Gewicht:

454 g
  • 454 g
  • 908 g

Polleo Sport Micellaire Caseïne 454 g - Vanille-ijs smaak

€ 27,99

€ 61,65 / 1kg

plus € 4,99 verzendkosten

Naar huis en naar afhaalstations

wo 7 – ma 12 oktober
Onze bestedeals
Proteïnen & Eiwitten & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Applied Nutrition | Micellaire Caseïne Proteïne, Chocolade Smaak
Applied Nutrition | Micellaire Caseïne Proteïne, Chocolade Smaak
€ 51,95/1l
€ 93,51
Gratis bezorging
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van MyProtein | Sojaproteïne-isolaat, vanille-smaak
MyProtein | Sojaproteïne-isolaat, vanille-smaak
€ 24,15/1l
€ 25,12
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Olimp Sport Nutrition | GLUTAMINE XPLODE, smaak: sinaasappel
Olimp Sport Nutrition | GLUTAMINE XPLODE, smaak: sinaasappel
€ 60,49/1kg
€ 37,20
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Micellaire Caseïne - 2000 g, chocoladesmaak
Micellaire Caseïne - 2000 g, chocoladesmaak
€ 45,31/1l
€ 90,61
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Polleo Sport Isotonisch, 500 g - Citroen-Limoen
Polleo Sport Isotonisch, 500 g - Citroen-Limoen
€ 29,98/1kg
€ 14,99
Verkoper: PolleoSport
Productafbeelding van Polleo Sport Soja-eiwit isolaat, 454 g - Vanille
Polleo Sport Soja-eiwit isolaat, 454 g - Vanille
€ 44,03/1kg
€ 19,99
Verkoper: PolleoSport
Productafbeelding van Polleo Sport 1st Whey, 454 g - Zonder smaak
Polleo Sport 1st Whey, 454 g - Zonder smaak
€ 66,06/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 29,99
Verkoper: PolleoSport
Productafbeelding van Polleo Sport Erwten- en Rijstproteïne, 454 g - Chocolade
Polleo Sport Erwten- en Rijstproteïne, 454 g - Chocolade
€ 48,44/1kg
€ 21,99
Verkoper: PolleoSport
Productafbeelding van SCITEC Nutrition | 100% Whey Isolaat, chocoladesmaak
SCITEC Nutrition | 100% Whey Isolaat, chocoladesmaak
€ 60.288,89/1kg
€ 54,26
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van GymBeam - Eiwitpoeder, 1000 g, vanille smaak
GymBeam - Eiwitpoeder, 1000 g, vanille smaak
€ 64,96/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 64,96
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Polleo Sport Premium Hydrowhey, 908 g - Zonder smaak
Polleo Sport Premium Hydrowhey, 908 g - Zonder smaak
€ 60,56/1kg
€ 54,99
Gratis bezorging
Verkoper: PolleoSport
Productafbeelding van SCITEC Nutrition | 100% Rundvleesproteïne, smaak: Chocolade - Amandel
SCITEC Nutrition | 100% Rundvleesproteïne, smaak: Chocolade - Amandel
€ 57,04/1l
€ 51,34
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van ALLNUTRITION Eiwitpoeder, Eiwit, Vanille, 510 g
ALLNUTRITION Eiwitpoeder, Eiwit, Vanille, 510 g
€ 91,10/1kg
€ 46,46
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Hydro Whey - 800 g, vanille
Hydro Whey - 800 g, vanille
€ 130,21/1kg
€ 104,17
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van MyProtein | Sojaproteïne-isolaat, chocoladesmaak
MyProtein | Sojaproteïne-isolaat, chocoladesmaak
€ 24,15/1l
€ 25,12
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van MICELLAIRE CASEÏNE, 900 g, chocolade- en cacaosmaak
MICELLAIRE CASEÏNE, 900 g, chocolade- en cacaosmaak
€ 77,55
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van BrainMax Lactosevrij Proteïnepoeder, Pindakaas Chocolade-Karamel smaak, 1000 g
BrainMax Lactosevrij Proteïnepoeder, Pindakaas Chocolade-Karamel smaak, 1000 g
€ 75,49
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van HYDRO WHEY, 1600 g, vanille
HYDRO WHEY, 1600 g, vanille
€ 91,49/1kg
€ 146,38
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van OstroVit | Whey Protein | 100% Whey Protein Concentraat, Chocolade smaak
OstroVit | Whey Protein | 100% Whey Protein Concentraat, Chocolade smaak
€ 49,14/1l
€ 98,28
Gratis bezorging
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van BODYLAB Whey Protein - 2000g - Kokosnoot
BODYLAB Whey Protein - 2000g - Kokosnoot
€ 62,42/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 127,54
-€ 2,70
€ 124,84
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

### DE EERSTE STANDAARD VOOR SUPPLEMENTEN. **Hoogwaardige formule met langzame afgifte** Me: First Micellar Casein is een melkproteïne met langzame vertering, afkomstig van koeienmelk van koeien die op Ierse weiden grazen. Het is rijk aan aminozuren, met name natuurlijke BCAA-aminozuren. Me First: Micellar Casein heeft een effectieve formule die gemakkelijk verteerbaar is en daardoor antikatabolisch werkt. **Muskelfriendelijk nachtproteïne** Caseïne staat ook bekend als "nachtproteïne", omdat het het beste is om voor het slapengaan in te nemen. Hierdoor heeft het caseïne de tijd om de aminozuren langzaam af te breken, zodat het lichaam de eiwitten kan synthetiseren. De opname van caseïne duurt tot wel acht uur. Gedurende deze tijd vermindert caseïne het afbraak van spieren en bevordert het de groei. Me: First Micellar Casein zorgt voor een langdurige toevoer van eiwitten aan het lichaam. Het is ontwikkeld door apothekers om lichaam en spieren te regenereren na intense inspanning of een langere periode zonder voedsel. **Langdurige formule eindelijk op de markt** De Me: First Micellar Casein-formule is ontwikkeld door voedingswetenschappers en getest bij sporters. Me First: De eerste Micellar Casein-formule is een hoogwaardig melkeiwit dat het lichaam langzaam opneemt. Het bevat geen GGO's of hormonen en heeft weinig koolhydraten. Het is al lang bewezen dat het gebruik van alleen caseïne of wei-eiwitten elkaar uitsluiten. Wetenschappers en voedingswetenschappers hebben lange tijd onderzoek gedaan naar de perfecte formule voor de beste resultaten, en ze zijn het erover eens dat het gebruik van caseïne en wei-eiwit een vooruitgang garandeert. Het innemen van caseïne in combinatie met Me: First Micellar Casein is de perfecte formule voor uitstekende resultaten. Een afgestreken schep caseïne bevat 24 g eiwit, en je kunt het eenvoudig mengen met water of toevoegen aan je favoriete smaak voor een romige shake. ## Kenmerken: * Volledig aminozuurprofiel * Draagt bij aan spiergroei * Draagt bij aan het behoud van spiermassa * Draagt bij aan de gezondheid van de botten * Eiwitmatrix met langzame afgifte * 24 g eiwit per maaltijd * Vermindert spierafbraak ## Bevat niet: * Kunstmatige kleurstoffen * Conserveermiddelen * Extra suiker * Gluten * Gehydrogeneerde oliën * Soja-eiwit ## Gebruik: Giet 200 ml water of melk in een shaker, voeg 1 afgestreken schep (30 g) poeder toe, goed schudden en drink voor het slapengaan of tussen de maaltijden. ## Verpakking: 454 g
Fabrikant
Me First
Gewicht
454 g
Ingrediënten
Mizellaire KASEÏNE [van melk, emulgator (sojalecithine)], magere cacaopoeder (10,50%), zout, aroma, verdikkingsmiddel (cellulosegom), zoetstof (sucralose).
Aanbevolen dosering
Voeg 200 ml water of melk in een shaker, voeg 1 afgestreken maatlepel (30 g) poeder toe, schud goed en consumeer voor het slapengaan of tussen de maaltijden.
Levensmiddelenbedrijven
Polleo Adria GmbH Samoborska cesta 134, 10000 Zagreb, Kroatien
Verkoopbenaming
Micellaire caseïne-eiwitpoeder
Verpakkingsinhoud
1 theelepel
EAN
3858892293744

Fabrikant
Me First
Gewicht
454 g
Ingrediënten
Mizellaire KASEÏNE [van melk, emulgator (sojalecithine)], magere cacaopoeder (10,50%), zout, aroma, verdikkingsmiddel (cellulosegom), zoetstof (sucralose).
Aanbevolen dosering
Voeg 200 ml water of melk in een shaker, voeg 1 afgestreken maatlepel (30 g) poeder toe, schud goed en consumeer voor het slapengaan of tussen de maaltijden.
Levensmiddelenbedrijven
Polleo Adria GmbH Samoborska cesta 134, 10000 Zagreb, Kroatien
Verkoopbenaming
Micellaire caseïne-eiwitpoeder
Verpakkingsinhoud
1 theelepel
EAN
3858892293744
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Wei-eiwit - Biotech USA - Protein Power (4 kg) - Chocoladesmaak
Wei-eiwit - Biotech USA - Protein Power (4 kg) - Chocoladesmaak
€ 25,39/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 101,57
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Voor jou: Eiwitrijke vanille
Voor jou: Eiwitrijke vanille
€ 78,71/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 59,03
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van ESN Flexpresso Protein 908g - Caramel smaak
ESN Flexpresso Protein 908g - Caramel smaak
€ 45,66/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 42,59
-2%
€ 41,55
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van ProActive Molkenproteïneconcentraat WPC 80, eiwitpoeder, 2,25 kg, smaak: witte chocolade
ProActive Molkenproteïneconcentraat WPC 80, eiwitpoeder, 2,25 kg, smaak: witte chocolade
€ 9,77/1kg
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 40
€ 21,99
Verkoper: RealPharm
Productafbeelding van Optimum Nutrition - Serious Mass 5450 g, vanille smaak
Optimum Nutrition - Serious Mass 5450 g, vanille smaak
€ 21,21/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 117,50
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van Meer voedingsstoffen, milkshake-stijl - 360g vanille-ijs
Meer voedingsstoffen, milkshake-stijl - 360g vanille-ijs
€ 56,39/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 20,30
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Powerstar PREMIUM WHEY 90 | 90% eiwit (droogbasis) | Whey-proteïneproduct 850 g | 55% CFM whey-isolaat & 45% CFM whey-concentraat | Eiwitpoeder, naturel
Powerstar PREMIUM WHEY 90 | 90% eiwit (droogbasis) | Whey-proteïneproduct 850 g | 55% CFM whey-isolaat & 45% CFM whey-concentraat | Eiwitpoeder, naturel
€ 117,92/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 100,23
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Eiwit 85 - 900g: Vanille. 30 porties. Poeder. Multi-componenten eiwit. Sojaproteïne. Caseïne. Tarwe-eiwit. Vitamine supplement
Eiwit 85 - 900g: Vanille. 30 porties. Poeder. Multi-componenten eiwit. Sojaproteïne. Caseïne. Tarwe-eiwit. Vitamine supplement
€ 27,67/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 55
€ 24,90
Verkoper: PEAK
Productafbeelding van Snickers Hi Protein Poeder - 875g
Snickers Hi Protein Poeder - 875g
€ 42,49/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 37,18
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Dymatize Super Mass Gainer - 2943 gram, rijke chocoladesmaak
Dymatize Super Mass Gainer - 2943 gram, rijke chocoladesmaak
€ 26.806,25/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 85,78
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Weider Premium Whey Protein - verkrijgbaar vanaf 2,3 kg in verschillende smaken - vanille - karamel
Weider Premium Whey Protein - verkrijgbaar vanaf 2,3 kg in verschillende smaken - vanille - karamel
€ 65,65/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 197,01
-€ 46,01
€ 151,00
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van Mutant Mass, Gainer, 6800 gram, artikelnummer 17868
Mutant Mass, Gainer, 6800 gram, artikelnummer 17868
€ 504,50/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 100,90
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Sunwarrior Warrior Blend - verschillende soorten - 750g - Vanille
Sunwarrior Warrior Blend - verschillende soorten - 750g - Vanille
€ 73,79/1l
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 55,34
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van MyProtein | Impact Whey Protein, natuurlijke chocoladesmaak
MyProtein | Impact Whey Protein, natuurlijke chocoladesmaak
€ 54,05/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 54,05
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Immortal Nutrition Proteïne 2000g poeder, WPC 66 porties - Aardbei - Multi-componenten proteïne
Immortal Nutrition Proteïne 2000g poeder, WPC 66 porties - Aardbei - Multi-componenten proteïne
€ 24,00/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 47,99
Verkoper: The-Fast-Order
Productafbeelding van DYMATIZE Whey Protein Poeder Shake ISO 100, gehydrolyseerd eiwit, smaak: Gourmet Chocolate, 576 gram
DYMATIZE Whey Protein Poeder Shake ISO 100, gehydrolyseerd eiwit, smaak: Gourmet Chocolate, 576 gram
€ 122,07/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 70,31
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Gainer voor spieropbouw, met eiwit, banaan smaak, 2270g
Gainer voor spieropbouw, met eiwit, banaan smaak, 2270g
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 20,34
-5%
€ 19,32
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van smap® + peptide 300 g – traal smakend proteïnepoeder
smap® + peptide 300 g – traal smakend proteïnepoeder
€ 129,83/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 41,95
-7%
€ 38,95
Verkoper: WR-Products
Karton Bite Power Proteinriegel Banane
Power System Protein Bar Bite Power Banaan, 32% eiwit, 24 stuks van 35g
€ 49,96/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 41,97
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van BrainMax Native Geitenproteïne, ongezoet, 500 gram
BrainMax Native Geitenproteïne, ongezoet, 500 gram
€ 122.499,99/1kg
€ 73,50
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van 100% Whey Premium, kokos met chocolade, 500g
100% Whey Premium, kokos met chocolade, 500g
€ 32,00/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 16,00
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Peak Performance Micellar Caseïne 900 g, vanille. Caseïne (nacht)proteïne. Heerlijke nachtproteïne, verrijkt met het spijsverteringsenzym lactase
Peak Performance Micellar Caseïne 900 g, vanille. Caseïne (nacht)proteïne. Heerlijke nachtproteïne, verrijkt met het spijsverteringsenzym lactase
€ 31,74/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 29,90
Verkoper: PEAK
Productafbeelding van Layenberger Fit+Feelgood Slanke Shake 396g - Chocolade - Noten
Layenberger Fit+Feelgood Slanke Shake 396g - Chocolade - Noten
€ 24,34/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 10,99
-12%
€ 9,64
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Scitec Nutrition Monster Pak, 40 zakjes
Scitec Nutrition Monster Pak, 40 zakjes
€ 164,20/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 45,22
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van KBruShop Choco-Shake maaltijdvervanger, 520 g. Farmasi Nutriplus Whey Protein, veganistisch
KBruShop Choco-Shake maaltijdvervanger, 520 g. Farmasi Nutriplus Whey Protein, veganistisch
€ 14,42/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 74,99
10% Voucher
Gratis bezorging
Verkoper: KBruSHOP
Productafbeelding van Power System 26137 Power System BITE POWER 32% Proteinriegel 1 Riegel
Power System 26137 Power System BITE POWER 32% Proteinriegel 1 Riegel
€ 52,29/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 1,83
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van BODYLAB Whey Protein - 2000g - Neutrale smaak
BODYLAB Whey Protein - 2000g - Neutrale smaak
€ 63,69/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 131,98
-€ 4,60
€ 127,38
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van WAKEY Vitamine Koffeïne Energiezakjes, 100mg, Munt, 20 stuks
WAKEY Vitamine Koffeïne Energiezakjes, 100mg, Munt, 20 stuks
€ 549,50/1kg
€ 10,99
Verkoper: NIKCORP
Productafbeelding van ESN Designer Whey Protein, Poeder, Geconcentreerd wei-eiwit, Wei-eiwit isolaat, Noten, Melk, L-alanine, L-arginine, L-aspartaat, L-cysteine, L-glutaminezuur, L-glycine,..., Wei-eiwit mengsel 94% (Ultra-gefilterd wei-eiwit concentraat, Wei-eiwit gefilterd met microfiltratie..., 22 g)
ESN Designer Whey Protein, Poeder, Geconcentreerd wei-eiwit, Wei-eiwit isolaat, Noten, Melk, L-alanine, L-arginine, L-aspartaat, L-cysteine, L-glutaminezuur, L-glycine,..., Wei-eiwit mengsel 94% (Ultra-gefilterd wei-eiwit concentraat, Wei-eiwit gefilterd met microfiltratie..., 22 g)
€ 40,91/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 51,03
-27%
€ 37,15
Verkoper: KoopjesDrogisterij

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.