Reinigingsconcentraat voor robotstofzuigers, 500 ml, Scanpart

€ 13,42

€ 26,84 / 1l

Gratis bezorging

Naar huis en naar afhaalstations

wo 30 september – vr 2 oktober
Onze bestedeals
Stoomreinigers & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Stoomreiniger voor handgebruik, 1100W / 350 ml, model KD426
Stoomreiniger voor handgebruik, 1100W / 350 ml, model KD426
€ 105,69/1l
€ 36,99
Verkoper: Luxtom
Productafbeelding van 6-in-1 Stoomreiniger 1580 W, Stoommop met 110 °C Hete Stoom, 15 Sec. Opwarmtijd, Handstoomreiniger met Roterende Reinigingspads
6-in-1 Stoomreiniger 1580 W, Stoommop met 110 °C Hete Stoom, 15 Sec. Opwarmtijd, Handstoomreiniger met Roterende Reinigingspads
€ 167,98/1l
€ 83,99
5% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: Lubluelu-DE
Productafbeelding van INF 4 moppads voor Kärcher stoomreiniger SC2 SC3 SC4 SC5
INF 4 moppads voor Kärcher stoomreiniger SC2 SC3 SC4 SC5
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 17,09
-2%
€ 16,59
15% Voucher
Gratis bezorging
Verkoper: INFshop
Productafbeelding van Multifunctionele stoomreiniger 2000W, vloerreiniger, tapijtreiniger, handapparaat, stoomreiniger met accessoires, wit
Multifunctionele stoomreiniger 2000W, vloerreiniger, tapijtreiniger, handapparaat, stoomreiniger met accessoires, wit
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 72
€ 59,00
5% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: MALIS
Productafbeelding van Deerma - ZQ610 - Stoomapparaat
Deerma - ZQ610 - Stoomapparaat
€ 486,70/1l
€ 111,94
Gratis bezorging
Verkoper: GrupaGSM
Productafbeelding van KARCHER - Zuigmondstuk - 51303490
KARCHER - Zuigmondstuk - 51303490
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 36,99
-61%
€ 14,39
Verkoper: InstaSpares
Productafbeelding van KÄRCHER 28633240 4 KÄRCHER Fugendüse
KÄRCHER 28633240 4 KÄRCHER Fugendüse
€ 36,46
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Strex Stoomdoek voor SP285 Stoomreiniger - 2 Stuks
Strex Stoomdoek voor SP285 Stoomreiniger - 2 Stuks
€ 20,00
Gratis bezorging
Verkoper: SBD-Trading-BV
Productafbeelding van Kärcher Powerborstelset
Kärcher Powerborstelset
€ 17,25
Verkoper: InstaSpares
Productafbeelding van Stoomreiniger - Tapijtreiniger - Elimineert 99,9% van alle bacteriën
Stoomreiniger - Tapijtreiniger - Elimineert 99,9% van alle bacteriën
€ 178,00/1l
€ 109,00
-€ 20,00
€ 89,00
Gratis bezorging
Verkoper: Achateshop
Productafbeelding van KARCHER - Verwarmingselement - 40708843
KARCHER - Verwarmingselement - 40708843
€ 146,48
Verkoper: InstaSpares
Productafbeelding van Leifheit stoomreiniger CleanTenso Power
Leifheit stoomreiniger CleanTenso Power
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 186
€ 299,73
Gratis bezorging
Verkoper: NovaMBSmart
Productafbeelding van KÄRCHER 28633370 KÄRCHER EasyFix Bodendüse
KÄRCHER 28633370 KÄRCHER EasyFix Bodendüse
€ 32,12
Verkoper: InstaSpares
Productafbeelding van POLTI VAPORETTO SMART 100 B stoomreinigingsapparaat
POLTI VAPORETTO SMART 100 B stoomreinigingsapparaat
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 397,65
Verkoper: ADI_Global_Store
Productafbeelding van Bissell 2032407: Spuitmondstuk voor de 2635E/J SteamShot stoomreiniger
Bissell 2032407: Spuitmondstuk voor de 2635E/J SteamShot stoomreiniger
€ 19,10
-16%
€ 15,99
Verkoper: Knethaken-Shop
Productafbeelding van Vileda Steam 3.0 stoomreiniger
Vileda Steam 3.0 stoomreiniger
€ 147,91
-€ 20,80
€ 127,11
Verkoper: BalticVaris_DE
Productafbeelding van POLTI VAPORETTO SMART 110 ECO: Stoomreinigingsapparaat
POLTI VAPORETTO SMART 110 ECO: Stoomreinigingsapparaat
€ 116,96/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 233,92
Verkoper: BalticVaris_DE
Productafbeelding van Kärcher 2.863-320.0 Kärcher Softbürste
Kärcher 2.863-320.0 Kärcher Softbürste
€ 33,92
-11%
€ 29,99
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van KÄRCHER 14394900 KÄRCHER SV 7 Dampfreiniger
KÄRCHER 14394900 KÄRCHER SV 7 Dampfreiniger
€ 1.317,24/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 658,62
Verkoper: TEC-MORE
Productafbeelding van L R 3 11 Spoeloplossing 3 8 Liter L R 3 11 7436542921979
L R 3 11 Spoeloplossing 3 8 Liter L R 3 11 7436542921979
€ 17,10/1l
€ 64,99
Verkoper: GUGITA

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Scanpart, het professionele reinigingsconcentraat, is speciaal ontwikkeld voor robots die dweilen en natstofzuigers. Het verwijdert effectief vuil al bij de eerste reinigingscyclus en laat perfect schone, glanzende en streepvrije vloeren achter.

De speciaal ontwikkelde, snel drogende formule zorgt ervoor dat de vloeren snel weer begaanbaar zijn, en na elke reiniging vult een aangename, frisse dennengeur de ruimte.

Het regelmatig gebruik van dit concentraat zorgt niet alleen voor perfecte reinheid van alle soorten harde vloeren, maar ondersteunt ook de langere en probleemloze werking van uw reinigingsrobot.

Technische specificaties:

  • Fabrikant: Scanpart
  • Inhoud: 500 ml

- Gebruik: voor dweilrobots en natstofzuigers

- Verdunning: 20 ml reinigingsvloeistof toevoegen aan 1,2 liter koud water

- Reinigingsconcentraat voor dweilrobots, 500 ml

Inhoud
0.5 l
Fabrikant
Scanpart
EAN
4012074060428

Inhoud
0.5 l
Fabrikant
Scanpart
EAN
4012074060428
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Steam Mop Vileda Steam 3.0
Steam Mop Vileda Steam 3.0
€ 208,35/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 153
€ 83,34
Gratis bezorging
Verkoper: Euroelectronics
Productafbeelding van MONZANA® LED bureaulamp met USB-aansluiting, 3 kleuren, 5 helderheidsniveaus, dimbaar via touchbediening, warm wit licht, geschikt voor bureau, kantoor, nachtkastje, warme uitstraling, zwart
MONZANA® LED bureaulamp met USB-aansluiting, 3 kleuren, 5 helderheidsniveaus, dimbaar via touchbediening, warm wit licht, geschikt voor bureau, kantoor, nachtkastje, warme uitstraling, zwart
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 109
€ 34,50
Verkoper: PartyKadoshop
Productafbeelding van 350 ml universele, draagbare stoomreiniger, handzame stoomreiniger zonder chemicaliën
350 ml universele, draagbare stoomreiniger, handzame stoomreiniger zonder chemicaliën
€ 119,97/1l
3,6Gemiddelde beoordeling: 3,6 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 41,99
Gratis bezorging
Verkoper: Mormark
Productafbeelding van Dimbaar LED bureaulamp, bureauverlichting, tafelverlichting, 9W, IP20, 3000K, 4500K, 6500K
Dimbaar LED bureaulamp, bureauverlichting, tafelverlichting, 9W, IP20, 3000K, 4500K, 6500K
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 33
€ 16,60
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is F.
Verkoper: Euroelectronics
Productafbeelding van 2x Moderne LED wandlamp, zwart, voor binnen, met afstandsbediening, wandverlichting voor woonkamer, slaapkamer, hal. Kleurtemperatuur: RGB
2x Moderne LED wandlamp, zwart, voor binnen, met afstandsbediening, wandverlichting voor woonkamer, slaapkamer, hal. Kleurtemperatuur: RGB
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 77
€ 29,99
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is A.
Verkoper: Easy-Home
Productafbeelding van LED-bureaulamp met dimfunctie, Qi-oplaadmogelijkheid en kleurverandering
LED-bureaulamp met dimfunctie, Qi-oplaadmogelijkheid en kleurverandering
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 33
€ 22,42
Gratis bezorging
Verkoper: Euroelectronics
Productafbeelding van Steam Mop Vileda Steam XXL 3.0
Steam Mop Vileda Steam XXL 3.0
€ 232,47/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 228
€ 92,99
Gratis bezorging
Verkoper: Coolsound
Productafbeelding van Maclean URZ3506 Wandlamp met LED en bewegingssensor, 4000K, 15W, grijs
Maclean URZ3506 Wandlamp met LED en bewegingssensor, 4000K, 15W, grijs
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 38
€ 34,13
-58%
€ 14,12
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is F.
Verkoper: Euroelectronics
Productafbeelding van Clatronic 263785 Clatronic DR 3653, stoomreiniger, geel-zwart, met 9 accessoires
Clatronic 263785 Clatronic DR 3653, stoomreiniger, geel-zwart, met 9 accessoires
€ 147,40/1l
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 117
€ 52,00
-29%
€ 36,85
Gratis bezorging
Verkoper: ClatronicCZSK
Productafbeelding van 1 liter reinigingsvloeistof voor MOVA P50 Pro Ultra, P50 Ultra, V50 Ultra, P50s Ultra, E40 Ultra, Z60 Ultra Roller en MOBIUS 60
1 liter reinigingsvloeistof voor MOVA P50 Pro Ultra, P50 Ultra, V50 Ultra, P50s Ultra, E40 Ultra, Z60 Ultra Roller en MOBIUS 60
€ 32,21/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 65
€ 32,21
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Ergonomische 7-zone XXL omkeerbare matras | 140 x 200 cm | 22 cm | H2 & H3 | Ergo Flex XXL
Ergonomische 7-zone XXL omkeerbare matras | 140 x 200 cm | 22 cm | H2 & H3 | Ergo Flex XXL
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 4594
€ 132,90
-€ 3,00
€ 129,90
Gratis bezorging
Verkoper: TBFurnitureGmbH
Productafbeelding van Ergonomische koudschuimmatras met 7 zones | 90 x 200 cm | 11 cm dik | Hardheid H2 & H3 | DREAMSTAR Easy Flex
Ergonomische koudschuimmatras met 7 zones | 90 x 200 cm | 11 cm dik | Hardheid H2 & H3 | DREAMSTAR Easy Flex
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2781
€ 49,90
Gratis bezorging
Verkoper: TBFurnitureGmbH

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van 2500W, 2 liter, multifunctionele stoomreiniger | Kraft&Dele
2500W, 2 liter, multifunctionele stoomreiniger | Kraft&Dele
€ 99,99
Verkoper: Luxtom
€ 50,00/1l
Productafbeelding van Stoomreiniger voor handgebruik, 1100W / 350 ml, model KD426
Stoomreiniger voor handgebruik, 1100W / 350 ml, model KD426
€ 36,99
Verkoper: Luxtom
€ 105,69/1l
Productafbeelding van KRAFT&DELE | Stoomreiniger, 2100W, met een tank van 1,2 liter, geschikt voor het reinigen van ovens, tapijten, banken, kussens, speelgoed en gladde vloeren
KRAFT&DELE | Stoomreiniger, 2100W, met een tank van 1,2 liter, geschikt voor het reinigen van ovens, tapijten, banken, kussens, speelgoed en gladde vloeren
€ 74,98
Verkoper: Luxtom
€ 62,48/1l
Productafbeelding van KRAFT&DELE | Stoomreiniger, 1200W, 450ml, voor het verwijderen van vuil, geschikt voor auto, keuken, badkamer en bekleding
KRAFT&DELE | Stoomreiniger, 1200W, 450ml, voor het verwijderen van vuil, geschikt voor auto, keuken, badkamer en bekleding
€ 37,99
Verkoper: Luxtom
€ 84,42/1l
Productafbeelding van KRAFT&DELE | Stoomreiniger, reiniger voor meubels met bekleding, 2500W
KRAFT&DELE | Stoomreiniger, reiniger voor meubels met bekleding, 2500W
€ 49,99
Verkoper: Luxtom
Productafbeelding van 6-in-1 Stoomreiniger 1580 W, Stoommop met 110 °C Hete Stoom, 15 Sec. Opwarmtijd, Handstoomreiniger met Roterende Reinigingspads
6-in-1 Stoomreiniger 1580 W, Stoommop met 110 °C Hete Stoom, 15 Sec. Opwarmtijd, Handstoomreiniger met Roterende Reinigingspads
€ 83,99
Gratis bezorging5% vanaf 2 stuks
Verkoper: Lubluelu-DE
€ 167,98/1l
Productafbeelding van COSTWAY Stoomreiniger, 2000W, 5 bar stoomdruk, 1,8L, tot 160°C, stoomreiniger voor vloeren met 28 accessoires, wielen en 5m netsnoer, kleur: geel
COSTWAY Stoomreiniger, 2000W, 5 bar stoomdruk, 1,8L, tot 160°C, stoomreiniger voor vloeren met 28 accessoires, wielen en 5m netsnoer, kleur: geel
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 144,99
Gratis bezorging
Verkoper: FDSGmbH
€ 80,55/1l
Productafbeelding van COSTWAY Stoomreiniger 2000W, 5 bar stoomdruk, 1,8L, tot 160°C, stoomreiniger voor vloeren met 28 accessoires, wielen en 5m netsnoer, wit
COSTWAY Stoomreiniger 2000W, 5 bar stoomdruk, 1,8L, tot 160°C, stoomreiniger voor vloeren met 28 accessoires, wielen en 5m netsnoer, wit
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 134,99
Gratis bezorging
Verkoper: FDSGmbH
€ 74,99/1l
Productafbeelding van COSTWAY Stoomreiniger, 2000W, geschikt voor 108 m², 5 bar stoomdruk, temperatuur tot 160℃, 1,8 liter tank, opwarmtijd van 8 minuten, stoomapparaat met 13 accessoires en netsnoer
COSTWAY Stoomreiniger, 2000W, geschikt voor 108 m², 5 bar stoomdruk, temperatuur tot 160℃, 1,8 liter tank, opwarmtijd van 8 minuten, stoomapparaat met 13 accessoires en netsnoer
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 170
€ 118,99
Gratis bezorging
Verkoper: FDSGmbH
Productafbeelding van Draagbare Stoomreiniger 1400W, 4 Bar Handstoomreiniger met 9 Accessoires, 0,4L Watertank voor Keuken, Badkamer & Auto
Draagbare Stoomreiniger 1400W, 4 Bar Handstoomreiniger met 9 Accessoires, 0,4L Watertank voor Keuken, Badkamer & Auto
€ 37,99
Gratis bezorging5% vanaf 2 stuks
Verkoper: Lubluelu-DE
€ 94,97/1l
Productafbeelding van Stoomreiniger 1400W 4 Bar, 9-in-1 Handstoomreiniger 110°C, 0,4L Watertank, 3 Min Opwarmtijd voor Keuken, Badkamer & Vloer
Stoomreiniger 1400W 4 Bar, 9-in-1 Handstoomreiniger 110°C, 0,4L Watertank, 3 Min Opwarmtijd voor Keuken, Badkamer & Vloer
€ 37,99
Gratis bezorging5% vanaf 2 stuks
Verkoper: Lubluelu-DE
€ 94,97/1l
Productafbeelding van COSTWAY stoomreiniger, 2000W, mobiele reinigingsmachine met een tank van 1,8 liter en 13 accessoires, stoomsteel voor tapijten, ramen, glas en gordijnen, geel
COSTWAY stoomreiniger, 2000W, mobiele reinigingsmachine met een tank van 1,8 liter en 13 accessoires, stoomsteel voor tapijten, ramen, glas en gordijnen, geel
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 170
€ 112,99
Gratis bezorging
Verkoper: FDSGmbH
€ 62,77/1l
Productafbeelding van COSTWAY stoomreiniger, 2000W, geschikt voor 108 m², 5 bar stoomdruk, temperatuur tot 160℃, 1,8 liter tank, opwarmtijd van 8 minuten, met 13 accessoires en netsnoer
COSTWAY stoomreiniger, 2000W, geschikt voor 108 m², 5 bar stoomdruk, temperatuur tot 160℃, 1,8 liter tank, opwarmtijd van 8 minuten, met 13 accessoires en netsnoer
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 170
€ 112,99
Gratis bezorging
Verkoper: FDSGmbH
Productafbeelding van INF Accessoires / moppads voor Kärcher SC1/SC2/SC3/SC4/SC5 stoomreiniger Veelkleurig
INF Accessoires / moppads voor Kärcher SC1/SC2/SC3/SC4/SC5 stoomreiniger Veelkleurig
€ 20,79
-2%
€ 20,19
Gratis bezorging
Verkoper: INFshop
Productafbeelding van Multifunctionele stoomreiniger 2000W, vloerreiniger, tapijtreiniger, handapparaat, stoomreiniger met accessoires, wit
Multifunctionele stoomreiniger 2000W, vloerreiniger, tapijtreiniger, handapparaat, stoomreiniger met accessoires, wit
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 72
€ 59,00
Gratis bezorging5% vanaf 2 stuks
Verkoper: MALIS
Productafbeelding van INF 4 moppads voor Kärcher stoomreiniger SC2 SC3 SC4 SC5
INF 4 moppads voor Kärcher stoomreiniger SC2 SC3 SC4 SC5
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 17,09
-2%
€ 16,59
Gratis bezorging15% Voucher
Verkoper: INFshop
Productafbeelding van MalTec stoomreiniger en hogedrukreiniger, 1350W, handapparaat voor ramen, meubels, voegen, 3 bar
MalTec stoomreiniger en hogedrukreiniger, 1350W, handapparaat voor ramen, meubels, voegen, 3 bar
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 47,40
Gratis bezorging5% vanaf 2 stuks
Verkoper: MALIS
€ 86,18/1l
Productafbeelding van COSTWAY stoomreiniger, 2 bar stoomdruk, 1 minuut opwarmtijd, 1400W vermogen, 400 ml tank. Handheld stoomreiniger met 14 accessoires, kleur: geel
COSTWAY stoomreiniger, 2 bar stoomdruk, 1 minuut opwarmtijd, 1400W vermogen, 400 ml tank. Handheld stoomreiniger met 14 accessoires, kleur: geel
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 57,99
Gratis bezorging
Verkoper: FDSGmbH
Productafbeelding van COSTWAY stoomreiniger, 2 bar stoomdruk, 1 minuut opwarmtijd, 1400W vermogen, 400ml tank. Handheld stoomreiniger met 14 accessoires, kleur groen
COSTWAY stoomreiniger, 2 bar stoomdruk, 1 minuut opwarmtijd, 1400W vermogen, 400ml tank. Handheld stoomreiniger met 14 accessoires, kleur groen
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 59,99
Gratis bezorging
Verkoper: FDSGmbH
Productafbeelding van COSTWAY stoomreiniger, 2 bar stoomdruk, 1 minuut opwarmtijd, 1400W vermogen, 400ml tank. Handheld stoomreiniger met 14 accessoires, blauw
COSTWAY stoomreiniger, 2 bar stoomdruk, 1 minuut opwarmtijd, 1400W vermogen, 400ml tank. Handheld stoomreiniger met 14 accessoires, blauw
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 59,99
Gratis bezorging
Verkoper: FDSGmbH