Sól Samardała: Traditionele Bulgaarse kruidenmix, 40 gram

€ 2,50

€ 62,50 / 1kg

plus € 6,49 verzendkosten

Bij jou thuis

za 10 – vr 16 oktober
Onze bestedeals
Kruidenmixen & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Kamis Sól, Ziołowa 35 G
Kamis Sól, Ziołowa 35 G
€ 36,75/1kg
€ 1,47
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Kamis kruidenmix voor gyroskip, 20 gram
Kamis kruidenmix voor gyroskip, 20 gram
€ 101,50/1l
€ 2,14
-5%
€ 2,03
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Kamis Posypka voor alles, 15 gram
Kamis Posypka voor alles, 15 gram
€ 127.500,00/1kg
€ 2,55
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Kruidenmix voor gegrilde varkenshaas, Kamis, 20 gram
Kruidenmix voor gegrilde varkenshaas, Kamis, 20 gram
€ 72,50/1l
€ 1,53
-5%
€ 1,45
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Appetita Kruidenmix voor varkenshaas, 20 gram
Appetita Kruidenmix voor varkenshaas, 20 gram
€ 113.000,00/1kg
€ 2,26
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van KOTÁNYI 226047 KOTÁNYI Kräuterbutter Gewürz, 730,0 g
KOTÁNYI 226047 KOTÁNYI Kräuterbutter Gewürz, 730,0 g
€ 35,22/1kg
€ 25,71
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Kamis kruidenmix voor varkensnek, 70 gram
Kamis kruidenmix voor varkensnek, 70 gram
€ 36,14/1l
€ 2,53
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van AKPI Njangsa, Wama, Djansang kruidenmix (100g)
AKPI Njangsa, Wama, Djansang kruidenmix (100g)
€ 44,00/1kg
3,8Gemiddelde beoordeling: 3,8 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 4,40
Verkoper: Cheapsales
Productafbeelding van Appetita Kruidenmix voor Bigos, traditioneel Pools gerecht, 20 gram
Appetita Kruidenmix voor Bigos, traditioneel Pools gerecht, 20 gram
€ 113.000,00/1kg
€ 2,26
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Kamis kruidenmix voor aardappelgerechten, 20 gram
Kamis kruidenmix voor aardappelgerechten, 20 gram
€ 55,50/1l
€ 1,40
-20%
€ 1,11
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Harissa kruidenmix van Kotányi, 20 gram
Harissa kruidenmix van Kotányi, 20 gram
€ 4,76/1kg
€ 1,25
-4%
€ 1,19
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Tonijnmousse met chili, 180 gram - Colimena
Tonijnmousse met chili, 180 gram - Colimena
€ 62,22/1kg
€ 12,32
-9%
€ 11,20
Verkoper: italia-genuss
Productafbeelding van Kruidenmix voor gehakt, Prymat, 20 gram
Kruidenmix voor gehakt, Prymat, 20 gram
€ 27,00/1l
€ 0,57
-5%
€ 0,54
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Kotányi Kruidenmix voor de grill, knoflavoor, 25 gram
Kotányi Kruidenmix voor de grill, knoflavoor, 25 gram
€ 4,64/1kg
€ 1,22
-4%
€ 1,16
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Kamis kruidenmix voor Tzatziki saus, 20 gram
Kamis kruidenmix voor Tzatziki saus, 20 gram
€ 55,50/1l
€ 1,11
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Prymat Kruidenmix voor Kebab en Gyros, 30 gram
Prymat Kruidenmix voor Kebab en Gyros, 30 gram
€ 16,00/1l
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 0,67
-4%
€ 0,64
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Makreelfilets in tomatensaus, 170g, Fisherking
Makreelfilets in tomatensaus, 170g, Fisherking
€ 14,53/1kg
€ 2,90
-4%
€ 2,76
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van KOTÁNYI 893369 KOTÁNYI Pfeffer Gewürz, 40,0 g
KOTÁNYI 893369 KOTÁNYI Pfeffer Gewürz, 40,0 g
€ 747,50/1kg
€ 29,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Kamis kruidenmix voor zuurkoolsoep en bietensoep, 20 gram
Kamis kruidenmix voor zuurkoolsoep en bietensoep, 20 gram
€ 82,00/1l
€ 1,73
-5%
€ 1,64
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Bolognese kruidenmix biologisch, 40 g, SONNENTOR
Bolognese kruidenmix biologisch, 40 g, SONNENTOR
€ 125,25/1kg
€ 5,14
-2%
€ 5,01
Verkoper: KoopjesDrogisterij

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Sól Samardała is een traditioneel Bulgaars mengsel van zout en kruiden.

Het wordt voornamelijk gebruikt voor vlees en groenten als smaakmaker.

Inhoud
0.03 l
Ingrediënten
Zwarte olijven met bergkruiden
Gewicht
40 g
Levensmiddelenbedrijven
Producent : Bioset LTD. Bulgaria
Verkoopbenaming
Sól Samardała: Traditionele Bulgaarse kruidenmix, 40 gram
Fabrikant
Bioset
EAN
3800081401584

Inhoud
0.03 l
Ingrediënten
Zwarte olijven met bergkruiden
Gewicht
40 g
Levensmiddelenbedrijven
Producent : Bioset LTD. Bulgaria
Verkoopbenaming
Sól Samardała: Traditionele Bulgaarse kruidenmix, 40 gram
Fabrikant
Bioset
EAN
3800081401584
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van La Chinata, gerookte peper met pittige smaak, DOP, 70g
La Chinata, gerookte peper met pittige smaak, DOP, 70g
€ 104,71/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 7,33
Verkoper: SpiritsFlavour
Productafbeelding van Zwarte komijnzaad, 1 kg, hele zaden, Nigella Sativa, bakspecerij, puur natuur, veganistisch, GiDeli
Zwarte komijnzaad, 1 kg, hele zaden, Nigella Sativa, bakspecerij, puur natuur, veganistisch, GiDeli
€ 11,98/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 11,98
Gratis bezorging
Verkoper: Posh
Productafbeelding van Knorr kruidenmix voor vlees, 600 gram
Knorr kruidenmix voor vlees, 600 gram
€ 33,33/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 21,05
-4%
€ 20,00
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Wiberg Ursalz, puur, fijn zout in de "Aromatresor" verpakking, fijn keukenzout, 1350g
Wiberg Ursalz, puur, fijn zout in de "Aromatresor" verpakking, fijn keukenzout, 1350g
€ 14,51/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 19,59
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van AKPI Njangsa, Wama, Djansang kruidenmix (500g)
AKPI Njangsa, Wama, Djansang kruidenmix (500g)
€ 220,00/1l
3,8Gemiddelde beoordeling: 3,8 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 22,00
Verkoper: Cheapsales
Productafbeelding van Maggi® 12417927 Maggi® Rôtidor Fleisch Gewürzmischung, 1,0 kg
Maggi® 12417927 Maggi® Rôtidor Fleisch Gewürzmischung, 1,0 kg
€ 32,32/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 29,09
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Szarena Zout, traditionele Bulgaarse kruidenmix uit de bergen, 40 gram
Szarena Zout, traditionele Bulgaarse kruidenmix uit de bergen, 40 gram
€ 62,50/1kg
€ 2,50
Verkoper: Inaris_International
Productafbeelding van WIBERG 2168255009 WIBERG Meersalz Flocken sonnengetrocknet Salz, 350,0 g
WIBERG 2168255009 WIBERG Meersalz Flocken sonnengetrocknet Salz, 350,0 g
€ 40,40/1kg
€ 14,14
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Caber Salamoia Bolognese 1 kg – Kruidenzout voor vlees, grill, aardappelen en groenten
Caber Salamoia Bolognese 1 kg – Kruidenzout voor vlees, grill, aardappelen en groenten
€ 7,88/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 7,88
Verkoper: SanmartiniStore
Productafbeelding van 1200 ml. Kruidenzout voor knapperige gerechten. WIB
1200 ml. Kruidenzout voor knapperige gerechten. WIB
€ 16,78/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 20,98
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Cape Herb and Spice Rub, Portugese Peri Peri kruidenzout, 100g
Cape Herb and Spice Rub, Portugese Peri Peri kruidenzout, 100g
€ 81,70/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 8,17
Verkoper: SpiritsFlavour
Productafbeelding van Vegeta, kruidenmix voor gerechten, 400 gram
Vegeta, kruidenmix voor gerechten, 400 gram
€ 9,42/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 3,97
-5%
€ 3,77
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Prymat Kruidenmix voor Kebab en Gyros, 30 gram
Prymat Kruidenmix voor Kebab en Gyros, 30 gram
€ 16,00/1l
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 0,67
-4%
€ 0,64
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Kucharek Poolse kruidenmix, 1000 gram
Kucharek Poolse kruidenmix, 1000 gram
€ 20,49/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 20,49
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
WARZYWA SUSZONE WŁOSZCZNA 100G TARGROCH
Targroch Gedroogd soepgroentemengsel, 100g verpakking
€ 5,00/1kg
€ 0,75
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Bio kardemom, volledig groen, 100 gram
Bio kardemom, volledig groen, 100 gram
€ 201,00/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 20,10
Gratis bezorging
Verkoper: Kamelur
Productafbeelding van TAJIN Scherp-fruitige chamoy-saus, 455 ml – Fruitig en kruidig | Mexicaanse fruitsaus voor snacks, barbecue en recepten + Verzekerde verzending
TAJIN Scherp-fruitige chamoy-saus, 455 ml – Fruitig en kruidig | Mexicaanse fruitsaus voor snacks, barbecue en recepten + Verzekerde verzending
€ 12,66/1kg
€ 5,76
Gratis bezorging
Verkoper: Heartforcards
Productafbeelding van GEDROOGD GROENTEMENGSEL 500g. Natuurlijke groentemix, merk Royal
GEDROOGD GROENTEMENGSEL 500g. Natuurlijke groentemix, merk Royal
€ 99,80/1l
€ 4,99
Verkoper: PHRoyal
Productafbeelding van Mexicaans zout met gedroogde wormen, speciaal voor mezcal, afkomstig uit Mexico. 2 porties van 4 gram
Mexicaans zout met gedroogde wormen, speciaal voor mezcal, afkomstig uit Mexico. 2 porties van 4 gram
€ 14,99
Verkoper: LaProve
Productafbeelding van Feinschmecker Deutschland - Wilde Hilde, 100 gram
Feinschmecker Deutschland - Wilde Hilde, 100 gram
€ 61,50/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 6,15
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Fuchs 6653076003 Hähnchen Gewürzsalz Gewürzmischung, 2,0 kg
Fuchs 6653076003 Hähnchen Gewürzsalz Gewürzmischung, 2,0 kg
€ 9,66/1kg
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 19,32
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Kruidenmix voor pasta, Aglio Olio e Peperoncino, 80 gram
Kruidenmix voor pasta, Aglio Olio e Peperoncino, 80 gram
€ 50,13/1l
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 4,01
Verkoper: ItalianGourmetShop
Productafbeelding van Ostmann Gewürze Kardamom in der Schale gemahlen 7,5 g
Ostmann Gewürze Kardamom in der Schale gemahlen 7,5 g
€ 1.364,00/1kg
€ 10,23
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Gist voor distillatie - Coobra 48 Extreme 135g, Turbogist, Turbogist
Gist voor distillatie - Coobra 48 Extreme 135g, Turbogist, Turbogist
€ 0,58/1l
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 14,40
15% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van Kucharek Poolse kruidenmix, 200g - 1 zak
Kucharek Poolse kruidenmix, 200g - 1 zak
€ 6,19/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 1,37
-5%
€ 1,30
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Crème van Parmigiano-Reggiano met lamsvlees Bianchetto, 170 gram
Crème van Parmigiano-Reggiano met lamsvlees Bianchetto, 170 gram
€ 84,82/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 14,42
Verkoper: ItalianGourmetShop
Productafbeelding van Caber kruidenmix met jodiumhoudend zout, geschikt voor rood vlees, 125 gram
Caber kruidenmix met jodiumhoudend zout, geschikt voor rood vlees, 125 gram
€ 27,84/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 3,48
Verkoper: SanmartiniStore
Productafbeelding van Maggi® 12332512 Maridor Fisch Gewürzmischung, 1,0 kg
Maggi® 12332512 Maridor Fisch Gewürzmischung, 1,0 kg
€ 28,30/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 28,30
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Cenovis Bio Cenofix, universele strooiprepareer, 200g
Cenovis Bio Cenofix, universele strooiprepareer, 200g
€ 77,50/1kg
2,7Gemiddelde beoordeling: 2,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 15,50
Gratis bezorging
Verkoper: Kamelur

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.