Royal Family Mochi Chocolade, smaak: chocolade, 180g

€ 4,93

€ 27,39 / 1kg

plus € 14,90 verzendkosten

Naar huis en naar afhaalstations

vr 2 – ma 5 oktober
Onze bestedeals
Overig snoepgoed & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Royal Family Mochi, romige kokosvariant, 120g
Royal Family Mochi, romige kokosvariant, 120g
€ 31,92/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 3,83
Verkoper: Unicat-Candy
Productafbeelding van Mochi Royal Family, vanillecrème, 8 stuks (120 g)
Mochi Royal Family, vanillecrème, 8 stuks (120 g)
€ 31,92/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 3,83
Verkoper: Unicat-Candy
Productafbeelding van Mochi, romige Matcha Latte, Royal Family, 120 gram
Mochi, romige Matcha Latte, Royal Family, 120 gram
€ 31,92/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 3,83
Verkoper: Unicat-Candy
Productafbeelding van Royal Family Mochi, pindakaasvulling, crème, individueel verpakt, 120g
Royal Family Mochi, pindakaasvulling, crème, individueel verpakt, 120g
€ 31,92/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 3,83
Verkoper: Unicat-Candy
Productafbeelding van Koninklijke Familie Custard Mochi, 110g
Koninklijke Familie Custard Mochi, 110g
€ 29,82/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 3,28
Verkoper: Unicat-Candy
Productafbeelding van Royal Family Mochi Tiramisu en Crème, 8 individueel verpakte porties van 120 gram
Royal Family Mochi Tiramisu en Crème, 8 individueel verpakte porties van 120 gram
€ 31,92/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 3,83
Verkoper: Unicat-Candy
Productafbeelding van Royal Family Mochi Tiramisu & Crème Smaak, 180g
Royal Family Mochi Tiramisu & Crème Smaak, 180g
€ 27,39/1kg
€ 4,93
Verkoper: Unicat-Candy
Productafbeelding van Royal Family Custard Mochi - Citroen, 110g
Royal Family Custard Mochi - Citroen, 110g
€ 29,82/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 3,28
Verkoper: Unicat-Candy
Productafbeelding van Royal Family Mochi, gezouten karamel, 180g
Royal Family Mochi, gezouten karamel, 180g
€ 27,39/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 4,93
Verkoper: Unicat-Candy
Productafbeelding van Royal Family Mochi, muntsmaak met chocoladestukjes, 180g
Royal Family Mochi, muntsmaak met chocoladestukjes, 180g
€ 27,39/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 4,93
Verkoper: Unicat-Candy
Productafbeelding van Royal Family Mochi Maple Pancake, 180 gram
Royal Family Mochi Maple Pancake, 180 gram
€ 27,39/1kg
€ 4,93
Verkoper: Unicat-Candy
Productafbeelding van Aziatische snoepdoos – Mix van 20 snacks uit Japan, Korea en China | Met mochi, Pocky en meer | Aziatische snackdoos | +Heartforcards verzendbescherming
Aziatische snoepdoos – Mix van 20 snacks uit Japan, Korea en China | Met mochi, Pocky en meer | Aziatische snackdoos | +Heartforcards verzendbescherming
€ 53,10/1kg
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 26,55
Gratis bezorging
Verkoper: Heartforcards
Productafbeelding van Lonka Fudge Vanille - 1 x 2 kilo
Lonka Fudge Vanille - 1 x 2 kilo
€ 10,85/1kg
€ 21,70
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van Royal Family Mochi – Romige kokos- en chocoladesmaak – 8 stuks – 2x120g + Hartelijke wenskaarten. Verpakt met verzendbescherming
Royal Family Mochi – Romige kokos- en chocoladesmaak – 8 stuks – 2x120g + Hartelijke wenskaarten. Verpakt met verzendbescherming
€ 33,63/1kg
€ 8,07
Gratis bezorging
Verkoper: Heartforcards
Productafbeelding van Küchle Knabber Eetbaar papier, 4 kleuren, 625g - Verschillende smaken
Küchle Knabber Eetbaar papier, 4 kleuren, 625g - Verschillende smaken
€ 59,97/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 37,78
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Lonka Fudge Vanille - 2 x 2 kilo
Lonka Fudge Vanille - 2 x 2 kilo
€ 11,00/1kg
€ 45,95
-4%
€ 44,00
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van Przysnacki Chrupki met linzen, ui en room, 80 gram
Przysnacki Chrupki met linzen, ui en room, 80 gram
€ 32,63/1kg
€ 3,12
-16%
€ 2,61
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Papagena kokosbolletjes met citroencrème, 120 gram
Papagena kokosbolletjes met citroencrème, 120 gram
€ 15,50/1kg
€ 1,86
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Wawel Koningsmelk, vanille, 300g
Wawel Koningsmelk, vanille, 300g
€ 25,32/1kg
€ 9,06
-4%
€ 8,61
Verkoper: Katomix

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Royal Family Mochi Chocolade Smaak 180g - Aziatische rijstcake met een zachte chocoladesmaak

Met de Royal Family Mochi Chocolate Flavour 180g ervaart u een onweerstaanbare combinatie van traditionele Aziatische baktechniek en de populaire smaak van heerlijke chocolade. Deze zoete rijstkoekjes uit Taiwan combineren de typisch taaie textuur van mochi met een romige, chocoladige vulling - perfect voor iedereen die van chocolade houdt en graag nieuwe smaakervaringen ontdekt.

Of het nu als exotisch dessert, bijzondere snack of zoete traktatie is - deze chocolade mochi's bieden u een echte smaakervaring.


Chocolade ontmoet zacht, plakkerig rijstdeeg

De Royal Family Mochis bestaan uit zacht, elastisch plakkerig rijstdeeg (gemaakt van rijstmeel), zoals u dat kent uit de Aziatische keuken. In het midden bevindt zich een aangenaam zoete, chocoladige crèmevulling, die heerlijk samengaat met de delicate textuur van het deeg.

De handige verpakking met 180g inhoud bevat meerdere kleine mochi's en is ideaal om tussendoor te eten, om te delen of om te proeven - perfect voor liefhebbers van Aziatische zoetigheden en iedereen die graag iets nieuws proeft.


Wat maakt Royal Family Mochi Chocolate zo bijzonder?

  • Mochi met een delicate chocoladesmaak – romig, zacht en zoet.

  • Oorspronkelijk uit Taiwan – authentiek Aziatisch recept.

  • Verpakking van 180g – ideaal om te snacken, te delen of te proeven.

  • Exotische snack of liefdevol cadeau-idee.

  • Trendy zoetigheid uit Azië – perfect voor fijnproevers en nieuwsgierigen.


Perfect voor zoeteklappertjes en chocoladefans

De Royal Family Mochi Chocolate Flavour is ideaal voor iedereen die van zoete snacks houdt met een exotische twist. Of je nu je gasten een bijzondere dessert wilt aanbieden, je snoepdoos wilt opfleuren met een hoogtepunt, of gewoon zin hebt in iets anders dan klassieke pralines – deze chocolademochi's zorgen gegarandeerd voor enthousiasme.

De combinatie van traditioneel mochi-deeg en een delicate chocoladevulling biedt een compleet nieuwe smaakervaring – vooral lekker bij thee, koffie of als een zoete afsluiting van een speciale maaltijd.

Ingrediënten: Tapiocasiroop, suiker, romige bereiding met chocoladesmaak (palmolie, suiker, cacaopoeder, cacaoboter, sojapulver, emulgatoren (E322 (SOJA), E471), aroma, zout), 10% kleefrijst, gemodificeerde zetmeel, *trehalose, cacaopoeder, palmolie, emulgator (E471), aroma, zout, aardappelzetmeel, conserveermiddel (E202)

*Trehalose is een bron van glucose

Allergenen: Soja. Kan sporen bevatten van pinda's, melk, noten en sesam.

Energie:1569 kJ / 372 kcal
Vet:8 g
waarvan verzadigde vetzuren:2,1 g
Koolhydraten:73 g
waarvan suikers:23 g
Eiwit:0,2 g
Zout:0,03 g
Land van herkomst:Taiwan
Ingrediënten
Tapiocasyroop, suiker, romige bereiding met chocoladesmaak (palmolie, suiker, cacaopoeder, cacaoboter, sojapuree, emulgatoren (E322 (SOJA), E471), aroma, zout), 10% kleefrijst, gemodificeerde zetmeel, *trehalose, cacaopoeder, palmolie, emulgator (E471), aroma, zout, aardappelzetmeel, conserveermiddel (E202). *Trehalose is een bron van glucose
Voedingswaarde
Voedingswaarde per 100g Energie: 1569 kJ / 372 kcal Vet: 8 g waarvan verzadigde vetzuren: 2,1 g Koolhydraten: 73 g waarvan suikers: 23 g Eiwit: 0,2 g Zout: 0,03 g Land van herkomst Taiwan
Gewicht
180 g
Levensmiddelenbedrijven
Unicat Candy - Erlochweg 2 - 64832 Babenhausen
Verkoopbenaming
Mochi met chocoladesmaak
Fabrikant
Royal Family
EAN
4711931036865

Ingrediënten
Tapiocasyroop, suiker, romige bereiding met chocoladesmaak (palmolie, suiker, cacaopoeder, cacaoboter, sojapuree, emulgatoren (E322 (SOJA), E471), aroma, zout), 10% kleefrijst, gemodificeerde zetmeel, *trehalose, cacaopoeder, palmolie, emulgator (E471), aroma, zout, aardappelzetmeel, conserveermiddel (E202). *Trehalose is een bron van glucose
Voedingswaarde
Voedingswaarde per 100g Energie: 1569 kJ / 372 kcal Vet: 8 g waarvan verzadigde vetzuren: 2,1 g Koolhydraten: 73 g waarvan suikers: 23 g Eiwit: 0,2 g Zout: 0,03 g Land van herkomst Taiwan
Gewicht
180 g
Levensmiddelenbedrijven
Unicat Candy - Erlochweg 2 - 64832 Babenhausen
Verkoopbenaming
Mochi met chocoladesmaak
Fabrikant
Royal Family
EAN
4711931036865
Gaat ook goed samen met
Bestseller
Productafbeelding van Tic Tac 75 Mini – Munt & Sinaasappel | Grote verpakking met 75 mini-verpakkingen | 255 g + Verpakkingsbescherming voor verzending
Tic Tac 75 Mini – Munt & Sinaasappel | Grote verpakking met 75 mini-verpakkingen | 255 g + Verpakkingsbescherming voor verzending
€ 45,22/1kg
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 11,53
Gratis bezorging
Verkoper: Heartforcards
Productafbeelding van Kinder Milkredible melkbonbons met een romige vulling, 23,4g + Heartforcards® verzendbescherming
Kinder Milkredible melkbonbons met een romige vulling, 23,4g + Heartforcards® verzendbescherming
€ 174,36/1kg
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 4,08
Gratis bezorging
Verkoper: Heartforcards
Productafbeelding van Wilhelmina Fris Zoete Pepermunt - 1 kilo
Wilhelmina Fris Zoete Pepermunt - 1 kilo
€ 14,55/1kg
€ 14,55
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van Roshen Milky Splash, toffee-bonbons, 1 kg
Roshen Milky Splash, toffee-bonbons, 1 kg
€ 25,27/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 27,99
-9%
€ 25,27
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Toblerone Adventskalender, 200 gram
Toblerone Adventskalender, 200 gram
€ 119,40/1kg
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 23,88
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Mieszko Michaszki, snoepjes met noten, 260 gram
Mieszko Michaszki, snoepjes met noten, 260 gram
€ 17,85/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 4,88
-4%
€ 4,64
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van FRITT 332399 FRITT Fruchtgummi 30x 70,0 g, 30 St.
FRITT 332399 FRITT Fruchtgummi 30x 70,0 g, 30 St.
€ 22,96/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 48,22
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Ferrero Kinder Tronky (5 repen, verpakking van 90 gram)
Ferrero Kinder Tronky (5 repen, verpakking van 90 gram)
€ 46,44/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 4,18
Gratis bezorging
Verkoper: Heartforcards
Productafbeelding van Adventskalender voor luiers
Adventskalender voor luiers
€ 121,87/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 9,14
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Spencer & Fleetwood - Candy Dames Strong
Spencer & Fleetwood - Candy Dames Strong
€ 118,76/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 17,22
Verkoper: LBD
Productafbeelding van Kadayif Engelshaar – Geroosterde deegstrengen, 2x200g | Perfect voor desserts & Dubai-chocolade + Hartvormige kaarten, verzendbescherming
Kadayif Engelshaar – Geroosterde deegstrengen, 2x200g | Perfect voor desserts & Dubai-chocolade + Hartvormige kaarten, verzendbescherming
€ 0,02/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 6,39
Gratis bezorging
Verkoper: Heartforcards
Productafbeelding van Snoepzakje voor poses
Snoepzakje voor poses
€ 73,67/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 15,47
Verkoper: LBD
Productafbeelding van Hele Harderkuit (Bottarga di Muggine), ongeveer 85 g
Hele Harderkuit (Bottarga di Muggine), ongeveer 85 g
€ 228,94/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 19,46
Verkoper: ItalianGourmetShop
Productafbeelding van Lonka Fudge Drop - 1 kilo
Lonka Fudge Drop - 1 kilo
€ 16,25/1kg
€ 16,25
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
PRZEKĄSKA ROLL EAT & PLAY JABŁKO - GRUSZKA Z ZABAWKĄ BEZGLUTENOWA 20 g - BOB SNAIL
EET- EN SPEELSNACK: SLAK APFEL - PERENMET SPEELGOED 20 g - BOB SLAK
€ 102,50/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 2,92
-29%
€ 2,05
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Nestlé 12493680 Nestlé Choclait Chips Original Schokolade 115,0 g
Nestlé 12493680 Nestlé Choclait Chips Original Schokolade 115,0 g
€ 89,30/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 10,27
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Ahoj-Brause 189502 Ahoj-Brause Ahoj BRAUSE-PULVER Brause 100 St./580,0 g
Ahoj-Brause 189502 Ahoj-Brause Ahoj BRAUSE-PULVER Brause 100 St./580,0 g
€ 49,12/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 28,49
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Belvoir Siciliaanse citroen- en limo-siroop, 500 ml – Natuurlijke fruitsiroop, verfrissend
Belvoir Siciliaanse citroen- en limo-siroop, 500 ml – Natuurlijke fruitsiroop, verfrissend
€ 13,84/1kg
€ 6,92
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van BUSSY Wassereis Mix 30034 10x40ml
BUSSY Wassereis Mix 30034 10x40ml
€ 56,02/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 22,41
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Storck Toffifee, verpakking met 48 chocoladepralines, 400g
Storck Toffifee, verpakking met 48 chocoladepralines, 400g
€ 36,05/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 14,42
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van True Dates: Medjoul dadels, zure watermeloen, zoete en zachte dadels, 100g
True Dates: Medjoul dadels, zure watermeloen, zoete en zachte dadels, 100g
€ 199,20/1kg
€ 19,92
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Wawel Koningsmelk, vanille, 300g
Wawel Koningsmelk, vanille, 300g
€ 25,32/1kg
€ 9,06
-4%
€ 8,61
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van MARLENKA® Triopack Honing Snacks, 3 x 50 gram
MARLENKA® Triopack Honing Snacks, 3 x 50 gram
€ 27,53/1kg
€ 4,13
Verkoper: eMarlenka
Productafbeelding van Olvarit Banaan, babyvoeding, geschikt voor kinderen vanaf 4 maanden, 125g - zonder toegevoegde suiker, glutenvrij, natuurlijke ingrediënten
Olvarit Banaan, babyvoeding, geschikt voor kinderen vanaf 4 maanden, 125g - zonder toegevoegde suiker, glutenvrij, natuurlijke ingrediënten
€ 11,76/1kg
€ 1,51
-2%
€ 1,47
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van 6x Nusspli - Het origineel | Noten-, nougat- en roomvulling
6x Nusspli - Het origineel | Noten-, nougat- en roomvulling
€ 13,12/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 31,48
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van SUNTAT Burma Kadayif, geroosterde deegstrengen, 250g
SUNTAT Burma Kadayif, geroosterde deegstrengen, 250g
€ 338,64/1kg
€ 84,66
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van Feiny Biscuit Koekmengsel, 400 gram
Feiny Biscuit Koekmengsel, 400 gram
€ 8,10/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 3,24
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van De Ruijter Chocolade Strooisel: 1 pak
De Ruijter Chocolade Strooisel: 1 pak
€ 26,92/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 10,50
Gratis bezorging
Verkoper: KeplerInnovation
Productafbeelding van WEEKSY chocoladekoekjes, 120g
WEEKSY chocoladekoekjes, 120g
€ 71,38/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 11,42
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 3 beoordelingen
Beoordeeld op 11 juni 2026 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Goed
Beoordeeld op 17 september 2026 op
Geverifieerde aankoop
Beoordeeld op 22 juni 2026 op
Geverifieerde aankoop