Waterverf in tubes, 16 stuks, elk 2,5 ml

€ 18,10

€ 144,80 / 1kg

plus € 14,99 verzendkosten

Bij jou thuis

di 6 – do 8 oktober
Onze bestedeals
Overige hobbyverf & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Creall Waterverf, geel, 500 ml
Creall Waterverf, geel, 500 ml
€ 21,98/1l
€ 13,49
-18%
€ 10,99
Verkoper: SpielzeugBetuwe
Productafbeelding van Glasverf 5+1 10ml
Glasverf 5+1 10ml
€ 249,90/1kg
€ 24,99
Gratis bezorging
Verkoper: Glemo
Productafbeelding van Farba_Acrylverf-12-1. Acrylverf. 12,20 ml
Farba_Acrylverf-12-1. Acrylverf. 12,20 ml
€ 0,58/1l
€ 11,61
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van Daler-Rowney 123900024, 22 ml, tube
Daler-Rowney 123900024, 22 ml, tube
€ 2.056,82/1l
€ 45,25
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van ESSDEE verf voor linoleum, 300 ml / parelmoerrose
ESSDEE verf voor linoleum, 300 ml / parelmoerrose
€ 76,37/1l
€ 22,91
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Rosa 221542: Set van 12 aquarelverf tubes, elk 20 ml
Rosa 221542: Set van 12 aquarelverf tubes, elk 20 ml
€ 17,71/1kg
€ 12,31
-5%
€ 11,69
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Rubinrode verf, 1000 ml
Rubinrode verf, 1000 ml
€ 10,35/1l
€ 10,35
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van Artina Crylic, set van 10 acrylverf tubes van 120 ml
Artina Crylic, set van 10 acrylverf tubes van 120 ml
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 28,99
-13%
€ 24,99
Gratis bezorging
Verkoper: brandvin
Productafbeelding van Acrylverf 200Ml, Zinkwit (01) 8030
Acrylverf 200Ml, Zinkwit (01) 8030
€ 23,00/1kg
€ 5,81
-4%
€ 5,52
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Strigo, witte verf, 1000 ml
Strigo, witte verf, 1000 ml
€ 5,37/1kg
€ 9,16
-4%
€ 8,75
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van Acrylverf revitalisator 60 ml / Revitalisator voor acrylverf 60 ml
Acrylverf revitalisator 60 ml / Revitalisator voor acrylverf 60 ml
€ 237,67/1l
€ 14,26
Verkoper: Social-Discount
Productafbeelding van Pebeo Kristalvernis, 75 ml
Pebeo Kristalvernis, 75 ml
€ 145,20/1l
€ 10,89
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van 12 pastelolieverfkleuren
12 pastelolieverfkleuren
€ 3,96
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van Glasverf 9+1 22ml
Glasverf 9+1 22ml
€ 53,73/1kg
€ 16,12
Verkoper: ADI_Global_Store
Productafbeelding van Temperakleur, penseelverf, geel, 120 ml
Temperakleur, penseelverf, geel, 120 ml
€ 16,15
Gratis bezorging
Verkoper: BayMeNoW
Productafbeelding van Pebeo Inleidingsset voor marmeringstechniek, 6 x 20 ml.
Pebeo Inleidingsset voor marmeringstechniek, 6 x 20 ml.
€ 198,42/1l
€ 23,81
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Marabu beschermlak 856, 250 ml
Marabu beschermlak 856, 250 ml
€ 67,48/1l
€ 16,87
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Artistieke acrylverfset 24 kleuren 12 ml
Artistieke acrylverfset 24 kleuren 12 ml
€ 1.760,00/1l
€ 21,12
Verkoper: Drogisterijplus-nl
Productafbeelding van Rosa 134122: Set van 12 textielverfjes, elk 20 ml
Rosa 134122: Set van 12 textielverfjes, elk 20 ml
€ 56,39/1kg
€ 22,56
-5%
€ 21,43
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Artina Acrylverfset, 24 kleuren, 500 ml
Artina Acrylverfset, 24 kleuren, 500 ml
€ 8,75/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 23
€ 117,99
-€ 13,00
€ 104,99
Gratis bezorging
Verkoper: brandvin

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Hier presenteren wij de ROSA Studio aquarelverfsets, een fantastische nieuwigheid voor studenten, deelnemers aan kunstcursussen en amateurkunstenaars! De ROSA Studio aquarelverven zijn speciaal ontworpen voor leren en oefenen. Gemaakt van hoogwaardige pigmenten en een natuurlijk bindmiddel op plantaardige basis met arabische gom, bieden deze verfsets levendige kleuren en een soepele applicatie. De meeste kleuren in de set zijn enkelpigment, wat het ontdekken en experimenteren met het mengen van kleuren bevordert. De verf droogt tot een prachtig mat oppervlak, wat uw kunstwerken een vleugje elegantie en sfeer geeft. Belangrijkste kenmerken: * Basis kleuren die gemakkelijk te mengen zijn en een breed scala aan tinten creëren. * Hoogwaardige pigmenten voor heldere en transparante lagen. * Veelzijdige verf die gelaagd kan worden voor zowel intense als subtiele effecten. * Natuurlijk bindmiddel op plantaardige basis met arabische gom voor een soepele applicatie en flexibiliteit. * Traditioneel natuurlijk droogproces voor gemakkelijk opnieuw bevochtigen en mengen. De ROSA Studio aquarelverfsets, ontwikkeld in samenwerking met docenten van kunstopleidingen in Oekraïne, zijn de ideale keuze voor beginnende kunstenaars.
Kleur
Roze
Fabrikant
ROSA
Aantal stuks
16
Gewicht
0.125 kg
EAN
4823098518044
MPN (Manufacturer Part Number)
340204

Kleur
Roze
Fabrikant
ROSA
Aantal stuks
16
Gewicht
0.125 kg
EAN
4823098518044
MPN (Manufacturer Part Number)
340204
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Artina Set van 48 pastelkrijtjes, Pasteo Master Serie
Artina Set van 48 pastelkrijtjes, Pasteo Master Serie
€ 30,75/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 17,99
-11%
€ 15,99
Gratis bezorging
Verkoper: brandvin
Productafbeelding van Creative Deco Professionele Acryl Matte Lak, 500 ml Fles
Creative Deco Professionele Acryl Matte Lak, 500 ml Fles
€ 39,91/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 21,95
Gratis bezorging
Verkoper: CreativeBrandsEU
Productafbeelding van ARTIFY 24-delige penselenset met etui - geschikt voor acryl, olie, aquarel en gouache
ARTIFY 24-delige penselenset met etui - geschikt voor acryl, olie, aquarel en gouache
€ 259,75/1kg
€ 51,95
Gratis bezorging
Verkoper: Dilemma_Flex
Productafbeelding van Marabu 1115000000087, kleur "Porselein & Glas, glanzend", startset
Marabu 1115000000087, kleur "Porselein & Glas, glanzend", startset
€ 1.258,67/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 18,88
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Echos Color 77.0 Haarverf, 100 ml
Echos Color 77.0 Haarverf, 100 ml
€ 42,40/1l
€ 4,24
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van edding 5200 Permanente spuitverf, premium kwaliteit, acrylverf, verkeerswit, mat, 200 ml
edding 5200 Permanente spuitverf, premium kwaliteit, acrylverf, verkeerswit, mat, 200 ml
€ 40,45/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 15,83
-48%
€ 8,09
Verkoper: eu-bay_de
Productafbeelding van MAPEI® ULTRACARE Fuga Fresca 145, Sienaarde, 160 g. Verf voor het opfrissen van voegen
MAPEI® ULTRACARE Fuga Fresca 145, Sienaarde, 160 g. Verf voor het opfrissen van voegen
€ 52,81/1kg
€ 8,45
Verkoper: HARKO
Productafbeelding van KREUL Marmerverf "Magic Marble", set basiskleuren
KREUL Marmerverf "Magic Marble", set basiskleuren
€ 1.441,50/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 28,83
Gratis bezorging
Verkoper: PlanetHappy
Productafbeelding van KNORR prandell 216927200 - 5 eierverfkralen, oplosbaar in koud water
KNORR prandell 216927200 - 5 eierverfkralen, oplosbaar in koud water
€ 24,85/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 44,38
Gratis bezorging
Verkoper: FTT_Distribution_GmbH
Productafbeelding van Artina XXL, complete verfset met 188 onderdelen, inclusief verfkist en tafelstatief Vincent, 188-delig.
Artina XXL, complete verfset met 188 onderdelen, inclusief verfkist en tafelstatief Vincent, 188-delig.
€ 15,25/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 53,99
Gratis bezorging
Verkoper: brandvin
Productafbeelding van Artina Acrylverfset, 24 kleuren, 120 ml
Artina Acrylverfset, 24 kleuren, 120 ml
€ 366,58/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 43,99
Gratis bezorging
Verkoper: brandvin
Productafbeelding van Artina, complete kunstset met 30 onderdelen, inclusief kofferstatief Madrid.
Artina, complete kunstset met 30 onderdelen, inclusief kofferstatief Madrid.
€ 13,83/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 77,99
Gratis bezorging
Verkoper: brandvin
Productafbeelding van Artina 127-delige houtsnijset Bologna XXL, kunstenaarsset met hout, 127 stuks.
Artina 127-delige houtsnijset Bologna XXL, kunstenaarsset met hout, 127 stuks.
€ 17,72/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 55,99
Gratis bezorging
Verkoper: brandvin
Productafbeelding van Artina, complete verfset Florenz, in een verfdoos Florence, 28-delig.
Artina, complete verfset Florenz, in een verfdoos Florence, 28-delig.
€ 17,96/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 19
€ 36,99
Gratis bezorging
Verkoper: brandvin
Productafbeelding van Creative Deco 1000 ml Zand Beige Krijt-Verf
Creative Deco 1000 ml Zand Beige Krijt-Verf
€ 17,03/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 20
€ 57,42
-49%
€ 28,95
Gratis bezorging
Verkoper: CreativeBrandsEU
Productafbeelding van Creative Deco Professionele Acryl Glanslak, 500 ml Fles
Creative Deco Professionele Acryl Glanslak, 500 ml Fles
€ 41,73/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 22,95
Gratis bezorging
Verkoper: CreativeBrandsEU
Productafbeelding van Creative Deco Wit Gesso Acryl Primer, 1L
Creative Deco Wit Gesso Acryl Primer, 1L
€ 19,95/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 19,95
Gratis bezorging
Verkoper: CreativeBrandsEU
Productafbeelding van Artina Acrylverfset, 24 kleuren, 500 ml
Artina Acrylverfset, 24 kleuren, 500 ml
€ 8,75/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 23
€ 117,99
-€ 13,00
€ 104,99
Gratis bezorging
Verkoper: brandvin
Productafbeelding van Marabu 11150039070, verf voor "Porcelain & Glass", glanzend, 15 ml, wit
Marabu 11150039070, verf voor "Porcelain & Glass", glanzend, 15 ml, wit
€ 218,50/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 4,37
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Creative Deco Professionele Transparante Gesso Acryl Primer, 1L
Creative Deco Professionele Transparante Gesso Acryl Primer, 1L
€ 23,95/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 23,95
Gratis bezorging
Verkoper: CreativeBrandsEU
Productafbeelding van Marabu 11150039073, verf "Porcelain & Glass", glanzend, 15 ml, zwart
Marabu 11150039073, verf "Porcelain & Glass", glanzend, 15 ml, zwart
€ 218,50/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 4,37
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Artina, set van 24 stiften met een schildersezel, model Tessin
Artina, set van 24 stiften met een schildersezel, model Tessin
€ 10,29/1kg
€ 46,99
-10%
€ 41,99
Gratis bezorging
Verkoper: brandvin
Productafbeelding van Artina Acrylverfset, 10 stuks, 500 ml. Acrylverf met hoge pigmentatie
Artina Acrylverfset, 10 stuks, 500 ml. Acrylverf met hoge pigmentatie
€ 11,80/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 23
€ 58,99
Gratis bezorging
Verkoper: brandvin
Productafbeelding van Marabu 11150039125, verf "Porcelain & Glass", glanzend, 15 ml, kersenrood
Marabu 11150039125, verf "Porcelain & Glass", glanzend, 15 ml, kersenrood
€ 218,50/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 4,37
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van KREUL 43110 KREUL straatverf STREETY, 200 ml, set van 6
KREUL 43110 KREUL straatverf STREETY, 200 ml, set van 6
€ 28,42/1l
€ 34,10
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van KREUL Marmorierfarbe "Magic Marble", Set Metallicfarben
KREUL Marmorierfarbe "Magic Marble", Set Metallicfarben
€ 338,40/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 33,84
Gratis bezorging
Verkoper: PlanetHappy
Productafbeelding van KREUL Linoleumdrukset
KREUL Linoleumdrukset
€ 2.422,50/1l
€ 48,45
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Creative Deco Zwarte Gesso Acryl Primer, 1L
Creative Deco Zwarte Gesso Acryl Primer, 1L
€ 16,39/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 22,95
Gratis bezorging
Verkoper: CreativeBrandsEU

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Chinese kalligrafiepennen, een duurzame set, geschikt voor beginners
Chinese kalligrafiepennen, een duurzame set, geschikt voor beginners
€ 32,00
Gratis bezorging
Verkoper: Ladenza
€ 51,61/1kg
Productafbeelding van Acrylgverfset, 18 kleuren x 59 ml, met 10 penselen, waterbestendig, lichtecht, niet giftig
Acrylgverfset, 18 kleuren x 59 ml, met 10 penselen, waterbestendig, lichtecht, niet giftig
€ 55,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 34,78/1kg
Productafbeelding van Acryl stiften, geschikt voor steen, hout, glas, keramiek en canvas, verkrijgbaar in 48 kleuren
Acryl stiften, geschikt voor steen, hout, glas, keramiek en canvas, verkrijgbaar in 48 kleuren
€ 71,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 135,83/1kg
Productafbeelding van Airbrush-tatoeage-sjablonen, 97 designs, waterdicht, herbruikbaar, draagbaar, tijdelijke tatoeages, lichaamskunst, schilderkunst
Airbrush-tatoeage-sjablonen, 97 designs, waterdicht, herbruikbaar, draagbaar, tijdelijke tatoeages, lichaamskunst, schilderkunst
€ 23,00
Gratis bezorging5% Voucher
Verkoper: Ladenza
€ 230,00/1kg