Set van 8 grijze koekenpannen met deksel, met antiaanbaklaag, geschikt voor inductie, in de maten 16/20/24/28 cm, ideaal als cadeau

€ 87,98

Gratis bezorging

Bij jou thuis

wo 30 september – vr 2 oktober

Gratis retour – 14 dagen

Onze bestedeals
Koekenpannensets & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Panenset, keramisch, geschikt voor inductie, antiaanbaklaag, braadpannen, 20, 24 en 28 cm, beige, ovenbestendig, vaatwasmachinebestendig
Panenset, keramisch, geschikt voor inductie, antiaanbaklaag, braadpannen, 20, 24 en 28 cm, beige, ovenbestendig, vaatwasmachinebestendig
€ 209,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Set van 6 pannen met keramische coating, antiaanbaklaag, geschikt voor inductie, afmetingen 20/24/28 cm, groen, ovenbestendig
Set van 6 pannen met keramische coating, antiaanbaklaag, geschikt voor inductie, afmetingen 20/24/28 cm, groen, ovenbestendig
€ 209,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van 3-delige koekenpan-set met deksels, 24/28/32 cm, met antiaanbaklaag, geschikt voor inductie, vrij van
3-delige koekenpan-set met deksels, 24/28/32 cm, met antiaanbaklaag, geschikt voor inductie, vrij van
€ 165,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Spiegelkoekenpan voor inductiekookplaten, met glazen deksel, anti-aanbaklaag
Spiegelkoekenpan voor inductiekookplaten, met glazen deksel, anti-aanbaklaag
€ 57,40
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Pannen met deksel, 6 stuks
Pannen met deksel, 6 stuks
€ 9,90
Verkoper: IDEATOYS
Productafbeelding van GreenPan Smartshape pannen set, 20 cm en 28 cm, geschikt voor de oven, met anti-aanbaklaag
GreenPan Smartshape pannen set, 20 cm en 28 cm, geschikt voor de oven, met anti-aanbaklaag
€ 157,76
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Koekenpan, 24 cm, keramische antiaanbaklaag, geschikt voor inductie, ovenbestendig, vaatwasmachinebestendig, beige
Koekenpan, 24 cm, keramische antiaanbaklaag, geschikt voor inductie, ovenbestendig, vaatwasmachinebestendig, beige
€ 109,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Braadpan stoofpan met deksel Ø 24cm RVS geschikt voor alle warmtebronnen 4 L
Braadpan stoofpan met deksel Ø 24cm RVS geschikt voor alle warmtebronnen 4 L
€ 15,80
Verkoper: PartyKadoshop
Productafbeelding van Koekenpan, 20 cm, geschikt voor inductiekookplaten
Koekenpan, 20 cm, geschikt voor inductiekookplaten
€ 27,99
-24%
€ 21,05
Gratis bezorging
Verkoper: PlanetHappy
Productafbeelding van Anti-aanbak pannen set met deksels, 20 cm, 24 cm, 28 cm, inductie, zwart, met deksels
Anti-aanbak pannen set met deksels, 20 cm, 24 cm, 28 cm, inductie, zwart, met deksels
€ 148,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Kookset, panenset, 11-delig, keramisch, geschikt voor inductie, grijs, met glazen deksels, geschikt voor alle soorten fornuizen, vaatwasmachinebestendig
Kookset, panenset, 11-delig, keramisch, geschikt voor inductie, grijs, met glazen deksels, geschikt voor alle soorten fornuizen, vaatwasmachinebestendig
€ 201,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Koekenpan 22 cm, geschikt voor inductie, aluminium, met milieuvriendelijke antiaanbaklaag, vrij van
Koekenpan 22 cm, geschikt voor inductie, aluminium, met milieuvriendelijke antiaanbaklaag, vrij van
€ 53,15
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van NutriChef pannen set, 3-delig, 20/25/30 cm – Gietijzeren pannen, geschikt voor inductie, met antiaanbaklaag
NutriChef pannen set, 3-delig, 20/25/30 cm – Gietijzeren pannen, geschikt voor inductie, met antiaanbaklaag
€ 107,96
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Pannenset voor inductiekookplaten, met afneembare handgrepen, 2-delig. Inclusief pannen met een diameter van 24 cm en 28 cm, en een deksel
Pannenset voor inductiekookplaten, met afneembare handgrepen, 2-delig. Inclusief pannen met een diameter van 24 cm en 28 cm, en een deksel
€ 115,70
-€ 11,29
€ 104,41
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van NutriChef roestvrijstalen pan van 31 cm met deksel – Anti-aanbak koekenpan, geschikt voor inductie, krasbestendig
NutriChef roestvrijstalen pan van 31 cm met deksel – Anti-aanbak koekenpan, geschikt voor inductie, krasbestendig
€ 122,74
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Krisberg set van 3 koekenpannen KS2573
Krisberg set van 3 koekenpannen KS2573
€ 34,00
-25%
€ 25,20
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Koekenpan 18 cm, geschikt voor inductie, aluminium, met een milieuvriendelijke antiaanbaklaag, vrij van
Koekenpan 18 cm, geschikt voor inductie, aluminium, met een milieuvriendelijke antiaanbaklaag, vrij van
€ 48,87
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Ballarini Torre set van 2 koekenpannen (20 + 28 cm) 1029408
Ballarini Torre set van 2 koekenpannen (20 + 28 cm) 1029408
€ 99,94
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Tefal Ingenio pannen set: 3-delig, geschikt voor inductiekookplaten en ruimtebesparend
Tefal Ingenio pannen set: 3-delig, geschikt voor inductiekookplaten en ruimtebesparend
€ 131,83
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van NutriChef keramische kookset – pannen en braadpannen, 14-delig, geschikt voor inductie met antiaanbaklaag, beige
NutriChef keramische kookset – pannen en braadpannen, 14-delig, geschikt voor inductie met antiaanbaklaag, beige
€ 164,35
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

KlönBerg kookgerei-set, antiaanbaklaag, geschikt voor inductie, met deksel KB 3922

Ontdek de uitzonderlijke 8-delige kookgerei-set van KLÖNBERG, die functionaliteit, stijl en de nieuwste technologie op een unieke manier combineert: Deze hoogwaardige set is uitgevoerd in elegant matgrijs en verandert elke keuken in een culinair podium.

Inhoud:

1x PAN MET DEKSEL Ø16 x 8cm, 1.3L

1x PAN MET DEKSEL Ø20 x 9cm, 2.4L

1x PAN MET DEKSEL Ø24 x 11,5cm, 4.3L

1x PAN MET DEKSEL Ø28 x 12,5cm, 6.1L

Inclusief beschermvoetjes voor de handgrepen!


De KLÖNBERG pannen bieden de flexibiliteit om een breed scala aan gerechten te bereiden, van heerlijke sauzen en crèmesoepen tot hartige stoofschotels of verfijnde familiegerechten.

De unieke keramisch gemarmerde antiaanbaklaag van deze set biedt een ongeëvenaarde prestatie, die zelfs traditionele Teflon coatings overtreft.


De antiaanbakeigenschappen maken een bijzonder zachte bereiding mogelijk met een minimale toevoeging van vet, waardoor de gerechten niet alleen gezonder, maar ook smaakvoller worden. Bovendien blijven er geen voedselresten achter, waardoor de pannen snel en gemakkelijk schoon te maken zijn - ideaal voor dagelijks gebruik. Gemaakt van massief aluminium, overtuigen de pannen door hun uitzonderlijke robuustheid en duurzaamheid.


Of u deze pannen set als cadeau wilt geven voor een speciale gelegenheid, zoals een bruiloft of housewarming, of uw eigen keuken ermee wilt verrijken, deze 8-delige set voldoet aan de hoogste eisen en zorgt voor dagelijks kookplezier.

De ergonomisch gevormde handgrepen van hittebestendig materiaal zorgen voor een veilige en comfortabele grip tijdens het koken. Een ander hoogtepunt van deze set zijn de perfect passende glazen deksels, die perfect op de pannen passen en het mogelijk maken om het kookproces op elk moment te observeren via een raampje. Deze deksels hebben een innovatieve handgreep met een aroma-knop, waarmee u vloeistoffen zoals olie, bouillon of wijn kunt toevoegen tijdens het koken, zonder de deksel te hoeven optillen. Deze slimme functie zorgt ervoor dat de waardevolle aroma's van de

gerechten behouden blijven en het kookproces niet wordt onderbroken - een onmisbaar detail voor iedereen die veel waarde hecht aan smaak. Het tijdloze matzwarte van de kookgerei-set past stijlvol bij elk keukeninterieur en zet een elegante accent. Dankzij de krasbestendige, extreem duurzame keramisch-marmeren coating behouden de pannen ook na herhaald gebruik hun glans en functionaliteit. Deze set is niet alleen een betrouwbare hulp in de keuken, maar ook een visueel hoogtepunt dat uw kookkunsten naar een nieuw niveau tilt.

Volume
1.3 l
Materiaal
Aluminium
Model
KB 3922
Kleur
Grijs
Geschikt voor inductie
Ja
Fabrikant
Klönberg
Anti-aanbaklaag
Ja
EAN
5906492962947
MPN (Manufacturer Part Number)
HTKB003922

Volume
1.3 l
Materiaal
Aluminium
Model
KB 3922
Kleur
Grijs
Geschikt voor inductie
Ja
Fabrikant
Klönberg
Anti-aanbaklaag
Ja
EAN
5906492962947
MPN (Manufacturer Part Number)
HTKB003922
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Sada pannen Just Perfecto JL-28, 15 cm, gietijzer, marmeren coating, geschikt voor inductie, inclusief accessoires, beige kleur
Sada pannen Just Perfecto JL-28, 15 cm, gietijzer, marmeren coating, geschikt voor inductie, inclusief accessoires, beige kleur
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 128
€ 138,68
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van UISEBRT 4x8 meter premium partytent, paviljoen met zijwanden, waterdicht en winterbestendig, tuintent met ramen in de zijwanden, grote tent voor bruiloften en tuinfeesten, PE-dak, grijs
UISEBRT 4x8 meter premium partytent, paviljoen met zijwanden, waterdicht en winterbestendig, tuintent met ramen in de zijwanden, grote tent voor bruiloften en tuinfeesten, PE-dak, grijs
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 446,99
5% Voucher
Gratis bezorging
Verkoper: BojiaHome
Productafbeelding van Zwembad Power Steel Wood Swim, afmetingen 4,88 x 1,22 meter - model 56725
Zwembad Power Steel Wood Swim, afmetingen 4,88 x 1,22 meter - model 56725
€ 724,90
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Maison Alhambra Pink Velvet Eau de Parfum, 80 ml (unisex)
Maison Alhambra Pink Velvet Eau de Parfum, 80 ml (unisex)
€ 243,13/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 19,45
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Lattafa Perfumes - Yara Tous EDP 100ml
Lattafa Perfumes - Yara Tous EDP 100ml
€ 184,50/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 1494
€ 18,45
Gratis bezorging
Verkoper: MyPerfumesHome
Productafbeelding van Lattafa Ajwad Eau de Parfum, 60 ml, uniseks
Lattafa Ajwad Eau de Parfum, 60 ml, uniseks
€ 307,83/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 327
€ 18,47
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Opzetbad Florida, 4,57 x 1,32 m, zonder accessoires - met rieten motief
Opzetbad Florida, 4,57 x 1,32 m, zonder accessoires - met rieten motief
3,6Gemiddelde beoordeling: 3,6 van 5Aantal beoordelingen: 24
€ 520,59
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Lattafa Perfumes - Haya EDP 100ml
Lattafa Perfumes - Haya EDP 100ml
€ 309,40/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 107
€ 30,94
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE
Productafbeelding van Rasasi - Nafaeis Al Shaghaf voor dames, eau de parfum, 100 ml
Rasasi - Nafaeis Al Shaghaf voor dames, eau de parfum, 100 ml
€ 356,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 35,60
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Lattafa Her Confession Eau de Parfum für Damen 100 ml
Lattafa Her Confession Eau de Parfum für Damen 100 ml
€ 3.638,00/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 623
€ 36,38
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE
Productafbeelding van EXIT Stone zwembad 540x250x122cm met zandfilterpomp - grijs
EXIT Stone zwembad 540x250x122cm met zandfilterpomp - grijs
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 999,00
Gratis bezorging
Verkoper: EXIT_Toys
Productafbeelding van Lattafa Sakeena, Frauen, 100 ml
Lattafa Sakeena, Frauen, 100 ml
€ 225,80/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 53
€ 22,58
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Damesparfum Lattafa Eclaire 100 ml, oriëntaals zoet Arabisch.
Damesparfum Lattafa Eclaire 100 ml, oriëntaals zoet Arabisch.
€ 307,80/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 1003
€ 30,78
Gratis bezorging
Verkoper: Parfymora
Productafbeelding van Sada pannen en koekenpannen Just Perfecto JL-787, 15 cm, gietijzer, marmeren coating, geschikt voor inductie, met accessoires, kleur: groen
Sada pannen en koekenpannen Just Perfecto JL-787, 15 cm, gietijzer, marmeren coating, geschikt voor inductie, met accessoires, kleur: groen
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 128
€ 151,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Berlinger Haus Garnki Metallic Burgundy Line 15 ElementówBH1226N
Berlinger Haus Garnki Metallic Burgundy Line 15 ElementówBH1226N
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 51
€ 159,99
-€ 32,92
€ 127,07
Verkoper: PERLACASA
Productafbeelding van Marmerlook bloempotset Rose Gold Metallic Line, 15 stuks, Berlinger Haus, model BH 1224N
Marmerlook bloempotset Rose Gold Metallic Line, 15 stuks, Berlinger Haus, model BH 1224N
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 61
€ 211,22
Verkoper: PERLACASA
Productafbeelding van Tefal Topset Duetto+ (7-delig).
Tefal Topset Duetto+ (7-delig).
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 369
€ 87,09
Gratis bezorging
Verkoper: Zurbrueggen
Productafbeelding van 18-delige set marmereffect pannen, Burgundy Metalic Line, Berlinger Haus, model BH 7035
18-delige set marmereffect pannen, Burgundy Metalic Line, Berlinger Haus, model BH 7035
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 28
€ 134,95
Verkoper: PERLACASA
Productafbeelding van KlönBerg pannenset, 10-delig | met marmeren coating | kookpan | met deksel | antiaanbaklaag | geschikt voor inductie | ideaal als cadeau | KB3743
KlönBerg pannenset, 10-delig | met marmeren coating | kookpan | met deksel | antiaanbaklaag | geschikt voor inductie | ideaal als cadeau | KB3743
€ 109,98
Gratis bezorging
Verkoper: HIMMELTON
Productafbeelding van 6-delige pannenset met glazen deksels, kookpan-set met marmeren coating, merk Zilner, model ZL-7020
6-delige pannenset met glazen deksels, kookpan-set met marmeren coating, merk Zilner, model ZL-7020
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 40
€ 87,98
Gratis bezorging
Verkoper: HIMMELTON
Productafbeelding van Lattafa Yara Candy, Frauen, 100 ml, Nicht nachfüllbare Flasche, Flüssiges Parfüm, Schwarze Johannisbeere, Orange, Gardenia
Lattafa Yara Candy, Frauen, 100 ml, Nicht nachfüllbare Flasche, Flüssiges Parfüm, Schwarze Johannisbeere, Orange, Gardenia
€ 180,30/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 220
€ 20,29
-11%
€ 18,03
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Lattafa The Kingdom Women, Frauen, 100 ml
Lattafa The Kingdom Women, Frauen, 100 ml
€ 295,80/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 48
€ 29,58
Gratis bezorging
Verkoper: K6_Werkzeuge
Productafbeelding van ELO Basic Galactica pannenset, roestvrij staal, met volumemaat, geschikt voor inductie, zilverkleurig, 5-delig
ELO Basic Galactica pannenset, roestvrij staal, met volumemaat, geschikt voor inductie, zilverkleurig, 5-delig
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 88
€ 73,00
-29%
€ 51,35
Verkoper: Landema
Productafbeelding van Lattafa Mayar Natural Intense Eau de Parfum, 100 ml, uniseks
Lattafa Mayar Natural Intense Eau de Parfum, 100 ml, uniseks
€ 262,20/1l
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 37
€ 26,22
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE
Productafbeelding van Lattafa Ana Abiyedh EDP 60 ml Damenparfüm
Lattafa Ana Abiyedh EDP 60 ml Damenparfüm
€ 326,33/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 936
€ 19,58
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van 10 L kookpan, soepketel, anti-aanbaklaag, geschikt voor inductie, braadpan van 28 cm, gietaluminium
10 L kookpan, soepketel, anti-aanbaklaag, geschikt voor inductie, braadpan van 28 cm, gietaluminium
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 20
€ 110,58
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Lattafa Petra, voor dames, 100 ml, niet navulbaar, vloeiparfum, met tonen van pruim, rum, kokos en tuberoos
Lattafa Petra, voor dames, 100 ml, niet navulbaar, vloeiparfum, met tonen van pruim, rum, kokos en tuberoos
€ 262,60/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 46
€ 26,26
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum, 100 ml
Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum, 100 ml
€ 990,00/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 279
€ 99,00
10% Voucher
Verkoper: Rheinline
Productafbeelding van Lattafa Pride Art Of Universe Eau de Parfum 100ml
Lattafa Pride Art Of Universe Eau de Parfum 100ml
€ 350,00/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 80
€ 35,00
Verkoper: DUBAISTORE
Productafbeelding van Kochtopf-set Karin, roestvrij staal, 6-delig
Kochtopf-set Karin, roestvrij staal, 6-delig
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 167,95
-€ 51,64
€ 116,31
Gratis bezorging
Verkoper: Famanu

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 7 beoordelingen
Beoordeeld op 30 juni 2025 op
Geverifieerde aankoop
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Kookgerei – 12-delige pannen set – Aluminiumpannen met anti-aanbaklaag – Inclusief stoomkoker – Geschikt voor inductie, gas, keramisch en elektrisch fornuis
Kookgerei – 12-delige pannen set – Aluminiumpannen met anti-aanbaklaag – Inclusief stoomkoker – Geschikt voor inductie, gas, keramisch en elektrisch fornuis
€ 89,99
Gratis bezorging10% Voucher
Verkoper: Glissimo
Productafbeelding van Panenset keramisch, inductiegeschikt, 6-delig. Anti-aanbak koekenpannen (20, 24 en 28 cm) met deksel, beige kleur. Geschikt voor de oven en vaatwasser
Panenset keramisch, inductiegeschikt, 6-delig. Anti-aanbak koekenpannen (20, 24 en 28 cm) met deksel, beige kleur. Geschikt voor de oven en vaatwasser
€ 264,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Set van 6 pannen met keramische coating, antiaanbaklaag, geschikt voor inductie, afmetingen 20/24/28 cm, groen, ovenbestendig
Set van 6 pannen met keramische coating, antiaanbaklaag, geschikt voor inductie, afmetingen 20/24/28 cm, groen, ovenbestendig
€ 209,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Panenset, keramisch, geschikt voor inductie, antiaanbaklaag, braadpannen, 20, 24 en 28 cm, beige, ovenbestendig, vaatwasmachinebestendig
Panenset, keramisch, geschikt voor inductie, antiaanbaklaag, braadpannen, 20, 24 en 28 cm, beige, ovenbestendig, vaatwasmachinebestendig
€ 209,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van 17-delige pannenset met antiaanbaklaag, geschikt voor alle soorten fornuizen, grijs
17-delige pannenset met antiaanbaklaag, geschikt voor alle soorten fornuizen, grijs
€ 209,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Profi pannen set, 20+24+28 cm. Inductie braadpannen met titanium-keramische honingraatstructuur, anti-aanbaklaag, geschikt voor de oven, PFOA-vrij en geschikt voor alle soorten fornuizen
Profi pannen set, 20+24+28 cm. Inductie braadpannen met titanium-keramische honingraatstructuur, anti-aanbaklaag, geschikt voor de oven, PFOA-vrij en geschikt voor alle soorten fornuizen
€ 215,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Pan- en steelpannenset, inductiegeschikt, antiaanbaklaag, afneembare handgrepen, graniet, 6-delig, bruin
Pan- en steelpannenset, inductiegeschikt, antiaanbaklaag, afneembare handgrepen, graniet, 6-delig, bruin
€ 190,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Pannen, koekenpannen, inductie, keramisch, antiaanbaklaag, afneembaar, 6-delig keramisch
Pannen, koekenpannen, inductie, keramisch, antiaanbaklaag, afneembaar, 6-delig keramisch
€ 190,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Koekenpan, afneembare handgreep, antiaanbaklaag, zwart, set van 3 stuks, diameters: 20, 24 en 28 cm
Koekenpan, afneembare handgreep, antiaanbaklaag, zwart, set van 3 stuks, diameters: 20, 24 en 28 cm
€ 217,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Panenset, 6-delig, met glazen deksels, 20 cm, 24 cm, 28 cm, geschikt voor inductie, gesmeed aluminium, antiaanbaklaag, -vrij, grijs
Panenset, 6-delig, met glazen deksels, 20 cm, 24 cm, 28 cm, geschikt voor inductie, gesmeed aluminium, antiaanbaklaag, -vrij, grijs
€ 154,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van 17-delige pannenset met afneembaar handvat, antiaanbaklaag, geschikt voor inductie en alle andere warmtebronnen, beige kleur
17-delige pannenset met afneembaar handvat, antiaanbaklaag, geschikt voor inductie en alle andere warmtebronnen, beige kleur
€ 165,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Schmortijdpan 28 cm, inductie, aluminium, zwart. Schmortijdpan 28 cm
Schmortijdpan 28 cm, inductie, aluminium, zwart. Schmortijdpan 28 cm
€ 153,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Inductiepan, eierpan, met antiaanbaklaag, 4 gaatjes, voor omeletten, zwart
Inductiepan, eierpan, met antiaanbaklaag, 4 gaatjes, voor omeletten, zwart
€ 69,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Anti-aanbak koekenpan, inductiegeschikt, graniet, eierpan, 4 gaten, omelet, groen
Anti-aanbak koekenpan, inductiegeschikt, graniet, eierpan, 4 gaten, omelet, groen
€ 53,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Koekenpan, omeletpan, 4 gaten, hartvorm, antiaanbaklaag, blauw
Koekenpan, omeletpan, 4 gaten, hartvorm, antiaanbaklaag, blauw
€ 53,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Anti-aanbak koekenpan, geschikt voor inductie, eierpan, met antiaanbaklaag, PFOA-vrij, 4 omeletten, beige
Anti-aanbak koekenpan, geschikt voor inductie, eierpan, met antiaanbaklaag, PFOA-vrij, 4 omeletten, beige
€ 53,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Koekenpan voor omelet, inductiegeschikt, antiaanbaklaag, hartvormig, graniet, PFOA-vrij, geel
Koekenpan voor omelet, inductiegeschikt, antiaanbaklaag, hartvormig, graniet, PFOA-vrij, geel
€ 53,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Koekenpan 20 cm, inductie, antiaanbaklaag, graniet, omeletpan, zwart, 20 cm
Koekenpan 20 cm, inductie, antiaanbaklaag, graniet, omeletpan, zwart, 20 cm
€ 55,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Pannenset, 2-delig, 20 cm en 26 cm, geschikt voor inductie, gesmeed aluminium, antiaanbaklaag, -vrij, grijs
Pannenset, 2-delig, 20 cm en 26 cm, geschikt voor inductie, gesmeed aluminium, antiaanbaklaag, -vrij, grijs
€ 115,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Aluminium koekenpan, geschikt voor inductie, met afneembaar handvat, zwart, 28 cm
Aluminium koekenpan, geschikt voor inductie, met afneembaar handvat, zwart, 28 cm
€ 123,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion