Glicemille handcrème met glycerine en olijfolie, in tube, voedende, 100 ml

€ 2,67

€ 26,70 / 1l

plus € 7,90 verzendkosten

Naar huis en naar afhaalstations

za 10 – wo 14 oktober
Onze bestedeals
Handcrèmes & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Vetyver handcrème, 100 ml
Vetyver handcrème, 100 ml
€ 425,20/1l
€ 42,52
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Hand AtopiControl (handcrème), 75 ml
Hand AtopiControl (handcrème), 75 ml
€ 258,40/1l
€ 25,61
-24%
€ 19,38
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Ahava Men T.T.E. Mineral Handcrème
Ahava Men T.T.E. Mineral Handcrème
€ 173,40/1l
€ 17,34
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Hydraterende handcrème, 75 ml
Hydraterende handcrème, 75 ml
€ 176,80/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 13,26
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van NISHMAN Hand- en gezichtscrème 300 ml - Olijfolie
NISHMAN Hand- en gezichtscrème 300 ml - Olijfolie
€ 23,07/1l
€ 6,92
Verkoper: GlossyShopDE
Productafbeelding van Nacomi Handcrème, voedend, 85 ml
Nacomi Handcrème, voedend, 85 ml
€ 143,65/1l
€ 12,21
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Lavera, handcrème met calendula en sheaboter, 75 ml
Lavera, handcrème met calendula en sheaboter, 75 ml
€ 50,13/1l
€ 3,76
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Herbolive Handcrème, olijfolie & Diptam, 150 ml
Herbolive Handcrème, olijfolie & Diptam, 150 ml
€ 66,60/1l
€ 9,99
Verkoper: DutchBeautyHouse
Productafbeelding van HerbOlive Handcrème *Olijfolie & Arganolie* 100 ml
HerbOlive Handcrème *Olijfolie & Arganolie* 100 ml
€ 99,90/1l
€ 9,99
Verkoper: DutchBeautyHouse
Productafbeelding van Handcrème met een regenererend lipidencomplex - 100 ml
Handcrème met een regenererend lipidencomplex - 100 ml
€ 114,50/1l
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 11,45
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Herbolive Handcrème, olijfolie & calendula, 150 ml
Herbolive Handcrème, olijfolie & calendula, 150 ml
€ 66,60/1l
€ 9,99
Verkoper: DutchBeautyHouse
Productafbeelding van Lirene, verzachtende en hydraterende handcrème, 75 ml
Lirene, verzachtende en hydraterende handcrème, 75 ml
€ 49,47/1l
€ 3,91
-5%
€ 3,71
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van BARNÄNGEN Lycka Vochtinbrengende Handcrème, 75 ml
BARNÄNGEN Lycka Vochtinbrengende Handcrème, 75 ml
€ 63,60/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 4,77
Verkoper: lithuaniashop
Productafbeelding van Hydraterende handcrème van Mavala, 50 ml
Hydraterende handcrème van Mavala, 50 ml
€ 459,00/1l
€ 22,95
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Sebamed Hydraterende hand- en nagelcrème, 75 ml
Sebamed Hydraterende hand- en nagelcrème, 75 ml
€ 162,53/1l
€ 12,19
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Ziaja Handcrème met geitenmelk (80 ml)
Ziaja Handcrème met geitenmelk (80 ml)
€ 111,13/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 8,89
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Repavar Regenererende Handcrème, 75 ml
Repavar Regenererende Handcrème, 75 ml
€ 283,87/1l
€ 21,29
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Reamin handcrème, 75 ml
Reamin handcrème, 75 ml
€ 66,00/1l
€ 4,95
Verkoper: Friseurtotal
Productafbeelding van GERLASAN Handcrème met ureum, 40 ml
GERLASAN Handcrème met ureum, 40 ml
€ 271,25/1l
€ 12,09
-10%
€ 10,85
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Alpa Aviril Handcrème met amandelolie en glycerine, 100 ml
Alpa Aviril Handcrème met amandelolie en glycerine, 100 ml
€ 16,80/1l
€ 1,68
Verkoper: Glamperfeu

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Glicemille Voedende Handcrème is een voedende handcrème met kamille en olijfolie, die de huid intensief hydrateert en verzorgt. Het is ideaal voor dagelijks gebruik en helpt irritatie te verminderen.

Belangrijkste eigenschappen:

  • Bevat kamille en olijfolie
  • Hydrateert en verzorgt intensief
  • Helpt irritatie te verminderen
  • Ideaal voor dagelijks gebruik
  • Beschermt de huid tegen beschadiging en veroudering
  • Vormt een beschermende barrière op de huid
  • getest

Gebruik: Breng een kleine hoeveelheid crème aan op schone, droge handen. Masseer zachtjes totdat de crème volledig is opgenomen. Gebruik regelmatig, vooral na het wassen van de handen of naar behoefte.

Waarschuwing: Alleen voor uitwendig gebruik. Vermijd contact met de ogen. Buiten bereik van kinderen houden.

Gewicht
100 g
Inhoud
100 ml
Ingrediënten
Aqua (Water), Ethylhexyl Stearaat, Capryl/Capric Triglyceride, Stearylalcohol, Glycerine, Glycerylstearaat, PEG-100 Stearaat, Olea Europaea (Olijf) Vruchtolie, Beheneth-25, Aloe Barbadensis Bladsap, Chamomilla Recutita (Matricaria) Bloemenextract, Allantoïne, Tocopherylacetaat, Cetylalcohol, Carbomeer, Natriumhydroxide, Parfum (Geur), Fenoxyethanol, Caprylylglycol, 1,2-Hexanediol
Fabrikant
Milmil
EAN
8003510036387
MPN (Manufacturer Part Number)
A3.2

Gewicht
100 g
Inhoud
100 ml
Ingrediënten
Aqua (Water), Ethylhexyl Stearaat, Capryl/Capric Triglyceride, Stearylalcohol, Glycerine, Glycerylstearaat, PEG-100 Stearaat, Olea Europaea (Olijf) Vruchtolie, Beheneth-25, Aloe Barbadensis Bladsap, Chamomilla Recutita (Matricaria) Bloemenextract, Allantoïne, Tocopherylacetaat, Cetylalcohol, Carbomeer, Natriumhydroxide, Parfum (Geur), Fenoxyethanol, Caprylylglycol, 1,2-Hexanediol
Fabrikant
Milmil
EAN
8003510036387
MPN (Manufacturer Part Number)
A3.2
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van VICHY Liftactiv B3 Nachtcrème tegen pigmentvlekken, met pure retinol, 50 ml
VICHY Liftactiv B3 Nachtcrème tegen pigmentvlekken, met pure retinol, 50 ml
€ 1.046,80/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 52,34
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Arkada TC16 collageenserum 11 ml
Arkada TC16 collageenserum 11 ml
€ 2.045,45/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 29
€ 22,50
Verkoper: TanningParadise
Productafbeelding van Sudocrem Antiseptische Crème, 60 gram
Sudocrem Antiseptische Crème, 60 gram
€ 257,00/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 75
€ 17,99
Verkoper: The-Fast-Order
Productafbeelding van Garnier Hand Superfood Cacao - Voedende crème met cacaoboter voor de handen, 75 ml
Garnier Hand Superfood Cacao - Voedende crème met cacaoboter voor de handen, 75 ml
€ 65,07/1l
€ 4,88
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Lavera Handcreme/handcream repair bio EN-IT (75 ml)
Lavera Handcreme/handcream repair bio EN-IT (75 ml)
€ 275,00/1l
€ 4,07
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Nivea Handcreme zijdezacht 100ml
Nivea Handcreme zijdezacht 100ml
€ 22,20/1l
€ 3,09
-28%
€ 2,22
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Caudalie Resveratrol-Lift Verstevigende Nachtcrème - Navulverpakking 50 ml
Caudalie Resveratrol-Lift Verstevigende Nachtcrème - Navulverpakking 50 ml
€ 1.656,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 82,80
Verkoper: VogueVista
Productafbeelding van ROSE Handcrème 75ml BIOFRESH
ROSE Handcrème 75ml BIOFRESH
€ 83,73/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 6,28
Verkoper: Emerosa
Productafbeelding van Glysomed handcrème
Glysomed handcrème
€ 39,84/1l
€ 9,96
Verkoper: HabitumPharma
Productafbeelding van Ducray MELASCREEN, voor vrouwen, anti-veroudering, tegen mee-eters, voedend, beschermend, 1 stuk, tube, 50 ml
Ducray MELASCREEN, voor vrouwen, anti-veroudering, tegen mee-eters, voedend, beschermend, 1 stuk, tube, 50 ml
€ 458,40/1l
€ 22,92
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Biofresh - Hand creme Age control 50 ml met Q10 Regina Roses
Biofresh - Hand creme Age control 50 ml met Q10 Regina Roses
€ 5.266,67/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 3,95
Verkoper: RosesOils
Productafbeelding van Handcrème, 75 ml, voor 8 uur lang hydratatie
Handcrème, 75 ml, voor 8 uur lang hydratatie
€ 260,67/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 19,55
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Rituals, The Ritual of Karma, handcrème, 70 ml
Rituals, The Ritual of Karma, handcrème, 70 ml
€ 245,57/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 17,19
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Crabtree & Evelyn, Handcrème voor tuiniers, intensief hydraterend, 25 g
Crabtree & Evelyn, Handcrème voor tuiniers, intensief hydraterend, 25 g
€ 16,30/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 8,15
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van 3x Vaseline Handcrème "Healthy Hands & Stronger Nails", 75 ml, met keratine
3x Vaseline Handcrème "Healthy Hands & Stronger Nails", 75 ml, met keratine
€ 58,84/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 13,24
Verkoper: HyKos
Productafbeelding van Nuxe, Reve de Miel, Voedende hand- en nagelcrème, 50 ml
Nuxe, Reve de Miel, Voedende hand- en nagelcrème, 50 ml
€ 233,60/1l
€ 11,68
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van O'Keeffe's Working Hands Handverzorgingscrème
O'Keeffe's Working Hands Handverzorgingscrème
€ 13,74/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 10,99
Verkoper: LysyOrzel
Productafbeelding van Elemis Superfood Midnight Facial, nachtcrème, voor vrouwen, gezicht, hydraterend, verzachtend, verzorgend, 50 ml, pot
Elemis Superfood Midnight Facial, nachtcrème, voor vrouwen, gezicht, hydraterend, verzachtend, verzorgend, 50 ml, pot
€ 588,00/1l
€ 29,40
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Handreiniger PEVALIN SPECIAL, 500 ml, met huidverzorgende bestanddelen
Handreiniger PEVALIN SPECIAL, 500 ml, met huidverzorgende bestanddelen
€ 28,82/1l
€ 14,41
Gratis bezorging
Verkoper: Loechel_Industriebedarf
Productafbeelding van Chi, Luxe, Zwarte Zaadolie, Haarcrème behandeling, Versterkend, 177 ml
Chi, Luxe, Zwarte Zaadolie, Haarcrème behandeling, Versterkend, 177 ml
€ 57,12/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 12,00
-15%
€ 10,11
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Atrix Intensive Beschermingscrème 150 ML
Atrix Intensive Beschermingscrème 150 ML
€ 278,80/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 13,94
Verkoper: Drogisterijplus-nl
Bestseller
Productafbeelding van Melkfett A Holstana, 100 ml, verpakking
Melkfett A Holstana, 100 ml, verpakking
€ 8,27/1kg
€ 2,10
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Intensieve handcrème CEYLON TEA YLANG
Intensieve handcrème CEYLON TEA YLANG
€ 309,33/1l
€ 9,28
Verkoper: Spa-Ceylon
Productafbeelding van Herstellende handcrème, 100 ml
Herstellende handcrème, 100 ml
€ 7.780,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 7,78
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Stokolan® SSP100ML Huidverzorgingscrème, Gevoelige Huid, Zuiver, 100 ml
Stokolan® SSP100ML Huidverzorgingscrème, Gevoelige Huid, Zuiver, 100 ml
€ 226,30/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 22,63
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Kallos SPA Hand- en voetmassagecrème, 500 ml
Kallos SPA Hand- en voetmassagecrème, 500 ml
€ 26,29/1kg
€ 14,46
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Clarins Hand- en nagelverzorgingscrème, crème, uniseks, geschikt voor alle huidtypes, hydraterend, beschermend, regenererend, verzachtend, 100 ml, 100 g
Clarins Hand- en nagelverzorgingscrème, crème, uniseks, geschikt voor alle huidtypes, hydraterend, beschermend, regenererend, verzachtend, 100 ml, 100 g
€ 291,80/1l
€ 29,18
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van EXCIPIAL Protect, handcrème, 500 ml
EXCIPIAL Protect, handcrème, 500 ml
€ 57,68/1l
€ 28,84
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van ZIAJA Geitenmelk Handcrème, 80 ml
ZIAJA Geitenmelk Handcrème, 80 ml
€ 42,50/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 3,40
Verkoper: Glamperfeu
Productafbeelding van ISDIN Ureadin Handcrème MANOS Protect, 50 ml
ISDIN Ureadin Handcrème MANOS Protect, 50 ml
€ 89,00/1l
€ 4,45
Verkoper: Friseurtotal

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Sisley Sisleÿa L'Intégral Anti-Âge Handverzorging, Anti-verouderingscrème, Geschikt voor zowel mannen als vrouwen, Geschikt voor alle huidtypes, Tegen mee-eters, Hydraterend, Beschermend, Verzachtend, 75 ml, Verpakking met pomp
Sisley Sisleÿa L'Intégral Anti-Âge Handverzorging, Anti-verouderingscrème, Geschikt voor zowel mannen als vrouwen, Geschikt voor alle huidtypes, Tegen mee-eters, Hydraterend, Beschermend, Verzachtend, 75 ml, Verpakking met pomp
€ 106,24
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.416,53/1l
Productafbeelding van Dior Prestige La Crème Mains de Rose, handcrème, voor dames, geschikt voor alle huidtypes, anti-aging, voedend, revitaliserend, 50 ml, 50 g
Dior Prestige La Crème Mains de Rose, handcrème, voor dames, geschikt voor alle huidtypes, anti-aging, voedend, revitaliserend, 50 ml, 50 g
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 74,46
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.489,20/1l
Productafbeelding van Sisley Restorative Crème, voor vrouwen, geschikt voor normale huid, voedend, 75 ml, tube
Sisley Restorative Crème, voor vrouwen, geschikt voor normale huid, voedend, 75 ml, tube
€ 64,26
Verkoper: PerfumTraders
€ 856,80/1l
Productafbeelding van Hydraterende handcrème Re-Nutriv Intensive van Estee Lauder (100 ml)
Hydraterende handcrème Re-Nutriv Intensive van Estee Lauder (100 ml)
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 62,22
Verkoper: PerfumTraders
€ 622,20/1l
Productafbeelding van Molton Brown Accessoire Handzeep - The Elemental Arc
Molton Brown Accessoire Handzeep - The Elemental Arc
€ 46,92
Verkoper: PerfumTraders
€ 53,50/1kg
Productafbeelding van Byredo Gypsy Water Handcrème, 30 ml (unisex)
Byredo Gypsy Water Handcrème, 30 ml (unisex)
€ 44,88
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.496,00/1l
Productafbeelding van Vetyver handcrème, 100 ml
Vetyver handcrème, 100 ml
€ 42,52
Verkoper: PerfumTraders
€ 425,20/1l
Productafbeelding van Guerlain Abeille Royale, Crème, Unisex, Geschikt voor droge huid, Voedend, Herstellend, Verzachtend, 40 ml, Tube
Guerlain Abeille Royale, Crème, Unisex, Geschikt voor droge huid, Voedend, Herstellend, Verzachtend, 40 ml, Tube
€ 42,09
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.052,25/1l
Productafbeelding van Floris Chypress Handverzorgingscrème (75 ml)
Floris Chypress Handverzorgingscrème (75 ml)
€ 30,60
Verkoper: PerfumTraders
€ 408,00/1l
Productafbeelding van Molton Brown Handcrème met limoen en patchouli, 300 ml
Molton Brown Handcrème met limoen en patchouli, 300 ml
€ 34,68
Verkoper: PerfumTraders
€ 115,60/1l
Productafbeelding van Korres Care Apothecary Wild Rose, Nachtcrème, voor dames, geschikt voor alle huidtypes, gezicht en hals, hydraterend, revitaliserend, vochtinbrengend, voor alle leeftijden
Korres Care Apothecary Wild Rose, Nachtcrème, voor dames, geschikt voor alle huidtypes, gezicht en hals, hydraterend, revitaliserend, vochtinbrengend, voor alle leeftijden
€ 32,37
Verkoper: PerfumTraders
€ 809,25/1l
Productafbeelding van Molton Brown Verfijnde Witte Moringabessen Handcrème, 300 ml
Molton Brown Verfijnde Witte Moringabessen Handcrème, 300 ml
€ 32,64
Verkoper: PerfumTraders
€ 108,80/1l
Productafbeelding van Bodylotion M.Brown Flora Luminare, handcrème
Bodylotion M.Brown Flora Luminare, handcrème
€ 30,73
Verkoper: PerfumTraders
€ 102,43/1l
Productafbeelding van Molton Brown Fiery Pink Pepper Handcrème, 300 ml
Molton Brown Fiery Pink Pepper Handcrème, 300 ml
€ 32,64
-9%
€ 29,58
Verkoper: PerfumTraders
€ 98,60/1l
Productafbeelding van Molton Brown Handcrème met sinaasappel en bergamot, 300 ml
Molton Brown Handcrème met sinaasappel en bergamot, 300 ml
€ 30,60
-6%
€ 28,56
Verkoper: PerfumTraders
€ 95,20/1l
Productafbeelding van Vaseline | Intensive Care 100ml - Handcrème, met haver, hydraterend, voor sterke nagels, zachte handen
Vaseline | Intensive Care 100ml - Handcrème, met haver, hydraterend, voor sterke nagels, zachte handen
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 4,99
Verkoper: Lemonbite
€ 49,90/1l
Productafbeelding van Molton Brown Fiery Pink Pepper, vloeibare handzeep, 300 ml
Molton Brown Fiery Pink Pepper, vloeibare handzeep, 300 ml
€ 27,54
-3%
€ 26,52
Verkoper: PerfumTraders
€ 88,40/1l
Productafbeelding van Molton Brown Heavenly Gingerlily Handcrème
Molton Brown Heavenly Gingerlily Handcrème
€ 28,56
-5%
€ 27,02
Verkoper: PerfumTraders
€ 90,07/1l
Productafbeelding van Handcrème Rhuibarben en Roos (300 ml)
Handcrème Rhuibarben en Roos (300 ml)
€ 27,02
Verkoper: PerfumTraders
€ 90,07/1l
Productafbeelding van Handcrème Kiehl's Ultimate Strength Hand Salve
Handcrème Kiehl's Ultimate Strength Hand Salve
€ 26,52
Verkoper: PerfumTraders
€ 353,60/1l