Adidas Climacool

€ 157,95

Gratis bezorging

Gratis retour – 14 dagen

Onze bestedeals
Dierfiguren & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van COLLECTA - Witte neushoornjong
COLLECTA - Witte neushoornjong
€ 3,48
Verkoper: Capi-cap
Productafbeelding van Grote speelgoedboerderijdieren
Grote speelgoedboerderijdieren
€ 29,99
-46%
€ 16,03
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van Haai
Haai
€ 3,10
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van BULLY Wanderfalke (69356)
BULLY Wanderfalke (69356)
€ 36,34
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Mustang
Mustang
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 10,03
Verkoper: Capi-cap
Productafbeelding van COLLECTA Kolouch, bosvariant
COLLECTA Kolouch, bosvariant
€ 3,48
Verkoper: Capi-cap
Productafbeelding van COLLECTA Gastonia
COLLECTA Gastonia
€ 5,20
Verkoper: Capi-cap
Productafbeelding van Mini speelgoedreptielen
Mini speelgoedreptielen
€ 26,99
-83%
€ 4,49
Verkoper: SpielzeugBetuwe
Productafbeelding van COLLECTA: Weidehaas
COLLECTA: Weidehaas
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 5,54
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van Het Wilde Westen
Het Wilde Westen
€ 10,07
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Schleich PFERDEKOPPEL MET INGANTSPOORT, 42434
Schleich PFERDEKOPPEL MET INGANTSPOORT, 42434
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 38,98
-55%
€ 17,53
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van COLLECTA: Kobylka luční
COLLECTA: Kobylka luční
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 6,76
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van Surikata die staat
Surikata die staat
€ 3,48
Verkoper: Capi-cap
Productafbeelding van Hert
Hert
€ 17,47
Gratis bezorging
Verkoper: Minitoys
Productafbeelding van Bullyland Frischling
Bullyland Frischling
€ 39,73
-12%
€ 34,57
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van COLLECTA Velociraptor
COLLECTA Velociraptor
€ 4,99
Verkoper: Capi-cap
Productafbeelding van Set van 6 insectenbeeldjes
Set van 6 insectenbeeldjes
€ 2,93
-5%
€ 2,78
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Schleich 70467 - Sanjeela
Schleich 70467 - Sanjeela
€ 21,44
Verkoper: LaniusToys
Productafbeelding van Antilopefiguur Saola, Collecta
Antilopefiguur Saola, Collecta
€ 12,41
Verkoper: ADI_Global_Store
Productafbeelding van COLLECTA Schildpad
COLLECTA Schildpad
€ 6,09
Verkoper: POPventure

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Super Mario Galaxy Film – Luma Popcornemmer (Geel) – Collector's Item

Haal een stukje bioscoopervaring in huis! De gele Luma popcornemmer uit The Super Mario Galaxy Movie is een officieel collector's item voor alle Nintendo- en Mario-fans. Het gedetailleerde ontwerp in de vorm van de populaire Luma-ster maakt deze popcornemmer tot een echte blikvanger – perfect om te verzamelen, te decoreren of voor de volgende filmavond.

De popcornemmer overtuigt met zijn hoogwaardige afwerking en iconisch ontwerp. Of het nu als cadeau voor verzamelaars of als een bijzonder hoogtepunt in je Nintendo-collectie – deze Luma-emmer is een echte must-have.

Productdetails:

  • Officieel collector's item voor The Super Mario Galaxy Movie

  • Motief: Gele Luma-ster

  • Kleur: Geel

  • Ideaal voor verzamelaars, Nintendo- en Super Mario-fans

  • Herbruikbare popcornemmer

  • Perfect als decoratie of voor de filmavond

Inhoud levering:

  • 1 × Luma popcornemmer (Geel)

Let op: Dit artikel is een collector's item en merchandise. Popcorn of ander accessoire zijn niet inbegrepen.

Breedte
15 cm
Kleur
Geel
EAN
4068801987322
Aantal stuks
1
Doelgroepen
Unisex
Hoogte
23 cm
Bevat batterijen
Ja
Materiaalinformatie
Hoogwaardig kunststof
Fabrikant
MPN (Manufacturer Part Number)
JQ8739
Gewicht
0.2 kg

Breedte
15 cm
Kleur
Geel
EAN
4068801987322
Aantal stuks
1
Doelgroepen
Unisex
Hoogte
23 cm
Bevat batterijen
Ja
Materiaalinformatie
Hoogwaardig kunststof
Fabrikant
MPN (Manufacturer Part Number)
JQ8739
Gewicht
0.2 kg
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Adidas Climacool Climamog Off-White, maat EUR 44 2/3
Adidas Climacool Climamog Off-White, maat EUR 44 2/3
€ 129,66
Gratis bezorging
Verkoper: Stateside
Productafbeelding van Adidas Climacool Climamog Off-White, maat EU 47 1/3
Adidas Climacool Climamog Off-White, maat EU 47 1/3
€ 157,95
-€ 28,29
€ 129,66
Gratis bezorging
Verkoper: Stateside
Productafbeelding van Naturewater NW-LT-H2A waterfilter met 9 filters, geschikt voor kraanwater, capaciteit 120 liter per uur, compact waterfilter van PP-materiaal met 9 filters, kraanwaterfilter
Naturewater NW-LT-H2A waterfilter met 9 filters, geschikt voor kraanwater, capaciteit 120 liter per uur, compact waterfilter van PP-materiaal met 9 filters, kraanwaterfilter
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 18,83
Verkoper: WilTec
Productafbeelding van Hasbro E4252EU4, 300 gram
Hasbro E4252EU4, 300 gram
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 44,35
Verkoper: Bontex
Productafbeelding van Einhell Power X-Change accu-sneeuwschuiver GE-ST 36 Li E-Solo
Einhell Power X-Change accu-sneeuwschuiver GE-ST 36 Li E-Solo
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 25
€ 238,78
Gratis bezorging
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum, 100 ml
Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum, 100 ml
€ 990,00/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 279
€ 99,00
10% Voucher
Verkoper: Rheinline
Productafbeelding van Slimme LED-plafondlamp, 30W, RGB, dimbaar, met WiFi, inclusief afstandsbediening, compatibel met Alexa en Google Home
Slimme LED-plafondlamp, 30W, RGB, dimbaar, met WiFi, inclusief afstandsbediening, compatibel met Alexa en Google Home
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 115
€ 35,49
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is F.
Verkoper: lapamax
Productafbeelding van Creed Aventus Eau de Parfum voor heren, sprayflacon
Creed Aventus Eau de Parfum voor heren, sprayflacon
€ 1.780,00/1l
3,9Gemiddelde beoordeling: 3,9 van 5Aantal beoordelingen: 243
€ 178,00
Gratis bezorging
Verkoper: ParfumerieMarjoAmsterdam
Productafbeelding van ARMAF CLUB DE NUIT INTENSE MAN EDT 105ML Eau de Toilette
ARMAF CLUB DE NUIT INTENSE MAN EDT 105ML Eau de Toilette
€ 2.485,71/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 884
€ 26,10
Gratis bezorging
Verkoper: MyPerfumesHome
Productafbeelding van APPLE MGN63D/A MacBook Air, 33,78 cm (13,3 inch), M1-chip met 8-core CPU en 7-core GPU, 8 GB werkgeheugen, 256 GB SSD, Duitse versie, grijs
APPLE MGN63D/A MacBook Air, 33,78 cm (13,3 inch), M1-chip met 8-core CPU en 7-core GPU, 8 GB werkgeheugen, 256 GB SSD, Duitse versie, grijs
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 47
Gereviseerd
€ 699,00
Gratis bezorging
Verkoper: MOBII-X
Productafbeelding van BABY born Adventskalender, 43 cm, setje kleding voor poppen, geschikt voor kinderen vanaf 3 jaar
BABY born Adventskalender, 43 cm, setje kleding voor poppen, geschikt voor kinderen vanaf 3 jaar
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 22
€ 53,64
-18%
€ 43,71
Verkoper: TEC-MORE
Productafbeelding van Ergonomische koudschuimmatras met 7 zones | 180 x 200 cm | 16 cm | H2 & H3 | DREAMSTAR Ergo Flex Duo | Dubbelzijdige matras
Ergonomische koudschuimmatras met 7 zones | 180 x 200 cm | 16 cm | H2 & H3 | DREAMSTAR Ergo Flex Duo | Dubbelzijdige matras
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 4603
€ 129,90
Gratis bezorging
Verkoper: TBFurnitureGmbH
Productafbeelding van Zipro Hometrainer Fiets – Magnetische fitnessfiets met 6 kg vliegwiel. Stille hometrainer voor thuisgebruik. Compact, met hartslagmeting en tablethouder
Zipro Hometrainer Fiets – Magnetische fitnessfiets met 6 kg vliegwiel. Stille hometrainer voor thuisgebruik. Compact, met hartslagmeting en tablethouder
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 244
€ 241,51
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Licorne Bike Effect Premium mountainbike in de maten 26, 27,5 en 29 inch - Fiets voor jongens, meisjes, mannen en vrouwen - Shimano 21-versnellingen - Herenfiets
Licorne Bike Effect Premium mountainbike in de maten 26, 27,5 en 29 inch - Fiets voor jongens, meisjes, mannen en vrouwen - Shimano 21-versnellingen - Herenfiets
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 164
€ 319,99
Verkoper: LICORNE_BIKE
Productafbeelding van HOMCOM Elektrische scooter, in hoogte verstelbaar, geschikt voor gewichten tot 50 kg, vanaf 6 jaar
HOMCOM Elektrische scooter, in hoogte verstelbaar, geschikt voor gewichten tot 50 kg, vanaf 6 jaar
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 139,90
10% Voucher
Gratis bezorging
Verkoper: AOSOM-DE
Productafbeelding van iPhone 15 128GB Blue
iPhone 15 128GB Blue
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 1157
€ 913,55
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is B.
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van Apple iPhone 17 Pro Max, 17,5 cm (6,9 inch), 2868 x 1320 pixels, 256 GB, 48 MP, iOS 26, Oranje
Apple iPhone 17 Pro Max, 17,5 cm (6,9 inch), 2868 x 1320 pixels, 256 GB, 48 MP, iOS 26, Oranje
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 420
€ 1.548,29
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is A.
Verkoper: Vehe_Shop_NL
Productafbeelding van imoshion Powerbank 20.000 mAh - 22,5W Snellader - USB-C / USB-A - Zwart
imoshion Powerbank 20.000 mAh - 22,5W Snellader - USB-C / USB-A - Zwart
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 31
€ 29,99
Gratis bezorging
Verkoper: Ploonk
Productafbeelding van Apple iPhone 17 Pro, 16 cm (6,3 inch), 2622 x 1206 pixels, 256 GB opslag, 48 MP camera, iOS 26, oranje kleur
Apple iPhone 17 Pro, 16 cm (6,3 inch), 2622 x 1206 pixels, 256 GB opslag, 48 MP camera, iOS 26, oranje kleur
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 302
€ 1.279,00
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is A.
Verkoper: Gastromark
Productafbeelding van Tonies Weihnachtsmann & Co. KG
Tonies Weihnachtsmann & Co. KG
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 125
€ 98,98
-€ 19,40
€ 79,58
Gratis bezorging
Verkoper: DL_Ventures
Productafbeelding van Apple iPhone 17 Pro Max, 17,5 cm (6,9"), 2868 x 1320 píxeles, 256 GB, 48 MP, iOS 26, Azul
Apple iPhone 17 Pro Max, 17,5 cm (6,9"), 2868 x 1320 píxeles, 256 GB, 48 MP, iOS 26, Azul
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 420
€ 1.340,00
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is A.
Verkoper: nbmobile
Productafbeelding van Razor Power Core E90, Klassieke scooter, Zwart, Groen, 16 km/u, 54 kg, 8 jaar, ABS (acrylonitril-butadieen-styreen)
Razor Power Core E90, Klassieke scooter, Zwart, Groen, 16 km/u, 54 kg, 8 jaar, ABS (acrylonitril-butadieen-styreen)
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 189,00
Gratis bezorging
Verkoper: Coolsound
Productafbeelding van Dior Sauvage Eau de Parfum, 100 ml, herenparfum
Dior Sauvage Eau de Parfum, 100 ml, herenparfum
€ 899,50/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 494
€ 89,95
Verkoper: Novada-Shop
Productafbeelding van Apple iPhone 16 Pro Max, 17,5 cm (6,9 inch), 2868 x 1320 pixels, 256 GB, 48 MP, iOS 18, Zwart
Apple iPhone 16 Pro Max, 17,5 cm (6,9 inch), 2868 x 1320 pixels, 256 GB, 48 MP, iOS 18, Zwart
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 861
Gebruikt
€ 1.465,80
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is B.
Verkoper: SIMPLETEK
Productafbeelding van SONGMICS Dumbbell Set, 2-in-1, korte dumbbells, 2x10 kg, voor thuisgebruik, 1 paar
SONGMICS Dumbbell Set, 2-in-1, korte dumbbells, 2x10 kg, voor thuisgebruik, 1 paar
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 698
€ 59,98
-2%
€ 58,20
Gratis bezorging
Verkoper: Famanu
Productafbeelding van Xiaomi Mi Smart Standing Fan 2 Lite, staande ventilator, bedienbaar via app
Xiaomi Mi Smart Standing Fan 2 Lite, staande ventilator, bedienbaar via app
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 121
€ 267,72
Gratis bezorging
Verkoper: NovaMBSmart
Productafbeelding van Dior Sauvage Eau de Parfum, 100 ml, herenparfum
Dior Sauvage Eau de Parfum, 100 ml, herenparfum
€ 549,80/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 2038
€ 54,98
Verkoper: Novada-Shop
Productafbeelding van MoMi BULE00022, Babywieg, 9 kg
MoMi BULE00022, Babywieg, 9 kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 216
€ 137,33
-€ 22,86
€ 114,47
Verkoper: Nejhracka
Productafbeelding van Apple iPhone 15 Pro 256GB Titanium Black
Apple iPhone 15 Pro 256GB Titanium Black
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 296
Gebruikt
€ 806,40
Gratis bezorging
Verkoper: SIMPLETEK
Productafbeelding van Apple iPhone 16 Pro, 16 cm (6,3 inch), 2622 x 1206 pixels, 128 GB opslag, 48 MP camera, iOS 18, zwart
Apple iPhone 16 Pro, 16 cm (6,3 inch), 2622 x 1206 pixels, 128 GB opslag, 48 MP camera, iOS 18, zwart
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 610
Gereviseerd
€ 850,00
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is B.
Verkoper: MOBII-X

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 1 beoordeling
Beoordeeld op 16 augustus 2026 op
Geverifieerde aankoop
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Groene dinosaurus, RESTEQ, 40 cm, grote pluche knuffel, mascotte van het jaar 2025
Groene dinosaurus, RESTEQ, 40 cm, grote pluche knuffel, mascotte van het jaar 2025
€ 13,99
Verkoper: RESTEQ