxysilicaat, Sucrose Tetrastearate Triacetaat,...
€ 33,66
-6%
€ 31,44
Verkoper: PerfumTraders
€ 5.240,00/1l
Productafbeelding van Dior Contour, 1,2 g, Akt, Nude look, voor dames, 15098/A. Inhoud: 1 stuk. Ingrediënten: ISODODECANE, SYNTHETIC FLUORPHLOGOPITE, POLYBUTENE, SYNTHETIC WAX,
Dior Contour, 1,2 g, Akt, Nude look, voor dames, 15098/A. Inhoud: 1 stuk. Ingrediënten: ISODODECANE, SYNTHETIC FLUORPHLOGOPITE, POLYBUTENE, SYNTHETIC WAX,
€ 37,74
-15%
€ 32,07
Verkoper: PerfumTraders
€ 26.725,00/1kg
Productafbeelding van Guerlain Contour G, 1,2 g, Bruin, Le Brun Tonka, - RICINUS COMMUNIS (CASTOR) ZAADOLIE - SQUALANE - GEHYDROGENEERDE CASTOROLIE - CARNAUBAWAX...
Guerlain Contour G, 1,2 g, Bruin, Le Brun Tonka, - RICINUS COMMUNIS (CASTOR) ZAADOLIE - SQUALANE - GEHYDROGENEERDE CASTOROLIE - CARNAUBAWAX...
€ 26,52
Verkoper: PerfumTraders
€ 22.100,00/1l
Productafbeelding van Guerlain Contour G, 1,2 g, Rood, Le Rouge Rubis, Egaliserend, - RICINUS COMMUNIS (CASTOR) ZAADOLIE - SQUALANE - GEHYDROGENEERDE CASTOROLIE - CARNAUBAWAX..., 1 stuk
Guerlain Contour G, 1,2 g, Rood, Le Rouge Rubis, Egaliserend, - RICINUS COMMUNIS (CASTOR) ZAADOLIE - SQUALANE - GEHYDROGENEERDE CASTOROLIE - CARNAUBAWAX..., 1 stuk
€ 31,00
-17%
€ 25,50
Verkoper: PerfumTraders
€ 25.500,00/1l
Productafbeelding van Guerlain Brow G, Bruin, Roodbruin, 0,09 g, Oogpotlood, 19049 INGREDIËNTEN: - STEAANZURE - MICA - GEHYDROGENEERDE CASTOROLIE - RHUS SUCCEDANEA FRUIT..., 1 stuk
Guerlain Brow G, Bruin, Roodbruin, 0,09 g, Oogpotlood, 19049 INGREDIËNTEN: - STEAANZURE - MICA - GEHYDROGENEERDE CASTOROLIE - RHUS SUCCEDANEA FRUIT..., 1 stuk
€ 23,46
Verkoper: PerfumTraders
€ 23,46/1kg
Productafbeelding van Guerlain Contour G, 1,2 g, Roos, Le Bois de Rose, Verzachtend, Voor vrouwen, Ingreediënten: RICINUS COMMUNIS (CASTOR) SEED OIL, SQUALANE, HYDROGENATED CASTOR OIL, CERA CARNAUBA (COPERNICIA...
Guerlain Contour G, 1,2 g, Roos, Le Bois de Rose, Verzachtend, Voor vrouwen, Ingreediënten: RICINUS COMMUNIS (CASTOR) SEED OIL, SQUALANE, HYDROGENATED CASTOR OIL, CERA CARNAUBA (COPERNICIA...
€ 23,46
Verkoper: PerfumTraders
€ 19.550,00/1kg