Savon Le Naturel Extra Pur de Marseille, bloemige geur met honing en lavendel, 500 ml. Lavendel-honingzeep

€ 24,88

€ 4,98 / 1l

Gratis bezorging

Bij jou thuis

do 8 oktober
Onze bestedeals
Zeep & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Acca Kappa Zeep, Witte Vijg & Honing, 150 g
Acca Kappa Zeep, Witte Vijg & Honing, 150 g
€ 95,20/1kg
€ 14,28
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van L'Occitane Shea Milk Zeep, extra voedend
L'Occitane Shea Milk Zeep, extra voedend
€ 132,60/1kg
€ 13,26
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Mont St. Michel Savon Cologne / Kölnisch Seife Ambrée (Ambré zeep van Mont St. Michel / Kölnische Seife in ambergeur)
Mont St. Michel Savon Cologne / Kölnisch Seife Ambrée (Ambré zeep van Mont St. Michel / Kölnische Seife in ambergeur)
€ 8,44/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 2,11
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Frosch 5715, Vloeibare zeep, 500 ml
Frosch 5715, Vloeibare zeep, 500 ml
€ 6,30/1l
€ 3,15
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Marius Fabre Savon Marseille Zeep In Doos Olijf (400 gr)
Marius Fabre Savon Marseille Zeep In Doos Olijf (400 gr)
€ 0,01/1l
€ 5,82
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Beauterra Marseille Olijfzeep, 1000 ml
Beauterra Marseille Olijfzeep, 1000 ml
€ 18,13/1l
€ 39,71
-54%
€ 18,13
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van I Provenzali, Marsailleze Zeep, Extra Fijn, Huidverzorging, Handzeep, Olijfolie, Rechthoekig, Wit, 150 g
I Provenzali, Marsailleze Zeep, Extra Fijn, Huidverzorging, Handzeep, Olijfolie, Rechthoekig, Wit, 150 g
€ 13,67/1kg
€ 2,05
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Dalli Kernzeep Natuurlijk, handzeep, verzorgend, parfumvrij, veganistisch | 3 stuks zeep
Dalli Kernzeep Natuurlijk, handzeep, verzorgend, parfumvrij, veganistisch | 3 stuks zeep
€ 15,73/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 5,90
Verkoper: BrickTakeoverShop
Productafbeelding van Le Pe Marseillais | Extra milde oranjebloesemzeep (4 x 100 g) – vaste hand- en gezichtszeep
Le Pe Marseillais | Extra milde oranjebloesemzeep (4 x 100 g) – vaste hand- en gezichtszeep
€ 5,98/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 23,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Felce Azzurra Antibacteriële Vulling Mint en Limoen, Handzeep, Vloeibare zeep, Navulverpakking, Antibacterieel, Amber, Jasmijn, Lelietje-van-dalen, Limoen, Munt, Muskus, Orchidee, Tea tree olie
Felce Azzurra Antibacteriële Vulling Mint en Limoen, Handzeep, Vloeibare zeep, Navulverpakking, Antibacterieel, Amber, Jasmijn, Lelietje-van-dalen, Limoen, Munt, Muskus, Orchidee, Tea tree olie
€ 7,18/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 3,59
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Marseille Oranjebloesemzeep, navulverpakking, Beauterra, 900 ml
Marseille Oranjebloesemzeep, navulverpakking, Beauterra, 900 ml
€ 15,02/1l
€ 13,52
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van MARSEILLE, lavendelzeep, 100 ml
MARSEILLE, lavendelzeep, 100 ml
€ 80,00/1l
€ 8,00
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Sence - Provençaalse lavendel - Handzeep - Savon - 500 ml - Voordeelverpakking - 6 stuks
Sence - Provençaalse lavendel - Handzeep - Savon - 500 ml - Voordeelverpakking - 6 stuks
€ 11,32/1l
€ 44,95
-24%
€ 33,95
Gratis bezorging
Verkoper: WAYS
Productafbeelding van Green Pharmacy. Badzeep. IJzerwortel, limoen en olijfolie
Green Pharmacy. Badzeep. IJzerwortel, limoen en olijfolie
€ 37,28/1kg
€ 9,32
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Perlier Geurende douchegel met citroenmelisse, 250 ml
Perlier Geurende douchegel met citroenmelisse, 250 ml
€ 38,12/1kg
€ 12,58
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Marcel's Green Soap Handzeep Navulverpakking - Lavendel & Rozemarijn 500 ml
Marcel's Green Soap Handzeep Navulverpakking - Lavendel & Rozemarijn 500 ml
€ 9,26/1l
€ 4,63
Verkoper: Flumo
Productafbeelding van Green Pharmacy Lavendel-baderiezeep met lijnzaad, 100 gram
Green Pharmacy Lavendel-baderiezeep met lijnzaad, 100 gram
€ 93,20/1kg
€ 9,32
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Roger & Gallet Zeepstaafje, Fleur De Figuier, 100g
Roger & Gallet Zeepstaafje, Fleur De Figuier, 100g
€ 104,00/1kg
€ 10,40
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Tekut mdlo Malizia Argan & Vanilla, 1000 ml, in navulverpakking
Tekut mdlo Malizia Argan & Vanilla, 1000 ml, in navulverpakking
€ 2,83/1l
€ 2,83
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Sence Marsella Vanilla Body & Hand Soap (500 ml)
Sence Marsella Vanilla Body & Hand Soap (500 ml)
€ 2,74/1l
€ 1,64
-16%
€ 1,37
Verkoper: KoopjesDrogisterij

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Savon Le Naturel Extra Pur Vloeibare Zeep Lavendel Honing – Milde verzorging & Provence-geur (500 ml)

Dompel jezelf onder in de weldadige wereld van de Franse zeeptraditie met de Savon Le Naturel Extra Pur de Marseille Miel de Lavande. Deze hoogwaardige vloeibare zeep brengt de revende geur van lavendel honing direct in uw badkamer en verwent uw huid met een milde, natuurlijke verzorging. Gemaakt volgens traditionele methoden in de regio Marseille, belichaamt deze zeep het beste van eeuwenoude ambacht en moderne eisen op het gebied van een bijzonder zachte en hydraterende lichaamsverzorging.

Traditie ontmoet natuurkracht: Lavendel ontmoet honing

Savon Le Naturel staat voor compromisloze zuiverheid en een diepe liefde voor de natuur. Het geheim van de Miel de Lavande variant ligt in de perfecte synergie van twee schatten uit de Provence: terwijl lavendel wordt gewaardeerd om zijn kalmerende en balancerende eigenschappen, zorgt de toegevoegde honing voor waardevolle hydratatie en maakt de huid merkbaar zachter. De formule is gebaseerd op pure plantaardige oliën, die op traditionele wijze in een ketel worden omgezet in zeep, om de natuurlijke balans van uw huid te behouden, zelfs bij frequent wassen.

Deze veelzijdige zeep is een echte alleskunner voor het dagelijks gebruik van het hele gezin. Of het nu als hoogwaardige handzeep bij de wastafel is of als milde douchegel voor het lichaam – de warme, bloemige geur transporteert u bij elk gebruik naar de bloeiende velden van Zuid-Frankrijk en heeft een opbeurend effect. Met de royale 500 ml fles geeft u ook een signaal voor duurzaamheid: de formule is biologisch afbreekbaar en vrij van onnodige chemische toevoegingen, waardoor deze zeep een eerlijke keuze is voor mens en milieu.

Uw voordelen in één oogopslag
  • Inhoud en hoeveelheid: 1 fles Savon Le Naturel Extra Pur met 500 ml inhoud – de ideale hoeveelheid voor een langdurige verzorgingservaring.
  • Ingrediënten en kwaliteit: Aqua, Potassium Cocoate, Glycerin, Parfum, Mel (honing), Cocos Nucifera Oil. Zuiver plantaardige basis, vrij van parabenen, sulfaten en kleurstoffen.
  • Revende Provence-geur: Profiteer van de verzachtende geur van lavendel, die de dagelijkse stress even doet vergeten.
  • Hydraterende verzorging: Zorg voor een zachte huid dankzij de kracht van honing, die uw handen beschermt tegen uitdroging.
  • Echt een alleskunner: Gebruik de zeep veelzijdig voor handen, gezicht of als verzorgende douchezeep voor het hele gezin.
  • getest: Vertrouw op een formule die is getest op een hoge huidtolerantie en zelfs de meest gevoelige huid respecteert.
  • Duurzaam concept: Draag bij aan het milieu met biologisch afbreekbare ingrediënten en een fles die ideaal is voor navullingen.

Uw productdetails in een overzicht

Specificaties & Eigenschappen
KenmerkDetails
ProducttypeVloeibare zeep
HuidtypeAlle huidtypen / Droog / Gevoelig
  • Geur
Lavendel en honing
Inhoud500 ml
  • Karakter
Kalmerend & Verzorgend
Houdbaarheid12 maanden na opening (PAO)

Inhoud: 500 ml. Type: Extra Puur. Lavendel-honing. Herkomst: Marseille. pH-waarde: huidneutraal. Plantaardige oliebasis. Met echte honing. getest.

Kwaliteit & Duurzaamheid: Informatie over de verzorging

Wat u moet weten over uw Savon Le Naturel: Let op het PAO-symbool (open potje) aan de achterkant van de fles. Dit geeft aan dat het product, na het eerste openen, minimaal 12 maanden zijn volledige kwaliteit behoudt. Omdat we geen agressieve sulfaten en kunstmatige kleurstoffen gebruiken, is de zeep bijzonder huidvriendelijk. Bewaar de fles bij voorkeur op kamertemperatuur, beschermd tegen direct zonlicht, om de frisheid van de natuurlijke essences optimaal te behouden. Door de stijlvolle fles opnieuw te gebruiken, verminderen we samen plastic afval en handelen we duurzaam.

Verwen uzelf met een stukje Franse levensstijl – Savon Le Naturel Lavendel-honing, nu te bij FeineHeimat.

Gewicht
500 g
Inhoud
5000 ml
Ingrediënten
Aqua, kaliumcocoaat, kaliumoleaat, kaliumolivaat, natriumchloride, kaliumcarbonaat, honingextract, PPG-5-CETEH-20, linalool, kaliumsorbaat, kaliumhydroxide, glycerine, parfum, natriumbenzaat, cumarine, tetranatriumglutamaat, dacetate, citral, citroenzuur, benzylalcohol, (F.I.L. C183702/1). De lijst van ingrediënten waaruit de producten van dit merk bestaan, wordt regelmatig bijgewerkt. Lees voordat u een product van dit merk gebruikt, de lijst met ingrediënten op de verpakking om er zeker van te zijn dat de ingrediënten geschikt zijn voor uw persoonlijke gebruik.
Fabrikant
 Lascad
EAN
3600551164700
MPN (Manufacturer Part Number)
242

Gewicht
500 g
Inhoud
5000 ml
Ingrediënten
Aqua, kaliumcocoaat, kaliumoleaat, kaliumolivaat, natriumchloride, kaliumcarbonaat, honingextract, PPG-5-CETEH-20, linalool, kaliumsorbaat, kaliumhydroxide, glycerine, parfum, natriumbenzaat, cumarine, tetranatriumglutamaat, dacetate, citral, citroenzuur, benzylalcohol, (F.I.L. C183702/1). De lijst van ingrediënten waaruit de producten van dit merk bestaan, wordt regelmatig bijgewerkt. Lees voordat u een product van dit merk gebruikt, de lijst met ingrediënten op de verpakking om er zeker van te zijn dat de ingrediënten geschikt zijn voor uw persoonlijke gebruik.
Fabrikant
 Lascad
EAN
3600551164700
MPN (Manufacturer Part Number)
242
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Mont St. Michel Savon Cologne / Kölnisch Seife Ambrée (Ambré zeep van Mont St. Michel / Kölnische Seife in ambergeur)
Mont St. Michel Savon Cologne / Kölnisch Seife Ambrée (Ambré zeep van Mont St. Michel / Kölnische Seife in ambergeur)
€ 8,44/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 2,11
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Le Petit Marseillais douche crème melk 400ml
Le Petit Marseillais douche crème melk 400ml
€ 6,70/1l
€ 8,06
-66%
€ 2,68
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Frosch 5715, Vloeibare zeep, 500 ml
Frosch 5715, Vloeibare zeep, 500 ml
€ 6,30/1l
€ 3,15
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Clatronic Toaster 263996, 2 sleuven, wit
Clatronic Toaster 263996, 2 sleuven, wit
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 222
€ 30,97
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Wella SP Repair Shampoo, 1000 ml
Wella SP Repair Shampoo, 1000 ml
€ 27,90/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 27,90
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Le Petit Marseillais Douchecrème Sweet Almond 250 ml
Le Petit Marseillais Douchecrème Sweet Almond 250 ml
€ 300,80/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 15,04
Gratis bezorging
Verkoper: WAYS
Productafbeelding van 20 stuks FFP2 ademhalingsmasker, set van 20. Mondmasker, masker, mond- en nekschild, wegwerp ademhalingsmasker, mondbedekking. Bescherming conform EN149:2001+A1:2009. CE 0370
20 stuks FFP2 ademhalingsmasker, set van 20. Mondmasker, masker, mond- en nekschild, wegwerp ademhalingsmasker, mondbedekking. Bescherming conform EN149:2001+A1:2009. CE 0370
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 7,14
Verkoper: Surtep
Productafbeelding van SkinStar wasmiddel voor paardendekens, zonder parfum + inwasbare impregneermiddel, elk 2,5 liter
SkinStar wasmiddel voor paardendekens, zonder parfum + inwasbare impregneermiddel, elk 2,5 liter
€ 14,98/1l
€ 74,90
Gratis bezorging
Verkoper: WassersportEuropaGmbH
Productafbeelding van Marius Fabre Savon Marseille Zeep In Doos Olijf (400 gr)
Marius Fabre Savon Marseille Zeep In Doos Olijf (400 gr)
€ 0,01/1l
€ 5,82
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van I Provenzali, Marsailleze Zeep, Extra Fijn, Huidverzorging, Handzeep, Olijfolie, Rechthoekig, Wit, 150 g
I Provenzali, Marsailleze Zeep, Extra Fijn, Huidverzorging, Handzeep, Olijfolie, Rechthoekig, Wit, 150 g
€ 13,67/1kg
€ 2,05
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Vileda Wischmop-set Turbo Easy Wring & Clean, inclusief powerpers en voetpedaal, kleur grijs
Vileda Wischmop-set Turbo Easy Wring & Clean, inclusief powerpers en voetpedaal, kleur grijs
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 820
€ 38,63
Verkoper: Toolandia
Productafbeelding van Varta Industrial Pro Alkaline Batterij LR6/AA Mignon, 1,5 V (verpakking van 40 stuks)
Varta Industrial Pro Alkaline Batterij LR6/AA Mignon, 1,5 V (verpakking van 40 stuks)
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 201
€ 20,75
Gratis bezorging
Verkoper: Euroelectronics
Productafbeelding van Le Pe Marseillais | Extra milde oranjebloesemzeep (4 x 100 g) – vaste hand- en gezichtszeep
Le Pe Marseillais | Extra milde oranjebloesemzeep (4 x 100 g) – vaste hand- en gezichtszeep
€ 5,98/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 23,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Beauterra Marseille Olijfzeep, 1000 ml
Beauterra Marseille Olijfzeep, 1000 ml
€ 18,13/1l
€ 39,71
-54%
€ 18,13
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van COSTWAY Mini wasdroger, 800W, 5kg, afvoerdroger tot 69°C, LED touchscreen, 4 temperaturen en 6 timers met desinfectiefunctie, oververhittingsbeveiliging
COSTWAY Mini wasdroger, 800W, 5kg, afvoerdroger tot 69°C, LED touchscreen, 4 temperaturen en 6 timers met desinfectiefunctie, oververhittingsbeveiliging
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 279,99
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is C.
Verkoper: FDSGmbH
Productafbeelding van OMO Marseille Zeep & Lente Bloemen wascapsules, 42 stuks
OMO Marseille Zeep & Lente Bloemen wascapsules, 42 stuks
€ 12,62/1kg
€ 12,62
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Xiaomi E5 schoonmaakrobot met dweilfunctie (wit)
Xiaomi E5 schoonmaakrobot met dweilfunctie (wit)
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 118
€ 235,71
Gratis bezorging
Verkoper: NovaMBSmart
Productafbeelding van Grundig Luchtbevochtiger – Humidifier en Diffuser Aromatherapie – Bevochtiger met Hygrometer – 4,3L Luchtbevochtiger Slaapkamer – Zwart
Grundig Luchtbevochtiger – Humidifier en Diffuser Aromatherapie – Bevochtiger met Hygrometer – 4,3L Luchtbevochtiger Slaapkamer – Zwart
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 117
€ 50,99
Gratis bezorging
Verkoper: MaxiMondo
Productafbeelding van Fanola No Yellow Shampoo, shampoo voor platinablond en grijs haar, 1000 ml
Fanola No Yellow Shampoo, shampoo voor platinablond en grijs haar, 1000 ml
€ 20,04/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 62
€ 20,04
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Douchegordijn, polyester, 180x200 cm, vintage - M S V
Douchegordijn, polyester, 180x200 cm, vintage - M S V
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 47
€ 26,24
Verkoper: ADI_Global_Store
Productafbeelding van Stofzuiger Zeegma Zonder Basis, Jet, zonder zak, met set van opzetstukken, zwart, 900W, zuigkracht 4000W,
Stofzuiger Zeegma Zonder Basis, Jet, zonder zak, met set van opzetstukken, zwart, 900W, zuigkracht 4000W,
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 655
€ 150,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van 2.05 LED-rentier met slee, 192 LED's (kleine versie)
2.05 LED-rentier met slee, 192 LED's (kleine versie)
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 26
€ 47,95
Verkoper: Special-trends
Productafbeelding van WISFOR Luxe hanglamp, kroonluchter van kristal, 60x30cm, 3-traps LED hanglamp, in hoogte verstelbaar, dimbaar, klassieke decoratieve plafondlamp voor woonkamer, eetkamer, open keuken, hal, slaapkamer [++]
WISFOR Luxe hanglamp, kroonluchter van kristal, 60x30cm, 3-traps LED hanglamp, in hoogte verstelbaar, dimbaar, klassieke decoratieve plafondlamp voor woonkamer, eetkamer, open keuken, hal, slaapkamer [++]
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 162,89
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is F.
Verkoper: WISFOR
Productafbeelding van Olvy tapijtreiniger, natzuigapparaat, 17.000 PA – Krachtig natzuigapparaat en tapijtreiniger voor banken, auto's en tapijten, inclusief accessoires en reinigingsmiddel
Olvy tapijtreiniger, natzuigapparaat, 17.000 PA – Krachtig natzuigapparaat en tapijtreiniger voor banken, auto's en tapijten, inclusief accessoires en reinigingsmiddel
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 378
€ 69,99
Gratis bezorging
Verkoper: Olvy
Productafbeelding van LED-sterren, maanvormige lichtgordijn, lichtketting, 8 lichtmodi, geschikt voor binnen, feestjes, ramen, tuin, bruiloften, kerst, decoratie, kleurrijk
LED-sterren, maanvormige lichtgordijn, lichtketting, 8 lichtmodi, geschikt voor binnen, feestjes, ramen, tuin, bruiloften, kerst, decoratie, kleurrijk
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 177
€ 27,89
Gratis bezorging
Verkoper: lapamax
Productafbeelding van Hermia Concept, ZG24Y2420939016, Essservices, Tafelset (24 delen), Blauw, Porselein, 27 x 27 x 2 cm
Hermia Concept, ZG24Y2420939016, Essservices, Tafelset (24 delen), Blauw, Porselein, 27 x 27 x 2 cm
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 133,13
Verkoper: HANAH
Productafbeelding van Blender: Elektrische keukenmachine voor het hakken van voedingsmiddelen, elektrische keukenmixer van 250W met een roestvrijstalen kom van 1,5 liter - MULTIMINCER
Blender: Elektrische keukenmachine voor het hakken van voedingsmiddelen, elektrische keukenmixer van 250W met een roestvrijstalen kom van 1,5 liter - MULTIMINCER
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 453
€ 19,99
Gratis bezorging
Verkoper: Mormark
Productafbeelding van Amerikaans pampasgras, 1 stuk, potmaat P9, hoogte 20-50 cm, *Cortaderia selloana* 'Rosea'
Amerikaans pampasgras, 1 stuk, potmaat P9, hoogte 20-50 cm, *Cortaderia selloana* 'Rosea'
3,6Gemiddelde beoordeling: 3,6 van 5Aantal beoordelingen: 107
€ 2,50
Verkoper: Blumen-Senf
Productafbeelding van Uitklapbare bank, bank met slaapfunctie en opbergruimte, beige fluwelen bank met kussens, woonkamer, kinderkamer
Uitklapbare bank, bank met slaapfunctie en opbergruimte, beige fluwelen bank met kussens, woonkamer, kinderkamer
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 820,00
-€ 274,00
€ 546,00
Gratis bezorging
Verkoper: SOFELLO
Productafbeelding van ProfiCook magnetron PC-MWG 1204 met grillfunctie, 800 watt vermogen
ProfiCook magnetron PC-MWG 1204 met grillfunctie, 800 watt vermogen
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 77
€ 216,83
-€ 15,91
€ 200,92
Gratis bezorging
Verkoper: FTT_Distribution_GmbH

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Vloeibare zeep Clinique (400 ml)
Vloeibare zeep Clinique (400 ml)
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 18
€ 42,06
Verkoper: PerfumTraders
€ 105,15/1l
Productafbeelding van M.Brown Woody & Citrus Handverzorgingsset, 2 x 300 ml, totale inhoud 600 ml
M.Brown Woody & Citrus Handverzorgingsset, 2 x 300 ml, totale inhoud 600 ml
€ 42,84
Verkoper: PerfumTraders
€ 71,40/1l
Productafbeelding van Hermes Terre d'Hermes Zeep, 100g
Hermes Terre d'Hermes Zeep, 100g
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 39,78
Verkoper: PerfumTraders
€ 397,80/1kg
Productafbeelding van Navulling voor vloeibare handzeep Delicious Rhubarb & Rose (Fine Liquid Hand Wash Refill), 400 ml
Navulling voor vloeibare handzeep Delicious Rhubarb & Rose (Fine Liquid Hand Wash Refill), 400 ml
€ 37,74
Verkoper: PerfumTraders
€ 94,35/1l
Productafbeelding van Handzeep Orange & Bergamot (vloeibare handzeep) 200 ml
Handzeep Orange & Bergamot (vloeibare handzeep) 200 ml
€ 36,72
Verkoper: PerfumTraders
€ 183,60/1l
Productafbeelding van Vloeibare handzeep Heavenly Gingerlily (200 ml)
Vloeibare handzeep Heavenly Gingerlily (200 ml)
€ 34,62
Verkoper: PerfumTraders
€ 173,10/1l
Productafbeelding van Navulling voor vloeibare handzeep Fiery Pink Pepper (Fine Liquid Hand Wash Refill), 400 ml
Navulling voor vloeibare handzeep Fiery Pink Pepper (Fine Liquid Hand Wash Refill), 400 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 33,66
Verkoper: PerfumTraders
€ 84,15/1l
Productafbeelding van Vloeibare handzeep Fiery Pink Pepper, 200 ml
Vloeibare handzeep Fiery Pink Pepper, 200 ml
€ 33,45
Verkoper: PerfumTraders
€ 167,25/1l
Productafbeelding van Molton Brown Coastal Cypress & Sea Fennel Handzeep, 300 ml
Molton Brown Coastal Cypress & Sea Fennel Handzeep, 300 ml
€ 31,62
Verkoper: PerfumTraders
€ 105,40/1l
Productafbeelding van Molton Brown Flora Luminare Handzeep, 300 ml
Molton Brown Flora Luminare Handzeep, 300 ml
€ 30,60
Verkoper: PerfumTraders
€ 102,00/1l
Productafbeelding van Tuhé zeep, Fiery Pink Pepper (geparfumeerde zeep), 150 gram
Tuhé zeep, Fiery Pink Pepper (geparfumeerde zeep), 150 gram
€ 29,58
Verkoper: PerfumTraders
€ 197,20/1kg
Productafbeelding van Molton Brown Gel: Molton Brown Heavenly Gingerlily vloeibare handzeep, 300 ml
Molton Brown Gel: Molton Brown Heavenly Gingerlily vloeibare handzeep, 300 ml
€ 27,54
Verkoper: PerfumTraders
€ 91,80/1l
Productafbeelding van Molton Brown Orange & Bergamot, vloeibare handzeep, 300 ml
Molton Brown Orange & Bergamot, vloeibare handzeep, 300 ml
€ 27,54
-3%
€ 26,52
Verkoper: PerfumTraders
€ 88,40/1l
Productafbeelding van Yardley London, Engelse lavendel, zeep in blokvorm, 120g
Yardley London, Engelse lavendel, zeep in blokvorm, 120g
€ 2,29
Verkoper: Lemonbite
€ 17.615,38/1kg
Productafbeelding van Irish Spring Original zeepstaven, set van 3, elk 106,3 gram
Irish Spring Original zeepstaven, set van 3, elk 106,3 gram
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 4,99
Verkoper: Lemonbite
€ 49,90/1l
Productafbeelding van Dinorassic MARTINELIA Gelei-hand- en douchegel voor kinderen, 100 ml
Dinorassic MARTINELIA Gelei-hand- en douchegel voor kinderen, 100 ml
€ 2,99
Verkoper: Lemonbite
€ 29,90/1l
Productafbeelding van Moisture Blast Zeepset, 105 stuks, Irish Spring
Moisture Blast Zeepset, 105 stuks, Irish Spring
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 4,99
Verkoper: Lemonbite
€ 15,87/1l
Productafbeelding van Irish Spring Icy Blast zeepblokjes, afkomstig uit de VS, 105,8 gram per stuk, verpakt per 3
Irish Spring Icy Blast zeepblokjes, afkomstig uit de VS, 105,8 gram per stuk, verpakt per 3
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 4,99
Verkoper: Lemonbite
€ 15,87/1l
Productafbeelding van Irish Spring | Zeep - Aloe Mist - Deodorerende zeep met aloë vera - Frisse geur - 3 stuks à 104,8 g - Voor het wassen van het lichaam
Irish Spring | Zeep - Aloe Mist - Deodorerende zeep met aloë vera - Frisse geur - 3 stuks à 104,8 g - Voor het wassen van het lichaam
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 4,99
Verkoper: Lemonbite
€ 15,72/1l
Productafbeelding van Vloeibare gezichtszeep mild met pompje 200 ml
Vloeibare gezichtszeep mild met pompje 200 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 18
€ 21,79
Verkoper: PerfumTraders
€ 108,95/1l